Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-20, 12:46   #811
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ja juz zakonczylam temat wiec prosze o nie podkrecanie go

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że zdjęcia powinny być podpisywane: "to możecie ocenić, a to możecie tylko oglądnąć"... wydawało mi się, że każdy kto wstawia tu zdjęcia, niezależnie z jakim zamiarem, powinien liczyć się z możliwością krytyki... Trzeba było by otworzyć własne forum, z możliwością ciągłej moderacji wstawianych postów, i wybierać tylko te, które nam pasują

btw Dziewczyny, czy istnieje jakakolwiek rada na kołtuny nad ringami, jak zrobi się już mały odrost ? A czy któraś z Was, ryzykowała rozjaśnianie włosków, gdy przyszedł Wam za ciemny odcień? Jeżeli tak, to o ton/kilka tonów jaśniejszą farbą (czy to w ogóle chwyci? ) Czy może jakimś lekkim rozjaśniaczem... ?
No i jeszcze zaryzykuje jednym pytaniem... można doczepione włoski troszke podtapirować (do fryzury) czy to będzie dla nich wyrok śmierci Pozdrawiam serdecznie
co do koltunow najlepiej jest do nich nie dopuszczac ja zawsze jak tylko mam chwile ze sobie siedze i nic nie robie to oddzielam sobie kazde pasmo od pasma, te ktore juz sie "zczepia" nawet odrywam bo to te wlosy ktore nam wypadly sie koltunia - regularne rozdzielanie pasemek zapobiega ich koltunieniu

co do rozjasniania - zalezy jakie masz wloski - jesli sa to slowiany to spokojnie mozesz rozjasniac, ja swoje rozjasnialam trzy razy i sa ok - jesli masz naturalne ale "firmowki" to rozjasniacz odpada bo sie bardzo zniszcza aczkolwiek jesli masz wlosy bardzo dobrej jakosci to jak raz nalozysz farbe blond to tragedii nie bedzie - ale tylko raz i jesli wlosy sa naprawde dobre jakosciowo

co do tapirowania - pewnie ze mozna - ja czesto tapiruje sobie na czybku bo nie lubie jak sa przylizane
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 15:34   #812
marlenkarr
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2
Thumbs up Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Panie z przedłużonymi włoskami zapraszam i zachęcam do wklejania fotek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...23#post9410823
marlenkarr jest offline  
Stary 2008-10-20, 17:24   #813
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

SVINECKA TEż NIE POTRAFIłA PRZYJąć KRYTYKI-wkleję ci tekst,bo widzę,że nie oceniłaś sporu sprawiedliwie,tylko zaciągłaś początku sporu .
Ale ty zaczelas pisac o jej drutach pierwsza i to byl Twöj atak do Svinecki.Dlatego napisalam ze musisz dokopac osobie...Zauwaz ze Svinecka nie byla zaskoczona Twoim postem o jej wlosach przedluzonych....Zeby nie bylo ze bronie Svinecki.
TmargoT-bardzo Cie lubie i Svinecke wiesz ze przez Ciebie ten wätek bylby smutny Wiec prosze nie röbcie juz off topu bo wiecie z czym to moze sie skonczyc...Prosze o pogodzenie sie i wiecej nie dogadywac sobie bo.....

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-10-20, 18:16   #814
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Ale ty zaczelas pisac o jej drutach pierwsza i to byl Twöj atak do Svinecki.Dlatego napisalam ze musisz dokopac osobie...Zauwaz ze Svinecka nie byla zaskoczona Twoim postem o jej wlosach przedluzonych....Zeby nie bylo ze bronie Svinecki.
TmargoT-bardzo Cie lubie i Svinecke wiesz ze przez Ciebie ten wätek bylby smutny Wiec prosze nie röbcie juz off topu bo wiecie z czym to moze sie skonczyc...Prosze o pogodzenie sie i wiecej nie dogadywac sobie bo.....
tak jest KASIEŃKO
PRZEBACZ
SVINECKA-juz nie bede
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-20, 18:54   #815
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

kasiu ja juz cicho jestem

marlenkarr fajny pomysl - moze wkleje swoje druty

a obecne wloski musze sfotografowac bo nie mam aktualnych zdjec ani fotografa co by mi je zrobil

ale zdjecie drutow gdzies mam - zaraz wrzuce co by TmargoT mogla skomentowac
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 19:07   #816
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
kasiu ja juz cicho jestem

marlenkarr fajny pomysl - moze wkleje swoje druty

a obecne wloski musze sfotografowac bo nie mam aktualnych zdjec ani fotografa co by mi je zrobil

ale zdjecie drutow gdzies mam - zaraz wrzuce co by TmargoT mogla skomentowac
z wielką przyjemnościa
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-20, 19:11   #817
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

no to czekaj
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 20:09   #818
foxy123
Zakorzenienie

Svinecka powiem tylko tyle- POPIERAM

Forum jest po to aby wyrazac wszelakie opinie- skoro ktos wystawia zdjecie to chyba ma w tym jakis cel? Nie kazdemu musza sie podobac wiec nie wiem w czym problem?

Moim zdaniem sa mega-sztuczne..z calym szacunkiem do Margo,ale wlasnie ich skret i caloksztalt wyglada jak z tandetnej lalki Barbie a'la american girl

Naprawde nie rozumiem tej konwersacji- nie kazdemu musi sie wszystko podobac, a czlowiek,ktory trzyma krytyke w sobie i jej nie ujawnia-jest falszywym czlowiekiem.
Stary 2008-10-20, 20:11   #819
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

ok ok foxy ale nie wracajmy juz do tematu
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-20, 20:12   #820
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość

Forum jest po to aby wyrazac wszelakie opinie- skoro ktos wystawia zdjecie to chyba ma w tym jakis cel? Nie kazdemu musza sie podobac wiec nie wiem w czym problem?

Moim zdaniem sa mega-sztuczne..z calym szacunkiem do Margo,ale wlasnie ich skret i caloksztalt wyglada jak z tandetnej lalki Barbie a'la american girl

Naprawde nie rozumiem tej konwersacji- nie kazdemu musi sie wszystko podobac, a czlowiek,ktory trzyma krytyke w sobie i jej nie ujawnia-jest falszywym czlowiekiem.
jest inteligentnym dyplomatom.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-20, 20:16   #821
foxy123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jest inteligentnym dyplomatom.
Widocznie mnie inaczej wychowali rodzice. Zawsze wole powiedziec prawde (kulturalnie!) nizeli klamac komus w zywe oczy.

A ona na ciebie nie 'naskoczyla' tylko napisala swoje zdanie w delikatny sposob.
Stary 2008-10-20, 22:07   #822
kaska222
Moderator

Cytat:

Bylo juz kilka razy möwione o tym

Sorry,ale moglas sobie darowac ten komentarz

Cytat:
Widocznie mnie inaczej wychowali rodzice. Zawsze wole powiedziec prawde (kulturalnie!) nizeli klamac komus w zywe oczy.

A ona na ciebie nie 'naskoczyla' tylko napisala swoje zdanie w delikatny sposob.
Jak widac ten temat zostal zamkniety miedzy TmargoT a Svineckä.Jesli chcesz dalej toczyc temat wypowiadania sie, od tego jest techniczne forum gdzie mozesz sie podzielic slowami.Prosze nie robic off topu bo posypiä sie pkt;.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2008-10-20, 23:00   #823
foxy123
Zakorzenienie

Sorrki,nie przeczytalam calej konwersacji miedzy dziewczynyami,wiec nie doszlam do momentu zakonczenia ich sporu
Stary 2008-10-21, 07:05   #824
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

wyglądac jak tandetna lalka...no cóz,bardzo kulturalne nie wiem po co to porównanie.budująca krytyka,możesz obrazić uczucia innych osób
ciekawe dlaczego porównałaś akurat do lalki .
ach już wiem.jakie to proste.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-21, 07:55   #825
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

TmargoT to ja dla Ciebie specjalnie fotki wstawiam a Ty nic?? oj nieladnie nieladnie
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-21, 08:42   #826
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
TmargoT to ja dla Ciebie specjalnie fotki wstawiam a Ty nic?? oj nieladnie nieladnie
przykro mi ,ale nie bawi mnie komentowanie fotek.
nie chodze po wątkach,gdzie komentuje się osobiste style.
jeśli mogę to pomagam,radzę ,a ocene mojego gustu zachowuję dla siebie.
za poważna jestem na gierki w stylu-dokopię komuś,a będę mieć lepszy dzień.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-21, 10:47   #827
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

hmm ale byla umowa - to ja specjalnie dla Ciebie fotke wstawilam z dedykacja a Ty taka?

czyli rozumiem ze tekst o drutach nie byl dla dokopania tylko dla relaksu? ok ok juz sie nie czepiam hehe
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-21, 12:49   #828
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

dziwczyny,a jak sie nosi peruki? zastanawia mnie to w jaki sposob to sie trzyma,ze nie spadnie, jakos jest zamontowywana do wlasnych wlosow czy poprostu sie ja ubiera jak czapke?
ta jest super i taniutka
http://www.allegro.pl/item461313286_...na_peruka.html
mala19881 jest offline  
Stary 2008-10-21, 13:08   #829
201704051255
Konto usunięte

jak czapke, cisnie w głowę i swędzi, bo leb sie poci
chyba, ze sa jakies super technologie, ale nie w tych perukach po 100-200zl
do tego trafilam na allegro na "super wygladajaca peruke" ktorej momentami przeswitywała ta siateczka na ktorej sa wlosy :eek!:
201704051255 jest offline  
Stary 2008-10-21, 14:37   #830
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
hmm ale byla umowa - to ja specjalnie dla Ciebie fotke wstawilam z dedykacja a Ty taka?

czyli rozumiem ze tekst o drutach nie byl dla dokopania tylko dla relaksu? ok ok juz sie nie czepiam hehe
gryzę,kiedy ktoś gryzie.pierwsza nie zaczynam.

co do peruk.
peruki trzymaja się dobrze,ponieważ najszersza część głowy znajduje się na lini uszu.
z tyły każdej peruki są gumy,ktorymi regulujesz rozmiar głowy.
jeśli posiadasz soje dłuższe włosy to dobrze jest spiąc cienką gumką przy samym karku.zapobiegnie się to zsuwaniu peruki.

peruki nie polecam w lato,na imprezie,czy w lokalu.
co do ciśnięcia.jak sobie wyregulujesz to nic nie czujesz.
wadą jest tylko to,że przewaznie każda jest z grzywką.
peruki bez grzywek są kiepskie,bo włosy wpadają do oczu.
ja osobiście wolę te na opaskach.dobrze się trzymaja głowy i są mniej widoczne,ze nieswoje.

edit-znam ten model.bardzo fajnie się sprzedaje,ale tylko dla osób z drobną twarzą.dla pełniejszych już nie,bo poszerza twarz .faktycznie można upiąć włosy w kok.trzeba tylko pamiętać,żeby włosy były luźno spięte.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-21, 15:13   #831
Natalyyya
Zakorzenienie

GG do Natalyyya

ja za 3 tyg ide znowu do Renihair przedluzac wlosy metoda warkoczykowa juz nie moge sie doczekac) oczywiscie fotki zamieszcze) pozdrawiam
Natalyyya jest offline  
Stary 2008-10-21, 19:21   #832
MYSIACZKA
Raczkowanie

Ja nosze obecnie perukę i przychylam sie do wypowidzi margo.Dodam jeszcze tylko ze ja mam tak ze nie czuje sie z tym dobrze poniewaz caly czas sie boje ze ktos mi dla zartow pociagnie za wlosy albo ze kazdy sie na mnie patrzy bo wie ze mam perukę . Dlatego zamowilam wlosy na klipy i czekam na przesylke .A mam tą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (5,5 KB, 65 załadowań)
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2008-10-21, 19:51   #833
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Ja nosze obecnie perukę i przychylam sie do wypowidzi margo.Dodam jeszcze tylko ze ja mam tak ze nie czuje sie z tym dobrze poniewaz caly czas sie boje ze ktos mi dla zartow pociagnie za wlosy albo ze kazdy sie na mnie patrzy bo wie ze mam perukę . Dlatego zamowilam wlosy na klipy i czekam na przesylke .A mam tą
jeśli lubisz tą perukę,możesz sobie przyczepić dodatkowo klipsami.te spinki z zestawów clip on-doskonale spełniają swoje zadanie.czesto radze swoim klientkom,żeby przyszyły na przodzie peruki i z tyłu .wtedy masz większe bezpieczeńswto.gro moich klientek dodakowo nakłada chustki ,lub okulary słoneczne na włosy.efekt jest bardzo dobry.
osobiście często kożystam z peruk w okresie jesienno- zimowo-wiosennym.mam wrażliwą głowę i uszy.a czapki ,no coż jeszcze nie dobrałam idealnej dla siebie.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-22, 19:41   #834
MYSIACZKA
Raczkowanie

No i przyszły klipy... tylko ze włosy są za jasne miał być platynowy blond a jest biały prawie i świecący;( nie wiem co robić;( zafrarbowałabym na blond ale to syntetyki ;( !!!!!!! Pomóżcie ;(
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2008-10-22, 19:46   #835
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
No i przyszły klipy... tylko ze włosy są za jasne miał być platynowy blond a jest biały prawie i świecący;( nie wiem co robić;( zafrarbowałabym na blond ale to syntetyki ;( !!!!!!! Pomóżcie ;(
a wymiana koloru?
mozesz jeszcze spróbować płukanki fioletowej na swoje włoski.
jednak proponowałabym wymianę
poza tym platyna wygląda na różnych włosach inaczej.każdy ma troszkę inne zapatrywanie na kolor platynowy.

podaj link do tych kolorów,może ci pomogę określić odcien faktyczny,bo znam syntetyki
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-23, 21:48   #836
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

tez kiedys kupilam syntetyk na tasmie koloru 613, dla mnie to bylo biale!! a dodam,ze mialam bardzo jasne wlosy swego czasu.... wlosy sprzedalam znajomej.... jesli masz mozliwosc to wymien na inny kolor bo dofarbowywac swoich nie polecam
mala19881 jest offline  
Stary 2008-10-23, 23:27   #837
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak jest tutaj, to fakt, siedze na modzie i tam tępi się mocno niechciane oceny, bo sa dziesiatki watkow z prosba o dobranie dodatkow do stroju, czy pytaniem, ktory kolor wybrac, co bedzie bardziej pasowac, a w odpowiedzi zamiast rad, dziewczyny dosataja "ja bym w tym nie wyszła", "ohydne", "wyrzuc to" i robi sie mega offtop. Dlatego sie właczyłam, ale faktycznie dalsza wymiana zdan nie ma sensu, bo przeciez nie prowadzi do niczego poza wieksza awantura.

co do tej palety rosyjskich, faktycznie na stronie kegel 613 to cieply odcien jasnego blondu, a "613", ktory jest w palecie na allegro to 24

kaja zauwazylam, ze z lodzi jestes
jestes w stanie polecic jakies miejsce, gdzie zrobia to ladnie?
wiem, ze grace ma usugi great lenghts, ale oni biora straszna kase
Sorki, że dopiero teraz, ale niestety nie miałam dostępu do internetu.
Raczej nie jestem w stanie polecić nikogo kto by dobrze zakładał włosy. Na początku robiłam włosy u osoby, którą uważałam za dobrą dopóki nie zobaczyłam się na zdjęciach... No i też trochę bardziej rozeznałam się w temacie. Teraz włosy zakłada mi siostra i jestem zadowolona.
Co do kolorów: właśnie wspomniana osoba do moich "chłodnych" platynowych włosów założyła włosy o ciepłym odcieniu, ale na szczęście jednakowo jasne. Wystarczyło więc kilka razy przepłukać je w płukance i wszytsko było ok. Więc jeśli kolor włosów nie pasuje Ci tylko odcieniem to sprawę da sie łatwo załatwić.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-10-24, 08:43   #838
Paris_Paris
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Bajka03 Pokaż wiadomość
Mam średniej długości włosy ,zawsze cienkie i marzy mi sie spełnić troche swoje marzenie i zagęścić je wraz z niewielkim przedłużeniem. Poczytałam juz o kilku metodach, plusach i minusach ale chciałabym by któraś z Was ,która korzystała z metody MICRO RINGS HAIR EXTENSION wypowiedziała sie na ten temat. Znalazłam na allegro fryzjerke,niby doświadczoną, ktora zrobiła by to u mnie w domu.Niby robi to od 3 lat ale ja mam sto obaw do tego.Przrz 3 dni musze nosic doczepione włosy ( dlugie) by sie "przyzwyczaiły" a potem ścina sie i dobiera odpowiednią fryzurę. Prosze o radę...

o przyzwyczajenie pwnie jej chodzilo,zeby laczenia byly plasko przy glowie i skora glowy sie przyzwyczaila, co do scinania to zalezy od tego jakie masz naturalne wlosy jesli krotkie albo sciete na prosto zawsze trzeba lekko podcieniowac wlosy zeby wygladaly naturalne a nie na jakis gruby wielki plaszcz z wlosow na plecach, w przedluzaniu chodzi o to zeby byc jak najbardziej naturalnym i zmyslowym a nie jak tandetna podrobka lalki barbie
Paris_Paris jest offline  
Stary 2008-10-24, 08:49   #839
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

sle to bzdura z tym scinaniem po kilku dniach - bez sensu
wlosy cieniujesz i fryzure od razu - przeciez i tak zostaja dlugie, po to przeluzasz

i jeszcze jedno - wlosow doczepionych nie powinno sie ciac nozyczkami bo robia sie schody - najlepsza do tego jest tempera inaczej brzytwa
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-24, 09:32   #840
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
sle to bzdura z tym scinaniem po kilku dniach - bez sensu
wlosy cieniujesz i fryzure od razu - przeciez i tak zostaja dlugie, po to przeluzasz

i jeszcze jedno - wlosow doczepionych nie powinno sie ciac nozyczkami bo robia sie schody - najlepsza do tego jest tempera inaczej brzytwa
i tu sie nie zgodze.brzytwa nie jest zła ale nic nie zastapi dobrych , ostrych nożyczek. z brzytwa trzeba umieć sie obchodzić zeby nie stępila włosów. brzytwą poprostu rżniesz włosy a nożyczkami możesz zdziałać cuda. cieniować, pikować itd... zarówno jednym jak i drugim trzeba jednak umiec sie posługiwać i ważne jest aby i jedno i drugie bylo ostre. włosy cięte np.ślizgiem nie robią schodów więc moim zadniem teoria jakoby nożyczki nie nadawały sie do cięcia takich włosów jest nieprawdziwa.
co do cieniowania po paru dniach to absurd. proponuja to osoby chyba ktore nie potrafia ciąć o poprostu i licza na to ze po paru dniach ktoś pojdzie do swojego fryzjera na dokonczenie fryzury. z dwojga zlego lepiej ze tak niz mialy by obciać klientke poprostu krzywo.
Renihair jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości