Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-18, 19:04   #781
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
napisze ci na PW

równiez wyślę adres na PW.

hi,hi.dletego clipy na raz na jakiś czas.
jesienia musze chodzić czapkach,więc szkoda wydawać kasy na włosy stałe.

wiem,odcien jest minimalny,ponieważ w tym dniu dopiero farbowałam włosy na ciemną czekoladę.dwa mycia i bedzie ok.

a ską wiesz jaki mam skręt .na fotce miałam modelowane włosy na grubej szczotce,więc to nie jest moj skręt.
poza tym masz prawo wyrazic swoją opinię i nikt cię nie atakuje.
dodam,że twoje druty też nie wygladają super,poza tym wyłażą ci którsze spodnie włosy.to moja skromna opinia.staram się być dyplomatą i to co mnie się nie podoba,zachowuję dla siebie,wiedząć,że są różne gusta.ale fakt masz rację też nie bedę kłamać i wypowiem się.
napisalam swoja wypowiedz odnosnie tego co widze na zdjeciu - wiec nie musisz ironicznie pytac skad wiem jaki masz skret - nie wiem i nie interesuje mnie to - nie pasuje mi to co jest na zdjeciu

co do moich wlosow - fajnie ze wyrazilas swoja opinie tylko na podstawie czego? skoro nie masz pojecia jakie mam wlosy? hmm
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-18, 19:06   #782
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
napisalam swoja wypowiedz odnosnie tego co widze na zdjeciu - wiec nie musisz ironicznie pytac skad wiem jaki masz skret - nie wiem i nie interesuje mnie to - nie pasuje mi to co jest na zdjeciu

co do moich wlosow - fajnie ze wyrazilas swoja opinie tylko na podstawie czego? skoro nie masz pojecia jakie mam wlosy? hmm
wklejałaś zdjęcia wcześniej i miałaś je w AVIE-foto w sukni balowej.mam dobrą pamięć do zdjęc
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-18, 19:10   #783
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
wklejałaś zdjęcia wcześniej i miałaś je w AVIE-foto w sukni balowej.mam dobrą pamięć do zdjęc
tak jak myslalam hehe - nie masz pojecia jakie mam wlosy na glowie, ale mozesz sobie komentowac moje stare zdjecia

i wierz mi - nic mi z pod spodu nie wystaje i nie mam prostych drutow - mam wlosy falowane, zreszta naturalne ciete prosto z glowy wiec raczej nie ma opcji zeby wygladaly sztucznie
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-18, 21:24   #784
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
tak jak myslalam hehe - nie masz pojecia jakie mam wlosy na glowie, ale mozesz sobie komentowac moje stare zdjecia

i wierz mi - nic mi z pod spodu nie wystaje i nie mam prostych drutow - mam wlosy falowane, zreszta naturalne ciete prosto z glowy wiec raczej nie ma opcji zeby wygladaly sztucznie
nie mam zamiaru się z tobą licytować,kto ma lepsze.ja nie wiem co ty masz,ty nie wiesz co ja mam.ty skomentowałaś moją fotę,ja twoją

zreszta ten wątek nie jest poświęcony krytykowaniu fryzur,ale pomocy i przekazywania swojej wiedzy na temat przedłużania włosów,więc daruj sobie i swoj gust zachowaj dla siebie.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-18, 22:03   #785
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
jest sens kupowania "rosyjskich"? takie w ofercie ma kese na allegro no i slowianskie
Wlosy czasem prostuje, nie zamierzam ich farbowac, bo swoje rozjasniam u fryzjera i chce to robic miedzy zdjeciem a podciaganiem (rozne slyszalam opinie, te, ze niby nie szkodzi jak i te ze farba moze sie nie wymyc dokladnie z laczen, a przy rozjasnianiu sie z brunetki na platyne miewam straszna chemie na glowie).

TmargoT mnie sie podobaja, wygladaja na "juz zrobione", ale clipy nie dla mnie, jestem tak nieuwazna, ze wkrotce chodzilabym lysa.
Ja noszę właśnie rosyjskie. Prostuję i suszę codziennie. Średnio raz w tygodniu kręcę na lokówce. Oczywiście wiadomo, że te włosy nie wytrzymają roku. Ale noszę je już 3 miesiące i nic się z nimi nie dzieie.
Ale jeśli nie chcesz wymieniać często włosów to najlepiej kupić dziewicze słowiany. Tylko, że je będziesz musiała dofarbować do swoich.
No i ja osobiście nie polecam Profibrów. Ale jeśli sie jednak zdecydujesz to na Piotrkowskiej jest sklep z syntetykami La Trend.

TmargoT dzięki za wiadomość. Jestem w szoku. Jak będę to na pewno kupię. Oczywiście jeśli kolor będzie mi pasował.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-10-18, 22:05   #786
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
nie mam zamiaru się z tobą licytować,kto ma lepsze.ja nie wiem co ty masz,ty nie wiesz co ja mam.ty skomentowałaś moją fotę,ja twoją

zreszta ten wątek nie jest poświęcony krytykowaniu fryzur,ale pomocy i przekazywania swojej wiedzy na temat przedłużania włosów,więc daruj sobie i swoj gust zachowaj dla siebie.

nie moja droga - Ty nie wiesz co ja mam - a ja wiem co Ty masz bo wstawilas wlasnie fotke na forum - to po pierwsze

po drugie, nikogo jeszcze nie krytykowalam, wstawilas zdjecie wlosow wiec jes skomentowalam - chcialam dobrze ale jak widac wszyscy musza robic ohhh i ahhh na Twoje wlosy bo w przeciwnym wypadku sa bee i niedobrzy - zapamietam na przyszlosc

po trzecie - nie daruje sobie gdyz jest to forum na ktorym sie dyskutuje i wyraza swoje opinie i nie mam zamiaru siedziec cicho bo Tobie sie to nie podoba, a Ty wstawiajac swoje zdjecie ma forum publiczne musisz sie liczyc z roznymi opiniami

spodziewalas sie samych zqachwytow nad swoimi wlosami a tu klops? przepraszam Cie bardzo ale nie mialam zamiaru sie z Toba klocic i nigdy nie bylam dla Ciebie nie mila, powiedzialam Ci szczerze co mysle - w formie rady bardziej a Ty wielkie oburzenie - no sory troche dystansu....
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-19, 12:49   #787
201704051255
Konto usunięte

na slowianskie mnie nie stac, a moja farba kosztuje majątek
sprobuje rosyjskie na poczatek

aashair na allegro maja te wloski pdoejrzanie tanie i kupe negatywow

ja jestem taki znawca, ze by mi do reki wcisneli syntetyki i wmowili, ze prawdziwe

Cytat:

po trzecie - nie daruje sobie gdyz jest to forum na ktorym sie dyskutuje i wyraza swoje opinie i nie mam zamiaru siedziec cicho bo Tobie sie to nie podoba, a Ty wstawiajac swoje zdjecie ma forum publiczne musisz sie liczyc z roznymi opiniami
gdybysmy wszystkie mialy takie podejscie na forum, to dawno by zdechło, bo kazdy dostalby w koncu bana za swoje "prawo do wyrazania opinii (w nieskonczonosc)"
201704051255 jest offline  
Stary 2008-10-19, 13:47   #788
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
na slowianskie mnie nie stac, a moja farba kosztuje majątek
sprobuje rosyjskie na poczatek

aashair na allegro maja te wloski pdoejrzanie tanie i kupe negatywow

ja jestem taki znawca, ze by mi do reki wcisneli syntetyki i wmowili, ze prawdziwe

gdybysmy wszystkie mialy takie podejscie na forum, to dawno by zdechło, bo kazdy dostalby w koncu bana za swoje "prawo do wyrazania opinii (w nieskonczonosc)"

otoz nie prawda - wszyscy maja prawo do wypowiedzi i wierz mi wszyscy z tego korzystaja udzielajac sie na forum

i wcale forum nie "zdycha" dzieki takiemu podejsciu - forum jest publiczne i kazdy moze sie wypowiedziec i nie trzeba przy tym uzywac wyzwisk i nie kulturalnych wypowiedzi

w ogole nie rozumiem Twojej wypowiedzi sory - to po co jest forum? bo mi sie wydawalo ze wlasnie do wyrazania opini i wymieniania pogladow
wedlug Ciebie jesli komus sie cos nie podoba to ma i tak pisac ze sie podoba bo inaczej dostanie bana? nie no....
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-19, 14:15   #789
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
nie moja droga - Ty nie wiesz co ja mam - a ja wiem co Ty masz bo wstawilas wlasnie fotke na forum - to po pierwsze

po drugie, nikogo jeszcze nie krytykowalam, wstawilas zdjecie wlosow wiec jes skomentowalam - chcialam dobrze ale jak widac wszyscy musza robic ohhh i ahhh na Twoje wlosy bo w przeciwnym wypadku sa bee i niedobrzy - zapamietam na przyszlosc

spodziewalas sie samych zqachwytow nad swoimi wlosami a tu klops? przepraszam Cie bardzo ale nie mialam zamiaru sie z Toba klocic i nigdy nie bylam dla Ciebie nie mila, powiedzialam Ci szczerze co mysle - w formie rady bardziej a Ty wielkie oburzenie - no sory troche dystansu....
wypowiem sie ostatni raz.
ty wyraziłaś opinię na temat mojego zdjęcia,ja odpowiedziałam tym samym,czyli oceniłam twoja fotę,ktorą pozwoliłas sobie również wkleić.(i guzik mnie obchodzi,że jest stara)

tak forum jest ,żeby dyskutować,ale na plotkowym,czy intymnym.
tu jest wątek na temat wymiany poglądow o przedłużaniu włosów,a nie oceniania fryzury-jeśli lubisz komentować jest wątek -SZAFA-

owszem wkleiłam zdjęcie,ale nie po to,żeby ją ocenić,ale po to,żeby pokazać dziewczynom,że wprowadzili nowość na rynku syntetyku.
widzisz,ja staram się pomoc innym,a ty wiecznie się z kimś kłócisz.równiez nie zapomniałam twojej sprzeczki z przeszłości.
pamięć mam bardzo dobrą.

edit.naszą sprzeczkę uważam za zakończona,bo w przeciwnym razie wypadałoby wcisnąć ZP.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-19, 14:48   #790
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

ja sie nie sprzeczam

ok pokazalas na zdjeciu nowosc a ja napisalam ze mi sie ona nie podoba - tyle, mam do tego prawo

a to ze jest to dla Ciebie tak wielki problem to coz, nie moja wina
moje zdjecia mozesz komentowac - prosze bardzo, po to jest forum

co do ZP hehe na jakiej podstawie chcesz go wciskac? bo nie widze tu lamania regulaminu?

dziwne ze jak ktos dwie strony pisze o tym jakie piekne ktos ma wloski to nikt nie chce wciskac ZP - smieszne

nie bede sie juz wypowiadac na ten temat bo widze ze tutaj mozna tylko sie zachwycac

i jak juz pisalam - nie chcialam sie sprzeczac, wyrazilam swoje zdanie. moge? dziekuje

milego dnia
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-19, 15:19   #791
201704051255
Konto usunięte

Cytat:
otoz nie prawda - wszyscy maja prawo do wypowiedzi i wierz mi wszyscy z tego korzystaja udzielajac sie na forum

i wcale forum nie "zdycha" dzieki takiemu podejsciu - forum jest publiczne i kazdy moze sie wypowiedziec i nie trzeba przy tym uzywac wyzwisk i nie kulturalnych wypowiedzi

w ogole nie rozumiem Twojej wypowiedzi sory - to po co jest forum? bo mi sie wydawalo ze wlasnie do wyrazania opini i wymieniania pogladow
wedlug Ciebie jesli komus sie cos nie podoba to ma i tak pisac ze sie podoba bo inaczej dostanie bana? nie no....
Ja jestem jednak za dyplomacją, nie robimy z siebie buraka, nie zyskujemy dodatkowych wrogow, przede wszystkim nie sprawiamy nikomu przykrości, a mozemy wyrazic dokladnie to samo. No i nie oceniamy jesli ktos nie pyta o zdanie. To chyba tylko elementy dobrego wychowania, nic nie jest zabronione, moze byc co najwyzej niesmaczne i traktowane jako faux pas.

Mozna zatrzymac na ulicy kolezanke i powiedziec "cos ty na siebie zalozyla dziewczyno widzialas sie z lustrem?", tylko po co?

Dla mnie EOT, bo zajrzałam tutaj po info o włosach
Stary 2008-10-19, 15:28   #792
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

no wlasnie po co ten nie potrzebny OT???
i nie zaczepiam ludzi na ulicy

o matko wyrazilam swoje zdanie tak? inne dziewczyny napisaly ze im sie podobaja te wlosy i jakos one moga "oceniac jesli ktos nie pyta o zdanie"? czyli ja jestem burakiem bo wyrazilam opinie a nikt mnie nie pytal. dziewczyny tez ja wyrazily ale nie sa burakami bo opinia jest pozytywna

ok nie mam wiecej pytan
wiec zakonczmy temat
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-19, 15:37   #793
201704051255
Konto usunięte

wiedzialam, ze sie przyczepisz do tego slowa, czegokolwiek bym tam nie wstawila - przyczepilabys sie
ty wyrazilas swoje, ona swoje, i koniec
mnie chodzilo jedynie o forme - mozna cos zanegowac delikatnie, a nie z grubej rury
a kto zaczal OT?

Wracajac do wlosow, chyba rozsadnie zamowic jedno pasemko i zobaczyc czy kolor w ogole pasuje nie?
Jak mi nie skopią założenia, to sie pokaze
Nie mam bladego pojecia jak znalezc kogos, kto chociaz pokaze swoje prace, bo w łódzkich ogloszeniach wszystkie laski maja dziwnym trafem TE SAME zdjecia jako przyklady...
Stary 2008-10-19, 15:51   #794
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
wiedzialam, ze sie przyczepisz do tego slowa, czegokolwiek bym tam nie wstawila - przyczepilabys sie
mnie chodzilo jedynie o forme - mozna cos zanegowac delikatnie, a nie z grubej rury
a kto zaczal OT?

Wracajac do wlosow, chyba rozsadnie zamowic jedno pasemko i zobaczyc czy kolor w ogole pasuje nie?
Nie mam bladego pojecia jak znalezc kogos, kto chociaz pokaze swoje prace, bo w łódzkich ogloszeniach wszystkie laski maja dziwnym trafem TE SAME zdjecia jako przyklady...
No ja właśnie tak zrobiłam. Zamówiłam 2 odcienie, ale w końcu zdecydowałam się na 51. Ma fajny, platynowy odcień, ale tylko dla osób z pasemkami.
No i jak zamówisz sobie parę pasemek to będziesz mogła sprawdzic czy Ci nadal pasują po róznych zabiegach: myciu, suszeniu czy prostowaniu.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-10-19, 16:02   #795
201704051255
Konto usunięte

u mnie w gre wchodzi tylko ten 613 platynowy blond, ale boje sie, ze bedzie za ciemny
takie wlosy mozna umyc silverem, czy sfioletowieja na dobre?
Stary 2008-10-19, 16:09   #796
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
u mnie w gre wchodzi tylko ten 613 platynowy blond, ale boje sie, ze bedzie za ciemny
takie wlosy mozna umyc silverem, czy sfioletowieja na dobre?
Ja używam płukanki, bo szampony jednak wysuszają, a takie włosy wymagają intensywnego nawilżania. Ale jeśli chodzi o fioletowienie to nic z tych rzeczy się nie stanie.
Chciaż jeśli wolisz szampon to zawsze możesz wypróbować na tych pasemkach, które zamówisz dla wypróbowania koloru.
613 zazwyczaj jest ciepłym odcieniem, ale oni chyba mają jakis inny próbnik.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-10-19, 16:29   #797
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
a kto zaczal OT?

skoro wiedzialas to po co je napisalas? piszesz o dobrym wychowaniu a sama piszesz w taki sposob ze.... hmmm

i dlaczego mialabym nie pisac z grubej rury? napisalam szczerze ze mysle ze wygladaja nienaturalnie, czy napisala :"wygladasz jakbys mopa zalozyla na glowe?" no ludzie nie rob ze mnie potwora czepiajacego sie o wszystko, napisalam raz ze mi sie cos nie podoba i od razu atak. chcialam byc szczera - nikogo nie obrazilam
a do Twojej odpowiedzi bym sie nie przyczepial gdyby miala ona choc troche sesnu

a OTa ja nie zaczelam - napisalam opinie odnosnie wygladu wlosow bo o nich jest watek a wy zrobilyscie awanture bo nie bylo zachwytu z mojej strony? no wybacz ale troche obiektywizmu

napisz ze cos Ci sie nie podoba a beda jechac po Tobie przez dwie strony heh - napisalam swoje zdanie na temat wlosow i trzeba bylo na tym zakonczyc
dlaczgo nie wdalyscie sie w dyskusje z dziewczynami ktore napisaly ze sa ladne?
moze same sobie odpowiedzcie na to pytanie

i koniec tematu

kupowal ktos taka zgrzewarke?
http://www.allegro.pl/item442458217_...edluzanie.html

wiem ze do pracy sie ona nie nadaje - ale chcialam sobie kupic tansza zgrzewarke zeby robic zgrzewy na wlosach slowianskich zeby z gotowymi pasemkami isc do fryzjera je zalozyc - wiadomo koszt tanszy

a pasemka zawsze zgrzewalam sobie sama ale oryginalna zgrzewarka z DAMY tylko teraz nie mam do niej dostepu i zastanawiam sie czy taka zgrzewarka z allegro zrobie takie same laczenia

mial ktos z tym doswiadczenie?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-20 o 17:26 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-19, 20:07   #798
MYSIACZKA
Raczkowanie

Dziewczyny !
Naprawde nie warto sie klocic,jednak ze chcialabym powiedziec o czym o czym powinnysmy wszystkie pamietac.Mianowicie mozna komus powiedziec swoja szczera opinie ( a takie chyba chcemy wszystkie slyszec !!) delikatnie i prosto z mostu.
Pamietajmy ze sa rozni kudzie ktorzy wypowiadaja swoje opinie dosadnie a sa i tacy ktorzy powiedza skromnie a 3 osoba zas sklamie bo nie ma odwagi powiedziec co mysli.
Kij ma 2 konce.

Ale - FORUM to wymiana wlasnych doswiadczen oraz przedewszystkim wymiana oraz rozpowrzechnianie wlasnych pogladow.Mysle ze lepiej zeby ktos pisal szczerze i dosadnie niz mialby klamac.U odbiorcow jest to samo .Jeden sie ucieszy ze pisza ludzie prosto z mostu i szczerze a drugi sie ucieszy ze sa same dobre opinie chociaz wie ze nie zasluzone. hehe Niestety tak jest . Jednak szczere opinie od wizażanek mysle ze pomogą nie jednej Dziewczynie ! A o to tu chodzi .
Pozdrawiam ;*
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2008-10-19, 21:00   #799
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
Naprawde nie warto sie klocic,jednak ze chcialabym powiedziec o czym o czym powinnysmy wszystkie pamietac.Mianowicie mozna komus powiedziec swoja szczera opinie ( a takie chyba chcemy wszystkie slyszec !!) delikatnie i prosto z mostu.
Pamietajmy ze sa rozni kudzie ktorzy wypowiadaja swoje opinie dosadnie a sa i tacy ktorzy powiedza skromnie a 3 osoba zas sklamie bo nie ma odwagi powiedziec co mysli.
Kij ma 2 konce.

Ale - FORUM to wymiana wlasnych doswiadczen oraz przedewszystkim wymiana oraz rozpowrzechnianie wlasnych pogladow.Mysle ze lepiej zeby ktos pisal szczerze i dosadnie niz mialby klamac.U odbiorcow jest to samo .Jeden sie ucieszy ze pisza ludzie prosto z mostu i szczerze a drugi sie ucieszy ze sa same dobre opinie chociaz wie ze nie zasluzone. hehe Niestety tak jest . Jednak szczere opinie od wizażanek mysle ze pomogą nie jednej Dziewczynie ! A o to tu chodzi .
Pozdrawiam ;*
mnie w niczym nie pomoże,bo i tak robię po swojemu.a gusta są rożne
nie prosiłam o ocene
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-19, 21:38   #800
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

Cytat:
mnie w niczym nie pomoże,bo i tak robię po swojemu.a gusta są rożne
nie prosiłam o ocene
Tylko ze zazwyczaj na forum wrzucamy po to zdjecia by poddac je ocenie. Wrzucajac swoje wlosy, chcilaas sie zapewne pochwalic i uslyszenic mile slowa. Ale niestety nie wszyscy musza byc za.A ze jest wolnos slowa kazdy ma prawo wyrazaz swoje opinie.

--------
Watek jest o przedluzanie, wie niech i tak zostanie

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2008-10-19, 22:07   #801
aniulka855
Raczkowanie

Maartucha masz rację hahahh
Ja miałam włosy doczepiane na keratyne(albo kreatyne jak powiedziała pewna pseudo-fryzjera:P).Na początku było w porządku.Włoski były cudowne.Po kilku myciach bez prostowania ani rusz...(dodam,że pielęgnowałam i dbałam o nie).Po następnych kilku myciach kołtun jak z Kielc do Wawy!!!!No i musiałam je ściągnąćA ściąganie było koszmarne...Nie wiedziałam już co mam ze sobą robićW sumie cieszę się,że już ich nie mam.A nosiłam je 3 miesiące.
W ogóle nie wiem po co ja to napisałam(nudzi mi się i tak sobie skaczę po forach)
Achhh może ktoś się zainteresuje i przeczyta moją historięPozdrawiam: *
aniulka855 jest offline  
Stary 2008-10-19, 22:21   #802
kaska222
Moderator

Dziewczyny zakonczcie juz tä niemilä dyskusje.Jesli dalej checie komentowac osobiste wycieczki jest od tego PW.
TmargoT -Kazdy moze komentowac Twoje zdjecie i dobrze o tym wiesz, czy ktos powie ladnie czy nie,widze ze nie umiesz tego przyjäc spokojnie do siebie.Nie podoba mi sie Twoje podejscie jak podchodzisz do takich sytuacji,zaraz musisz dokopac osobie ........

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-10-19, 22:34   #803
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

no!

a teraz prosze niech ktos kto wie cos na temat tej sgrzewarki co wklejalam niech sie wypowie jesli moze
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 06:41   #804
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Tylko ze zazwyczaj na forum wrzucamy po to zdjecia by poddac je ocenie. Wrzucajac swoje wlosy, chcilaas sie zapewne pochwalic i uslyszenic mile slowa. Ale niestety nie wszyscy musza byc za.A ze jest wolnos slowa kazdy ma prawo wyrazaz swoje opinie.

--------
Watek jest o przedluzanie, wie niech i tak zostanie
jeszcze raz powtarzam,że nie oczekiwałam oceny zdjęcia,ani pozytywnej,ani negatywnej.
wkleiłam po to,żeby pokazać nowość na rynku.
gdybym oczekiwała na OCHY i ACHY-wkleiłabym zdjęcie z twarzą,a nie sam PRODUKT

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakonczcie juz tä niemilä dyskusje.Jesli dalej checie komentowac osobiste wycieczki jest od tego PW.
TmargoT -Kazdy moze komentowac Twoje zdjecie i dobrze o tym wiesz, czy ktos powie ladnie czy nie,widze ze nie umiesz tego przyjäc spokojnie do siebie.Nie podoba mi sie Twoje podejscie jak podchodzisz do takich sytuacji,zaraz musisz dokopac osobie ........
KAśKA-to oczywiste,że nikt nie lubi krytyki.poza tym to nie jest dla mnie budująca krytyka.mogłabym przyjąć ją na klate,gdyby mówiła coś mądrego np.kolor nie pasuje,czy świecą się za bardzo,albo za mało włosow...
ale tu odezwała się zwykła zazdrość,lub osobisty gust.
jak pisała inna wizanka,każdemu podoba się coś innego.mnie nie podobają się proste włosy ,ale nie krzyczę o tym na prawo i lewo,komentując KAżDE zdjęcie.
DYPLOMACJI troszke -poprosze,a watek bedzie lepszy.

SVINECKA TEż NIE POTRAFIłA PRZYJąć KRYTYKI-wkleję ci tekst,bo widzę,że nie oceniłaś sporu sprawiedliwie,tylko zaciągłaś początku sporu .
Cytat:

na koniec dodam,że odpadło tu już sporo wartościowych dziewczyn,ktore miały coś mądrego do powiedzenia.zostały zakrzyczane przez "mądralińskie krzykaczki",ktore potrafią dużo mówić niekoniecznie mądrze.
SVINECKA-jesli oczekujesz pomocy,badz milsza dla innych...

Cytat:
n powiedzialam Ci szczerze co mysle - w formie rady bardziej a Ty wielkie oburzenie - no sory troche dystansu....
RADY?-a jaka to rada.nie kupuj prostych włosów ,bo MI się nie podoba?!

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2008-10-20 o 07:28
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-20, 07:37   #805
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
jeszcze raz powtarzam,że nie oczekiwałam oceny zdjęcia,ani pozytywnej,ani negatywnej.
wkleiłam po to,żeby pokazać nowość na rynku.
gdybym oczekiwała na OCHY i ACHY-wkleiłabym zdjęcie z twarzą,a nie sam PRODUKT

KAśKA-to oczywiste,że nikt nie lubi krytyki.poza tym to nie jest dla mnie budująca krytyka.mogłabym przyjąć ją na klate,gdyby mówiła coś mądrego np.kolor nie pasuje,czy świecą się za bardzo,albo za mało włosow...
ale tu odezwała się zwykła zazdrość,lub osobisty gust.
jak pisała inna wizanka,każdemu podoba się coś innego.mnie nie podobają się proste włosy ,ale nie krzyczę o tym na prawo i lewo,komentując KAżDE zdjęcie.
DYPLOMACJI troszke -poprosze,a watek bedzie lepszy.

SVINECKA TEż NIE POTRAFIłA PRZYJąć KRYTYKI-wkleję ci tekst,bo widzę,że nie oceniłaś sporu sprawiedliwie,tylko zaciągłaś początku sporu .

na koniec dodam,że odpadło tu już sporo wartościowych dziewczyn,ktore miały coś mądrego do powiedzenia.zostały zakrzyczane przez "mądralińskie krzykaczki",ktore potrafią dużo mówić niekoniecznie mądrze.
SVINECKA-jesli oczekujesz pomocy,badz milsza dla innych...

RADY?-a jaka to rada.nie kupuj prostych włosów ,bo MI się nie podoba?!
ad.1 rozumiem ze powiedzialam cos nie madrego i jestem zazdrosna - no swietnie ale sory o co jestem zazdrosna? o to ze masz sztuczne wlosy? no wybacz - i napisze poraz kolejny - nie pisalam nigdzie ze nie podobaja mi sie falowane wlosy!!!! podobaja mi sie i to bardziej niz proste, ocenilam tylko zdjecie na ktorym skret jest sztuczny i inny niz Twoj na zdjeciu wiec w dalszym ciagu nie rozumiem o co sie czepiasz

ad.2 uwazasz ze tekst wklejony przez Ciebie swiadczy o tym ze nie potrafie przyjac krytyki? to sie mylisz kochana - swiadczy jedynie o tym ze nie wiesz jakie mam wlosy na glowie bo nie mam prostych tylko falowane i nic mi spod spodu nie wystaje - gdybym wstawila aktualne zdjecie i bys zauwazyla tego typu rzeczy to ok, zastanowilabym sie nad nimi (a nie siala zamet na forum) i pomyslalabym co zrobic zeby bylo lepiej

ad.3 no widzisz jestem akurat mila, dla tych ktorzy sa mili rowniez dla mnie
a to ze Ty uslyszalas jedna niepochlebna opinie i jak widac nie mozesz tego zniesc to Twoj problem bo ja nie mialam zamiaru sie klocic, napisalam szczerze co mysle o tym Twoim "PRODUKCIE" i tyle - po co ta dyskusja

pozwolisz juz ten temat zakonczyc czy bedziesz dalej wnikac?

ps. jestem pewna ze jesli teraz bym wstawila zdjecie swoich wlosow to w odwecie napiszesz ze sa brzydkie i beeee w ramach odwetu nawet jakby byly najlepiej przedluzone na swiecie heh

dziewczyny juz chyba wszystko napisaly jesli chodzi o podsumowanie tematu wiec ja tez juz zakoncze bo robi sie to coraz bardziej zenujace
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 08:35   #806
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
ad.1 rozumiem ze powiedzialam cos nie madrego i jestem zazdrosna - no swietnie ale sory o co jestem zazdrosna? o to ze masz sztuczne wlosy? no wybacz - i napisze poraz kolejny - nie pisalam nigdzie ze nie podobaja mi sie falowane wlosy!!!! podobaja mi sie i to bardziej niz proste, ocenilam tylko zdjecie na ktorym skret jest sztuczny i inny niz Twoj na zdjeciu wiec w dalszym ciagu nie rozumiem o co sie czepiasz

ad.2 uwazasz ze tekst wklejony przez Ciebie swiadczy o tym ze nie potrafie przyjac krytyki? to sie mylisz kochana - swiadczy jedynie o tym ze nie wiesz jakie mam wlosy na glowie bo nie mam prostych tylko falowane i nic mi spod spodu nie wystaje - gdybym wstawila aktualne zdjecie i bys zauwazyla tego typu rzeczy to ok, zastanowilabym sie nad nimi (a nie siala zamet na forum) i pomyslalabym co zrobic zeby bylo lepiej

ad.3 no widzisz jestem akurat mila, dla tych ktorzy sa mili rowniez dla mnie
a to ze Ty uslyszalas jedna niepochlebna opinie i jak widac nie mozesz tego zniesc to Twoj problem bo ja nie mialam zamiaru sie klocic, napisalam szczerze co mysle o tym Twoim "PRODUKCIE" i tyle - po co ta dyskusja

pozwolisz juz ten temat zakonczyc czy bedziesz dalej wnikac?

ps. jestem pewna ze jesli teraz bym wstawila zdjecie swoich wlosow to w odwecie napiszesz ze sa brzydkie i beeee w ramach odwetu nawet jakby byly najlepiej przedluzone na swiecie heh

dziewczyny juz chyba wszystko napisaly jesli chodzi o podsumowanie tematu wiec ja tez juz zakoncze bo robi sie to coraz bardziej zenujace
1.albo zazdrość,albo własna ocena.wybrałaś co dla ciebie jest korzystniejsze ,lub co tobą kierowało na prawdę.

ciekawa porada
"a sztucznosc oceniam po tym ze maja nianaturalny skret - zupelnie inny niz skret Twoich wlosow - i jak dla mnie wygladaja jak wlosy z peruki -" tyle.

2.interpretujesz po swojemu.ja odebrałam to jako niechęć do krytyki.
3.bardzo miła jesteś....strzelasz do wszystkich,ktorzy ośmielili ci powiedzieć inaczej niż myślisz,albo zwrócili ci uwagę.
ps.nigdy nie bądź pewna,bo nie mozesz wiedzieć,co siedzi w mojej głowie.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-20, 08:46   #807
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
2.interpretujesz po swojemu.ja odebrałam to jako niechęć do krytyki.
3.bardzo miła jesteś....strzelasz do wszystkich,ktorzy ośmielili ci powiedzieć inaczej niż myślisz,albo zwrócili ci uwagę.
ps.nigdy nie bądź pewna,bo nie mozesz wiedzieć,co siedzi w mojej głowie.
heh no trudno zebym interpretowala po czyjemus haha

mowisz o sobie? heh jak narazie to Ty rozpetalas burze bo cos mi sie nie spodobalo - ja akurat rozumiem ze ktos moze miec inne zdanie czy gust - Ty jak widac nie

nie bede sie powtarzac, wszyscy widza jak jest, wypowiedzi osob ktore pochwalily Twoje wlosy zostaly bez echa

prosze po raz kolejny skoncz temat

milego dnia
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 10:18   #808
neverstop
Raczkowanie

Wychodzi na to, że zdjęcia powinny być podpisywane: "to możecie ocenić, a to możecie tylko oglądnąć"... wydawało mi się, że każdy kto wstawia tu zdjęcia, niezależnie z jakim zamiarem, powinien liczyć się z możliwością krytyki... Trzeba było by otworzyć własne forum, z możliwością ciągłej moderacji wstawianych postów, i wybierać tylko te, które nam pasują

btw Dziewczyny, czy istnieje jakakolwiek rada na kołtuny nad ringami, jak zrobi się już mały odrost ? A czy któraś z Was, ryzykowała rozjaśnianie włosków, gdy przyszedł Wam za ciemny odcień? Jeżeli tak, to o ton/kilka tonów jaśniejszą farbą (czy to w ogóle chwyci? ) Czy może jakimś lekkim rozjaśniaczem... ?
No i jeszcze zaryzykuje jednym pytaniem... można doczepione włoski troszke podtapirować (do fryzury) czy to będzie dla nich wyrok śmierci Pozdrawiam serdecznie

neverstop jest offline  
Stary 2008-10-20, 10:35   #809
byliczka
Zakorzenienie

Silencio! Dziewczyny Kochane, ja wiem że kobieca natura jest dosyć kłótliwa, jednak może przenieście te kłótnie na prywatną stronę bo tutaj wchodzą dziewczyny po radę dot. przedłużania włosów a na 2 ostatnich stronach wy przegadujecie się na temat naturalnego czy nie naturalnego skrętu włosów. Sviniecko rozumiem że miałaś odczucia takie a nie inne, jednak zainteresowani wiedzą że Margo siedzi w tej branży już ładnych parę lat jak nie więcej więc spokojnie ją można nazwać ekspertką włosową a zdjęcia ani twoich włosów ani jej nie oddają tego jakie są na prawdę. Więc powstrzymajcie się tutaj bo jeśli ja szukała bym na dzień dzisiejszy jakiś informacji i zobaczyła bym że ostatnie strony to taka wymiana zdań to pomyślała bym że reszta też tak wygląda i bym wyszła. A jak wiadomo jeden wątek już został zamknięty z powodu jakichś niedomówień czy pomówień więc apeluję o spokój Jeśli można
Stary 2008-10-20, 12:27   #810
201704051255
Konto usunięte

Ja nie wiem jak jest tutaj, to fakt, siedze na modzie i tam tępi się mocno niechciane oceny, bo sa dziesiatki watkow z prosba o dobranie dodatkow do stroju, czy pytaniem, ktory kolor wybrac, co bedzie bardziej pasowac, a w odpowiedzi zamiast rad, dziewczyny dosataja "ja bym w tym nie wyszła", "ohydne", "wyrzuc to" i robi sie mega offtop. Dlatego sie właczyłam, ale faktycznie dalsza wymiana zdan nie ma sensu, bo przeciez nie prowadzi do niczego poza wieksza awantura.

co do tej palety rosyjskich, faktycznie na stronie kegel 613 to cieply odcien jasnego blondu, a "613", ktory jest w palecie na allegro to 24

kaja zauwazylam, ze z lodzi jestes
jestes w stanie polecic jakies miejsce, gdzie zrobia to ladnie?
wiem, ze grace ma usugi great lenghts, ale oni biora straszna kase
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości