Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-15, 19:33   #31
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu
Dot.: Zmiana wyglądu dla kobiety z łysą głową?

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Ej naprawdę przesadzasz Masz kobiece rysy twarzy, piekne oczy i usta! Wyglądasz kobieco nawet z łysą głową. A włoski odrosną! Myślę, że za 2 tygodnie będziesz już miała jeżyka (wiem jak mój tż nazeka na szybkość odrastania włosów po strzyżeniu). W chusteczce też wyglądasz bardzo ładnie, oryginalnie. Ja widzę Cię w stylu etnicznym: chusta, duże kolczyki koła, drewniana bransoletka. Do tego koszulowa bluzka, długa spódnica. Powinnas sie przejść do india shopu. Taki styl świetnie komponuje się z chustami. Co do szerokich ramion: noś bluzki z grubymi ramiączkami, tak jak pisalas dekolt karo jest dla Ciebie. Myślę też, że kolory, które napisałas w pierwszym poście Ci idealnie pasują. Ogólnie wyglądasz mi na ciepły typ, dlatego nie noś ostrych kolorów.

Posumowując: poszukaj czegoś w stylu safari, hippie, etnicznym lub indyjskim. Takie klimaty kojarzą mi się z chustą na głowie. Sukienki-szmijzerki, koszulowe bluzki (pełno teraz tego w sklepach, niektóre mają delikatne bufki sama mam dosyc szerokie ramiona - szersze niż biodra i wygladam w takich ok), tuniki w indyjskim stylu, chusty, cierniowane długie lniane spódnicze w hipisowskim stylu, drewniana biżuteria...
Mam nadzieję, że troche pomogłam.
Cieniowane miało być
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:33   #32
monialisa
Raczkowanie

Znalazłam coś takiego, może Cię zainteresuje
Stary 2008-07-07, 21:11   #33
Loczq
Przyczajenie

GG do Loczq

Ja dzisiaj ścięłam włosy i jestem niezadowolona. Właśnnie zastanawiam sie nad zostawieniem grzywki i ścięciem włosów na 3mm. Co prawda ja mam 14 lat a ty około 20 ale moim zdaniem Zaje****** wyglądasz bez włosów. Niestety nie jestem na tyle odważna zeby ściąć sie na łyso. Mam to w planach po dredach ;p Masz piękną twarz. Zazdroszczę Ci

...bo umrzec to zbyt mały powód,żeby przestac kochac...

Loczq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 14:48   #34
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Candy Killer - wzoruj się na Korbie z Lejdis.
Jak weszłam na ten wątek wiedziałam że dziewczyna kogoś mi przypomina. I teraz właśnie o Korbie pomyślałam.
Ona nosiła na głowie chustki i turbany a pasowało to do niej niesamowicie. Ty masz podobną urodę do niej.

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości