Jasne w這sy a ciemna karnacja - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-11, 22:16   #1
wench90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
Cool

Jasne w這sy a ciemna karnacja

Witam!
Nie wiem czy taki w徠ek ju by, aczkolwiek nie znalaz豉m...
Wi璚 moja kumpela, kt鏎a naturalnie ma w這sy w kolorze ciemnego br您u i ciemn karnacj, wpad豉 na genialny pomys, 瞠by pofarbowa w這sy na blond Coprawda nie chodzi jej o tleniony blond, ale ten pomys i tak wydaje mi si poroniony, tym bardziej 瞠 oprawe oczu te ma ciemn. Mo瞠 macie dziewczyny jakie zdj璚ia dziewczyn z ciemn cer i jasnymi w這sami? Jak to mo瞠 wygl康a? Bo w internecie na w豉sn r瘯 nic odpowiedniego nie potrafie znale潭..

W og鏊e co o tym my郵icie? Bo wydaje mi sie, 瞠 kumpela tylko zniszczy sobie w這sy rozja郾iaczem, a potem i tak pofarbuje je na ciemno... Czy mo瞠 to pasuje?

Pozdrawiam
wench90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-11, 22:59   #2
milejdi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
Dot.: Jasne w這sy a ciemna karnacja

Moim zdaniem to zale篡 o jaki konkretnie blond jej chodzi. My郵,瞠 je郵i nie b璠zie za jasny,a raczej ciemny,popielaty to mo瞠 to wygl康a nawet fajnie. Du穎 te zale篡 od tego jak ciemn ma karnacj. Jednak my郵,瞠 powinna postara si wybi z g這wy kole瘸nce ten pomys,bo w wi瘯szo軼i przypadk闚 natura wie co robi i zestawienie ciemnej karnacji,ciemnych w這s闚 i ciemnej oprawy oczu jest bardzo fajne i wiele dziewczyn wiele by za to odda這.

milejdi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 02:02   #3
HAIRGAZM
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

witaj.w przypadku Twojej kumpeli najrozsadniejszym wyjsciem bedzie zrobienie bardzo duzej liczby jasnych pasm we foliach.ale musza byc cieniutkie.efekt bedzie bardzo fajny a ona bedzie wygladac oryginalnie i nie koszmarnie tak jak inne brunetki zafarbowane na niby blond jako jednolity kolor.przy ciemnym brazie polozenie farby rozjasniajacej nie przyniesie efektu tylko wybije mnostwo zlotego i miedzianego pigmentu ktory zawieraja jeje wlosy i efekt bedzie oplakany.owszem mozna rozjasnic wlosy i na to polozyc blond,ale potem znowu zabawa z odrostami.no i blond jako blond sam w sobie bedzie wygladal sztucznie do ciemnej karnacji i ciemnych opraw,moj pomysl uwazanm jest dla niej najlepszym rozwiazaniem.warunek,musi znalezc myslacego fryzjera ktory poswieci jej troche czasu na wykonanie tego dokladnie.pozdrawiam i zycze sukcesu.
HAIRGAZM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 09:07   #4
zawszeboska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 955

My郵, 瞠 to zale篡 od odcieniu blondu jaki chce sobie Twoja kole瘸nka zrob. Ja np. mam ciemn karnacj i naprawd ciemn opraw oczu, a w這sy farbuj na karmelowy blond i nie wygl康a to 幢e.
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 20:38   #5
camm
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Ja r闚nie mam ciemn karnacje i ciemn opraw oczu i mia豉m kiedy robione refleksy bo tez wpad豉m na pomys zmienienia sie w blond wampa ale m鎩 fryzjer mi odm闚i zrobienia jego zdaniem "krzywdy" i poszli鄉y na kompromis- i powiem Ci ze wygl康a這 to bardzo fajnie. Jest wiele piosenkarek kt鏎e maja jasne w這sy i ciemna karnacje popatrz cho熲y na Ciare
Stary 2008-06-13, 14:13   #6
zapalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 028
GG do zapalka

Ciara i reszta mulatek to inna sprawa. Cieny odcie jasnej (bia貫j) karnacji, czy to naturalny, czy to sztuczny (opalony) wygl康a ineczej - uroda te jest inna...
Jasne, zale篡 od odcienia i je郵i dobrze dobierze to nie b璠zie tragedii, ale wed逝g mnie wygl康a to tandetnie, nieciekawie i... Dodowato :/...
Sorki za ostre s這wa, ale w blondach najbardziej lubi osoby ze 鈔edni karnacj, w stron jasnej .
Stary 2008-06-13, 20:54   #7
czarownica jaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 722

Cytat:
Napisane przez zapalka Poka wiadomo嗆
Ciara i reszta mulatek to inna sprawa. Cieny odcie jasnej (bia貫j) karnacji, czy to naturalny, czy to sztuczny (opalony) wygl康a ineczej - uroda te jest inna...
Jasne, zale篡 od odcienia i je郵i dobrze dobierze to nie b璠zie tragedii, ale wed逝g mnie wygl康a to tandetnie, nieciekawie i... Dodowato :/...
Sorki za ostre s這wa, ale w blondach najbardziej lubi osoby ze 鈔edni karnacj, w stron jasnej .
Nic doda, nic uj望, ja te uwa瘸m, 瞠 to wygl康a tandetnie, co w stylu platyny na g這wie i solarium na twarzy
czarownica jaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-13, 22:25   #8
Liveyourlife17
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Ja te mam ciemn karnacj, ciemne w這sy, oczy i sza na blond te prze篡wa豉m. Na szcz窷cie da豉m sobie spok鎩 ... Teraz mam pasemnka w kolorze miodowego blondu i wygl康aj fajnie, wi璚 wed逝g mnie pole kole瘸nce takie rozwi您anie (:

Nie mo積a kupi szcz窷cia, ale wol p豉ka w Bugatti ..
Liveyourlife17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-14, 10:36   #9
ever-dream
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 501

Mam ciemn karnacj, br您owe w這sy, czarne brwi, czarne rz瘰y i marz o blondzie.

Niestety nie wiem jak to zrobi 瞠by mi pasowa這 i nie wygl康a這 kiczowato.

Fryzjer doradzi mi pasemka w kolorze miodowego blondu, co o tym my郵icie? Jaki mo瞠 by ko鎍owy efekt?
Stary 2010-03-14, 17:07   #10
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Jedyn kobiet, kt鏎a wygl康a 鈍ietnie maj帷 ciemn karnacj i jasne w這sy jest Jennifer Lopez. Jessica Alba, gdy nie przesadza豉 z rozja郾iaczem te wygl康a豉 nie幢e. Reszta gwiazd/gwiazdek/dziewczyn, kt鏎e znam wygl康a tandetnie w takim zestawieniu.

Je郵i chodzi o ciemne brwi to zmiana ich koloru jest najmniejszym problemem...
Stary 2010-03-14, 18:34   #11
ever-dream
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 501

Cytat:
Napisane przez Anethka Poka wiadomo嗆
Jedyn kobiet, kt鏎a wygl康a 鈍ietnie maj帷 ciemn karnacj i jasne w這sy jest Jennifer Lopez. Jessica Alba, gdy nie przesadza豉 z rozja郾iaczem te wygl康a豉 nie幢e. Reszta gwiazd/gwiazdek/dziewczyn, kt鏎e znam wygl康a tandetnie w takim zestawieniu.

Je郵i chodzi o ciemne brwi to zmiana ich koloru jest najmniejszym problemem...
Wiem, dlatego w豉郾ie zastanawiam si nad samymi miodowymi pasemkami, a nie farbowaniem ca這軼i w這s闚

Jako nie potrafi sobie siebie wyobrazi ze zmienionym kolorem brwi, wiem, 瞠 to nic nadzwyczajnego, ale jako dziwnie bym si czu豉.
Stary 2010-03-14, 19:10   #12
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Oj, pierwsze dni z innym kolorem brwi to mo瞠 by kosmos . Pami皻am, 瞠 gdy zmieni豉m kolor w這s闚 i brwi z ciemnego br您u na jasny blond czu豉m si jakbym by豉 造sa i jakby przy okazji kto zamieni mi niekt鏎e cz窷ci twarzy .
Dlatego warto mie w pobli簑 ciemn henn

Ever, ta dziewczyna w avatarze to Ty? R闚nie nie potrafi sobie Ciebie wyobrazi w jasnym kolorze . Spr鏏uj zrobi symulacj w photoshopie/gimpie.
Stary 2010-03-14, 19:17   #13
Rena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 21 504
Wpisy w blogu: 6

Wszystko zalezy - ja mam ciemna oprawe oczow i od wielu lat farbuje na blond. U mnie to korzystnie wyglada.
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-26, 16:34   #14
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 301

Dziewczyny, podbijam temat
R闚niez szukam zdjec z blondem, ktory dobrze wyglada przy ciemnej karnacji. Jak narazie najbardziej podoba mi sie Tyra Banks. Dla kontrastu wklejam zdjecie na koncu, jak nie powinno to wygladac...
Poszukuje jakiegos wspolnego mianownika: ten blond chyba poiwnien byc nie za jasny i popielaty/zimny... ? Jak myslicie?

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-13, 14:00   #15
de_wu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 794

Nie piszcie, 瞠 to wygl康a tandetnie, bo wszystko zale篡 od tego jakie rysy twarzy si odziedziczy這.. ja mam ciemn opraw oczu, jasny br您 naturalne w這sy i ciemn karnacj, 豉godne rysy twarzy i od roku farbuje w這sy na jasny blond, wszyscy m闚i, 瞠 wygl康am nawet lepiej ni w naturalnych w這sach, wi璚 wszystko dla ludzi
Jedynie tak jak kto ju pisa przede mn, lepiej zacz望 od jasnych pasemek i stopniowo schodzi z ciemnego br您u, bo inaczej mo積a sobie strasznie zniszczy w這sy.. a z odbudow tak 豉two nie jest, wiem po sobie.. Podobno kontrasty s bardzo fajne, ale tak jak napisa豉m, je瞠li kto ma odpowiednie rysy twarzy.
de_wu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-19, 20:34   #16
Franti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Wa積e 瞠by nie zrobi豉 sobie platynowego blondu,wtedy przy ciemnej karnacji wygl康a to nie ciekawie.
Mam kumpele,naturalnie ma ciemny br您,od roku farbuje na karmelowy blond z kilkoma ja郾iejszymi pasemkami,郵icznie wygl康a
*Stopy
Staram sie zrzuci kilka kilo
Franti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-23, 14:19   #17
Windermere
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186

Ja mam wlosy w kolorze ciemnego blondu, ciemna karnacj i ciemna opraw oczu, nie lubie tego po陰czenia , co wi璚ej, mam wra瞠nie, ze moja twarz nabiera wyrazu dopiero gdy przefarbuje sie na jaki ciemniejszy kolor.
Windermere jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-24, 23:00   #18
mankawstanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Zalezy czy ma z natury 郾iada karnacje, nie oliwkowa ale taka naprawde ciemna prawie jak mulatka, czy tylko opala sie w solarium albo sa wakacje i jest opalona. Wedlug mnie dobrze wygladaja pasemka w roznych odcieniach blondu takie jak ma Kim albo sloneczny blond Bee
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 635139119942776418.jpg (41,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg beyonce-wlosy-06.jpg (88,6 KB, 22 za豉dowa)
mankawstanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-24 23:00:41

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.