Koniec z poobgryzanymi paznokciami!!!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 20:17   #181
ankossek
Raczkowanie

Dot.: Koniec z poobgryzanymi paznokciami!!!!!

ja nie obgryzam juz od 1.02
ale moja paznokcie są strasznie słabe oj strszanie... codziennie musze cos uciac, spilowac...
ale jedna, mam ta satysfakcja, że nie obgryzam
ankossek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:35   #182
monika150
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Adrastea1609 pewnie że pomożemy. przejrzyj wątek. w skrócie - dbaj o nie, maluj, już dziś wypiłuj, wypoleruj, nałóż odżywkę i kolorowy lakier! nie widząc białych odrastających paznokci pokusa obgryzienia jest mniejsza. przekonaj się sama.

wrzuć zdjęcie swoich teraźniejszych paznokci. a za kilka tygodni, czy nawet dni pochwal się tym, co udało Ci się wyhodować

Edytowane przez monika150
Czas edycji: 2009-04-01 o 21:36
monika150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 16:51   #183
melixsa
Raczkowanie

Hej dziewczyny.

Przeczytałam cały wątek i chciałabym się dołączyć z silnym postanowieniem nie obgryzania już. Widzę jakie fajne efekty są u Was i zazdroszczę po cichu .

Obgryzam właściwie od zawsze. Trzy razu bodajże udało mi się przez kilka miesięcy mieć długie i śliczne paznokcie, później któryś się łamał i reszta szła na pożarcie

Moja główna wada to taka, że gdy nie obgryzam, to strasznie je męczę. A to piłowaniem, a to obcinaniem skórek, tak że kończy się na opuchliźnie i krwawieniu ;/

Nie chcę się dłużej wstydzić tego czegoś, a zresztą zamieszczam zdjęcie przed momentem zrobione.

Pomożecie w motywacji ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 019.jpg (29,8 KB, 85 załadowań)

13 kwietnia 2009r. zostanę mamą Kubusia !
melixsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:05   #184
allesi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 10

Jak Ty je piłowałaś w ogóle? : O

+ jest wiele sposobów - gumy do żucia, słonecznik, itp, ale wg mnie to nie pomaga. Przynajmniej mnie to nie zmotywowało. Dopiero 2 tyg. temu powiedziałam sobie - nie chcę mieć takich paznokci Dosyć. No i od tego czasu nie wzięłam ich do ust, ale moje paznokcie były priorytetowy w dużooo lepszym stanie od twoich . Teraz cieszę się jak wariatka, że mam dosyć długą białą płytkę i nie mam zamiaru nigdy do tego nawyku wrócić.

Innymi słowy - to Ty musisz znaleźć motywacje. Nikt Ci w tym nie pomoże. Po prostu musisz CHCIEĆ z tym wygrać.

Ej, ile Ty lat obryzgujesz? - pytam z czystej ciekawości

Edytowane przez allesi
Czas edycji: 2009-04-02 o 17:11
allesi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:36   #185
melixsa
Raczkowanie

Jako, że jestem w ostatnim miesiącu ciąży i muszę ciągle leżeć, to nie mając nic do roboty, zwyczajnie nieświadomie pożeram swoje paznokcie.

Wiem, że są w opłakanym stanie i jak mnie w końcu ktoś za to zjedzie, to może wezmę się za nie ;//

Akurat sposoby wszystkie znam, u mnie sprawdza się jedzenie słonecznika, ale ile można go dziobać. Chciałabym teraz zainwestować w dobre odżywki do paznokci, może wydana kasa przyćmi nałóg obgryzania ?

A w mojej rodzinie, to dość powszechne. Babcia 80coślat do dziś obgryza. Ja tak mam od dziecka, bo długo nie można było mnie odzwyczaić od ssania kciuka, a w końcu przeniosłam się na paznokcie, uch.

Stary 2009-04-02, 17:42   #186
mourie
Zakorzenienie

Ktoś napisał kilka postów wyżej, że jak paznokcie są pomalowane na jakiś kolor, że nie widać białych końcówek, bo nie chce się tak obgryzać.
A u mnie jest odwrotnie - kiedy widzę białe końcówki, to mnie to motywuje do zapuszczania dalej
Ja od dwóch tygodni zapuszczam, po malutku rosną
A jak mam kryzys to zgryzuje lakier, byleby nie pogryźć paznokci
mourie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:48   #187
allesi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Wiem, że są w opłakanym stanie i jak mnie w końcu ktoś za to zjedzie, to może wezmę się za nie ;//
Myślisz jest dobry pomysł? ;>

+ próbowałaś robić tipsy ? (nie pisz, że niszczą płytkę paznokcia, bo to wiem, ale w Twoim przypadku to może być dobre rozwiązanie)
allesi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:03   #188
Adrastea1609
Raczkowanie

Mam za małą płytkę na piłowanie, lakiery nic nie pomagają.. Jak je zapuszcze chociaż odrobinkę to czuję jakiś dyskomfort i znów je zgryze.

Adrastea1609 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:09   #189
melixsa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Myślisz jest dobry pomysł? ;>

+ próbowałaś robić tipsy ? (nie pisz, że niszczą płytkę paznokcia, bo to wiem, ale w Twoim przypadku to może być dobre rozwiązanie)
Tak, miałam robione- ale po pewnym czasie robiły się strasznie brzydkie i kolejne dorabianie bolało coraz bardziej, bo tipserka już mi całą płytkę zdarła ;/

Stary 2009-04-02, 19:31   #190
monika150
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

melixsa musisz wziąć się w garść próbuj. powiedz potem, który z zaproponowanych - sposób Ci pomógł. A może masz swój własny pomysł? Do roboty dziewczyno!!!
monika150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 22:11   #191
karelajnak
Przyczajenie

GG do karelajnak
Brzydki nawyk-obgryzanie paznokci.

Witam. Jest to mój pierwszy (i mam nadzieję że nie osatni) wątek na forum. Napisałam bo mam pewien problem.
Od kiedy pamiętam obgryzam paznokcie. Mam to chyba po tacie, gdyż on także obgryza je. Problem tkwi w tym że próbowałam wiele rzeczy żeby się oduczyć. Ostatnio wypróbowałam `gorzkiego paluszka`.
Tyle tylko że on też mi nie pomaga. Lecz zaistniała już sytuacja że miałam ładne paznokcie, to musiałam sobie wszystkie połamać. : (
Zrobię wszystko zeby już przestać obgryzać.
Jestem otwarta na wasze propozycje.

PS przepraszam, jak założyłam taki sam wątek 50 raz.

Edytowane przez karelajnak
Czas edycji: 2009-04-12 o 22:19
karelajnak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 13:31   #192
rudaaaa13
Przyczajenie

Angry obgryzanie paznokci

mam wielki problem...
nie umiem przestac obgryzac paznokci.. strasznie sie z tym czuje
Macie moze jakies skuteczne preparaty lub pomysły na skonczenie z tym nałogiem ?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2009-04-13 o 14:07 Powód: czcionka! temat, nie to forum
rudaaaa13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:24   #193
d0tkaaa
Zakorzenienie

Dot.: Brzydki nawyk-obgryzanie paznokci.

Hm.. jak ja obgryzalam paznokcie to kuzynka mi polecila jej metode ... (jak ona sie oduczyla..) wlozyla rece do wc .. fuuuuuuuuuuu no i pozniej sie nie dziwic ze juz nie obgryza.. a 2 metoda ja zalozylam sobie dwa razy tipsy i pozniej sie oduczylam je obgryzac i teraz jak sciagam tipsy to swoich juz takze nie gryze
d0tkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:35   #194
Kriana
Zadomowienie

Mnie pomogło gdy założyłam sobie tipsy żelowe. Nic innego nie skutkowało. Nosiłam je 2 miesiące i w tym czasie pazurki zdążyły podrosnąć, później jak zobaczyłam, że dłoń całkiem inaczej wygląda po prostu odechciało mi się ich obgryzać. Nigdy więcej koszmarnych pazurków

18.07.2014 <3
Kriana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:43   #195
zaczarovana
Wtajemniczenie

GG do zaczarovana

no naprawdę pierwszy raz spotykam się z takim problemem ...
Stary 2009-04-13, 15:49   #196
Wyrak
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
Dot.: obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez rudaaaa13 Pokaż wiadomość
mam wielki problem...
nie umiem przestac obgryzac paznokci.. strasznie sie z tym czuje
Macie moze jakies skuteczne preparaty lub pomysły na skonczenie z tym nałogiem ?
Jak doszlas do tego, ze:
Cytat:
Techniczne forum Uwagi techniczne, zgłoszenia zdjęć kosmetyków, problemy z hasłem i dostępem i inne...
Jest wlasciwym miejscem do umieszczenia tu tematu?

Jest cale forum o paznokciach http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=38

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 16:20   #197
KattiePL
Zadomowienie

wyszukiwarka

ps. zamiast przepraszać, że założyłaś 50 raz ten sam wątek - po prostu nie zakładaj więcej nowych wątków

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 20:58   #198
La Monica
La Moderatoiure

Łączę wątki
Proszę na przyszłość o wcześniejsze korzystanie z wyszukiwarki, zanim założy się wątek.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:54   #199
mourie
Zakorzenienie

Ja wytrwale zapuszczam - wystarczyło mi pomalować paznokcie i cieszy mnie teraz każdy dzień z coraz to dłuższymi "odrostami"
Codziennie maluje odżywkami, wyrównuje boki, żeby nie wyglądały jak łopaty i cieszę się, że się póki co nie łamią - bo jak zaczną to motywacja pójdzieee.

Ale znalazłam być może złoty środek - firma essence wypuściła naklejki - łatki na łamiące się paznokcie - pewnie to żadna nowość, ale nie są drogie, więc przy najbliższej wizycie w Naturze się w nie zaopatrzę na wszelki wypadek
mourie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 22:48   #200
Adrastea1609
Raczkowanie

Jak udało Ci się jeden raz zapuścić to uda drugi Tylko jak będą już długie to idź do kosmetyczki na założenie żelu na paznokcie (taki sam jak do tipsów), możesz wcinać skrzypy polne i inne takie bajery..

Adrastea1609 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:04   #201
dannonova
Raczkowanie

ja tez miłam ten prblem , załozłam zele i troszke mi odrosły ale jak mi odpadły to znow pjawiła sie chec ale chcac temu zapobiec kupiłam lakier bezbarwny do paznokci bo jak sa swiecace to lepiej wygladaja i moze bym sie powsrzymała. Wie kupiłam lakier na szybcika , dojechałm do domu , czytam ulotke od niego i...... okazuje sie ze kupiłam lakier na obgryzanie ! los tak chciał:P no i musze powiedziec ze uz nie obgryza 3 tydzien ! a to jest wielki skkces. zadne tipsy nigdy mi nie pomgay a tu nagle ! ten lakier ma gorzki nieprzyjemny smak, kiedys miłąm podobny ale ten jest naprawde obrzydliwy no i sie slicznie swieci jak sie nałozy 3 warstwy szczerze polecam kosztuje grosze a pomaga !!! nazwa: NAIL EXPER MANICURE NAIL RESCUE COACH, ANTI BITE TREATMENT ,TECH CARE BRUSCH firmy MISS SPORTY

dannonova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 16:05   #202
monji007
Przyczajenie

Brzydkie paznokcie po obgryzaniu

Witam, mam 18 lat i od 4 lat nie obgryzam paznokci ale kiedyś było to moja obsesją. Martwię się bo mają one teraz bardzo brzydki kształt. Tak jakby łopatowaty a nie ładny i wąski.

Będę wdzięczna za wszelkie rady i uwagi w tej sprawie
monji007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:22   #203
thecla
Raczkowanie

Dot.: Brzydkie paznokcie po obgryzaniu

było już kilka wątków, poszukaj pod hasłem krzywe paznokcie np

thecla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:45   #204
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

pozwolę sobie do Was dołączyć.
ja obgryzam od zawsze. Raz udało mi się mieć w miare dłuższe po tipsach (za opuszki) ale były tak słabe że reszta się połamała a pozostałe obgryzłam. Z chęcią położyła bym sobie jeszcze raz żel na paznokcie, ale nie mam tyle funduszy. Poprzedni bilans tipsowy wyniósł mnie ponad 250zł (wypełnianie, przedłużanie), a teraz muszę sobie sama poradzić.
Jak narazie mam pazurki dł. 1cm
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:20   #205
BloodElfka
Przyczajenie

Obgryzanie paznokci

W tym wątku napiszcie jakie sposoby na pozbycie się tego okropnego nałogu doradzacie i takie tam komentarze o obgryzaniu . Ja np. obgryzam paznokcie jak się denerwuje i od tego denerwuje się tylko jeszcze bardziej bo paznokcie po obgryzieniu nie są zbyt ładne .
BloodElfka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 17:32   #206
Paulettka
Raczkowanie

GG do Paulettka
Dot.: Obgryzanie paznokci

żadne sposoby dot. obgryzania paznokci nie pomogą jeżeli nie ma się silnej woli
Paulettka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 21:51   #207
Klaudushka
Zadomowienie

GG do Klaudushka

tak , silna wola , chęci. Po prostu postaw sobie cel-nie obgryzuje! i trzymaj sie tego. Biorac pod uwage ze obgryzione paznokcie na prawdę strasznie wygladaja;/
Klaudushka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 01:35   #208
Motylicaja
BAN stały

GG do Motylicaja

Cytat:
Napisane przez BloodElfka Pokaż wiadomość
W tym wątku napiszcie jakie sposoby na pozbycie się tego okropnego nałogu doradzacie i takie tam komentarze o obgryzaniu . Ja np. obgryzam paznokcie jak się denerwuje i od tego denerwuje się tylko jeszcze bardziej bo paznokcie po obgryzieniu nie są zbyt ładne .
Oo widze prawie moj watek....bo powiem tak obgryzlam paznokcie...bardzo dlugo w sumie to juz chyba do 10 lat tak obgryzam wiem byly straszne niedosc ze brzydkie to jeszcze mnei bolalo ze szok... Ale musie ci powiedziec ze od 23.04.09 przestalm obgryzac tak naprwde nie wiem co mnei tak sklonilo zeby to uczynic moze zakochanie a moze poprostu stwierdziłam ze one sa juz takie brzydke ze musze to zmienic...i ze ich nie ma....

juz 10 dni nie gryze i powiem wam ze ejstem dumna z siebie.... wlasnie ta silna wola...jest nawazniejsza....zeby wytrwac...

Mnie osobiscie powoli sie paznokcie odbuduwuja....mysle ze jak bedzie miesiac bede w miare oki...

ale sie rozpisalam....ehehhe

Pozdrawiam
Motylicaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 08:32   #209
Natalinka1987
Przyczajenie

GG do Natalinka1987

ja obgryzalam paznokcie cale zycie praktycznie,bo odkad pamietam to obgryzam,ale mam sposob na ten ochydny nalog a mianowicie robie sobie akrylki i po zdjeciu jak paznokcie odrosna to juz mnie nie korci zeby znowu gryzc i chwilowo nie obgryzam hihi...teraz to juz bedzie kilka miesiecy jak nie obgryzam wiec to wielki sukces..a o dziwo akrylu nie "gryze" bo to sie ludziom tez zdarza...
Natalinka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 11:34   #210
La Monica
La Moderatoiure

Cytat:
Napisane przez BloodElfka Pokaż wiadomość
Apeluję o korzystanie z wyszukiwarki zanim powieli się istniejący już wątek !
Łączę

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
gorzki, krótkie, lakier do paznokci, obgryzanie, obgryzanie paznokci, paluszek, paznokcie, zapuszczanie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości