5kg w tydzień - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-06-17, 11:59   #1
piegowata piratka
Raczkowanie

GG do piegowata piratka
5kg w tydzień

Witam!

Muszę schudnąć 5 kg w tydzień,a nawet w 6 dni. Macie jakieś sposoby? Nie ukrywam,że to bardzo ważne. Nie potrzebne mi są kazania,że to głupie,niezdrowe itd. Muszę i tyle!
Proszę o jakieś jadłospisy,diety itd.

Z góry dzięki
piegowata piratka jest offline  
Stary 2008-06-17, 12:16   #2
agolek
Wtajemniczenie

GG do agolek
Dot.: 5kg w tydzień

obetnij sobie 1 noge to nawet wiecej zrzucisz

Przepraszam moderatorow, nie moglam sie powstrzymac...
Stary 2008-06-17, 12:30   #3
iza_wiosenna
Zakorzenienie

GG do iza_wiosenna

po co masz chudnąć 5 kg w tydzień? nawet jeśliby Ci się udało efekty będą 'powalające'. nic się nie zmieni prócz tego, że będziesz miała wory pod oczami, 'wydłużoną' twarz i może zemdlejesz gdzieś po drodze...

sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline  
Stary 2008-06-17, 12:33   #4
nothingirl
Raczkowanie

Musisz?!dziewczyno co jest dla ciebie tak ważne ,żeby posuwac sie do czegos takiego..ważniejsze od twojego zdrowia.Można schudnąć tyle ale to bedzie głownie woda a potem i tak wiekszosc wroci nie mowiąc juz o tym jak bedziesz sie czuła;/
Bo wątpie ,że bedziesz pełna energiiWiem po sobie ,że jednak najlepiej sprawdzaja sie jakies dłuzsze diety bo przynajmniej masz długotrwały efekt
Ja też mialam chwile słabosci kiedy to chcialam schudnąc odrazu ale naszczescie sie opamiętalam
Naprawde dobrze Ci radze..ale zrobisz jak chcesz;(
nothingirl jest offline  
Stary 2008-06-17, 13:26   #5
deMitia
Rozeznanie

Musi to na Rusi

Piegowata, bądź rosnądną dziewczynką
Stary 2008-06-17, 13:49   #6
anette_anette
Przyczajenie

Piegowata, nie szalej. Gdybyś się bardzo do tego przyłożyła, to możliwe, że zrzucisz te 5kg w ciągu tygodnia. Z resztą pozazdrościłabym Ci wtedy silnej woli i wytrzymałości...
Według mnie katowanie się przez tydzień to beznadziejny pomysł. Lepiej pomyśl o diecie, która da Ci długotrwały efekt.
Nie warto zrzucać 5kg dla samej idei! Nie warto meczyć tak swojego organizmu, bo taka dieta dla niego to wielki szok.
Odchudzanie się przez tydzień nie ma najmniejszego sensu
anette_anette jest offline  
Stary 2008-06-17, 18:14   #7
Yeti83
Raczkowanie

Piegowata, ja schudłam 5 kg w jakieś 8 dni, więc jest możliwe.
Oto jaki jadłospis stosowałam:

Edycja postu przez moderatora - treści niezgodne z regulaminem forum.

Od razu mówię, że dietka taka wiąże się z "chodzeniem po ścianach" czyli brak sił, zawroty głowy, ciemność przed oczami - wszystko mija po około tygodniu,ale Ty nie masz tyle czasu. Pamiętaj, że może stać sie tak, że w tym ważnym dniu pierdzielniesz orła na środku ulicy i tyle będzie z Twojej pięknej prezentacji.
Ja się katuje bo muszę zejść do 60kg w ciągu 10 dni Sprawa honoru!

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-06-18 o 08:28 Powód: łamiesz regulamin.
Yeti83 jest offline