Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-22, 21:21   #4051
lolly_girl
BAN stały

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
sorki agatau chodzilo mi ze za cieply a napisalam za jasny

lolly wlasnie ohydny jest ten blond , nie wiem co mnie podkusilo zeby sie tak zalatwic i przy okazji zniszczyc wlosy , jeszcze zeby mi bylo ladnie a wcale nie jest , kolor jest sztuczny i taki dresiarski , a ten odrost to moja duma jak widze jaki ma piekny kolor , na zdjeciach nie widac ale jest sliczny taki ciemny blondzik w sloncu sie mieni na zloto ahhh .. jest taki mieciutki i blyszczacy , nie to co te obrzydliwe farbiaki , ten odrost daje mi sile wlasnie zeby zapuszczaac i nie rozjasniac za zadne skarby
hehe ja Ci powiem, że mam identyczny kolor jak Ty swoich naturalnych włosków bo widzę po odroście i postanowiłam, że do naturalnego nigdy nie wrócę, nienawidzę swoich włosów:P
i tak starsznie podobają mi się blondynki ale fakt, niszczy włosy no ale wszystko niszczy

w ogóle to nadal nie mogę się zdecydowac jakie wlosy kupic wrrr
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-22, 21:25   #4052
Agatau88
Zakorzenienie

Zazdroszcze odeta wytrwalosci, ja mam taki kolor jak Ty albo bardzo podobny a moj odrost jest okropny, taki sredni blond, mysi Te jasne mi sie lamia, krusza, zebym jeszcze wiedziala jak regenerowac ten blond
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-22, 22:51   #4053
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

ja mysle ze lepsze mysie , zdrowe , dlugie wlosy , niz rozjasnione na sile, jasno -blond upalone polamance z ktorymi bez modelowania nie da sie wyjsc z domu bo wygladaja jak spyrzona szczota i ktore trzeba przedluzac bo nie rosna
tez kiedys nienawidzilam mojego koloru , teraz wydaje mi sie najpiekniejszy na swiecie
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-23, 06:21   #4054
Mini1991
Zakorzenienie

no mnie tez sie podobaja takie blondynki ja sama byc nie moge ;( w ogóle blond mi nie pasuje.. a z brazami to jest tragedia.. wiecznie sa czerwono-miedziane reflesy

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-23, 08:48   #4055
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ja mysle ze lepsze mysie , zdrowe , dlugie wlosy , niz rozjasnione na sile, jasno -blond upalone polamance z ktorymi bez modelowania nie da sie wyjsc z domu bo wygladaja jak spyrzona szczota i ktore trzeba przedluzac bo nie rosna
tez kiedys nienawidzilam mojego koloru , teraz wydaje mi sie najpiekniejszy na swiecie
Widze ze jestes w temacie - wiesz o czym mowa z tymi wlosami. Zreszta - pewnie rozjasnialas ze masz takie jasne? Tez mialas popalone itd?
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-23, 09:03   #4056
tysiuniax33
Raczkowanie

może takie głupie pytanie ale te clipy to się codziennie zdejmuje i codziennie zakłada? xd

jak się z nimi chodzi? Odczuwa się jakas różnice? Jest takie poczucie ,że caly czas się myśli o tym czy to widać itd? Czuż ,że je ma sie na sobie?
Stary 2009-09-23, 09:27   #4057
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

agatau.. chyba sie zorientowalam ze mam zniszczone wlosy , zaczelam je rozjasniac , cudowwac zroznego typu pasemkami , potem zaczelam przedluzac .. a kiedy zdjelam ostatnie pasemka keratynowe (styczen tego roku ) powiedzialam DOSC , nie przedluzam , nie rozjasniam , chce moje wlosy .. niestety wlosy byly w kiepskim stanie .. regeneracja tych rozjasnionych nic nie da , one sa upalone , martwe , musza odpasc , nie pomoze im zadna odzywka , to mi wytlumaczyla moja mama dlatego postanowilam powrot do naturalnego koloru ,, w miedzy czasie zorientowalam sie ze w tym platynowym blondzie wcale nie bylo mi ladnie , i ze moj naturalny jest naprawde spoko .. jak wroce do mojego koloru moze sobie zrobie jakies delikatne pasemka ale na pewno juz nigdy w zyciu nie bede siedziec w rozjasniaczu ponad godzine .. .. pokaze ci pare fotek , przedstaawiajacych moja historie :
1 zdjecie , jak mialam 17 lat , i tylko pare pasemek , moje wlasne piekne naturalne wlosy
2 moje platynowe wlosy z czarnymi pasemkami , wiek 19 lat , moje pierwsze przedluzenie , zle zrobione
3 rozjasnienie calych wlosow na blond i przedluzenie na keratyne , jakies poltora roku temu
4 pasemka platynowy blond ze slonecznymi , balejaz i kolejne przedluzenie , koniec wakacji 08 , dokladnie rok temu
5 zdjecie ostatniego przedluzenie stalego , moje wlosy , strasznie zniszczone , pod koniec stycznia tego roku

oczywiscie moje wlosy mi urosly od stycznia , teraz sa znacznie dluzsze ale wiem ze rozjanione konce i tak odpadna , to tylko pare zdjec w sumie to mialam caly czas przedluzane przez ponad 2 i pol roku.. oj masakra
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-23, 09:41   #4058
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
Napisane przez tysiuniax33 Pokaż wiadomość
może takie głupie pytanie ale te clipy to się codziennie zdejmuje i codziennie zakłada? xd

jak się z nimi chodzi? Odczuwa się jakas różnice? Jest takie poczucie ,że caly czas się myśli o tym czy to widać itd? Czuż ,że je ma sie na sobie?
Na samym początku noszenia klipów na pewno bedziesz miała takie uczucie, ze gdzies Ci je widać ,albo ,ze Ci odpadną tak mają pierwsze osoby które w ogole jeszcze nie nosiły klipow, ja juz je nosze spory czas i zapewniam Cie ,ze nie spadną i nie ma uczucia takiego ,ze je masz wpiete we własnych włosach, chyba ,ze źle je upniesz, ja je codziennie nosze ,z ze zdejmowaniem to jest różnie ,czasem w nich spię ,ale jeśli chcessz to zaleca sie zdejmowanie na noc

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

ooodeta w każdej metamorfozie wyglądalaś śliczniutko ;-)
kiedyś też czesto rozjaśniałam włosy i mi się łamały wiec proponuje Ci Twoje zniszczone końcówki podciąść
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-23, 10:10   #4059
lolly_girl
BAN stały

ooodeta to Ty masz za granica nawet taka pogode, ze w rekawiczkach smigasz?
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-23, 10:45   #4060
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

lolly ale w italii tez jest zima na polnocy wloch to normalnie snieg pada , ja mieszkam na poludniu nad morzem (widac na ostatnim zdjeciu) i w zimie jest tak z 10,15 stopni , ale od morza wieje wiatr i dlatego jest nawet zimno , ja tu w zime w futerku smigam ale za to w lato od czerwca do pazdziernika jest 40stopni ahhh :p
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-23, 11:12   #4061
lolly_girl
BAN stały

myslalam, ze cieplej w zimie tam masz ale lepsze to niż -20
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-23, 16:46   #4062
tysiuniax33
Raczkowanie

odpowie mi ktośś )?
Stary 2009-09-23, 16:51   #4063
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
odpowie mi ktośś )?
a to nie odpowiedź?
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4064
TmargoT jest offline  
Stary 2009-09-23, 17:54   #4064
moniaa1721
Raczkowanie

GG do moniaa1721

Cytat:
odpowie mi ktośś )?
tysiunia odpowiedź masz o pare postów wyżej, czytaj uważnie
moniaa1721 jest offline  
Stary 2009-09-23, 19:47   #4065
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
jakkolwiek ja cie rozumiem i mam nadzieje ze ci to nie zniszczy wlosow , mi zniszczylo ale ja oprocz przedluzan maltretowalam roznymi pasemkami i prostownica , a jak szlam na disco to juz w ogole masakra , tony lakieru i godzinne modelowania przed lustrem , mialam przedluzone na keratyne przez 2 i pol roku robilam extension taka metoda ..
No ja właściwe poza prostowaniem grzywki nic im nie robię- żadnych lakierów, pianek itd., więc może ich nie skatują za bardzo. Już nie mogę siędoczekać, żeby mieć blond fale
Znalazłam inną ofertę, na allegro. Mogłybyście zerknąć i skomentować? Włosy na drugim zdjęciu (blond fale) mi się podobają, ale pod względem technicznym zupełnie się na tym nie znam. Poprosiłam babkę o więcej zdjęć na maila.
http://www.allegro.pl/item747896310_...mocja_gda.html
Znalazłam jeszcze takie coś:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=740720511
Podobają mi się włosy na pierwszym zdjęciu- takie bym chciała, tylko blondzik. Dobrze to jest zrobione? ;P

ooodeta, ja bym nie wytrzymała tyle czasu z odrostami Ale w sumie nie dziwię Ci się- jeśli są zniszczone to nie ma sensu ich katować. Nie da się pofarbować tego blondu na kolor Twoich odrostów? Nawet jak włosy są zniszczone farbowaniem i pigment jest wypłukany to jest jakiś sposób, żeby to zafarbować. Słyszałam, że najpierw farbuje się kolorem trochę jaśniejszym niż się chce uzyskać, robiąc 'baze', a dopiero póżniej tym kolorem właściwym. To chyba lepsze niż chodzenie z odrostami kolejne parę lat ;P Zresztą uważam, że w blondzie Ci ładnie

Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2009-09-23 o 20:10
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:17   #4066
Kaśka:):):):)
Raczkowanie

dziewczyny wiece moze gdzie mozna kupic clip in ale tylko jedna tasme? bo ja i tak nosze tylko jedna zeby zagescic
Kaśka:):):):) jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:54   #4067
Agatau88
Zakorzenienie

No na drugim zdjeciu widac spalona grzywke, ogolnie nie bylo zle
Wiem ze spalone odpadna, ale moze jakos przynajmniej pomoge tym mniej spalonym. Ja tez juz nie rozjasniam, na pewno do marca daje im spokoj, jak pomysle o sobie w perspektywie Twoich slow to rzeczywiscie siedzenie z rozjasniaczem na glowie zeby tylko bylo biale. Na wiosne wkleje moj naturlany kolor, zobaczymy co powiecie Poki co mam dylemat bo jak juz dojda do mnie te nowe syntetyki to wszystko byloby ok, najgorzej bedzie z "ukryciem" tych koncow, u mnie najbardziej widac to ze odstaja mi spalone konce, jesli wiecie co mam na mysli? Moze to jakos powinnam wygladzac albo nakrecic na lokowke i wtedy nie bedzie takiej roznicy
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:58   #4068
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
najgorzej bedzie z "ukryciem" tych koncow, u mnie najbardziej widac to ze odstaja mi spalone konce, jesli wiecie co mam na mysli? Moze to jakos powinnam wygladzac albo nakrecic na lokowke i wtedy nie bedzie takiej roznicy
Nie katuj swoich włosów lokówką, bo tylko gorzej będzie. Może jedwab pomoże?
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:59   #4069
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):):):) Pokaż wiadomość
dziewczyny wiece moze gdzie mozna kupic clip in ale tylko jedna tasme? bo ja i tak nosze tylko jedna zeby zagescic
na allegro jest tego mnóstwo
wasienka jest offline  
Stary 2009-09-23, 22:02   #4070
Agatau88
Zakorzenienie

Gdyby tak te sztuczne lekko plolokowac a swoje tylko pare pasm moze wtedy by skryc te spalence? Odeta podejrzewam ze zrozumiesz co mam na mysli - ile bym nie obciela koncow to zawsze beda spalone, bo wlosy mam spalone wiec jedwab niestety malo tu da.
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-23, 22:45   #4071
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martunia2005 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Możecie mi doradzić czy warto kupić te włoski?
http://www.allegro.pl/item741545101_...cm_100_gr.html
Jeszcze nie miałam do czynienia z clipami ani wogóle z przedłużanymi włoskami.
Czy 100 gramów tak jak w tej aukcji to wystarczająco? Chodzi mi o to, żeby nie były rzadkie, bo sama mam długie włosy, nie chce przedłużyć, tylko zagęścić.

Pozdrawiam
100gram to jest baaaaaardzo dużo, ja mam 70 i jest ich dużo a co dopiero 100

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

a tak w ogóle to czesc dziewczyny szukam jakiejś kobietki z okolic Tomaszówa Maz. (Łódź, Piotrków T.) która umiałaby mi w domku założyć włosy z kitka, o metodzie jeszcze bym musiała sie zastanowic albo EasyHair albo zgrzewy, sama bym to zrobiła no ale wiemy że to jest niemożliwe, oczywiście w zamian mogę ja założyć którejś z was włoski jestem fanka przedluzania hehe
wasienka jest offline  
Stary 2009-09-23, 23:49   #4072
Agatau88
Zakorzenienie

Kochane ja sie zalamalam umylam te swoje "naturalsy" w plukance, potem mylam szamponem tysiac razy i sa fioletowe, poza tym smierdza sztucznoscia. Jejku kupilabym nawet naturalne ale juz nie wiem skad, teraz dojda do mnie te syntetyki to zdam relacje. Gdybym umiala zszywac te tasmy itd a to niestety nie dla mnie
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-09-24, 09:14   #4073
lolly_girl
BAN stały

ooodeta i jakie lepsze? syntety czy naturalne?
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-24, 09:20   #4074
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

agatau musisz je wymyc dobrze , .. zrobilas za mocny roztwor , za duzo plynu i za malo wody wtedy tak sie robi ze wlosy wychodza kolorowe .
mi na miotlowate koncowki jedwab nie pomogl , w ogole moje konce sa w lepszym stanie , nie odpadaja jak wczesniej ale mimo wszystko nie sa zdrowe , ale ja od lutego : nie rozjasnialam , nie suszylam (no moze kilka razy w sytuacji awaryjnej) , NIE PROSTOWALAM , nie krecilam , oprocz tego keratynowe odzywki , olejki , nafta , neril , nisim, kerastase .. bla bla bla . ale na te koncowki znalazlam inny srodek .. dojrzalam w profumerii takie cos .. Rennee Blanche REG creme conditioner & hairdressing , mialo ciekawy sklad na bazie lanoliny , praktycznie bezalkoholowy (czyli nie wysusza ) i kupilam . jest swietny , jest to typ odzywki w kremie bez splukiwania , nalozony na konce ,wygladza a jak sie nalozy na dopiero co umyte i wysuszone wlosy pomaga w modelacji , ta lanolina zmiekcza wlosy i nablyszcza , nie daja wrazenia upalonych i blyszcza .. poszukaj w drogerii, nie kosztuje duzo (3-4 € )a naprawde swietny kosmetyk .

w ogole to chcialam napisac ze wlosy , te z dobrewlosy.pl to swietna sprawa , jestem z nich coraz bardzoej zadowolona , i je polecam , nic sie nie wyczesuje , nie wypadaja , nie sklejaja sie w straki.. nie mam zastrzezen . jedyne co przyzwyczailam sie do fal w moich bylych syntetykach , na tamtych wlosach raz pokrecone trzymaly sie caly czas miesiacami .. w tych naturalnych juz nie , po godzinie rozprostuja sie i zostaje podkrecona koncowka .. czego uzyc zeby skret sie utrzymal dluzej ale nie posklejal wlosow ??

lolly jestem zadowolona , przerobilam tasme , teraz mam 2 tasmy zszyte potrojnie bo mimo wszsystko wydawalo mi sie ze sa zbyt rzadkie i teraz jest idealnie , nie wypadl z nich nawet jeden wlos , ty mowilas ze te sandritkowe gubilas po domu , a tu , przysiegam ani jeden nie odfrunal , jedyne co to musze znalesc cos co utrzyma skret

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-09-24 o 09:24
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-24, 09:24   #4075
lolly_girl
BAN stały

ooodeta mam ten sam problem jak pokręce to rozprostowują się i zostają sklejone strąki..
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-24, 09:46   #4076
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Cytat:
w ogole to chcialam napisac ze wlosy , te z dobrewlosy.pl to swietna sprawa , jestem z nich coraz bardzoej zadowolona , i je polecam , nic sie nie wyczesuje , nie wypadaja , nie sklejaja sie w straki.. nie mam zastrzezen . jedyne co przyzwyczailam sie do fal w moich bylych syntetykach , na tamtych wlosach raz pokrecone trzymaly sie caly czas miesiacami .. w tych naturalnych juz nie , po godzinie rozprostuja sie i zostaje podkrecona koncowka .. czego uzyc zeby skret sie utrzymal dluzej ale nie posklejal wlosow ??
Jesli można takie doczepiane włosy lakierem pryskać to: najpierw lakier na pasmo, a później kręcimy (nie odwrotnie) i tak po kolei całość po pasmach. Trzyma się długo, przynajmniej u mnie
Jakkolwiek jest offline  
Stary 2009-09-24, 10:01   #4077
lolly_girl
BAN stały

u mnie to nie działa:P próbowałam już naprawdę wszystkiego.. lakieru pianki .. i nic.
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-09-24, 10:17   #4078
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

przy moich nie robi sie strak , zostaje tylko wywyiniety koniec wlosa o i tyle , moze dlatego ze ich niczym nie pospikalam , w sumie to wazne zeby nie byly idealnie druciane proste ale kurde te fale w syntetykach mialam takie ladne ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-09-24, 10:40   #4079
wasienka
Zadomowienie

słuchajcie dzieczyny, a może któraś chce przetestować włosy od sandritki? mam w domu, leza i sie kurza bo to juz nie moj kolor (bardzo ciemny brąz)
wasienka jest offline  
Stary 2009-09-24, 10:51   #4080
Agatau88
Zakorzenienie

odeta kurcze i tak nawet bez suszenia dajesz rade? Wiesz jak jak nie wysusze swoich to mam takie siano ze masakra, wiec jak wyjsc tak na ulice? ja nie mowie juz o zadnej stylizacji ale jakies male suszenie
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości