Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-22, 13:21   #961
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

No nie żartujcie.. To ja już jestem rozerwana . A może to zalezeć od struktury włosa? Moje są bardzo zniszczone, niestety.
Stary 2008-11-22, 17:18   #962
sylus9
Raczkowanie

no ale włosy na tasmie to w sumie cos innego, tam ianczej sie trzymaja te wloski
heh, ale to zalezy. a kto Ci przedluzal? jak mialas na ringi z silikonem?
sylus9 jest offline  
Stary 2008-11-22, 21:06   #963
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

teraz mam pasemka na microringi, tutaj to sie wogole zadne nie zsunelo, ale nosze je dopiero miesiac. przedluzala mi moja mama zarowno tymi z silikonem jak i z gwintem teraz
mala19881 jest offline  
Stary 2008-11-23, 20:43   #964
defen
Przyczajenie

Hej dziewczyny Przebiłam się przez te 33 strony wątku, więc można powiedzieć, że jestem 'ogarnięta'.
Mam bardzo, naprawdę bardzo cienkie włosy, ostatnio ścięłam je krótko, na grzyba - górę mam dłuższą, nad karkiem najkrótsze włosy mają z 1 centymetr. Ścięłam, bo doszłam w końcu do wniosku że ciągłe zapuszczanie nie ma sensu przy takich cienkich i marnie wyglądających włosach, i nigdy nie uda mi się wyhodować bujnej czupryny, choć wspomagam się cud maskami i suplementami (pomaga, ale natury nie oszukasz).

Prosto: w krótkich jest mi ładnie, ale niewygodnie i chcę przedłużyć. Właściwie to, że przedłużę jest już pewne, zamówiłam microringi z silikonem i 40 pasemek syntetycznych (nie cieniowanych, tylko pełnej długości) na allegro (0,8 grama). Bawić się w to będę w domu, załatwię to po linii rodzinnej (coś za coś, w końcu ja regularnie farbuję mamie odrost, to może się odwdzięczyć ;D ).

Nie sądzę aby taka ilość pasemek to było za mało przy takich cienkich włosach, o efekt emo czapy też się nie martwię bo włosy of koz dopasuję do moich naturalnych i je odpowiednio przystrzygę, z tym że ciekawa jestem jak to będzie na dole głowy. Wiadomo, jak bym miała tył dłuższy, przynajmniej kilka centymetrów to biorąc je do góry do kucyka zakryłabym łączenia, ale w takim wypadku będę musiała nosić włosy rozpuszczone albo związane luźnym splotem żeby nie odsłaniać karku?
Stary 2008-11-23, 20:51   #965
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez defen Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przebiłam się przez te 33 strony wątku, więc można powiedzieć, że jestem 'ogarnięta'.
Mam bardzo, naprawdę bardzo cienkie włosy, ostatnio ścięłam je krótko, na grzyba - górę mam dłuższą, nad karkiem najkrótsze włosy mają z 1 centymetr. Ścięłam, bo doszłam w końcu do wniosku że ciągłe zapuszczanie nie ma sensu przy takich cienkich i marnie wyglądających włosach, i nigdy nie uda mi się wyhodować bujnej czupryny, choć wspomagam się cud maskami i suplementami (pomaga, ale natury nie oszukasz).

Prosto: w krótkich jest mi ładnie, ale niewygodnie i chcę przedłużyć. Właściwie to, że przedłużę jest już pewne, zamówiłam microringi z silikonem i 40 pasemek syntetycznych (nie cieniowanych, tylko pełnej długości) na allegro (0,8 grama). Bawić się w to będę w domu, załatwię to po linii rodzinnej (coś za coś, w końcu ja regularnie farbuję mamie odrost, to może się odwdzięczyć ;D ).

Nie sądzę aby taka ilość pasemek to było za mało przy takich cienkich włosach, o efekt emo czapy też się nie martwię bo włosy of koz dopasuję do moich naturalnych i je odpowiednio przystrzygę, z tym że ciekawa jestem jak to będzie na dole głowy. Wiadomo, jak bym miała tył dłuższy, przynajmniej kilka centymetrów to biorąc je do góry do kucyka zakryłabym łączenia, ale w takim wypadku będę musiała nosić włosy rozpuszczone albo związane luźnym splotem żeby nie odsłaniać karku?
To będzie na pewno za mało. Jeśli masz naprawdę tak cienkie włosy jak piszesz to powinnas zamówić CO NAJMNIEJ 80 pasemek jednogramowych. Ale to i tak pewnie byłoby za mało.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-11-23, 21:24   #966
genowefapigwa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez defen Pokaż wiadomość

Raczej kucyka nie zawiążesz, chyba że u samego dołu karku. Ja mam bardzo cienkie włosy przedłużane na keratynę i też nie mogę kucyka wiązać zbyt wysoko bo widać łączenia przez moje włosy, które się jakby "rozchodzą" na boki. Mam 50 pasemek 1-gramoweych i na przedłużanie nie było to zbyt wiele, podcięłam do długości swoich a mam tak poniżej łopatek, ale przynajmniej gęste. Przy cienkich włosach nie ma co przedłużać wysoko, najlepiej jeden rząd zaraz nad uchem i niżej, bo wyżej będzie widać łączenia (przynajmniej na keratynę ale przy cienkich włosach to może i ringi być widać), więc trzeba się pogodzić z tym że na czubku zostaną cieniutkie włosy. Ja właśnie z tego powodu chyba zdecyduję się na trwałą na grubych wałkach a nie na przedłużanie (jak już zdejmę te co mam), bo na czubku dalej mam przyklapnięte, mimo że u dołu gęste
genowefapigwa jest offline  
Stary 2008-11-24, 09:56   #967
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

zgadzam sie 40 pasemek to zdecydowanie za malo
mala19881 jest offline  
Stary 2008-11-24, 12:52   #968
aniaz84
Rozeznanie

ja tez mam baaardzo cienkie, farbowane, i mam 100 pasemak na keratyne i jest ok. 40 to za mało.
Mi zgrzewów jakoś nie widać jak zrobię kitke, sa mistrzowsko zrobione!!
aniaz84 jest offline  
Stary 2008-11-24, 13:07   #969
TmargoT
Zakorzenienie

ja miałam 100 szt.0,5 g i było łysawo-przy krotkim tyle włosow.więc lepiej przygotuj się na dodatkowy wydatek
TmargoT jest offline  
Stary 2008-11-24, 13:08   #970
defen
Przyczajenie

Aha, dzięki Zobaczę jak w praniu wyjdzie, tzn jak wezmę włosy do ręki sprawdzę ile tego jest objętościowo i pewnie dokupię.

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Mam 50 pasemek 1-gramoweych i na przedłużanie nie było to zbyt wiele, podcięłam do długości swoich a mam tak poniżej łopatek, ale przynajmniej gęste. Przy cienkich włosach nie ma co przedłużać wysoko, najlepiej jeden rząd zaraz nad uchem i niżej, bo wyżej będzie widać łączenia (przynajmniej na keratynę ale przy cienkich włosach to może i ringi być widać), więc trzeba się pogodzić z tym że na czubku zostaną cieniutkie włosy.
A mogłabyś pokazać jak to wygląda?

Edytowane przez defen
Czas edycji: 2008-11-24 o 13:26
defen jest offline  
Stary 2008-11-24, 20:18   #971
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Mi dziś przyszło 100 pasemek włosów, nie wiem nawet jaka to waga, ale powiem wam, że nie wiedziałam że 100 pasemek to może być tak mało! Co prawda ja w życiu nie widziałam takich włosów na żywo [ w sensie, że nie widziałam włosów przed doczepieniem ] więc mogłam się zdziwić, jutro zaniosę kolezance, żeby oceniła czy to dobra ilość, chociaż na pewno dokupię jeszcze 40-60 pasemek. Boję się jedynie, że będzie mi widać te ringi, ale cóż, jakoś się schowa . Widziałam na jednym ze zdjęć, jak jakaś dziewczyna sama wycieniowała sobie tak ostro włosy po przedłużeniu, podoba mi się ten efekt, bardziej naturalny, więc chyba ściągnę . Pozdrawiam
Stary 2008-11-26, 20:14   #972
justyna_dt
Zakorzenienie

Dzewczyny, czy możecie polecić jakiegoś konkretnego sprzedawcę na Allegro tych taśm clip in? Znalazłam http://allegro.pl/item485427020_clip..._promocja.html , skusiłabym się, ale nie znam się na tym, nie znam sprzedawcy, może po prostu któraś mi powie: ok albo do duszy

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline  
Stary 2008-11-27, 10:04   #973
anusiuniaa
Zakorzenienie

z cała pewnościa moge Ci polecić użytkownika thehairUwear ale tylko włoski naturalne. Na przesyłkę musisz troche poczekac ( ok tygodnia) ale warto
anusiuniaa jest offline  
Stary 2008-11-27, 13:07   #974
sylus9
Raczkowanie

Hej! a ja mam takie pytanie do was
bo dzis buszowalam troche po allegro i znalazłam cos takiego:
http://www.allegro.pl/item492933799_...e_pasemka.html

co o tym myslicie? warto w cos takiego zainwestowac?
ile pasemek potrzeba na przedluzenie calej glowy?
sylus9 jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:20   #975
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Dzewczyny, czy możecie polecić jakiegoś konkretnego sprzedawcę na Allegro tych taśm clip in? Znalazłam http://allegro.pl/item485427020_clip..._promocja.html , skusiłabym się, ale nie znam się na tym, nie znam sprzedawcy, może po prostu któraś mi powie: ok albo do duszy
te zestawy są do niczego,bo nie mają tych cienkich pasków na boki.są tylko taśmy na tył,a na boki brak.
szukaj zestawów z 8 sztukami taśm.4 długie na tył i 4 na boki pojedyńcze
TmargoT jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:44   #976
anusiuniaa
Zakorzenienie

Własnie zestawy thehairUwear maja 8 pasm, łaczna waga 100g
z tego co pamiętam
taśma 4 klipsy- 1 szt
taśma 3 klipsy- 2szt
tasma 2 klipsy- 3 szt
tasma 1 klips- 2 szt
anusiuniaa jest offline  
Stary 2008-11-27, 14:55   #977
TmargoT
Zakorzenienie

hmmm obrazek pokazuje co innego.
moze tak byc
TmargoT jest offline  
Stary 2008-11-27, 18:19   #978
defen
Przyczajenie

Przyszła paczka z włosami. Miałyście racje, mało ich jest, nie przeraźliwie mało ale mało. Do tego długaśne są, bo ponad 50 cm i doszłam do wniosku że po przedłużeniu i tak połowę zetnę, więc z tych 40 pasemek zrobię 80 - przetnę pasmo w połowie długości i zrobię końcówkę z keratyny. Chyba można?
Stary 2008-11-27, 20:32   #979
agatkarobusia
Raczkowanie

Exclamation clip-on

noszę od 4 miesięcy włosy doczepiane na clip-on'y.po kilku godzinach noszeniach czuję ból w miejscach,gdzie są doczepione,a czasami mnie swędzi-ale nie zawsze.czy to może być uczulenie?jeśli tak,to czy mogę je dalej nosić,czy to niebezpieczne(w sensie dlegliwości i ewentualnych problemów zdrowotnych)?pozdrawiam
agatkarobusia jest offline  
Stary 2008-11-28, 00:16   #980
catis
Raczkowanie

Czesc dziewczyny jestem nowa Bo w suie zarejestrowalam sie godzine temu
Chciala bym was prosic o porade. Mam naturalnie krecone wlosy, niestety co sie z tym wiaze sa one cienkie i bardzo wolno rosna. Bedac we Francji kupilam dopunke sztucznych wlosow kreconych i bardzo mi sie to spodobalo. Ale w zyciu moje wlosy nie beda tak wygladac dlatego tez chce zdecydowac sie na ich przedluzenie. Czy mozecie mi doradzic jaka metoda byla by najodpowiedniejsza?
I czy uda mi sie dobrac taki rodzaj dopinanych wlosow zebym nie musiala ich krecic ?
Ogladalam kilka ofert poniewaz miesszkam w londynie i wszyscy pokazuja zdjecia tylko z prostymi wlosami Cena to jakies 200 funtow. Moze lepiej zrobic wlosy w Polsce?

Co o tym myslicie?
catis jest offline  
Stary 2008-11-28, 00:39   #981
Magda9876
Rozeznanie

GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876

Gdybym tylko mogła sobie na to pozwolić to bym spróbowała, a tak pozostaje zapuszczanie swoich własnych cienkich włosków, ale kto wie może kiedyś
Magda9876 jest offline  
Stary 2008-11-28, 11:58   #982
sylus9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylus9 Pokaż wiadomość
Hej! a ja mam takie pytanie do was
bo dzis buszowalam troche po allegro i znalazłam cos takiego:
http://www.allegro.pl/item492933799_...e_pasemka.html

co o tym myslicie? warto w cos takiego zainwestowac?
ile pasemek potrzeba na przedluzenie calej glowy?

czy mógłby mi ktos odpowiedziec na moje pytanie?
sylus9 jest offline  
Stary 2008-11-28, 12:52   #983
anusiuniaa
Zakorzenienie

Hmm... nie wiem czy to taka super okazja...

Ja przy przedłuzaniu na microringi miałam na głowie 160 pasemek po 0.8g
anusiuniaa jest offline  
Stary 2008-11-28, 15:21   #984
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Witam panie
Ja polecam przedłużanie metodą clip-on lube tape-on jeśli któraś z was jest zainteresowana piszcie Są to moim zdaniem najlepsze metody ponieważ włoski można zapinać i odpinać kiedy się chce można je farbować kręcić prostować itp. przedłużanie tą techniką nie uszkadza włosków Sama przedłużam włoski na terenie Katowice- Chorzów w przystępnej cenie klientki są zadowolone
barbieii92 jest offline  
Stary 2008-11-28, 15:25   #985
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92
Cytat:
Napisane przez sylus9 Pokaż wiadomość
czy mógłby mi ktos odpowiedziec na moje pytanie?

Tak Hmm te włoski mają długość 30cm ? pasemek wystawionych na aukcji jest ok 280 w cenie 2,5 zł musiałabyś sie dowiedzieć ilu gramowe są . Jeszcze zależy jaką Ty masz długość włosków i czy 30cm Ci wystarczy ? Przy czym 30cm jest gdzieś za ramiona lekko .. Z pewnością znajdziesz tańsze i lepsze najlepsze są azjatyckie bo są grube!

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Pokaż wiadomość
noszę od 4 miesięcy włosy doczepiane na clip-on'y.po kilku godzinach noszeniach czuję ból w miejscach,gdzie są doczepione,a czasami mnie swędzi-ale nie zawsze.czy to może być uczulenie?jeśli tak,to czy mogę je dalej nosić,czy to niebezpieczne(w sensie dlegliwości i ewentualnych problemów zdrowotnych)?pozdrawiam

Możliwe, że to uczulenie Bo w pierwszych dniach zawsze się trzeba przyzwyczajać ale skoro Ty nosisz już od 4 miesięcy ot coś nie gra Ale nie powinno to zagrażać zdrowiu hhehe

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-11-28 o 16:45 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
barbieii92 jest offline  
Stary 2008-11-29, 07:17   #986
sylus9
Raczkowanie

Mialam wlosy azjatyckie - ktore po miesiącu byly tak zniszczone ze je od razu wyrzuciłam!
kolezanka ma podobne zalozone co te wyzej ale 25 cm. (U fryzjera 800zł;/)
ma juz jakies 2 miesiace.. codziennie prostuje i wyglądają jak nowe, a przede wszystkim bardzo naturalnie!

Tylko sie zastanawiam ile trzeba ich zamowic.
sylus9 jest offline  
Stary 2008-11-29, 12:15   #987
VanikPardise
Przyczajenie

GG do VanikPardise

Witam Was Drogie Kobietki

Ja noszę włoski już 2 mce i są jak nowe...Ale moim sposobem NIESTETY teraz już muszę je zdjąć ponieważ bardzo szybko mi rosną włosy i mam za duży odrost...
Ale pielęgnuje je w następujący sposób:

przed myciem głowy nasmaruje włoski serum z Avonu taki zielony na końcówki (12zl)
po 5-15 min normalnie myje głowę szamponem racoon i nakładam odzywkę racoon na ok.10 min. UWAGA szampon wcieramy tzn.wmasujemy we włosy ABSOLUTNIE nie szorujemy głowy
bo zrobi nam się kołtun a jak wiadomo włosy raz skołtunione już zawsze będą nam się kołtunić.spłukuje i nakładam crema latte odzywkę ok. 5 min i ponownie spłukuję. Oczywiscie odczekam 10 minut az troszeczke przeschhna i wyciagam na szczotkę ja akurat mam obrotową roventy . zeby byly jescze lepsze to znow naloze troszeczke tego serum z Avonu lub semi di lino i po jakims 1,5 mce noszenia dopiero je zaczynam prostowac. PAMIETAJCIE prostownica bardzo sniszcy wlosy. wiec nowe wlosy wystarczy wyciagnac na szczotkę. Gwarantuje ze są SUPER jak NOWE!

Pozdrawiam

Edytowane przez VanikPardise
Czas edycji: 2008-11-29 o 12:36
VanikPardise jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:12   #988
catis
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Tak przegladalam forum i niestety wiele osob pytalo jak zaklada sie MicroRing
ale nie widzialam zeby gdzies byl jakies link do np filmu a wiec wrzucam dwa.
Filmow jest sporo wystarczy tylko wpisac co trzeba na you tube.
Mam nadzieje ze nikomu nie podpadne , a komus moze sie przyda.

Przedluzanie wlosow metoda Micro Ring
http://uk.youtube.com/watch?v=7FDcD6cdlco
http://uk.youtube.com/watch?v=yAChImIS41Y

A tu jeszcze same kolorowe pasemka z tego co widze to pasmo jest z przymocowanym ringiem odrazu
http://uk.youtube.com/watch?v=CLRS0R_2Gzs

Edytowane przez catis
Czas edycji: 2008-11-29 o 20:37
catis jest offline  
Stary 2008-12-01, 21:26   #989
Angie993
Przyczajenie

przedłużanie włosów.

Jestem ciekawa co o tym sądzicie?
Myślałam nad tym, żeby sobie przedłużyc włosy (choć moje naturalne są dośc długie)
Takie przedłużanie sporo kosztuje, dlatego zastanawiam się czy nie wyrzuce pieniędzy w błoto.
Czy po przedłużeniu dużo czasu zajmuje ich pielenacja?
Angie993 jest offline  
Stary 2008-12-01, 21:49   #990
catis
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów.

Angie watlow o przedluzaniu wlosow jest bardzo duzo tak wiec polecam przeczytanie wczesniejszych wypowiedzi.
Przestlam link do ostatniego watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=259065

tam znajdziesz wiele opini i mozliwosci.
catis jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości