Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-26, 13:12   #1621
Anariel
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej!
Dzis rozmawialam z dziewczyna ktora znalazlam na gumtree (taka strona z ogloszeniami) ona zaklada wlosy piecioma metodami, i jestem z nia umowiona na konsultacje. Ma przyjechac do mnie, przywiezc wlosy jakie ma Balmain (czy jakos tak) Cinderella, Racoon itd. Pokazac mi metody i wyniki swoich prac. Zobaczymy
Anariel jest offline  
Stary 2009-02-26, 14:05   #1622
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja tez mialam laczenia Raccon , robila mi Renihair i powiem Wam tyle , ze byly one o polowe mniejsze niz to co na zdjeciu. Jakies ogromne to masz albo mi sie wydaje.
porównaj sobie do wielkości paznokcia ,jako odnośnika.
dla mnie jest to bardzo malutkie łaczenie.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-02-26, 17:38   #1623
lil coco
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Witam!
Kupe czasu temu kupilam wlosy clip on ale ze ja leniwa jestem :P to mialam je dwa razy na glowie Teraz napalilam sie na metode Great Lenghts, u mnie w UK kosztuje to 300 funtow za cala glowe czyli jakies 1500zl. Nie wiem czy duzo czy malo ale zastanawiam sie czy ma ktoras z was zdjecia jak ma spiete wlosy? Po przedluzeniu oczywiscie, wszedzie sa piekne rozpuszczona amnie interesuje aby po spieciu nic nie bylo wodac, ja mialam raz przedluzone na warkoczyki (splatane moje z doczepianymi) ale jak spielam to bylo widac laczenia. A teraz chce tak zeby nie bylo widac, jak juz mam placic to zeby dobrze bylo...

a orientujesz się może o jaką długość włosów chodzi za te 300 funtów.
w londynie szukałaś?czy gdzieś w okolicach twojej miejscowości.
starsznie kusi mnie great lenghts
lil coco jest offline  
Stary 2009-02-26, 20:10   #1624
Anariel
Wtajemniczenie

Hej!
Nie, nie w Londynie, tylko u mnie w Bournemouth
Dlugosc 50cm a ilosc pasemek dobierana specjalnie do klienta. Mam zobaczyc efekty tej pracy w weekend i jak to sie robi i wtedy zdecydowac

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

I ponawiam prosbe o zdjecia w spietych wlosach
Anariel jest offline  
Stary 2009-02-27, 00:07   #1625
lil coco
BAN stały

napisz koniecznie jak zobaczysz ja się tylko zastanawiam czy to cały czas tak ładnie wygląda jak na początku...niby można je nosić 6-9 miesięcy
co do zdjęcia wiem że jedna wizażanka już kilka razy przedłużała great lenghts, Cinderella5x - może napisz do niej, może akurat ma zdjęcie w spiętych włosach.
lil coco jest offline  
Stary 2009-02-27, 09:50   #1626
Anariel
Wtajemniczenie

lil coco dziekuje Ci bardzo zarraz bede skrobac
Anariel jest offline  
Stary 2009-02-27, 12:02   #1627
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15560856_640a.jpg (7,2 KB, 221 załadowań)
mala19881 jest offline  
Stary 2009-02-27, 12:17   #1628
Anariel
Wtajemniczenie

Nie bardzo jestem pewna co to ma byc :P ale czegos takiego nie chce :ro lleyes:
Anariel jest offline  
Stary 2009-02-27, 12:26   #1629
neverstop
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość

tak sie NIE POWINNO zakładać ringów moje kolezanki maja na ringi i naszczescie dziewczyna ktore zakłada robi tak, ze nic nie widac nawet w najwyższym kucyku czy koku

btw.
takie pytanko mam, znalazłam przegladając jakąś strone takie zdjęcie, czy te zgrzewy aby napewno są dobrze zrobione ? jestem ciekawa bo nigdy nie miałam na keratyne, jeżeli to tak wygląda to chyba nie za ciekawie...są jakieś takie... porozlewane ? pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz22.jpg (86,5 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 0044.jpg (123,0 KB, 178 załadowań)

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-02-27 o 12:28
neverstop jest offline  
Stary 2009-02-27, 17:53   #1630
catis
Raczkowanie

Dziewczyny potrzebna mi szybka odpowiedz
Chcalam zrobic sobie wlosy na micro ringi...ze mam krecone wlosy to mam troche obaw...napisalam do takiej dziewczyny ktora robi wlosy... i ona stwierdzila ze mi odradza bo mam slabe wlosy ....natomiast doradzila mi ze jesi chce miec ladne wlosy na jakies wyjscia to zebym kupila clip in.
Wiec oki znalazlam sobie na angielskim ebayu wlosy to aukcja:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...ategory=106319
Wlosy podobno to Remy 100% Human Hair wiec czy moge je pofarbowac tak ja potrzebuje??

Ja osobiscie mam wlosy ciemno blond na nich mialam balejaz czy pasemka jasny blond i ciemny braz...i teraz mam problem z dobraniem tych clip in wlosow bo podane tam kolory niewiele mi mowia...wiec mysle o kupnie tych calych jasno blond i zrobieniu na nic ciemnych pasemek.

Prosze doradzcie...
catis jest offline  
Stary 2009-02-27, 19:28   #1631
Anariel
Wtajemniczenie

Byla u mnie wlasnie Pani, ktora przedluza wlosy Pokazala dyplomy, zdjecia, wlosy metody itd Zalatwia wlosy i widzimy sie w poniedzialek Ale sie ciesze Przyjdzie po tygodniu sprawdzic czy wszystko ok z wlosami a pozniej bedzie mnie odwiedzac co jakis czas i sprawdzac co i jak
Anariel jest offline  
Stary 2009-02-28, 14:22   #1632
syla929
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Hej dziewczynyy mam takie pytanie. Co do zdjęc z kilku wątków wyżej. Włosy na micro ringi należy zakładać w równych rzędach poziomych czy jakos pod skos? (jak wyżej)

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline  
Stary 2009-02-28, 15:08   #1633
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
tak sie NIE POWINNO zakładać ringów moje kolezanki maja na ringi i naszczescie dziewczyna ktore zakłada robi tak, ze nic nie widac nawet w najwyższym kucyku czy koku

btw.
takie pytanko mam, znalazłam przegladając jakąś strone takie zdjęcie, czy te zgrzewy aby napewno są dobrze zrobione ? jestem ciekawa bo nigdy nie miałam na keratyne, jeżeli to tak wygląda to chyba nie za ciekawie...są jakieś takie... porozlewane ? pozdrawiam

ktoś robi duże zgrzewy... może przez to, że używa za dużo keratyny...???
i ja raczej preferuje zostawienie chociaż 5 mm wlosow między zgrzewami! Poźniej wygląda to lepiej
przemko12 jest offline  
Stary 2009-02-28, 15:21   #1634
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyy mam takie pytanie. Co do zdjęc z kilku wątków wyżej. Włosy na micro ringi należy zakładać w równych rzędach poziomych czy jakos pod skos? (jak wyżej)
włosy zakłada się w linii prostej.jednak głowa nie jest kwadratowa ,więc siłą rzeczy przy uszach idzie po skosie.
w wersji dwuwymiarowej masz odwrócony do góry nogami trapez
TmargoT jest offline  
Stary 2009-02-28, 15:53   #1635
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
ja się tylko zastanawiam czy to cały czas tak ładnie wygląda jak na początku...niby można je nosić 6-9 miesięcy
Jak ktos bedzie chodzil co miesiac na czyszczenie zgrzewow to bedzie sie cieszyl wlosami dlugo.
Moje pierwsze wlosy kilka lat temu zakladane mialam Greath lenghts , za granica i nikt mi nie powiedzial jak mam dbac i ze mam chodzic do fryzjera na czyszczenie "zgrzewow" i wycinanie wiszacych wlosow.
Wlosy nosilam ok 7 miesiecy , odrosly , byly nisko , jednak przy skorze mialam platanine koltunow i dredow.
Jedynie w kucyku normalnie wygladalam , nie bylo widac nic .Kucyk zakryl wszystko , to wlasnie w rozpuszczonych , przy kazdym ruchu bylo widac mega koltuny. Mam nawet gdzies zdjecie .
Xenia jest offline  
Stary 2009-02-28, 17:43   #1636
TmargoT
Zakorzenienie

może bedziecie sie gniewać co powiem,ale nie wyobrażam sobie nosić włosów na stałe łączenie dłużej niż 3 miesiące,no powiedzmy,że kazdy ma inną szybkość wzrostu włosa,więc dołoże miesiąć.
przeciez to normalne,że odrastające włosy sa nieczesane i się plączą.poza tym ciężko wogle się uczesać i widac zgrzewy.
jesli ktoś ma dobre gatunkowo włosy zalecam nosic max do 4 miesięcy,a potem założyć ponownie płacąć tylko za robociznę.
głowa wygląda na zadbaną i estetyczną.
długie odrosty kojarzą mi się z nieuzupełnianymi tipsami.bleee
TmargoT jest offline  
Stary 2009-02-28, 18:35   #1637
Xenia
Rozeznanie

Czym czlowiek dluzej wlosy nosi tym madrzejszy. Ja juz przedluzam od ok 6 lat i swoje doswiadczenie juz mam, wiem jakie robilam bledy i czego zaluje a czego nie.
"Drugie" moje wlosy codziennie przeczesywalam palcami ( metoda pasemkowa) i po 3 miesiacach wygladaly nadal ladnie. Wcale sie nie splataly , mimo iz zgrzewy sie znizyly. Niestety czym dluzej tym lepiej nosic kucyk.
Moglam zrobic korekte ale odwlekalam to ,z kilku waznych wzgledow, poza tym wlosy mi rosna powoli. Robilam tez ciecia czyszczace, slowem dbalam.
Wytrzymalam ok 6 miesiecy.
To kwestia indywidualna.
Jak komus sie sypia wlosy , po miesiacu ma niechlujne.
Jak ktos dba , to przeciez widzi , czy musi juz robic korekte czy nie. Czy sa brzydkie czy tez nie.
Wole odrosniete ale zrobione fachowo , ze mozna maskowac robiac kok anizeli swieze partactwo .
Xenia jest offline  
Stary 2009-03-01, 18:29   #1638
trillinka
Rozeznanie

Zamierzam zakupic sobie wloski clip in , tylko zastanawiam sie nad kolorem. Mam prozbe , abyscie doradzily mi ktory kolor najbardziej pasuje do moich wlosow.
1 zdj moje wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02066.jpg (34,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (30,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b5fc541377865a35.jpg (24,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wagacs9.jpg (46,6 KB, 51 załadowań)

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2009-03-01, 21:40   #1639
kropka1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
Zamierzam zakupic sobie wloski clip in , tylko zastanawiam sie nad kolorem. Mam prozbe , abyscie doradzily mi ktory kolor najbardziej pasuje do moich wlosow.
1 zdj moje wlosy
Moim zdaniem drugie od prawej, na ostatnim zdjeciu

Ja mam pytanie, czym najlepiej farbować pasemka europejskie? normalna farba, czy może szamponetką? wyczytalam, że lepiej szamponem, ale wole się zapytać, prosiłabym o szybką odpowiedz, bo jutro idę po farbe
kropka1 jest offline  
Stary 2009-03-02, 09:13   #1640
blondi1041
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
1 zdj moje wlosy
moim zdaniem kolor na drugim zdjeciu czyli taki chlodny odcien. tzn jest jakby troche jasniejszy od twoich ale reszta zupelnie nie pasuje

blondi1041 jest offline  
Stary 2009-03-02, 09:17   #1641
OLIVKAA
Przyczajenie

hej dziewczyny mam mały problem bo za niedługo mam zamiar sobie przedłużyć włoski metodą EASY HAIR teraz mam kolor ciemny blond a chce zrobić sobie jaśniejszy balejaż i nie wiem czy najpierw robić balejaż czy przedłużyć i dopiero farbować pomocy
OLIVKAA jest offline  
Stary 2009-03-02, 10:19   #1642
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

najpierw ufarbuj twoje wlosy a potem wybierz odpowiedni kolor sztucznych wlosow, zreszta fryzjer bedzie wiedzial co i jak, nie warto niszczyc juz tak od razu sztucznych pasemek
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-02, 16:15   #1643
OLIVKAA
Przyczajenie

no fakt dzieki za odp.
OLIVKAA jest offline  
Stary 2009-03-02, 16:32   #1644
Neska1301
Przyczajenie

Hej!

Mam pytanie do was dziewczyny. Zamierzam przedłuzyć sobie wlosy wlosami profibre - syntetycznymi. Słyszałam o nich dużo dobrego. Widzialam je i mam wrażenie że za bardzo się świecą- jak u lalki. Czy możecie mi powiedzieć z własnego doświadczenia czy stracą one ten nienaturalny połysk?? Ile to zajmuje czasu? a może macie sposób żeby to przyspieszyć, czekam z niecierpliwością na jakąś poradę. Dzięki
Neska1301 jest offline  
Stary 2009-03-03, 11:03   #1645
mala19881
Zadomowienie

GG do mala19881

moje profibry sie nie swiecily zbyt mocno - po podcieciu tez byly proste jak druty i po 2 tyg nadawaly sie jedynie do smieci.... slyszalam tez wiele pochlebnych opinii, ale osobiscie odradzam
mala19881 jest offline  
Stary 2009-03-03, 19:41   #1646
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Neska1301 Pokaż wiadomość
Hej!

Mam pytanie do was dziewczyny. Zamierzam przedłuzyć sobie wlosy wlosami profibre - syntetycznymi. Słyszałam o nich dużo dobrego. Widzialam je i mam wrażenie że za bardzo się świecą- jak u lalki. Czy możecie mi powiedzieć z własnego doświadczenia czy stracą one ten nienaturalny połysk?? Ile to zajmuje czasu? a może macie sposób żeby to przyspieszyć, czekam z niecierpliwością na jakąś poradę. Dzięki

nie wszystkie profibry sie swieca. swieci bardzo kolor 613 jesli chodzi o blondy. zupelnie inny jest kolor 22(ładny blond, bardzi jasny lekko popielaty) ten jest bardzo naturalny. ponadto swieca sie kolory ciemne 1, 1b, 2, 4..ale jak ktos ma ciemne wlosy to nie widac roznicy. nie swieci sie kolor 10 i 12.
Renihair jest offline  
Stary 2009-03-03, 19:46   #1647
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
nie wszystkie profibry sie swieca. swieci bardzo kolor 613 jesli chodzi o blondy. zupelnie inny jest kolor 22(ładny blond, bardzi jasny lekko popielaty) ten jest bardzo naturalny. ponadto swieca sie kolory ciemne 1, 1b, 2, 4..ale jak ktos ma ciemne wlosy to nie widac roznicy. nie swieci sie kolor 10 i 12.
w tym co mówisz reni jest troche prawdy,bo na jednym kolorze bardzie widac połysk na innym mniej.
inna sprawa to gatunek syntetyku i ilość dodanej bawełny.
jednak zawsze bedą się bardziej błyszczeć niz naturalne,a najbardziej w błysku flesza.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-03-03, 21:14   #1648
sintagma
Wtajemniczenie

cóż za cena
http://allegro.pl/item566607814_prze...ralne_wwa.html
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-03, 22:13   #1649
magmac
Raczkowanie

a czy w polsce mozna gdzies wyslac wlosy na badanie albo cos takiego aby sprawdzili czy sa to syntetyki czy naturalne po obrobkach czy słowiańskie?
dzis widzialam dziewczyne, ktora przedluzala wlosy w zakledzie zaplacila 960zł (60 pasemek "słowiańskich" po 16zł sztuka)
wczoraj miala zakladane oczywiscie caly czqas w kitce a juz dzis sie plataly, , zalozone od samych brzegow, nawet kitki nie mogla wyzej spiac, i tylko 3 rzedy na dole bo panie stwierdzily, ze bokow nie trzeba, swoje wlosy do konca szyi przedluzone do pasa, efekt wiadomo jaki
jak moze udowodnic, ze to nie słowiany a nie sa napewno
magmac jest offline  
Stary 2009-03-04, 08:55   #1650
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12

hmmm <myśli>
może niech idzie do jakiegoś dobrego salonu, i powie jaka jest sprawa i niech zapyta czy mogą jej to napisać że jako fachowcy twierdzą, ze są to włosy syntetyczne (a na pewno to rozpoznają jeśli takie są) Myślę, że jeżeli pójdzie np. do kilku salonów i każdy powie to samo to może z tym iść albo na policję, albo rozwiązać to w jakiś inny sposób np. np. darmowa wymiana włosów na nowe naturalne !!!!
Kurcze ale 16 zł za pasemko to strasznie dużo... a ja myślałem, że 10 zł to już jest sporo...czyli jednak mam dobry cennik :P
pozdrawiam
przemko12 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości