Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-09, 14:49   #2251
blondi1041
Rozeznanie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ja swoje syntetyki plukalam pare minut w roztworze gencjany (jedna kropla na pol litra wody ) tak mi polecil o ile pamietam przemko ??
i pomoglo to uzyskac platynowy odcien, bo wczesniej zbyt zolte byly
plukanka tez moze byc

blondi1041 jest offline  
Stary 2009-05-09, 15:45   #2252
alicja84m
Raczkowanie

ooodeta no ciekawe jak to wyjdzie
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-09, 15:51   #2253
foxy123
Zakorzenienie

No!!! W koncu po raz pierwsz przedluzam wlosy Bedzie mi je robic nasza forumowa kolezanka,Marta Wloski rosyjskie, na kreatyne, mam nadzieje,ze bedzie ladnie i choc troszke mi posluza

Jeej...przepraszam,ze brzydki avatar,ale 99% czasu siedze na chirurgicznym watku ale obciach;/
Stary 2009-05-09, 16:45   #2254
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
szczerze mowiac mysle ,ze syntetyki nie zniosly by intensywnosci w jakiej uzywam prostownicy;D
a co sadzicie o tych włoskach chce je zamowic bo ineresuja mnie tylko naturalne??? juz raz wklejalam ten link i nikt mi nie doradzil a wy macie juz jakies pojecie ... :conf used: prosze bo to duzo kasy jest i boje se zybym jakiegos byle czego nie kupila a TmagroT co ty o nich sadzisz????
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=627321353
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-05-09, 17:02   #2255
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
a co sadzicie o tych włoskach chce je zamowic bo ineresuja mnie tylko naturalne??? juz raz wklejalam ten link i nikt mi nie doradzil a wy macie juz jakies pojecie ... :conf used: prosze bo to duzo kasy jest i boje se zybym jakiegos byle czego nie kupila a TmagroT co ty o nich sadzisz????
weszłam sobie na strone tej firmy i poczytałam sobie.
trudno ocenic po zdjęciach jakość włosów,jednak pewnie będą lepsze niż te naturalne za 120 zł.
sory,ale jakość musi kosztować.
jedynie co dziwnego-śmiesznego rzucilo mi sie na stronie to wpis:

Chciałabyś coś zmienić? Zamiast dobierać kolor przedłużeń do twoich włosów... spróbuj coś zupełnie innego i dobierz kolor twoich włosów do przedłużeń. Wybierz nowy kolor lub odcień - odwiedź swojego fryzjera z nowymi przedłużeniami i niech on ci dobierze kolor włosów...łatwa i świetna metoda na odświeżenie wyglądu.

Wyślij swoje zdjęcie do chichairextensions@gmail. com a my postaramy sie dobrać najlepszy kolor do twoich włosów!

Wyślij nam próbkę twoich włosów - a my profesjonalnie dobierzemy Ci kolor!

po pierwsze.żadnen fryzjer nie jest w stanie dobrac kazdego koloru do danego włosa,bo na to składa się zbyt wiele czynników,nie ma takiej fizycznej możliwości,aby dobrze określić kolor po zdjęciu.mogłabym wymieniac i wymieniać.sporo wzorkników firm nie oddaje prawdy koloru,więc to jest bujda.
jedynie można dobrac kolor wysyłając koniec swoich włosow o ile nie jest to blond i nie malowany w domu
tak więc,firma chciała się postarać.

przeglądając dokładnie oferte tej firmy,lecz niezdradzając szczegółów moge śmiało powiedzieć,ze firma zdobyła moje zaufanie.POLECAM.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-09, 17:05   #2256
anusiuniaa
Zakorzenienie

Cytat:

ja mam włoski tej firmy i jestem bardzo zadowolona
jedyny minus to kiepsko doszyte klipsy
ale sama struktura włosa OK
anusiuniaa jest offline  
Stary 2009-05-09, 17:19   #2257
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

przeglądając dokładnie oferte tej firmy,lecz niezdradzając szczegółów moge śmiało powiedzieć,ze firma zdobyła moje zaufanie.POLECAM.[/quote]\

0ik dzieki

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
ja mam włoski tej firmy i jestem bardzo zadowolona
jedyny minus to kiepsko doszyte klipsy
ale sama struktura włosa OK
ok super laski dziekuje bardzo!! a co do odcienia to dogadalam sie z laska na platynowy blond i czekam az bedzie miala ponoc 20 maja i ja dopasuje sobie odcien ze wzgledu na to ze jestem teraz na etapie rozjasniania pasemkami
Stary 2009-05-09, 18:15   #2258
fantazja22
Raczkowanie

allegro 098767890
ja chyba tez zdecyduje się na włoski tej firmy najgorzej odcień jest problem Mam platynowe pasemka na włosach to które mam wziąć?
fantazja22 jest offline  
Stary 2009-05-09, 18:52   #2259
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez fantazja22 Pokaż wiadomość
allegro 098767890
ja chyba tez zdecyduje się na włoski tej firmy najgorzej odcień jest problem Mam platynowe pasemka na włosach to które mam wziąć?
Słuchaj babka co to sprzedaje jest spoko ja chcialam tez odcien platyny i do niej napisałam, odpisala mi z poradą. Bardzo fachowa obsluga numer platyny to u niej 613 i teraz jest u niej niedostepny. Kobitka mowila ze bedzie dostepny dopiero 20-23 maja i ze mnie powiadomi.

a ty chcesz czystą platyne bez pasemek tak?

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

bo z pasemkami jest ciezko dobrać prawda...
Stary 2009-05-09, 19:52   #2260
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

o jak fajnie :p teraz bedziemy wszystkie na forum zaCLIPowane i wszystkie z problemem jaki kolor wlosow wybrac .. alicja i NeverGood jak tam clipy ?? czy ktoras z was juz je myla ?? w ogole jak z noszeniem . bo gdzies kiedys ktos napisal ze syntetyki sie placza ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-09, 20:00   #2261
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
no nie można farbować, ale na tym nie zależy, bo kolor clipów idealnie pasuje do moich włosów.
NeverGoodEnough18 nasze clipy są naprawdę gęste! a jaki wzięłaś kolorek??
dziś moje clipy (4 najmniejsze pasma i dwa średnie) przeżyły kilka godzin w kucyku, oczywiście obserwowałam reakcje ludzi, tzn.: czy zauważą że jest coś z nimi nie tak, ale nikt nawet nie zwrócił uwagi
troszkę się poplątały, ale kilka machnięć grzebieniem i jest OK, włoski leżą sobie w pudełku i czekają następnej okazji, hihi
ciekawe co powiesz jak twoj kolor sie spłucze
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-05-09, 20:03   #2262
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
o jak fajnie :p teraz bedziemy wszystkie na forum zaCLIPowane i wszystkie z problemem jaki kolor wlosow wybrac .. alicja i NeverGood jak tam clipy ?? czy ktoras z was juz je myla ?? w ogole jak z noszeniem . bo gdzies kiedys ktos napisal ze syntetyki sie placza ..
No ja też tak slyszałam dlatego miedzy innymi dlatego chce naturalne
a słuchajcie laski jak z czesaniem ich?? uzywacie specjalnych szczotek grzebieni???
Stary 2009-05-09, 20:04   #2263
Emilcia_1616
Zakorzenienie

pojdzie do fryzjera i zrobi znow taki kolorek

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-05-09, 20:06   #2264
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez kiciaaa Pokaż wiadomość
a z włosów naturalnych tez sie spłukuje kolor?
Stary 2009-05-09, 20:15   #2265
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
loj kiciaaa ale sie uczepilas , jak ci sie nie podobaja syntetyki to ich po prostu nie zamawiaj a alicja ma wlosy blond wiec co ma jej sie wyplukac ?? rozjasniacz ?? jeszcze nie spotkalam sie z czyms takim , ewentualnie troche zzolkna i co z tego , przy clipach koloru slonecznego to chyba nie bedzie tragedia .. a poza tym lepsze syntetyki przy jasnym blondzie , wiesz co z naturalnymi sie dzieje po miesiacu uzywania ?? bo ja wiem . masz przedluzona miotle na glowie . gorzej niz twoje wlasne . a co do syntetykow osobiscie przetestuje i wtedy sie wypowiem .
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-09, 20:19   #2266
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
loj kiciaaa ale sie uczepilas , jak ci sie nie podobaja syntetyki to ich po prostu nie zamawiaj a alicja ma wlosy blond wiec co ma jej sie wyplukac ?? rozjasniacz ?? jeszcze nie spotkalam sie z czyms takim , ewentualnie troche zzolkna i co z tego , przy clipach koloru slonecznego to chyba nie bedzie tragedia .. a poza tym lepsze syntetyki przy jasnym blondzie , wiesz co z naturalnymi sie dzieje po miesiacu uzywania ?? bo ja wiem . masz przedluzona miotle na glowie . gorzej niz twoje wlasne . a co do syntetykow osobiscie przetestuje i wtedy sie wypowiem .
a z clipami blondem naturalnym co sie dzieje tez miotła??
Stary 2009-05-09, 20:28   #2267
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
a z clipami blondem naturalnym co sie dzieje tez miotła??
nie , nie .chodzilo mi o naturalne blond REMY za ktore placilam 500E wiec byly (a przynajmniej powinnymi byc) dobrej jakosci . po miesiacu zrobily sie miotlowate . mialam je przedluzone na keratyne .nie dalo sie nic zrobic .walilam tony odzywek masek cudow i tak byly sianowate .bo to przeciez wlosy rozjasnione . zreszta rozmawialam o tym z fryzjerem i sam potiwerdzil ze wlosy naturalne rozjasnione sa ciezkie do pielegnacji i tak jest ze sie pusza , dlatego tym razem zaryzykowalam syntetyczne aby nie miec przedluzonej kupy siana , syntetyki sa sztuczne , kolor jest uzyskiwany fabrycznie wiec teoretycznie nie powinny byc tak klapotliwe jak naturalne rozjasnione
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-09, 20:32   #2268
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
nie , nie .chodzilo mi o naturalne blond REMY za ktore placilam 500E wiec byly (a przynajmniej powinnymi byc) dobrej jakosci . po miesiacu zrobily sie miotlowate . mialam je przedluzone na keratyne .nie dalo sie nic zrobic .walilam tony odzywek masek cudow i tak byly sianowate .bo to przeciez wlosy rozjasnione . zreszta rozmawialam o tym z fryzjerem i sam potiwerdzil ze wlosy naturalne rozjasnione sa ciezkie do pielegnacji i tak jest ze sie pusza , dlatego tym razem zaryzykowalam syntetyczne aby nie miec przedluzonej kupy siana , syntetyki sa sztuczne , kolor jest uzyskiwany fabrycznie wiec teoretycznie nie powinny byc tak klapotliwe jak naturalne rozjasnione
a te wlosy beda ok bo sie beraz wystraszylam....

bo zamierzam je kupic platynowy blond....
Stary 2009-05-09, 21:04   #2269
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
a te wlosy beda ok bo sie beraz wystraszylam....

bo zamierzam je kupic platynowy blond....
tez zastanawialam sie nad tymi wlosami . pisalam nawet maile z ta dziewczyna od wlosow bo mialam dylemat czy syntetyki czy naturalne , jak chcesz zobaczyc co mi odpisala to daj mi maila . przesle ci cala nasza korespondencje )
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-09, 21:26   #2270
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
tez zastanawialam sie nad tymi wlosami . pisalam nawet maile z ta dziewczyna od wlosow bo mialam dylemat czy syntetyki czy naturalne , jak chcesz zobaczyc co mi odpisala to daj mi maila . przesle ci cala nasza korespondencje )

napisalam na PW MAILA thx
Stary 2009-05-09, 21:42   #2271
alicja84m
Raczkowanie

Cytat:
hm, raczej nie ma takiej możliwości, bo ten kolor który mam jest efektem spłukania średniego blondu i utrzymuje się od 3 tygodni już. No a jeżeli już coś się takiego stanie to zafarbuje moje włoski i tyle
a jeżeli chodzi o dylemat: naturalne czy syntetyki, to sama nie wiem co bym wybrała, zależy od zasobności portfela i czasu jaki musiałabym poświęcić na ich pielęgnację, bo jak wiecie, naturalne przeszły mnóstwo zabiegów chemicznych, i trzeba je non stop odżywiać...w ogóle tyle z nimi zabawy, że chyba bym nie wyrobiła finansowo na kosmetyki...a one kosztują...a wszyscy je tak zachwalają...fakt, są to ludzkie włosy, ale bardzo zniszczone, co wychodzi po jakimś czasie nieodpowiedniej eksploatacji.
remy to włosy azjatyckie, z tego co się orientuję, więc wyobraźcie sobie, ile zabiegów musiały przejść, żeby z czarnych stać się blond...nic dziwnego, że ich łuska jest uszkodzona i otwarta - dlatego włosy się puszą i plączą, jak pisała ooodeta.
Ja mam swoje syntetyczne i jest mi z tym dobrze, bo nie wydałam trzycyfrowej sumy na mój kaprys przedłużenia, i nie muszę nad nimi ślęczęć z maseczkami itp.

ooodeta, ja jak na razie umyłam w szamponie jedno pasemko, żeby zobaczyć czy coś się będzie z nim działo - i nic, wysuszyłam na słońcu i są normalne. Wiesz, mam je od środy, także niewiele mogę jeszcze napisać w tej sprawie. z noszeniem to też już chyba pisałam, na początku nieco się czuje ten dodatkowy ciężar na głowie (mój cały zestaw waży ok. 150g), ale po jakimś czasie skóra głowy się przyzwyczaja. O plątaniu też chyba wspomniałam - jak miałam tego kucyka, to troszke mi się poplątał, ale to normalne przy długich włosach, wystarczyło przeczesać zwykłym grzebieniem i już

Edytowane przez alicja84m
Czas edycji: 2009-05-09 o 21:59
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-09, 22:04   #2272
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Jeszcze ich nie mylam:P musze przyznac ze nosi sie je swietnie, mialam juz dwa razy zakladane naturalne wlosy rowniez na clipach i musze przyznac ze syntetyki to najlepsze wlosy jakie dotychczas mialam. Fakt, sa troche ciezsze niz moje naturalne, ale swietnie sie trzymaja Spineczki są odpowiedniej wielkosci to chyba rozm.M tych spineczek bo kiedys mialam S-ki i czulam jakby mi zaraz mialy odpaśc Co do plątania moim zdanie plączą sie mniej niz naturalne u mnie najgorzej jest z tymi wlosami zakladanymi na samym dole, tam najwiecej robi sie koltunow, ale zauwazylam rowniez ze syntetyki lepiej sie rozczesuja niz naturalne wlosy, przynajmniej ja mam takie odczucie. Jak narazie dla mnie same plusy

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
hm, raczej nie ma takiej możliwości, bo ten kolor który mam jest efektem spłukania średniego blondu i utrzymuje się od 3 tygodni już. No a jeżeli już coś się takiego stanie to zafarbuje moje włoski i tyle
a jeżeli chodzi o dylemat: naturalne czy syntetyki, to sama nie wiem co bym wybrała, zależy od zasobności portfela i czasu jaki musiałabym poświęcić na ich pielęgnację, bo jak wiecie, naturalne przeszły mnóstwo zabiegów chemicznych, i trzeba je non stop odżywiać...w ogóle tyle z nimi zabawy, że chyba bym nie wyrobiła finansowo na kosmetyki...a one kosztują...a wszyscy je tak zachwalają...fakt, są to ludzkie włosy, ale bardzo zniszczone, co wychodzi po jakimś czasie nieodpowiedniej eksploatacji.
remy to włosy azjatyckie, z tego co się orientuję, więc wyobraźcie sobie, ile zabiegów musiały przejść, żeby z czarnych stać się blond...nic dziwnego, że ich łuska jest uszkodzona i otwarta - dlatego włosy się puszą i plączą, jak pisała ooodeta.
Ja mam swoje syntetyczne i jest mi z tym dobrze, bo nie wydałam trzycyfrowej sumy na mój kaprys przedłużenia, i nie muszę nad nimi ślęczęć z maseczkami itp.
Zgadzam sie z Tobą Po moich przygodach z naturalnymi wlosami z pokora zostane juz przy syntetykach. Wydalam mase pieniedzy na naturalne wlosy na poczatku byly ok pozniej zacząl sie koszmar. Non stop sie plataly konce zrobily sie jak u miotly. Musialam je podcinac przez co w ogole stracily swoj wyglad a i tak nie byly w lepszym stanie. O odzywkach juz nie wspomne- ile ja wydalam na te cholerstwa zeby wlosy jakos wygladaly Nawet nosilam do znajomej fryzjerki zeby mi je jakos odnowila ale i to na marne poszlo, bo stan włosów sie nie zmienil. Za cene naturalnych wlosow mialabym juz z 10 tasm syntetykow, no ale trzeba wszystkiego w zyciu sprobowac
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2009-05-09, 22:30   #2273
ohyea
Raczkowanie

mam pytanie czy wlosy przedluzane utrudniaja prostowanie swoich naturalnych?
ohyea jest offline  
Stary 2009-05-10, 09:06   #2274
fantazja22
Raczkowanie

Ja chyba się zdecyduje ale na naturalne W sumie nie mam wyboru nie mogę kupić syntetyków bo to śmiesznie będzie wyglądało - mam bardzo delikatne włosy

allegro 098767890 widzę ze kupimy z tej samej firmy słuchaj mam problem z kolorem Mam pasemka platynowe ( ale nie biale ) cos takiego jak ten nr 613 dużo ich jest ale nie na całej głowie tak jak na tym obrazku nr 5 oczywiscie bez brazowej farby
http://www.allegro.pl/item627095254_...n_clip_in.html

Raz chciałam sobie zafarbować całą głowę to fryzjerka mi odradziła bo bym musiała co miesiąc czy dwa farbować to chyba bym łysa była więc zostały mi pasemka... Tylko jak ty dobrać kolor nie wiem będę musiała napisać do tej facetki na allegro niech ona coś wymyśli....
fantazja22 jest offline  
Stary 2009-05-10, 09:12   #2275
alicja84m
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ohyea Pokaż wiadomość
mam pytanie czy wlosy przedlużane utrudniaja prostowanie swoich naturalnych?
hm, to chyba zależy od sposobu przedłużenia i tego,czy włosy są syntetyczne czy naturalne (niektórych syntetyków nie wolno prostować, bo się spalą) dlatego ja wybrałam clipy, najpierw prostuję swoje włosy, a potem zakładam te pasma.
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-10, 10:49   #2276
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
nie uczepiłam. Wy myślicie tylko o sobie.
co maja powiedziec osoby takie jak ja,
ktore mialy kiedys nieszczesny blond na głowie,
zafarbowały na ciemniejsze kolor np braz .
I CO?
braz zmywa sie bardzo szybko, miesiąc i juz po .
a nie chce miec róznicy w kolorze
clipy pozostana w kolorze brazowych
a ja juz bede miala z powrotem blond :O

Edytowane przez kiciaaa
Czas edycji: 2009-05-10 o 10:52
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-05-10, 12:24   #2277
alicja84m
Raczkowanie

no kiciaaa, ale to przecież nie jest problem z clipami, tylko z Twoimi włosami...czegoś tu nie rozumiem, więc jak już Ci zejdzie kolorek z naturalnych włosków, to będziesz też rozjaśniać clipy??? a potem znów je farbować na brąz?? dziwne...to chyba lepiej od razu swoje pofarbować na poprzedni brąz i już, a nie clipy.
co do schodzenia farby z rozjaśnianych włosów, to wiem doskonale o czym mówisz.Moich farba też się nie trzyma, kiedyś chciałam je przyciemnić, to po 2-3 tygodniach znów miałam jasne. Po prostu barwnik z farby nie ma się czego trzymać w wyjałowionych rozjaśnianiem włosach...
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-10, 12:28   #2278
maurita
Raczkowanie

dziewczynki teraz moje klka słow o....
METODZIE TAPE ON, HAIR-TALK, TASMIE SILIKONOWEJ

otóż:
miesiac temu załozylam wloski od dwóch sprzedawców ze sklepów online z włoskami. Oba gatunki sa super. Myłam wiele razy i jestem pod wrazeniem jakosci samych wlosków.
co do metody to jest (jest wybaczcie za slownictwo) do bani.
Wcale nie jest niewyczuwalna!!!!
Same tasmy dwustronnie "klejace"- kleja owszm ale do pierwszego mycia!!!!
dobrze ze zamowilam jeszcze klej liquid gold- on trzyma- na zaboj.
niestety przy "doklejaniu" porozklejanych warstw powklejalo sie wiele moich wlosow i niestety powyrywaly sie.
wole nie myslec cobedzie po zdjeciu i czy ten remover do kleju w ogole zadziala ((
za te pieniadze wszytsko powinno grac!!!
zla jestem na siebie bo moglabym kupic zapas wlosow na 3 lata i zalozyc na ringi (metoda sprawdzona)
maurita jest offline  
Stary 2009-05-10, 12:32   #2279
kiciaaa
Rozeznanie

rozumie mnie tu ktos ?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
no kiciaaa, ale to przecież nie jest problem z clipami, tylko z Twoimi włosami...czegoś tu nie rozumiem, więc jak już Ci zejdzie kolorek z naturalnych włosków, to będziesz też rozjaśniać clipy??? a potem znów je farbować na brąz?? dziwne...to chyba lepiej od razu swoje pofarbować na poprzedni brąz i już, a nie clipy.
co do schodzenia farby z rozjaśnianych włosów, to wiem doskonale o czym mówisz.Moich farba też się nie trzyma, kiedyś chciałam je przyciemnić, to po 2-3 tygodniach znów miałam jasne. Po prostu barwnik z farby nie ma się czego trzymać w wyjałowionych rozjaśnianiem włosach...
no przeciez mowie od poczatku o rozjasnionych

Edytowane przez kiciaaa
Czas edycji: 2009-05-10 o 12:32
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-05-10, 15:37   #2280
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

roznica na pewno nie bedzie az tak drastyczna , nawet jesli farba sie wymywa to na pewno nie w taki sposob ze z ciemnych robi jasne , kolor nie jest po prostu juz tak intensywny .. zreszta na sloncu tez wlosy jasnieja , od gory bedziesz miec jasniejszy refleks i juz ..
ooodeta jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości