Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-13, 18:03   #1981
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dziewczyny wpadlam w jakoms obsesje .. cos mnie napadlo i zaczelam ogladac na allegro i ebay sztuczne wlochy .. mhmm jaka jest roznica miedzy treska i clipami ?? treska to jeden kawalek wlosow a clipow jest kilka ?? chyba sobie zamowie na probe a mialam juz nie przedluzac kurdeeee !!! te treski mi sie kojarza troche z viletta villass mmm ..mam wycieniowane wlosy do ramion czyli co by bylo lepsze clipsy chyba .. nie wiem ..niech mi da ktos kopa w tylek to sie moze uspokoje
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:15   #1982
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
dziewczyny wpadlam w jakoms obsesje .. cos mnie napadlo i zaczelam ogladac na allegro i ebay sztuczne wlochy .. mhmm jaka jest roznica miedzy treska i clipami ?? treska to jeden kawalek wlosow a clipow jest kilka ?? chyba sobie zamowie na probe a mialam juz nie przedluzac kurdeeee !!! te treski mi sie kojarza troche z viletta villass mmm ..mam wycieniowane wlosy do ramion czyli co by bylo lepsze clipsy chyba .. nie wiem ..niech mi da ktos kopa w tylek to sie moze uspokoje
treska to ogon.udaje spięte włosy
clipy mają udawać rozpuszczone włosy
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:25   #1983
sintagma
Wtajemniczenie

TmargoTcoś własnie pamiętam ze miałaś jakiś problem z tymi włosami
Ja myslałam ze taśma silikonowa i tape-on to to samo...Hm musze jeszcze o tym poczytać...
Dziekuje za odpowiedz
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:32   #1984
Dejiko
Raczkowanie

GG do Dejiko

Heh bardzo możliwe że zmywaczem do paznokci bo ten płyn właśnie tak śmierdzi :P
uuufff ja juz wszystkie oczyściłam i ogłaszam przerwę w przedłużaniu i obciełam ok 2 cm końcówek moze szybciej zaczną rosnąć bo nigdy nic nie obcinałam bo mi było szkoda w rezultacie bez przerwy mi sie łamały...
Dejiko jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:33   #1985
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
TmargoTcoś własnie pamiętam ze miałaś jakiś problem z tymi włosami
Ja myslałam ze taśma silikonowa i tape-on to to samo...Hm musze jeszcze o tym poczytać...
Dziekuje za odpowiedz
problem zostawiłam już dawno za sobą,chodzi o to,że z tej paczki bedziesz miała mało.
o wiele za mało
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-13, 20:54   #1986
maga8152
Przyczajenie

dziewczyny macie moze zdjecia jak powinny prawidlowo wygladac zgrzewy itp itd..?
maga8152 jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:23   #1987
sintagma
Wtajemniczenie

Powtarzam włosy to nie trawa którą jak skosisz rosnie szybciej (punkt wzrostu ma na końcu liścia gdzie dzielą sie komórki Włos ma w korzeniu ten punkt -dosłownie!! i to ze zetniesz nie pomoze im szybciej rosnąć jedynie moze zachamować proces rozdwajania. ja podciełam kiedyś w salonie goracymi nożyczkami które jakby sklejają końcówke i zapobiegają rozdwajaniu-polecam
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-13, 21:46   #1988
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
Dziewczynki tak wygladam w clip onach przepraszam za jakos zdjecia ale robione komorka i jeszcze przesylane z kolegi tela bo od mojego cos sie kabelek zepsul
troszke mało mnasz tych włoskow z clipow .. czy takk akurat sie ulozyly?
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-04-13, 23:47   #1989
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

no wlasnie magda785 troche widac ze dziwnie sie ukladaja i nie lacza z tymi z przodu ..moze powinnas je przypinac blizej twarzy ? a AAA TmargoT masz racje treska jest ogoniasta a co z clipami .ogladalam na allegro taki zestawik 7 czesci http://allegro.pl/item606478162_prom...sy_7_tasm.html

i nie wiem ..co o tym myslisz , ze to za malo zeby cala glowe przzedluzyc? ja mam cienkie wlosy, do ramion zeskalowane przy twarzy krotsze ... mhmm co o tym myslisz?
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-14, 08:03   #1990
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez maga8152 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie moze zdjecia jak powinny prawidlowo wygladac zgrzewy itp itd..?
zalezy jaka metoda
ja znalazlam swoje stare zdjecie zgrzewow na kerawax tylko juz z odrostem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture%209.jpg (12,9 KB, 116 załadowań)
Svinecka jest offline  
Stary 2009-04-14, 09:24   #1991
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
no wlasnie magda785 troche widac ze dziwnie sie ukladaja i nie lacza z tymi z przodu ..moze powinnas je przypinac blizej twarzy ? a AAA TmargoT masz racje treska jest ogoniasta a co z clipami .ogladalam na allegro taki zestawik 7 czesci http://allegro.pl/item606478162_prom...sy_7_tasm.html

i nie wiem ..co o tym myslisz , ze to za malo zeby cala glowe przzedluzyc? ja mam cienkie wlosy, do ramion zeskalowane przy twarzy krotsze ... mhmm co o tym myslisz?
myślę,że ci starczy . w razie czego nie musisz kożystać ze wszystkich pasm,tylko nie zapomnij o bokach-mozesz je trochę przyciąć do swoich,ale niezostawiaj bez.to jeden z błędów stosowanych przez dziewczyny.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-14, 11:06   #1992
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość

Ja kupuje cala tasme i tne na kawalki od zaleznosci jaka glowe ma klientka no i doszywam klipsy jezeli trzeba podwojne tasmy po prostu zszywam je ;] przyszywam jedna do drugiej
w ogole nie rozumumiem ... albo jestem głupiA .
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-04-14, 12:56   #1993
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TmargoT czytalam twoje poprzednie wypowiedzi na wczesniejszym forum i wiesz ze masz dosiwdczenie .. co konkretnie myslisz o tych wlosach z linku allgerowego ktory wklilam powyzej ? czy lepiej kupic wlosy na tasme i wszywac spinki (nigdy tego nie robilam ) to w ogole moj pierwszy raz z clipami dlatego tyle pytan ja wlasnie boje sie ze te alegrowiskie beda licho wygladac ze beda rzadkie .. nie wiem kurde..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-14, 18:18   #1994
vividia
Przyczajenie

ooodeta - jeśli nie chcesz znienawidzić przedłużania treskami - nie przyszywaj do nich klipów sama , szczególnie jeśli nigdy tego nie robiłaś - wszystko się "rozlezie" a ty wyjdziesz z siebie (a Twoje włoski razem z zaplątanymi klipami...)

lepiej kupić zestaw "fabryczny" - niemniej jednak co do linku w allegro - dosyć to tanie jak ja włosy naturalne, nawet chińskie... nie wiem czy nie są to przypadkiem syntetyki (chociaż na zdjęciach tak nie wyglądają). Ja ogólnie nie przepadam za zestawami clip in z chin - pasma są dosyć szerokie, co czasem po przypięciu wygląda jak peleryna
Stary 2009-04-14, 18:37   #1995
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vividia Pokaż wiadomość
ooodeta - jeśli nie chcesz znienawidzić przedłużania treskami - nie przyszywaj do nich klipów sama , szczególnie jeśli nigdy tego nie robiłaś - wszystko się "rozlezie" a ty wyjdziesz z siebie (a Twoje włoski razem z zaplątanymi klipami...)

lepiej kupić zestaw "fabryczny" - niemniej jednak co do linku w allegro - dosyć to tanie jak ja włosy naturalne, nawet chińskie... nie wiem czy nie są to przypadkiem syntetyki (chociaż na zdjęciach tak nie wyglądają). Ja ogólnie nie przepadam za zestawami clip in z chin - pasma są dosyć szerokie, co czasem po przypięciu wygląda jak peleryna
a co myslisz ( myslicie ) o tym zestawie...http://allegro.pl/item607628160_okaz...na_tasmie.html
podlaczylam sie do barbie na gg i ona mi odradzała , poniewaz to badziwe itp. jestem zdezorientowana. dodam iz nigdy wczesniej nie przedluzalam wlosow
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-04-14, 19:01   #1996
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

vivi mmm wiec to chinczyki ?? nie wiem bo nigdy nie mialam clipsow , wiec nie wiem na czym to polega ,.. efekt peleryny ?? tzn ze sie ukladaja jak placek, plasko ,takie zdechle mysie kitki ? mialam keratynowe pasemka ale wyniszczyly i przerzedzily mi wlosy dlatego chce sprobowac czegos nieszkodliwego a wybralam te tansze bo to 1 raz tak na probe i nie wiem czy w ogole ta metoda jest dla mnie , czy np nie beda mnie draznic te tesiemki jak sie skonponuja z moimi wlosami .. ale chyba jednak zrezygnuje w ogole z allegro , wybiore sie konkretnie do specjalistycznego sklepu nawet jesli kosztuje drozej to nic, bede wiedziec co kupuje i przymierze jak na czaszcze sie uklada aaa kicia te wlosy co wkleilas link to ma je marta078 chyba. wkleila na poprzedniej stronie foto , obczaj sobie ) i zapytaj konkretnie jej co i jak z tymi clipami
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-14, 20:02   #1997
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:

wiesz,przyszycie klipsów nie jest trudne.wymaga trochę samozaparcia i dobrej nitki,bo spinki tną nić.można pociąc sobie na mniejsze paski,jednak osobiście wolę takie szeroki-od końca głowy do końca.
efekt peleryny bedzie zawsze kiedy włosy będą w całości,a nie w pasemkach.

fakt,cena dziwnie tania,ale o jakości nie mnie osądzać.

ooodeta -zamów sobie,a potem zdaj nam relację

ja też szukam dobrych włosków na taśmie,bo te moje po zeszłorocznej przeróbce i obcięciu są tej samej długości co naturalne,a sztucznych mam już dość.

KICIA-nie wiem,jakie sa te włosy,ale zdjęcie tej pani po przedłużonych to koszmar.
przede wszystkim ma pasemka ,nie taśmy . koszmarnie zakończone i zniszczone.

na koniec dodam,że azjaty nie są takie złe,jeśli ktoś ma ciemne włosy. pozatym clipy nie nosi się stale,na noc zdejmuje,więc nie są tak narażone na zniszczenia.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-14 o 20:06
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-14, 20:16   #1998
vividia
Przyczajenie

tak ooodetko, to stuprocentowe chińczyki - patrz numeracja kolorów. Jeśli chodzi o pelerynę - najszersza treska w zestawie ma kilkanaście cm i przypina się ją w części potylicznej - masz 15 cm taśmy na karku - peleryna jak u czeskiego piłkarza używałam kilku takich zestawów, tanich (z allegro) i drogich (gd studio) i zawsze korzystałam tylko z najwęższych klipsów - a te najszersze przeszywałam na kok. Ale cena tych zestawów jest naprawdę niska i mi by było szkoda pieniędzy szczerze mówiąc. Ja jestem zakochana w clixach no ale cena tochę wyższa...

kiciaaa - ten zestaw to też chińczyki... dla mnie masakra - za te pieniądze to nie ma prawa być dobre...
Stary 2009-04-14, 20:24   #1999
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
tak ooodetko, to stuprocentowe chińczyki - patrz numeracja kolorów. Jeśli chodzi o pelerynę - najszersza treska w zestawie ma kilkanaście cm i przypina się ją w części potylicznej - masz 15 cm taśmy na karku - peleryna jak u czeskiego piłkarza używałam kilku takich zestawów, tanich (z allegro) i drogich (gd studio) i zawsze korzystałam tylko z najwęższych klipsów - a te najszersze przeszywałam na kok. Ale cena tych zestawów jest naprawdę niska i mi by było szkoda pieniędzy szczerze mówiąc. Ja jestem zakochana w clixach no ale cena tochę wyższa...

kiciaaa - ten zestaw to też chińczyki... dla mnie masakra - za te pieniądze to nie ma prawa być dobre...
indyjskie też mają taką numerację

znalazłam taką stronę i tam też operują taką numeracją
http://katowice.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ120562006

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-14 o 20:31
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-14, 20:37   #2000
sintagma
Wtajemniczenie

A można sie dowiedzieć jaka jest numeracja dla prawdziwych slowiańskich czy europejskich bo chinską znam....
tutaj znalazłam jakieś clipy-na moje oko chyba fajne
http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...67c9957bf1df44
From time to time
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-14, 20:38   #2001
magmac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
indyjskie też mają taką numerację

znalazłam taką stronę i tam też operują taką numeracją
http://katowice.gumtree.pl/c-Firmy-U...AdIdZ120562006
tmargo ale tam jest napisane ze ta pani oferuje wlosy slowianskie a podaje taka numeracje, to chyba lekka sciema
magmac jest offline  
Stary 2009-04-14, 20:41   #2002
vividia
Przyczajenie

Problem w tym, że słowiańskie nie mają palety kolorów - bo nie występują w jednakowych kolorach, indyjskie TmargoT mają inną numerację - zbliżoną, ale inną. A ogłoszenie z gumtree to jawne oszustwo - nie ma słowianów w takich kolorach bo się ich nie przetwarza... można przyjąć jedną zasadę - widzisz numer 613, 22, 1, 1b - azjaty na milion procent. Widzisz zdjęcie włosów w kolorach dalekich od naturalnych - azjaty albo indyjskie. Słowiańskie wiązane są w inny sposób.

W Europie jest kilka firm, które mają słowiany, w Polsce - z tych co robią przedłużenia - jedna, resztę mają perukarze... no i cena - jak coś jest tanie - nie jest słowiańskie albo europejskie - niestety :/
Stary 2009-04-14, 20:49   #2003
sintagma
Wtajemniczenie

Vividia a ta firma to może Kegel???
Mam pytanie-czy znacie jakąś strone choćby zagraniczną z dobrymi włosami tzn słowiańskimi lub europ? Albo jakąś hurtownię? Bede wdzieczna

Prosze Was jeszcze o opinie o tym zestawie. Czy on mi wystarczy na całą głowę i czy rzeczywiście to mogę zrobić sama???
http://www.headstyler.pl/wlosy_natur..._tape_off_50cm
niestety nie ma wagi podanej same wymiary
From time to time

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-04-14 o 21:12
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-14, 21:10   #2004
vividia
Przyczajenie

miałam na myśli Racoon (chodziło mi o firmę od przedłużeń). Zerknij sobie na ich sklep, czasem można trafić fajną promocję. Nie chciałabym wyjść na wroga włosów azjatyckich i indyjskich - lubię je i używam (azjatyckich), ale nie ten badziew z allegro. i nie lubię jak ktoś oszukuje, a tak się niestety dzieje.
czasem mnie przeraża, co ludzie robią ze swoimi włosami, tak samo mnie przerażają niektóre posty na tym forum, gdzie makabryczne metody tulejkowo-ringowe i zgrzewy na gorąco rządzą - ja bym nigdy swoim włoskom tego nie zrobiła - bo mam jej tylko jedne a błędów one nie wybaczają - a za jakiś czas odpłacą się za brutalne ich traktowanie... uff chyba się uniosłam
Stary 2009-04-14, 21:19   #2005
sintagma
Wtajemniczenie

Vividia miałam wlosy robione na tulejki,ringi, na warkoczyk,tissage, teraz mam keratyne którą za radą TmargoT ściągam naftą od wczoraj..wole to zrobić sama i powoli niż oddać wlosieta fryzjerce z butlą acetonu w łapie.Zadna mi z tych metod nie spasowała
Zawsze miałam robione azjatami i indyjskimi " o str europejskiej" btw uwielbiam to okreslenie...
Teraz mysle o tape-on na taśmie silikonowej... jestem uzależniona wiem
Ale spróbuje i tego-ten ostatni raz
From time to time

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-04-14 o 21:21
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-14, 22:14   #2006
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
vivi kicia te wlosy co wkleilas link to ma je marta078 chyba. wkleila na poprzedniej stronie foto , obczaj sobie ) i zapytaj konkretnie jej co i jak z tymi clipami
ja wyczytalam pod jej fotkami że ma przedłuzone na tasme na ringi... co to ??
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-04-15, 18:22   #2007
magdaall
Przyczajenie

Mnie tez interesuje ta metoda tape-on
Slyszalam ze jest bardzo droga?!
magdaall jest offline  
Stary 2009-04-15, 19:53   #2008
sintagma
Wtajemniczenie

Tak jest droga od okolo 1000 zl za 40 cm pasemka,widziałam nawet tą usługę po ok 2000 tyś ale to w salonie ja znalazłam taki zestaw do przedłużenia z instrukcją zakładania
http://www.headstyler.pl/wlosy_natur..._tape_off_50cm
tylko nie wiem co do końca o tym myślec
bo włosy niby europejskie a numery chińskie....ja juz nie wiem
From time to time

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-04-15 o 19:54
sintagma jest offline  
Stary 2009-04-16, 08:19   #2009
magdaall
Przyczajenie

Fajny ten zestaw tylko zeby nie okazalo sie ze tych wlosow bedzie za malo....
Ale wyglada interesująco.
magdaall jest offline  
Stary 2009-04-16, 13:00   #2010
papiusia1203
Raczkowanie

dziewuszki pomozcie
zastanawiam sie na kupnem clip on'ow znalazlam takie ale nie wiem czy szybko sie nie zniszcza? jak myslicie?

nie wiem czy moge zamiescic link z allegro?
dlatego sciagnelam info i fote

Włosy oferowane na tej aukcji są w 100% HUMAN HAIR
czyli 100% naturalne z oznaczeniem „tangle free”
czyli można bez problemu prostować, farbować, kręcić, i.t.d.

allegro.jpg
papiusia1203 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości