Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-24, 09:35   #841
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

ze slizgiem jeszcze sie zgodze - jesli ktos umie sie poslugiwac dobrze nozyczkami to ok, jest w stanie to dobrze zrobic

ale nawet najlepsze pikowanie nie da takich efektow jak brzytwa czy ewentualnie slizg

nio ale to takie moje skromne zdanie
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-24, 15:13   #842
blondi1041
Rozeznanie

witam ponownie, obecnie nie mam zadnych doczepianych/przedluzanych wlosow, bo zaczely mi strasznie wypadac z powodu przeciazenia, myslalam zeby teraz kupic jaks treske doczepiana zeby wygladala jak kucyk, ogladalam wstepnie na allegro, tylko sie waham, jak to bedzie wygladac, czesto zwiazuje wlosy i tak mi wygodniej, ale czy to w miare naturalnie wyglada? jesli jest ktos ktos mial do czynienia z treskami to prosze o pomoc, moze Tmargot??

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-10-24, 15:59   #843
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
witam ponownie, obecnie nie mam zadnych doczepianych/przedluzanych wlosow, bo zaczely mi strasznie wypadac z powodu przeciazenia, myslalam zeby teraz kupic jaks treske doczepiana zeby wygladala jak kucyk, ogladalam wstepnie na allegro, tylko sie waham, jak to bedzie wygladac, czesto zwiazuje wlosy i tak mi wygodniej, ale czy to w miare naturalnie wyglada? jesli jest ktos ktos mial do czynienia z treskami to prosze o pomoc, moze Tmargot??
polecałabym ci tresy na tasmie,lub wykonczone twisterem-taką sprężynką,ktora sama się zwija.poszukaj w necie.jeśli nie znajdziesz zrobię ci fotkę mojej na twister.
fajna sprawa te treski,ale one sa tylko proste.
http://www.allegro.pl/item444650988_...ie_czarna.html
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-24, 16:31   #844
blondi1041
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
polecałabym ci tresy na tasmie,lub wykonczone twisterem-taką sprężynką,ktora sama się zwija.poszukaj w necie.jeśli nie znajdziesz zrobię ci fotkę mojej na twister.
fajna sprawa te treski,ale one sa tylko proste.
http://www.allegro.pl/item444650988_...ie_czarna.html
wlasnie o proste mi chodzi, moje wlosy sa proste jak druty... dlugosci tak za ramiona, ok poszukam, dzieki

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-10-24, 16:54   #845
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie o proste mi chodzi, moje wlosy sa proste jak druty... dlugosci tak za ramiona, ok poszukam, dzieki
mam
http://www.allegro.pl/item465756198_...cyk_kitka.html
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-24, 16:57   #846
blondi1041
Rozeznanie

tez widzialam, chyba sa najtansze.. zobaczymy, jak zamowie czy mi pasuje.. jak czesto sie je myje? chcialabym ja zakladac od czasu do czasu na jakies wyjscie, np. gladko zaczesane wlosy dp gory i z tylu dluga kitka..

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-10-24, 17:40   #847
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
tez widzialam, chyba sa najtansze.. zobaczymy, jak zamowie czy mi pasuje.. jak czesto sie je myje? chcialabym ja zakladac od czasu do czasu na jakies wyjscie, np. gladko zaczesane wlosy dp gory i z tylu dluga kitka..
ja nie myje,bo ubieram zadko.trzeba pamiętac o czesaniu.kup sobie płynny jedwab gliss cura-i psikaj przed czesaniem.
czesto zaplatam z niej warkocz.dzis miałam włosy spiete na bok do czapki,fajny efekt.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-24, 19:10   #848
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

ejjjjjjj to tanie jest

chyba sobie sprawie
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-24, 22:40   #849
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

a ktora z was mi powiejak wyglada temat przedluzania po przez tulejski termokurczliwe. Na allegro mozna je smialo dostac. Postepujemy tak jak przy zakladaniu ringow/tulejek, a poznej po porstu wystarczy zgrzewarka "potraktowac"?? jakie sa efekty? jezeli ktoras z was posiada zdjecie, bylabym dozgonnie wdzieczna

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2008-10-25, 13:45   #850
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
a ktora z was mi powiejak wyglada temat przedluzania po przez tulejski termokurczliwe. Na allegro mozna je smialo dostac. Postepujemy tak jak przy zakladaniu ringow/tulejek, a poznej po porstu wystarczy zgrzewarka "potraktowac"?? jakie sa efekty? jezeli ktoras z was posiada zdjecie, bylabym dozgonnie wdzieczna
ja zakupiłam tulejki termokuczliwe i spróbowałam zgrzewarką zgrzać.
są do niczego,bo kleiły się do zgrzewarki,a zgrzew był nieestetyczny.problem też był ze sciągnięciem.może ja nie potrafiłam tego założyć,ale jako "zosia-samosia"nie polecam,chyba,że fachowcowi.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-25, 13:55   #851
Xenia
Rozeznanie

Svinecko pisalas o Kerawaxie.
Sledze wszystko na biezaco ale nie znalazlam informacji jak go zdejmowac

Nie mam mozliwosci czestego jezdzenia na korekty i zanim zdecyduje sie na metode musze wiedziec na jej temat wszystko. Zdejmowac tez musze umiec sama , w razie potrzeby.

Czy Kerawax zdejmujemy podobnie jak keratyne ?
Moj sposob na keratyne to podgrzac zgrzew zgrzewarka , skroplic plynem do usuwania keratyny i zdjac szczypcami.
Jak to jest z kerawaxem , skoro jest trwalszy ?
Plyn keratynowy moze byc? Zgrzewarka tez?
Xenia jest offline  
Stary 2008-10-25, 15:49   #852
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Svinecko pisalas o Kerawaxie.
Sledze wszystko na biezaco ale nie znalazlam informacji jak go zdejmowac

Nie mam mozliwosci czestego jezdzenia na korekty i zanim zdecyduje sie na metode musze wiedziec na jej temat wszystko. Zdejmowac tez musze umiec sama , w razie potrzeby.

Czy Kerawax zdejmujemy podobnie jak keratyne ?
Moj sposob na keratyne to podgrzac zgrzew zgrzewarka , skroplic plynem do usuwania keratyny i zdjac szczypcami.
Jak to jest z kerawaxem , skoro jest trwalszy ?
Plyn keratynowy moze byc? Zgrzewarka tez?
zgrzewarka w zadnym wypadku - nie wyczeszesz pozniej resztki zgrzewow z wlosow

najlepszy do sciagania kerawaxu jest najzwyklejszy plyn do dezynfekcji z apteki i dobre cazki

pryskasz, po chwili zgniatasz - jesli nie schodzi czynnosc powtorzyc

do wyczesywania resztek zgrzewow z wlosow najlepiej uzyc odzyzwki do wlosow - latwiej sie wyczesuja

ale samemu ciezko - z przodu sobie sciagniesz ale z tylu raczej nie
Svinecka jest offline  
Stary 2008-10-25, 22:01   #853
201704051255
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
No i przyszły klipy... tylko ze włosy są za jasne miał być platynowy blond a jest biały prawie i świecący;( nie wiem co robić;( zafrarbowałabym na blond ale to syntetyki ;( !!!!!!! Pomóżcie ;(
a moge wiedziec skad? Ja laik a wlasnie daze do bialych wlosow
clipy moglabym kupic juz, a z pasemkami musze czekac ponad miesiac do czasu robienia odrostow
201704051255 jest offline  
Stary 2008-10-26, 13:31   #854
vopa
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Drogie panie!!!Z niedowierzaniem przeglądamf forum ,które miało służyćdo wymieniania porad dotyczących urody.Służy ono jak widzę po wypowiedziach tylko jednej osobie i jeje koleżankom zmieniającym nicki do oczerniania innych.Korzystałam z usług pani Ani z Jawornickiej,która sama się reklamuje jako B6.Do dziś z rozgoryczeniem wspominam tą usługę .Za 40 pasemek zapłaciłam ponad 800 zł.,gdzie norma przy przedłużaniu to 140pasemek.Robiłam włoski w salonie u pani Kegel ,która nie jest krawcową tylko magistrem.Jak to łatwo obrazić kogoś i z nudów wypisywać oszczerstwa.Znam panią Misiaczyk ,która nie potrafi zakładać w ogóle włosów i z koleżankami wypisuje niestworzone rzeczy.Jakim to trzeba być pustym człowiekim pisząc ,że sprzedają maskę bez badań ,certyfikatów itd.Wszystkie dokumenty dotyczące produkcji ta firma ma do wglądu.Po pierwszym dniu wejścia do salonów maski -firmy Kegel mieli kontrolę nasłaną przez panią z Jawornickiej-a dlaczego bo zazdrości i co myśli ,że sobie naklejają naklejki.Jakim to trzeba być człowiekiem właśnie tak myśląć.Skoro tyle czasu salony z całej Europy zakupują tą maskę i najwyzszej jakości włosy to te bzdury nic nie znaczą.Jak nie ma się pracy to z koleżaneczkami o poziomie zerowym wypisuje się niestworzone historie.Pragnę nadmienić ,że firma Kegel otrzymała certyfikat -"najlepsze w Polsce"Moim zdaniem liczą się fakty i konkrety a nie historyjki "z palca wzięte".Z usługi jestem bardzo zadowolona jak i moje znajome.Mamy zapewnioną stałą opiekę gwarancję,włosy są śliczne.Po dwóch tygodniach w egipcie nic z włosami się nie stało.U tej pani z Jawornickiej ,która nie odbiera telefonów,gdy klientka rości pretensje usłyszycie drogie panie" mam ciebie w d...."i "nigdy ci żadnych włosów nie zakładałam".Założy wam do ciemno brązowych włosów resztkę rudych i skasuje 1200 zł. w promocji!!!!.W jej śmiesznym saloniku uszy wam zwiędną od wulgaryzmów.Paląc papieroska w ustach będzie wam formować zgrzewki ogromne jak kokony a jak zostaną wam włosy z przedłużania w innym salonie to również dołoży pomimo tego ,że jedne będą kręcone a drugie będą proste.Kupi specjalnie dla was włosy słowiańskie ,które wcale nimi nie są,wiem bo dzwoniłam do firmy z której zamawia.U pani Karoliny z Polnej również korzystam z usług a na stronie 19 widzę jak pani Ania z Jawornickiej obraża panią Karolinę tylko dlatego ,że przedłuża włosy!!!!!!Miłe panie kazda kobieta z klasą przejrzy dokumenty,skorzysta z rekomendacji znajomych a nie oprze swojej decyzji na prymitywnych wypowiedziach na forum.Galeria prac pani KEGEl jest satysfakcjonująca.Wystarc zy wejść w aukcje pani z Jawornickiej-gdzie nie najwazniejsze jest przedstawienie swoich usług,tylko nagonka na konkurencje.O czym to Swiadczy moje panie?-jak ktoś zrobił sobie złą opinię poprzez swoje usługi to tylko pozostało oczerniać innych ,którzy na brak pracy nie narzekają!!!!!!! Czy każdy kto broni porządnej firmy musi być panią Kegel wg Pani? Co jeszcze pani Anna Misiaczyk z ekskluzywnego salonu przy ulicy Jawornickiej w Poznaniu wymyśli na firmę "KEGEL A.J.".?Z tego co wiem nasyłanie kontroli z braku pracy nic nie pomogło.Maska do włosów przedłużanych -cały czas jest w sprzedaży!!! ta pani myślała,że nakładają ją w swoim zakładzie.Otóż p.Anno M. uruchomienie produkcji wiąże się z mnóstwem papierów itd.Nikt jak to pani twierdziła pod różnymi nickami nie przeklejał naklejek.Wymyślanie niestworzonych historii o niezadowolonych klientach,o zwracaniu pieniędzy,historyjki o prawnikach i przede wszystkim szkalowaniu wulgaryzmami pani KEGEl znajdzie swój finał !!!Nikt tej firmy ,która ma mnóstwo działalności nie będzie obrażął.W szkole gastronomicznej Pani nie dowiedziała się ,że jedna firma może mieć mnóstwo działalności? Byłam w tej firmie na przedłużaniu włosów na os,Sobieskiego gdzie jest prześlicznie na 90 metrach.A nie jak to pani ciągle twierdzi w zakładzie krawieckim .Według pani prowadzą wszystkie działalności w zakładzie krawieckim-to faktycznie jest pani poziom myślenia. Nie pomyślała Pani małą główką, że importując urządzenia pakujące trzeba mieć duże magazyny. Jedno jest więsze niż Pani box. Zlikwidowała już Pani te stare solarium? Czy sanepid wie, że ma Pani tylko jedną umywalkę w ubikacji pełną popiołu? Obraża Pani p. Karolinę ze Strefy Urody , że jest tipserką, a Pani przepraszam tipsów nie robi Z tego co wiem na jakiś czas zawiesili Pani konto z allegro -nick-siora-s1.A dlaczego ,bo zamiast rekomendować swoje usługi najeżdzała pani na inne firmy.A dlaczego -bo ma pani opinię o swoich usługach "rewelacyjną".i co pani pozostało-szkalowanie innych firm pod innymi nickami.Ja byłam u pani 1 raz i to o 1 za dużo.Po pani kleju nakładanym tymi szponami zostałam prawie łysa!!!!! Z firmą Racoon współpraca układała się świetnie, nie trzeba mieć skolenia aby u nich kupować włosy. Jednak import włosów bezpośrednio z zagranicy przez firmę KEGEL A.J. s.c. spowodował brak konieczności zamawiania z innych firm. Ponadto sama Pani pracuje na Racoonie a twierdzi Pani, że Pani Kegel zakładając włosy ponad 2 lata temu tej firmy zakładała stuczne lub takie, że od razu filcowały się. Nieomieszkam powiadomić również o obrażaniu tej firmy i ich włosów. Niedługo firma Kegel otwiera nowy salon,ale dla pani to i tak wszystko będą robić w zakładzie krawieckim ,który też ta firma posiada.Zatrudiają wiele osób ale wszystko robi"krawcowa".Pani Anno Misiaczyk proszę nasyłać kolejne kontrole,które to bardziej poświadczają fakty i solidność tej firmy, a nie bzdury wyssane z Pani pustej głowy!!!zapraszam panią na ich stronę www.kegel-aj.com i przepiękną galerię prac p. Kegel.Do pani wiadomości-jedna firma a tyle działalności-rozwijają się,a nie tak jak pani w tym saaaaalonie na 20 metrach i tylko przedłużanie włosów i tipsy.Co pani pozostało -takie forum i pisanie ze sobą podając się za p. Kegel!!!!!!!!!!!
vopa jest offline  
Stary 2008-10-26, 14:33   #855
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez vopa Pokaż wiadomość
Drogie panie!!!Z niedowierzaniem przeglądamf forum ,które miało służyćdo wymieniania porad dotyczących urody.Służy ono jak widzę po wypowiedziach tylko jednej osobie i jeje koleżankom zmieniającym nicki do oczerniania innych.Korzystałam z usług pani Ani z Jawornickiej,która sama się reklamuje jako B6.Do dziś z rozgoryczeniem wspominam tą usługę .Za 40 pasemek zapłaciłam ponad 800 zł.,gdzie norma przy przedłużaniu to 140pasemek.Robiłam włoski w salonie u pani Kegel ,która nie jest krawcową tylko magistrem.Jak to łatwo obrazić kogoś i z nudów wypisywać oszczerstwa.Znam panią Misiaczyk ,która nie potrafi zakładać w ogóle włosów i z koleżankami wypisuje niestworzone rzeczy.Jakim to trzeba być pustym człowiekim pisząc ,że sprzedają maskę bez badań ,certyfikatów itd.Wszystkie dokumenty dotyczące produkcji ta firma ma do wglądu.Po pierwszym dniu wejścia do salonów maski -firmy Kegel mieli kontrolę nasłaną przez panią z Jawornickiej-a dlaczego bo zazdrości i co myśli ,że sobie naklejają naklejki.Jakim to trzeba być człowiekiem właśnie tak myśląć.Skoro tyle czasu salony z całej Europy zakupują tą maskę i najwyzszej jakości włosy to te bzdury nic nie znaczą.Jak nie ma się pracy to z koleżaneczkami o poziomie zerowym wypisuje się niestworzone historie.Pragnę nadmienić ,że firma Kegel otrzymała certyfikat -"najlepsze w Polsce"Moim zdaniem liczą się fakty i konkrety a nie historyjki "z palca wzięte".Z usługi jestem bardzo zadowolona jak i moje znajome.Mamy zapewnioną stałą opiekę gwarancję,włosy są śliczne.Po dwóch tygodniach w egipcie nic z włosami się nie stało.U tej pani z Jawornickiej ,która nie odbiera telefonów,gdy klientka rości pretensje usłyszycie drogie panie" mam ciebie w d...."i "nigdy ci żadnych włosów nie zakładałam".Założy wam do ciemno brązowych włosów resztkę rudych i skasuje 1200 zł. w promocji!!!!.W jej śmiesznym saloniku uszy wam zwiędną od wulgaryzmów.Paląc papieroska w ustach będzie wam formować zgrzewki ogromne jak kokony a jak zostaną wam włosy z przedłużania w innym salonie to również dołoży pomimo tego ,że jedne będą kręcone a drugie będą proste.Kupi specjalnie dla was włosy słowiańskie ,które wcale nimi nie są,wiem bo dzwoniłam do firmy z której zamawia.U pani Karoliny z Polnej również korzystam z usług a na stronie 19 widzę jak pani Ania z Jawornickiej obraża panią Karolinę tylko dlatego ,że przedłuża włosy!!!!!!Miłe panie kazda kobieta z klasą przejrzy dokumenty,skorzysta z rekomendacji znajomych a nie oprze swojej decyzji na prymitywnych wypowiedziach na forum.Galeria prac pani KEGEl jest satysfakcjonująca.Wystarc zy wejść w aukcje pani z Jawornickiej-gdzie nie najwazniejsze jest przedstawienie swoich usług,tylko nagonka na konkurencje.O czym to Swiadczy moje panie?-jak ktoś zrobił sobie złą opinię poprzez swoje usługi to tylko pozostało oczerniać innych ,którzy na brak pracy nie narzekają!!!!!!! Czy każdy kto broni porządnej firmy musi być panią Kegel wg Pani? Co jeszcze pani Anna Misiaczyk z ekskluzywnego salonu przy ulicy Jawornickiej w Poznaniu wymyśli na firmę "KEGEL A.J.".?Z tego co wiem nasyłanie kontroli z braku pracy nic nie pomogło.Maska do włosów przedłużanych -cały czas jest w sprzedaży!!! ta pani myślała,że nakładają ją w swoim zakładzie.Otóż p.Anno M. uruchomienie produkcji wiąże się z mnóstwem papierów itd.Nikt jak to pani twierdziła pod różnymi nickami nie przeklejał naklejek.Wymyślanie niestworzonych historii o niezadowolonych klientach,o zwracaniu pieniędzy,historyjki o prawnikach i przede wszystkim szkalowaniu wulgaryzmami pani KEGEl znajdzie swój finał !!!Nikt tej firmy ,która ma mnóstwo działalności nie będzie obrażął.W szkole gastronomicznej Pani nie dowiedziała się ,że jedna firma może mieć mnóstwo działalności? Byłam w tej firmie na przedłużaniu włosów na os,Sobieskiego gdzie jest prześlicznie na 90 metrach.A nie jak to pani ciągle twierdzi w zakładzie krawieckim .Według pani prowadzą wszystkie działalności w zakładzie krawieckim-to faktycznie jest pani poziom myślenia. Nie pomyślała Pani małą główką, że importując urządzenia pakujące trzeba mieć duże magazyny. Jedno jest więsze niż Pani box. Zlikwidowała już Pani te stare solarium? Czy sanepid wie, że ma Pani tylko jedną umywalkę w ubikacji pełną popiołu? Obraża Pani p. Karolinę ze Strefy Urody , że jest tipserką, a Pani przepraszam tipsów nie robi Z tego co wiem na jakiś czas zawiesili Pani konto z allegro -nick-siora-s1.A dlaczego ,bo zamiast rekomendować swoje usługi najeżdzała pani na inne firmy.A dlaczego -bo ma pani opinię o swoich usługach "rewelacyjną".i co pani pozostało-szkalowanie innych firm pod innymi nickami.Ja byłam u pani 1 raz i to o 1 za dużo.Po pani kleju nakładanym tymi szponami zostałam prawie łysa!!!!! Z firmą Racoon współpraca układała się świetnie, nie trzeba mieć skolenia aby u nich kupować włosy. Jednak import włosów bezpośrednio z zagranicy przez firmę KEGEL A.J. s.c. spowodował brak konieczności zamawiania z innych firm. Ponadto sama Pani pracuje na Racoonie a twierdzi Pani, że Pani Kegel zakładając włosy ponad 2 lata temu tej firmy zakładała stuczne lub takie, że od razu filcowały się. Nieomieszkam powiadomić również o obrażaniu tej firmy i ich włosów. Niedługo firma Kegel otwiera nowy salon,ale dla pani to i tak wszystko będą robić w zakładzie krawieckim ,który też ta firma posiada.Zatrudiają wiele osób ale wszystko robi"krawcowa".Pani Anno Misiaczyk proszę nasyłać kolejne kontrole,które to bardziej poświadczają fakty i solidność tej firmy, a nie bzdury wyssane z Pani pustej głowy!!!zapraszam panią na ich stronę www.kegel-aj.com i przepiękną galerię prac p. Kegel.Do pani wiadomości-jedna firma a tyle działalności-rozwijają się,a nie tak jak pani w tym saaaaalonie na 20 metrach i tylko przedłużanie włosów i tipsy.Co pani pozostało -takie forum i pisanie ze sobą podając się za p. Kegel!!!!!!!!!!!
i co w związku z tym?
nie rozumiem,po co prac brudy na forum.
kto jest koleżanką pani K. i kim jest pani jakaś tam.?
nie uważam się za przyjaciółkę pani znajomej ANI i wypraszam sobie nie jestem nią.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-26, 14:57   #856
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Wizażanko Vopa,
w związku z napastliwym tonem wypowiedzi, atakiem na inne użytkowniczki oraz znamiona kryptoreklamy, jakie można odnaleźć w Pani poscie "wysłam" Panią na urlop
Może warto przemyśleć sposób wyrażania emocji i ton wypowiedzi.
Rozumiem, że nie zgadza się Pani z pewnymi stwierdzeniami jakie w tym wątku padły, ale swój sprzeciw można było obwieścić światu w nieco grzeczniejszy sposób

'Estelle' jest offline  
Stary 2008-10-26, 15:26   #857
blondi1041
Rozeznanie

Mysle ze nie warto sie przejmowac wypowiedzia w/w "vopa". Szczerze mowiac to jestem prawie pewna ze pomylily jej sie fora, kilka dni temu ten sam tekst pojawil sie na innym forum o przedluzaniu wlosow. wypowiadaly sie tam osoby o nikach tj. B6, P. MISIACZYK, itp niezbyt pochlebnie o p. K... (krawcowej),
nie wiem czy moge dac linka do tej strony?

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-10-26, 16:20   #858
magmac
Raczkowanie

a ja szukalam na 19 stronie kogos kto sie zle wypowiedzial i nie ma nic, a poza tym sa 3 posty tej osoby i dziwnym zbiegiem wszystkie reklamuja kegel, nie to, zebym miala cos przeciw tej firmie bo sama zamowilam ich wloski na probe ale jeszcze nie nakladalam ale na jednym forum zachwala jej przedluzanie na innym odzywki?? cos tu nie tak
magmac jest offline  
Stary 2008-10-26, 17:27   #859
Renihair
Raczkowanie

tulejki termokurczliwe muszą miec odpowiednia temperature. stosuje sie pasemka z koncówka keratynowa. najlepiej jesli beda dosc grube. jesli temperatura w zgrzewarce jest za wysoka to sie kleja, lub pękaja. jesli jest ok to one sie poprostu obkurcza na pasemku. powinno sie je jeszcze spłaszczyc lub zaokraglic w palcach zeby wypchnąc powietrze. sciąga sie je w podobny sposób. tzn. dotyka zgrzewarka. one wówczas odkształcaja i można je swobodnie zdjąć. jednak zostaje resztka keratyny , ktora trezba usunąć. sama metoda jest taka sobie. ani zła ani dobra. dodam ze sprawdzaja sie tylko tulejki czarne. przezroczyste mozna sobie od razu odpuscic.nie wytrzymaja nawet tygodnia. nie jest to żadna rewelacja ale można próbowac. znam osoby zadowlone z tej metody.dla każdego coś innego...acha. można wykorzystac do tego ultradzwięki dostepne na allegro.
Renihair jest offline  
Stary 2008-10-26, 18:57   #860
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

dziweczyny a jak jest z ultradzwiekami?? znalazlam aparat za 300 zl sie zastanawiam czy to nie jest duzo za tanio?

teraz kupilam pasemka od mctrading, wlasnie mama mi je montuje z czasem napisze jak sie nosi.... co do tasmy na microringi to radze czesciej robic korekte, bo ja mialam 3 tasmy zamocowane i 3 ogromniaste dready, meczylam sie niezle zanim je rozczesalam, wlosy nosilam 2 miesiace
mala19881 jest offline  
Stary 2008-10-28, 18:58   #861
ashley999
Raczkowanie

Dot.: !!! JAK przedłużyć włosy ?!!!

Witam serdecznie ) Mam pytanko ;D Bo chcę sobię przedłużyć włoski metodą za pomocą tulejek albo ringów i chciałam się dowiedzieć która jest lepsza? Bo słyszałam, że tulejki mocniej trzymają od ringów ;D
P.S Tylko nie piszcie mi że najlepszą metodą jest jakaś metoda zgrzewania bo to w grę nie wchodzi gdyż nie chcę aż tak niszyc włosów POOzdrawiam
ashley999 jest offline  
Stary 2008-10-29, 11:51   #862
201704051255
Konto usunięte

przyslali mi 613 rosyjskie deklarujac, ze jest to zimna platyna, a pasemko jest zolte ciemniejsze od moich wlosow, ciekawe czy w ogole dostane gdzies takie jasniutkie
Stary 2008-10-29, 12:33   #863
Xenia
Rozeznanie

Dot.: !!! JAK przedłużyć włosy ?!!!

Cytat:
Napisane przez ashley999 Pokaż wiadomość
P.S Tylko nie piszcie mi że najlepszą metodą jest jakaś metoda zgrzewania bo to w grę nie wchodzi gdyż nie chcę aż tak niszyc włosów POOzdrawiam
Nie wiem czy wiesz , ale wybralas metode , ktora " niszczy " wlosy tak samo jak keratyna.
Kazde przedluzanie w jakims stopniu wplywa na wlosy.
Nie podoba mi sie jednak jak ktos wiesza psy na keratynie wychwalajac inne metody , ktore w gruncie rzeczy tez maja swoje plusy i minusy.

Czy ty juz mialas zakladane zgrzewy keratynowe ?
Xenia jest offline  
Stary 2008-10-29, 13:35   #864
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
przyslali mi 613 rosyjskie deklarujac, ze jest to zimna platyna, a pasemko jest zolte ciemniejsze od moich wlosow, ciekawe czy w ogole dostane gdzies takie jasniutkie
kolor 22,lub 122
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-30, 19:10   #865
201704051255
Konto usunięte

na allegro znalazlam tylko jednego sprzedawce i twierdzi, ze te, ktore dostalam sa najjasniejsze jest moze jeszcze jakies godne zaufania miejsce, gdzie mozna znalezc rosyjskie? na lepsze mnie niestety nie stac
Stary 2008-10-30, 19:43   #866
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
na allegro znalazlam tylko jednego sprzedawce i twierdzi, ze te, ktore dostalam sa najjasniejsze jest moze jeszcze jakies godne zaufania miejsce, gdzie mozna znalezc rosyjskie? na lepsze mnie niestety nie stac
jeśli to są włosy naturalne to nie możnaby wypłukac je w płukance niebieskiej,lub specjalnym szamponie niebieskim-do kupienia w hurtowni fryzjerskiej.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-10-30, 19:52   #867
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

A mnie tym razem zastanawiaja łączenia ultradzwiekowe. Czy kroras moze posiada zdjęcia?? Jaka w ogole koncowka jest do tego potrzebna?? bo wyczytalam ze z luska keratynowa, ale nie moge sobie wyobrazcia w jakis sposob to dziala i ma z tego powstac malenkie laczenie? Hmmm

" . . D
(19.05.2006)

maartucha jest offline  
Stary 2008-10-30, 19:55   #868
magmac
Raczkowanie

te ultradzwieki wygladaja tak samo jak laczenie keratynowe, tylko tyle, ze jest to laczone za pomoca fal czyli na zimno a nie na goraco
magmac jest offline  
Stary 2008-10-30, 20:02   #869
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

wyczytalam gdzies ze robia sie ono nieco mniejsze, mniej wyczuwalne i plaskie jak to jest z tym??

" . . D
(19.05.2006)

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2008-10-30 o 20:04
maartucha jest offline  
Stary 2008-10-30, 20:43   #870
magmac
Raczkowanie

Great lengs napewno ale nie te zwykle
magmac jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości