Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-12-02, 20:32   #4921
Mini1991
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

super wygladasz jaki masz kolor?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-12-02, 20:33   #4922
mileey_
Raczkowanie

Smile Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to ona robi za darmo charytatywnie ?

wpisz sobie w google wlosy europejskie i poczytaj ceny. np:
http://www.headstyler.pl/wlosy_natur...naturalne_55cm
do pasa,trzeba liczyć około 50/55 cm ,zestaw na całą głowę to najmniej 100 pasemek.więc-
około 240 zł razy 2 rowna się 480 zł plus robocizna.

dziewczyna ,albo cię kłamie ,że to włosy europejkie i da ci azjaty o strukturze europejskiej czego w praktyce nie ma,albo dołoży do ciebie charytatywnie.
innej metody nie ma.
sory

nie mogę się zgodzić. ;]
widziałam jej fotoblog i rozmawiałam z nią. była na prawdę spymaptyczna i znala sie na rzeczy. Robi włoski dopiero od 3 lat dlatego cena jest taka niska. ;p
mileey_ jest offline  
Stary 2009-12-02, 20:49   #4923
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Carmen12 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie to wyglada a to są clipy? jak tak to powiedz czy zsówają ci sie z twoich wlosow?
Tak, to są clipy .
Wiesz, z tego co wiem powinno się troszkę podtapirować miejsce, w którym przyczepiamy clipa. Przyznam, że tego nie robię ze zwykłego lenistwa . Czy się zsuwają? Nie, zwykle trzymają się na swoim miejscu. Wyjątkiem są na przykład zajęcia taneczne. Półgodzinne wygibasy potrafią sprawić, że clipy zsuną się nawet do 10 centymetrów.
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
super wygladasz jaki masz kolor?
Był to ciemny brąz

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:52
Anethka jest offline  
Stary 2009-12-02, 20:53   #4924
Mini1991
Zakorzenienie

gorzka czekolada?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

tzn ze juz teraz nie nosisz?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-12-02, 21:16   #4925
Anethka
Zakorzenienie

Mini, nie pamiętałam jaki był to odcień więc sprawdziłam pocztę. W mailu od VH jest napisane tylko, że to "ciemny brąz" więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mogę tylko powiedzieć, że na innych aukcjach temu kolorowi odpowiada odcień 1B.

Noszę je teraz sporadycznie i rozglądam się za jakimiś naturalnymi włosami .
Stary 2009-12-02, 22:10   #4926
edytka8787
Rozeznanie

Anethka;15631722 swietnie wygladasz w nich Zamawialas je krecone czy proste?
Stary 2009-12-03, 00:39   #4927
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mileey_ Pokaż wiadomość
nie mogę się zgodzić. ;]
widziałam jej fotoblog i rozmawiałam z nią. była na prawdę spymaptyczna i znala sie na rzeczy. Robi włoski dopiero od 3 lat dlatego cena jest taka niska. ;p

Pani w mięsnym też może Ci powiedzieć, że jest ekspedientką w tym sklepie DOPIERO od zeszłego tygodnia, dlatego jest taniej, a nie dla tego, że jest nie świeże poza tym nie znam osoby, która by się reklamowała i jednocześnie przyznawała się do tego, że robi źle.... to chyba logicznie, że każdy swoje prace zachwala jak by ich nie wykonał... co do sympatyczności, to chyba nie jest wyznacznik jej umiejętności, jeżeli chodzi o zdjęcia z photobloga - jej praca pozostawia wiele do życzenia... coś rzadziutko tych włosków... myślę, że najlepszą opinię dają KLIENTKI a nie osoba wykonująca przedłużanie po sympatyczniej rozmowie nie jesteś w stanie wywnioskować, czy używa NAPRAWDĘ europejskich czy słowiańskich włosów a nie "O STRUKTURZE..." , oraz czy w ogóle samo przedłużenie wykonuje chociażby POPRAWNIE poza tym cena zabiegu a długość wykonywania przez nią tego fachu niema nic do znaczenia... Zresztą, nie liczy się ILE tylko JAK je robi napewno spytaj się jej, czy posiada certyfikat, i czy włosy którymi przedłuża posiadają ATEST, oraz, że chciała byś go zobaczyć przy wykonywaniu usługi - wtedy możesz być pewna, że BĘDĄ to jak pisałam NAPRAWDĘ europejskie włoski jak się już zdecydujesz u niej zrobić daj znać co i jak no i przede wszystkim jak wyszło

MATKO JEDYNA NO nie mogę !! przejrzałam te zdjęcia dokładniej i powiedzcie mi moje drogie, czy TAKIE COŚ jest zrobione poprawie i robi to osoba, która " zna się na rzeczy" ?????????????????

http://www.photoblog.pl/przedluzaniewlosow/27122055

http://www.photoblog.pl/przedluzaniewlosow/49581002

http://www.photoblog.pl/przedluzanie...65/paulla.html

http://www.photoblog.pl/przedluzaniewlosow/28124739

proszę Cie...................... ..................

_______
przepraszam, że linki, ale nie jestem w stanie ściągnąć zdjęć z tego całego photobloga ! ja bym czegoś takiego nie chciała nawet za 20 zł !

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-12-03 o 00:51
neverstop jest offline  
Stary 2009-12-03, 07:09   #4928
matiadas
Raczkowanie

wiecie co...ja już postanowiłam kupię sobie taśmę od kegla - kosztuje jakieś 400 zł (długość 45 cm). I najpierw zrobię sobie clipy, a jak mi się znudzi - to dziewczyna, która zajmuje się u mnie przedłużaniem przerobi sobie ją by moc wykorzystać w ultradźwiękach
pisałam że mam włosy od thehairyouwear - teraz mają super promocje...powiem tak. Generalnie nie jest źle. Włoski się wyczesały i to mnie denerwuje, bo muszę się nieźle nakombinować teraz by nadać jakąś sensowną fryzurę.Natomiast jakość tych włosów - jest dobra. Noszę codziennie i jedyny problem to wycieranie się przy ubraniu - najniżej zapięta taśma w kontakcie z ubraniem mehaci się, kołtuni...i to mnie bardzo bardzo denerwuje. Trzeba ją poprostu częściej czesać...i to mi się też nie podoba
MINI - niepoprawna dziewczynko nie ryzykuj z syntetykami...bez obrazy dziewczęta, nie chcę nikogo urazić, ale w tych syntetykach te loki są takie idealne, takie jakby się specjalnie je codzinnie męczyło i robiło takie anielskie loczki...ale to rzecz gustu a gustach się nie dyskutuje
matiadas jest offline  
Stary 2009-12-03, 07:36   #4929
Mini1991
Zakorzenienie

Anetha wyglada pieknie!
Matiadas no kurcze skad ja wezme 400 zł ? nie no to wykluczone jak cos to z tych tanszych bo chcialabym sobie tez je pokrecic bo ciagle mam proste włosy

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-12-03, 11:27   #4930
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
Anetha wyglada pieknie!
Matiadas no kurcze skad ja wezme 400 zł ? nie no to wykluczone jak cos to z tych tanszych bo chcialabym sobie tez je pokrecic bo ciagle mam proste włosy
mysle ze bez problemu znajdziesz cos tanszego, to tez zalezy jaka dlugosc bys chciala bo ja za swoje 45-47 cm placilam tanio

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-12-03, 11:47   #4931
Mini1991
Zakorzenienie

ja chce 50 bo sama mam nawet długie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-12-03, 11:55   #4932
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
ja chce 50 bo sama mam nawet długie
no to ja mniej wiecej tej dlugosci placilam ok 150 zl, a jestem zadowolona, wiec mysle jak dobrze przeszukasz allegro to bez problemu cos znajdziesz, ja mam wlosy o strukturze europejskiej, swego czasu nosilam je codziennie przez bardzo dlugi czas, mylam je, prostowalam i dalej sa w dobrym stanie

PINGER
KOSMETOLOG

xxboo jest offline  
Stary 2009-12-03, 13:01   #4933
sintagma
Wtajemniczenie

DziewcZęta orientujecie sie czy przy włosach przedłużonych na keratynę mogę myć włosy szamponem na bazie oleju rycynowego? inne przeciwwskazania znam tylko nie mam pojęcia czy ten olej mi nie zaszkodzi?
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-12-03, 14:13   #4934
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Anethka;15631722 swietnie wygladasz w nich Zamawialas je krecone czy proste?
Falowane
Stary 2009-12-03, 15:11   #4935
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Mini, nie pamiętałam jaki był to odcień więc sprawdziłam pocztę. W mailu od VH jest napisane tylko, że to "ciemny brąz" więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mogę tylko powiedzieć, że na innych aukcjach temu kolorowi odpowiada odcień 1B.

Noszę je teraz sporadycznie i rozglądam się za jakimiś naturalnymi włosami .
1B to prawie czarny.to tylko poł tonu rożnicy,lub naturalny-czarny.MINI dla porownania moje ostatnie zdjęcie to kolor 6
TmargoT jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:02   #4936
Anethka
Zakorzenienie

Cytat:
1B to prawie czarny.to tylko poł tonu rożnicy,lub naturalny-czarny.MINI dla porownania moje ostatnie zdjęcie to kolor 6
I wszystko jasne .
Stary 2009-12-03, 19:12   #4937
lolly_girl
BAN stały

próbowałam dziś kręcic włosy i zakrecily sie jedynie końcówki..
macie juz jakiś sposób aby je jakos pofalowac? dodam, ze mam dobrą lokówkę
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:26   #4938
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
próbowałam dziś kręcic włosy i zakrecily sie jedynie końcówki..
macie juz jakiś sposób aby je jakos pofalowac? dodam, ze mam dobrą lokówkę
i nie próbuj z wrzątkiem ,bo potem już tylko śmietnik
TmargoT jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:49   #4939
lolly_girl
BAN stały

kurde zła jestem , nie da się ich w zaden sposob nawet pofalowac? moze jak spryskam lakierem a potem na lokówkę to bedzie lepiej? ;>
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-12-03, 19:58   #4940
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
kurde zła jestem , nie da się ich w zaden sposob nawet pofalowac? moze jak spryskam lakierem a potem na lokówkę to bedzie lepiej? ;>
nie męcz ich tak,bo się zniszczą.spróbuj na wałki i na noc
TmargoT jest offline  
Stary 2009-12-03, 20:15   #4941
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
nie męcz ich tak,bo się zniszczą.spróbuj na wałki i na noc
zostało mi jeszcze trochę taśmy , może odetnę kawalek i na niej spróbuję mam takie zwykle walki - rzepy , mogą byc?
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-12-03, 20:42   #4942
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
zostało mi jeszcze trochę taśmy , może odetnę kawalek i na niej spróbuję mam takie zwykle walki - rzepy , mogą byc?
raczej to za mało.z doświadczenia wiem,żeby loki były ładne i wyraziste muszą być ściśle naciągnięte.kiedy jesteś u fryzjera to naciąga ci włosy na szczotce-tak samo jest w wałkami.albo wałek naciągasz mocno i zatykasz plastikiem,albo papilot .jeśli nie masz,możesz spróbować na pończosze zamiast papilotu.
nie wiem,czy to podziała na tych synetykach.kiedyś kręciłam perukę na termolokach i zakręciły się,jednak te clipy mają inny gatunek włosa i jeszcze nie rozpracowałam ich
TmargoT jest offline  
Stary 2009-12-03, 20:48   #4943
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
raczej to za mało.z doświadczenia wiem,żeby loki były ładne i wyraziste muszą być ściśle naciągnięte.kiedy jesteś u fryzjera to naciąga ci włosy na szczotce-tak samo jest w wałkami.albo wałek naciągasz mocno i zatykasz plastikiem,albo papilot .jeśli nie masz,możesz spróbować na pończosze zamiast papilotu.
nie wiem,czy to podziała na tych synetykach.kiedyś kręciłam perukę na termolokach i zakręciły się,jednak te clipy mają inny gatunek włosa i jeszcze nie rozpracowałam ich
rozumiem, spróbuję na papilotach bo jak przyczepiam te clipy mam wrażenie, że mimo iż swoje wyprostuję to one i tak są bardziej proste =[ a kupiłam je tylko dlatego, że sądziłam, że da się je pokręcic
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-12-03, 22:29   #4944
Martynka_
Przyczajenie

Hej Troszke mnie nie bylo
Mini, chcesz dalej zobaczyc fotke? Tylko ostrzegam, ze mam tylko taka z imprezy
Ogolnie dzioewczyny... Włosy są swietne, ale .. No wlasnie ALE.. Po tygodbniu noszenia dzien w dzien.. Koncowki staly sie takie okropnie szorstkie... ze Maasakra..
I teraz chcialabym w sumie wymoczyc je w tym plynie do plukania, tylko, czy mozecie mi powiedziec ,jak mam To zrobic ?

TmargoT - jak chce wymoczyc te moje syntetyki od Victorii, to mam je plukac w misce, potem poczekac aż podeschną i podprasować? Bo czytalam te instrukcje, ale nie moge sie w tym polapac, moglabym prosic o rade? Blagam Was..
Ale wiece- po swietach przerzucam sie jednak na 100% naturalne, na allegro widzialam 200gram za 239 złotych.. Wiecie, jednak nie niszcza sie tak szybko i po prostu jakosc jest lepsza.. Ale ogolnie to to od Victorii nie są złe, tylko na poczatku byly takie delikatne, miękkie, a teraz twarde na koncach :[

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
rozumiem, spróbuję na papilotach bo jak przyczepiam te clipy mam wrażenie, że mimo iż swoje wyprostuję to one i tak są bardziej proste =[ a kupiłam je tylko dlatego, że sądziłam, że da się je pokręcic
Lolly, a nie chcesz sprobowac na gazetke zakrecic wlosow? Efekt jest jeszcze lepszy niz na papilocie
Po prostu musisz wziąc sobie jakis dziennik, wziac strone, porozrywac na 3 częsci i każdą po kolei zwinąc, i potem na wloski jak papiloty!
Martynka_ jest offline  
Stary 2009-12-03, 23:26   #4945
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Martynka_ Pokaż wiadomość

Lolly, a nie chcesz sprobowac na gazetke zakrecic wlosow? Efekt jest jeszcze lepszy niz na papilocie
Po prostu musisz wziąc sobie jakis dziennik, wziac strone, porozrywac na 3 częsci i każdą po kolei zwinąc, i potem na wloski jak papiloty!
chcialabym sprobowac ale nie umiem
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-12-04, 06:09   #4946
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martynka_ Pokaż wiadomość
Hej Troszke mnie nie bylo
Mini, chcesz dalej zobaczyc fotke? Tylko ostrzegam, ze mam tylko taka z imprezy
Ogolnie dzioewczyny... Włosy są swietne, ale .. No wlasnie ALE.. Po tygodbniu noszenia dzien w dzien.. Koncowki staly sie takie okropnie szorstkie... ze Maasakra..
I teraz chcialabym w sumie wymoczyc je w tym plynie do plukania, tylko, czy mozecie mi powiedziec ,jak mam To zrobic ?

TmargoT - jak chce wymoczyc te moje syntetyki od Victorii, to mam je plukac w misce, potem poczekac aż podeschną i podprasować? Bo czytalam te instrukcje, ale nie moge sie w tym polapac, moglabym prosic o rade? Blagam Was..
Ale wiece- po swietach przerzucam sie jednak na 100% naturalne, na allegro widzialam 200gram za 239 złotych.. Wiecie, jednak nie niszcza sie tak szybko i po prostu jakosc jest lepsza.. Ale ogolnie to to od Victorii nie są złe, tylko na poczatku byly takie delikatne, miękkie, a teraz twarde na koncach :[

6 ----------

tak w misce .
nalej do wody
szamponu ,zarob piane i zamocz,potem społukaj .do miski nalej wody czystej i płynu do płukania -odrobinke i zamocz.
wyjmij,powieś niech wyschną do końca.gdy będą suche dopiero rozczesz psikając wcześniej jedwabiem np z gliss curra
TmargoT jest offline  
Stary 2009-12-04, 08:38   #4947
matiadas
Raczkowanie

MINI w życiu nie sugeruje Ci wydania 400 zł Ja sama nie wiem czy to dobry pomysł.
Wklejam Ci linka z moimi włosami. Umyłam je przedwczoraj i stwierdzam, że naprawdę za 200 zł noszę je 4 miesiąc i są niemal idealne (tylko ta jedna warstwa na dole jakby słabsza).
http://www.allegro.pl/item831081393_...m_45_50cm.html

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Ale wiem też, że dziewczyny tutaj pisały, że dobrze sprawują im się zestawy tańsze. Ich problem to tylko rzadkość, ale na to też jest rozwiązanie
matiadas jest offline  
Stary 2009-12-04, 11:06   #4948
GosposiaSzatana
Raczkowanie

Wizażanki Kochane proszę o podpowiedź...
Chcę zakupić sobie włoski na clipy. Mam do Was pytanie, czy lepiej kupić cały zestaw, czy pojedyncze pasma, które są sprzedawane na allegro?

Swoje włosy mam dosyć gęste, czarne i sięgają za łopatki, więc chciałabym aby po założeniu wyglądały naturalnie.

Za wszystkie odpowiedzi z góry ślicznie dziekuję.
Stary 2009-12-04, 12:50   #4949
Mini1991
Zakorzenienie

Martynko pewne ze chce

Matiadas własnie kiedys brałam je pod uwage.. jedna dziewczyna wklejała (hmm To byłas TY hahah) no chciałam napisac ze pieknie wygladała :P
chyba powiem mamie ze na gwiazdke chce

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

a podalabys mi strone producenta tych włosów?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-12-04, 16:56   #4950
Martynka_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Wizażanki Kochane proszę o podpowiedź...
Chcę zakupić sobie włoski na clipy. Mam do Was pytanie, czy lepiej kupić cały zestaw, czy pojedyncze pasma, które są sprzedawane na allegro?

Swoje włosy mam dosyć gęste, czarne i sięgają za łopatki, więc chciałabym aby po założeniu wyglądały naturalnie.

Za wszystkie odpowiedzi z góry ślicznie dziekuję.
Gosposia, zalezy czy chcesz syntetyki, czy naturalne, Jesli masz za lopatki (ja tak samo) to musisz miec duuuzo wloskow , bo inaczej bedzie nienaturalony efekt !
Jak syntetyki, to od Victoria_Hair , są fajne i maja 175 gram,
a jak naturlane, to widzialam gdzies na allegro takie co maja 200 gram za 239 zł, ale musialabym poszukac

Mini, a tu dla Ciebie, tyko ostrzegam, ze prawie nic n widac ;P. Obiecuje jtro wstawic normalna fotke )
Buzka

TmargoT - bardzo dziękuję za pomoc

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=ohmp0o&s=6
^^ A tu fotka, nie umiem inaczej jej wstawic :P
Martynka_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości