Kolejny raz - pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-17, 18:38   #1
abcdefghijkl
Przyczajenie

Arrow

Kolejny raz - pomoc

Witam Was ponownie...
Już raz pisalam coś odnośnie zmiany fryzury i raz by spytać o kręcenie włosów i znów potrzebna mi porada.
Oprócz tego, że za 10 cm moje włosy będą do pasa to nie zmieniły się - nadal mam ten sam kolor - nigdy nie farbowałam i nadal mam grzywkę na bok - choć jej nie widać...
Właściwie to piszę tak, by mieć jakies sugestie - bo jakoś za bardzo nie śpieszy mi się do zmiany fryzury (lubię swoje włsy), ale chciałabym mieć w razie czego wyjście.

Więc tak - nie chciałabym za bardzo schodzić z ich długości - lubię długie. I nie chcę, by były za bardzo rzucające się w oczy... Raczej wolę naturalne, ułożone w naturalny sposób, tak twórczo.
Nie wiem, może coś wymyślicie (bo mi już brakuje weny).
Wyjeżdżam na urlop i chciałabym ładnie (ale skromnie w miarę możliwości) wyglądać...
No więc czekam, pozdrawiam Was wszystkich...
abcdefghijkl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:16   #2
abcdefghijkl
Przyczajenie

Dot.: Kolejny raz - pomoc

Serdecznie proszę o pomoc - wiem, że na takie posty zwyczajnie nie chce się nikomu odpowiadać, więc może uproszczę zadanie.
Myślałam o:
-włosach kręconych lub
-cieniowanych lub
-coś w stylu Marty Żmudy - Trzebiatowskiej w filmach: "Nie kłam kochanie" lub "Teraz albo nigdy"
-lub ewentualnie coś w stylu Emmy Watson
Proszę, pomóżcie...
Jak wy mi nie pomożecie to już nikt.

Edytowane przez abcdefghijkl
Czas edycji: 2008-06-17 o 21:18 Powód: zapomniałam napisać coś ważnego
Stary 2008-06-18, 10:44   #3
NomadSoul
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez abcdefghijkl Pokaż wiadomość
Serdecznie proszę o pomoc - wiem, że na takie posty zwyczajnie nie chce się nikomu odpowiadać, więc może uproszczę zadanie.
Myślałam o:
-włosach kręconych lub
-cieniowanych lub
-coś w stylu Marty Żmudy - Trzebiatowskiej w filmach: "Nie kłam kochanie" lub "Teraz albo nigdy"
-lub ewentualnie coś w stylu Emmy Watson
Proszę, pomóżcie...
Jak wy mi nie pomożecie to już nikt.
Jezeli chodzi o kręcone włoski to moze na początek sama zakręć sobie na wałki badz uzyj lokowki. Zobacz czy bedzie Ci dobrze w takich włoskach czy Tobie sie podoba, jak sie w nich czujesz...
Co do fryzurki w stylu Marty Żmudy - Trzebiatowskiej to o ile wiem ma proste włoski... a Ty chyba troche falowane wiec co prostowanie co rano?

Moze wystarczy troche podciąć, wycieniowac [zeby nadać fryzurce lekkości] a jak chcesz zmienic cos co było by widoczniejsze moze poprostu zmiana ciecia grzywki?:P bez szaleńst, a zawsze jakaś mała zmiana. Nieraz małe a cieszy
Stary 2008-06-18, 21:19   #4
abcdefghijkl
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o kręcone włoski to moze na początek sama zakręć sobie na wałki badz uzyj lokowki. Zobacz czy bedzie Ci dobrze w takich włoskach czy Tobie sie podoba, jak sie w nich czujesz...
Co do fryzurki w stylu Marty Żmudy - Trzebiatowskiej to o ile wiem ma proste włoski... a Ty chyba troche falowane wiec co prostowanie co rano?

Moze wystarczy troche podciąć, wycieniowac [zeby nadać fryzurce lekkości] a jak chcesz zmienic cos co było by widoczniejsze moze poprostu zmiana ciecia grzywki?:P bez szaleńst, a zawsze jakaś mała zmiana. Nieraz małe a cieszy

Juz zdarzało mi się kręcić włosy, z tym ze za długo nie utrzymują mi się one - raczej góra godzinę - nawet jak mam tony lakieru W kazdym razie przez tą godzinę czuję się dobrze... Czytałam, ze trwała strasznie niszczy włosy, więc się chyba nie zdecyduję, ale niewiem...moze jeszcze coś wymyślimy?

Co do fryzry M.Ż.-T. - akurat w "teraz albo nigdy" ma włosy raczej falowane, a nawet jak nie zawsze - moje włosy są proste, tylko jakoś dziwnie na tym zdjęciu wyszły... Niestety końcówki mi się wywyijają...

Nie wiem co zrobić - wcześniej w ogóle było bez presji, ale teraz mama namawia mnie na zmianę.
Pomózcie!!!!!!! Czekam na odpowiedź
Stary 2008-07-02, 20:15   #5
abcdefghijkl
Przyczajenie

Question Dot.: Kolejny raz - pomoc

Jeszcze raz proszę o pomoc - teraz naprawdę mi się śpieszy

Ostatnio myślałam o krótszej fryzurze - typu bob, ale boję się zę za mało fryzur można z niego robić - a uwielbiam koki i w ogóle tego typu fryzury (no z takich prawie do pasa fajne rzeczy wychodzą)

Dam zdjecia fryzur o których myslałam - proszę pomóżcie
Aha - tylko nie chcę zmieniac koloru włosów
I jeszcze jedno - nie długo dodam moje aktualne zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg teraz_albo_nidgy.jpg (35,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emma-watson-395x298-sequelqueensgallery.jpg (58,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4148089.jpg (75,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4315238.jpg (15,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7651724.jpg (38,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vanessa-anne-hudgens-bikini-12.jpg (31,9 KB, 6 załadowań)
Odpowiedz

Tagi
fryzura

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości