Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-08, 11:27   #1951
vividia
Przyczajenie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jaolka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Przymierzam się do zakupu tresek na klipsach i zastanawiam się co wybrać. W necie jest tego sporo, szczególnie na allegro. Znalazłam też coś takiego jak Racoon Clix - używała któraś z Was tego? Możecie mi polecić jakieś sprawdzone zestawy?
Jeśli chodzi o Racoon Clix to niedawno sobie zakupiłam na próbę i... rewelacja, przynajmniej jak dla mnie. Ich największym plusem jest to, że są z włosków europejskich, więc znacznie lepszych jakościowo od azjatyckich z allegro. Poza tym wszystkie treski są wąskie (po 1 klipsie), więc nie ma efektu "peleryny" (płetwy, "czeskiego piłkarza" ) z tyłu głowy. Wiadomo, cena jest wyższa, ale w mojej opinii warto
Stary 2009-04-08, 12:28   #1952
weraxx
Raczkowanie

Ale czy w tych klipsach można zrobić kucyka, można się swobodnie poruszać np biegać?
To samo co do ringów, czy można w ogóle spiąć włosy i zrobić kucyka tak żeby nie były one widoczne??
Aha i czy metodą z ringami/tulejami w ogóle da się przedłużyć grzywkę?

Edytowane przez weraxx
Czas edycji: 2009-04-08 o 12:30
weraxx jest offline  
Stary 2009-04-08, 13:03   #1953
vividia
Przyczajenie

jeśli treski odpowiednio przymocujesz, nie powinno być problemu z bieganiem. Kucyk- może być widać łączenia i to przy każdej metodzie - to już zależy, jak geste masz własne włoski.
Pamiętaj, że przedłużanie na klipsy zakłada się i zdejmuje codziennie - nie jest to przedłużenie stałe.
Grzywki nie przedłużysz (i to żadną metodą) - łączenia umieszcza się na tylnej części głowy i na skroniach - grzywka musi odrosnąć.
Stary 2009-04-08, 16:00   #1954
Patilove
Raczkowanie

i mam przedluzone mam 80pasemek wlosow rosyjskich, jestem zadowolona, w ogole nie czuje ze mam co na glowie tzw nie czuje ciezkowsci, mam przedluzone metoda na ringi, narazie troszke widac ale po jednej nocy juz sie przystosuja i nie bede odstawac, robilam dzisaj takze jeszcze nie mylam troszke sie boje jak beda wygladac po myciu i czy nie beda sie kołtunic, jak bede miaala aparacik to wykleje wam wloski, mysle zeby moze je troche podciac bo mam az za pas.
Ps.jestem bardzo jasna blondynkom
Patilove jest offline  
Stary 2009-04-08, 21:27   #1955
Magda093
Raczkowanie

Przedłużanie...

Chciałam się zapytać, ile ksztuje przedłużanie włosów- chodzi mi o grzywkę, tak ok. 5-10cm. Chciałam się również dowiedzieć czy to osłabia włosy i jak trwały jest efekt, oraz jakie sa minusy przedłużania...
Magda093 jest offline  
Stary 2009-04-08, 21:40   #1956
girlfriend
Raczkowanie

ja po analizie dlugotrwalej watku kupilam profibre firmy latrend i jestem szczerze zadowolona. nie sądzilam ze tak dlugo moga byc w tak dobrej formie sztuczne i to syntetyczne wlosy. ukladaja sie pieknie, nie musze ich wcale ukladac. mam 80 pasemek przyczepione na ringi.najgorsze bylo zrobienie pasemek.pracochlonne ,zmudne i brudne:pdodaje fotke.po lewej sa od razu po przedluzeniu a po prawej po 3 miesiacach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (27,1 KB, 180 załadowań)

Edytowane przez girlfriend
Czas edycji: 2009-04-08 o 21:54 Powód: nie widac zdjecia
girlfriend jest offline  
Stary 2009-04-09, 07:59   #1957
Edyta2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Ale czy w tych klipsach można zrobić kucyka, można się swobodnie poruszać np biegać?
To samo co do ringów, czy można w ogóle spiąć włosy i zrobić kucyka tak żeby nie były one widoczne??
Aha i czy metodą z ringami/tulejami w ogóle da się przedłużyć grzywkę?
Miałam na wszystkie metody przedłuzane wlosy zawsze robiłam to sama albo kumpela mi robiła. Ostatnio poszłam do fryzjera i poprosiłam o przedlużenie na keratyne wyszło okropnie!a na drugi dzień odpadaly juzsiadłam i płakałam kilka godzin bo bałam 1000zł!!!!szukając ratunku u kogokolwiek trafiłam na ogłoszenie na gumtree jednej dziewczyny. Robi wlosy od 250 zł.Napisałam do niej a po wyjsciu od niej wlosy trzymaja sie do dzis zgrzewów nie widać a włosy takie jak chciałam i odcień bardziej naturalny niz ten u fryzjerki. Jak jestes z Wawy to dam Ci do niej namiar.
Edyta2 jest offline  
Stary 2009-04-09, 14:03   #1958
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

Dziewczyny clipy sa super dzisiaj wkleje zdjecia jak mi je kolezanka zalozy ale juz mi sie bardzo podobaja ;P
magda785 jest offline  
Stary 2009-04-09, 16:10   #1959
weraxx
Raczkowanie

Metodą z keratyną też się nie da grzywki przedłużyć? Bo znalazłam taką informację w necie
A co do klipsów, czy w każdym salonie gdzie przedłużają włosy, zrobią mi takowe?
weraxx jest offline  
Stary 2009-04-09, 21:19   #1960
Patilove
Raczkowanie

hej, ma ktoras z was przedluzone na ringi? bo ja sie polozyc nie moge bo ringi mi sie w glowe wbijaja;p z wlosami nie mam problemow, zero kołtunow itd, tylo strasznie mnie uwieraja, mam zalozone na wysokosci ucha.Myslicie ze to minie?
Patilove jest offline  
Stary 2009-04-10, 07:42   #1961
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez girlfriend Pokaż wiadomość
ja po analizie dlugotrwalej watku kupilam profibre firmy latrend i jestem szczerze zadowolona. nie sądzilam ze tak dlugo moga byc w tak dobrej formie sztuczne i to syntetyczne wlosy. ukladaja sie pieknie, nie musze ich wcale ukladac. mam 80 pasemek przyczepione na ringi.najgorsze bylo zrobienie pasemek.pracochlonne ,zmudne i brudne:pdodaje fotke.po lewej sa od razu po przedluzeniu a po prawej po 3 miesiacach
super efekt! wygladaja jak naturalne
Svinecka jest offline  
Stary 2009-04-10, 12:43   #1962
girlfriend
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
super efekt! wygladaja jak naturalne
ciesze sie ze specjalistka tak to ocenia
ale mam jeden problem bo robilam pasemka sama i sklejalam je klejem i on sie tak troche rozwala i przykleja sie do moich wlosow. moze nastepnym razem zrobic na keratyne? cos nie tak bylo akurat z tym klejem ja cos zzle zrobilam ,czy z kazdym klejem tak sie dzieje?
Stary 2009-04-10, 14:32   #1963
agaal
Raczkowanie

ja mam clip in z chichhair są super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07236.jpg (60,4 KB, 186 załadowań)
agaal jest offline  
Stary 2009-04-10, 18:16   #1964
trillinka
Rozeznanie

dziewczyny a to moje clipin ,ktore zafarbowalam na moj kolor (tymi samymi farbami co moje wloski) i troszke skrocilam jestem baardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02826.jpg (18,1 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02825.jpg (20,6 KB, 162 załadowań)

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2009-04-10, 18:48   #1965
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez girlfriend Pokaż wiadomość
ciesze sie ze specjalistka tak to ocenia
ale mam jeden problem bo robilam pasemka sama i sklejalam je klejem i on sie tak troche rozwala i przykleja sie do moich wlosow. moze nastepnym razem zrobic na keratyne? cos nie tak bylo akurat z tym klejem ja cos zzle zrobilam ,czy z kazdym klejem tak sie dzieje?
oh jaka tam specjalistka
nie wiem jak z tym klejem bo ja na ringi nigdy nie doczepiam, keratyny nie polecam jesli lubisz chodzic na saune i solarium bo zgrzewy miekna i robia sie klejace, na lato tez nie

dla mnie najlepszy jest kerawax bo jest bardzo trwaly i twardy i nigdy sie nie rozpuszcza ale ciezko jest pozniej sciagac
Svinecka jest offline  
Stary 2009-04-10, 19:39   #1966
delfa79
Przyczajenie

ja wiam powiem tak...oto moja histroria. w lutym przedłuzyłam włosy na ultradźwieki w Wawie. "Charakterystyczna" Pani z Allegro mi to robiła załozyła 12o pasemek i co sie okazało? ze starczyło na połowę głowy... poprosiłam aby dołozyła jeszcze ale w zapasie miała tylko 20 które doczepiła tam gdzie mój wzrok siegał a tam gdzie nie to juz to olała. Pewnie zebym w lutsrku nie widziała i od razu reklamacji nie złozyła. Jak wracałam do domu( a dodam, ze z wawy nie jestem) to mocno tym włoskom sie przyjzałam i zobaczyłam, ze końcówki sa porozdwajane. Pierwszy raz robiłam włosy i tak naprawe mało w tym temacie wiedziałam daltego winie siebie za naiwność. Tej Pani nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!. tydzień później znalazłam kolejną Panią, która miała mi to cudo poprawić... i zrobiła to... okazało sie ze weszło jeszcze 50 pasemek i jeszcze z 10 spokojnie by sie zmieściło. w sumie wyszło 190 pasemek!!Ona juz mi załozyła na zgrzewy na ciepło. Wytrzymałam niecałe 2 miesiace... włosy strasznie się puszyły.. i plątały nie mówiąc o wypadaniu. w dniu kiedy postanowiłam je zdjąć i juz sie umówiłam na ten zabieg sama zaczełam je ściagać bez uzycia czegokolwiek. Połowa zeszła sama i to przewaznie te co były na te ultradźwieki... na zgrzewy ciepłe trzymały sie mocniej. Tyle się naczytałam , ze zgrzewy niszczą włosy.... i starsznie bałam sie efektu po zdjęciu. jak weszłam do osoby co miła mi włsoki ściągać to stwierdziła ze juz nawet na podciaganie by sienadawały....po niecałych 2 miesiacach... chyba szybko mi włosy rosną. No i po ściągnieciu.....UWAGA>... .nie miałam wogóle zniszczeonych włosów... były w znakomitej formie i nie wypadły wraz ze sciaganymi tak jak to się tez wczesniej naczytałam. ALE MORAŁ MAM TAKI.....LEPIEJ SWOJE.. TYM BARDZIEJ ZE SZYBKO ROSNĄ. teraz mam dopiero luz psychiczny i czuje sie bardziej naturalna... ale kobieta zmienna jest i nie wiadomo co mi za kilka miesiecy do głowy strzeli.
delfa79 jest offline  
Stary 2009-04-10, 22:26   #1967
anusiuniaa
Zakorzenienie

hej

ja juz mam dłuższa przerwę od stałego przedłuzania (teraz tylko clipy)
ale kusi mnie znów stałe wygodniej nie trzeba codziennie zakladać. Mam włosy w domu ringi też... Do tej pory robiła mi zawsze fryzjerka... chciałam spróbować sama ale nie wiem czy sie da... Próbowała moze któraś??? czy trzeba jednak kogos prosic o pomoc???
anusiuniaa jest offline  
Stary 2009-04-11, 20:42   #1968
magda785
Rozeznanie

GG do magda785

Dziewczynki tak wygladam w clip onach przepraszam za jakos zdjecia ale robione komorka i jeszcze przesylane z kolegi tela bo od mojego cos sie kabelek zepsul
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P110409_12[1].58.jpg (39,3 KB, 216 załadowań)
magda785 jest offline  
Stary 2009-04-12, 12:02   #1969
Latika123
Przyczajenie

Witam wszystkie Wizażanki! Myślałam o przedłużeniu włosów, ale nie wiem, jaka metoda byłaby najlepsza. Dodam, że moje naturalne włosy są w bardzo dobrej kondycji (mimo farbowania i prostowania- zresztą ocenił to sam fryzjer) i sięgają mi do brody. Chciałabym, aby efekt był jak najbardziej naturalny i abym nie miała z nimi zbyt dużo problemu. Co mi doradzacie?
PS Wesołych Świąt dziewczyny
Latika123 jest offline  
Stary 2009-04-12, 12:12   #1970
anusiuniaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
Dziewczynki tak wygladam w clip onach przepraszam za jakos zdjecia ale robione komorka i jeszcze przesylane z kolegi tela bo od mojego cos sie kabelek zepsul

całkiem fajnie
tylko ja bym przypieła te boczne tasmy bardziej "przy buzi" to nie bedą po bokach przebijać Twoje krótsze naturalne
anusiuniaa jest offline  
Stary 2009-04-12, 16:18   #1971
stellcia
BAN stały

Exclamation Farpowanie przedłóżonych włosów.

Czy przedłużone włosy, włosami indyjskimi metodą microrings można pofarbowac farbą do włosów np. z Loreal. Mam doczepione jasno blond pasemka, kolor mi się znudził. chciała bym inny odcień blondu. Jak długo się trzyma farbę na tych włosach bo czytałam, że doczepione szybciej łapią kolor. Pomóżcie.
stellcia jest offline  
Stary 2009-04-12, 18:55   #1972
akrzesak
Raczkowanie

Dot.: Farpowanie przedłóżonych włosów.

Dziewczyny kupiła włosy długie syntetyczne ale super jakosci clip in ale chciałabym mieć jednak kucyk czy któraś z was wie kto mi to może na kucyk zamienic tzn zrobić z tych włosów kucyk? A moze któraś z was to potrafi?
akrzesak jest offline  
Stary 2009-04-12, 21:05   #1973
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Farpowanie przedłóżonych włosów.

Cytat:
Napisane przez akrzesak Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiła włosy długie syntetyczne ale super jakosci clip in ale chciałabym mieć jednak kucyk czy któraś z was wie kto mi to może na kucyk zamienic tzn zrobić z tych włosów kucyk? A moze któraś z was to potrafi?
możesz zrobić kucyk zclip onów,ale potrzeba trochę wyobraźni.
poprostu częśc włosów zapinasz pod innym kontem.
dolne pasmo musi być skierowane ku górze,a boczne pod skosem-tak,jak "idą"włosy do spięcia.
mam nadzieję,że dobrze ci wytłumaczyłam.
są inne sposoby,ale to wiąrze się z przeróbką clpow na stałe ,a szkoda.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-13, 07:50   #1974
maurita
Raczkowanie

WITAM WIZAŻANKI ))
NAJPIERW CHCIAŁAM WSZYSTKIM CZYTELNICZKOM ŻYCZYĆ WESOŁYCH ŚWIĄT Z BUJNĄ CZUPRYNĄ NA GŁOWIE
teraz przechodzę do konkretów:
jakiś czas temu zamówilam włosy na taśmie silikonowej w sklepie online "headstyler"- wlosy są dobrej jakości- aczkolwiek jest ich mało jak na taką cenę. 415 zł Kupiłam jedną paczkę włosów a na przedłużenie- potrzebne są dwie- dowiedzialam sie o tym po czasie
trochę poskąpiłam i drugą paczkę włosów kupiłam u innego sprzedawcy: "dobrewlosy". Byly tańsze- bo zaledwie 260zł (naturalne wynikało z opisu) co ciekawe na paragonie byla taka informacja:
210 :/- wlosy naturalne
50 :/ - wlosy syntetyczne

Przedlużaniew domu kosztowalo mnie 850zł
Założyłam je tydzien temu i jak dotąd jest ok
Za 2 tygodnie podziele sie z Wami jak wyglądają
METODA NA TAŚME SILIKONOWĄ JEST NIEZŁA
maurita jest offline  
Stary 2009-04-13, 08:31   #1975
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maurita Pokaż wiadomość
WITAM WIZAŻANKI ))
NAJPIERW CHCIAŁAM WSZYSTKIM CZYTELNICZKOM ŻYCZYĆ WESOŁYCH ŚWIĄT Z BUJNĄ CZUPRYNĄ NA GŁOWIE
teraz przechodzę do konkretów:
jakiś czas temu zamówilam włosy na taśmie silikonowej w sklepie online "headstyler"- wlosy są dobrej jakości- aczkolwiek jest ich mało jak na taką cenę. 415 zł Kupiłam jedną paczkę włosów a na przedłużenie- potrzebne są dwie- dowiedzialam sie o tym po czasie
trochę poskąpiłam i drugą paczkę włosów kupiłam u innego sprzedawcy: "dobrewlosy". Byly tańsze- bo zaledwie 260zł (naturalne wynikało z opisu) co ciekawe na paragonie byla taka informacja:
210 :/- wlosy naturalne
50 :/ - wlosy syntetyczne

Przedlużaniew domu kosztowalo mnie 850zł
Założyłam je tydzien temu i jak dotąd jest ok
Za 2 tygodnie podziele sie z Wami jak wyglądają
METODA NA TAŚME SILIKONOWĄ JEST NIEZŁA
ja o tym już kiedys pisałam,że jedna paczka to jest za mało.wagowo sie zgadza,ale taśjma tez wazy-prawie połowę.

metoda dobra,trzeba pamiętać,żeby podklejać taśmy kiedy się rozklejają i zabezpieczać na solarium.

szkoda,że sprzedawcy pisza 100% natural,a potem okazuje się,że to syntetyk.
czesto słyszę głosy oburzenia,że w necie to ona kupi za 100 zł naturalne włosy-
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-13, 14:07   #1976
Dejiko
Raczkowanie

GG do Dejiko

Sciągałam sobie dzisiaj włosy buuuuu :/
masakra miałam keratyne, ściągająć całe płynem strasznie niszczyłam doczepione pasemka bo sie rozwalały, więc zgrzewałam je pociągająć. Nadaja się do dalszego przedłużania
ale.... jezu ile sie z tymi miomi znamęczyłam, strasznie ciężko się keratyne wyczesuje, juz połowę płynu zuzyłam, teraz zrobiłam sobie przerwę bo juz mi sie nie chce :/ no i fakt dużo moich wyleciało teraz było widać, ale przy pierścieniach podobnie to wyglądało.
teraz z miesiąc dam im odpocząc.
Dziewczyny co myślicie o tulejkach termicznych???
Wiem jak sie je zakłada tylko jestem ciekwawa jak sie je ściąga???
Dejiko jest offline  
Stary 2009-04-13, 15:54   #1977
sintagma
Wtajemniczenie

Dejiko ja dzisiaj mam szalony plan Wieczorkiem chciałam ściągnąc pasemka tez mam na keratyne tylko ze nie mam tego plynu i zastanawiam sie czy poradze sobie bez niego rozgniatając tylko zgrzewy az do ich całkowitego "polużnienia"? Nie wiem czy ryzykować

ps czy taśmę tape-on, tape-off mogę założyć sama? i jak?
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-04-13 o 15:59
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-13, 16:11   #1978
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dejiko ja dzisiaj mam szalony plan Wieczorkiem chciałam ściągnąc pasemka tez mam na keratyne tylko ze nie mam tego plynu i zastanawiam sie czy poradze sobie bez niego rozgniatając tylko zgrzewy az do ich całkowitego "polużnienia"? Nie wiem czy ryzykować

ps czy taśmę tape-on, tape-off mogę założyć sama? i jak?
leć do dyzurującej apteki i kup sobie naftę kosmetyczna.zmywacz do paznokci tez dobrze ściąga,ale niszczy włosy
nafta ponoć fajnie się ściąga
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-13, 17:35   #1979
sintagma
Wtajemniczenie

TmargoT powiem Ci tyle-jesteś boskaaaa i dajesz absolutnie dobre rady

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

A może jaka jest właściwie prawda z tym tape-off jedni mówią ze trzyma sie tylko do nastepnego mycia i jest to metoda ma wielkie wyjscia a inni ze wytrzymuje 3 m-ce?
Nie wiem dalej jkak to sie zakłada-podobno bardzo łatwo można zrobić to samej.
Znalazłam taki zestaw gdzie dodają instrukcję wykonania
https://www.headstyler.pl/wlosy_natu..._tape_off_50cm

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

ale jajo-własnie przeczytałam ze te niby włosy remy o str euro czy słowiańskiej są ściągane z Chin za 20-50 gr za pasemko
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-04-13 o 16:27 Powód: SKLEROZA
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-13, 17:38   #1980
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
TmargoT powiem Ci tyle-jesteś boskaaaa i dajesz absolutnie dobre rady

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

A może jaka jest właściwie prawda z tym tape-off jedni mówią ze trzyma sie tylko do nastepnego mycia i jest to metoda ma wielkie wyjscia a inni ze wytrzymuje 3 m-ce?
Nie wiem dalej jkak to sie zakłada-podobno bardzo łatwo można zrobić to samej.
Znalazłam taki zestaw gdzie dodają instrukcję wykonania
https://www.headstyler.pl/wlosy_natu..._tape_off_50cm
dziękuję.
pomagam,jak mogę.

to jest podobna metoda,lub nawet ta sama jak na taśmy silikonowe.
myślę,że może zmieniła się nazwa,jak np.CLIP IN,CLIP ON.to samo,a trochę inaczej się nazywają.
metoda fajna,ale droga.wydaje mi się,że jedna paczka-90 cm taśmy to mało.pamiętasz moją sprawę z byłego watku?miało być 100cm,a było tylko 92 cm.jak ściągłam kucyk tych włosków w ręku to osobiście mam więcej na grzywce,niż było w tej taśmie.minimum to dwie paczki-nic nie poradzisz-szkoda kasy.

trzeba to widzieć-na jednym centymetrze taśmy naklejono bardzo mało włosków,a w taśmie jest więcej.
TmargoT jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości