Koniec z poobgryzanymi paznokciami!!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-05, 13:22   #211
coccinelle7
Zadomowienie

Dot.: Koniec z poobgryzanymi paznokciami!!!!!

Ja pół życia obgryzałam paznokcie, aż pewnego pięknego dnia kupiłam odżywke Sally Hansen Maximum Growth i fyk! przestałam ;P przez ponad rok miałam piękne długie i zdrowie paznokcie (pytania koleżanek czy to tipsy chyba mówią same za siebie;p). Ale, teraz matura.. i trach ;p znowu to samo już pędze po kolejną buteleczke tego cuda
Stary 2009-05-05, 17:42   #212
mourie
Zakorzenienie

Ja się muszę pochwalić, że już dwa razy obcinałam paznokcie do niemal zera, bo mam strasznie kruche i podłamują mi się, ale nie obgryzam już prawie 2 miesiące!

Wieczorem postaram się wkleić zdjęcie
mourie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:32   #213
evebeve88
Raczkowanie

Dot.: Obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez Klaudushka Pokaż wiadomość
tak , silna wola , chęci. Po prostu postaw sobie cel-nie obgryzuje! i trzymaj sie tego. Biorac pod uwage ze obgryzione paznokcie na prawdę strasznie wygladaja;/
Najlatwiej jest temu, ktorego nie dotyczy Silna wola w moim przypadku to to, ze rzucilam po raz 4 palenie, a paznokci przestac obgryzac tez nie potrafie I tu nie chodzi o silna wole, bo obgryzanie odbywa sie nieswiadomie(przynajmniej w moim przypadku) I to, ze ma sie brzydkie dlonie to fakt, to ze paznokcie wygladaja niezdrowo(i sa nie zdrowe) tez jest faktem, ale nie da sie postawic warunku.. przestaje obgryzac bo jest to oblesne i nie ladnie wyglada..nie da sie tak przynajmniej w moim przypadku. Polecam lakier do paznoci przeciwko obgryzaniu.. kiedys mozna bylo dostac w Avonie, a teraz nie wiem.. moze w aptece cos jest

'Chcę żyć pełnią życia, chcę wyssać wszystkie soki życia, by zgromić wszystko to, co życiem nie jest (...) By nie odkryć tuż przed śmiercią, że nie umiałam żyć'

Edytowane przez evebeve88
Czas edycji: 2009-05-06 o 18:34
evebeve88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 18:54   #214
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Dot.: Obgryzanie paznokci

Cytat:
Napisane przez evebeve88 Pokaż wiadomość
Najlatwiej jest temu, ktorego nie dotyczy Silna wola w moim przypadku to to, ze rzucilam po raz 4 palenie, a paznokci przestac obgryzac tez nie potrafie I tu nie chodzi o silna wole, bo obgryzanie odbywa sie nieswiadomie(przynajmniej w moim przypadku) I to, ze ma sie brzydkie dlonie to fakt, to ze paznokcie wygladaja niezdrowo(i sa nie zdrowe) tez jest faktem, ale nie da sie postawic warunku.. przestaje obgryzac bo jest to oblesne i nie ladnie wyglada..nie da sie tak przynajmniej w moim przypadku. Polecam lakier do paznoci przeciwko obgryzaniu.. kiedys mozna bylo dostac w Avonie, a teraz nie wiem.. moze w aptece cos jest
lakier to za słaby kaliber.
Ja prawie wszystkiego się chwytałam. Najlepszym sposobem były tipsy żelowe, ale po ich zerwaniu wrócił nawyk. Teraz trzyma mnie silna wola ii udaje się
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.

Edytowane przez aanneett
Czas edycji: 2009-05-06 o 18:55
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:40   #215
Jula84
Wtajemniczenie

Ja doszłam do wniosku ze juz chyba zawsze bedzie mi ten nałóg towarzyszył...
juz kilka razy udalo mi sie przestac ( w tym najdłużej na rok) ale potem do tego wracalam... wystarczyl wiekszy stres i klapa...
Zauważyłam jednak ze jedyne co na mnie działa to własnie silna wola, zadne tam lakiery itd...
I jedno jest pewne - najgorszy jest pierwszy tydzien - jak jego przetrwam - to potem juz jest z górki.

Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 23:19   #216
Motylicaja
BAN stały

GG do Motylicaja

Cytat:
Napisane przez mourie Pokaż wiadomość
Ja się muszę pochwalić, że już dwa razy obcinałam paznokcie do niemal zera, bo mam strasznie kruche i podłamują mi się, ale nie obgryzam już prawie 2 miesiące!

Wieczorem postaram się wkleić zdjęcie

to gratulacje

Ja juz cale 15 dni nie gryze.... az jestem z siebie dumna....
Motylicaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 00:07   #217
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ja doszłam do wniosku ze juz chyba zawsze bedzie mi ten nałóg towarzyszył...
juz kilka razy udalo mi sie przestac ( w tym najdłużej na rok) ale potem do tego wracalam... wystarczyl wiekszy stres i klapa...
Zauważyłam jednak ze jedyne co na mnie działa to własnie silna wola, zadne tam lakiery itd...
I jedno jest pewne - najgorszy jest pierwszy tydzien - jak jego przetrwam - to potem juz jest z górki.
dokładnie. ja mam teraz pełno stresów ze szkołą i zostawiłam sobie 2 "awaryjne" paznokcie na których mogę sobie poużywać
nie wiem czemu ale to działa jak papieros-od razu odstresowuje
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
Stary 2009-05-10, 00:10   #218
Rattie
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do Rattie Send a message via Skype™ to Rattie

Ja obgryzam i przestać nie mogę. A najgorsze jest to, że moje paznokcie ładnie wyglądają

Adaś
Rattie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 16:38   #219
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Ja mam 24 lata - obgryzam od 20 a raczej obgryzalam. W zeszlym tygodniu sie zawzielam po tym jak zobaczylam moja dlon na zdjeciu, ktore wyslala mi kumpela - jestem na drugim planie, ale siedze i ziewam i te... okropne paznokcie! Mialam az odruch wymiotny, bez kitu. Pomyslalam, ze najwyzszy czas cos z tym zrobic, bo az wstyd miec takie paluchy. No i nie obgryzam - nawet mnie nie ciagnie (o dziwo!) aczkolwiek jestem troche niecierpliwa, bo juz chcialabym zeby byly dlugie, a one sobie wolna rosna Tak czy inaczej, traktuje je lakierem z Sally Hansen na szybszy porost paznokci - sa twarde i nie rozdwajaja sie, wiec polecam wam ten lakier dziewczyny

Powodzenia dla wszystkich, ktorzy tak jak ja postanowili zaprzestac tego niecnego procederu jakim jest obgryzanie pazurow, haha

Buziaki

https://www.youtube.com/watch?v=iCfe1XLZuEI

Edytowane przez Cinderella Girl
Czas edycji: 2009-05-11 o 16:39
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:22   #220
ramoncia217
Wtajemniczenie

ja juz 4 tyg nie obgryzam stosuje odżywki z wibo, masc z wit A i olej rycynowy i paznokcie sa w duzo lepszym stanie...
o dziwo nawet mnie nie korci zeby obgryzac.. martwie sie tylko tym co jak mi sie połamia..
ramoncia217 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 08:33   #221
margaritka1524
Przyczajenie

fajny watek na pewno dla mnie mam 21 lat i szczerze mowiac non stop obgryzalam paznokcie teraz juz tego nie robie od dluzszego czasu mysle ze juz na pewno z 2 miesiace bedzie...aczkolwiek motywacja to jedno a dwa zalezy ile sie obgryzalo ja obgryzalam cale zycie wiec teraz aby byly ladne musze je doprowadzic do stanu uzywalnosci... nie powiem nie jest to latwe ale jakos pomalu idzie...po pierwsze na poczatku jak przestalam obgryzac i mialam troszke dluzsze to fakt rozdwajaly sie co mnie denerwowalo bardzo ale wtedy je spilowywalam aby mnie nie kusily...bo wiadome jak ktos robi paznokcie inny to wie ze nie powinno sie ich obcinac. Jak juz doszlam do wprawy to zaczelam uzywac kremow do rak z odzywka. i na pewno kupcie sobie jakis lakier z odzywka...duzo daje. Co jest najgorsze moim zdaniem przy obgryzanych paznokciach latami to skorki...jest to cos okropnego pol paznokcia to skorki ktore niestety trzeba likwidowac...no i na pewno zdeformowana plytka ktora trzeba doprowadzic do stanu uzywalnosci jak ja to zawsze mowie...ale mysle ze warto mi to powoli idzie i trzymam sie swojego postanowienia ze chce zapuscic paznokcie. Mam tez inna motywacje jestem w 8 miesiacu ciazy i mowie sobie jak to bedzie wygladac jak mama przyszlego dzidziusia bedzie miec brzydkie paznokcie...no i szykuje mi sie slub w grudniu cywilny wiec tym bardziej chce zapuscic swoje ladne paznokcie. Myslalam na pewno o zelach ale nie chce sobie ich robic bo mi zniszcza plytke jeszcze bardziej. Jezeli juz udalo mi sie nie obgryzac to po co zele nakladac dla mnie to jest dobre dla osob ktore naprawde nie potrafia z tym przestac...wtedy moze zele albo akryle im pomoga ich zmotywowac...choc paznokcie po nich tragiczne ale coz cos kosztem czegos pozdrawiam
margaritka1524 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 16:22   #222
ramoncia217
Wtajemniczenie

Dot.: Brzydki nawyk-obgryzanie paznokci.

ja nie obgryzam swoich paznokci juz 4 tydz. ładnie wygladaja, szczerze ciesze sie ze przestałam obgryzac.. gdy patrze na tak zadbane pazurki odrazu odechciewa sie ich obgryzć..
a zapusiłam je poprostu powiedziałm dosc, chce miec ładne paznokcie.. no i muj chłopak chciał zebym miała ładne wiec i to na mnie poskutkowało. teraz je odzywiam i pielegnuje i mam nadzieje ze nie wróce do obgryzania nigdy..
ramoncia217 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:04   #223
MoniSsIaACzEek
Raczkowanie

GG do MoniSsIaACzEek Send a message via Skype™ to MoniSsIaACzEek

Miej nadzieje... ja nie obgryzalam pol roku i znowu obgryzam to jest straszne, tego sie nie da pozbyc. Juz sama nie wiem co mam robic. :/

Smile
Czyli praca nad pesymizmem wrodzonym

31.07.09
MoniSsIaACzEek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 17:37   #224
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MoniSsIaACzEek Pokaż wiadomość
to jest straszne, tego sie nie da pozbyc. Juz sama nie wiem co mam robic. :/
Ja mam to samo... wolę zaprzestania mam ogromną, cały czas o tym myslę ale to jest silniejsze ode mnie...
Z tym się nie da wygrac

Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 09:50   #225
MoniSsIaACzEek
Raczkowanie

GG do MoniSsIaACzEek Send a message via Skype™ to MoniSsIaACzEek

Ja juz wszystkiego probowalam. To takie cos ohydne co sie naklada na paznokcie po kazdym myciu rak, nie dziala. Lakier do paznokci tez, zdrapuje zebami, ostatnio myslalam czy sobie palcy nie obkleic plastrami ale to bylby nieziemski akt desperacji. Chociaz.. moze to jest jakies wyjscie

Smile
Czyli praca nad pesymizmem wrodzonym

31.07.09
MoniSsIaACzEek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 23:37   #226
hikari91
Zadomowienie

Cześć dziewczyny!
Niestety mam ten sam problem obgryzam od...jakiegoś 4-5 roku życia. Czyli od jakiś 13 lat. Wszelkie próby odzwyczajenia się od tego nałogu zakończyły się niepowodzeniem. Najdłużej udało mi się nie obgryzać jakiś miesiąc...ale jeden, drugi paznokieć się złamał i znowu zaczęłam obgryzać . Tipsy miałam ale..odpadły po tygodniu (nie wiem czy to wina za małej płytki czy złej kosmetyczki ) . Wszelkie mazidła typu gorzki paluszek itp. nie pomagają ( przestaje po pewnym czasie zwracać uwagę na gorzki smak). Jedyna rzecz jaka może mi pomóc to SILNA WOLA! Jak oglądam na forum zdjęcia naturalnych paznokci to straaaaaasznie zazdroszcze tym dziewczynom I musze przyznać że to dobra motywacja bo moje dłonie są w tak fatalnym stanie, że po prostu jest mi wstyd, że ktoś musi to oglądać i czas już z tym skończyć! Mam nadzieję, że ten wątek mi w tym pomoże dobrze wiedzieć , że są osoby które walczą z tym okropnym nałogiem Pozdrowionka!
Ps. nie obgryzam od 2 dni
hikari91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 23:51   #227
Motylicaja
BAN stały

GG do Motylicaja

Moja motywacja dziewczyny byl ktos w kims sie zabujalam....

i prosze jego prawie juz nie ma a paznokcie sa.....maja juz cale

115 dni...
bez obgryzania....

Trzymam kciuki za WAS!!!!!!!!
Stary 2009-09-06, 21:23   #228
the kamm
Zadomowienie

up , up !

MoniSsIaACzEek , ja pozbyłam się tego nawyku , przez 2 mies, miałam dłuuugie ładne paznokcie , malowałam , chwaliłam się itp , itd, nawet moja siostra jak siedziałam przy laptopie wypaliła :
- Ale Kamila dziwnie wygląda z długimi paznokciami ! Nie mogę się przyzwyczaić !
Ona nigdy nie obgryzała , nigdy , za to ja - zawsze . Dodam że ona już mieszka sama , tzn ze swoją rodziną , dziećmi , no ale chodzi o to że bez nas .
Taak ! JA miałam DŁUGIE paznokcie ! JA !!!
No a teraz , wróciłam do domu , paznokci część się połamała , a reszta - poszła do ust ...
I znowu się zaczęło ...
Obecnie zapuszczam na nowo , nie wiem może od 2 dni , także nie są jeszcze za długie ...
dziewczyny , piszcie !
Napewno kilka z Was też ma / miało taki problem !
Tworzymy grupę wsparcia
MoniSsIaACzEek , raz nam się udało - uda się znowu !
Zobaczysz !!!
the kamm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:44   #229
the kamm
Zadomowienie

halloo ? Jest tu ktooś ?
Stary 2009-09-10, 14:11   #230
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

jaaa

miesiac temu miałam już takie dłuugie, ale obcięłam nie wiem po co. I teraz mam 2 awaryjne na których się wyżywam. Ale powiem Wam że jak miałam kiedys sciągane żelowe to strasznie były jakby giętkie i łamliwe, a jak zapuszczałam z odżywką Herome Strong to są mega twarde. Zupełnie bez porównania
is back

Stary 2009-09-10, 19:02   #231
GreenVesper
Raczkowanie

Dołączam się, może dzięki temu w końcu mi się uda... Obgryzam odkąd pamiętam a mam już 20 lat więc moje biedne paznokcie nie miały lekko w życiu. 3 razy udało mi się przestać na 2-3 miesiące po czym któryś się łamał, albo za bardzo któryś spiłowałam i gryzłam już wszystkie od nowa. A ostatnio-pół roku temu były już takie ładne Udało mi się zmobilizować bo wydałam fortunę na wszelkie odżywki, utwardzacze, kolorowe lakiery ale nie trwało to długo. Odżywek zostało mi sporo a paznokci niezbyt wiele Mają w tej chwili może z pół centymetra... tragedia. Do tego jeszcze skórki przy paznokciach nie wyglądają wcale lepiej, ogólnie syf, kiła i mogiła
Wesprzecie?
GreenVesper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:42   #232
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez GreenVesper Pokaż wiadomość
Dołączam się, może dzięki temu w końcu mi się uda... Obgryzam odkąd pamiętam a mam już 20 lat więc moje biedne paznokcie nie miały lekko w życiu. 3 razy udało mi się przestać na 2-3 miesiące po czym któryś się łamał, albo za bardzo któryś spiłowałam i gryzłam już wszystkie od nowa. A ostatnio-pół roku temu były już takie ładne Udało mi się zmobilizować bo wydałam fortunę na wszelkie odżywki, utwardzacze, kolorowe lakiery ale nie trwało to długo. Odżywek zostało mi sporo a paznokci niezbyt wiele Mają w tej chwili może z pół centymetra... tragedia. Do tego jeszcze skórki przy paznokciach nie wyglądają wcale lepiej, ogólnie syf, kiła i mogiła
Wesprzecie?
a próbowałas już z tipsami?
is back

Stary 2009-09-10, 22:03   #233
Motylicaja
BAN stały

GG do Motylicaja

Cytat:
Napisane przez GreenVesper Pokaż wiadomość
Wesprzecie?

OJJ bedaczysko..... Ja tez mam 20 latek walczylam z tym nalogiem przez 20 lat i do 24 kwietnia nie obgryzam..ciagnie mnie ale nie...i juz....
Stary 2009-09-11, 11:14   #234
the kamm
Zadomowienie

aanneett , łaał jesteś ale ciebie już ten problem nie dotyczy ? Dobrze zrozumiałam ?

GreenVesper , wesprzemy , wesprzemy Może tak jak już wcześniej dziewczyny robiły będziemy co tydzień wklejać fotki paznokci ? Będziemy się wstydzić wklejać takie krótkie i brzytkie więc może się jakoś zmobilizujemy ?

Motylicaja , widzisz - silna wola działa
Stary 2009-09-11, 13:37   #235
Motylicaja
BAN stały

GG do Motylicaja

Cytat:
Napisane przez the kamm Pokaż wiadomość
aanneett , łaał jesteś ale ciebie już ten problem nie dotyczy ? Dobrze zrozumiałam ?

GreenVesper , wesprzemy , wesprzemy Może tak jak już wcześniej dziewczyny robiły będziemy co tydzień wklejać fotki paznokci ? Będziemy się wstydzić wklejać takie krótkie i brzytkie więc może się jakoś zmobilizujemy ?

OJj dziala.....a tak szczerze to troszke zakochanie pomoglo...ehhe
Stary 2009-09-11, 14:27   #236
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez the kamm Pokaż wiadomość

jeszcze dotyczy... obecnie mam 2 paznokcie nad którymi się znęcam, albo jak mi się jeden złamie to obgryzam do końca
is back

Stary 2009-09-12, 13:37   #237
GreenVesper
Raczkowanie

Z tipsami jeszcze nie próbowałam bo raz że mi wstyd iść z takimi paznokciami do manikiurzystki, wolałabym je trochę najpierw zapuścić, a dwa to boję się że jak ściągnę tipsy paznokcie to bedą się strasznie łamać bo będą takie słabe.
A zdjecia paznokci - dobry pomysł tylko że siadła płyta główna w moim laptopie i zdjeć chwilowo nie mam żadnych a kabel do aparatu został w mieszkaniu studenckim także odzyskam go dopiero w październiku ale może do tego czasu uda mi się zapuścić te nieszczęsne paznokcie jako tako i będę miała co pokazać
Aanneett - ja tak miałam ostatnio jak udało mi się zapuścić, po miesiacu zapuszczania złamał mi się tak w poprzek paznokieć na kciuku przy grze w tenisa to go obcięłam strasznie króciutko i się nad nim potem znęcałam, ale przynajmniej pozostałe 9 paznokci sobie rosło w spokoju
GreenVesper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:19   #238
the kamm
Zadomowienie

dziewczyny , to co , wklejammy co tydzien fotki pazurków ? Od kiedy zaczynamy wklejać ? I kto jest za , a kto przeciw ?
Stary 2009-09-14, 14:57   #239
Kropkaa
Rozeznanie

Przestraszyłybyście się moich paznokci po męczeniu ich przez 15 latZapuszczam je powoli ale widać efekty i mam nadzieję że moja silna wola zwycieży

Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 20:20   #240
Caroline95
Przyczajenie

Smile Koniec z obgryzaniem paznokci! Co teraz? ;p

Cześć

Kilka tygodni temu postanowiłam, że skończę z obgryzaniem paznokci. Nawet dobrze mi idzie...
Tylko co teraz? Paznokcie rosną strasznie powoli, są miękkie i łamliwe...
Co polecacie na wzmocnienie takich paznokci?
Chciałabym się dowiedzieć, czy znacie jakieś dobre olejki lub lakiery, które wspomagają wzrost paznokcia?
Poza tym paznokcie od miejsca, w których ostatni raz zostały obgryzione, rosną na "biało", to znaczy odstają od skóry palca i zgromadza się pod nimi brud... Czy da się to jakoś zmienić?

Wiem, mam strasznie duużo pytań, ale proszę o odpowiedź.

Tagi
gorzki, krótkie, lakier do paznokci, obgryzanie, obgryzanie paznokci, paluszek, paznokcie, zapuszczanie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości