Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-05, 07:37   #1021
sabcia89
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ja mam grube wloski tylko krotki BOBa mam ale chce przedluzyc co polecacie??

pozdrawiam )
sabcia89 jest offline  
Stary 2008-12-05, 09:31   #1022
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
daj znać ile Ci policzyli za tą przyjemność
Cena trochę zaporowa. Biorą 300 zł za przerobienie do 100g włosów. Ja raczej nie skorzystam. Mam chyba z 40-50g i chciałam mieć do zagęszczenia od czasu do czasu. Ale za tyle to ja sobie taśmy na całą głowę kupię.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-12-05, 18:42   #1023
DollyChrist
Wtajemniczenie

jak myć przedlużane włosy?
DollyChrist jest offline  
Stary 2008-12-05, 21:21   #1024
blondi1041
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Cena trochę zaporowa. Biorą 300 zł za przerobienie do 100g włosów. Ja raczej nie skorzystam. Mam chyba z 40-50g i chciałam mieć do zagęszczenia od czasu do czasu. Ale za tyle to ja sobie taśmy na całą głowę kupię.
szok, troche duzo, ja raczej myslalam zeby sama przerobic, ale nie wiem jak sie zabrac... tek samo chce miec tasme na zageszczenie od czasu do czsu

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-12-06, 08:42   #1025
doridori
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
szok, troche duzo, ja raczej myslalam zeby sama przerobic, ale nie wiem jak sie zabrac... tek samo chce miec tasme na zageszczenie od czasu do czsu

Może znów uda mi się pomóc... odkopałam na youtube. Ale chyba nie jest to takie proste jak się wydaje - własnoręczne zrobienie taśmy. Życzę powodzenia, jeśli dasz radę pochwal się, chętnie obejrzę efekty

http://pl.youtube.com/watch?v=9-UTrG...eature=related
doridori jest offline  
Stary 2008-12-06, 12:21   #1026
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Dziewczyny, ja przedłużyłam sobie włosy metodą mikroringów . Siostra mi robiła, dodam, że ona jest zielona w takich kwestiach :P. Ale jakoś sobie poradziłam. Miałam kupione 140 pasemek, ale się okazało, że to dużo za dużo, bo przed 100 już był przepych. Ale wolałam nie mieć efektu '5 włosów' więc jakoś te włosy jeszcze doczepiłyśmy. Wkurza mnie to, że te ringi czuć, w ogóle te końcówki wystawały strasznie, ale to poobcinałam niektóre haha. Trudno mi się z nimi obchodzić, samo mycie i nakładanie odżywek zajmuje mi 2 godziny! nie wiem jak te moje włosy będą wyglądały po miesiącu, ale stwierdzam, że ta metoda mikroringów jest bardzo dobra, kupiłam ringi +silikon i nie spadają jak narazie [2 dni]
Stary 2008-12-06, 12:39   #1027
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez doridori Pokaż wiadomość
Może znów uda mi się pomóc... odkopałam na youtube. Ale chyba nie jest to takie proste jak się wydaje - własnoręczne zrobienie taśmy. Życzę powodzenia, jeśli dasz radę pochwal się, chętnie obejrzę efekty

Dzięki za pomoc. Kurde, trochę to skomplikowanie wygląda. Ale może warto spróbować. Jak obejrzę ten film z tysiąc razy to może.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-12-06, 13:34   #1028
anulka262
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja przedłużyłam sobie włosy metodą mikroringów . Siostra mi robiła, dodam, że ona jest zielona w takich kwestiach :P. Ale jakoś sobie poradziłam. Miałam kupione 140 pasemek, ale się okazało, że to dużo za dużo, bo przed 100 już był przepych. Ale wolałam nie mieć efektu '5 włosów' więc jakoś te włosy jeszcze doczepiłyśmy. Wkurza mnie to, że te ringi czuć, w ogóle te końcówki wystawały strasznie, ale to poobcinałam niektóre haha. Trudno mi się z nimi obchodzić, samo mycie i nakładanie odżywek zajmuje mi 2 godziny! nie wiem jak te moje włosy będą wyglądały po miesiącu, ale stwierdzam, że ta metoda mikroringów jest bardzo dobra, kupiłam ringi +silikon i nie spadają jak narazie [2 dni]
masz zdjecie? jakimi wlosami przedluzalas?
anulka262 jest offline  
Stary 2008-12-06, 14:53   #1029
blondi1041
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc. Kurde, trochę to skomplikowanie wygląda. Ale może warto spróbować. Jak obejrzę ten film z tysiąc razy to może.
hmmm, tez sie zastanawiam, dziwnie to wyglada, myslalam ze to jakos inaczej sie robi.. moze tez obejrze ze sto razy hihihi

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-12-06, 15:31   #1030
magmac
Raczkowanie

i jeszcze tutaj cos
http://www.youtube.com/watch?v=wrqgEr_C-kE&NR=1
magmac jest offline  
Stary 2008-12-07, 09:34   #1031
sylus9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez doridori Pokaż wiadomość

ogladalam ten filmik i wydaje mi sie, ze jest mniej skomplikowany od tego nastepnego
ale zastanawia mnie jedna rzecz - włosy powinny byculozone w 1 kierunku, zeby sie nie platały, a tutaj jeżeli włosy są zginane w pół to po 1, są o połowe krótsze, a po drugie połowa z nich jest ułozona w przeciwny kierunek do łuski włosa, przez co bedzie zsie plątac?
mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi

Tu jest jeszcze jeden filmik. Jeżeli ktoś ma maszyne to wydaje sie bardzo proste!
Wystarczy kilkanaście razy przeszyć całą długośćtaśmy, żebyzrobić szew ok 0,5 cm

http://pl.youtube.com/watch?v=PIGsN0...eature=related

ale jak złapać wszystkie włosy? żeby sie nie rozwaliły? (chodzimi o to pierwsze przeciagnięcie)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-12-07 o 12:46 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
sylus9 jest offline  
Stary 2008-12-07, 22:19   #1032
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
masz zdjecie? jakimi wlosami przedluzalas?
Włosy REMY , naturalne europejskie [chociaż takie wspaniałe nie są, przed studniówką je zamieniam ]
Mam fotki, tylko takie dziwne hehe ale jak na robotę mojej siostry, która się na tym nie zna, to wyszło ok. Wyglądam jak syrena haha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przetrobka.jpg (57,6 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5763.jpg (58,1 KB, 194 załadowań)
Stary 2008-12-07, 22:37   #1033
babcia-kalarepa
Przyczajenie

27 listopada mialam doczepiane syntetyki profibre na ringi. Z dniem dzisiejszym straciłam 30 pasemko- to normalne? Co o tym myślicie? Delikatnie je czesze szotką przeznaczoną do takich włosow, nie farbowałam, myje delikatnym szamponem, nie szarpie i nie wydziwiam. Nie wiem juz co z nimi zrobić

Edytowane przez babcia-kalarepa
Czas edycji: 2008-12-07 o 22:38
babcia-kalarepa jest offline  
Stary 2008-12-07, 22:41   #1034
magmac
Raczkowanie

troche duzo jak na tak krotki okres noszenia, idz do osoby, ktora ci nakladala i powinna ci je nalozyc jeszcze raz
magmac jest offline  
Stary 2008-12-07, 22:44   #1035
babcia-kalarepa
Przyczajenie

Największy problem w tym, ze ta Pani nie jest z mojego miasta niestety, dodzwonić tez sie nie moge i stwierdziłam, ze sie tu was poradze, bo ja pierwszy raz miałam przedłuzane włosy ale pomimo tego troszke mnie to zdziwiło, ze co jakis czas mi wypadają. No nie wiem juz, chyba bede musiala dalej probować.
babcia-kalarepa jest offline  
Stary 2008-12-07, 23:45   #1036
anulka262
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
Włosy REMY , naturalne europejskie [chociaż takie wspaniałe nie są, przed studniówką je zamieniam ]
Mam fotki, tylko takie dziwne hehe ale jak na robotę mojej siostry, która się na tym nie zna, to wyszło ok. Wyglądam jak syrena haha
fajne, a jakiej dlugosci masz swoje?
anulka262 jest offline  
Stary 2008-12-08, 00:10   #1037
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Wiesz co.. Myślę, że około 30, nie więcej. Tym bardziej, że końcówki miałam brązowe i musiałam pocieniować Na zdjęciu trochę widać niestety. A te doczepione to 50cm. Ale te ringi mnie wkurzają nieźle.
Stary 2008-12-08, 10:46   #1038
sintagma
Wtajemniczenie

masz zdolną siostrę wygląda dużo lepiej niż robota "profesjonalistki"któ ra mi zrobiła włosy
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2008-12-08, 11:32   #1039
OskaxD
Raczkowanie

bardzo ladnie przedłużone
OskaxD jest offline  
Stary 2008-12-08, 12:40   #1040
anusiuniaa
Zakorzenienie

Całkiem fajnie Wam wyszło

Mam pytanie, jak myjecie i suszycie clipy??
anusiuniaa jest offline  
Stary 2008-12-08, 12:55   #1041
neverstop
Raczkowanie

wizażanki, z czystej ciekawości otworzyłam na allegro włoski (20 szt. 19 zł :| ) ponoć naturalne... azjatyckie, które są opisane "non Remy", ale przecież remy oznacza, że są 'poukładane' w jednym kierunku, a takie non remy to są jedne w góre drugie w dół... przecież to się pewnie plącze jak cholera :| czy może ja jestem w błędzie?? ????
pozdrawiam Was
http://allegro.pl/item498788397_wlos...olor_nr_3.html

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2008-12-08 o 12:56
neverstop jest offline  
Stary 2008-12-08, 13:11   #1042
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
Całkiem fajnie Wam wyszło

Mam pytanie, jak myjecie i suszycie clipy??
zależy jakie.jeśściągam i myję w szampomnie,daję odżywkę,psiknę jedwabiem i schna same.na sucho prostuję,lub kręce.
jeślio syntetyki to polecam po namoczeniu w szamponie płyn do płukania tkanin i popsikanie jedwabiem.czesać na sucho.
jeśli jest to suntetyk z możliwością prostowania-to tak jak naturalne,ale zamiast balsamu daję płyn do płukania tkanin.(żeby się nie elektryzowały)
TmargoT jest offline  
Stary 2008-12-08, 15:05   #1043
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
wizażanki, z czystej ciekawości otworzyłam na allegro włoski (20 szt. 19 zł :| ) ponoć naturalne... azjatyckie, które są opisane "non Remy", ale przecież remy oznacza, że są 'poukładane' w jednym kierunku, a takie non remy to są jedne w góre drugie w dół... przecież to się pewnie plącze jak cholera :| czy może ja jestem w błędzie?? ????
pozdrawiam Was
http://allegro.pl/item498788397_wlos...olor_nr_3.html

O, ja właśnie mam od tego użytkownika... Włosy przed założeniem BYŁY błyszczące . Teraz jest gorzej, ale nie wiem czy to normalne, bo ja przedłużałam pierwszy raz. Ale plątać się nie plączą
Stary 2008-12-08, 16:16   #1044
lolly_girl
BAN stały

Witam!

wlasnie zaplanowałam kupno włosów CLIP IN (syntetycznych , nadających się do kręcenia i prostowania).. i znalazłam dwie oferty
czy ktoś mógłby mi doradzic, która jest optymalnie lepsza?
dodam , że zależy mi na ciemnym brązie\ kawie oraz, że moje włosy nie są proste.
Chyba, że ktoś zna lepsza ofertę?
Proszę o pomoc!

http://allegro.pl/item499306347_prze...sze_7tasm.html

http://allegro.pl/item491775962_clip...0_kolorow.html
lolly_girl jest offline  
Stary 2008-12-08, 16:34   #1045
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
Witam!

wlasnie zaplanowałam kupno włosów CLIP IN (syntetycznych , nadających się do kręcenia i prostowania).. i znalazłam dwie oferty
czy ktoś mógłby mi doradzic, która jest optymalnie lepsza?
dodam , że zależy mi na ciemnym brązie\ kawie oraz, że moje włosy nie są proste.
Chyba, że ktoś zna lepsza ofertę?
Proszę o pomoc!

http://allegro.pl/item499306347_prze...sze_7tasm.html

http://allegro.pl/item491775962_clip...0_kolorow.html
cena dobra w obu,ale ten drugi link nie doczytała tej oferty do konca.koszmarne literki pomaranczowe na niebieskim tle-mam zawroty głowy.
wg. mnie ten pierwszy zestaw jest dobry.nie doczytałam ile jest w tym drugim zestawie pasemek.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-12-08, 16:37   #1046
szajbe
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn ktore maja syntetyki, jak one zachowuja sie przy plukaniu plukankami np do wlosow blond, czy nie odbarwiaja sie? jak z odzywkami, maseczkami itd

podobno syntetyki sa lzejsze i mniej oslabiaja wlosy? to prawda?
widzialam dzis dziewczyne ktora nosi rok syntetyki blond i wygladaja super, nie widac zadnych zniszczen, a inni tak narzekaja? jak to jest, moze ktos na ten temat wypowiedziec sie?

czy wlosy przedluzane metoda kreatynowa, mozna wykorzystywac po raz kolejny jak przy micro rings?

SZAJBE jaka masz dlugosc wlosow zalozona? b. ladne, masz wiecej zdjec?
Juz mam moje wloski jakies 3 tygodnie i nic podcinac nie musze, rano odzywke na koncowki naloze bo są napuszone, nic prawie z nimi nie robie ,ładnie się falują, a bardziej niz przy naturalnych mi sie podoba, ze nie trzeba ich tak czesto szczotkowac zeby dobrze wyglądały , dlugosc mam tak gdzies 55 cm, wrzucam kilka swoich zdjec sorry ze takie, ale innych nie mam
DSC_0119.jpg SNV39553.jpg SNV39564.jpg

a tu jeszcze w moich poprzednich naturalnych

moni080922378.jpg moni080922087.jpg

Ktos pisał o włoskach od Ramzesa, to patrzac po zdjeciach BlueManiaczka i z tego pisała ze ma ich 100 to musieli je chyba zmienic od ostatniego czasu, jakos w wakacje zamowilam 20 sztuk i jedno pasemko wazylo ,jak podał mi sprzedajacy od 40 do 50 gram, po umyciu napuszyly sie jak miotełka, trzeba je prostowac zeby jakos wygladaly, a mi sie to osobicie nie widzi, wlosy powinny byc juz ładne bez prostownicy.

Edytowane przez szajbe
Czas edycji: 2008-12-08 o 16:50
szajbe jest offline  
Stary 2008-12-08, 16:47   #1047
lolly_girl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
cena dobra w obu,ale ten drugi link nie doczytała tej oferty do konca.koszmarne literki pomaranczowe na niebieskim tle-mam zawroty głowy.
wg. mnie ten pierwszy zestaw jest dobry.nie doczytałam ile jest w tym drugim zestawie pasemek.
w drugim jest tak: PASMA- DŁUGOść 50 CM- ZESTW SKŁADA SIE Z 8 PASM--- 1 pasmo o szerokości 20cm- 1pasmo o szerokości 17cm- 2pasma o szerokości 15cm - 4pasma o szerkości-5cm
lolly_girl jest offline  
Stary 2008-12-08, 16:49   #1048
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
w drugim jest tak: PASMA- DŁUGOść 50 CM- ZESTW SKŁADA SIE Z 8 PASM--- 1 pasmo o szerokości 20cm- 1pasmo o szerokości 17cm- 2pasma o szerokości 15cm - 4pasma o szerkości-5cm
tak szczerze,to 50 cm to bardzo długie włosy i ciężkie.wystarczające są 40,czy 45 cm.chyba,że masz zamiar obcinac zmieniając fryzurę to tak.jednak ciężko bedzie ci upiąć dokładnie tak jak miałaś w trakcie obcinania
TmargoT jest offline  
Stary 2008-12-08, 16:54   #1049
lolly_girl
BAN stały

Rozumiem.
Nie, zależy mi na tym aby przyczepic pasemka na sylwestra!
czyli tamta pierwsza jest lepsza tak? bo reklamują się , że mają tylko dwa pasma co mają jeden clip a w większosc zestawów jest więcej jedno clipowych.
Jakie lepsze?
lolly_girl jest offline  
Stary 2008-12-08, 17:49   #1050
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem.
Nie, zależy mi na tym aby przyczepic pasemka na sylwestra!
czyli tamta pierwsza jest lepsza tak? bo reklamują się , że mają tylko dwa pasma co mają jeden clip a w większosc zestawów jest więcej jedno clipowych.
Jakie lepsze?
wiesz.ja mam 4 szerokie pasma i 4 pojedyńcze.
pojedyńcze sa fajne jak chcesz zrobić dłuzszą grzywkę,lub doczepić tylko kilka.
tu nie ma znaczenia,bo i tak można pojedyńcze złożyć w jedną linię,czy w razie czego rozciąć jedno pasmo.
ciekawiło mnie tylko to prostowanie syntetyku,ale sprawdziłam osobiście,więda się i jest to tak jak piszą.nie wiem,czy to z tej firmy,bo ja kupowałam gdzie indziej.
jednak myślkę,że 50-siątki bedą za ciężkie.i tak efekt długiego włosa bedzie zachowany.trzeba szanować to co się ma na głowie
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości