Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-11, 14:36   #4261
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ps. ja nie tylko zakładam, tez je nosiłam do 2 miesiecy bo moja głowa juz nie mogła ścierpieć niklu w ringach
nosiłaś ,jednak chyba nie tyle, ile jest w podanym, czasie użytkowania.z tego co wiem,to nosi się w zależności od szybkości wzrostu włosa-od 2 mies-do 5 mies.

edit-zapomniałam dopisac o zależności dbania o włosy.są kobiety,ktore się bardzo starają,średnio ,a sa takie,ktorym wogle nie zależy.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-10-11 o 14:38
TmargoT jest offline  
Stary 2009-10-11, 14:43   #4262
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TmargoT ja mam te klaczki z dobrewlosy.pl , powinny byc europejskie , a po 3 tyg na clipy robi mi sie koltunik na jednej z tasm , DLACZEGOOO ?? Sintagma mowila ze ktos jej powiedzial ze te wlochy to badziew i indyjskie spalence , mozesz spojrzec na to i jak to oceniasz ? a moze ja je zle uzytkuje wlasnie , no ale kurde jak moge zniszczyc wlosy w 3 tygodnie ktore powinny miec dluga zywotnosc , na dodatek no tylko tasmy teraz je umylam , zobaczymy co bedzie
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-11, 14:45   #4263
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
TmargoT ja mam te klaczki z dobrewlosy.pl , powinny byc europejskie , a po 3 tyg na clipy robi mi sie koltunik na jednej z tasm , DLACZEGOOO ?? Sintagma mowila ze ktos jej powiedzial ze te wlochy to badziew i indyjskie spalence , mozesz spojrzec na to i jak to oceniasz ? a moze ja je zle uzytkuje wlasnie , no ale kurde jak moge zniszczyc wlosy w 3 tygodnie ktore powinny miec dluga zywotnosc , na dodatek no tylko tasmy teraz je umylam , zobaczymy co bedzie
OOdeto-nie wiem,co to za wlosy.jednak gdybyś mi powiedziała,że masz syntetyki nie dziwiłabym sie,ale naturalne?

prawdopodobnie będzie to wina wlosów,nie twoja.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-10-11, 14:51   #4264
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TmargoT mhm zastanawia mnie to ze jedna z tasm jest super a na tej drugiej robi sie kuku .. jak doszly to mialy kartonik doczepiony Ekclusive Remy euro hair i opis, karton opakowanie .. i tak dalej .. moze dlatego ze myjac je wczesniej nalozylam tylko odzywke , splukalam i tyle ,, teraz myjac nalozylam maske a potem kosmetyk bez splukiwania dla dodatkowej ochrony , ale nie wiem , dziwne tez jest ze koltun robi sie na samej gorze prawie , zaraz pod spinka a zazwyczaj to konce sa najbardziej podatne na znisszczenie
na synetykach koltun wlasnie mi sie nigdy nie zrobil , tylko sie sklejaly i zbijaly . te naturaly tez trzeba w sumie czesac bo tez wcale nie zostaja sypkie caly czas , no ale to normalka

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-11 o 14:53
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-11, 14:59   #4265
sintagma
Wtajemniczenie

Mi tak powiedział o Tych exclusivach facet który zajmuje sie sprowadzaniem do polski tych longhair. Wychwalał przy tym swoj towar a na inne firmy narzekał. Jaka jest prawda to tylko czort jeden wie Najlepiej ponosic na swojej głowie i tak sie przekonać
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-11, 15:14   #4266
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

no to chyba jak kazdy , jedzie po konkurencji zeby zarobic .. zobaczymy jakie beda w dalszym uzytkowaniu

sintagma chcialam sobie zrobic pasemka twoim castingiem z tym ze mam problem , ta farba jest do 28 myc , ja moje wlosy myje codziennie a clipy raz w tygodniu .. efekt bedzie taki ze na moich sie wymyje a na clipach pozostanie na bardzo dlugo , chcialam zapytac jak to jest u ciebie ? kolor bardzo sie wymywa ? gdzies czytalam ze komus przy kazdym myciu leciala kolorowa woda z wlosow , gdybym zrobila pasemka mogloby mi pobrudzic inne wlosy ..i czy wysusza wloski ? i9 czy ty twoje DW farbowalas ? obawiam sie co mogloby sie z nimi stac pod wplywem farby
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-11, 15:33   #4267
sintagma
Wtajemniczenie

Odetko miałam clipy z longhair i one chwytały kolor blond na szaro. Teraz mam kegle na stałe wiec nie wiem jak to jest z tymi DW. Kolor wymywa sie nawet szybko powiem Ci. Moim zdaniem bedzie różnica jesli myjesz włoski swoje codziennie a clipy raz na tydzien. Jedyne wyjscie to myc je tez codziennie nawet jak ich nie używasz, wtedy kolor nie bedzie sie odznaczał
szukałam czegoś trwalszego niż casting i znalazłam takie cóś
http://elgon.pl/swietlisty-zloty-blond-p-230.html
From time to time

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-10-11 o 15:34
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-11, 15:43   #4268
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

sintagma no wlasnie tak myslalam ze sie bedzie wymywal szybko ten casting .. mycie clipow codziennie odpada , za duzo roboty z tym , slyszalam tez ze ta farba jednak nie do konca schodzi , pozostawia jakis poblask , inny odcien na wlosach , wiec jak sie zmyje to pewnie i tak nie wrocisz do startowego blondu i chyba o to ci chodzilo
kurde ja tez juz mam dosc tego wsiowego koloru ale co tu zrobic , blokuja mnie clipy wlasnie , naprawde przeklinam dzien w ktorym rozjasnilam wlosy

ladny ten kolor elgonu , z reszta wszystko jest lepsze od platynowego blondu

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-10-11 o 15:45
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-11, 15:55   #4269
sintagma
Wtajemniczenie

nie ,nie, nie do platyny nie wrócę. Wiesz odetka czułam sie taka "głupia" w tych włosach, nawet drobne przejęzyczenia nie były mi wybaczane bez docinek o blondzie... Juz nie mówię o tym jakie zniszczenie niesie ten kolor...
Teraz zamówiłam tego elegona- zobacze co wyjdzie. Chodzi mi o trwały kolor
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-11, 16:17   #4270
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

ja sie nie tyle czuje glupia , co sztuczna , w dzien jak w dzien , wychodze raczej lekko umalowana i w adidasach wiec nie zwraca to uwagi , ale wieczorami wiadomo , maluje sie mocniej , zakladam wysokie obcasy wiec mam ponad 180 cm , ubiore rurki wiec caloksztalt zwraca bardziej uwage ... i czuje sie zle , bo widze ze ludzie sie patrza , mam wrazenie ze mysla : ooo sztuczna plastikowa wymalowana blondyna , czyli najgorsze co (jak dla mnie ) moze byc , nienawidze takich przerobionych platynowych tapeciar , nie mowie ze tak musze koniecznie wygladac (staram sie nie ) ale tak sie czuje przez ten kolor poza tym kojarzy mi sie z ruskami i rumunkami z targu
ajjj pomijajac juz ze ten kolor jest obrzydliwy i dresiarski , to wlasnie jeszcze na wlasne zyczenie spalilysmy sobie wlosy
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-11, 16:43   #4271
TmargoT
Zakorzenienie

OOODETO-ja nie wiem w czym problem.

tak ,jak ty źle się czujesz w jasnym blondzie,tak ja dziwnie się czuję w czerni.
nie oszukujmy się J.RUTOWICZ udowodniła,że nie kolor blond jest stanem umysłu,ale i czarny.
również nie lubię takich porównań,dlatego łamię standarty i wstawiam różne pasemka do czerni.czasem dam pół głowy fioletu,czasem grzywkę czewroną,lub pasemka biskupie.jednak zawsze podstawa bazową jest czerń.

jeśli mogłabym ci coś doradzić.

latwiej będzie ci dojść normalnie do naryralnego koloru pobocznie,czyli nałożyć na odrost lekkie jasne pasemka,jednak nie domowymi sposobami,ale u fryzjera.

pasemka nie wymagają pilnowania odrostów,nie nakładasz na całe włosy,a odrost nie wygląda tak mało estetycznie.
czasem warto od czasu do czasu wydać trochę więcej na fryzjera i widzisz efekt.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-10-11 o 16:46
TmargoT jest offline  
Stary 2009-10-11, 16:53   #4272
TodayTomorrowAlways
Raczkowanie

Dziewczyny a gdybyście miały do wyboru przedłuzanie włosami o strukturze słowianskiej albo włosami indyjskimi to ktore byscie poleciły bo zaupelnie sie nie znam a chcoalabym sobie przedluzyc
TodayTomorrowAlways jest offline  
Stary 2009-10-11, 17:12   #4273
sintagma
Wtajemniczenie

inyjskie. Nie ma czegoś takiego jak " o strukturze europejskiej" Albo coś jest ciete z głowy europejki albo nie. Te " o str..." to są azjaty pozbawione łuski włosa czyli totalna plącząca sie kicha
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-11, 17:15   #4274
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TmargoT ale u mnie to nie jest kwestia pieniedzy , i nie szkoda mi na fryzjera , a na wlosy sobie raczej nie zaluje , raczej aby je odzywic ciagle cos kupuje albo zamawiam , i ten blond wlasnie fryzjer mi zrobil , sama chcialam wlasciwie ale gdyby byl czlowiekiem to by mnie uswiadomil na czym to wlasciwie polega i jak sie skonczy , a nie lecial na kase , i to rozni fryzjerzy trzymali mnie w rozjasniaczu ponad godzine , efekt jest jaki jest , spalenizna na glowie , (tzn teraz juz lepiej bo odrost jest cudowny , gorzej z tym co jest na dole ) ale z czym ja pojde do fryzjera ? z tym zgliszczem ktore zostawil rozjasniacz ?? przeciez jak to umaluje to odpadnie .. poza tym ja juz nie chce rozjasniac , chce jeszcze bardziej zaposcic odrost potem moze jakies pasemka , ale to nie efekt odrostu mnie martwi tylko stan i kolor tych ohydnych blond wlosow ;(
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-11, 21:22   #4275
neverstop
Raczkowanie

ja słyszałam, że nie wolno do przedłużonych włosów używać ani szamponów, ani odżywek pantene pro v, ani przeciwłupieżowych ( to to wiem,, koleżance wszystko się rozwaliło i posypało...) , bo rozpuszczają pałke keratynową jak włoski są na ringi albo całościowo na keratyne, prawda to ?? jak to jest z t pantene ??

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-10-12 o 00:07
neverstop jest offline  
Stary 2009-10-11, 22:03   #4276
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
ja słyszałam, że nie wolno do przedłużonych włosów używać ani szamponów, ani odżywek panten pro v, ani przeciwłupieżowych ( to to wiem,, koleżance wszystko się rozwaliło i posypało...) , bo rozpuszczają pałke keratynową jak włoski są na ringi albo całościowo na keratyne, prawda to ?? jak to jest z t pantene ??
tak zgadza sie, nie wolno używać ani pantene ani kosmetyków z proteinami i przeciwłupieżowych. Nawet jak zamawiam włosy to jest ulotka od producenta z taką notką
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-12, 06:55   #4277
TmargoT
Zakorzenienie

Ooodeto.
Wiesz.wspomniałam o fryzjerze,dlatego iż dopytywałaś się sintagmy o farbę.być może to mnie zmyliło.ale nie o tym.

Z końcami nic nie zrobić.jedynia rada to tylko obciąć jasne,lub podcinać je i czekać aż odrosną.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-10-12, 09:30   #4278
matiadas
Raczkowanie

longhair nie polecam to na 100% chińszczyzna... jedyny plus to super szybka i zawsze dokładna przesyłka - i nie są drodzy...ale jakość... według mnie beznadziejna.
matiadas jest offline  
Stary 2009-10-12, 16:16   #4279
neheszta
Zakorzenienie

Witam Chciałabym sobie zamówić clipy tylko nie mam pojęcia które są lepsze: naturalne czy syntetyczne
I czym one się różnią
neheszta jest offline  
Stary 2009-10-12, 19:12   #4280
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

neheszta wiatmy na watku

naturalny to naturalne wlosy , sa rozne typy , roznia sie jakoscia i cena ,drozsze nic synetyki , ale jest ich mniej na standardowej tasmie z zestawu
syntetyki sa wlosy zrobione z zylki imitujacej wlosy

ja uzywalam juz i synetetykow i teraz mam naturaly ,
w sumie z synt bylam zadowolona , za 90 zl dostalam fajny zestaw , ktory uzywalam przez 4 czy 5 miesiecy , tasmy byly tak geste ze moglam nosic 2 czy 3 tasmy i wygladaly ok ,raz pokrecone utrzymywaly skret miesiacami jedyny minus : trzeba je czesto czesac , bo zbijaja sie w zlepione straki , nie sa lejace .. nie wiem jak ci to wytlumaczyc,swieca sie w lampie blyskowej, nie mozna farbowac , sa szorstkie w dotyku .. no i maja krotszy okres uzytkowania

teraz mam naturaly , tasmy sobie sama uszylam z wlosow remy europejskich , jestem z nich w sumie zadowolona , struktura identyczna jak moje, nie zlepiaja sie tak jak syntetyki , mozna je farbowac i traktowac jak normalne wlosy

jesli spojrzysz pare stron wstecz wklejalam foty w obuc typach wlosow
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-12, 19:29   #4281
neheszta
Zakorzenienie

Dzięki ooodeta

Tzn wiesz ja nie chce ich zakładać tak codziennie. Raczej okazyjnie (jakaś zabawa coś), albo jak w weekendy się stroję dla TZ
Ogółem to zapuszczam swoje włosy, są już długie ale chcę dłuższe

Chyba wezmę naturalne
neheszta jest offline  
Stary 2009-10-13, 07:18   #4282
3patrycja9
Przyczajenie

Kurcze czyli long hair odpada a szczerze na ten sklep liczylam ... wyglada na to ze musze dalej szukac dziękuje za porade
A powtorze swoje pytanie z wcześniejszego postu..
Macie jakieś juz sprawdzone stronki z ktorych zamawiacie włoski była bym ogrooomnie wdzięczna
Stary 2009-10-13, 09:35   #4283
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 3patrycja9 Pokaż wiadomość
Kurcze czyli long hair odpada a szczerze na ten sklep liczylam ... wyglada na to ze musze dalej szukac dziękuje za porade
A powtorze swoje pytanie z wcześniejszego postu..
Macie jakieś juz sprawdzone stronki z ktorych zamawiacie włoski była bym ogrooomnie wdzięczna

jak dla mnie to kegel-aj.com
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-13, 18:12   #4284
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość

jak dla mnie to kegel-aj.com
mówisz, że masz teraz włoski z kegla, rosyjskie europejskie czy słowiańskie? bo ja właśnie na 7 listopada mam zamiar sobie sprawić je im ile masz na głowie pasemek?
wasienka jest offline  
Stary 2009-10-13, 19:04   #4285
TmargoT
Zakorzenienie

ktoraś z dziewczyn z katowic mnie pytała o sklep w pobliżu.
dziś przejeżdżałam właśnie koło nowego sklepu z akcesoriami.
niech napisze do mnie na PW-podam adres
TmargoT jest offline  
Stary 2009-10-13, 19:30   #4286
sintagma
Wtajemniczenie

Wasienka ja mam z 80 pasm założone z tym ze przy innych włosach nie z Kegla potrzebuję minimum 120 pasm a tutaj mi tyle wystarcza. Powiem Ci ze farbuję je czesto a one są wciąż super tutaj możesz zobaczyc efekt http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1255020263
aha i jedna ciekawostka bardziej sie opłaca kupić 45 tki niz 55 bo jak dla mnie różnica w długości jest minimalna w rzeczywisości, może z pare cm
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-13, 19:49   #4287
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

sintagma a ja Cie pomecze jeszcze z tymi wlosami z DW , po umyciu i nalozeniu odzywki bez splukiwania sa lepsze , koltun sie juz nie zrobil , ani wczoraj a ni dzis , ale dzis mialam je w kucyku i nie czesalam caly dzien i mhmm .. zrobily sie troche szorstkie , niemile i zbite .. dlaczego ???????????? w ogole to zauwazylam jedna rzecz :zaraz po wysuszeniu byly boskie a potem jak zaczelam krecic lokowka to sie zrobily twardsze i inne .. czy to znaczy ze nie powinnam krecic ? moze maja domieszke syntetykow ????????
ooodeta jest offline  
Stary 2009-10-13, 20:13   #4288
sintagma
Wtajemniczenie

kurcze nie mam pojęcia? moze przez to ze potraktowałaś je lokówką zdjełaś warstwę ochronną z odżywek i innych specyfików które nakładasz. Nie wydaje mi sie ze są to syntetyki... mozesz spalić zapalniczką i powąchać jak pachną hihi jesli tak ak naturalne to chyba jest ok taki mi jedynie sposób przychodzi do głowy. Mi sie wydaje ze prawdą jest to co powiedział ten pan o tych włosach chociaz ja nie narzekałam nawet przy metodzie na stałe
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-10-13, 21:25   #4289
edytka8787
Rozeznanie

Sintagma masz bardzo ladne wloski Sama je krecilas czy zostaly juz takie kupione? To sa naturalne czy syntetyki?
Stary 2009-10-13, 21:28   #4290
sintagma
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Sintagma masz bardzo ladne wloski Sama je krecilas czy zostaly juz takie kupione? To sa naturalne czy syntetyki?
naturalne, ja krecilam,dziękuję
From time to time
sintagma jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości