Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-15, 14:38   #2401
malolkaa
Raczkowanie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej, rowniez przedluzylam sobie wlosy clipami, kolor idealny wszytsko na poczatku super wlosy byly zwiewne geste gladkie...
a teraz ...same zobaczcie co sie z nimi dzieje;/tzw dredy, czesto trzeba je czesac co wiaze sie z tym ze pojedyncze wlosy tak jakby sie naciagaja na samych koncach i tworzy sie sprezynka;/

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

gdybym ja tylko umiala wstawic obrazki;/
malolkaa jest offline  
Stary 2009-05-15, 15:53   #2402
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
Jazzlyn piekne masz te wloski bardzo mi sie podoba kurcze ja juz sie tez nie moge doczekac az bede miala swoje...
a co do kolorku faktycznie o ton jasniejsze musisz miec ale spoko ja pewnie tez bede miala ten problem ciezko jest dopasowac...

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

a co naturalne sa rzadsze?????

sztuczne taśmy sa podwójnie zszywane,a naturalne pojedyńczo.
w sumie jest ich o połowę mniej.
jednak bez strachu,ponieważ sporo moich klientek mówi,że cały 8 cz.zestaw ze sztucznych jest za gesty i nie wpinaja wszystkich 4 szerokich tasm.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:10   #2403
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
i tak chyba zrobię kupie nr 2 i dopasuje swoje włosy do niego

czy moze kupic ciemniejsze i dofarbowac na ciemniejsze? bo jak tamte okaza sie za jasne dla mnie?
moim zdaniem ciemniejsze bo teda juz czarne a nie braz no chyba ze chcesz miec czarne od spodu kiedys tak mialam fajnie to wyglada
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:14   #2404
Emilcia_1616
Zakorzenienie

moje
zaraz mykam do fryzjera pocieniowac gore bo mam pocieniowane ale tak ze skosa do boba i zle to z tylu wyglada

a wogole to musze je z tylu zagescic i chyba dokupic jedna tasme taka 22 cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05266.jpg (15,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05271.jpg (20,1 KB, 36 załadowań)

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:22   #2405
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

sztuczne taśmy sa podwójnie zszywane,a naturalne pojedyńczo.
w sumie jest ich o połowę mniej.
jednak bez strachu,ponieważ sporo moich klientek mówi,że cały 8 cz.zestaw ze sztucznych jest za gesty i nie wpinaja wszystkich 4 szerokich tasm.
to teraz pytanie dla ciebie TmargoT z uwagi na to ze masz duze doświadczenie a ja komletnie zerowe na moim miejscu zakupilabys:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=627321353
czy
http://www.allegro.pl/item635691838_...tuj_geste.html
chodzi o jasny blond
Moje wlosy sa przed ramiona (wogole ich nie dotykaja) i bardzo geste. Chce je nosic codziennie i nie chce zeby sie szybko zniszczyly chce je upinac czasami i od czasu do czasu zakrecic. Jak tak to napisz ktore bys zakupila licze na ciebie wiem ze ciezko jest wybrac bo wlosow wie widzisz i nie dotykasz ale intuicyjnie bo skoro faktycznie syntetyki sa grubsze to moze je wezme bo faktycznie bede jak glupia wygladac gdyz nie mam swoich dlugich.... a na tych drugich tanszych pisze ze mozna je prostowac to sciema??
Stary 2009-05-15, 16:26   #2406
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
to teraz pytanie dla ciebie TmargoT z uwagi na to ze masz duze doświadczenie a ja komletnie zerowe na moim miejscu zakupilabys:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=627321353
czy
http://www.allegro.pl/item635691838_...tuj_geste.html
chodzi o jasny blond
Moje wlosy sa przed ramiona (wogole ich nie dotykaja) i bardzo geste. Chce je nosic codziennie i nie chce zeby sie szybko zniszczyly chce je upinac czasami i od czasu do czasu zakrecic. Jak tak to napisz ktore bys zakupila licze na ciebie wiem ze ciezko jest wybrac bo wlosow wie widzisz i nie dotykasz ale intuicyjnie bo skoro faktycznie syntetyki sa grubsze to moze je wezme bo faktycznie bede jak glupia wygladac gdyz nie mam swoich dlugich.... a na tych drugich tanszych pisze ze mozna je prostowac to sciema??
ja ci nie powiem,ktore masz kupić.
pierwszy link to włosy być może naturalne,ale napewno AZJATY.sa mocno koloryzowane co je dodatkowo osłabia.jednak napewno sa lepsze niż sztuczne z drugiego linka.

tyle mogę ci pomóc-obiektywnie.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:31   #2407
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

allegro zauwaz ze wszedzie na ofercie syntetykow jest napisane ze mozna prostowac , jak sie domyslam dlatego ze syntetyki proste sa juz proste jak druty wiec prostowania nie wymagaja , a co do pielegnacji ja mysle tak : jak nasze wlasne wlosy farbujemy prostujemy krecimy stylizujemy psikami lakierami to po pewnym czasie niszcza sie , plataja(kazdy chyba wie ) jesli o nie dbamy to sa ladne i zdrowe , wlosy do doczepek to samo , syntetyki sa bardziej podatne na wysokie temperatury ale ja mysle (mam szczera nadzieje ) ze przy minimalnej stylizacji , delikatnosci w obsludze zachowaja na dluzej ladny wyglad. dlatego chcialam ciebie TmargoT mam racjje ? bo przeczytalam wczesniej na innym forum ze wlosy synt po tyg sa do wyrzucenia , ze konce sie filcuja a inna dziewczyna napisala ze jak sie koncowke wsadzi do wrzacej wody to natychmiastowo przywraca jej to normalny wyglad . co o tym wszystkim sadzisz ??
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:32   #2408
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
ja ci nie powiem,ktore masz kupić.
pierwszy link to włosy być może naturalne,ale napewno AZJATY.sa mocno koloryzowane co je dodatkowo osłabia.jednak napewno sa lepsze niż sztuczne z drugiego linka.

tyle mogę ci pomóc-obiektywnie.
nie to zebys mi mowila TmargoT ale na moim miejscu jakie bys wziela??

przeciez nie ma w ty nic zlego jak mi napiszesz... prosze..... licze na ciebie
Stary 2009-05-15, 16:35   #2409
Jazzlyn
Zadomowienie

Znalazłam informacje jak dbać o syntetyczne włosy:
- Rozczesać włosy grzebieniem o rzadkich zębach (ponoć szczotka je niszczy)
- Do miski z zimna wodą dodać łyżkę łagodnego szamponu. Nigdy nie używać gorącej wody.
- Moczyć włosy w mieszance parę minut, następnie wypłukać.
- Delikatnie wycisnąć wodę (nie wyrzynać włosów).
- Osuszyć delikatnie ręcznikiem.
- Pozostawić do wyschnięcia (nie czesać gdy sa mokre)
- Od czasu do czasu można nałożyć odżywkę.

Wiadomo że dobre syntetyki będą się trzymać, a ze słabszych zrobi sie miotła i za te pieniądze nie spodziewam się super jakości, ale kupiłam je na próbę. Mam w planach naturalne, ale boje sie że przy takim jasnym kolorze będą bardzo cienkie i wykończone. Gdy oglądam zdjęcia to ciemniejsze włosy wyglądają dużo ładniej niż blond. W syntetykach podoba mi sie to że sa takie proste, nic sie nie wywija i nie wypłowieją na słońcu, sa ponoć lżejsze od naturalnych. W każdym razie jeśli zdecyduje się na naturalne to chyba sama zamówię tasmy ze sprawdzonego zrodla, potne i przyszyje spinki, bo na allegro tak właściwie nie wiadomo co się kupuje.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:35   #2410
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
allegro zauwaz ze wszedzie na ofercie syntetykow jest napisane ze mozna prostowac , jak sie domyslam dlatego ze syntetyki proste sa juz proste jak druty wiec prostowania nie wymagaja , a co do pielegnacji ja mysle tak : jak nasze wlasne wlosy farbujemy prostujemy krecimy stylizujemy psikami lakierami to po pewnym czasie niszcza sie , plataja(kazdy chyba wie ) jesli o nie dbamy to sa ladne i zdrowe , wlosy do doczepek to samo , syntetyki sa bardziej podatne na wysokie temperatury ale ja mysle (mam szczera nadzieje ) ze przy minimalnej stylizacji , delikatnosci w obsludze zachowaja na dluzej ladny wyglad. dlatego chcialam ciebie TmargoT mam racjje ? bo przeczytalam wczesniej na innym forum ze wlosy synt po tyg sa do wyrzucenia , ze konce sie filcuja a inna dziewczyna napisala ze jak sie koncowke wsadzi do wrzacej wody to natychmiastowo przywraca jej to normalny wyglad . co o tym wszystkim sadzisz ??
zaczynasz mnie przekonywac do syntetycznych....
Stary 2009-05-15, 16:40   #2411
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
zaczynasz mnie przekonywac do syntetycznych....
nieprawda ja sama kupilam syntetyczne ale bd je miec za pare dni wiec wpadam w szalenstwo :p a ze sie napalilam nie chce zeby sie szybko zniszczyly ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:43   #2412
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
co w tym jest.jednak nie do końca.

syntetyki mają niską żywotność i tylko od osoby zależy,jak długo się nimi pocieszy.
są pewne triki,ktore pomagaja utrzymac je w ryzach na dłużej,jednak nie na długo.
syntetyki są fajne na symboliczne wyjścia.jednak na codzien nie sprawdzają się.
Cytat:
nie to zebys mi mowila TmargoT ale na moim miejscu jakie bys wziela??

przeciez nie ma w ty nic zlego jak mi napiszesz... prosze..... licze na ciebie
ja wzięłabym naturalne,ponieważ różnica cenowa nie jest aż taka wielka,a poza tym na ciemnych włosach jest TEN PASKUDNY POŁYSK,ktory mnie odstrasza.
być może jest to wynik tego,iż,ja syntetyk poznam na kilometr i wydaje mi się,że każdy wie co mam na głowie.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:48   #2413
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Znalazłam informacje jak dbać o syntetyczne włosy:
- Rozczesać włosy grzebieniem o rzadkich zębach (ponoć szczotka je niszczy)
- Do miski z zimna wodą dodać łyżkę łagodnego szamponu. Nigdy nie używać gorącej wody.
- Moczyć włosy w mieszance parę minut, następnie wypłukać.
- Delikatnie wycisnąć wodę (nie wyrzynać włosów).
- Osuszyć delikatnie ręcznikiem.
- Pozostawić do wyschnięcia (nie czesać gdy sa mokre)
- Od czasu do czasu można nałożyć odżywkę.

Wiadomo że dobre syntetyki będą się trzymać, a ze słabszych zrobi sie miotła i za te pieniądze nie spodziewam się super jakości, ale kupiłam je na próbę. Mam w planach naturalne, ale boje sie że przy takim jasnym kolorze będą bardzo cienkie i wykończone. Gdy oglądam zdjęcia to ciemniejsze włosy wyglądają dużo ładniej niż blond. W syntetykach podoba mi sie to że sa takie proste, nic sie nie wywija i nie wypłowieją na słońcu, sa ponoć lżejsze od naturalnych. W każdym razie jeśli zdecyduje się na naturalne to chyba sama zamówię tasmy ze sprawdzonego zrodla, potne i przyszyje spinki, bo na allegro tak właściwie nie wiadomo co się kupuje.
przyda sie twja informacja a powiedz mi kolezanko czyb ty zamawiales te wlosy z tego linka co wyzej podawalam?? bo patrze i na stronce jest sloneczny blod ale obrazek pod nim pokazuje balejaz i zgupialam bo chcialabm taki kolorek jak ty masz... a wkleisz jakies jeszcze zdjecia wlosów? moze w swietle dziennym i z tylu jak one wygladaja?? bo chce sie upewnic czy to napewno ten odcien co potrzebuje

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
co w tym jest.jednak nie do końca.

syntetyki mają niską żywotność i tylko od osoby zależy,jak długo się nimi pocieszy.
są pewne triki,ktore pomagaja utrzymac je w ryzach na dłużej,jednak nie na długo.
syntetyki są fajne na symboliczne wyjścia.jednak na codzien nie sprawdzają się.

ja wzięłabym naturalne,ponieważ różnica cenowa nie jest aż taka wielka,a poza tym na ciemnych włosach jest TEN PASKUDNY POŁYSK,ktory mnie odstrasza.
być może jest to wynik tego,iż,ja syntetyk poznam na kilometr i wydaje mi się,że każdy wie co mam na głowie.
no wlasnie a wiesz ze nie wiem co ty masz wogole na glowie wszyscy tak wklejaja swoje zdjecia a ty radzisz zamiast tez pokazac choc wczesniej wklejalas wiem bo przegladalam forum
Stary 2009-05-15, 16:51   #2414
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

TamrgoT ty chyba nosilas juz syntetyki nie ? na poprzednim forum widziam twoje zdjecia w bardzo dlugich kreconych tasmach , i co szybko sie zuzyly ? no ale chyba juz nie wklejasz nie dlatego ze jakas Svinecka chyba miala nick sie z toba poklocila o te wlosy . tez im chyba sztucznosc zarzucala

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-15 o 16:53
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 16:55   #2415
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
przyda sie twja informacja a powiedz mi kolezanko czyb ty zamawiales te wlosy z tego linka co wyzej podawalam?? bo patrze i na stronce jest sloneczny blod ale obrazek pod nim pokazuje balejaz i zgupialam bo chcialabm taki kolorek jak ty masz... a wkleisz jakies jeszcze zdjecia wlosów? moze w swietle dziennym i z tylu jak one wygladaja?? bo chce sie upewnic czy to napewno ten odcien co potrzebuje
Tak, słoneczny blond, zdjęcia chyba pomylili, najlepiej napisz i się upewnij czy maja jeszcze ten kolor. Jutro rano wybieram się po farbę, po południu wkleję więcej zdjęć, dzisiaj i tak nic by z tego nie wyszło bo mam włosy mocno podkręcone (wczoraj zakładałam i wyglądało to strasznie, dopiero po wymyciu i wyprostowaniu clipy mniej więcej się wtopiły).

edit.
Na starszej aukcji słoneczny wyglądał tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sloneczny.jpg (42,1 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2009-05-15 o 16:58
Jazzlyn jest offline  
Stary 2009-05-15, 17:01   #2416
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Jazzlyn wygladalas bosko wczoraj !! czemu nadal sie upierasz ze tak wcale nie bylo
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 17:01   #2417
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Tak, słoneczny blond, zdjęcia chyba pomylili, najlepiej napisz i się upewnij czy maja jeszcze ten kolor. Jutro rano wybieram się po farbę, po południu wkleję więcej zdjęć, dzisiaj i tak nic by z tego nie wyszło bo mam włosy mocno podkręcone (wczoraj zakładałam i wyglądało to strasznie, dopiero po wymyciu i wyprostowaniu clipy mniej więcej się wtopiły).

edit.
Na starszej aukcji słoneczny wyglądał tak:
ooo supr kolorek thx napisalam juz do niej maila
Stary 2009-05-15, 17:06   #2418
fantazja22
Raczkowanie

ja biorę naturalne dziś emeila dostałam który kolorek biorę 613
http://www.allegro.pl/item627321353_...aa_jakosc.html
fantazja22 jest offline  
Stary 2009-05-15, 17:07   #2419
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
Jazzlyn wygladalas bosko wczoraj !! czemu nadal sie upierasz ze tak wcale nie bylo
Ale te zdjęcia są właśnie po wymyciu i wyprostowaniu, napisałam że wyglądało to strasznie gdy miałam podkręcone końcówki bo wiadomo syntetyki proste jak drut i całość w ogóle sie nie zgrała.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2009-05-15, 17:11   #2420
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

mmm tez sie obawiam wlasnie tego , dlatego jak mi dojda to ide kupic walki , wyczytalam ze do sytn sie uzywa duzych walkow plastikowych , albo papilotow z gabki , w zadnym wypadku nie moga byc walki z rzepami !!
fantazja jak tylko bedziesz miec to wkladaj na glowe i rob zdjecia tez sie zastanawialm nad tymi .. ale poki co zamowilam inne , jak sie okaza klapa to kupie te co ty , hehe na forum zapanowal ClipsTrend
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 17:29   #2421
Emilcia_1616
Zakorzenienie

chcialabym jeszcze jedno zaznaczyc, uwazajcie! bo jak ja kupowalam syntetyki to wogole nie chcialy sie krecic, tylko sie prostowaly...dziwne

24.03.2016

Stary 2009-05-15, 18:01   #2422
malolkaa
Raczkowanie

Hej, rowniez przedluzylam sobie wlosy clipami, kolor idealny wszytsko na poczatku super wlosy byly zwiewne geste gladkie...
a teraz ...same zobaczcie co sie z nimi dzieje;/tzw dredy, czesto trzeba je czesac co wiaze sie z tym ze pojedyncze wlosy tak jakby sie naciagaja na samych koncach i tworzy sie sprezynka;/

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/690c0f84c43424c0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d4b9103d2.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c69edc5c2.html

Edytowane przez malolkaa
Czas edycji: 2009-05-15 o 18:03
malolkaa jest offline  
Stary 2009-05-15, 18:22   #2423
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
TamrgoT ty chyba nosilas juz syntetyki nie ? na poprzednim forum widziam twoje zdjecia w bardzo dlugich kreconych tasmach , i co szybko sie zuzyly ? no ale chyba juz nie wklejasz nie dlatego ze jakas Svinecka chyba miala nick sie z toba poklocila o te wlosy . tez im chyba sztucznosc zarzucala
teraz nie noszę,bo zmieniłam kolor włosów.
swoje mam już długaśne,a moje naturalne clipy sa brązowe.nie chcę ich farbować,bo nie wiem,czy znów nie wrócę do poprzednich.

moje zdjęcie miało pokazać tą nowość-falowanych loków.
nie nosze syntetyków,bo jak wspomniałam zbyt się świecą.

sama nie wiem,co mam robić.mam pasemka na kertynę,mam zgrzewarkę w domu,ale nie ma kto mi zrobić.moja fryzjerka,ktora uczy się na mnie ma zbyt dużo pracy,a nie mam sprytnych kolezanek.
narazie leza sobie i czekają na lepsze czasy
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-15, 18:27   #2424
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

malolka ja na tych zdjeciach nie widze dredow .. a jakie wlosy mialas ? natural czy syntet ?? i gdzie kupowalas . jak dlugo juz je masz i jak czesto nosisz
TmargoT a myslalam ze je nosilas . bo wydawalo mi sie ze napisalas ze zaszalalas i kupilas tasmy krecone i byly zdjecie brazowych lokow , no ale moze mi sie cos pomylilo od tych wlosow dostaje juz krecka

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-15 o 18:35
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 18:34   #2425
malolkaa
Raczkowanie

syntetyk, allegro, mialam je moze z 5 razy, jeszcze ich nawet nie mylam ;pbo boje sie jak bede wygladac,
malolkaa jest offline  
Stary 2009-05-15, 18:53   #2426
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/690c0f84c43424c0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d4b9103d2.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c69edc5c2.html

czy nie wystaja Ci spod spodu Twoje i nie widac ich z przodu? bo widze ze masz geste wlosy

24.03.2016

Stary 2009-05-15, 19:42   #2427
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
syntetyk, allegro, mialam je moze z 5 razy, jeszcze ich nawet nie mylam ;pbo boje sie jak bede wygladac,
uuuuuuuuuu .. masz moze link gdzie kupowalas ?? nie wiem jak to wyglada bo na zdjeciach nie widac ani dredow ani sprezynek , ale dziwne ze po paru uzyciach sa juz tak zjechane , nasza forumowa kolezanka tez ma synt i nawet umyla jedno pasemko szamponem i bylo ok ..Alicja czy cos sie dzieje z twoimi clipami ..NeverGood a twoje jak sie sprawuja ?? wydaje mi sie to dziwne . bo sa ludzie ktorzy sobie przedluzaja na metody stale syntetyki i nosza po 2 .3 miesiace

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-15 o 19:45
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-15, 20:01   #2428
anija1982
Raczkowanie

ja mam syntetyczna kitke i zamiast odzywki, gdyz zauwazylam kiedys, ze syntetyki odzywki nie wciągają, urzywam plynu do płukania. kitka jest mieciutka i jak pachnie . kupilam ja jesienia i dalej super wyglada i dodam ze po kazdym myciu ja prostuje.
anija1982 jest offline  
Stary 2009-05-15, 21:30   #2429
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
Przyszły dzisiaj clipy, słoneczny blond (Victoria_hair). Nie mam żadnego porównania, ale te syntetyki wyglądają całkiem naturalnie, nie świecą sie jakoś specjalnie. Kolor śliczny, na żywo ładnie sie stapia z moimi, ale na zdjęciach zauważyłam że moje są jednak ciemniejsze, w każdym razie i tak muszę się zafarbować więc nie rozpaczam. Nie umiem ich jeszcze zbyt dobrze zakładać, poza tym moje włosy są chyba za cienkie, te taśmy prawie mi się nie mieszczą na głowie, nie mam ich czym przykrywać :P Mimo wszystko podoba mi sie efekt, nigdy nie miałam takich długich włosów, nie wiem tylko czy gdzieś sie odważę wyjśc w nich :P Jak wasi znajomi reagują na takie zmiany?

Zdjęcia:
-Długość wyjściowa
- Zdjęcia bez lampy
- Zdjęcie koloru z lampą. Na żywo się tak nie świecą, w każdym razie raczej bym unikała pozowania do zdjęć w nich Widać też na górze kawałek taśmy, nie umiem ich jeszcze zbyt dobrze zapinać.
powtarzam sie
przyłozyłam centymetr na wysokosci czoła i 45 cm to mi siega az pod biust a u ciebie ledwo co dotyka biustu. ?? wytłumaczy mi to ktos ? na przodzie sa clipy krótszE?
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-05-15, 21:37   #2430
sintagma
Wtajemniczenie

Moze dziewczyna jest wyższa stąd te dysproporcje kiciaaa
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości