Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-18, 16:40   #1141
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
z tego co wiem to jedno słowianskie pasemko kosztuje ok 20 zł no chyba ze o strukturze słowianskiej to co innego wtedy i 2 zł...Ale to jak porównywać mercedesa do malucha
dokladnie...
Svinecka jest offline  
Stary 2008-12-18, 17:31   #1142
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
dokładnie. Miałyby być na jeden wieczór.
To nie lepsze klipy? Zakładanie trwa kilkanaście minut, a nie z 2 godziny. No i łatwiej ukryć parę klipsów niż całą głowę ringów.

Edytowane przez kaja_1985r
Czas edycji: 2008-12-18 o 17:32
kaja_1985r jest offline  
Stary 2008-12-18, 18:05   #1143
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
To nie lepsze klipy? Zakładanie trwa kilkanaście minut, a nie z 2 godziny. No i łatwiej ukryć parę klipsów niż całą głowę ringów.

poza tym sciagniesz w 5 minut potem
Svinecka jest offline  
Stary 2008-12-18, 19:57   #1144
effectt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
poza tym sciagniesz w 5 minut potem
o to może być rzeczywiście lepszy pomysł. Praktyczniejsze

Świeżynka.
effectt jest offline  
Stary 2008-12-18, 20:04   #1145
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
o to może być rzeczywiście lepszy pomysł. Praktyczniejsze

no i tak duzo nie kosztuje
Svinecka jest offline  
Stary 2008-12-20, 10:07   #1146
dziunia767
Przyczajenie

Jesli chodzi o meghair to robilam u niej wlosy 4 razy. Kiedys pracowala u siebie w domu i robila naprawde dobrze. Ostatni raz skorzystalam z jej uslugi, gdy juz otworzyla salon i po tamtej wizycie stwierdzilam, ze juz nigdy wiecej moja noga tam nie stanie. Pomijajac fakt, ze przez 4h robila mi wraz z jakas znajoma 75 pasemek (siostra liczyla ) to wlosy byly beznadziejnie obciete, musialam poprawiac je w domu. Dodam, ze strzygla mnie "profesjonalistka" tam pracujaca. Sama zajmuje sie przedluzaniem dlatego mialam wlasne wlosy. Za zalozenie wziela 250zl (zdzierstwo biorac pod uwage liczbe pasemek). Poza tym wlosy byly zalozone strasznie. Zle proporcje przy doborze naturalnych do grubosci pasm przedluzonych, a keratyna??? Najgorszy szajs jaki mozna kupic. Strasznie sie zawiodlam. Bycmoze Pani Magdzie woda sodowa uderzyla do glowy..... I rowniez nie polecam jej uslug. A jesli chodzi o atmosfere w salone to szkoda slow. Nigdy nie widzialam zeby ludzie pracujacy ze soba odzywali sie do siebie w ten sposob (lacznie z szefowa). Moglabym jeszcze duzo wymieniac odnosnie mojej ostatniej wizyty w tym salonie, ale szkoda czasu.....
Na koniec dodam, ze rok temu robilam u niej slowiany za 1400zl (ale teraz juz wiem, ze nie byly to dziewicze wlosy). Jednak nie moge na nie narzekac. Nosilam pol roku katujac prostownica i lokowka, no i poza wymytym kolorem nic im nie dolega.

Kasia 20192 te wlosy, ktore Ci zalozyla nie mogly byc slowianami, poza ty cena 1700zl.... Naprawde Ci wspolczuje..... Jesli nie chcesz ich sciagac to sprobuj moze zastosowac odzywki Kallosa, Kerastase.

Nie wiem czy uda Ci sie odzyskac pieniadze. Bo kobieta u ktorej robilam szkolenie mowila mi, ze za przedluzanie nie mozna dostac odszkodowania, nawet jesli salon jest ubezpieczony. Gdyby spalila Ci Twoje wlosy np farba mialabys prawo ubiegac sie o odszkodowanie, natomiast do przedluzania sa jakies inne procedury, bo to sa martwe wlosy.
dziunia767 jest offline  
Stary 2008-12-20, 23:25   #1147
Inees
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez 123asia Pokaż wiadomość
Mam bardzo zniszczone włosy, szczególnie końcówki( wieloletnie farbowanie, prostowanie itd.) mimo to chciałabym przedłużyć włosy. Czy jest to możliwe? Dodam, że nie chciałabym w miarę możliwości obcinać włosów.
Wszystko zalezy od faktycznego stanu Twoich włosów.Osoba która PROFESJONALNIE zajmuje sie przedłuzaniem powinna je zobaczyć.Jeżeli przedłużenie będzie możliwe-zostanie dobranie odpowiedniej metody by kondycji Twoich włosków nie pogorszyć.

Inees jest offline  
Stary 2008-12-21, 00:31   #1148
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie

Cytat:
hajja hawa bez urazy ale piszesz jak zazdrosna zakompleksiona kobieta.
jesli kogos stac i mu sie podoba to niech ma doczepione wlosy, sztuczne piersi, napompowane usta, mozesz mowic co chcesz ale nie wierze, ze nie podobaja ci sie modelki, a wiekszosc z nich ma przedluzone wlosy, powiekszone piersi itp, moj facet zarowno lubi moje naturalne wlosy jak i doczepione, podobaja mu sie dlugie i kiedy wychodze w rozpuszczonych (mimo , iz doczepionych, ale nie kazdy o tym wie) jest zachwycony i w sumie nie on jeden
Każdy facet jest inny. Ja wypowiedziałam się na temat większości, którzy wolą duże i średnie piersi i długie włosy, ale te naturalne. Nie twierdzę, że żadnemu facetowi nie spodobają się włosy przedłużone czy sztuczne piersi. Ale większość facetów wybrałaby duże czy średnie piersi, ale naturalne! To samo się tyczy zdrowych, gęstych i naturalnych włosów.
Co się tyczy mnie. Otóż ja nie jestem zakompleksiona. Mam długie, gęste blond włosy i jak idę do fryzjera to się nimi babki zachwycają. Koleżanki też mi to cżetso mówią. Jeżeli chodzi o piersi to kiedyś miałam małe piersi jak byłam młodsza. Teraz noszę rozmiar D i dalej mi rosną. Z piersi jestem zadowolona. Jak kiedyś miałam mniejsze piersi i narzekałam, że mam małe i mówiłam TŻtowi , że je sobie powiększe to darł się na mnie, że sobie tego nie wyobraża.
A jeżeli chodzi o modelki. To zależy o jakich modelkach mówisz. O tych w Playboyu, czy o tych z normalnych nietozbieranych zdjęć, tych normalnych fotomodelek. Jeżeli chodzi o fortomodelki nie z Playboya to takie raczej nie mają sztucznych piersi i doczepianych włosów, ponieważ w prawdziwym modelingu liczy się naturalność. Wiem coś o tym, ponieważ sama jestem modelką. Podobają się inne modelki, oczywiście, ale te naturalne modelki, ponieważ podziwiam ich naturalną urodę, wiem, że ich ciało jest tylko i wyłącznie dziełem natury i za to je cenię. Agencje modelek tak stawiają na naturalność, że wolą dziewczyny z niefarbowanymi włosami. Mówią, że niewskazane jest farbowanie włosów. To uważam akurat za przesadę.
Cytat:
Nie chcę marudzić, ale to jest wątek akurat o "sztucznyh włosach" czytaj nie wyhodowanych na własnej głowie. I zasięgamy tu opinii innych wizażanek, moim zdaniem pisanie tu o sztuczności włosów przedłużanych czy silikonowych piersi mija się z celem.
Według mnie to nie mija się z celem. Tu jest także sonda na temat przedłużania włosów i nie jest to wątek tylko i wyłącznie dla dziewczyn, które przełużają włosy. Tu można się także wypowiedzieć w kwestii przedłużania włosów. Ja właśnie wyraziłam swoje zdanie i nie jest ono nie na temat.
Cytat:
Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Uważam, że wygląda to bardzo nienaturalnie. (...), która ma jakieś nie swoje doczepiane do swoich włosy albo ma sztuczne usta, czy piersi. Wielu facetów to odpycha.
Ciekawa jestem co zrobisz jak ci sie zepsuja lub wypadna zeby , skoro jestes przeciwnikiem wszystkiego co sztuczne...
Dbam o zęby, więc to mało prawdopodobne, ale jak mi wypadną to będę musiała zrobić sobie sztuczną szczękę, bp przecież jakoś jeść i gryźć będę musiała Słabego porównania użyłaś :P
Cytat:
Co do faktu jak to widzi facet ... Nie wszystko co naturalne jest piekne.
Sadzisz ze oni nie lubia duzych biustow i dlugich wlosow ?
Nie bylabym tego taka pewna...
Widzę, że niektóre osoby mają problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Otóż ja wypowiedziałam się o pięknych, długich naturalnych włosach i naturalnych dużych biustach. Porównałam takie walory do sztucznych włosów i sztucznych biustów. Które lepsze? Każdy powie, że te naturalne.
Nigdzie nie napisałam, że faceci nie lubią długich włosów i dużych biustów. A wręcz uważam, że takie uwielbiają. Napisałam tylko, że wolą duży naturalny biust od dużego sztucznego i długie, gęste, naturalne włosy od włosów doczepianych. Dlatego właśnie mam długie włosy, nie ścianam ich, noszę je czesto rozpuszczone, noszę ładne dekolty, bo wiem, że faceci to uwielbiają.
Cytat:
A tak poza tym nie rozumiem jaki masz w tym cel zeby pojawiac sie tutaj i NAM tu wyglaszac mowe na temat beznadziejnosci przedluzania , jak i TAK CIE NIKT NIE POSLUCHA.

My przedluzamy wlosy, kochamy to robic i bedziemy nadal , dlatego sie tu udzielamy i wymieniamy doswiadczeniem.
Nie mam w tym żadnego celu. Wypowiadam się tylko na temat wątku, odpowiadam na temat ankiety. Kobietko, ja nie piszę tego po to, aby komuś przemówić do rozsądku. Bo niby po co? Ja tylko wypowiadam swoje zdanie na temat przedłużania włosów
A czy ja Wam bronię wymieniać się doświadczeniami co do przedłużania włosów? Nie. Dlatego Ty nie zwracaj mi uwagi, gdy wygłaszam swoje zdanie na temat tego wątku, ponieważ ten wątek nie jest tylko dla tych, którzy sobie przedłużają włosy. Ten wątek jest też po to, aby ludzie pisali co myślą na temat przedłużania włosów. Jeżeli nie chcesz, żeby ktoś się na ten temat wypowiadał to stwórz nowy wątek, który będzie tylko i wyłącznie dla dziewczyn, które przedużają włosy. Tam jak ktoś się wypowie tak jak ja to będziesz mogła do woli wszystkich pzreganiać i pouczać co mogą pisać, a co nie
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline  
Stary 2008-12-21, 08:32   #1149
blondi1041
Rozeznanie

hajja hawa moze i masz dlugie geste wlosy nad ktorymi sie fryzjerzy zachwycaja... moze i masz duze piersi(co nas to obchodzi??????), ale wierz mi ze facetom podobaja sie dlugie wlosy bez wzgledu na to w jaki sposob zostaly zapuszczone, przez 4 lata czy w ciagu 3 godzin
a w tym watku raczej nic nie zdzialasz wkrecajac nam swoje racje.. masz swoje zdanie.. ok. nie wiem po co tak na sile chcesz udowodnic ze jestes lepsza od lasek z przedluzanymi wlosami????

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-12-21, 11:25   #1150
neverstop
Raczkowanie

1. Wizażanki, czy to prawda że nie wolno używać szamponów pantene pro v ? : o
2. Ostatnio koleżanka mówiła, że jak była na podciąganiu ringów, to pani jej poprostu otworzyłą, podciągnęła do góry i zacisneła razem z dredami które jej się zrobiły przy głowie : o Natomiast moja koleżanka która przedłuża włosy (nie pracuje w żadnym salonie) zawsze jak już odrost jest za duży i jest duży dred, kołtun najpierw ściąga pasemko rozczesuje i dopiero od nowa zaciska ringi.... i podciąganie chyba tak powinno wyglądać... prawda ?? :|

hmm no cuż... ja myśle że najważniejsze żeby włosy były poprostu ładne i zadbane a to jak do tego dziewczyna dąży to już chyba jej osobista sprawa...nie każda może mieć piękne gęste grube cudowne lśniące naturalne(.....) długie włosy... no nic tylko pozazdrościć urodzonym ideałom gratuluje ja natomiast lubię swoje przedłużone bo się w nich czuje poprostu lepiej sama dla siebie, a jeszcze nikt się nie zorientował, że są przedłużone, chłopak poprostu oszalał jak mnie zobaczył z burzą włosów do pasa, i ja jestem szczęśliwa podobnie jak bym miała takie długie swoje pozdrawiam
neverstop jest offline  
Stary 2008-12-21, 14:08   #1151
szajbe
Raczkowanie

Bezsensowna dyskusja, moze olejmy ten temat i skupmy sie na innych problemach dotyczących przedłużania, a pani modelce z dużym biustem, dziękujemy za podzielenie się opinią
szajbe jest offline  
Stary 2008-12-21, 14:21   #1152
Xenia
Rozeznanie

A ja to nawet nie czytam tego jej dlugiego postu , bo po prostu mi sie nie chce Odpowiadac i ciagnac te niepotrzebna dyskusje tez nie mysle..

Odnosnie szamponow to zabojcze sa podobno przeciwlupiezowe , bo dzialaja na zasadzie peelingu, niszczac wlos.
Xenia jest offline  
Stary 2008-12-21, 14:40   #1153
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Każdy facet jest inny. Ja wypowiedziałam się na temat większości, którzy wolą duże i średnie piersi i długie włosy, ale te naturalne. Nie twierdzę, że żadnemu facetowi nie spodobają się włosy przedłużone czy sztuczne piersi. Ale większość facetów wybrałaby duże czy średnie piersi, ale naturalne! To samo się tyczy zdrowych, gęstych i naturalnych włosów.
Co się tyczy mnie. Otóż ja nie jestem zakompleksiona. Mam długie, gęste blond włosy i jak idę do fryzjera to się nimi babki zachwycają. Koleżanki też mi to cżetso mówią. Jeżeli chodzi o piersi to kiedyś miałam małe piersi jak byłam młodsza. Teraz noszę rozmiar D i dalej mi rosną. Z piersi jestem zadowolona. Jak kiedyś miałam mniejsze piersi i narzekałam, że mam małe i mówiłam TŻtowi , że je sobie powiększe to darł się na mnie, że sobie tego nie wyobraża.
A jeżeli chodzi o modelki. To zależy o jakich modelkach mówisz. O tych w Playboyu, czy o tych z normalnych nietozbieranych zdjęć, tych normalnych fotomodelek. Jeżeli chodzi o fortomodelki nie z Playboya to takie raczej nie mają sztucznych piersi i doczepianych włosów, ponieważ w prawdziwym modelingu liczy się naturalność. Wiem coś o tym, ponieważ sama jestem modelką. Podobają się inne modelki, oczywiście, ale te naturalne modelki, ponieważ podziwiam ich naturalną urodę, wiem, że ich ciało jest tylko i wyłącznie dziełem natury i za to je cenię. Agencje modelek tak stawiają na naturalność, że wolą dziewczyny z niefarbowanymi włosami. Mówią, że niewskazane jest farbowanie włosów. To uważam akurat za przesadę.

Według mnie to nie mija się z celem. Tu jest także sonda na temat przedłużania włosów i nie jest to wątek tylko i wyłącznie dla dziewczyn, które przełużają włosy. Tu można się także wypowiedzieć w kwestii przedłużania włosów. Ja właśnie wyraziłam swoje zdanie i nie jest ono nie na temat.

Dbam o zęby, więc to mało prawdopodobne, ale jak mi wypadną to będę musiała zrobić sobie sztuczną szczękę, bp przecież jakoś jeść i gryźć będę musiała Słabego porównania użyłaś :P

Widzę, że niektóre osoby mają problem ze zrozumieniem tekstu czytanego. Otóż ja wypowiedziałam się o pięknych, długich naturalnych włosach i naturalnych dużych biustach. Porównałam takie walory do sztucznych włosów i sztucznych biustów. Które lepsze? Każdy powie, że te naturalne.
Nigdzie nie napisałam, że faceci nie lubią długich włosów i dużych biustów. A wręcz uważam, że takie uwielbiają. Napisałam tylko, że wolą duży naturalny biust od dużego sztucznego i długie, gęste, naturalne włosy od włosów doczepianych. Dlatego właśnie mam długie włosy, nie ścianam ich, noszę je czesto rozpuszczone, noszę ładne dekolty, bo wiem, że faceci to uwielbiają.

Nie mam w tym żadnego celu. Wypowiadam się tylko na temat wątku, odpowiadam na temat ankiety. Kobietko, ja nie piszę tego po to, aby komuś przemówić do rozsądku. Bo niby po co? Ja tylko wypowiadam swoje zdanie na temat przedłużania włosów
A czy ja Wam bronię wymieniać się doświadczeniami co do przedłużania włosów? Nie. Dlatego Ty nie zwracaj mi uwagi, gdy wygłaszam swoje zdanie na temat tego wątku, ponieważ ten wątek nie jest tylko dla tych, którzy sobie przedłużają włosy. Ten wątek jest też po to, aby ludzie pisali co myślą na temat przedłużania włosów. Jeżeli nie chcesz, żeby ktoś się na ten temat wypowiadał to stwórz nowy wątek, który będzie tylko i wyłącznie dla dziewczyn, które przedużają włosy. Tam jak ktoś się wypowie tak jak ja to będziesz mogła do woli wszystkich pzreganiać i pouczać co mogą pisać, a co nie
a świstak siedzi,bo wiewiórka była nieletnia

bądź tak miła i nie wychwalaj swojej osoby,bo nikogo to nie interesuje,jak wyglądasz.
w necie każda jest cudna,piękna,szczupła o talii barbi.
tu jest wątek o doczepianych włosach,więc wypowiadaj się tylko w tym temacie,bo za OFFTOPA(tłumaczenie dla blondynek z duuuużym IQ TO-zbaczanie z tematu)
sypią się bany.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-12-21, 17:53   #1154
GosposiaSzatana
Raczkowanie

Dobry wieczór.
Czy ja mogę się wtrącić do Waszej rozmowy z pytaniem Drogie Wizażanki ???

Chciałam przedłużyć włosy, (metoda na klipsy) i nie wiem którą opcję wybrać czy kupić gotowy zestaw (widziałam takie 8 częściowe), czy kupić pasmo 150cm i pociąć je sama i doszyć klipsy
Zastanawiam się, które będę lepsze, chodzi mi o gęstość włosków na taśmie.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Stary 2008-12-21, 19:02   #1155
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Dobry wieczór.
Czy ja mogę się wtrącić do Waszej rozmowy z pytaniem Drogie Wizażanki ???

Chciałam przedłużyć włosy, (metoda na klipsy) i nie wiem którą opcję wybrać czy kupić gotowy zestaw (widziałam takie 8 częściowe), czy kupić pasmo 150cm i pociąć je sama i doszyć klipsy
Zastanawiam się, które będę lepsze, chodzi mi o gęstość włosków na taśmie.

Z góry dziękuję za podpowiedzi.
trudno powiedzieć.zawsze jest możliwość,że kupisz taśmę na metry cienką,lub gotową,ale gęsto zszytą.
uważam,że gotowe 8-mio częściowe sa wystarczające.poza tym mniej roboty.
TmargoT jest offline  
Stary 2008-12-22, 09:48   #1156
GosposiaSzatana
Raczkowanie

dziękuję Ci ślicznie za poradę
Stary 2008-12-22, 11:07   #1157
agnieszka13333
Raczkowanie

Smile Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

GosposiaSzatana,

Jak będziesz kupowac taśmę to zwróc uwagę, na to ile gram włosów jest w nią wszyte i jakiej długości jest taśma.
Bo np.
- niektóre taśmy mają 70 cm długości, 50 gram włosów, a ich dugośc 50 cm
- inne natomiast mają 70 cm długości, 100 gram włsów, a ich długośc 50 cm.

Także lepiej wybrac te drugą opcję. Bo ceny bardzo często znacząco się nie róznią.

Ja też mam podobny problem zastanawiam się nad zakupem gotowych clip in lub kupic samą taśmę i klipsy osobno i samemu wszywac klipsy.

Wstpnie jak przeglądałam różne oferty doszłam do wniosku że wszywanie samodzielnie klipsów wyjdzie dużo taniej (o jakie 50zł) i możesz sama sobie wybrac rodzaj włosów jakie chcesz miec.

Edytowane przez agnieszka13333
Czas edycji: 2008-12-22 o 11:09
agnieszka13333 jest offline  
Stary 2008-12-22, 20:14   #1158
GosposiaSzatana
Raczkowanie

No właśnie nie chciałabym trafić na takie przerzedzone włosy i "liche", bo swoje mam dosyć gęste i to by mogło śmiesznie wyglądać. Dziękuję za podpowiedź, już wiem jak szukać
Stary 2008-12-23, 08:57   #1159
OskaxD
Raczkowanie

http://www.allegro.pl/item503684148_..._keratyna.html

ciekawe jak z jakościa bo nawet za syntetyczne to 1zł za pasemko to mało?!
OskaxD jest offline  
Stary 2008-12-23, 09:54   #1160
goplana84
Raczkowanie

GG do goplana84

mam pytanko odnosnie przedluznia, chcialabym przedluzyc wloski na sylwestra i zastanawiam sie nad clipami, ale moje naturalne sa bardzo krotkie, tzn, najkrotsze 5 cm. na karku, fryzurke mam w stylu Mandy Moore
goplana84 jest offline  
Stary 2008-12-23, 18:21   #1161
sintagma
Wtajemniczenie

Dziewczęta jaka jest różnica pomiedzy wlosami indyjskimi a azjatyckimi?
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2008-12-24, 01:48   #1162
babcia-kalarepa
Przyczajenie

azjatyckie podobno są gorszej jakości
babcia-kalarepa jest offline  
Stary 2008-12-24, 09:28   #1163
OskaxD
Raczkowanie

a indyjskie podobno są grubsze i mniej "natiralnie" wyglądają
OskaxD jest offline  
Stary 2008-12-24, 15:02   #1164
blondi1041
Rozeznanie

ja mialam indyjskie, do pierwszego mycia super miekkie gladkie, potem miotla.. staly sie jak siano, ale o azjatach slyszalam ze sa jeszcze gorsze...

blondi1041 jest offline  
Stary 2008-12-24, 15:10   #1165
sintagma
Wtajemniczenie

Dziewczęta a myslicie ze te wlosy z tego linka to napewno naturalne europejskie bo mam ochote kupic,szukam juz długo dobrych na taśmie a boję sie "wpadki"
http://www.headstyler.pl/wlosy_natur...a_i_przedluzen
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2008-12-24, 19:06   #1166
Shakira_19
Raczkowanie

czy taśma 50gram starczy??

chodzi mi by kupić dodatkowo, bo już mam taką prawie 100gramową
Shakira_19 jest offline  
Stary 2008-12-24, 20:31   #1167
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

a dlaczego Pni "idealna" twierdzi, ze faceci lubia duze biusty?! za 10 lat twoj bedzie zwisal do kolan, a przy moim B nigdy nie bede miala pepka pomiedzy piersiami i myslisz, ze ktora opcje wtedy wybralby facet? lepsze dlugie i geste doczepione wlosy niz swoje liche beznadziejne i nie nadajace sie do niczego... dziewczyny z ladnymi wlosami sobie nic nie musza doczepiac! wiec nie rozumiem w jakim celu zachwalanie wlasnych wlosow, nie wszystkich bozia obdarzyla gestwina pieknych wlosow na glowie, a skoro mozna to poprawic - dlaczego nie? to jest watek o przedluzaniu wlosow a nie o tym co lubia faceci....
mala19881 jest offline  
Stary 2008-12-24, 21:35   #1168
BlueManiaczka
Raczkowanie

GG do BlueManiaczka

Cytat:
Napisane przez gabiko Pokaż wiadomość
Też mnie ta aukcja zainteresowała, bo w galerii włoski ładnie wyglądają
Napisałam do tej pani - cena jest za 100 pasemek i napisałam do dziewczyny, która przedłużała tam włoski 3 mce temu - odpisała, że nic się z włosami nie dzieje, nie mechacą się ani nie plączą - napisała także, że jedynym mankamentem jest to, że trochę wypadają.

Też bym sobie chciała u niej przedłużyć, ale waham się bo nie ukrywajmy cena jest bardzo niska....

Też napisałam do tej kobiety, nawet wstępnie umówiłam się z nią na zrobienie Nie masz może żadnych dodatkowych informacji?
Wiem, że to nie są włosy słowiańskie Koszt tych włosów w hurtowni wynosi jakieś 250 zł, a może to nie jest profesjonalistka, więc tak mało sobie liczy. Wydaje mi się to niepodejrzane, bo moja przyjaciółka tak samo przedluża włosy, a za robotę bierze tylko 100 zł
Stary 2008-12-25, 14:36   #1169
agnieszka13333
Raczkowanie

Polecam ten artykuł, może nie jest bardzo szczegółowy ale napewno warto go przeczytac
Porusza kilka kwesti związanych z przedłużaniem włosów, na jakie włosy się zdecydowac naturalne czy syntetyczne.

http://www.ideas4art.pl/nasze_prod_wl.php
agnieszka13333 jest offline  
Stary 2008-12-25, 15:04   #1170
sintagma
Wtajemniczenie

zamawiałas moze cos z tamtej strony?:
tzn wlosy
From time to time
sintagma jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości