Blond w這sy - odrosty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-14, 14:59   #31
KATJA87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145
Cool Dot.: Blond w這sy - odrosty

dziewczyny, a mo瞠 oszcz璠嬈ie troche wasze w這sy! m鎩 spos鏏 na widoczne odrosty to srebrna- nie 瘸dna fioletowa p逝kanka kt鏎 kupuj w rossmanie ma fajny srebrny kolorek jak si j dobrze rozcie鎍zy i nie wychodzi 瘸den 鄴速y kolor ani odrosty. A w mi璠zy czasie mo積a troszk poeksperymentowa z maskami i regeneracj. Kole瘸nka tak瞠 pisa豉 o takim szamponie koloryzuj帷ym z podobnym efektem, te dobre. Radze zci望 kr鏚ko w這sy i poczeka a od篡j bo tak to 瘸den kolor nie z豉pie jak nalezy.
KATJA87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-11, 18:03   #32
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 430
Dot.: Blond w這sy - odrosty

A co powiecie na to dzielo fryzjerki?!
Nie chcialam odrostow robic rozjasniaczem wiec poszla farba 11N goldwela- wyszlo spoko za pierwszym razem, ale za drugim juz bylo zolto-rudo
Poszlam wiec do fryzjerki zrobic pasemka ciemny blond aby jakos tam bylo- zeby sie zmieszaly te blondy, i co? Pasemka mi zrobila tak ze poracha.. Folie soe pozsuwaly chyba? Teraz poszlam zrobic odrost.. Nawet nie pytajcie jak wygladam.. Idac do fryzjera licze na profesjonalna pomoc i nie spie...nie wlosow!!! Co mam z tym zrobic? Bo ja juz pomyslow nie mam zadnych! Prosze pomozcie, moze Londe polozyc na calosc? 18? Moze jasny blond na calosc? Ja juz nie wiem, teraz na gorze mam jasna plame zolto ruda a na dole balejaz z blondow jasnych i ciemych, uzywanie fioletowego szamponu odpada bo gora lapie na fiolet reszta jest szara
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (142,1 KB, 54 za豉dowa)
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 06:56   #33
foxy313
Raczkowanie

Prosze Was o pomoc! Jak wyrownac te wlosy teraz najlepiej??
Stary 2015-02-12, 15:15   #34
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Mo瞠sz da link do zdj璚ia? Telefon mi nie pokaza.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-12, 20:41   #35
foxy313
Raczkowanie

Prosze Was o pomoc! Jak wyrownac te wlosy teraz najlepiej??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (154,1 KB, 29 za豉dowa)
Stary 2015-02-12, 20:52   #36
SceneQueene
Zakorzenienie

Poka瞠sz link do zdj璚ia? Nie chce mi si otworzy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2015-02-12, 21:17   #37
foxy313
Raczkowanie

Nie umiem tego linka pokazac, wkleic, nie wiem jak, ale dodalam zdjecia do galerii, czytam o londzie 18 ale boje sie zielonki!!! Juz mam dosc tych zolci na glowie a teraz to wyglada strasznie nieciekawie az nie moge patrzec, prosze zobacz na galerie i doradz mi cos kochana!!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (91,4 KB, 30 za豉dowa)

Edytowane przez foxy313
Czas edycji: 2015-02-12 o 21:28
Stary 2015-02-14, 12:18   #38
foxy313
Raczkowanie

Jest i link! http://wizaz.pl/forum/attachment.php...6&d=1423674172
Stary 2015-02-14, 15:42   #39
SceneQueene
Zakorzenienie

O, ju widz. A gdyby spr鏏owa豉 na te ciemniejsze partie po這篡 farb rozja郾iaj帷? Przy tej d逝go軼i mo瞠 Ci by ci瞛ko wyr闚na kolor samej.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

A co do Londy 18, mog豉by spr鏏owa j po這篡- chocia w徠pliwe, 瞠 te ciemniejsze partie z豉pie- jasne na pewno.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-14, 16:06   #40
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Ja bym nie wyr闚nywa豉 na ja郾iejszy tzn. niby wiem, co i jak, ale ba豉bym si, 瞠 spal w這sy, a i tak r闚nomiernie nie wyjdzie, bo trudno jest rozja郾i same ciemne, nie ruszaj帷 pasemek
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-14, 16:20   #41
foxy313
Raczkowanie

Wiecie jak mnie wkurza takie chodzenie do fryzjerki, ktora bierze za to nie malo, a schrzani mi wlosy?! Robila ostatnio te ciemne- chcialam troszke ciemniejszy blond poziom 8-9 ona zrobila mi prawie czarne, ale spraly sie troche, teraz odrost- skoro robi mi te wlosy od jakiegos czasu to powinna wiedziec ze trzeba zmieszac i nalozyc choc troche ciemnych na ten odrost! Ale nie- oczywiscie - pach rozjasniacz, zeby szybko poszlo i do widzenia! Nie wiem skad te fryzjerki sie biora?! Kazda stosuje rozjasniacz! Kazda!! Mam dosc! Nie wiem co teraz zrobic, bo sama sobie nie poradze, zrobie calosc to bedzie nierowno - macie racje, albo duzucic teraz pasemek na gore troszke ciemniejszych i troche jasnieszych na te cimniejsze? Farbe co kiedys stosowalam goldwella 11n z 9% ale nie wiem z czym to zmieszac? Z 8 czy 9? Moze 9 zeby znow za ciemno nie wyszlo.. Masakra! Plakac mi sie chce, moze ombre po prostu zrobie z ta londa co mam 18 numer ale boje sie ze bede miala ciemna plame na czubku i wyjdzie zielono! Mam metlik w glowie- wiem jedno- tej pani fryzjerce juz podziekuje na amen i nie wracam tam nigdy! One chyba zazdroszcza i dlatego specjalnie tak robia!
Stary 2015-02-22, 23:58   #42
foxy313
Raczkowanie

jest i wybawca !!! poniewaz probowalam juz kilku szapomonow fioletowch - Joanna color system szampon fioletowy jest zdecydowanie NR 1
po 5 myciach, jakos klorek sie zrownal, ciemniejsze paski sa jasniejsze nieco, gora juz tak nie "bije"swiezo rozjanionym blondem.. zatem moge powiedziec, ze jestem zadowolona!! jest teraz bardzo fajnie, naturalnie i nie widac tak tych nie rownosci! tylko strach znow isc i robic te wlosy, a pozniej sie meczyc, jak sie wymeczysz to znow jest odrost 2cm.. hmm pomysle nad ta londa, mialabym spokoj na kilka miesiecy, zanim kolor sie wyplucze.. ale zawsze zagadka jest - jak to wyjdzie.. jak sie bedzie spluwial kolor itp itd..
Stary 2015-02-23, 09:38   #43
SceneQueene
Zakorzenienie

Ciesze si, 瞠 jeste zadowolona i si uda這

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-24, 22:02   #44
Szien_
Nieregularna

Wiadomo軼i: 189

Ma這 zrozumia豉m z post闚 tego w徠ku, wi璚 po prostu napisz jaki mam problem.
Mam 豉dnie rozja郾ione w這sy. Jaki czas temu pofarbowa豉m odrosty, zwyk陰 farb w ch這dnym odcieniu. Odrost wyszed za ciemny, jakby troch be穎wy. Zostawi豉m tak, po jakim czasie kolor troch wygas. Teraz do tego dosz造 odrosty, kt鏎e czas najwy窺zy ju pofarbowa i st康 moje pytanie: czym mam to zrobi? Farba z utleniaczem wysokoprocentowym? Rozja郾iacz a potem farba? Nie wiem co robi...
Szien_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-25, 09:53   #45
SceneQueene
Zakorzenienie

Jak ciemne masz odrosty?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-25, 14:58   #46
Szien_
Nieregularna

Oko這 poziomu 4, w ch這dnym odcieniu.
Stary 2015-02-25, 17:31   #47
SceneQueene
Zakorzenienie

A farba to poziom?

Opcje masz dwie. Albo da na odrosty wy窺ze oxy (jakie by這 ostatnio) albo je troch wst瘼nie rozja郾ic.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-02-25, 18:09   #48
Szien_
Nieregularna

Farba to wellaton (ta z reaktywatorem koloru) w neutralnym kolorze 12.0. Obecnie nie jestem w stanie ci napisa na 100%, ale w internecie znalaz豉m info, 瞠 do tych farb jest u篡wana 9%.
Co bardziej by doradza豉? Kupi osobne oxy 12 % czy rozja郾i? Je瞠li rozja郾i to w jaki spos鏏? Zrobi jakby k徙iel tylko na odrosty...? Nie wyobra瘸m sobie tego, chocia mo瞠...
Poza tym dzi瘯i za pomoc
Stary 2015-02-25, 18:31   #49
SceneQueene
Zakorzenienie

Nie ma sprawy . My郵, 瞠 trudno b璠zie Ci samej rozja郾ic tylko odrosty, wi璚 skusilabym si na wy窺ze oxy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2015-05-21, 19:00   #50
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Wiza przegl康am od dawna, ale raczej si nie udzielam. Za to znajduj tu mega du穎 cennych informacji, porad i opinii. Dlatego te postanowi豉m napisa w豉snie tu, licz帷 na Wasz pomoc.
Ten temat chyba b璠zie do tego najlepszy, ale je郵i si myl to prosz o przesuni璚ie.

Od pocz徠ku marca rozja郾iam stopniowo w這sy. Przez 10 lat farbowalam na ciemny br您 (z tego 1,5 roku r騜ne odcienie burgundu). Od dawna marzy mi si jasny blond i do tego w豉郾ie teraz d捫.
Chcia豉bym taki naturalno-ch這dny (tak to sie m闚i? generalnie taki be z popielem) na poziomie 9 (tutaj w sumie nawet nie mam pewno軼i, ale dorzucam kilka zdj耩 瞠by pokaza o co mniej wi璚ej chodzi to mo瞠 przy okazji kto sprostuje) z jasnymi, wr璚z platynowymi refleksami (od 1/4 d逝go軼i wlosow)

http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=87412723
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...727047b841.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f67daf5c54.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...4d71c66170.jpg

Niestety do tego daleko.
Obecnie w這sy mam w trzech kolorach. Zaczyna si od ok 1cm naturalnego koloru odrostu kt鏎y z pami璚i i starych zdj耩 oceniam na poziom 6.
Dalej jest cz窷 w這s闚 kt鏎a by豉 traktowana tylko farb rozja郾iaj帷 (schwarzkopf color mask 1010 x3 i garnier nutrisse ta superrozjasniajaca chyba 111, ale po color mask byly lepsze efekty). Generalnie jestem zadowolona z tego jak latwo (wydaje mi si 瞠 jak na dzia豉nie samej farby rozjasniajacej to posz這 豉two) rozjasniaj si moje naturalne w這sy. Nie mam problem闚 z 鄴販i i rudo軼i (mo瞠 troche po tej farbie garniera, ale da這 si to przep逝kac, za to color mask rewelacja), sporadycznie u篡wam fioletowej maski (ale to bardziej z my郵 o reszcie wlos闚). Nie jest to co prawda odcien kt鏎y chce, ale ba豉m si, ze w og鏊e nie b璠 w stanie rozja郾i ich tylko farb.
Prawdziwy problem pojawia si ni瞠j.
Te w這sy by造 farbowane na ciemne kolory. W sierpniu i listopadzie mia豉m robione jasne refleksy rozjasniaczem, ale delikatne, a te z listopada zaczynaly si dopiero gdzie od po這wy d逝go軼i i podejrzewam 瞠 i tak wi瘯szo嗆 ju obcie豉m. Na pocz徠ku marca robi豉m dwa razy dekoloryzacje preparatem firmy ELGON (polecam). W這sy si 豉dnie spra造 do rudego br您u. Nast瘼nie cztery k徙iele rozjasniaj帷ych (p馧 opakowania joanny na jedn k徙iel i baaardzo du穎 odzywki). Kolor powoli robi si coraz ja郾iejszy i utrzymywa si w rudej tonacji. Potem przyszed czas na pierwsz farb i wybra豉m do niej wspomniany color mask. W sumie farbowa豉m w這sy ju 4 razy i z ka盥ym razem w這sy robi si troch ja郾iejsze, ale widz, 瞠 zwyk豉 drogeryjna farba raczej nie poradzi sobie z tymi ciemniejszymi wlosami. Fryzjer powiedzia, 瞠 mam nie kombinowa i ze z czasem to si wyr闚na. Jednak ja w to w徠pi, r騜nica po ka盥ym farbowaniu jest coraz mniejsza. Zastanawiam si wi璚, co robi dalej.

Jak wyr闚na ten kolor?
Zainteresowa豉 mnie farba alfaparf. My郵a豉m nad odcieniem 10.1 (wola豉bym be穎wy,a le ten od nich wydaje mi si z kolei zbyt ciep造..) z wod 9% na naturalne odrosty, bo chyba taka woda wystarczy. Ale co dalej, a raczej ni瞠j?
Czy je郵i zafarbuje odrost, i wg zalece producenta potrzymam farbe na ca貫j d逝go軼i w這s闚 ok 20min to czy kolor jest w stanie si rozjasni, mimo 瞠 drogeryjne farby ju prawie go nie rusza造? My郵a豉m nad odcieniem super-rozjasniajacym czyli tym 11.11 z wod 9% ale to chyba b璠zie zbyt jasny na odrost.

A mo瞠 powt鏎zy k徙iel rozja郾iaj帷, si璕aj帷 od ko鎍闚 tylko do pocz徠ku tych rudawych? Wydaje mi si, 瞠 te pierwsze k徙iele kt鏎e robi豉m, mia造 zbyt s豉be st篹enie rozja郾iacza. Efekty by造 delikatne a w這sy i tak sie niszczy造, wi璚 teraz 瘸逝j 瞠 nie dodawa豉m mniej odzywki albo nie robi豉m z ca貫go opakowania. Zastanawiam si czy gdybym chcia豉 teraz powt鏎zy k徙iel, to lepiej zrobi t delikatniejsz wersj, czy troch wzmocni. W這sy w marcu by造 najbardziej katowane bo chcia豉m oczywi軼ie wszystko na TU i TERAZ i NATYCHMIAST, ale z pocz徠kiem kwietnia na szcz窷cie przystopowa豉m i postawi豉m na intensywn regeneracj. Nie sprawia to jednak, 瞠 ch皻nie si璕n po rozja郾iacz, dlatego prosz o rady czy jest sens i ew. jak to obej嗆.

Nie wiem ju sama jak to ugry潭. Widz dwie opcje.

K徙iel rozja郾iaj帷a + farbowanie alfaparf 10.1 z wod 9% wg zalece producenta czyli na d逝go軼i ok. 20 min.

Farba alfaparf 10.1 z 9% na odrost i z 6% na d逝go軼i, a na 鈔odkowy odcinek czyli ten najbardziej rozja郾iony malaks na kilka minut.

Przepraszam 瞠 si tak rozpisa豉m, ale chcia豉m jak najlepiej zobrazowa sytuacje. Mam nadziej, 瞠 komukolwiek b璠zie chcia這 si to przeczyta.

A teraz foty tego sajgonu

http://i62.tinypic.com/24xzxxw.jpg

http://oi61.tinypic.com/2qjafqb.jpg

http://i62.tinypic.com/30w86dk.jpg

Aha, jeszcze jedno. Przez ten czas uzbieralam ju troch specyfik闚, bo ci庵le zmieniam zdanie, dlatego przyda這by si wykorzysta co z tego zapasu
1. farba schwarzkopf color mask 1010
2, farba color mask 1016
3. rozjasniacz joanna
4. alfaparf 10.1
5. alfaparf 10
6. oxy 9% i 6%

Edytowane przez WesolePodworkoSmakoszy
Czas edycji: 2015-05-22 o 16:28
WesolePodworkoSmakoszy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-05-21 19:00:04

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.