Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-11, 20:31   #1711
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Pomóznie prosze!!!!
Czy plyn do ściągania pasemek na keratynie ściągnie też kerawax??????\Bo nie wiem czy da rade. A jeśli nie to czym mozna to ściągnąć???
przemko12 jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:09   #1712
magmac
Raczkowanie

keratyne napewo nafta kosmetyczna i to duzo lepiej niz tym plynem
magmac jest offline  
Stary 2009-03-12, 09:13   #1713
Edyta2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Edyta a to jest odpowiedz na moje zapytanie? jesli tak to napisz prosze jak te wlosy sie sprawują i czekam koniecznie na zdjęcia
Ps dziekuje za pozostałe opinie-tez podobnie mysle. Z jednej strony jestem na nie a z drugiej...na tak...sama nie wiem....
Poczekam i zobacze co mi Edytka podeśleAha a na co Ci zrobiła? I czy duze są łączenia? Bardzo mi zależy na odpowiedzi
Wiesz co fajnie to wygląda włoski sa naturalne i zrobiła mi łączenia które są wielkości 1.5mm-2 mm bardzo się starała żeby dobrze się w nich czuła bo uprawiam sport i zależało mi na wygodzie. Mogę nosić kucyk a ogólnie bardzo sympatyczna osoba. Aha! i widziałam dziewczynę u niej, która miała zrobione wcześniej włosy przez fryzjerkę z" certyfikatami". Będą to poprawiać bo wygladało to jak fujjj...glut. Ogólnie jestem z nią w kontakcie i jakby coś sie działo mam dzwonić i będziemy podciągaćPewnie ze Ci zdjęcia podeślę nawet w sobotę wrzucę, będą juz po 2 umyciu i wtedy przy okazji sprawdzimy co i jak...się z nimi dzieje
Edyta2 jest offline  
Stary 2009-03-12, 09:46   #1714
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12

a kerawax czym można ściągnąć???? bo to jest jakiś wosk pszczeli z keratyną czy coś...
przemko12 jest offline  
Stary 2009-03-12, 10:05   #1715
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez przemko12 Pokaż wiadomość
a kerawax czym można ściągnąć???? bo to jest jakiś wosk pszczeli z keratyną czy coś...
keravaxa sciagniesz plynem do sciagania kerawaxu( keravax off), lub jak zalecaja sciaganie ma sie odbywac na cieplo( ta sama maszynka co do zakladania)jesli laczenia zostaly zalozone jak pokazuja na szkoleniu to masz problem. kerawax przeciagniety na wlosy jest nie do wyczesania. Zadalam to pytanie na szkoleniu "co z resztka ktora zostaje?" uslyszalam ze nie da sie usunac. Lekko sie zdziwilam . Jesli zostal załozony w taki sposob ze pasemko wlosow klientki jest tylko w srodku a zgrzew przypomina ziarenko ryzu to powinno pomoc spryskanie plynem i scisniecie cążkami. Kiedys ktos pisal ze pomaga plyn do dezynfekcji narzedzi chirurgicznych. życze powodzenia.
Renihair jest offline  
Stary 2009-03-12, 10:25   #1716
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12

bo ja normalnie pracuje na keratyne, ale wczoraj napisała klientka, która chciała ściągnąć ale kerawax a ja niestety nie posiadam tego specjalnego płynu... ale może damy rade, bo ona mówi że te pasemka już jej same po tych 6 miesiącach zjeżdżają
przemko12 jest offline  
Stary 2009-03-12, 12:25   #1717
sintagma
Wtajemniczenie

Edytka a na co masz zrobione tj jaką metodą? i ile,jaka długość? Dziekuję za odpowiedzi
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-13, 07:47   #1718
Edyta2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Edytka a na co masz zrobione tj jaką metodą? i ile,jaka długość? Dziekuję za odpowiedzi
Wiesz co na keratynę i robi do 50 cm, a ja miałam swoje bardzo krótkie i jakbym zaserwowała sobie takie to by mi obciążyło głowę. Więc teraz mam włosy jak Rihanna . I nie zgodzę się z Przemko....niestety co jego zdaniem oznacza włos słowiański?prze cież to chwyt fryzjerów żeby robic przedłużanie drożej i krytykuje się kogos kto robi taniej bo to konkurencja, takie jest moje zdanie. Zresztą włos slowiański to nie naturalny????ppphhhiii. To w moim miescie robi fryzjerka wlosy afrykańskie, kanadyjskie, norweskieprzekonuje to kogos????heee hee bo mnie nie
Edyta2 jest offline  
Stary 2009-03-13, 09:10   #1719
kaska405
Przyczajenie

Hej dziewczyny długosc moich włosów to 10 cm ( na czubku głowy) jak mysliscie smiało moge przedłuzac czy jeszcze poczekac ?
kaska405 jest offline  
Stary 2009-03-13, 09:26   #1720
poziomeczkaa89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska405 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny długosc moich włosów to 10 cm ( na czubku głowy) jak mysliscie smiało moge przedłuzac czy jeszcze poczekac ?
wczesniej dziewczyny wspominaly, ze od 8 cm mozna
Stary 2009-03-13, 10:31   #1721
szagnes77
Przyczajenie

laserowe przedłużanie włosów

Mam pytanie, czy któraś z was przedłużała sobie włosy metodą laserową? Jestem strasznie ciekawa czy macie jakieć opinie na temat tej metody, bo chciałabym sobie laserowo przedłużyć, ale to dosyć drogie i nie wiem czy ryzykować? A może Fryzjer udzielający porad coś wie?
szagnes77 jest offline  
Stary 2009-03-13, 11:47   #1722
magmac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Wiesz co na keratynę i robi do 50 cm, a ja miałam swoje bardzo krótkie i jakbym zaserwowała sobie takie to by mi obciążyło głowę. Więc teraz mam włosy jak Rihanna . I nie zgodzę się z Przemko....niestety co jego zdaniem oznacza włos słowiański?prze cież to chwyt fryzjerów żeby robic przedłużanie drożej i krytykuje się kogos kto robi taniej bo to konkurencja, takie jest moje zdanie. Zresztą włos slowiański to nie naturalny????ppphhhiii. To w moim miescie robi fryzjerka wlosy afrykańskie, kanadyjskie, norweskieprzekonuje to kogos????heee hee bo mnie nie
jakby nie spojrzec przemko ma racje, albo cos jest włosem słowianskim, czyli nie naruszonym dziewiczym albo jest włosem naturalnym (europejskim, indyjskim) po obrobkach, nie ma czegos takiego jak wlos naturalny o strukturze słowianskliej, podejrzewam, ze jemu tylko o to chodzilo, sa rozni ludzie, skoro ktos pracuje na wlosach słowianskich i kasuje za nie ponad 1000zł a potem uslyszy od kogos, ze niby naklada wlosy słowianskie za 350zl, to wiadomo
dziewczyna pracuje na wlosach naturalnych, najwazniejsze, ze klienci sa zadowoleni i robi to dobrze, nikt jej nie krytykuje
magmac jest offline  
Stary 2009-03-13, 18:29   #1723
munecabrava
Raczkowanie

dokladnie .....albo jest slowianski albo nim nie jest . jak wlos moze nagle dostac strukture slowianską?? nie umiem sobie tego wyobrazic i uzmyslowic ......albo nim jest albo nie jest , to tak jakby ktos z plastiku chcial zrobic szklo o wlasiwosciach plastiku ....no nie da sie !!
jedynie wlasnie nie powinno sie poslugiwac ta nazwa ktorej uzyla ... bo ja jak robie klientkom to mowie , ze albo na slowianskich dziewiczych i cena jest wysoka bo ponad 1200 zl , albo na europejskich rosyjskich nizsza okolo 600 zl , przyjmujac okolo 100 pasemek i wykonanie czyli prace przy tym , wiec niestety nie mozliwe jest wykonanie za 350 zl na wlosach slowinskich bo to jest wartosc nawet nie 100 pasemek europejskich
munecabrava jest offline  
Stary 2009-03-13, 19:33   #1724
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12

przepraszam, pisałem szybko i po prostu się przejęzyczyłem... no ale niestety taka jest prawda!!! Zobaczcie sobie na ceny włosów słowiańskich hurtowo!!!! nie możliwością jest przedłużyć takimi włosami za 350 zł...
aha i jeszcze jedno ja nikogo nie daj Boże nie krytykuje!!!!
pozdrawiam
przemko12 jest offline  
Stary 2009-03-13, 19:53   #1725
Edyta2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez przemko12 Pokaż wiadomość
przepraszam, pisałem szybko i po prostu się przejęzyczyłem... no ale niestety taka jest prawda!!! Zobaczcie sobie na ceny włosów słowiańskich hurtowo!!!! nie możliwością jest przedłużyć takimi włosami za 350 zł...
aha i jeszcze jedno ja nikogo nie daj Boże nie krytykuje!!!!
pozdrawiam

Hej Przemko no wlaśnie od tego jesteśmy żeby sobie pomagać a tak serio to robi to dokładnie bo zależy jej na tym kursie, wydaje mi się ze to się opłaca jej w takiej cenie bo później na pewno będzie drożej ale poki co moje włosy sprawuja się super tylko aparat gorzej i niemam jak wrzucić zdjęcia.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska405 Pokaż wiadomość
hej Kasiu ja tak miałam i Julita zrobiła mi cud na głowie bo miałam krótkie i wystrzępione a teraz mam do ramion. Także jak nie masz kaski za dużo na początek możesz zacząć sobie u niej...
Edyta2 jest offline  
Stary 2009-03-13, 20:15   #1726
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Hej Przemko no wlaśnie od tego jesteśmy żeby sobie pomagać a tak serio to robi to dokładnie bo zależy jej na tym kursie, wydaje mi się ze to się opłaca jej w takiej cenie bo później na pewno będzie drożej ale poki co moje włosy sprawuja się super tylko aparat gorzej i niemam jak wrzucić zdjęcia.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

hej Kasiu ja tak miałam i Julita zrobiła mi cud na głowie bo miałam krótkie i wystrzępione a teraz mam do ramion. Także jak nie masz kaski za dużo na początek możesz zacząć sobie u niej...
pogadamy za trzy miesiące.wtedy mozesz zachwalać.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-03-13, 21:14   #1727
siwa111
Przyczajenie

Drogie dziewczyny ratujcie. Tydzień temu była w "salonie Wizażu" przedłuzyć włosy. Niestety to co mi zrobiła przeszło moje oczekiwania. Miałam włosy do ramion lekko kręcone i puszyste. Teraz mam dołożone proste pasma podobno europejskie . Z uwagi na to, iż zabrakło jej tych europejskich dołożyła azjatów. Jednak ciągle w porównaniu z moim wyglądały licho więc Pani fryzjerka wpadła na swietny pomysł i wycieniowała mi włosy . Teraz mam mocno przerzedzone poszczępione i kręcone włosy oraz długie doczepione badyle
Proszę jeżeli znacie jakigoś fachowca z Wrocławia lub okolic który doprowadzi mnie do ładu to podajcieBłagam
Dodam iż tych pasemek mam podobno 140
siwa111 jest offline  
Stary 2009-03-13, 21:48   #1728
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez siwa111 Pokaż wiadomość
Drogie dziewczyny ratujcie. Tydzień temu była w "salonie Wizażu" przedłuzyć włosy. Niestety to co mi zrobiła przeszło moje oczekiwania. Miałam włosy do ramion lekko kręcone i puszyste. Teraz mam dołożone proste pasma podobno europejskie . Z uwagi na to, iż zabrakło jej tych europejskich dołożyła azjatów. Jednak ciągle w porównaniu z moim wyglądały licho więc Pani fryzjerka wpadła na swietny pomysł i wycieniowała mi włosy . Teraz mam mocno przerzedzone poszczępione i kręcone włosy oraz długie doczepione badyle
Proszę jeżeli znacie jakigoś fachowca z Wrocławia lub okolic który doprowadzi mnie do ładu to podajcieBłagam
Dodam iż tych pasemek mam podobno 140

hej ja mysle ze z tym co masz na glowie ciezko bedzie cos zrobic .. .......wedlug mnie sa dwa wyjscia .....
1. sciagasz wszystkie wloski doczepiane .......i zakladasz nowe( jesli chcesz osiagnac maxymalnie naturalny efekt zeby nie bylo widac ze masz przedluzane to najlepiej jak dopniesz wloski ktore maja STRUKTURE FALUJĄCĄ a nie PROSTE- takie jak doczepiła Ci ta fryzjerka )
wtedy bedziesz miala calosc wlosków i Twoje i przedluzane doczepione bedzie cala fryzurka w kreconych wlosach takie jak masz naturalne
a nie zadne mieszanki europejskich i azjatyckich ...no niestety te wloski razem sie nie nadadza bo azjaty zawsze beda proste jak struny ......
2. na twoje krecone wloski ( oczywiscie jesli chcialabys i wolalabys miec proste ....) nakladasz TRWAŁĄ PROSTUJĄCĄ czyli robisz trwale prostowanie wloskow ktore bedzie Ci bardzo dlugo trzymac napewno wiele miesiecy .koszt takiej trwalej to od 200 zl w góre i nie bedziesz musiala sciagac tych ktore doczepila Ci fryzjerka
pozdrawiam
munecabrava jest offline  
Stary 2009-03-14, 09:24   #1729
siwa111
Przyczajenie

dzięki skorzystam z twojej rady i chyba zrobie trwałą prostującą co chyba bedzie trochę tańsze
siwa111 jest offline  
Stary 2009-03-14, 18:28   #1730
Beatkacompl
Raczkowanie

Kobietki mam problem, chcę przedłużyc włoski metodą microring, byłam u dwoch dziewczyn jedna polecała europejskie druga słowiańskie albo polskie, szukam włosów DOBRYCH, nie chciałabym wydawać więcej niż 1000zł możecie mi cos poradzić, które wg was sa fajniutkie nawet po pół roku. Mam blond włosy, mówę bo słyszałam ze kolor tez ma znaczenie.
Beatkacompl jest offline  
Stary 2009-03-15, 09:19   #1731
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez siwa111 Pokaż wiadomość
dzięki skorzystam z twojej rady i chyba zrobie trwałą prostującą co chyba bedzie trochę tańsze

tylko pamietaj ze taki zabieg jak trwala prstujaca oslabia Twoje naturalne wloski a jak jest zrobiona w niewlasciwy sposob prez kolejna "pseudofryzjerke" to moze zniszczyc Twoje wlosy wiec zanim ja zrobisz poszukaj naprawde dobrego fryzjera i daj sobie czas na poszukanie fryzjera ktrory naprawde bedzie umial to zrobic powodzenia zycze i odezwij sie potem jak wygladaja wloski jak juz zrobisz trwala

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Beatkacompl Pokaż wiadomość
Kobietki mam problem, chcę przedłużyc włoski metodą microring, byłam u dwoch dziewczyn jedna polecała europejskie druga słowiańskie albo polskie, szukam włosów DOBRYCH, nie chciałabym wydawać więcej niż 1000zł możecie mi cos poradzić, które wg was sa fajniutkie nawet po pół roku. Mam blond włosy, mówę bo słyszałam ze kolor tez ma znaczenie.
ja na swojej glowie mam wlosy europejskie rosyjskie( ceny okolo 500-700 zl) i bardzo je sobie chwale , wbrew temu ze slowianskie sa lepsze ( ale cena jest powyzej 1200 zl -1700) , moje klientki rowniez w wiekszosci nosza wloski rosyjskie europejskie i tak samo mowia ze wloski te wytrzymuja w dobrym stanie jak sie o nie dobrze dba powyzej roku nawet . sama mam zalozone od roku czasu i nawet nie wymagaja jeszcze wymiany , ale klade na nie mase odzywek i jedwabiu
ja ze swojej strony moge smialo powiedziec jesli chcesz przedluzyc do 1000 zl to najlepszy wybor beda europejskie ( zadne azjatyckie - bo sa okropne , twarde sztywne itd.....)
ja sama zakladam moim klientkom europejskie w wiekszosci bo sa dobrej jakosci a cena tez nie jest az tak bardzo wygorowana pozdrawiam
munecabrava jest offline  
Stary 2009-03-15, 22:26   #1732
sintagma
Wtajemniczenie

Edytka plissssss czekam na zdjęcia
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-16, 07:39   #1733
magdaall
Przyczajenie

Talking Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam
a co myslicie dziewczyny o metodzie HAIR STRIP tzw. metoda kanapkowa?
Czy ktoras z Was miala?
Prosze o informacje bo chyba sie zdecyduje...
Pozdrawiam
magdaall jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:43   #1734
vividia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magdaall Pokaż wiadomość
Witam
Czy ktoras z Was miala?
Pozdrawiam

Niestety nigdy nie miałam, ale nie wiem, czy przedłużone w ten sposób włosy będą wyglądać naturalnie. W końcu przyczepiany jest kawałek treski, a nie pojedyncze cieniutkie pasemka. Dlatego wydaje mi się, że efekt może być dosyć nienaturalny, a dodatkowo jeśli Twoje naturalne włoski są cienkie, to może być widać łączenie (tzw. garb

Z doświadczenia wiem, że treski najlepiej sprawdzają się z klipsami...
vividia jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:47   #1735
sintagma
Wtajemniczenie

ja widzialam to na zywo na głowie fryzjerki i bylo widać taśmę...a tak poza tym trzeba poprawiac co 2-3 tygodnie,i taśma sie ponoć wyczesuje koszt to ok 200 zł za samo podciągnięcie. No i chyba samo takie przedłużenie ponad 1000 kosztuje.
Sama nie miałam wiec nie mam zdania
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:55   #1736
magdaall
Przyczajenie

Dzieki dziewczyny!
No to juz sama nie wiem co robic...a tak marze o dlugich wlosach hmm
Znalazlam babke w krakowie ktora robi to za 500 zl
magdaall jest offline  
Stary 2009-03-16, 15:08   #1737
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdaall Pokaż wiadomość
Witam
Czy ktoras z Was miala?
Pozdrawiam
ja widziałam.
metoda fajna.szerokość pasemek zalezy od fryzjerki.
mogą być 3 cm,2 cm,5 cm.
łączenie jest cieniutkie,cieńsze niż clipy.włosy się nie pasemkują,lecz ponoć jest cieplej w głowę,niż w pasemkach.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-03-16, 18:15   #1738
sintagma
Wtajemniczenie

czyli wychodzi na to : wszystko zalezy od wykonania i umiejetnośći osoby wykonującej przedluzenie jedna metoda a opini wiele
btw dlatego ja tak prosze o zdjecia przedłużenia jednej fryzjerki dziewczyny wizażanki której zakładała
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-16, 18:59   #1739
fadziulka
Przyczajenie

Ja to mam przekichane... Nosilam wloski naturalne, ....za pierwszym razem mechacily sie pomimo dobrej jakosci wloskow, .....za drugim zmienilam na inne zreszta od kese i tez sie strasznie puszyly ale zauwazylam ze dzieje sie to tylko na wysokosci moich wlasnych wlosow czyli zaczynaja sie puszcyc w zetknieciu z moimi wlasnymi. Wlasne mam do ramion a przedluzalam prawie do pasa.
Wiec niestety nie pozostaje mi nic innego jak wrocic do syntetykow gdyz tylko z nimi nie zachodzi mi jakas dziwna reakcja...
Tylko szkoda ze te profibre sie tak swieca. W porownaniu do moich zbyt mocno....

Nie ukrywam ze jestem zalamana bo juz przyzwyczailam sie do miekkich wlaskow a syntetyki sa jednak sztywniejsze ... i to znacznie.
fadziulka jest offline  
Stary 2009-03-17, 13:35   #1740
trillinka
Rozeznanie

dziewczyny ja zakupilam sobie wloski naturalne clip-in a oto efekt na zdj.
kolor moze troszke zbyt jasny, ale niedlugo je zafarbuje wraz z moimi wlosami farba bez amoniaku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02373.jpg (13,1 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02405.jpg (20,3 KB, 223 załadowań)

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2009-03-17 o 13:39
trillinka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości