Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-22, 11:13   #4021
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

neverstop dziekuje
ale co do odrostow (wiem ze bardzo je widac , w sumie to juz z 8cm ) ale nie maluje niczym , chce wrocic do mojego koloru , poza tym mam tak rozjasnione wlosy ,z e wydaje mi sie ze farba bedzie sie wymywac , zrobilam sobie w maju pasemka w moim naturalnym kolorze Lorealem excelence ale sie wymyly , po miesiacu nie bylo po nich sladu , ale wiesz , myslalam ze bedzie gorzej z odrostami , ze nie bede mogla zniesc psychicznie tego widoku ale poki co ,dzielnie daje rade
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 13:29   #4022
martunia2005
Raczkowanie

Question Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny
Możecie mi doradzić czy warto kupić te włoski?
http://www.allegro.pl/item741545101_...cm_100_gr.html
Jeszcze nie miałam do czynienia z clipami ani wogóle z przedłużanymi włoskami.
Czy 100 gramów tak jak w tej aukcji to wystarczająco? Chodzi mi o to, żeby nie były rzadkie, bo sama mam długie włosy, nie chce przedłużyć, tylko zagęścić.

Pozdrawiam

Edytowane przez martunia2005
Czas edycji: 2009-09-22 o 13:33
martunia2005 jest offline  
Stary 2009-09-22, 13:42   #4023
sesuniaa99
BAN stały

ooodeta a Ty jakie masz włoski??? Jak przedluzałas ???
sesuniaa99 jest offline  
Stary 2009-09-22, 14:04   #4024
meggie83
BAN stały

pomijajac fakt,ze to jest paskudne,jak wszystko co sztuczne i doczepiane i nikomu to sie nie podoba,a juz szczegolnie faceta jak widac ringi,w moim miescie duzo lysych utlensow ma ringi,ale brzydko to wyglada.jeszcze nie widzialam lapsiary z ladnie przedluzynymi wlosami,zreszta jak moga byc ladnej jak ich naturalne wlosy sa zniczone,popalone od utleniania i sa lyse prawie.wiadomo,ze przedluzanie tez niszczy i nie mozna tego robic w nieskonczonosc,i co wtedy zostaje?perukahehe.zena dera takie wlosy,wstyd.
meggie83 jest offline  
Stary 2009-09-22, 14:12   #4025
Mini1991
Zakorzenienie

nie chcesz? myslałam ze lubisz ten styl bo widuje cie na american jak tam czasem podczytuje.
w kazdym razie masz bardzo kobieca urode i mnie osobiscie bardzo sie podobasz.. sama chciałabym wygladac jak laleczka

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-22, 14:48   #4026
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

dziekuje mini , milo mi ze tak myslisz .. udzielam sie w watku AG ale to nie ma nic do rzeczy , okreslenie lalka kojarzy mi sie z czyms sztucznym, plastikowym , nienaturalnym , z kolorem slodko-rozowym (moze nie ktore AG do czegos takiego dorza ) , ale Tobie pewnie nie chodzilo o to .. Megan F tez jest AG a wcale nie jest przerobionym plastikowym klonem

meggie83 masz racje ze takie upalone wlosy z doczepionymi ogonami sa straszne , ale zwroc uwage ze nie kazde extension tak musi wygladac . 3/4 gwiazd ma przedluzone wlosy i wygladaja swietnie , wiec nie uogolniaj ze przedluzone wlosy sa obrzydliwe i zalosne .. swoja droga .. chcialabym zobaczyc twoja zachwycajaca fryzure
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 15:23   #4027
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziękuje za pomoc Te La trendy odpadają niestety, są pozbawione łuski włosa, plączą sie niesamowicie, do metody na stałe zdecydowanie nie
A trwała? Jesli bym miała te włoski poddać trwałej to u fryzjera?
trawała na martwych włosach to zabójstwo.płyn do trwałej tak wysusza włosy,że osoby,ktorym szybko przetłuszczają się włosy,mogą myć głowe raz w tygodniu.
nie polecam .
albo musisz szukac włosów kreconych,lub kręcić na noc.

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie83 Pokaż wiadomość
pomijajac fakt,ze to jest paskudne,jak wszystko co sztuczne i doczepiane i nikomu to sie nie podoba,a juz szczegolnie faceta jak widac ringi,w moim miescie duzo lysych utlensow ma ringi,ale brzydko to wyglada.jeszcze nie widzialam lapsiary z ladnie przedluzynymi wlosami,zreszta jak moga byc ladnej jak ich naturalne wlosy sa zniczone,popalone od utleniania i sa lyse prawie.wiadomo,ze przedluzanie tez niszczy i nie mozna tego robic w nieskonczonosc,i co wtedy zostaje?perukahehe.zena dera takie wlosy,wstyd.
co ty powiesz?!...

widać po stylu wypowiedzi,że nie masz nić mądrego do powiedzenia.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-22, 15:31   #4028
meggie83
BAN stały

nie mowie,ze sa piekne,bo tez farbuje na jasny blond(ciemny blond naturalne),wiec je rozjasnialam,ale nie sa popalone i zniszczone,a tak jak napisalam,ze mieszkam w b.duzym miescie i u nas pelno lysych utlensow z doczepianym wlosem i jeszcze u nas nigdy nie widzialam ladnie doczepionych wlosow,bo i tak byly b.zniszczone,apo 2 ringi bylo widac jak stad do krakowa,po 3 nie porownojcie sie do gwiazd-bez przesady,pewnie,ze np.eva longoria czy jessica simpson ma b.ladne wlosy,ale tu lasek z tego forum i nie tylko na takie extension-hehe,co za slownictwo-nie stac,wiec sie nie oszukujmy.do gwiazd nam daleko.
meggie83 jest offline  
Stary 2009-09-22, 16:10   #4029
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
nie mowie,ze sa piekne,bo tez farbuje na jasny blond(ciemny blond naturalne),wiec je rozjasnialam,ale nie sa popalone i zniszczone,a tak jak napisalam,ze mieszkam w b.duzym miescie i u nas pelno lysych utlensow z doczepianym wlosem i jeszcze u nas nigdy nie widzialam ladnie doczepionych wlosow,bo i tak byly b.zniszczone,apo 2 ringi bylo widac jak stad do krakowa,po 3 nie porownojcie sie do gwiazd-bez przesady,pewnie,ze np.eva longoria czy jessica simpson ma b.ladne wlosy,ale tu lasek z tego forum i nie tylko na takie extension-hehe,co za slownictwo-nie stac,wiec sie nie oszukujmy.do gwiazd nam daleko.

hmmm dobrze przedłużone włosy to włosy, które nie widać że są przedłużone - uwierz, że wiele kobiet które przeszły koło Ciebie miało przedłużone włosy i tego nie zauważyłaś - to znaczy, że są przedłużone dobrze chyba nie chodzisz po ulicy i nie podchodzisz do każdej dziewczyny z zapytaniem - masz przedłużone włosy ? bo są dłuższe niż do ramion a nie widać że są przedłużone ? KAŻDE źle przedłużone włosy widać na kilometr - dobrze przedłużone - NIE Skoro widzisz tylko źle przedłużone to BARDZO DOBRZE, bo nie widzisz tych przedłużonych DOBRZE - TAKI JEST CEL PRZEDŁUŻANIA

" i jeszcze u nas nigdy nie widzialam ladnie doczepionych wlosow "- tak jak napisałaś - dobrze przedłużonych włosów NIE WIDAĆ że są 'doczepione' BO O TO PRZECIEŻ CHODZI ;

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-09-22 o 16:12
neverstop jest offline  
Stary 2009-09-22, 16:14   #4030
meggie83
BAN stały

maslo maslane,a nie podchodze,bo widze ringi z daleka golym okiem i sie smieje.czasami robie zdjecia takim ,,cuda'' telefonem
meggie83 jest offline  
Stary 2009-09-22, 16:27   #4031
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
Jej, współczuje Ci ,ze mieszkasz w b.dużym mieście, gdzie musisz patrzeć na "duzo lysych utlensow"ze zniszczonymi wlosami czy brzydko dopiętymi włosami , ja na szczeście mieszkam w b.małym mieście, gdzie oprócz mnie i kilku znajomych nikt nie wykonuje sobie tego typu zabiegów fryzjerskich ,ale sie cieszę z moich włosków, bo są świetne i chyba być musiała wymacać mi głowe by sie przekonać ze mam przedłuzone włosy!
Żadna z nas tzn tutejszych wizażystek nie określa sie mianem GWIAZDKI - to tak dla sprostowania, oczywiście życzę Ci abyś Ty miała piekne lśniące blond włoski i pamietaj nie przesadzaj za dużo z utleniaczem ;]

Edytowane przez moniaa1721
Czas edycji: 2009-09-22 o 16:30
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-22, 16:36   #4032
meggie83
BAN stały

dziex za dobra rade,nawzajem,nie przesadzam,bo robie tylko odrosty u fryzjera dobra farba plus dobra maska,wiec jest ok,poki co nie narzekam,doczepianie mi nie grozi.nie robie tez odrostow co m-c jak niektore np.pallette czy innym dziadostwem.
meggie83 jest offline  
Stary 2009-09-22, 16:55   #4033
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

neverstop, monia nie ma po co wdawac sie w dyskusje z ta osoba , wydaje mi sie ze ma jakis problem ze soba .. moze kompleks nizszosci, dlatego podkresla ze nas nie stac ma dobre przedluzenie i podkresla ze ona farbuje czyms lepszym niz palette .. nie wiem , niewazne , nie zwracajmy uwagi , nie rozumiem tylko po co przyszla na watek o przedluzaniu skoro jej to nie dotyczy ?? wydaje mi sie ze szuka zaczepki i dlatego obrazila dziewczyny przedluzajace wlosy .
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 17:03   #4034
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
maslo maslane,a nie podchodze,bo widze ringi z daleka golym okiem i sie smieje.czasami robie zdjecia takim ,,cuda'' telefonem
Masz na prawdę fascynującą pasję, gratuluję. W twoim 'wielkim mieście' nie ma innych rozrywek?

Mogłybyście ocenić czy włosy na tej stronie: http://lunahair.pl.tl/PRZYK%26%23321...b6d641dfd7bb3d
są dobrze zrobione? Chciałabym przedłużyć, ale nie bardzo wiem gdzie. Korzystałam z wyszukiwarki na forum w każdym temacie o przełużaniu i niczego konkretnego nie znalazłam Może ktoś polecić z 3miasta kogoś niedrogiego (do 600zł)?
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-22, 18:15   #4035
Mini1991
Zakorzenienie

haha maggie smieszna jestes sama jestes utlenem sama sie do tego przyznałas.. wiec nie obrazaj innych dziewczyn, kazdy ma prawo farbowac sie na kolor jaki sie jej podoba
pokaz te cuda jesli jestes taka super przygotowana do dyskusji aa i nie zapomnij dac do porównania tych swoich które sa idealem

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-22, 18:22   #4036
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
dziex za dobra rade,nawzajem,nie przesadzam,bo robie tylko odrosty u fryzjera dobra farba plus dobra maska,wiec jest ok,poki co nie narzekam,doczepianie mi nie grozi.nie robie tez odrostow co m-c jak niektore np.pallette czy innym dziadostwem.

miało być masło maślane - do takich komentarzy jak Twoje tylko takie odpowiedzi dochodzą jeżeli nadal nie zrozumiałaś mojej odpowiedzi, to oznacza, że chyba coś nie tak jest z Tobą bo widać TYLKO źle przedłużone włosy przeanalizuj jeszcze raz, może w końcu dojdzie (nie mam na celu obrażenia Cię, Broń Boże, ale skoro dalej wypisujesz takie rzeczy, widocznie nie bardzo ROZUMIESZ , co Ci WYJAŚNIŁAM wcześniej )

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-09-22 o 18:23
neverstop jest offline  
Stary 2009-09-22, 18:35   #4037
Mini1991
Zakorzenienie

juz nasza "mondra" sie nie odezwie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-22, 18:48   #4038
BlueRoses
Rozeznanie

hej
dziewczyny jak sie nazywa te plyn za pomoca ktorego zdejmuje sie przedluzone wlosy zgrzewane keratyna ? i czy mozna kupic go na all ?
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline  
Stary 2009-09-22, 18:49   #4039
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

To jak już ją wygoniłyście to mogłaby któraś zajrzeć na stronkę, którą podałam posta wcześniej? Bardzo proszę
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-22, 18:58   #4040
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
hej
dziewczyny jak sie nazywa te plyn za pomoca ktorego zdejmuje sie przedluzone wlosy zgrzewane keratyna ? i czy mozna kupic go na all ?
to jest PLYN NEUTRALIZUJACY
tutaj masz linka na allegro ;-)

http://allegro.pl/item750107707_274_...a_pasemka.html

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
To jak już ją wygoniłyście to mogłaby któraś zajrzeć na stronkę, którą podałam posta wcześniej? Bardzo proszę
właśnie przeglądałam tą stronkę, ładnie maja dziewczyny poprzedłuzane włoski i wcale nie widać łączeń
Jakkolwiek zamierzasz tam sobie przedłuzać włosy ?
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:05   #4041
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez moniaa1721 Pokaż wiadomość

właśnie przeglądałam tą stronkę, ładnie maja dziewczyny poprzedłuzane włoski i wcale nie widać łączeń
Jakkolwiek zamierzasz tam sobie przedłuzać włosy ?
Jak tylko będę miała normalny kolor na głowie to przedłużam Myślę, że tam, bo nic ciekawszego nie znalazłam. Mam jeszcze ze 3-4 tygodnie na szukanie, więc to się może jeszcze zmienić. Waham się między mikroringami a wszywaniem taśmy, ale chyba zdecyduję się na tę pierwszą metodę.
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:06   #4042
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

jakkolwiek bylam na tej stronce , na fotkach te wlosy wygladaja na przyzwoicie zrobione , no z wyjatkiem tej blond pani z grzywka (ujecie z profilu )
ja nie wiem po co przedluzasz .. masz ladne te wlosy , nawet jesli nie powalaja dlugoscia , ale sa zdrowe i moment odrosna poza tym, ja po doswiadczeniu ktore mam ze stalym przedluzaniem , juz bym tego nie zrobila , nawet gdyby mi ktos oferowal usluge gratis , szkoda wlosow
a i dowiedz sie jakimi wlosami przedluza , jesli indyjskimi to uwazaj , przy blondach robi sie z nich siano (tak bylo w moim przypadku )
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:19   #4043
BlueRoses
Rozeznanie

jeszcze jedno pytanko
ile mniej wiecej idzie pasemek na glowe zeby to wygladalo normalnie np. 25 sztuk wystarcza ?

cholerka nie wiem jak to wytlumaczyc :/
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline  
Stary 2009-09-22, 19:27   #4044
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
jakkolwiek bylam na tej stronce , na fotkach te wlosy wygladaja na przyzwoicie zrobione , no z wyjatkiem tej blond pani z grzywka (ujecie z profilu )
ja nie wiem po co przedluzasz .. masz ladne te wlosy , nawet jesli nie powalaja dlugoscia , ale sa zdrowe i moment odrosna poza tym, ja po doswiadczeniu ktore mam ze stalym przedluzaniem , juz bym tego nie zrobila , nawet gdyby mi ktos oferowal usluge gratis , szkoda wlosow
a i dowiedz sie jakimi wlosami przedluza , jesli indyjskimi to uwazaj , przy blondach robi sie z nich siano (tak bylo w moim przypadku )
Przez większość życia miałam długie włosy, oskalpowali mnie wbrew mojej woli, przeryczałam cały wieczór później Strasznie źle się czuję z tymi włosami, ciągle chodzę w upiętych, nie układają się, są źle ścięte i w ogóle same negatywy. Nie chcę tego poprawiać, bo to się wiąże z kolejnymi straconymi centymetrami. Odrastać sobie mogą i z założonymi ringami Nie chcę czekać 2-3 lat na długie włosy
Kobitka przedłuża każdym rodzajem włosów- do wyboru. Ja chcę europejskie. Na słowiańskie szkoda mi kasy, a jeśli chodzi o indyjskie czy azjatyckie to zupełnie inna struktura jest i boję się, że byłoby widać różnicę.
Jaką metodą miałaś przedłużane włoski? Co się z nimi działo po zdjęciu? Moje są raczej pancerne i trudno im cokolwiek zrobić, a te mikroringi mają w środku silikon, więc brzmi bezpiecznie

Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2009-09-22 o 19:30
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-22, 20:19   #4045
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

jakkolwiek ja cie rozumiem i mam nadzieje ze ci to nie zniszczy wlosow , mi zniszczylo ale ja oprocz przedluzan maltretowalam roznymi pasemkami i prostownica , a jak szlam na disco to juz w ogole masakra , tony lakieru i godzinne modelowania przed lustrem , mialam przedluzone na keratyne przez 2 i pol roku robilam extension taka metoda ..
a dziewczynki , wyprostowalam wlosy jakos mnie napadlo , juz nie pamietam kiedy mialam prostownice w rekach, no i bylam ciekawa jak nowe wlosy beda wygladaly proste (od razu sie wzielam za ich upalanie ) po obcieciu wygladaja o niebo lepiej .. gesciej .. mam nowy telefon ktory powinien byc niby dobry a zdjecia wyszly rozmazane , nie umiem go glupia uzywac .. no nic wklejam co mam:
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 20:48   #4046
Agatau88
Zakorzenienie

Sliczne te wloski odetka, ale widac ze swoje masz podobnej dlugosci
Ja robie podejscie ostateczne obcielam u fryzjera konce, pocieniowalam zeby sie ukladaly i uwaga zamowilam komplet wlosow (po raz ostatni) kolor Coconut Cream. Zrobilam tak dlatego ze 613 sa dla mnie za zolte, odcien jest zdecydowanie za cieply, teraz jak zrobilam odrosty i wyrownalam calosc to juz wogole. Moze te 613 naturalne w jakiejs plukance pomocze bo zawsze naturalne to jednak naturalne. Aha i podobnie jak odeta mam postanowienie - tyle ze ja do wiosny - nie farbuje odrostow i mam powazna nadzieje w tym wytrzymac
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-22, 20:58   #4047
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

agatau jestes niemozliwa !! 613 byl za jasny i zamowilas kolejny zestaw ?? skad tym razem ? naturaly czy synt ?? ale ja mam postanowienie ze wracam do naturalnych i juz NIGDY wiecej nie rozjasnie wlosow (przynajmniej nie tak jak teraz mam , moze jakies pasemeczka ale nie cala glowa !! ) ty chcesz zregenerowac do wiosny ? jesli tak to nic nie da , na wiosne rozjasnisz znow a to co ci odrosne od gory odpadnie od dolu (spalone , polamane suche koncowki ) i tak w kolko a co do odcienia platynowego , zeby nie bylo zoltego polysku wsadza sie wlosy w fioletowa plukanke , robia sie wtedy takie zimno blond , prawie biale
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-22, 21:02   #4048
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
agatau jestes niemozliwa !! 613 byl za jasny i zamowilas kolejny zestaw ?? skad tym razem ? naturaly czy synt ?? ale ja mam postanowienie ze wracam do naturalnych i juz NIGDY wiecej nie rozjasnie wlosow (przynajmniej nie tak jak teraz mam , moze jakies pasemeczka ale nie cala glowa !! ) ty chcesz zregenerowac do wiosny ? jesli tak to nic nie da , na wiosne rozjasnisz znow a to co ci odrosne od gory odpadnie od dolu (spalone , polamane suche koncowki ) i tak w kolko a co do odcienia platynowego , zeby nie bylo zoltego polysku wsadza sie wlosy w fioletowa plukanke , robia sie wtedy takie zimno blond , prawie biale
wygladasz super w blondzie ja bym na Twoim miejscu z takim odrostem nie wytrzymala:P i w ogole nie widac, ze to doczepione
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-22, 21:03   #4049
Agatau88
Zakorzenienie

odeta, 613 nie byl za jasny a za zolty, kupilam teraz odcien chlodniejszy. syntetyczne, zobaczymy jakie beda, od tego samego uzytkownika co kupilam naturalne. Ja tez juz nie chce rozjasniac calej glowy w pasemka, teraz wyrownywlama, zreszta nie mam pomyslu na kolor dla siebie i wogole chyba bede lazila z odrostami poki czegos nie wymysle
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-22, 21:16   #4050
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

sorki agatau chodzilo mi ze za cieply a napisalam za jasny

lolly wlasnie ohydny jest ten blond , nie wiem co mnie podkusilo zeby sie tak zalatwic i przy okazji zniszczyc wlosy , jeszcze zeby mi bylo ladnie a wcale nie jest , kolor jest sztuczny i taki dresiarski , a ten odrost to moja duma jak widze jaki ma piekny kolor , na zdjeciach nie widac ale jest sliczny taki ciemny blondzik w sloncu sie mieni na zloto ahhh .. jest taki mieciutki i blyszczacy , nie to co te obrzydliwe farbiaki , ten odrost daje mi sile wlasnie zeby zapuszczaac i nie rozjasniac za zadne skarby
ooodeta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości