Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-17, 14:53   #1741
maurita
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nooo Panie drogie
zamówiłam dziś włoski z hurtowni do metody na tasmę silikonową= metody kanapkowej
Jutro powinny być. Mam nadzieje ze 90cm taśmy wystarczy
koszt 415 włoski
39 taśma dwustronna, klej 49zł, remover 29zł
ogólnie ok 550zł

zobaczymy co to będzie za cudo
Jak dotrą do mnie to się pochwalę

Miłego dnia
maurita jest offline  
Stary 2009-03-17, 16:22   #1742
siwa111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
hej ja mysle ze z tym co masz na glowie ciezko bedzie cos zrobic .. .......wedlug mnie sa dwa wyjscia .....
1. sciagasz wszystkie wloski doczepiane .......i zakladasz nowe( jesli chcesz osiagnac maxymalnie naturalny efekt zeby nie bylo widac ze masz przedluzane to najlepiej jak dopniesz wloski ktore maja STRUKTURE FALUJĄCĄ a nie PROSTE- takie jak doczepiła Ci ta fryzjerka )
wtedy bedziesz miala calosc wlosków i Twoje i przedluzane doczepione bedzie cala fryzurka w kreconych wlosach takie jak masz naturalne
a nie zadne mieszanki europejskich i azjatyckich ...no niestety te wloski razem sie nie nadadza bo azjaty zawsze beda proste jak struny ......
2. na twoje krecone wloski ( oczywiscie jesli chcialabys i wolalabys miec proste ....) nakladasz TRWAŁĄ PROSTUJĄCĄ czyli robisz trwale prostowanie wloskow ktore bedzie Ci bardzo dlugo trzymac napewno wiele miesiecy .koszt takiej trwalej to od 200 zl w góre i nie bedziesz musiala sciagac tych ktore doczepila Ci fryzjerka
pozdrawiam
Jestem po rozmowie z fryzjerką. Powiedziała mi iż nie podejmie sie trwałej prostującej bo mam rozjaśnione włosy. Może mi dołożyć włosy słowiańskie lekko falowane za 800złCo o tym myslicie
siwa111 jest offline  
Stary 2009-03-17, 17:00   #1743
kaska405
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja zakupilam sobie wloski naturalne clip-in a oto efekt na zdj.
kolor moze troszke zbyt jasny, ale niedlugo je zafarbuje wraz z moimi wlosami farba bez amoniaku

ja nie widze roznicy w kolorze, mogłabys wrzucic zdjatko bez przedłuzanych włosów ?
kaska405 jest offline  
Stary 2009-03-17, 17:14   #1744
trillinka
Rozeznanie

oto ja bez przedluzonych wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02059.jpg (24,7 KB, 142 załadowań)

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2009-03-17, 17:33   #1745
kaska405
Przyczajenie

a cieniowałes te przedłuzane włosy jakos do długosci Twoich? qrcze byłam zdecydowana na mikroringi a teraz sie wacham nad ta metoda clip in
kaska405 jest offline  
Stary 2009-03-17, 18:15   #1746
przemko12
Przyczajenie

GG do przemko12

Cytat:
oto ja bez przedluzonych wlosow

o ja, jest różnica xD
przemko12 jest offline  
Stary 2009-03-17, 19:19   #1747
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaska405 Pokaż wiadomość
a cieniowałes te przedłuzane włosy jakos do długosci Twoich? qrcze byłam zdecydowana na mikroringi a teraz sie wacham nad ta metoda clip in
narazie ich nie cieniowalam , ale chyba je skroce troszke bo mi przeszkadzaja az takie dlugie

trillinka jest offline  
Stary 2009-03-17, 20:04   #1748
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

mmm trilly powiem ci ze niezle ci to wyszlo , ja mialam wczesniej przedluzone na keratyne ale j3ednak to niszczy wlosy wiec postanawiolam juz nie przedluzac ale clipy mmmm .. powiedz mi ile tasm kupilas i gdzie ? czy poszlas do fryzjerki .. i jednak mysle ze powinnas je troszke skrocic bo sie pasemkuja i masz dosc chude koncee , ale ogolnie jest gitt a wlasciwie jak sie doczepia clipy ? na zapinki czy co to ? i przed myciem trzeba je zdejmowac i przyeczpiac co rano tak ?
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-18, 10:03   #1749
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mmm trilly powiem ci ze niezle ci to wyszlo , ja mialam wczesniej przedluzone na keratyne ale j3ednak to niszczy wlosy wiec postanawiolam juz nie przedluzac ale clipy mmmm .. powiedz mi ile tasm kupilas i gdzie ? czy poszlas do fryzjerki .. i jednak mysle ze powinnas je troszke skrocic bo sie pasemkuja i masz dosc chude koncee , ale ogolnie jest gitt a wlasciwie jak sie doczepia clipy ? na zapinki czy co to ? i przed myciem trzeba je zdejmowac i przyeczpiac co rano tak ?
widze ze mieszkasz we wloszech ... tak jak ja
ja rowniez mialam przedluzane wczesniej na kreatyne a dokladnie na slub i nosilam je przez 2 miesiace bo mi przeszkadzaly i dokladnie tak jak napisalas troche zniszczyly wlosy.
kupilam 10 tasm (2pasma po 20cm na 3klipsy, 4 pasma po 14cm na 2 klipsy i 4 po 4cm na jeden klips), ale wszystkie 10 na glowe to troszke za duzo...
zakupilam je przez allegro od pani ktora mieszka w anglii i wyslala mi paczke tutaj do wloch.
Co do tych koncow to wlasnie dlatego chce je troche skrocic te pasma bo wole aby wydawaly sie gestsze niz dlugasne
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=GW9jvyZRoG4
a to filmik z instrukcja zakladania clip in

trillinka jest offline  
Stary 2009-03-18, 10:20   #1750
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez siwa111 Pokaż wiadomość
Jestem po rozmowie z fryzjerką. Powiedziała mi iż nie podejmie sie trwałej prostującej bo mam rozjaśnione włosy. Może mi dołożyć włosy słowiańskie lekko falowane za 800złCo o tym myslicie

hej mysle ze fryzjerka troche przesadzila z cena za te slowianskie... za ile pasemek zapowiedziala ze zrobi za te 800 zl ??

strasznie cos drogo..........

ja dam ci przyklad cen ===>, bo w nastepnym tygodniu dokladam dziwczynie okolo30 pasemek .....europejskich falujacych czarnych wlosków ( wczesniej miala juz zalozone u mnie 80 szt . ) i za te 30 pasemek wyjdzie ja 200 zl z robocizna juz razem ...
wiec 200 a 800 to jest wielka roznica ( nawet mimo ze to maja byc slowianskie - choc podejrzewam ze zalozy Ci tez europejskie bo wiekszosc fryzjerek nazywa je slowianskimi ) ......wiec chyba "Pani fryzjerka" chciala na tym niezle zarobic ................
pozdrawiam
munecabrava jest offline  
Stary 2009-03-18, 10:51   #1751
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

mmm moze sie skusze boszzz a mialam juz nie przedluzac .. jak zdjelam moje keratynowe to bylam troszke w szoku, czulam sie jak lysa.. ale jakos nie moge sobie wyobrazic clipow na glowie , czuc je ? w ogole czy sie nie odpinaja? ..i nie obciazaja naszych pasemek ? zaraz obejrze sobie ten filmik.. a ja wygladalam tak w keratynowych ( po lewej ) pokaz twoje te wczesniejsze ..a tak w ogole w jakiej czesci italii mieszkasz ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg M&M.jpg (51,7 KB, 130 załadowań)
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-18, 14:30   #1752
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
widze ze mieszkasz we wloszech ... tak jak ja
ja rowniez mialam przedluzane wczesniej na kreatyne a dokladnie na slub i nosilam je przez 2 miesiace bo mi przeszkadzaly i dokladnie tak jak napisalas troche zniszczyly wlosy.
kupilam 10 tasm (2pasma po 20cm na 3klipsy, 4 pasma po 14cm na 2 klipsy i 4 po 4cm na jeden klips), ale wszystkie 10 na glowe to troszke za duzo...
zakupilam je przez allegro od pani ktora mieszka w anglii i wyslala mi paczke tutaj do wloch.
Co do tych koncow to wlasnie dlatego chce je troche skrocic te pasma bo wole aby wydawaly sie gestsze niz dlugasne
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=GW9jvyZRoG4
a to filmik z instrukcja zakladania clip in
I Tobie się ładnie trzymają? Bo ja sobie kupiłam kiedyś i leżą bez sensu bo jak je wpinam to się zsuwają i wywijają te zapinki i wogóle są be I chodzisz cały dzień w rozpuszczonych i nie musisz poprawiać?
agusiajnw jest offline  
Stary 2009-03-18, 16:29   #1753
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
I Tobie się ładnie trzymają? Bo ja sobie kupiłam kiedyś i leżą bez sensu bo jak je wpinam to się zsuwają i wywijają te zapinki i wogóle są be I chodzisz cały dzień w rozpuszczonych i nie musisz poprawiać?
mi te zapinki sie nie wywyijaja, zsuwaja sie troszke od razu po zapieciu ale dalej juz nie zchodza
Chodze w nich caly dzien prawie , ale nie nosze ich codziennie dzisiaj je sobie skrocilam bo takie dlugasne mnie denerwuja

trillinka jest offline  
Stary 2009-03-18, 17:09   #1754
Emilcia_1616
Zakorzenienie

a czy poza allegro moza gdzies w necie kupic wlosy na clip?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-03-18, 18:29   #1755
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
sa różne zapięcia.te lepsze mają podklejoną gumkę,aby się nie zsuwały.
na pierwszej fotce leża spiniki -te sa beznadziejne
na drugiej fotce te u góry -są najlepsze

wpisz w all clip on i wyskocza ci strony samymi spinkami.warto wymienić na lepsze za grosze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 574318865.jpg (18,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 561654562.jpg (22,0 KB, 78 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-03-18 o 18:30
TmargoT jest offline  
Stary 2009-03-18, 19:09   #1756
agaal
Raczkowanie

ja sobie kupiłam dzisiaj clip in pani która sprzedaje <na allegro te włosy z anglii > mieszka w moim mieście <Katowice> i umówiłam się z nią że dobiore sobie włosy osobiście, mam idealny kolor jestem taka zadowolona czuję się co najmniej jak Angelina Pani pomogła mi dobrać kolor i od razu mi je założyła.Jak znajdęaparat to wrzuce zdjęcia
agaal jest offline  
Stary 2009-03-18, 19:33   #1757
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kidk Pokaż wiadomość
W przypadku magdy włosy są rzeczywiście troszkę za krótkie, ja bym polecała z miesiąc kurację czapką z daszkiem potem już będzie mogla dokładać cudzy skalp - wiem z własnego doświadczenia że do przedłużania włosy mogą być krótsze niż 8cm ( z 4cm irokeza mam przedłużoną grzywkę)

masz przedluzona grzywke? ja tez bym chciala... ile dalas? a masz moze jakies zdjecia?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-03-19, 09:47   #1758
kaska405
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agaal Pokaż wiadomość
ja sobie kupiłam dzisiaj clip in pani która sprzedaje <na allegro te włosy z anglii > mieszka w moim mieście <Katowice> i umówiłam się z nią że dobiore sobie włosy osobiście, mam idealny kolor jestem taka zadowolona czuję się co najmniej jak Angelina Pani pomogła mi dobrać kolor i od razu mi je założyła.Jak znajdęaparat to wrzuce zdjęcia

zazdroszcze, ja nie moge znalesc na allegro odpowiedniego koloru
kaska405 jest offline  
Stary 2009-03-19, 11:16   #1759
vividia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a czy poza allegro moza gdzies w necie kupic wlosy na clip?
ja właśnie zamówiłam klipsy od racoon - mają troszkę dziwne nazewnictwo kolorów, inne od ich palety włosów, no ale na zdjęciach wygląda to nie najgorzej... teraz czekam na kuriera
vividia jest offline  
Stary 2009-03-20, 17:45   #1760
euphoria87
Raczkowanie

hej dziewczyny Dziesiaj bylam u fryzjerki w sprawie przedluzenia wlosow mam obecnie zrobiony balejaz ale chcialabym miec cale jasno-brązowe i przedluzone. Jednak ta fryzjerka stwierdzila ze na moich wlosach moze tylko zrobic czekoladowy brąz. powiedzcie mi czy cena jest wygorowana<800 zl i wlos naturalny ale sprowadzany po obróbkach chemicznych>długosc 40 cm. Czy moge z taka fryzjerka zawrzec umowe na piśmie?dodam ze ona przedłuza wlosy w domu nie w salonie.a co do tego koloru??przedluzac mozna wlosy tylko o jednolitym kolorze???
euphoria87 jest offline  
Stary 2009-03-20, 19:28   #1761
śnieżynka1869
Raczkowanie

Dziewczyny ostrzegam przed robieniem włosków na ringi w dodatku gdzieś po domach u osob prywatnych.. Je zrobiłam sobie wczoraj dokładnie o 21 dzisiaj nie mam już nic!!!! Normalnie masakra!!! DAŁAM 300 zl to może i mało ale za ponoszenie włosów 1 dzien to przesada!! dodam ze to naturalne włosy europejskie długości 55 cm.. OSTRZEGAM!!! Zastanawiam się czy nie zgłosić się do rzecznika praw konsumenckich!!!! Bo to jest masakra zeby działy się takioe rzeczy... Jestem zażenowana i wściekła ... Bez włosów i bez pieniędzy!!!!!

JESTEśMY MAłżEńSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20071020040113.png

DZIECIACEK
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080201284453.png
śnieżynka1869 jest offline  
Stary 2009-03-20, 20:32   #1762
siwa111
Przyczajenie

mam mieć załozone dwie paczki ile tego jest to nie wiem.
Mam jeszcze jedno pytanie czy po keratynie może wystąpić uczulenie bardzo swedzi mnie i piecze głowa. To normalna reakcja
siwa111 jest offline  
Stary 2009-03-20, 22:35   #1763
maartucha
Zadomowienie

GG do maartucha

Cytat:
Napisane przez śnieżynka1869 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostrzegam przed robieniem włosków na ringi w dodatku gdzieś po domach u osob prywatnych.. Je zrobiłam sobie wczoraj dokładnie o 21 dzisiaj nie mam już nic!!!! Normalnie masakra!!! DAŁAM 300 zl to może i mało ale za ponoszenie włosów 1 dzien to przesada!! dodam ze to naturalne włosy europejskie długości 55 cm.. OSTRZEGAM!!! Zastanawiam się czy nie zgłosić się do rzecznika praw konsumenckich!!!! Bo to jest masakra zeby działy się takioe rzeczy... Jestem zażenowana i wściekła ... Bez włosów i bez pieniędzy!!!!!
Myślę że nie należy rozliczać wszystkich jedną miarą. Sama robię klientkom po domach, włosy robię również na ringi, chwalą sobie i noszą bardzo długo, wracając na podciągnięcie. W moje ręce trafiły Panie które miały robione włosy w SALONIE - Moje oczy już chyba wszystkie możliwości widziały.
Więc myślę że Twoje stwierdzenie jest nie na miejscu. A i nauczkę masz, że nie należy szukać jak najtaniej, tylko się wcześniej podowiadywać.

" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline  
Stary 2009-03-20, 22:36   #1764
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez siwa111 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie czy po keratynie może wystąpić uczulenie bardzo swedzi mnie i piecze głowa. To normalna reakcja
Nie wiem czy to normalne ale mnie tez niekiedy swedziala glowa , zwlaszcza pierwsze dni . Potem przeszlo.
Xenia jest offline  
Stary 2009-03-21, 08:28   #1765
kidk
Przyczajenie

Emilcia! Z irokeza 5cm przeszłam w zmodyfikowaną rihannE Fryzjerka założyła mi ok 20 pasemek, na keratynę, . Koszt tej imprezy wraz z odświeżeniem koloru to 300zł. Noszę je dopiero drugi miesiąc,ale za jakieś dwa tygodnie idę je podciągać, bo odrost prawie dwucentymetrowy. Mimo tego łączeń nie widać. Niestety zadowolona stuprocentowo nie jestem - włosy po 2 tygodniach zaczęły się straaasznie wyczesywać. Naprawa reklamacyjna polegała ona na dołożeniu 5 pasemek... skutek jest taki, że te nowo nałożone trzymają się ok, ale partia z początkowego przedłużania nadal emigruje- ściągnęłam już dwie "łyse" łuski keratynowe... teraz jestem ciekawa o ile ochudzę portfel przy podciąganiu, bo za bardzo nie ma czego przekładać...
kidk jest offline  
Stary 2009-03-21, 08:40   #1766
blondi1041
Rozeznanie

Cytat:
jak to nie masz nic? spadły ci? nie rozumiem, moze za luźno zacisnęła ringi..ale żeby od razu wszystkie spadły????

blondi1041 jest offline  
Stary 2009-03-21, 11:45   #1767
śnieżynka1869
Raczkowanie

na ponad 50 sztuk normalnie sie zsunelo z glowy a reszta schodzila jak po masle.. widocznie byly za slabo zacisniete... Powiem szczerze ze tylko 8 sie trzymalo solidnie i trzeba bylo je odginac cazkami.. a reszta poprostu sama zeszla...!! Jestem wsciekla Ona mi powiedziala bo dzwonilam reklamowac ze moze mi zalozyc jeszcze raz no ok ale jesli jeszcze raz spadna... Powiedziala ze wlosow juz nie przyjmie bo ja zaproponowalam ze jej oddam te pasemka (sa w stanie idealnym) a ona mi kase chociaz za te pasemka.. A ona ze nie Moze ktoras z Was chce kupic albo zna kogos kto kupil by 100 szt naturalnych wlosow europejskich dl 58-60 cm po d ringi kolor czarny... ? Jestem zalamana ;( 300 zl w plecy...

JESTEśMY MAłżEńSTWEM
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20071020040113.png

DZIECIACEK
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080201284453.png
śnieżynka1869 jest offline  
Stary 2009-03-21, 13:58   #1768
munecabrava
Raczkowanie

Cytat:

ja rowniez uwazam , ze nie zalezy od tego czy sie robi w domu czy w salonie !!!!! to sprawa umiejetnosci fryzjerki a nie miejsca wykonania , i tez widzialam juz nieraz wlosy przedluzone w salonie ...... ktore trzeba bylo poprawiac ,,,,,, wiec salon nie jest gwarancja dobrze wykonanej uslugi .
munecabrava jest offline  
Stary 2009-03-21, 16:41   #1769
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Myślę że nie należy rozliczać wszystkich jedną miarą. Sama robię klientkom po domach, włosy robię również na ringi, chwalą sobie i noszą bardzo długo, wracając na podciągnięcie. W moje ręce trafiły Panie które miały robione włosy w SALONIE - Moje oczy już chyba wszystkie możliwości widziały.
Więc myślę że Twoje stwierdzenie jest nie na miejscu. A i nauczkę masz, że nie należy szukać jak najtaniej, tylko się wcześniej podowiadywać.
a ja myslę,że dziewczynie chodziło o to,żeby nie dać się naciągnąć na "domowe prace",ponieważ potem trudno o reklamację.
jakby nie było usługa wykonana w salonie jest podstawą,do reklamacjibo fryzjerka ma jakieś papiery.
owszem jeśli jest ktoś zaufany,moze zrobić w domu,jednak trzeba pamiętać,że za taką usługę nalezy wziąćdowód pisemny w postaci umowy.
rzadko kto o tym pamięta,a potem trzeba liczyć na dobre chęci fryzjerki.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-03-21 o 16:42
TmargoT jest offline  
Stary 2009-03-21, 20:04   #1770
siwa111
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
hej mysle ze fryzjerka troche przesadzila z cena za te slowianskie... za ile pasemek zapowiedziala ze zrobi za te 800 zl ??

strasznie cos drogo..........

ja dam ci przyklad cen ===>, bo w nastepnym tygodniu dokladam dziwczynie okolo30 pasemek .....europejskich falujacych czarnych wlosków ( wczesniej miala juz zalozone u mnie 80 szt . ) i za te 30 pasemek wyjdzie ja 200 zl z robocizna juz razem ...
wiec 200 a 800 to jest wielka roznica ( nawet mimo ze to maja byc slowianskie - choc podejrzewam ze zalozy Ci tez europejskie bo wiekszosc fryzjerek nazywa je slowianskimi ) ......wiec chyba "Pani fryzjerka" chciala na tym niezle zarobic ................
pozdrawiam
Ma mi dołozyc dwie paczki, ile to jest to nie wiem Oprócz tego juz wypadlo mi 7 pasemek( z niby 140?) a przy każdorazowym czesaniu cała szczotka włosów.Po dwóch tygodniach noszenia nie mam juz 1/3 tych doczepianych. Jak zwiąże w kucyk to od biedy moze byc ale w rozpuszczonych traaaagediaJezeli znacie kogoś sprawdzonego z okolic Wrocławia kto robi dobrze w przystępnej cenie to napiszcieW innym przypadku przyjdzie mi zakupić nafte i ściągać
siwa111 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości