Proszę o pomoc --rozjaśnianie.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-15, 10:18   #1
Shakira_19
Raczkowanie

Proszę o pomoc --rozjaśnianie....

Mam farbowane włosy na czekoladowy jasny brąz --chciałabym teraz na lato rozjaśnić włosy o parę tonów czy jest to mozliwe? Wystarczy kupić farbę i wodę czy rozjaśniacz?

Czy też może lepiej balejaż?
Shakira_19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 10:28   #2
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka
Dot.: Proszę o pomoc --rozjaśnianie....

Chcesz mieć siano to rozjaśniaj- razem z suchym powietrzem letnim rozjaśniacz naprawde potrafi zdziałaś cudaJeżel i jednak bardzo chcesz je rozjaśnic i i tak Cie nie przekonam- to idz do fryziera( to bedzie mniejsze zło)

sylweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 11:44   #3
nanana1212
Raczkowanie

farbą na pewno nie rozjasnisz, musisz uzyc rozjasniacza (ja uzywam z joanny chcoaz kazdy mowi ze bardoz niszczy wlosy ale co zrobic...) , ja swoj kolor mam brazowy i robilam zawsze pasemka blond rozjasniaczem pozniej co raz wiecej az doszlam ze jestem calkowita blondynka a teraz chc ezmienic kolor na brąz a kady mowi ze mi tak lepiej a juz mnie denerwuja odrsoty i nie wiem co robic;|
nanana1212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 12:19   #4
Shakira_19
Raczkowanie

Chciałabym taki odcień jak na fotkach --tyle jaki to może być odcień??

Ja stosuje zawsze profesjonalnych rozjaśniaczy i farb, choć też myślałam czt najpierw nie zrobić jasny pasemek to stopniowo do blondu
Stary 2008-06-16, 14:59   #5
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
Chciałabym taki odcień jak na fotkach --tyle jaki to może być odcień??

Ja stosuje zawsze profesjonalnych rozjaśniaczy i farb, choć też myślałam czt najpierw nie zrobić jasny pasemek to stopniowo do blondu
Skoro stosujesz profesjonalnych to musisz sie orientowac w kwestii Nie polecam eksperymentowania z blondami " po domowemu" bo moze nie wyjsc tak jach chcesz. Poradz sie lepiej profesjonalnego frysiera z profesjonalnymi farbami w profesjonalnym salonie

sylweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 15:59   #6
Hipnagogia
Zadomowienie

JA tez mam zamiar rozjaśniać. MAm włosyw kolorze ciemnybrąz końcówki, przy głowie czarne =/ Juz mam tak od ponad pół roku, mam tego dość. Nie mogejuz na siebie patrzec w tej czerni! Chce miec ciemny blond/jasny brąz. POstanowiłam że będe stopniowo nakładac na te wlosy rozjaśniacz tak na 20 min...kiedys tak zorbilam na pasemko i wyszedl ładny kolor jasny brąz. DOmyslam się jednak żewłosy się odbarwią niejednolice...stąd moje pytanie, jakie farby polecacie na takie rozjaśnione włosy? Myślę nad Castingiem w kolorze ciemny blond, choc słyszałam ze wychodiz on duzo ciemniejszy.....a poza tym nie wiem czy szampon trzyma się rozjaśnionych włosów...a może znacie lepsze farby dzięki którym otrzymam bardoz jasny brąz? do fryzjera raczje nie podje bo nie mam tyle kasy a juz nie mam zamiaru dluzej czekac nie moge na siebie patrzec
A odnośnie ewentualnego zniszczenia....tak się zastanawiam czy takie krótkie lekkie rozjaśnienie w domu moz ebardziej zniszczyc włosy niz dekoloryzacja u fryzjera ktora trwa kilka godzin? Chyba włosy w dekolryzatorze są dłuzej narazone na działanie chemii....Byłabym wdzięczna jeśli ktos wytłumaczyłby mi różnice pomiędzy rozjaśnianiem a dekoloryzajcą ^^
Hipnagogia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:22   #7
Shakira_19
Raczkowanie

No, ale to jest jakiś popielaty blond?

A mam pytanie czy jakby przy rozjaśnianiu wyszły rudawe to mogę bez problemu nałożyć kolor popielaty lub złoty by pokrył te włosy??
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości