w這ski na brzuszku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-03, 12:01   #31
nadus333
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: w這ski na brzuchu .. pomocy !

Gdor3, ja mam dok豉snie to samo

ktos wie jak rozjasnic te wloski? cokolwiek?
nadus333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-03, 14:48   #32
quleczka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 765

laser powinien je usunac raz na zawsze, szczegolnie jak sa ciemne... ale to niestety troche kosztuje
quleczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-04, 16:22   #33
Gdor3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 967

wlasnie dorgie s te zabiegi laserami;(
rozja郾i mozna je chyba wod utleniona..
Stary 2012-06-21, 23:18   #34
sunshine98
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Unhappy W這ski na brzuchu

Witam. Rok temu, kiedy sz豉m na basen i zauwa篡豉m 瞠 mam paseczek w這s闚 do p瘼ka postanowi豉m go usun望 maszynk. Jedno zgolenie pewnie nie zaszkodzi這 ale zacz窸am te w這ski goli regularnie, co tydzie maszynk przez ok. p馧 roku. W ko鎍u przesta豉m, poniewa dopiero wtedy dowiedzia豉m si 瞠 to znacznie te w這sy wzmacnia, do tego nawet zaraz po ogoleniu w miejscach gdzie te w這ski s najmocniejsze ( nie mam tych w這sk闚 du穎 ) zostaj czarne kropki, czyli te ma貫 w這ski. Jak by jeszcze tego by這 ma這, kiedy, siedz帷 w wannie "przejecha豉m" maszynk po brzuchu, taki paseczek od p瘼ka w g鏎e, 瞠 sko鎍zy豉m mi璠zy piersiami Nie mam poj璚ia czemu, co mi odbi這, nie mia豉m tam w這s闚 tylko taki lekki meszek jak na reszcie brzucha, po prostu nie wiedzia豉m jeszcze wtedy jakich moge sobie tym narobi problem闚. Teraz nie mam tam mocnych w這s闚 tak jak poni瞠j p瘼ka, ale troche odr騜niaja si od delikatnego blond meszku na calym brzuchu.
Jaki miesi帷 temu wzie豉m si w gar嗆 i zacz窸am szuka sposobu uporania si z tym. Zacz窸am od kremu do depilacji, efekt: zostawaly te czarne kropki. Depilacje powt鏎zy豉m gdzie 2-3 razy. Potem kupi豉m plastry z woskiem Soray, efekt: w這ski zosta造 nie wyrawane z cebulkami, lecz pourywane, w niektorych miejscach zrobi造 si tkaie malutkie kropeczki z ktorych przez chwilke lecia這 troch krwi, potem zrobi造 sie ranki ktore na szcz瘰cie znik造. Po odro郾i璚iu w這sk闚 zn闚 sprobowa豉m z kremem. Tym razem innym, efekt taki sam jak za pierwszym razem - czarne kropki. Zabieg powtarza豉m ok. 4 razy, codziennie wieczorem nak豉dalam krem, z my郵, 瞠 z czasem te w這ski os豉bn, ale narazie si podda豉m i pomy郵a豉m, ze poprosz Was o rad.
Prosz, pom騜cie mi, jeszcze niedawno 獞iczy豉m brzuch, ale zrezygnowa豉m bo ile razy na niego patrzy豉m tyle razy my郵a豉m, ze co z tego 瞠 bedzie wysportowany, jak i tak go nie poka瞠 bo mam na nim te w這sy... Teraz lato, chcia豉bym wybrac si z kole瘸nkami lub z ch這pakiem nad wode, ale po co je郵i b璠 sie wstydzic nawet podnie嗆 bluzk do gory... To teraz m鎩 najwi瘯szy kompleks... Prosze, pom騜cie, mo瞠 zd捫e co jeszcze zaradzi na przed latem. M鎩 ch這pak chcial wybrac si w zesz造 weekend nad wod, ale z豉ma nog i zdj璚ie gipsu ma 30 czerwca i je郵i pogoda bedzie taka jak teraz to pewnie znowu bedzie chcial si tam wybrac, bo on w po這wie lipca wyje盥瘸 prawie na ca貫 wakacje, a ja nie chce sie wykr璚a.
Pom騜cie, b豉gam, tutaj zdj璚ie z dzisiaj jak to mniej wiecej wygl康a: http://imageshack.us/photo/my-images...621224044.jpg/
sunshine98 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-21, 23:48   #35
sunshine98
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
W這ski na brzuchu

Witam. Jaki rok temu, kiedy sz豉m na basen, wpad豉m na pomys 瞠by zgoli paseczek w這sk闚 do p瘼ka, zrobi豉m to maszynk. Pewnie jedno zgolenie nic by nie zaszkodzi這, ale ja zacz窸am to robi regularnie, co tydzie, maszynk. Przesta豉m to robi dopiero wtedy, kiedy zda豉m sobie spraw z tego, 瞠 te w這sy odrastaj o du穎 mocniejsze i po zgoleniu w miejscach po tych najciemniejszych w這skach zostaj czarne kropki po nich. Jak by jeszcze tego by這 ma這, ju jaki czas temu, kiedy goli豉m te w這ski, "przejecha豉m" maszynk dodatkowo taki pasek od p瘼ka w g鏎, tak, 瞠 sko鎍zy豉m miedzy piersiami. Nie mam poj璚ia, dlaczego to zrobi豉m, bo w tym miejscu mia豉m po prostu jasny meszek, tak jak na ca造m brzuchu. No c騜, nie zdawa豉m sobie sprawy, co mog sobie t maszynka narobi... Co prawda te w這ski od p瘼ka w g鏎 nie s mocne jak pod p瘼kiem, ale odr騜niaj si od meszka na brzuchu, bo s troch ciemniejsze i po zgoleniu inaczej si u這篡造, wi璚 ich tak瞠 chc si pozby.
Jaki miesi帷 temu zacz窸am szuka sposobu pozbycia si tych w這sk闚, tych od p瘼ka w g鏎 na razie nie rusza豉m, zacz窸am od tych na dole.
Zacz窸am od kremu do depilacji, oczywi軼ie zastosowa豉m si do tego, co pisze na opakowaniu. Efekt: czarne kropki w miejscach po tych najmocniejszych w這skach... Tak depilacje zrobi豉m te 2 raz, kiedy w這ski odros造, ale efekt taki sam. Po odro郾i璚iu w這sk闚, kupi豉m plastry z woskiem Soraya, efekty: w這ski nie wyrwa造 si z cebulkami, lecz pourywa造, w niekt鏎ych miejscach, gdzie w這ski zosta造 wyrwane, zrobi造 si czerwone kropki z kt鏎ych troszeczk lecia豉 krew, a nast瘼nie ranki, kt鏎e na szcz窷cie znik造. Po odro郾i璚iu w這sk闚 zn闚 spr鏏owa豉m kremem, tylko 瞠 innym, postanowi豉m stosowa go codziennie wieczorem, z my郵 瞠 os豉bi w這ski, zrobi豉m tak 4 dni z rz璠u i przesta豉m, bo wola豉m si poradzi. Efekty: czarne kropki w miejscach mocniejszych w這s闚. Niekt鏎e si os豉bi造 i odros造 szare, a nie czarne i do tego s豉bsze, ale nadal jest kilkana軼ie tych mocnych, po kt鏎ych zostaj czarne kropki. Teraz w這ski mam ju odro郾i皻e i zn闚 my郵 co by z nimi zrobi.
Prosz, pom騜cie. Lato coraz bli瞠j, gor帷e dni, a ja nie wyobra瘸m sobie p鎩嗆 nad wod z kole瘸nkami lub ch這pakiem, bo b璠 si wstydzi nawet podci庵n望 bluzk do g鏎y. Od kole瘸nek to jeszcze jako si wymigam, ale ch這pak chcia i嗆 ju w zesz造 weekend nad wod, ale z豉ma nog, zdj璚ie gipsu ma 30 czerwca i pewnie je郵i b璠zie gor帷o to zn闚 b璠zie chcia i嗆, bo w po這wie lipca wyje盥瘸 na prawie ca貫 wakacje, a jemu trudno b璠zie mi si wymiga. Po za tym bardzo chcia豉bym z nim i嗆, no ale, wstydz si okropnie i nawet nie my郵 瞠 z tymi w這sami mog豉bym pokaza brzuch.
Pom騜cie, prosz Was, mo瞠 pomo瞠cie mi i jako jeszcze sobie z nimi zd捫 poradzi. Tutaj zdj璚ie dzisiaj, jak to mniej wi璚ej wygl康a: http://imageshack.us/photo/my-images...621224044.jpg/.
Pozdrawiam i baaardzo prosz o pomoc.
sunshine98 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-22, 00:58   #36
sweetsalt
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: W這ski na brzuchu

Te przyst徙i豉m do takiej "akcji" Mia豉m trzyna軼ie lat, 瘸逝j do dzi. Dobrze, 瞠 zrobi豉m to tylko od p瘼ka w d馧.
Ja radz sobie z tym za pomoc depilatora, poniewa tylko wtedy nie zostaj po tych w這skach 瘸dne 郵ady Je郵i jakie w這ski odrastaj szybciej, wyrywam je p瘰et.
Je郵i nie masz depilatora, to spr鏏uj p瘰et. Tylko pami皻aj o szybkich, zdecydowanych ruchach! To wra磧iwe miejsce i przy d逝窺zej "zabawie" pozostaj nieprzyjemne zaczerwienienia, przynajmniej u mnie.
sweetsalt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-22, 01:28   #37
hatchi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Znam ten b鏊! Wpad豉m na ten pomys, b璠帷 nastolatk i cierpi do dzi... Najlepszym wyj軼iem by豉by oczywi軼ie depilacja laserowa, ale na to trzeba kasy. Sama planuj to zrobi, mimo 瞠 troch wstyd b璠zie si pokaza kosmetyczce

Tak czy siak, mam dla Ciebie dora幡e rozwi您anie, w sam raz na wypad na pla輳!

Kup sobie produkt Sally Hansen o nazwie Creme Hair Bleach for Face & Body. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale je郵i masz gdzie w pobli簑 Sephor, to na pewno to tam znajdziesz. Jest bardzo proste w u篡ciu - co tam trzeba z czym zmiesza i nak豉dasz szpatu趾 na brzuszek. Po podanym na instrukcji czasie zmywasz ciep陰 wod i voila! Nie przejmuj si tym, 瞠 sk鏎a w miejscu, gdzie na這篡豉 krem b璠zie mia豉 ja郾iejszy kolor - taki stan utrzyma si najwy瞠j godzin. W這ski si wybiel i b璠 wygl康a造 jak taki grubszy meszek

Stosowa豉m t metod, kiedy pozna豉m swojego obecnego ch這paka i nie chcia豉m go wystraszy Teraz mi si nie chce, po prostu wyrywam p瘰etk co grubsze w這ski, ale gdybym mia豉 pokaza si gdzie z go造m brzuchem, to na pewno znowu zastosowa豉bym Sally Hansen Powodzenia!
hatchi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-22, 16:56   #38
Agnieszka987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 143

Skoro w這ski si urywa造 po plastrach to znaczy 瞠 uzywa豉 kiepskich plastr闚... Jesli to soraya o jakiej my郵 to si nie dziwi Przejrzyj KWC i zobacz kt鏎e plastry sa najskuteczniejsze a kt鏎e nie warte zakupu. Ja ze swojej strony polecam albo fioletowego veet supreme albo joanny now formu喚- s tak samo kr鏒kie, cienkie i dobrze si je stosuje. Cho musz przyzna 瞠 jak na "pierwszy raz" to lepszy jest veet bo po nim sk鏎a nie jest taka zaczerwieniona, podra積iona, przyzwyczai si a potem stosuj o po這w ta雟ze zamienniki A co do tego 瞠 leci troszk krwi... na drugi dzie u mnie nie ma po niej 郵adu, gdy uzywam plastr闚 wieczorem
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-22, 20:57   #39
antena22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 049

Moim zdaniem najlepsze s woski w rolkach kt鏎e s u篡wane w salonach kosmetycznych. Sama takich u篡wam. Najlepiej b璠zie jak p鎩dziesz do kosmetyczki. Minuta i po sprawie. Dobrze by by這 瞠by woski by造 d逝窺ze ni na zdj璚iu. Wtedy jest pewno嗆 瞠 wszystkie 豉dnie wyjd.
Stary 2012-06-22, 23:43   #40
Smerfetka 24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 346
GG do Smerfetka 24

Gdy bylam w liceum moje kolezanki wpadly na genialny pomysl zebym zgolila wloski z pepka (od pepka w dol) bo okropnie wygladam i w ogole jak ja moge tak chodzic. A ja glupia sie ich posluchalam. Na szczescie szybko wrocil mi rozum do glowy i zrobilam to moze ze 3 razy. Dzisiaj wloski sa troszke dluzsze niz byly wtedy ale od tamtego czasu ich nie gole. Jest ich moze z 5 czy 7 ale nie wiecej. Mam ciemniejsza karnacje i szybko sie opalam wiec w ogole mi to nie przeszkadza bo nie rzuca sie w oczy.

Ty na tym zdjeciu masz strasznie blady brzuch wiec to nic dziwnego, ze czarne punkciki zaraz sa widoczne.

Chyba bym oszalala gdybym dzisiaj miala codziennie lub co drugi dzien golic brzuch ;p.
Smerfetka 24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-23, 14:11   #41
wypad
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 934

Myslalam, ze tylko ja bylam taka glupia (przepraszam) i zgolilam wlosy od pepka w dol. Kiedys tez zgolilam je maszynka kilka razy, ale gdy zobaczylam jakie grube rosna, siegnelam po wosk. Wlosy nad pepkiem tez mialam zamiar ruszyc ale na szczescie tego nie zrobilam. Polecam krem wybielaj帷y albo wyrywanie woskiem. Ja u篡wam veet闚 albo joanny sensual.
Stary 2012-06-24, 11:43   #42
angiee0902
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 389

Popieram pomys z woskiem w rolce, taki jak w salonie kosmetycznym. Ja og鏊nie zacz瘭am depilacje woskiem, robie ja samodzielnie, na pocz徠ku to denerwuje, bo nie wyrywaja sie wszystkie w這ski, ale z czasem jest ich i tak coraz mniej i coraz s豉bsze, a co najwa積iejsze du穎 wolniej odrastaj.

Robi豉m depilacj woskiem te na pepku, teraz wyrywam tylko pojedyncze (zdaje si, 瞠 mam problemy z hormonami wi璚 wloski s nie byle jakie ).

Ewentualnie id do salonu, jak ktos juz radzil, bo kupowanie wosku i plastr闚 na jeden raz raczej sie nie op豉ca;p
angiee0902 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-24, 12:25   #43
Loczkowa92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

Oj, oj w這ski... znam ten problem bardzo dobrze. Te kiedy wpad豉m na pomys 瞠by pozby si ich zwyk陰 golark bo szybko i po problemie, no i mam grubsze od p瘼ka w d馧, ale tragedii nie ma na szcz窷cie. To machn golark cz窷ciej albo pojedyncze p瘰etk wy豉pie. Dobre s plastry z Joanny - przetestowane na ca造m brzuchu ale, 瞠 le jestem to cz窷ciej golark robi. Mo瞠 urywa造 Ci si te w這ski bo rwa豉 plaster pod nieodpowiednim k徠em? Czasami te od techniki zale篡... ile razy ja sobie ju ran przez to narobi豉m...
Loczkowa92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-25, 14:59   #44
Rysiek_2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Znam ten b鏊...:/ ale od jakiego czasu, mo瞠 to si troch dziwne wyda niokt鏎ym z Was, ale traktuje tych intruz闚 rozja郾iaczem do w這s闚 z Joanny. mo瞠 z pocz徠ku troch szczypa這, ale p騧niej jest ok. sk鏎a te jest troch ja郾iejsza tak jak przy u篡ciu produkt闚 z sally hansen, ale koszt jest na pewno ni窺zy, a dla mnie to troch wa積e...
Rysiek_2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 08:24   #45
prettysimple
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 818

Te mia豉m z tym problem. Machn窸am kiedy maszynk w ko鎍u te w這sy i tak si zacz窸o. Na szcz窷cie pozby豉m si ich depilacj laserow. Jestem bardzo zadowolona, w ko鎍u mam g豉dki brzuch :P .
Tutaj mo瞠cie wi璚ej o tym poczyta:

http://wieczniemloda.com/depilacja-l...-zabiegu-1161/
Stary 2012-06-26, 16:42   #46
KERA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

Ja by豉m taka g逝pia w ci捫y, bo wtedy mi wyros造 w這ski na skutek hormon闚, a 瞠 ka盥y chcia zobaczy brzuch i ruszaj帷e si male雟two a mnie by這 wstyd to je zgoli豉m i nie wyros造 bardzo grube i czarne ale i tak s widoczne. Zastanawia豉m si nad pozbyciem si ich ale plastry i wosk odpadaj bo mam rozci庵ni皻 sk鏎 na brzuchu wi璚 szarpi帷 chyba bym si posika豉 z b鏊u... mo輳 pomy郵e o powyrywaniu ich p瘰etk albo o rozja郾iaczu. Na pla瞠 i tak si z takim brzuchem nie wybior...
KERA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 19:12   #47
antena22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 049

To 瞠 masz rozci庵ni皻 sk鏎 w niczym nie przeszkadza. Wystarczy pomoc drugiej osoby, kt鏎a naci庵nie sk鏎 a Ty energicznie zerwiesz pasek z woskiem. Najlepiej b璠zie jak raz przejdziesz si do kosmetyczki i ona to zrobi. Podejrzysz co i jak a potem b璠ziesz mog豉 sama w domu robi. Generalnie przy woskowaniu jest zasada 瞠 naci庵amy sk鏎. Nawet gdy s to np.piszczele gdzie sk鏎a wydaje si i tak naci庵ni皻a.
Stary 2013-05-09, 18:49   #48
Rydwanek16
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
W這ski na brzuchu !

Hej wszystkim !

Mam 17 lat i mam problem
Ot騜 chodzi o to, 瞠 mam takie czarne w這ski na brzuchu, one id tak od p瘼ka w d馧. Bardzo si tego wstydz, nied逝go wakacje, chcia豉bym si tego jak najszybciej pozby, bo wstydz si rozebra na pla篡

My郵a豉m o rozja郾ieniu ich rozja郾iaczem do w這s闚, ale nie wiem. Czy to bezpieczne? nie stanie mi si nic ze sk鏎 na brzuchu?

Nie wiem czy mam za du穎 m瘰kich hormon闚, czy po prostu jestem jaka dziwna...

Bardzo Was prosz o pomoc !
Rydwanek16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 20:59   #49
wypad
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 934
Dot.: W這ski na brzuchu !

S specjalne rozja郾iacze do w這k闚 na ciele, Sally Hansen ma co takiego, ale do dostania jedynie przez Internet z tego co kojarz.
Stary 2013-05-09, 21:24   #50
magnolise
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

ja zazwyczaj u篡wam p瘰ety
magnolise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 21:52   #51
_Angelina_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 998

ja mia豉m kilka takich w這sk闚 w okolicach p瘼ka, jak sie tylko pojawiaja 豉pi za pincetk i jade
_Angelina_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 21:57   #52
tambourinist
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 630

Pewnie masz zbyt du穎 testosteronu - ja mam i te mam w這ski. Ale uregulowa hormony trudno, wi璚 zwyczajnie depiluj je tak jak w這sy z n鏬. Nie masz si czego wstydzi, mn鏀two os鏏 tak ma. S造sza豉m, 瞠 cynk pomaga uregulowa hormony, teraz kilka dni temu zacz窸am bra, ale nie jestem w stanie jeszcze powiedzie, czy dzia豉.
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 23:00   #53
iman001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69

nie ma co panikowa tylko wydepilowa- penset, woskiem, depilatorem lub w ostateczno軼i zgoli. Ewentualnie rzeczywi軼ie dobry jest do takich rzeczy rozja郾iacz z sally hansen - najta雟zy na allegro, ale widzia豉m go te w drogerii natura.
A w regulowanie hormon闚 cynkiem bym nie wierzy豉 za bardzo...
iman001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-09, 23:53   #54
Drakan
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 493

U mnie jej jeszcze zabawniej. Ca造 brzuch normalny, zwyk造 meszek. A przy p瘼ku cztery d逝gie czarne w這sy Tzw. '軼ie磬a do leszka' tez jest, ale ju o wiele ja郾iejsza. Dobre remedium na ten problem to golenie, bo z depilacj potrafi by problemy typu wrastaj帷e w這sy czy nawet zapalenie mieszk闚 w這sowych, a to ju jest bardzo paskudna sprawa, szczeg鏊nie w tak delikatnych okolicach. Depilacji nie stosuj ju od dobrych dw鏂h lat, a niekt鏎e w這sy nadal wrastaj, wi璚 zalecam ostro積o嗆.
Ostatecznie te nikt nie wie pr鏂z Ciebie, 瞠 masz te w這ski, wi璚 nie ma si czego ba, tudzie nawet jak kto zauwa篡 to szalenie na odbi鏎 Twojej osoby nie wp造n.

Drakan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-10, 00:30   #55
tambourinist
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 630

Cytat:
Napisane przez iman001 Poka wiadomo嗆
A w regulowanie hormon闚 cynkiem bym nie wierzy豉 za bardzo...
Ja og鏊nie w niewiele rzeczy wierz... a zw豉szcza nie w cudowne 鈔odki Ale cynk bierze udzia w metabolizmie (czy jak to si nazywa) hormon闚 (potwierdzone na kilku profesjonalnych stronach), wi璚 kto wie. Skoro nawet tryb 篡cia wp造wa na poziom hormon闚...
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-11, 00:09   #56
brulionbebeb
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 580

Te mam takie w這ski, i pod, i nad p瘼kiem, i w og鏊e wsz璠zie dooko豉 ;D Pr鏏owa豉m je rozja郾i rozja郾iaczem z Sally Hansen, ale nic nie zdzia豉, a do tego potwornie szczypa (ale u篡wa豉m tego do twarzy, mo瞠 ten do cia豉 jest jaki mocniejszy...).
Czasami gol je maszynk, czasami wyrywam p瘰et, ale tylko pod prysznicem, bo "na sucho" chyba bym tego nie znios豉

Podczepi si pod w徠ek - jak pozby si takich ciemnych w這sk闚 z dolnej cz窷ci plec闚?

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-11, 13:06   #57
akopaniamentemtetna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

co do tych w這s闚.. to ja mam na brzuchu plecak r瘯ach.. wszedzie... i mam 4x problem.. wi瘯szy
akopaniamentemtetna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-11, 19:00   #58
zantex52
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

mozesz je usunac za pomaca np kremu do depilacji badz maszynki tylko nalezy zaznaczyc ze beda rosla silniejsze bardziej czarne i wiecej;( proponuje pesete badz wosk oczywiscie rowniez odrosna ale o dluzszym czasie
zantex52 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-12, 16:16   #59
madame29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

hej , ja u篡wam zwyklego rozja郾iacza joanny, 10-20 min i wloski s ja郾iejsze,
madame29 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-13, 00:41   #60
brulionbebeb
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 580

Chodzi Ci o ten do w這s闚 "og鏊nie" tzn. teoretycznie tych na g這wie? ;D I co, nie szczypie Ci nic? Bo pami皻am, 瞠 jak pr鏏owa豉m nak豉da ten z Sally Hansen, to potwornie mnie szczypa這 i jeszcze rozja郾i這 mi sk鏎 wok馧 tych w這sk闚...

why don't you tell me that if the girl had been worth having,
she would have waited for me?
no, sir, the girl really worth having
wouldn't wait for anybody.

brulionbebeb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
brzuch, depilacja, rozja郾iacz, usuwanie ow這sienia, w這ski, w這ski na brzuchu, w這ski niechciane

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.