w這ski na brzuszku - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-05-13, 10:20   #61
lusiabambusia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348
Dot.: W這ski na brzuchu !

Ja wyrywam depilatorem i s prawie niewidoczne. Od golenia by造 co raz gorsze. Jak kto si boi wyrywa sam depilatorem albo woskiem to proponuj wybra si do kosmetyczki.
lusiabambusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-13, 15:50   #62
somethinggood
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 854

Najlepiej uzbiera na laser to b璠zie problem z g這wy na par lat .

Albo robi woskiem . Ja nigdy w 篡ciu nie mia豉m maszynki w r瘯ach , pierwszy raz ogoli豉m nogi jak mia豉m 13 lub 14 lat i od razu woskiem . Teraz mam 24 lata i ju nie mam praktycznie w這s闚 na nogach. Raz na 3 miesi帷e poci庵n 造dki woskiem , bo urosn mi bardzo delikatne i ma這 widoczne w這sy . W這sy te nigdy mi nie wrasta造 , ale przynajmniej raz w tygodniu peelinguje ca貫 cia這 .

To samo robi z bikini ( bikini z lini majtek , niepe軟e ) , kt鏎e nigdy maszynki nie widzia這 , no i te ju mi w這sy praktycznie na bikini nie rosn.

Za to nie jestem w stanie zrobi pach woskiem , wi璚 ca貫 篡cie gol je maszynk i w這sy tam s mocne i niestety musz je goli co 2-3 dni .

Nie r鏏 brzucha maszynk , bo w這sy b璠 odrasta造 Ci tylko mocniejsze i ciemniejsze .
Je瞠li nie chcesz robi depilacji ani lasera , chyba na Twoim miejscy zrobi豉bym kremem do depilacji .

Oczywi軼ie nie u篡waj tych plastr闚 z woskiem gotowych , bo s beznadzieje . Nic nie daj , szkoda kasy . P鎩d do kosmetyczki to zrobi Ci razem z bikini za 30 z albo sama kup maszyn do wosku , nie jest droga .
somethinggood jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-13, 22:50   #63
Katja1985
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Hej Spoko w dzisiejszych czasach jest tyle mozliwosci ,瞠 to nie problem )) Kemy do depilacji, penseta, depilator. woskowanie. laser i zwukla woda utleniona ktora rizjasnia wloscki. Jezeli nie sa zbyt gryge i nie zbyt ciemne wystarczy je codzinnie smarowac woda ulteniona , Bardzo sie rozjasnia i nie beda tak widoczne.
Jak bedzie Ci to przeszkadzac wybierz sie do lekarza. Czasami zaburzeniom hormonalnym mozna zapobiec farmokologicznie.
Katja1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 11:00   #64
arrachnee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez somethinggood Poka wiadomo嗆
Nie r鏏 brzucha maszynk , bo w這sy b璠 odrasta造 Ci tylko mocniejsze i ciemniejsze . .
gdyby tak by這 to nie jedna dziewczyna z cienkimi i s豉bymi w這sami na g這wie ogoli豉by si na zero i czeka豉 na odrost mocniejszych w這s闚

co do problemu to: ludzie maj w這ski na brzuchu
wiele kobiet ma ciemne, a nawet grube (zwykle w okolicy p瘼ka)
i absolutnie to nie oznacza problem闚 hormonalnych

pozostaje depilacja (sama wiesz jaka metoda jest dla ciebie najlepsza)

PUSTAK BLOG
r騜ne wersje lakier闚 essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 11:17   #65
nosferatku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 926

Cytat:
Napisane przez Rydwanek16 Poka wiadomo嗆
Hej wszystkim !

Mam 17 lat i mam problem
Ot騜 chodzi o to, 瞠 mam takie czarne w這ski na brzuchu, one id tak od p瘼ka w d馧. Bardzo si tego wstydz, nied逝go wakacje, chcia豉bym si tego jak najszybciej pozby, bo wstydz si rozebra na pla篡

My郵a豉m o rozja郾ieniu ich rozja郾iaczem do w這s闚, ale nie wiem. Czy to bezpieczne? nie stanie mi si nic ze sk鏎 na brzuchu?

Nie wiem czy mam za du穎 m瘰kich hormon闚, czy po prostu jestem jaka dziwna...

Bardzo Was prosz o pomoc !
a)bada豉 kiedy te hormony? Tupnij do lekarza, powiedz, w czym rzecz, zapytaj. Od zbadania poziomu androgen闚 nikt jeszcze nie umar, natomiast jest to do嗆 dobry pomys, je瞠li rosn Ci w這sy w dziwnych miejscach. Na nogach/r瘯ach masz mocne? Nad g鏎n warg? Okres regularny?
b)jest jeden spos鏏 na w這ski rosn帷e w niepo膨danych miejscach-usun望. Z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 w這ski z brzucha najlepiej usun望 kremem do depilacji, tym takim chemicznym 鈍i雟twem, kt鏎e je rozpuszcza.
nosferatku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-24, 13:27   #66
Jessica_18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: W這ski na brzuchu

hej, ja mia豉m lekki meszek na brzuchu, ale jako g逝pia nastolatka zgoli豉m go maszynk i teraz mam problem bo w這sy wyrastaj ciemne, wyrywam je p瘰et, ale wrastaj w sk鏎 i tworz si nieestetyczne krosty. Nie jest to jaki g御zcz w這s闚 ale jednak mi bardzo przeszkadzaj, jak wiadome ka盥a z nas chce mie pi瘯ny, g豉dki brzuszek. Pragn doda, 瞠 nie mam problem闚 z nadmiernym ow這sieniem, mam raczej jasne w這sy tylko w豉郾ie ten brzuch. Rozja郾ia te pr鏏owa豉m jednak do tego trzeba troche zapu軼i te w這sy, no a ja jako nie potrafi, bo od razu wyrywam nie chce 瞠by m鎩 ch這pak je zobaczy. A wstyd wyj嗆 w stroju k徙ielowym na pla輳 z takimi chrostami i bliznami po wyrywaniu. Bardzo prosz o rad.
Jessica_18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-18, 02:05   #67
sajles17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: W這ski na brzuchu

hej, mam taki sam problem, a w豉軼iwie, to powoli si go pozbywam. Pr鏏owa豉m ju盧hyba wszystkiego, najgorsze jest skubanie p瘰et - w這ski wtedy strasznie wrastaj. M鎩 spos鏏 - zapu軼i je cho troch, a nast瘼nie kupi najta雟zy rozja郾iacz do w這s闚 ( ja kupuje za 6z do pasemek) byle NIE HENN(po niej wyskoczy造 mi b帳le)! i zmiesza to z 12% wod utlenion w kremie - na allegro, lub w salonie fryzjerskim mo積a dosta. Mieszamy proszek z rozja郾iacza z wod 12%(mniej wi璚ej proporcje 1:1), k豉dziemy papk gdzie trzeba i po jaki 40 sekundach zbieramy papk, przecieramy i patrzymy, czy nie pojawi造 si p璚herzyki, czy co. Je郵i nie, dajemy papk zn闚 i po jakim czasie zmywamy i sprawdzamy. W tym roku w ko鎍u oby這 si bez golenia brzucha(fuj)!. Sk鏎a po tym zabiegu jest troch przesuszona i piecze, ale najlepiej nic na ni nie dawa, sama si zregeneruje. Ja farbuje w這ski w ten spos鏏 ju ze 3 miesi帷e!
Polecam, bo nawet lasery niewiele mi pomog造.
sajles17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-19, 13:34   #68
malpka99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
W這ski na brzuchu.

Witam dziewczyny
Mam ogromny problem Na brzuchu od piersi do samego "do逝" mam paseczek w這s闚, kt鏎e rozrastaj sie na ca造 brzuch... Powy瞠j p瘼ka nie s one ciemne, ale pod p瘼kiem s straszne. Maj ciemny kolor mimo i jestem blondynk, s d逝gie ok ( 1,5 cm) Nie chcia豉bym ich goli i w zwi您ku z tym mam pytanie czy nie da si ich jako wykruszy? (Mam na mysli rozja郾iacz, wod utlenion, cytryna i rumianek.) Da si co z tym zrobi? Gdybym chcia豉 wydepilowa te w這ski musia豉bym ca造 brzuch anie sta mnie na taki zabieg Prosz o pomoc, to m鎩 ogromny kompleks, wstydze sie przebierac na wf
PS: Mo積a wypali prostownic do w這s闚? Wiem, ze to g逝pie pomys造, ale "ton帷y brzytwy si chwyta" Dzi瘯uje z g鏎y za pomoc.
malpka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-19, 13:47   #69
delfix10
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 192
Dot.: W這ski na brzuchu.

瘸dnego wypalania dziewczyno

du穎 dziewczyn ma taki problem
ale ja bym ci radzi豉 p鎩嗆 do lekarza po skierowanie na badania hormon闚.Sama mam taki sam problem i musz si przebada a potem b璠 szuka sposobu na pozbycie si ich.

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2013-11-19 o 14:05
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-19, 13:50   #70
malpka99
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Napisane przez delfix10 Poka wiadomo嗆
瘸dnego wypalania dziewczyno

du穎 dziewczyn mam taki problem
ale ja bym ci radzi豉 p鎩嗆 do lekarza po skierowanie na badania hormon闚.Sama mam taki sam problem i musz si przebada a potem b璠 szuka sposobu na pozbycie si ich.
Mam 17 lat, moja mama m闚i, 瞠 przesadzam, do lekarza trzeba z doros造m Nawet nie wiem gdzie w pierwszej kolejno軼i si uda Poradzisz co jeszcze ?
malpka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-19, 15:57   #71
allmode
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 716

Zaburzenia hormonalne nie s przesad, tylko chorob. I to czasem powa積, wi璚 postawa mamy mnie dziwi. Powinna i嗆 z Tob do lekarza, zasi璕n望 porady chocia瘺y. A tata? Kto doros造 z rodziny nie poszed豚y z Tob?
Nie kombinuj z prostownic, bo sobie poparzysz sk鏎 tylko. Preparaty rozja郾iaj帷e w這sy te mog bardziej zaszkodzi ni pom鏂.
Woda utleniona wykrusza w這ski i je rozja郾ia, ale te trzeba ostro積ie ze wzgl璠u na sk鏎. Rumianek ma w豉軼iwo軼i rozja郾iaj帷e i w zasadzie nie powinien zaszkodzi - chyba, 瞠 jeste uczulona na niego.
allmode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-19, 19:26   #72
zlooosnica89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 281

Cytat:
Napisane przez malpka99 Poka wiadomo嗆
do lekarza trzeba z doros造m
Nie przesadzajmy, nie masz kilku lat Mo瞠 teoretycznie wizyta powinna by za zgod rodzic闚, ale przecie 瘸den lekarz Ci nie wyrzuci, jesli przyjdziesz sama, nigdy si nawet nie spotka豉m z tym, 瞠by o to pytali.

Najlepiej zacz望 od ginekologa, on powinien skierowa na badania hormonalne. Poprawcie mnie je郵i si myl, ale do ginekologa nie trzeba mie skierowania, po prostu idziesz do przychodni i si rejestrujesz.
zlooosnica89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-19, 23:49   #73
delfix10
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Poka wiadomo嗆
Nie przesadzajmy, nie masz kilku lat Mo瞠 teoretycznie wizyta powinna by za zgod rodzic闚, ale przecie 瘸den lekarz Ci nie wyrzuci, jesli przyjdziesz sama, nigdy si nawet nie spotka豉m z tym, 瞠by o to pytali.

Najlepiej zacz望 od ginekologa, on powinien skierowa na badania hormonalne. Poprawcie mnie je郵i si myl, ale do ginekologa nie trzeba mie skierowania, po prostu idziesz do przychodni i si rejestrujesz.

ja bym radzi豉 zacz望 od lekarza rodzinnego lub pediatry( nie wiem do kogo nale篡sz )

ja posz豉m do ginekologa na cytologi i od razu chcia豉m skierowanie na te badania a ona do mnie 瞠 ona nie mo瞠 da mi skierowania na takie badania i 瞠 mam p鎩嗆 do swojego lekarza rodzinnego.
Stary 2013-11-20, 00:25   #74
Jus_Tyna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

jak najbardziej hormonami mozna to wszystko zalatwic
ze wszystkich si tego czego si pragnie…

Paulo Coelho

Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzale積ieniem
Jus_Tyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-21, 17:52   #75
Kaoru22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 126

Ma豉/鈔ednia ilo嗆 w這sk闚 to norma, wi瘯szo嗆 kobiet je ma i nie ma sie czym przejmowa a metod ich usuwania jest mn鏀two

A mo瞠 Twoja mama ma racje i to s te w這ski mieszcz帷e sie w granicach normy? Oczywi軼ie nie odradzam Ci zrobienia bada ale ow這sienie na brzuchu nie musi od razu 鈍iadczy o problemach hormonalnych. Sama mam w這ski na brzuchu i to wcale nie ma這 (usuwam woskiem, plastry to koszt oko這 8 z) a jestem ca趾owicie zdrowa.
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-22, 23:05   #76
anglistka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Poka wiadomo嗆
Ma豉/鈔ednia ilo嗆 w這sk闚 to norma, wi瘯szo嗆 kobiet je ma i nie ma sie czym przejmowa a metod ich usuwania jest mn鏀two

A mo瞠 Twoja mama ma racje i to s te w這ski mieszcz帷e sie w granicach normy? Oczywi軼ie nie odradzam Ci zrobienia bada ale ow這sienie na brzuchu nie musi od razu 鈍iadczy o problemach hormonalnych. Sama mam w這ski na brzuchu i to wcale nie ma這 (usuwam woskiem, plastry to koszt oko這 8 z) a jestem ca趾owicie zdrowa.

jak najbardziej si zgadzam. Ja r闚nie takie w這ski posiadam, my郵a豉m, 瞠 mam wysoki testosteron, by豉m u endokrynologa i powiedzia mi, 瞠 jedyne w這ski jaki u kobiety mog martwi i prowadzi do problem闚 to te na brodzie. Inne jak np na brzuchu, piersiach czy obfite ow這sienie 這nowe mog by nasz "urod" i nie mie nic wsp鏊nego z problemami hormonalnymi.

Razem od 4 VIII 2007
Zar璚zeni 1 V 2013
Powiemy TAK 27 VI 2015

anglistka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-27, 19:13   #77
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Lekarz
Ale... ja np. jestem strasznie ow這siona, naprawd mocno (mam w御ik - na szcz窷cie jasny, bo og鏊nie mam jasn cer, w這sy itp. - mam w這sy na brodzie, krzy簑, w dole busz, nogi to samo (oczywi軼ie, gol). I co? I nic. Hormony w normie, a ja ow這siona jak ma逍a
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-28, 02:08   #78
delfix10
Zakorzenienie

a czym golisz?i gdzie?
Stary 2013-11-28, 15:15   #79
cekinowy motylek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Mam tak samo i mam lata do鈍iadcze w depilacji
瘸dne tam zaburzenia hormonalne!
Teraz s chore czasy, 瞠 jak kobieta u siebie zobaczy kilka w這sk闚 na brodzie, wok馧 sutk闚, na brzuchu- to od razu do endokrynologa gna i truje si lekami.
Trafi豉m na m康rego lekarza, kt鏎y kaza mi zaprzesta trucia.
A w這ski usuwam albo woskiem, albo dobrym depilatorem.
Od lat.
Bez problem闚.
mam depilator, kt鏎ym za jednym posiedzeniem depiluj nogi, bikini, twarz (! tak, mam ko鎍闚k do depilacji twarzy) i mam spok鎩 na 2-3 tygodnie.
cekinowy motylek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-28, 16:59   #80
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Jak pisalam - wasik mam jasny, wiec nie gole wlosow w dolnej czesci plecow tez nie ruszam, nogi i okolice intymne gole golarka, depilatora juz nie uzywam, bo bardzo wrastaly mi wloski (nic nie pomagalo).
Do tego mam bardzo wlochate rece (przedramiona), nawet tylek na sutkach tez mam kilka wloskow, na brodzie podobnie (usuwam peseta).
I jakos zyje. Nie wstydze sie, jesli czasem ktos zobaczy odrastajace wloski na nogach czy pod pachami (np. podczas festiwalu na przyrodzie, ktory trwa kilka dni).
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-29, 13:12   #81
Danka Wegrowska
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Najlepiej zacz望 od ginekologa, on powinien skierowa na badania hormonalne.
Stary 2013-11-30, 00:11   #82
delfix10
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Danka Wegrowska Poka wiadomo嗆
Najlepiej zacz望 od ginekologa, on powinien skierowa na badania hormonalne.

niestety ginekolodzy nie chc kierowa na badania

mnie odes豉li do lekarza rodzinnego
Odpowiedz

Tagi
brzuch, depilacja, rozja郾iacz, usuwanie ow這sienia, w這ski, w這ski na brzuchu, w這ski niechciane

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.