Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-22, 10:57   #2581
TmargoT
Zakorzenienie

Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
uuuh TmargoT rozumiem cie.. dostaje drreszczy na sam dzwiek slow "pasemka keratynowe" ... mam nadzieje ze wiesz w co sie ladujesz kochana ..
allegro bedziesz robila probe lokowka ??
wiem,bo miałam już je założone.dobrze się czułam,jednak moje włosy szybko rosną i po 2 miesiącach miałam mega odrosty

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
TmargoT a Ty jesteś w stanie sobie sama założyć pasemka na keratyne?
Na całej główce? zastanawiam sie czy samej mozna być na tyle sprawnym?
nie ma szans

weź malitkie pasemko,ktore awsze można wyciąć i zakręć.
lokówka ma najładniejsze fale,oprócz falownicy.
inne metody wałkowe są kiepskie i nie zakręcają równych loków

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-05-22 o 10:59
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-22, 11:58   #2582
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

uhhh !! dziewczyny jestem b zla !! bylam wlasciwie pewna ze paczka z wlosami bedzie na dzis ale niestety jej nie ma !! a podobno mi ja wyslali priorytetem .. wrrrrrrrrrrrrr !! najgorsze jest to ze jak nie dojdzie na jutro ( o ile ta przekleta poczta pracuje w soboty ) to wlosy zobacze w piatek . bo w poniedzialek rano wyjezdzam i nie bedzie mnie w domu do czw wieczorem !! a to oznacza kolejny tydzien oczekiwania i szalenstwaaa !!
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-22, 12:02   #2583
kiciaaa
Rozeznanie

Cytat:
uhhh !! dziewczyny jestem b zla !! bylam wlasciwie pewna ze paczka z wlosami bedzie na dzis ale niestety jej nie ma !! a podobno mi ja wyslali priorytetem .. wrrrrrrrrrrrrr !! najgorsze jest to ze jak nie dojdzie na jutro ( o ile ta przekleta poczta pracuje w soboty ) to wlosy zobacze w piatek . bo w poniedzialek rano wyjezdzam i nie bedzie mnie w domu do czw wieczorem !! a to oznacza kolejny tydzien oczekiwania i szalenstwaaa !!
ja juz mam tyle przygod z oczekiwaniami na przesyłki że teraz to juz mnie nie dziwi że paczka idzie dwa tygodnie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
kiciaa jak masz zamiar je sprzedawac jeszcze przed zakupem to mysle ze w ogole daj sobie spokoj , poszukaj lepiej jakiejs hurtowni fryzjerskiej czy sklepow z akcesoriami do extension i idz ,zobacz na zywo , na pewno maja zestawy do przymiarek .
no wlasnie u mnie w miescie nie mam takiej mozliwosci przymiarki.
kiciaaa jest offline  
Stary 2009-05-22, 12:34   #2584
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:

hahaha
trzeba było z Polski nie wyjeżdżać...
allegro 098767890 jest offline  
Stary 2009-05-22, 13:10   #2585
OnlyMee
Raczkowanie

przepraszam jak takie pytanie już było, ale zrozumcie trudno wyszukać coś jeśli są aż trzy bardzo długie wątki na temat przedłużania włosków. Przerobiłam chyba dwa wątki ale już się w tym pogubiłam, więc:

miała któraś z was zakładane włoski syntetyczne monofibre na tulejki z silikonem? jak się one sprawują? nie kołtunią się? Proszę o odpowiedź, bo niedługo przedłużam
OnlyMee jest offline  
Stary 2009-05-22, 15:27   #2586
angie4
Przyczajenie

Dot.: Clip in w oczekiwaniu na swoje długie włosy:) dla niecierpliwych

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
hehe ale jaja ja się jeszcze właśnie wstrzymuje i ciągle sie zastanawiam.. póki co przetestowałam henna thertnament wax(zwał jak zwał) i śmierdzi jak perfumy starej emerytki!! ale za to efekt...powalający jeśli możesz to wyślij mi link do tego wątku o przyczepianiu włosów :-*
Hej! Jezeli masz zamiar przedłużać włosy lepiej poswiec troche czasu i poszukaj prawdziwej profesjonalistki. Ja pierwszy raz przedłuzałam u Renihair na tulejki i byłam bardzo zadowolona. Włosy nie rózniły sie od moich, nie bylo widac tulejek, wszystkie były idealnie rozłozone na całej głowie. Miła atmosfera, włosy warte swojej ceny. Hmm... tydzien temu przyszedł czas na podciaganie pasemek. Nie mogłam pojechac do Reni, poszłam do innej która zrobiła mi na te koszmarne ringi. Zgrzewy nie sa całe przykryte wiec wbijaja mi sie w głowe, z ringów po 2 myciach zeszła farba i sa teraz srebne co wyglada przy ciemnych włosach koszmarnie, dodatkowo z jednej strony jest ich wiecej z drugiej mniej. totalna porazka. Przestrzegam przed pseudo fryzjerkami z certyfikatem ukonczenia kursu przedłuzania;/ Szkoda ze jestem w Anglii bo poszłabym z płaczem do Reni na ratunek a tak musze je zdjac czym predzej i jeszcze nie wiem czy mi polowa włosów nie wypadnie:/ Czarna rozpacz!!
angie4 jest offline  
Stary 2009-05-22, 16:23   #2587
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

dziewczyny pytanie za 100 punktów!!!! TmargoT zakreciłam jak mi kazalas i wloski sa piekne mam taki male delikatne naturalne skrecenie jak chcialam bo wtedy wygladaja poprostu bardzie zakrecone ale powiedz mi jak jest z powrotem wyprostowac??? myjac?? odkreci sie spowrotem czy nie????
Stary 2009-05-22, 16:42   #2588
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
dziewczyny pytanie za 100 punktów!!!! TmargoT zakreciłam jak mi kazalas i wloski sa piekne mam taki male delikatne naturalne skrecenie jak chcialam bo wtedy wygladaja poprostu bardzie zakrecone ale powiedz mi jak jest z powrotem wyprostowac??? myjac?? odkreci sie spowrotem czy nie????
za jaki czas bedzie tylko fala,bo taki skret nie jest dlugotrwaly.
jesli chcesz spowrotem prosty -wyprostuj prostownica.
ja jednak zostawilabym taki lekki skrecony dol.nie podobaja mi sie takie proste druty,jak sa nowe.
malo kto ma tak idealnie proste wlosy i bardzie sie odcinaja od naturalnych.

moje clipy kupilam jako falowane i wyprostowalam prostownica.nie sa jednak tak idealnie proste,jak kupne i nie odcinaja sie bardzo od moich.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-22, 16:45   #2589
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
za jaki czas bedzie tylko fala,bo taki skret nie jest dlugotrwaly.
jesli chcesz spowrotem prosty -wyprostuj prostownica.
ja jednak zostawilabym taki lekki skrecony dol.nie podobaja mi sie takie proste druty,jak sa nowe.
malo kto ma tak idealnie proste wlosy i bardzie sie odcinaja od naturalnych.

moje clipy kupilam jako falowane i wyprostowalam prostownica.nie sa jednak tak idealnie proste,jak kupne i nie odcinaja sie bardzo od moich.
ale powiedz mi jak zrobic na proste bo prostownica to w tylek dostana jak zrobie?? a przy myciu sie nie wyprostuja??
Stary 2009-05-22, 16:49   #2590
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
ale powiedz mi jak zrobic na proste bo prostownica to w tylek dostana jak zrobie?? a przy myciu sie nie wyprostuja??
powinny-sprobuj.
kup sobie jednab z gliss-cura do rozczesywania.
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-22, 17:16   #2591
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

allegro jak sie pofalowalas ?? lokowka ?? mow mi dokladnie jak zrobilas bo ja nie chce drutow , moje naturaly sa zawsze powywijane ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-22, 19:20   #2592
alicja84m
Raczkowanie

Cytat:
ooodeta, doskonale Cię rozumiem, ja też czekałam jakby mi mieli ósmy cud świata przysłać....ale spokojnie, nie ma co tak szaleć...ja już ostygłam z clipowych szaleństw, a clipy czekają na swój następny raz - na weselu przyjaciólki
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-22, 19:44   #2593
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

wiem wiem alicjo zdystansowalam sie do tego , to tylko wlosy , a twoje jak sie sprawuja ?? umylas je w koncu ??
ale co sie stalo ?? nie nosisz tych clipsow ??tobie w nich ladniutko bylo ..
ale wlasnie to mnie zastanawia , dziewczyny kupuja sobie clipsy a potem zakladaja je raz na jakis czas DLACZEGO ?? bo nie wierze ze zakladanie ich co rano jest az tak meczace ..
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-22, 21:09   #2594
malolkaa
Raczkowanie

Syntetyki po 8 godz noszeniu, nie czesane.... ;/
ogolnie nie zadowolona...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0224.jpg (139,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0225.jpg (138,8 KB, 155 załadowań)
malolkaa jest offline  
Stary 2009-05-22, 22:03   #2595
TmargoT
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malolkaa Pokaż wiadomość
Syntetyki po 8 godz noszeniu, nie czesane.... ;/
ogolnie nie zadowolona...
norm.musisz je delikatnie rozczesac,bo sie skołtunią.
a ten pieniążek to na szczeście?
TmargoT jest offline  
Stary 2009-05-22, 22:20   #2596
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

sluchajcie jeszcze jedna rzecz mnie meczy co zrobic.... jak widzialyscie moje zdjecie wczesniej w zle zalozonych clipach bo wtedy nie wiedzialam jeszcze zupelnie jak ale tam bylo bardzo widoczne to przejscie z moich bo sa krotkie na dlugie syntetyki. Nawet jesli zaloze je dobrze czyli troszke nizej zeby zakryc laczenie clipa wtedy widac przejsciejeszcze bardziej. Moje pytanie co zrobic zeby nie bylo widac przejscia? (oprocz tego ze moje trzeba rozjasnic) musze je jakos odpowiednio wycieniować a moge wogole?? chce zeby to jakos naturalnie wygladalo dlatego tez troszke je przykróce chyba.... nie chce zeby mnie z daleka pokazywali ze mam sztuczne
Stary 2009-05-23, 08:32   #2597
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

allegro moja kolezanka tez miala ten sam problem , ze bylo widac gdzie sie koncza jej wlasne a gdzie zaczynaja przedluaone wlosy (z ta roznica ze ona miala na keratynie zrobione ) i wycieniowala .. i bylo jeszcze gorzej poza tym sama chyba nie dasz rady tego zrobic , jak juz cos to fryzjer kiedy je zalozysz na glowe albo zdolna kolezanka
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-23, 09:15   #2598
malolkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
norm.musisz je delikatnie rozczesac,bo sie skołtunią.
a ten pieniążek to na szczeście?
na mojej podlodze glownie sa jakies pieniazki sie wysypuja z kieszeni gdy sciagam spodnie, czyli to normlane ze sie tak roibia?

Czyli stwierdzam ze moje clipy sa niezawodne i jestem zadowolona, nie wygladaja zle, jeszcze ich wg nie mylam, tzn 1 pasemko mylam i nic sie nie stalo z nim
malolkaa jest offline  
Stary 2009-05-23, 12:20   #2599
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

dziewczyny doszla mi paczka wlosy pod wzgledem koloru (czego sie bardzo obawialam ) sa ok , probowalam je przypiac na glowe zeby zobaczyc jak mniej wiecej to wyglada .. nie umiem tego robic .. ale nie chcialo mi sie z tym cackac bo szlam na plaze , teraz wrocilam tylko zjesc i pedze sie znow opalac wieczorem postaram popracowac nad przypinaniem i wkleje jakies fotki .. wydaje mi sie ze mam za mala glowe i za malo wlosow zeby przyczepic sobie wszystkie tasmy hmmm .. no i wlosy faktycznie sie plataja , ale sa fajne

no i tak , siedzialam chyba z godzine zakladajac i sciagajac te clipy , z tych spinek wlosy mi sie wysuwaja .. poza tym nie dam rady zalozyc nawet 3 tasm na cala glowe tak zeby nic mi nie wystawalo .. nie wiem czy to kwestia wprawy a raczej jej braku czy te clipy nie sa dla mnie .te wlosy sa dosc ciezkie i jest dziwne uczucie dyskomfortu .. sprobuje jeszcze pocwiczyc z tymi clipami ale juz wiem ze to chyba jednak niewypal .dobrze ze nie wydalam wiecej pieniedzy na to , a no i probowalam zakrecic loka na lokowce na jednym z pasm . powstala fala ale wlosy natychmiastowo zrobily sie szorstkie i brzydkie , czyli juz wiem jak syntetyki reaguja na wysoka temperature

Edytowane przez ooodeta
Czas edycji: 2009-05-23 o 19:40
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-24, 09:41   #2600
alicja84m
Raczkowanie

Cytat:
wiem wiem alicjo zdystansowalam sie do tego , to tylko wlosy , a twoje jak sie sprawuja ?? umylas je w koncu ??
ale co sie stalo ?? nie nosisz tych clipsow ??tobie w nich ladniutko bylo ..
ale wlasnie to mnie zastanawia , dziewczyny kupuja sobie clipsy a potem zakladaja je raz na jakis czas DLACZEGO ?? bo nie wierze ze zakladanie ich co rano jest az tak meczace ..
ja po prostu nie mam potrzeby ich zakładać, na razie nie pracuje i siedze w domku, więc nie bedę ich przypinać na spacerek z psiakiem moim ostatnio myślałam żeby je obciąć na skos (tzn. 2 pasma) i przyczepiać z boku, aby robić boba o jakim zawsze marzyłam - długie z przodu, krótkie z tyłu...muszę pomyśleć
a co do dyskomfortu - to na początku jest takie dziwne odczucie ciężaru na łebku. Ale mija. Ja najlepiej się czuje mimo wszystko jak zwiąże je w kucyk - wygląda najbardziej naturalnie
ooodeta, jak ja Ci zazdroszcze tego słoneczka i plaż..u nas tak zimno....brr

Edytowane przez alicja84m
Czas edycji: 2009-05-24 o 09:45
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-24, 10:13   #2601
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
z tych spinek wlosy mi sie wysuwaja .. poza tym nie dam rady zalozyc nawet 3 tasm na cala glowe tak zeby nic mi nie wystawalo ..
Tez właśnie pisałam że te spinki sa chyba za duże, u mnie tez sie słabo trzymały.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2009-05-24, 14:21   #2602
omeczka
Raczkowanie

hejka;* mam pytanko bo czytałam, że włosy na taśmę można założyć za pomocą ringów, keratyny.
jeżeli bym chciała założyć za pomocą samych ringów to czy zgrzewarkę też muszę mieć ?
bo nie wiem czy włosy na taśmę da się tylko założyć za pomocą ringów . coś czytałam na ten temat ale nie jarzę. .
x).
wiecie może ? ;>
Stary 2009-05-24, 14:49   #2603
NastyDream
Raczkowanie

hej dziewczyny , chcialam sobie kupic taśmy ok.40-45 cm ale swoje włosy mam za ramiona a te z góry sa mocno wycieniowane i nawet do ucha mi nie siegaja;/ i mam pytanie czy jest sens kupowac te wlosy bo wydaje mi sie że pewnie byloby widac gdzie sa doczepiane i te spinki byly widoczne,i kurcze nie wiem czy to by głupio nie wyglądalo
NastyDream jest offline  
Stary 2009-05-24, 15:27   #2604
ooodeta
BAN stały

GG do ooodeta

omeczka jesli sama sie lapiesz za przedluzanie swoich wlasnych wlosow i to metodami ringi czy keratyna , nie wiedzac o co wlasciwie chodzi to sobie zniszczysz wlosy .

aa dziewczyny , wczoraj jednak przyczepilam te tasmy tylko 4 mi wchodza na glowe , 2 te male jednoclipsowe i 2 te srednie najkrotsze .. nawet sie odwazylam wyjsc z domu bo musialam jechac po pizze :p po ciemku i na motorze pojechalam , badalam reakcje ludzi w pizzerni , jakas kobita sie we mnie intensywnie wpatrywala a potem zapytala czy to sztuczne wlosy .. hahaha !! ale chlopak stwierdzil ze mi ladnie ( albo bredzil bo mial wczoraj goraczke )
Jazzlyn no te spinki sa dziwne takie , trzeba sie nameczyc troche zeby dobrze przypiac , ja mam jeszcze takie cienkie te wlosy ..
alicjo ty nie masz zadnych problemow z przypinaniem ?? nic ci sie nie zsuwa .. bo ja przyznam ze jak wczoraj wsiadlam na motor w tych clipach i zalozylam kask , tylko sie modlilam zeby przypadkiem cos mi sie na drodze nie odpielo i odfrunelo z wiatrem
ooodeta jest offline  
Stary 2009-05-24, 17:55   #2605
omeczka
Raczkowanie

Cytat:
omeczka jesli sama sie lapiesz za przedluzanie swoich wlasnych wlosow i to metodami ringi czy keratyna , nie wiedzac o co wlasciwie chodzi to sobie zniszczysz wlosy .
niee już miałam przedłużane włosy na ringi i co do tego to wiem co i jak,
ale teraz chcę przedłużyć na taśmę i nie wiem czy do tej metody mozna użyć samych ringów. czy trzeba tez mieć zgrzewarkę i keratynę. [?]
Stary 2009-05-24, 18:47   #2606
allegro 098767890
Raczkowanie

GG do allegro 098767890

no ja wloskow tez dalej nie kecilam ooodeto bo robily sie szorskie. zakladac zaklada mi sie super i wchodza mi wszyskie tasmy na glowe moze ze wzgledu na to ze mam swoje bardzo geste ale martwi mnie to przejscie wlasnie i nie wiem co z tym zrobic ma ktores jakis pomysl?? bo najlepiej wygladaja w kitce bo go nie widac no i sobie je wlasnie chyba prztny bo sa nienaturalnie dlugie
Stary 2009-05-24, 19:26   #2607
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

hey dziewczyny Ostatnio spotkałam w sklepie kolezanke i miala piekne długie czarne włosy, okazało się że od roku ma doczepione włosy azjatyckie za pomocą ringów (sama sobie przedluza nie wiem JAK ona to SAMA robi).. zaproponowała mi że może mi też takie cudzeńko zrobić na głowie.. No i się zastanawiam.. To w sumie poprostu zwykły zacisk.. powiecmy bezinwazyjny. Dzieczyny czy ta metoda sprawdza się u Was??? Kochane

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2009-05-24, 19:33   #2608
alicja84m
Raczkowanie

Cytat:
alicjo ty nie masz zadnych problemow z przypinaniem ?? nic ci sie nie zsuwa .. bo ja przyznam ze jak wczoraj wsiadlam na motor w tych clipach i zalozylam kask , tylko sie modlilam zeby przypadkiem cos mi sie na drodze nie odpielo i odfrunelo z wiatrem
ja ma o tyle dobrze że moje włosy mimo że maltretowane rozjaśnianiem i prostowaniem są dość gęste. Ale oczywiście spinki na nich się nie trzymają, dlatego przed ich założeniem biorę pasmo, tapiruje je i spryskuje lakierem Taft - wtedy nic ich nie ruszy
ja też się czaję żeby swoje nieco przyciąć - tylko najlepiej jakby to zrobił ktoś inny, gdy mam już założone clipy na łepek...pomarzyć można

Edytowane przez alicja84m
Czas edycji: 2009-05-24 o 19:37
alicja84m jest offline  
Stary 2009-05-24, 20:57   #2609
sintagma
Wtajemniczenie

Taśmy można założyc na same ringi
Możesz zużyć około 5 pasm taśm robiąc przy tym około 40 łączeń.
Możesz użyć oczywiście łączeń mikrorings. Do taśmy włosów należy doszyć co około 3cm mikroring, następnie postępuj jak przy przedłużaniu za pomocą zgrzewarki. Różnicą jednak jest łączenie za pomocą mikroringów, a nie keratyny.
Dodaje dodaje może coś wyjaśni
aha mnie osobiście włosy ciągneły przy tej metodzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1312.jpg (16,9 KB, 72 załadowań)
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline  
Stary 2009-05-24, 21:35   #2610
novaspace
Przyczajenie

ja np w miejscu gdzie przyczepiam spinki z clipami mam ringi, tak ze jak zakladam to wlasciwie zaczepiam jak haczyk i zatrzaskuje spinke.Mam pewnosc, ze wlosy z tasma mi sie nie zsuna. I nie musze tracic czasu na tapirowanie i spryskiwanie lakierem.
novaspace jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
cena przedłużenia, clip in, doczepiane wlosy, exclusive, microringi, pielęgnacja, porost włosów, przedluzanie, przedłużanie, przedłużanie włosów, przedłużenie włosów, samemu, słowiańskie, sprzedam, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości