Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 16:40   #2041
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

wiem ze syntetyki bo jest napisane , ale co ze swieceniem ?? tzn jak sie przypnie to beda bic po oczach wlasnie tym sztucznym blyskiem , nie zgraja sie i daja sztuczny chamski efekt ?? oojaaaa
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-21, 16:44   #2042
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
wiem ze syntetyki bo jest napisane , ale co ze swieceniem ?? tzn jak sie przypnie to beda bic po oczach wlasnie tym sztucznym blyskiem , nie zgraja sie i daja sztuczny chamski efekt ?? oojaaaa
Jak nosiłam syntetyki też miałam z tym problem... Ale nie martw się, w moim przypadku szybko (tydzień?nie pamiętam) traciły połysk-po czesaniu itp. Polecam Ci jedwab na włosy,żeby wyrównać ten połysk
milka894 jest offline  
Stary 2009-04-21, 16:57   #2043
foxy123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie ma za co.czasem ciężko jest to sobie wyobrazić.
co do włosów.

włosy masz zniszczone najprawdopodobniej od połowy w dół po końce.
jeśli nie chcesz ich ściąc,a jakoś przetrzymać,to przy doczepianiu nic im nie grozi,bo włosy doczepiasz przy skórze głowy,a tam sa prawie zdrowe wlosy.
pewnie bedzie cię kosztowało mnustwo pracy,aby zamaskowac zniszczenie.jednak jeśli do tej pory sobie radziłas to teraz tez poradzisz.
Dziekuje Dokladnie jest tak jak piszesz- sa zniszczone od polowy do samego dolu.
Moglabys mi jeszcze napisac- czy da rade zcieniowac tak wlosy (jak juz przedluze),ze nie bedzie widac tak bardzo dlugosci moich naturalnych?
No i na oko- ile pasm mi wystarczy?120?Wiecej?
W ogole,czy na takich cieniasach bedzie cos sie trzymac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03779.jpg (23,4 KB, 92 załadowań)
Stary 2009-04-21, 17:17   #2044
MadziaWUbmw
BAN stały

Moja historia wygląda tak:
Miałam długie włosy. Poszłam na konkurs Miss i tam fryzjerka opitoliła mi je do ramion twierdząc, że miałam z tyłu pocharatane od łańcuszka( nie noszę biżuterii!), ścieła je bez mojej zgody gdy suszyła mi włosy głową w dól poprostu machnęła nożycami i tyle. Płakania było całą noc. Tydzień przed finałem zdecydowałam przedłużyć włosy-motodą najpopluarniejszą, ringami. Moja koleżanka fryzjerka zakupiła mi włosy- wyszło ok. 450zl i za darmo w kilka godzin dała mi piękne, długie, czarne włosy. Były cudne. Przez dwa miesiące. Co potem?
Potem moje włosy na tyle odrosly, że zaczeły sie te odrosty kołtunić między sobą ( a dbałam o włosy baardzo!!!). Zrobiły mi sie DREDY i de facto mija rok od tego zdarzenia a ja nadal mam włosy do ramion, a z tyłu nie mam połowy włosów-dopiero kilka cm odrosły. Czemu? Bo nie dało sie tego rozplątać i ryzjer musiał obciąć mi te sztuczne kłaki plus moje naturalne I to nie tylko mi tak wyszło- 6 (!) moich koleżanek skończyla tak samo!!!! Napisalam to ku przestrodze. Wklejam fotki.Podczas finału ze sztucznymi włosami i jak wyglądają teraz-po roku regeneracji. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gyh.jpg (23,6 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (4,6 KB, 112 załadowań)
MadziaWUbmw jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:10   #2045
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Dziekuje Dokladnie jest tak jak piszesz- sa zniszczone od polowy do samego dolu.
Moglabys mi jeszcze napisac- czy da rade zcieniowac tak wlosy (jak juz przedluze),ze nie bedzie widac tak bardzo dlugosci moich naturalnych?
No i na oko- ile pasm mi wystarczy?120?Wiecej?
W ogole,czy na takich cieniasach bedzie cos sie trzymac?
pewnie,że się da.moge ci pomóc,jak chcesz.
wkleję ci moją nowa fryzurkę,wydrukuj ją i zanies do fryzjera.niech ci tak wycieniuje i bedzie ok.
fryzura bedzie łatwa do ułożenia.
tył sie odcina-krótkie od dłuzszych.w stylu bombki.
jesli nie nosisz grzywki,zostaw z dłuższą,też fajnie wygląda.zawsze możesz coś dodac i zmienić.
nie trzeba do niej dużej ilości włosów,a długość 42 cm spokojnie wystarczy,dłuższe nie będą dobrze wyglądały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc00637y.malyjpg.jpg (42,7 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2964274.jpg (23,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1695322.jpg (19,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8766533.jpg (33,1 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-21 o 18:17
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:22   #2046
foxy123
Zakorzenienie

Cytat:
pewnie,że się da.moge ci pomóc,jak chcesz.
wkleję ci moją nowa fryzurkę,wydrukuj ją i zanies do fryzjera.niech ci tak wycieniuje i bedzie ok.
fryzura bedzie łatwa do ułożenia.
tył sie odcina-krótkie od dłuzszych.w stylu bombki.
jesli nie nosisz grzywki,zostaw z dłuższą,też fajnie wygląda.zawsze możesz coś dodac i zmienić.
nie trzeba do niej dużej ilości włosów,a długość 42 cm spokojnie wystarczy,dłuższe nie będą dobrze wyglądały
Jeju, wszystkie fotki ktore wkleilas to moje marzenie Co do koloru to chce miec taki jak mam (czyli b.jasny blond) plus ciemny tyl (jak na jednej z fotek co zalaczylas).
Swietna masz fryzurke!! Mi grzywka nie pasuje,ale tak zcieniowane bym wlasnie chciala miec!

Dziekuje!!!

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2009-04-21 o 18:24
foxy123 jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:24   #2047
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Jeju, wszystkie fotki ktore wkleilas to moje marzenie Co do koloru to chce miec taki jak mam (czyli b.jasny blond) plus ciemny tyl (jak na jednej z fotek co zalaczylas).

Bardzo poprosze o zdjecie, odrazu je wydrukuje
to sa propozycje fryzur.w dwu kolorowych łatwiej zobaczyć,a pierwsza fotka to moja
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-21, 18:27   #2048
foxy123
Zakorzenienie

Cytat:
to sa propozycje fryzur.w dwu kolorowych łatwiej zobaczyć,a pierwsza fotka to moja
Juz zauwazylam Super

Tmargo- a TY gdzie robisz wloski? Jakie miasto?aaaaaa..juz widze..slask;( szkoda
Stary 2009-04-21, 20:11   #2049
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

foxy masz zniszczone wlosy ,na koncach bardzo wystrzepione ,to wina rozjasniacza ktorym jedziesz po calej dlugosci , napisalas ze chcesz zatrzymac ten kolor a to oznacza kontynuacje przygody z wrogiem nr1 wlosow -rozjasniaczem . tez popelnilam w przeszlosci ten blad i w momencie kiedy sie opamietalam wlosy byly w strasznej kondycji (dodam ze przez ponad 2 lata przedluzalam , czyli rozj + extension)a na dodatek ten bialy blond wcale nie jest ladny (to oczywiscie tylko moja opinia ) sztuczny i oczobijny , dlatego teraz pasemkami schodze z tego koloru i przysieglam sobie: juz nigdy wiecej rozjasniacza (ewentualnie pasemka) ,jesli przedluzysz wlosy ktore i tak sa w straszliwym stanie , moze byc naprawde zle , moga wyrywac sie z cebulkami albo nie wiem co , mi przedluzanie je przerzedzilo okrutnie .jesli moge ci cos doradzic , jesli chcesz dojsc z wlosami do ladu i je zaposcic (no bo skoro je chcesz przedluzac to chyba chcesz miec dlugie hery) zejdz z tego blondu (pasemkami albo balejazem ) obetnij koncowki i dopiero przedluzaj nie chce sie wymadrzac , pisze to tylko dla twojego dobra , a to moje zdjecie jak mialam przedluzone na ringi (balas sie ze na cienkich wlosach nie beda sie trzymac , mi sie trzymaly ) ) pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00426 modified modified.jpg (141,4 KB, 92 załadowań)
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-21, 21:37   #2050
maga8152
Przyczajenie

ja kupilam wloski z 4greathair... jeszcze nie doszly..kupilam indyjskie czarne 50cm..ciekawe cz sa dobrej jakosci... niby tak? a wy co sadzicie?
maga8152 jest offline  
Stary 2009-04-21, 22:06   #2051
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maga8152 Pokaż wiadomość
ja kupilam wloski z 4greathair... jeszcze nie doszly..kupilam indyjskie czarne 50cm..ciekawe cz sa dobrej jakosci... niby tak? a wy co sadzicie?
zmierz,przelicz sztuki i napisz ci i jak
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-21, 23:39   #2052
foxy123
Zakorzenienie

Cytat:
foxy masz zniszczone wlosy ,na koncach bardzo wystrzepione ,to wina rozjasniacza ktorym jedziesz po calej dlugosci , napisalas ze chcesz zatrzymac ten kolor a to oznacza kontynuacje przygody z wrogiem nr1 wlosow -rozjasniaczem . tez popelnilam w przeszlosci ten blad i w momencie kiedy sie opamietalam wlosy byly w strasznej kondycji (dodam ze przez ponad 2 lata przedluzalam , czyli rozj + extension)a na dodatek ten bialy blond wcale nie jest ladny (to oczywiscie tylko moja opinia ) sztuczny i oczobijny , dlatego teraz pasemkami schodze z tego koloru i przysieglam sobie: juz nigdy wiecej rozjasniacza (ewentualnie pasemka) ,jesli przedluzysz wlosy ktore i tak sa w straszliwym stanie , moze byc naprawde zle , moga wyrywac sie z cebulkami albo nie wiem co , mi przedluzanie je przerzedzilo okrutnie .jesli moge ci cos doradzic , jesli chcesz dojsc z wlosami do ladu i je zaposcic (no bo skoro je chcesz przedluzac to chyba chcesz miec dlugie hery) zejdz z tego blondu (pasemkami albo balejazem ) obetnij koncowki i dopiero przedluzaj nie chce sie wymadrzac , pisze to tylko dla twojego dobra , a to moje zdjecie jak mialam przedluzone na ringi (balas sie ze na cienkich wlosach nie beda sie trzymac , mi sie trzymaly ) ) pozdrawiam
Dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz Ja swoich wlosow po calosci nie rozjasniam, robietak tylko raz na kilka miesiecy, a tak to tylko odrosty. Nie zmienia to jednak faktu,ze mam istne siano, jednak nie wyobrazam sobie zejscia z tego koloru Ja go uwielbiam
Stary 2009-04-22, 09:52   #2053
MadziaWUbmw
BAN stały

Więc jednak chcecie przedłużać ringami?
To sie żle skonczy...
Mnie koleżanki ostrzegały, a ja sie śmialam ze jak bede dbać o włosy to nic sie nie stanie! I dupa. Gdyby nie te przedluzanie wlosow to bym miala wlosy do pasa, a tak nadal mam do ramion i to ZNISZCZONE. dziewczyny lepiej te pieniadze (nie male) co wydacie na przedluzenie wydajcie na odzywki i suplementy diety- Wasze wlosy szybciutko urosna, piekne i zdrowe! Ja teraz to wiem- ale polak madry po szkodzie. Niestety nie posluchalam kolezanek i mam co mam na glowie. Nie popelnijcie mjego bledu!!! pozdrawiam
MadziaWUbmw jest offline  
Stary 2009-04-22, 10:40   #2054
lolly_girl
BAN stały

Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę.. większosc z Was się zna, ja śledzę ten wątek regularnie..
chciałabym zakupic pasma clip on, w ceimnym kolorze (wlosy mam na górze blond na dole ciemne) i proszę o radę, które będą najlepsze? oczywiscie naturalne.. bo siedze codziennie na allegro ale tam tego tyle może mi ktoś doradzi
lolly_girl jest offline  
Stary 2009-04-22, 11:12   #2055
Edyta2
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Kochane, źle się wyraziłam-> miałam na myśli metodę na warkoczyk TISSAGE, czyli taśmę doszywaną do warkoczyka.

Anija1982->pięknie wyglądają Ja też często słyszę,że nie mam już krótkich włosów, ale uważam,że są liche i nie ładnie wyglądają...

Edyta2-> właśnie boję się przedłużać u kogoś z ogłoszenia, chociaż teraz w nawet w tzw. "profesjonalnym" salonie mogę wyrzucić pieniądze w błoto. Szperałam w necie,na różnych forach i znalazłam dość wiarygodną panią- w sumie wyjdzie mi za całość ok. 650 zł z dojazdem.

Co kochana rozumiesz przez wiarygodną ? ja znam babeczke która przedłuża na keratyne za 300 zł ale nie w salonie dlatego taniej...robiłam u niej i jedno pasmo mi wypadlo bo poszłam na solarium:/ale przymocowala je bez żadnego "ale"i bez opłat
Edyta2 jest offline  
Stary 2009-04-22, 11:25   #2056
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

madziaUWbmw wiem o czym mowisz mam te same doswiadczenia , dlatego teraz chce kupic clipsy i w ten sposob jakos przetrwac dopoki wlosy nie odrosna foxy doskonale cie rozumiem, i domyslam sie ze farbujesz tylko odrosty ale wlosy te utlenione od dolu sie krusza , od gory rosna nowe ktore sa rozjasniane i tak w kolko , do tego prostownica suszarka i amen , wiem ze jest ci ciezko , tez mialam ten problem , no ale to twoj wybor
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-22, 12:12   #2057
foxy123
Zakorzenienie

Dziewczyny, to moze znacie kogos w 3miescie kto robi wlosy ale nie na ringi? Ogolem tez nie jestem przekonana do tego typu przedluzenia, wolalabym racoon, keratyne czy cos podobnego
Stary 2009-04-22, 18:48   #2058
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
nie jestem znawczynią,tylko trochę się w tym orientuję.

co do linku to na 100% sa to syntetyki.faktycznie można je prostowac i kręcic.jednak strasznie się świecą.
skąd wiem?bo sama je sprzedaję
Jejku jak fajnie właśnie zamierzam u Ciebie kupić te włoski i mam kilka pytan:P Są to syntetyki ale czy świecą się bardzo? Mnie interesuje kolor #1blond b.jasny barbi i jeszcze chcialam dokupic z 2 pasma dlugosci 65 cm zeby dac to pod spod i uzyskac taki efekt cieniowania ale niewiem jak to bedzie wygladac, patrze tez wlasnie ze na aukcjach u ciebie nie ma juz tych wloskow 65 cm z koloru blond barbi Tutaj zamieszczam zdjecie swoich wlosow mysle ze kolor bedzie pasowac www.NeverGoodEnough.fotka .pl przepraszam za link ale nie udalo mi sie wstawic zdjecia Bardzo bym prosiła o rade
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2009-04-22, 19:00   #2059
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jejku jak fajnie właśnie zamierzam u Ciebie kupić te włoski i mam kilka pytan:P Są to syntetyki ale czy świecą się bardzo? Mnie interesuje kolor #1blond b.jasny barbi i jeszcze chcialam dokupic z 2 pasma dlugosci 65 cm zeby dac to pod spod i uzyskac taki efekt cieniowania ale niewiem jak to bedzie wygladac, patrze tez wlasnie ze na aukcjach u ciebie nie ma juz tych wloskow 65 cm z koloru blond barbi Tutaj zamieszczam zdjecie swoich wlosow mysle ze kolor bedzie pasowac www.NeverGoodEnough.fotka .pl przepraszam za link ale nie udalo mi sie wstawic zdjecia Bardzo bym prosiła o rade
NEVER-to nie moja aukcja.ja nie sprzedaje w necie przedłużanych włosów-tylko detalicznie .mam je w ofercie stąd wiem .
kolor 613 błyszczy się dość mocno.owszem, po czasie trochę matowieją,ale nie kazde.to zalezy od materiału z jakiego są uzyte.

z twoich fotek wnioskuję ,że dobrym kolorem bedzie albo 122,albo 22.
wklej mi odcienie z tej oferty

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-04-22 o 19:02
TmargoT jest offline  
Stary 2009-04-22, 19:22   #2060
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

NeverGoodEnough18 widzialam wlasnie twoj profil , masz nawet dlugie te wlosy
ooodeta jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:01   #2061
maga8152
Przyczajenie

dostalam dzis wlosy z 4greathair wlosy sa mieciutkie fajne.. zobaczymy jak sie beda nosisz zakladam na keratyne 30 kwietnia Czy ktoras z was miala te wlosy z tej hurtowni?jesli tak to jak sie one nosily?
maga8152 jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:06   #2062
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Co kochana rozumiesz przez wiarygodną ? ja znam babeczke która przedłuża na keratyne za 300 zł ale nie w salonie dlatego taniej...robiłam u niej i jedno pasmo mi wypadlo bo poszłam na solarium:/ale przymocowala je bez żadnego "ale"i bez opłat

Znalazłam opinię dziewczyny na konkurencyjnym forum , która u tej pani przedłużała- naprawdę mnie przekonała Poza tym ta metoda wydaje się najmniej inwazyjna

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:12
milka894 jest offline  
Stary 2009-04-22, 20:45   #2063
korbi84
Raczkowanie

czy moze któraś z was dziewuszki kupowała włoski u tego sprzedawcy? interesuja mnie włosy clip z tym, ze naturalne ale nie widze ich obecnie na allegro stąd wklejam link do syntetykow. możecie cos powiedziec na temat włosów od tego sprzedawcy? zgóry dziekuje za komentarze

http://allegro.pl/item607879521_prze...ajgestsze.html
korbi84 jest offline  
Stary 2009-04-22, 21:22   #2064
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
NEVER-to nie moja aukcja.ja nie sprzedaje w necie przedłużanych włosów-tylko detalicznie .mam je w ofercie stąd wiem .
kolor 613 błyszczy się dość mocno.owszem, po czasie trochę matowieją,ale nie kazde.to zalezy od materiału z jakiego są uzyte.

z twoich fotek wnioskuję ,że dobrym kolorem bedzie albo 122,albo 22.
wklej mi odcienie z tej oferty
http://allegro.pl/item617736615_clip...tuj_geste.html
to jest ta aukcja tutaj jest troszke wiecej kolorkow. Ja mam w sumie teraz wlosy rozjasnione rozjasniaczem plus plukanka zeby zolte nie byly kiedys mialam sliczne wloski clip on to byl chyba jakis balejage blond z brazem ale teraz juz niestety nigdzie nie moge ich znalesc no i kolor moich naturalnych włosów sie zmienil. Zauwazylam po zdjeciach ze wlosy z tej aukcji szczegolnie ten blond jasny az tak sie nie blyszczy.. no i te komentarze pozytywne.. sama juz nie wiem:P

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
NeverGoodEnough18 widzialam wlasnie twoj profil , masz nawet dlugie te wlosy
nie nie ja zawsze mialam krotkie, tylko na niektorych fotkach mam przedluzone dlugosc 55 cm i kurcze sliczny kolorek byl juz teraz nigdzie nie moge takiego dostac i w sumie ciezko by mi bylo zrezygnowac z jasnego blondu na rzecz brazowych pasemek:P
Stary 2009-04-22, 21:29   #2065
anusiuniaa
Zakorzenienie

never gdzie sa twoje fotki w przedłużonych??
anusiuniaa jest offline  
Stary 2009-04-22, 22:23   #2066
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
never gdzie sa twoje fotki w przedłużonych??
a wiec tak fotka numer 1, 7, 12, 13, 15, 17 tutaj mialam dlugosc 55 cm balejaz blond z brazem
na fotkach numer 6, 8, 9 to bedzie chyba 40 cm byly 50 cm ale je skrocilam ze wzgledu na fatalna jakosc wlosow
Stary 2009-04-22, 22:27   #2067
anusiuniaa
Zakorzenienie

Cytat:
a wiec tak fotka numer 1, 7, 12, 13, 15, 17 tutaj mialam dlugosc 55 cm balejaz blond z brazem
na fotkach numer 6, 8, 9 to bedzie chyba 40 cm byly 50 cm ale je skrocilam ze wzgledu na fatalna jakosc wlosow

hmm... ale gdzie one sa wklejone???
bo ja chyba jakaś slepa jestem
anusiuniaa jest offline  
Stary 2009-04-22, 22:43   #2068
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
hmm... ale gdzie one sa wklejone???
bo ja chyba jakaś slepa jestem
hmm no na fotka.pl po prawej stronie jest takie okienko z napisem moje fotki (20 ) i sobie klikasz kazda po kolei

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Cytat:
hmm no na fotka.pl po prawej stronie jest takie okienko z napisem moje fotki (20 ) i sobie klikasz kazda po kolei
www.NeverGoodEnough.fotka .pl ;p
Stary 2009-04-23, 10:45   #2069
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Dziewczyny, jaką opinię mają włosy azjatyckie?
Często rozmawiacie o metodzie przedłużania na taśme.Czy to chodzi o Metoda wplatania taśmy warkoczem,czy Metoda taśmy przyszytej do warkocza?

Bardzo dziękuję za odpowiedź.Mam słabe , cieńkie włoski i wydaje mi się ze metoda na taśme byłaby dla mnie odpowiednia.

mogwaica jest offline  
Stary 2009-04-23, 15:58   #2070
anusiuniaa
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

www.NeverGoodEnough.fotka .pl ;p

a! ja myslałam ze tu na forum
bardzo ładne włoski
jak długo Ci się trzymały??
anusiuniaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości