Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-28, 13:04   #1861
Xenia
Rozeznanie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Łączenia są prawie niewidoczne. Pani mówiła że przez kilka dni mogę czuć dyskomfort bo włoski są trochę naciągnięte ale potem to przechodzi. Jednak mimo wszystko da się to bez problemu przeżyć
Swoje jakie mialas wlosy , proste czy falowane ?
Masz wlosy w moim typie , podobaja mi sie.
Potrafisz zrobic kucyk , no moze nie wysoki ale taki normalny?
Xenia jest offline  
Stary 2009-03-28, 13:53   #1862
sanddyy
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sanddyy
Post Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej.. wiecie co.. mam pytanie a raczej ;p hmm.. moja siostra kupiła sobie pasemka CLIP IN;p koloru blond.. jest tez blondynka.. i niesty odecienie nie pasuja.. pasemka ktore kupila sa bardziej platymnowe... ona nie chce za nie duzo, a one nie potrzebnie leza.. sa ta 3 pasemka po 15cm(na 3klipsy) o dł.50cm;pp. W razie jakis pytan prosze o meila sandra240@buziaczek.pl dodagadmy co i jak!

sanddyy jest offline  
Stary 2009-03-28, 15:16   #1863
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92
Exclamation Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sanddyy Pokaż wiadomość
hej.. wiecie co.. mam pytanie a raczej ;p hmm.. moja siostra kupiła sobie pasemka CLIP IN;p koloru blond.. jest tez blondynka.. i niesty odecienie nie pasuja.. pasemka ktore kupila sa bardziej platymnowe... ona nie chce za nie duzo, a one nie potrzebnie leza.. sa ta 3 pasemka po 15cm(na 3klipsy) o dł.50cm;pp. W razie jakis pytan prosze o meila sandra240@buziaczek.pl dodagadmy co i jak!
jak ma te pasemka naturalne moze je spokojnie zafarbowac;p

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Cześć dziewczynki! Jednak zdecydowałam się na przedłużanie włosów i jestem Mega szczęśliwa . Mam założone włoski na taśmę na ringi, fale syntetyki la trend. Wklejam fotki.
zaje*** wyglądasz tak naturalnie bardzo do CIebie to pasuje Śliczna Piękne włoski
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-28, 21:04   #1864
sanddyy
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sanddyy

[quote=barbieii92;11665195]jak ma te pasemka naturalne moze je spokojnie zafarbowac;p

--takk.. tylko one sa syntetyczne i tu problem..

sanddyy jest offline  
Stary 2009-03-28, 22:50   #1865
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Znalazłam coś na temat o metodzie którą ma przedłużone włoski marta0078 .
Dla ciekawych i niewiedzących o co kaman :P
Metoda Hair Strip, przedłużamy i zagęszczamy całymi kawałkami taśmy!

Korzystając z tej metody możemy być pewni w 100% o bezpieczeństwo dla naszych naturalnych włosów. Nasze włosy przedłużamy/ zagęszczamy taśmą, którą mocuje się za pomocą pasemek z końcówką zakończoną łuską keratynową lub mikroringami.

Tutaj ponownie warto zaznaczyć i przypomnieć o regenerujących włosy właściwościach łuski keratynowej.

Korzystając z tej metody, w przeciwieństwie do niektórych innych, będziemy potrzebowali do zagęszczenia włosów maksymalnie 50 pasemek, przy czym przy innych metodach około 120.

Przedłużając włosy za pomocą metody Hair Strip oszczędzamy i włosy i czas. Metoda Hair Strip zapewnia również duży komfort w noszeniu oraz jest mało widoczna.

Co jest potrzebne ?
-zgrzewarka dowolny model

-włosy na taśmie około 80cm taśmy

-szydełko

-keratyna w dropsach

-szablony ochronne do wydzielania pasemek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair strip.jpg (23,3 KB, 102 załadowań)
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-29, 06:55   #1866
marta0078
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
Znalazłam coś na temat o metodzie którą ma przedłużone włoski marta0078 .
Dla ciekawych i niewiedzących o co kaman :P
Metoda Hair Strip, przedłużamy i zagęszczamy całymi kawałkami taśmy!

Korzystając z tej metody możemy być pewni w 100% o bezpieczeństwo dla naszych naturalnych włosów. Nasze włosy przedłużamy/ zagęszczamy taśmą, którą mocuje się za pomocą pasemek z końcówką zakończoną łuską keratynową lub mikroringami.

Tutaj ponownie warto zaznaczyć i przypomnieć o regenerujących włosy właściwościach łuski keratynowej.

Korzystając z tej metody, w przeciwieństwie do niektórych innych, będziemy potrzebowali do zagęszczenia włosów maksymalnie 50 pasemek, przy czym przy innych metodach około 120.

Przedłużając włosy za pomocą metody Hair Strip oszczędzamy i włosy i czas. Metoda Hair Strip zapewnia również duży komfort w noszeniu oraz jest mało widoczna.

Co jest potrzebne ?
-zgrzewarka dowolny model

-włosy na taśmie około 80cm taśmy

-szydełko

-keratyna w dropsach

-szablony ochronne do wydzielania pasemek
To dokładnie ta metoda, ale ja mam taśmy na mikroringi. Muszę wam powiedzieć że naprawdę komfort noszenia jest zaskakujący. Nic nie ciągnie i da się normalnie spać, a z tego co wyczytałam na tym wątku to bywa problem.
Co do kucyka to bez problemu, zarówno ten niski jak i wyżej. Nic nie widać! Ja swoje włoski miałam identyczne jak te którymi mam przedłużone, tylko po kilku trwałych prostujacych musiałam się obciąć na króciutko, a przedłużyłam po to żeby jakoś przetrwać okres zapuszczania.
marta0078 jest offline  
Stary 2009-03-29, 11:01   #1867
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Cytat:
To dokładnie ta metoda, ale ja mam taśmy na mikroringi. Muszę wam powiedzieć że naprawdę komfort noszenia jest zaskakujący. Nic nie ciągnie i da się normalnie spać, a z tego co wyczytałam na tym wątku to bywa problem.
Co do kucyka to bez problemu, zarówno ten niski jak i wyżej. Nic nie widać! Ja swoje włoski miałam identyczne jak te którymi mam przedłużone, tylko po kilku trwałych prostujacych musiałam się obciąć na króciutko, a przedłużyłam po to żeby jakoś przetrwać okres zapuszczania.
Tak przedłużanie włosków to całkiem fajny sposób na przetrwanie okresu zapuszczania wloskow
Tak na micro ringi też ;P

Zamiast keratynowych zgrzewów możesz użyć oczywiście łączeń mikrorings. Do taśmy włosów należy doszyć co około 3cm mikroring, następnie postępuj jak przy przedłużaniu za pomocą zgrzewarki. Różnicą jednak jest łączenie za pomocą mikroringów, a nie keratyny.
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-29, 14:06   #1868
Dejiko
Raczkowanie

GG do Dejiko

Przedłużałam sobie włosy na keratyne, ja mam blond i są super keratyna była miodowa i prawie jej nie widać.
Kumpeli zakładałam czarne ale końcówki miała przeźroczyste w rezultacie po zgrzaniu stały sie trochę siwe :/ i średnio wyglądają.
Jak myślicie czy jakby poprawić na czarną keratyne nie było by tak widać łączeń???
Dejiko jest offline  
Stary 2009-03-29, 19:12   #1869
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Cytat:
Napisane przez Dejiko Pokaż wiadomość
Przedłużałam sobie włosy na keratyne, ja mam blond i są super keratyna była miodowa i prawie jej nie widać.
Kumpeli zakładałam czarne ale końcówki miała przeźroczyste w rezultacie po zgrzaniu stały sie trochę siwe :/ i średnio wyglądają.
Jak myślicie czy jakby poprawić na czarną keratyne nie było by tak widać łączeń???
W jaki sposób teraz chcesz to poprawić ?
Dodasz fotki swoich włosków ? Ciekawa jestem jaki Ty uzyskalas efekt
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-30, 11:57   #1870
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

a ja i tak uwazam ze ta metoda tasmowo ringowa marty0078 bedzie miec jakies skutki uboczne,czego jej oczywiscie nie zycze , niestety zrozilam sie metoda karatynowa i teraz probuje dojsc z moimi robaczkami do ladu , poza tym uwazam ze wlosy naturalne sa mimo wszystko najladniejsze , te przedluzone zawsze widac mniej czy bardziej ale ZAWSZE (przynajmniej ja po latach doswiadczen zawsze je rozpoznam) poza tym ze doczepiane sie pasemkuja ukladaja takim ogonem , marcie tez co widac na zdjeciach,no ale niestety przedluzanie jest jak nalog )
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-30, 12:41   #1871
Emilcia_1616
Zakorzenienie

prosze o szybka odpowiedz:) clip on

http://www.allegro.pl/item553096718_...y_szer_15.html

skora sa naturalne to czy mozna je rozjasniac i czy dobrze sie rozjasniaja?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-03-30, 13:13   #1872
stellcia
BAN stały

włosy indyjskie a farbowanie?

włosy indyjskie można farbowac farbami do włosów ? czy proces wygląda tak samo jak na naturalnych?
stellcia jest offline  
Stary 2009-03-30, 15:54   #1873
vividia
Przyczajenie

Dot.: włosy indyjskie a farbowanie?

Dziewczyny mam pytanie: jako metodę keratynową rozumiecie przyczepianie pasma włosów z gotową keratynową końcówkę przez zgrzewarkę, czy z użyciem aplikatora do kleju? W obu metodach stosuje się klej keratynowy, ale obie są całkiem inne jeśli chodzi o efekt końcowy. W mojej opinii gotowe końcówki i zgrzewarka to jakaś masakra dla włosów własnych...
Stary 2009-03-30, 18:44   #1874
marta0078
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
a ja i tak uwazam ze ta metoda tasmowo ringowa marty0078 bedzie miec jakies skutki uboczne,czego jej oczywiscie nie zycze , niestety zrozilam sie metoda karatynowa i teraz probuje dojsc z moimi robaczkami do ladu , poza tym uwazam ze wlosy naturalne sa mimo wszystko najladniejsze , te przedluzone zawsze widac mniej czy bardziej ale ZAWSZE (przynajmniej ja po latach doswiadczen zawsze je rozpoznam) poza tym ze doczepiane sie pasemkuja ukladaja takim ogonem , marcie tez co widac na zdjeciach,no ale niestety przedluzanie jest jak nalog )
Ja też uważam ze przedłuzone włosy to nic fajnego, ale u mnie to było najlepsze wyjscie żeby przetrwać okres zapuszczania. Co do niszczenia się włosów to pewnie ucierpią te na których mam załozone ringi , bo reszta niby czemu, nic na nich nie ma. Co do pasemkowania się to dlatego ze są fale, ja jak nawet miałam swoje naturalne włosy to loki zbijały się w pasma, tak już jest. Ja mam założone ponad dwie taśmy bo swoich włosów mam poprostu mnóstwo, a wcale nie czuje żeby jakoś obciążały moje cebulki, moze dlatego ze przez całę zycie też miała takie włosy, długie i kręcone więc moje cebulki musiały "dźwigać" dużo większy ciężar.
marta0078 jest offline  
Stary 2009-03-30, 19:27   #1875
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Cytat:
No prawda naturalne piekniejsze ;p chociaż nie zawsze ;] bo jeśli mamy mieć swoje naturalne dlugie wloski a sa zniszczone to nie ma efektu ;p a miec zdrowe swoje dlugie wloski to ciezko ;p .
No zobaczymy za jakiś czas czy beda skutki uboczne ;] Jesli jest to metoda bez zastosowania ciepla i innych chemikaliow.. to raczej jest male ryzyko ;]
A wloski i tak sliczniusie masz Marta D: *

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez vividia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie: jako metodę keratynową rozumiecie przyczepianie pasma włosów z gotową keratynową końcówkę przez zgrzewarkę, czy z użyciem aplikatora do kleju? W obu metodach stosuje się klej keratynowy, ale obie są całkiem inne jeśli chodzi o efekt końcowy. W mojej opinii gotowe końcówki i zgrzewarka to jakaś masakra dla włosów własnych...
I to i to niszczy wlosy jednak jezeli robisz pistoletem masz mozliwosc zalozenia tych pasemek jeszcze raz;p

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item553096718_...y_szer_15.html

skora sa naturalne to czy mozna je rozjasniac i czy dobrze sie rozjasniaja?
Można choć trzeba pamietac kazdy zabieg wplywa na kondycje wloskow ;p zwlaszcza tych które sa martwe;p więc bedzie musiala je dobrze odzywiac i natluszczac ;p Zabieg rozjasniania zachodzi wolniej bo sa to wlosy juz poddawane zabiegom chemicznym (odbarwianie, rozjasnianie farbowanie itd.) wiec nie przesadzajcie z czasem trzymania rozjasniacza na tych wlosach no i oczywiscie musicie miec jakis dobry ten rozjasniacz nie jakas joanna;p
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-30, 20:23   #1876
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta
Dot.: włosy indyjskie a farbowanie?

Cytat:
Napisane przez vividia Pokaż wiadomość

no bo to jest masakra ,ja raz trafilam na fryzjera ,prawdziwego RZEZNIKA ( oby upadl morda na jeza !! ) ktory mi doczepil na keratyne , nie wiem chyba zdomieszka super gluta , zrobil to niedokladnie w ogole zniszczyl mi tylko wlosy !! a jesli chodzi o okres przetrwania dopoki wlosy nie odrosna to nie jestem pewna czy przedluzanie jest wlasciwa metoda , na pewno to metoda na skroty ,ja po zdjeciu w listopadzie moich przedluzonych pasemek ( u innego fryzjera, nie tego rzeznika) mialam zamiar robic przedluzanie jeszcze raz ale na szczescie (dzieki aniolom w niebiosach) ocknelam sie i sie powstrzymalam ,zamiast wywalac nastepne pieniadze ok 450e , zainwestowalam w kuracje tabletkowa , nisimy ,i inne cuda na zageszczenie i sa efekty , wlosy moze nie oszalamiaja dlugoscia pieknem i zdrowiem ale sa MOJE i wiem ze dojda do siebie mam nadzieje przynajmniej , wiec przed przedluzaniem naprawde dziewczyny przemyslcie to czy naprawde te wlosy sa wam tak bardzo potrzebne , nie chce zanudzac jak stara babka ale wiem co nieco z wlasnego doswiadczenia
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-30, 21:15   #1877
Dejiko
Raczkowanie

GG do Dejiko

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
W jaki sposób teraz chcesz to poprawić ?
Dodasz fotki swoich włosków ? Ciekawa jestem jaki Ty uzyskalas efekt
pościągać jej chciałam i założyć jeszcze raz tylko że roztopic ta przeźroczysta keratyne i zgrzewać na czarną. Dlatego sie pytam czy ta czarna nie bedzie siwa jak ta przejrzysta.

a to moje ale tak konkretnie nie mam fotek może coś zrobie

te pierwsze foto jak nie miałam jeszcze wszytskich, potem doczepiłam resztę i ścięłam jakieś 10cm bo sie nie czułam w aż tak długich ;P

Edytowane przez Dejiko
Czas edycji: 2009-06-03 o 21:46
Dejiko jest offline  
Stary 2009-03-30, 21:21   #1878
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92

Cytat:
Napisane przez Dejiko Pokaż wiadomość
pościągać jej chciałam i założyć jeszcze raz tylko że roztopic ta przeźroczysta keratyne i zgrzewać na czarną. Dlatego sie pytam czy ta czarna nie bedzie siwa jak ta przejrzysta.

a to moje ale tak konkretnie nie mam fotek może coś zrobie

te pierwsze foto jak nie miałam jeszcze wszytskich, potem doczepiłam resztę i ścięłam jakieś 10cm bo sie nie czułam w aż tak długich ;P
Śliczne włoski No możesz spróbować ;p
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-30, 22:28   #1879
sintagma
Wtajemniczenie

Deijko a jakie masz swoje naturalne? tj jakiej długości?
ps śliczna dziewczyna z Ciebie
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-31, 07:47   #1880
Dejiko
Raczkowanie

GG do Dejiko

Tak naturalne już 2 razy odrosty malowałam i nic sie nie dzieje, choć już mi sie trochę przy zgrzwach plączą.
65 miałam ale ściełam trochę ;P
Dejiko jest offline  
Stary 2009-03-31, 09:44   #1881
blondi1041
Rozeznanie

ale swoje naturalne jakiej masz dlugosci? masz jakies fotki przed przedluzeniem?

blondi1041 jest offline  
Stary 2009-03-31, 15:43   #1882
Rainbooow
Raczkowanie

Mam pytanie- czy te włosy będą ok ?

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88

Zastanawiam się właśnie nad ich kupnem, ale już sama nie wiem, ostatnio kupiłam jakieś na allegro i niestety po myciu strasznie się kołtuniły, dlatego teraz chcę się dowiedzieć czy znowu nie kupię włosów takiej jakości i wyrzucę pieniądze w błoto...
Rainbooow jest offline  
Stary 2009-03-31, 16:42   #1883
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rainbooow Pokaż wiadomość
Mam pytanie- czy te włosy będą ok ?

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=88

Zastanawiam się właśnie nad ich kupnem, ale już sama nie wiem, ostatnio kupiłam jakieś na allegro i niestety po myciu strasznie się kołtuniły, dlatego teraz chcę się dowiedzieć czy znowu nie kupię włosów takiej jakości i wyrzucę pieniądze w błoto...
według mnie coś jest nie tak skoro tu jest aż 100 cm taśmy za jedyne 190 zł,a zestaw clip on- 100 cm jest już za 320 zł
http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=101
przecież pocięcie na psy i wszycie klipsów nie jest ,aż tak drogię,żeby różnica wychodziła aż 130 zł.
coś z tymi włosami musi być nie tak.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-03-31, 16:50   #1884
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

te za 190 zl jest 45cm teasmy a nie 100
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-31, 16:55   #1885
sintagma
Wtajemniczenie

ja jutro lece na przedłużanko trzymajcie za mnie w kciuki wkleje zdjęcia po
Wczoraj robiłam koleżance na microringi juz któryś raz-jeste zadowolona,szkoda ze sama sobie nie mogę tak zrobić
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-03-31, 17:07   #1886
Rainbooow
Raczkowanie

Cytat:
Myślałam, że to 45 cm to długość tych włosów, a nie taśmy, ale może się mylę.
W każdym razie pisze, że waga to 100g, tyle by wgl. starczyło na przedłużenie czy trzeba kupić 2x ?
Może ktoś miał te włosy i powie jaka jest ich jakość?
Rainbooow jest offline  
Stary 2009-03-31, 17:15   #1887
barbieii92
Raczkowanie

GG do barbieii92
Red face Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
według mnie coś jest nie tak skoro tu jest aż 100 cm taśmy za jedyne 190 zł,a zestaw clip on- 100 cm jest już za 320 zł
http://www.wlosyonline.pl/product_in...roducts_id=101
przecież pocięcie na psy i wszycie klipsów nie jest ,aż tak drogię,żeby różnica wychodziła aż 130 zł.
coś z tymi włosami musi być nie tak.
Ojej niestety to jest przyklad beznadziejnego przypadku.. wlasnie oni sobie za to tak licza ;] 230 zl.. 320... 350.. a same wloski kosztuja o wiele taniej z osobno zakupionymi klipsami a ja tam doczytalam ze to jest 100g na allegro sa za 185 za 110gr i 160-180 cm szerokosci hhe ;D wiec niezly zarobek ;p

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cytat:

45 cm dlugosci wlosa!!b a nie szerokosci ;p

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
ja jutro lece na przedłużanko trzymajcie za mnie w kciuki wkleje zdjęcia po
Wczoraj robiłam koleżance na microringi juz któryś raz-jeste zadowolona,szkoda ze sama sobie nie mogę tak zrobić
Trzymamy trzymamy;p i czekamy na fotki
Ja tez wkleje za nie dlugo fotki ze swoimi wloskami ;p

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Rainbooow Pokaż wiadomość
Myślałam, że to 45 cm to długość tych włosów, a nie taśmy, ale może się mylę.
W każdym razie pisze, że waga to 100g, tyle by wgl. starczyło na przedłużenie czy trzeba kupić 2x ?
Może ktoś miał te włosy i powie jaka jest ich jakość?

zalezy jaka waga wlosow jest wszyta w tasme ktora nie wiemy ile ma cm xD hehe czyli nic nie wiemy;p ja sobie kupuje 100g wloski bez problemu mi starcza zeby sobie je zrobic na 4 pasma po ok. 30 cm ije sobie zszywam i mam
2 podwojne grube tasmy przy moich wlosach jest to konieczne poniewaz mam bardzo geste wiec wychodzi na to ze ja kupuje sobie tasme ktora ma 100 g i 120cm szerokosci ;p a ja osobiscie teraz sie przymierzam od kilku dni do wszycia clipsow hehe ale nie mam jakos sil i checi ;p bo kazdemu innemu robie na juz a sama na szary koniec odchodze ;p
barbieii92 jest offline  
Stary 2009-03-31, 18:33   #1888
vividia
Przyczajenie

Rainbooow, zwróć uwagę na opis włosów na stronie:
Cytat:
Dokładnie wyselekcjonowane pasma pozyskiwane
głównie na terenie Europy to włosy bardzo dobrej
jakości,
miękkie w dotyku, nie plączące się,
dostępne w pełnej gamie kolorów.
oraz

Cytat:
100% Human Remy Hair Exclusive®
dzięki nienaruszonej strukturze

wyglądają na silne i zdrowe zachowując swój blask
dłużej niż zwykłe włosy.

A pod spodem kolorystyka: 1, 1bf,22, 24, 613... Niektórzy sprzedawcy są naprawdę bezczelni! Przecież to jest numeracja włosów azjatyckich!!! (i tylko azjatyckich, indyjskie posiadają inną numerację, podobnie europejskie). To nie są włosy europejskie! Więc skoro są azjatyckie, nieprawdą jest, że są mają nienaruszoną strukturę... nie ma azjatyckich bez naruszonej struktury, widziałyście kiedyś Chińczyka o włosach jasny blond?

Możliwe, że ich włosy nie są złe (nigdy ich nie miałam), ale nie znoszę, jak ktoś oszukuje... dlatego nie polecam zakupu...

... i widzę, że ta firma sprzedaje również w kitkach włosy azjatyckie jako europejskie... ja bym od nich nic nie kupiła...

Edytowane przez vividia
Czas edycji: 2009-03-31 o 18:36
vividia jest offline  
Stary 2009-03-31, 19:25   #1889
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

vividia <brawo> niezly szerlok z ciebie ale co z tego ze sa azjatyckie ? mi fryzjer mowil ze lepsze indyjskie niz europejskie bo sa grubsze , mocniejsze i nie takie przechodzone jak te europ., wiec nawet jak beda azjatyckie farbiaki to i tak dobre , oni tam w tych indiach sprzedaja 1kg wlosow za 100e kilo klaczkow wyborazcie sobie ile to jest zapuszczaja tam hery a potem sie gola na lyso ze wzgledu na wiare budde czy cus
ooodeta jest offline  
Stary 2009-03-31, 19:28   #1890
sintagma
Wtajemniczenie

Dziewczeta zapuszczają włosy w Indiach przez całe zycie jednak kiedy wychodzą za mąż je ścinają na znak pożegnania z wiekiem dziewczęcym/ dziewictwem- tak to dokładnie wygląda
From time to time
sintagma jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości