Blond w這sy - odrosty - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-06-14, 17:38   #1
rock girl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Blond w這sy - odrosty

Witam wszystkich jestem tu nowa Mam nadziej, 瞠 w dobrym miejscu zamieszczam moje pytania.... A wi璚 taki jaki czas temu zafarbowa豉m w這sy na blond, niestety sama i jak wi瘯szo軼i z was wysz造 mi pomara鎍zowo 鄴速e, wi璚 posz豉m do fryzjera i zrobi豉m balejage br您 blond, a potem wyci庵anie blond闚. Teraz mam malutkie prawie niewidoczne (chocia troch je wida pasemka br您) i grube pasemka blond, nie jest to bia造 blond, takich hmm... kilka odcieni blondu i troch br您u. No ale zacz窸y si pojawia odrosty i nie wiedzia豉m, 瞠 b璠zie a taki problem !
A wi璚 chcia豉m od odrost闚 farbowa w這sy ju tylko na jasny blond, a tu mi fryzjerzy m闚i,瞠 nie dadz rozja郾iacza na moje 3 cm odrost闚 bo zniszcz mi w這sy...
W ko鎍u posz豉m do jednego z lepszych salon闚 fryzjerskich, pani kt鏎a mi farbowa豉 w這sy nie powiedzia豉 mi, 瞠 zafarbuje je naj進lniejsz fabr, a nie rozja郾iaczem, tak wi璚 teraz, mam takie dziwne hmm... bardzo jasny br您 ... ;( i dodatkowo !!!!! 瞠by usun望 troch 鄴速awy odcie moich w這s闚, zafarbowa豉 mi ca貫 w這sy jakim hmm chyba saszetk na kilka my ( mam nadzieje, 瞠 si zmyje ) i mam teraz taki kremowo -popielaty blond... Napiszcie mi b豉gam jak najlepiej farbowa odrosty, 瞠by mie tylko jasny blond i czy jak mam teraz jasne br您 odrosty to czy da si je zmieni na bardzo jasny blond !!!! ;(
Szczerze mam ju do嗆 kilku kolor闚 na g這wie ;(
M鎩 wymarzony blond tu, dwa mi si podobaj, co zrobi by taki mie?:
rock girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 01:48   #2
slicznapretty
BAN sta造

GG do slicznapretty
Dot.: Blond w這sy - odrosty

HM MIALAM TO SAMO TYLKO ZE MI FRYZJERKA ZROBILA ODROSTY TAKZE FARBA I WYSZLY JASNO RUDE WKURZYLAM SIE WIEC W DOMU JESZCZE RAZ PO TYGODNIU ZAFARBOWALAM KOLEJNA FARBA ALE NIE WIELE SIE ZMIENILO WIEC ODCZEKALAM MIESIAC CZASU I KOLEJNY RAZ POSZLAM DO FRYZJERKI I WTEDY ZROBILA MI WLOSY ROZJASNIACZEM!!!JA MAM KROTKIE WLOSY!!!CHCIALAM BIALE ZROBILA MI ZOLTE!!!BYLAM ZLA!!!ALE STOSUJE REGENAL I MAM LADNa PLATYNKE
slicznapretty jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-15, 08:48   #3
rock girl
Raczkowanie

Dzi瘯i za odpowiedz, teraz to sama nie wiem co zrobi... Mam jeszcze jedno pytanie czy mo積a w這sy po baleja簑 zafarbowa farb np bardzo jasny blond i czy wyjdzie ten bardzo jasny blond? Czy na utlenione w這sy to ju nie dzia豉?
Stary 2008-07-12, 14:20   #4
agaagnes2
BAN sta造

Wiadomo軼i: 12

mi fryzjerka powiedziala ze jesli rozjasnilam wlosy rozjasniaczem i sa zolte to zadna farba tego juz nie zmieni bo nie pokryje rozjasniacza by zrobic blond kazala uzywac mi fioletowe plukanki lub szampony
agaagnes2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-12, 15:22   #5
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Cytat:
Napisane przez agaagnes2 Poka wiadomo嗆
mi fryzjerka powiedziala ze jesli rozjasnilam wlosy rozjasniaczem i sa zolte to zadna farba tego juz nie zmieni bo nie pokryje rozjasniacza by zrobic blond kazala uzywac mi fioletowe plukanki lub szampony
Jak w這sy wysz造 鄴速e, to znaczy, 瞠 br您owy pigment si utleni, a rudo-z這ty nie do ko鎍a. Normalna rozja郾iaj帷a farba zmieni takie w這sy na dowolny odcie blondu. Fioletowe p逝kanki swoj drog r闚nie spraw za豉twi bo z豉mi 鄴速y odcie.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-14, 17:24   #6
lilialilialilia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 8

hm co bardziej zniszczy wlosy zafarbowanie odrostow jasna farba blond? (oczywiscie moze wyjsc zolty lub rudy jesli odrosty sa ciemneczy raz rozjasnic odrosty rozjasniaczem? bez ryzyka ze wyjdzie kolor ktorego nie chcemy!!!!ja mysle ze drugie rozwiazanie z rozjasniaczem jest lepsze
lilialilialilia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-03, 18:27   #7
rock girl
Raczkowanie

ja w豉郾ie zafarbowa豉m odrosty i fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 mam ci篹ki pigment czy jako tak do rozja郾iania i 瞠 na odrostach zawsze b璠zie mi wychodzi taki no z這ty blond i na takie prawie bia貫 szans raczej nie ma ;( , no i tym razem te wyszed ale fryzjerka powiedzia豉, 瞠 spr鏏uje go zniwelowa i jakie preparaty na這篡豉 mi i w ostateczno軼i jest ca趾iem ca趾iem. No ale dla pocieszenia zawsze mo積a zrobi kilka platynowych pasemek na odrostach.... Raczej na jednolity blond nie mam szans ;(
dlaczego farbowanie w這s闚 na blond musi by takie trudne?
Stary 2008-08-03, 20:02   #8
ma-li-na
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 787

na twoim miejscu zmieni豉bym tego "najepszego fryzjera w mie軼ie"

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-03, 20:18   #9
rock girl
Raczkowanie

dlaczego? Nie m闚i, 瞠 jest najlepszy ale chyba m闚i prawd...?
Stary 2008-08-03, 20:51   #10
wadercia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575
GG do wadercia

Hm, ja pomimo mojego mlodego wieku farbuje regularnie wlosy. Z tym ze zrezygnowalam z fryzjerow, a oddaje sie w rece zaufanych kolezanek(bez rzadnego fachu w rekach), i w zyciu - W ZYCIU nie wyszedl mi zaden rudy na w這sach. Owszem z馧ty odcien czasami, ale nie taki bym narzekala. Wiec na wlosy zawsze nakladam farbe Joanny Super blond czy jakos tak Do koloru schodzilam stopniowo przez chyba rok. A teraz wystarczy tylko na same odrosty polozyc farbe i jest ok Juz naszczescie nie bawie sie w rozjasniacze Moze tez masz znajoma jakas ktora robi cos z pasji, a nie z zawodu? ;>

wymieni

wadercia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 09:30   #11
rock girl
Raczkowanie

tylko 瞠by mie znajom, no ale chyba te fryzjerki maj troch racji mo瞠 faktycznie mam ci篹ki pigment?
Stary 2008-08-04, 13:59   #12
malawrednioszka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 115

Jestem fryzjerk i spotka豉m si z wieloma przypadkami Nie wszyscy maj takie same w這sy, jednym wychodzi 豉dnie trwa豉 ondulacja, a inni maj podatne w這sy na rozja郾ianie itp. Tak wi璚 nie wszystkim wszystko s逝篡. Metoda pr鏏 i b喚d闚
malawrednioszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-04, 18:54   #13
ma-li-na
Zadomowienie

ci篹ki pigment ? mo瞠 masz racj ja sie nie spotka豉m z takim przypadkiem nie chcia豉m ci obrazic wydawa這 mi sie 瞠 dobry fryzjer potrafi zdzia豉c cuda

walka o zdrowe wlosy

Stary 2008-08-04, 19:03   #14
elganja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 900

Moje w這sy przesz造 bardzo ci篹kie chwile jakies 3 miesi帷e temu. Strzeli這 mi do g這wy i po這篡豉m ciemny kolor - wysz造 niemal瞠 czarne.
By豉m zdesperowana aby wr鏂ic do blondu i to si uda這 (oczywi軼ie nie odby這 si bez znacznej utraty z esto軼i -niektore w這sy sie spalily i od豉maly z czasem, ale nie bylo tragedii, choc wyszlo ich duzo - chyba dlatego ze naturalnie mam ich niebotycznie duzo i strata nie spowodowala ze zosta豉 tzw 5 na krzyz).
Oczywistym efektem min kapieli rozjasniajacej, farby i rozjasniacza byla wielosc odcieni na mojej glowie. i problem odrostow

Odrosty robie tak ( a w豉sciwie robi mi je przyjaciolka - dla niej gorace buziaki ): najpierw k豉d palette (cho wiele dziewczyn na wizazu przeklina te marke , ja jednak pozostaje wierna fanka ich blondow, co do reszty odcieni nie napisze bo nie wiem) taka rozjasniajaca 2-4 tony. Odrosty wychodza taki jasny-sredni blond z odcieniem rudego, ale to naprawde tylko odcien. Potem "co drugie odrosty" wyciaga mi na nich pasemka i rozjasniacz.

Z efektu jestem bardzo zadowolona. Rozjasniacza iczywiscie nie klade na calej dlugosci tylko na odrostach.
Moze taki sposob.
Wiem, 瞠 wiele sie bedzie buntowac, ze to niezdrowe, a rozjasniacz pali wlosy, ale moje o ile naprawde nie jest 4 warst rozjasniacza, tylko jedna sa w super stanie. Dodam 瞠 stosuje sporo od篡wek i masek, wiec takze napewno im zawdzieczam stan mojej fryzury. A w這sy mam d逝go軼i za ramiona.
Stary 2008-08-04, 19:09   #15
malawrednioszka
Zakorzenienie

wiesz co ? taki ma造 OT: po wielu opiniach klientek mog powiedzie, i niekt鏎zy fryzjerzy spe軟iaj ka盥e "zachcianki" klient闚 tylko ze wzgl璠u na kas, nawet je郵i efektem ko鎍owym maj byc w這sy - guma s pewne granice, kt鏎ych nie nale篡 przekroczy.

Cytat:
Napisane przez elganja Poka wiadomo嗆
Moje w這sy przesz造 bardzo ci篹kie chwile jakies 3 miesi帷e temu. Strzeli這 mi do g這wy i po這篡豉m ciemny kolor - wysz造 niemal瞠 czarne.
By豉m zdesperowana aby wr鏂ic do blondu i to si uda這 (oczywi軼ie nie odby這 si bez znacznej utraty z esto軼i -niektore w這sy sie spalily i od豉maly z czasem, ale nie bylo tragedii, choc wyszlo ich duzo - chyba dlatego ze naturalnie mam ich niebotycznie duzo i strata nie spowodowala ze zosta豉 tzw 5 na krzyz).
Oczywistym efektem min kapieli rozjasniajacej, farby i rozjasniacza byla wielosc odcieni na mojej glowie. i problem odrostow

Odrosty robie tak ( a w豉sciwie robi mi je przyjaciolka - dla niej gorace buziaki ): najpierw k豉d palette (cho wiele dziewczyn na wizazu przeklina te marke , ja jednak pozostaje wierna fanka ich blondow, co do reszty odcieni nie napisze bo nie wiem) taka rozjasniajaca 2-4 tony. Odrosty wychodza taki jasny-sredni blond z odcieniem rudego, ale to naprawde tylko odcien. Potem "co drugie odrosty" wyciaga mi na nich pasemka i rozjasniacz.

Z efektu jestem bardzo zadowolona. Rozjasniacza iczywiscie nie klade na calej dlugosci tylko na odrostach.
Moze taki sposob.
Wiem, 瞠 wiele sie bedzie buntowac, ze to niezdrowe, a rozjasniacz pali wlosy, ale moje o ile naprawde nie jest 4 warst rozjasniacza, tylko jedna sa w super stanie. Dodam 瞠 stosuje sporo od篡wek i masek, wiec takze napewno im zawdzieczam stan mojej fryzury. A w這sy mam d逝go軼i za ramiona.
Ojjj tititit nie r鏏 tak wi璚ej

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-08 o 12:58 Pow鏚: post pod postem- prosz korzysta z edycji
Stary 2008-08-04, 19:14   #16
ma-li-na
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Poka wiadomo嗆
wiesz co ? taki ma造 OT: po wielu opiniach klientek mog powiedzie, i niekt鏎zy fryzjerzy spe軟iaj ka盥e "zachcianki" klient闚 tylko ze wzgl璠u na kas, nawet je郵i efektem ko鎍owym maj byc w這sy - guma s pewne granice, kt鏎ych nie nale篡 przekroczy.
tu masz niestety racj pieni康z ponad wszystko przekona豉 sie o tym moja ciotka jak na super rozjasnione w這sy fryzjerka zrobi豉 jej trwa陰.Dobrze 瞠 w kr鏂iutkich w這skach jej do twarzy

walka o zdrowe wlosy

Stary 2008-08-04, 19:26   #17
elganja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 900

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Poka wiadomo嗆
Ojjj tititit nie r鏏 tak wi璚ej
To byla sytuacja wyjatkowo wyjatkowa i zbyt bylo mi zal moich wlosow zeby ryzykowac powtorka. Ale nie zaluje - nie widzialam siebie wcale w ciemnych Teraz juz jest dobrze Ale kosztowalo to sporo pracy przy ich odzywianiu
Stary 2008-08-04, 19:32   #18
malawrednioszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Poka wiadomo嗆
tu masz niestety racj pieni康z ponad wszystko przekona豉 sie o tym moja ciotka jak na super rozjasnione w這sy fryzjerka zrobi豉 jej trwa陰.Dobrze 瞠 w kr鏂iutkich w這skach jej do twarzy
echh..ale niekt鏎zy np. zapuszczaj w這sy i ka盥y centymetr jest wa積y. . . podam inny przyk豉d: nigdy na farbowanych ciemnych w這sach nie wyjd jasne, wr璚z platynowe pasemka bez efektu siana po mocnym rozja郾ianiu je郵i w ogole w這sy zostan na swoim miejscu. . .

Cytat:
Napisane przez elganja Poka wiadomo嗆
To byla sytuacja wyjatkowo wyjatkowa i zbyt bylo mi zal moich wlosow zeby ryzykowac powtorka. Ale nie zaluje - nie widzialam siebie wcale w ciemnych Teraz juz jest dobrze Ale kosztowalo to sporo pracy przy ich odzywianiu
Szkoda, 瞠 nie mo瞠my zmienia swojego koloru w這s闚 na ka盥e zawo豉nie, bez szk鏚 na w這sach

Czas edycji: 2008-08-04 o 20:35 Pow鏚: post pod postem- prosz korzysta z edycji i multicytowania
Stary 2008-08-04, 21:12   #19
rock girl
Raczkowanie

ja powiem tak ja naprawd posz豉m do drogiego salonu fryzjerskiego za odrosty zap豉ci豉m ze strzy瞠niem prawie 160 z i widzia豉m, 瞠 jak fryzjerka zobaczy豉, 瞠 wysz造 mi 鄴速e to si zmartwi豉 i m闚i豉, 瞠 ci篹ki pigment mam, powiedzia豉, 瞠 spr鏏uje zniwelowa ten odcie i nie wiem co mi na這篡豉 na g這we ale jako to nazywa造 90200 albo 9010 wella jaki roztw鏎, ale chyba pojde na tych z這tych odrostach zrobi platynowe pasemka to jedyne rozwi您anie...
W sumie to zniech璚i豉m si ju do fryzjer闚...
Stary 2008-08-06, 22:39   #20
Paulinaxvx14xvx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Exclamation Dot.: Blond w這sy - odrosty

Witam!
Mam prblem z odrostami. Miesi帷 temy rozja郾i豉m w這sy rozje郾iaczem z nadziej, 瞠 rozja郾iacz po kilku myciach zejdzie... (bez komenta).
Po miesi帷y mam jedno centymetrowe odrosty! Za miesi帷 do szko造, a w szkole wstawiaj minysowe punkty za zmian koloru w這s闚 ! Wi璚ej eksperymentowa nie mog (decyzja rodzic闚). Wi璚 co z odrostami???? Pomocy!!! Nie mog ju w這s闚 przefarbowa, a czy s inne sposoby?????
Piszcie wszystkie pomys造!
CZekam
Paulinaxvx14xvx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-07, 08:32   #21
hannie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Poka wiadomo嗆
ci篹ki pigment ? mo瞠 masz racj ja sie nie spotka豉m z takim przypadkiem nie chcia豉m ci obrazic wydawa這 mi sie 瞠 dobry fryzjer potrafi zdzia豉c cuda
fryzjer jest tylko fryzjerem a nie cudotw鏎c. nie oczekuj od nich za duzo bo mimo ze maja duzo wieksza wiedze na temat wlos闚, to czasem sa klienci ktorym nie jest pisany blond

s這wianki maj niestety ten problem ze maj duuuuzo 鄴速ego i czerwonego pigmentu we wlosie i takim klientkom na pewno nie wyjdzie platyna, a tym bardziej jak sobie to zrobia same w domu.

kolezanki moze robia ci kolor ktory chcesz, tylko nie zapominaj ze nie kazdy ma na tyle silne wlosy zeby przetrwaly rozjasniacz joanna z 12 % woda utlenion.

a pierwszym przykazaniem fryzjer闚 jest " nie szkodzi"!!!
hannie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-07, 11:33   #22
klaudusia_ost
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Cytat:
Napisane przez rock girl Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich jestem tu nowa Mam nadziej, 瞠 w dobrym miejscu zamieszczam moje pytania.... A wi璚 taki jaki czas temu zafarbowa豉m w這sy na blond, niestety sama i jak wi瘯szo軼i z was wysz造 mi pomara鎍zowo 鄴速e, wi璚 posz豉m do fryzjera i zrobi豉m balejage br您 blond, a potem wyci庵anie blond闚. Teraz mam malutkie prawie niewidoczne (chocia troch je wida pasemka br您) i grube pasemka blond, nie jest to bia造 blond, takich hmm... kilka odcieni blondu i troch br您u. No ale zacz窸y si pojawia odrosty i nie wiedzia豉m, 瞠 b璠zie a taki problem !
A wi璚 chcia豉m od odrost闚 farbowa w這sy ju tylko na jasny blond, a tu mi fryzjerzy m闚i,瞠 nie dadz rozja郾iacza na moje 3 cm odrost闚 bo zniszcz mi w這sy...
W ko鎍u posz豉m do jednego z lepszych salon闚 fryzjerskich, pani kt鏎a mi farbowa豉 w這sy nie powiedzia豉 mi, 瞠 zafarbuje je naj進lniejsz fabr, a nie rozja郾iaczem, tak wi璚 teraz, mam takie dziwne hmm... bardzo jasny br您 ... ;( i dodatkowo !!!!! 瞠by usun望 troch 鄴速awy odcie moich w這s闚, zafarbowa豉 mi ca貫 w這sy jakim hmm chyba saszetk na kilka my ( mam nadzieje, 瞠 si zmyje ) i mam teraz taki kremowo -popielaty blond... Napiszcie mi b豉gam jak najlepiej farbowa odrosty, 瞠by mie tylko jasny blond i czy jak mam teraz jasne br您 odrosty to czy da si je zmieni na bardzo jasny blond !!!! ;(
Szczerze mam ju do嗆 kilku kolor闚 na g這wie ;(
M鎩 wymarzony blond tu, dwa mi si podobaj, co zrobi by taki mie?:
Ja mam naturalne ciemne w這sy, obecnie do嗆 jasny bl康,platynowy i z czystym sumieniem mog poleci rozja郾iacz, kt鏎ego sama u篡wam - 2razy ju i jest ekstra!! Czysta Platyna z serii Palette Color XXL Clubbing Collection na prawd rewelacja, przedewszystkim nie niszcze w這s闚 tak jak inne rozja郾iaczne, w這sy nie 'ci庵n' si po myciu, s normalne w dotyku wcze郾iej uywa陰m roja郾iacza r闚nie Palette Color XXL ale roja郾iaj帷ego o mniejs ilo嗆 ton闚, poniewa tego jeszcze nie by這 a wog鏊e na pocz徠ku to rozja郾iacz z Joanny:/ masakra jak dla mnie nie polecam, musialam na dwa razy odrosty robi, piek w g這w jak nie wiem i do tego w這sy by造 jak 篡趾i. A rozja郾iacze Color XXL s rewelacja tak jak m闚ie nowa seria Clubbing Collection Czysta Platyna 00A jak wypr鏏ujesz to napisz jak efekt, ja na moich odrostach trzymam ok 40min.(bardzo ciemny bl康).

dodam, 瞠 odrosty rozja郾iam sobi zawsze sama

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 00A.JPG (15,7 KB, 478 za豉dowa)

Czas edycji: 2008-08-08 o 12:59 Pow鏚: post pod postem- prosz korzysta z edycji
klaudusia_ost jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-07, 19:03   #23
Paulinaxvx14xvx
Przyczajenie

A dla mnie pomys堯w nikt nie znalaz????
Stary 2008-08-07, 19:03   #24
rock girl
Raczkowanie

ale naturlane masz ciemne? czy ciemny blond?
Faktycznie tak dobrze rozja郾ia? a pisze przypadkiem o ile ton闚 rozja郾ia, z rozja郾iaczami joanny te mam z貫 wspomnienia.

Drogie wiza篡nki, mo瞠 wy mi doradzicie, teraz mam tak lekk platyn pomieszan ze s這necznym blondem i mi si podoba, ostatnio zrobi豉m kilka platynowych pasemek jeszcze 瞠by zakry 鄴速y odrost o kt鏎ym pisa豉m wcze郾iej.

Prosz napiszcie mi co mam nast瘼nym razem powiedzie fryzjerce 瞠by zrobi豉 mi na odrostach? Farba odpada bo mam po niej 鄴速e w這sy, fryzjerka proponowa豉 mi baleja z samego blondu na odrostach no ale b璠zie wida te moje naturalne ciemne w這sy...
Czy mo瞠 lepiej kupi dekoloryzator i samej farbowa? ?Mo瞠 to taniej wyjdzie...
Za豉czam zdj璚ie mojego koloru w這s闚 obecnie, jest odrobin po szamponie fioletowym no i w s這鎍u... wi璚 wygl康a ja郾iej..
ps: wiem,瞠 w這sy s troche przesuszane ale obecenie jestem na etapie regeneracji
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy2.jpg (7,4 KB, 363 za豉dowa)

Edytowane przez rock girl
Czas edycji: 2008-08-07 o 19:53
Stary 2008-08-08, 11:44   #25
klaudusia_ost
Raczkowanie

rozja郾ia 5-7 ton闚, ale w przeciwie雟twie do innych nie wysusza w這s闚. Na pocz徠ku ba豉m si u篡wa Palette farb, bo s造sza豉m, 瞠 nie jest polecana, ale od k康 ja u篡wam r闚nie du穎 os鏏 si do niej przekona這 Ja mam ciemne, pisa豉m, 瞠 zawsze musia豉m roja郾ia na dwa razy, bo najpierw by造 鄴速e jak jajko a dopiero p騧niej taki jasne, ale w這sy tragiczne - na maxa wym璚zone ( to po Joannie ). Je郵i potrafisz sama farbowa odrosty to si nie b鎩, od czasu do czasu mo瞠sz sprawdzi sama czy taki kolor Ci odpowiada czy jeszcze potrzyma farb a opr鏂z tego kup sobie Henna Wax do w這s闚 jasnych - bl康, znajdziesz w aptece, bardzo pomada na suche, zniszczone w這sy, opr鏂z tego polecam od篡wk Gliss Kur do w這s闚 farbowanych. Ja wcze郾iej mia豉m w這sy jak '篡趾i' cienkie, 豉ma造 si, a teraz do嗆, 瞠 mi zgrub造 to si nie 豉mi przez co w ko鎍u rosn - 篡j!! a nie s takie sztuczne jak kiedy Pozdrawiam
Stary 2008-08-08, 12:39   #26
Paulinaxvx14xvx
Przyczajenie

Mam prblem z odrostami. Miesi帷 temy rozja郾i豉m w這sy rozje郾iaczem z nadziej, 瞠 rozja郾iacz po kilku myciach zejdzie... (bez komenta).
Po miesi帷y mam jedno centymetrowe odrosty! Za miesi帷 do szko造, a w szkole wstawiaj minysowe punkty za zmian koloru w這s闚 ! Wi璚ej eksperymentowa nie mog (decyzja rodzic闚). Wi璚 co z odrostami???? Pomocy!!! Nie mog ju w這s闚 przefarbowa, a czy s inne sposoby?????
CZekam
Stary 2008-08-09, 11:43   #27
klaudusia_ost
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Paulinaxvx14xvx Poka wiadomo嗆
CZekam
heh, no pierwsze s造sze aby rozja郾iacz si sp逝kiwa? rozja郾iacz wyci庵a Ci ca造 pigment z w這sa.. Jedyne wyj軼ie jakie widz to zafarbowa w這sy, CAΒ, na taki kolor jak masz naturalne, czyli w kolorze odrost闚, ale to ju radz u fryzjera, bo samemu ci篹ko jednak aby wyszed taki sam
Stary 2008-08-10, 15:24   #28
hawrodytka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 018
GG do hawrodytka

Ja wlosy rozjasniam u fryzjera. Wychodzi kurczak, ale pozniej fryzjer kladzie mi na wlosy toner i przez kilka dni mam platyne, ale pozniej ten fiolet si wyplukuje i mam sliczny blondzik.
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-10, 19:09   #29
ma-li-na
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Paulinaxvx14xvx Poka wiadomo嗆
CZekam
hmm a gdyby posz豉 do fryzjera i poprosi豉 zeby ufarbowal ci wlosy na naturalny kolor? fryzjer zafarbuje ci ca貫 wlosy pod kolor odrost闚 .Co do rozja郾iacza to sie nie przejmuj nikt si m康ry nie urodzi i ka盥y uczy si na b喚dach .Na wiza簑 jest wielu fryzjer闚 na pewno ci co doradz

walka o zdrowe wlosy

Stary 2008-08-10, 21:01   #30
klifek17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

hawrodytka o jakim tonerze piszesz?
klifek17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-05-21 19:00:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.