Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-12, 19:30   #4411
Purple_tulips
Raczkowanie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Proszę o pomoc

Chcę zamówić korektor HR Magic Concealer, tylko nie wiem czy 01 czy 02. Mam bardzo jasną cerę (chociaż nie najjaśniejszą), obecnie używam podkładu Dior Forever 010 (Ivory), ale nie wiem czy Magic 01 nie będzie dla mnie za jasny (albo na odwrót 02 za ciemny ). Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć?
Purple_tulips jest offline  
Stary 2008-08-12, 19:34   #4412
ranka
Kici kici miau miau

korektor 02 jest dosc jasny i mysle ze bedzie dla ciebie dobry

eszton
odcien 06 jest odcieniem transparentnym
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 21:13   #4413
bmoniq
Zakorzenienie

Kobitki, czy jest któraś w stanie wytłumaczyć mi jakoś różnicę pomiędzy tymi wszystkimi pryzmami??? Podglądam kolorki i rodzaje na tru, stronach Givenchy i sephory i one są wszystkie jakieś inne....szczególnie prismissime 9 niby ten sam numer koloru a wyglądają inaczej
Stary 2008-08-12, 21:18   #4414
Po la
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
A jak z datą produkcji? Czy kolor 2 nie będzie za ciemny do średniego bladziocha? Tak bez opalania, solarium i z filtrem. Też się czaję ale chyba na 1.
Kod jest 5B01K (lub ewent. 5BO1K) nie znam żadnego datecalculatora, który by rozszyfrował La Praire - jak ktoś wie co ten kod oznacza to będe b. wdzięczna.
Dla mnie 2 nie jest za ciemny teraz na lato ale nie jestem bardzo bladziochem, ale też nie opalona, filtruję się ale trochę mnie słonko wzięło mimo to i EL04 transparent mnie bielił.
Serenite i innych zainteresowanych proszę jeszcze o trochę cierpliwości w kwestii fotek, gdy uda mi się zastać mój puder w domu za dnia (bo w sztucznym świetle to kolory są przekłamane bardzo w moim aparacie)
Po la jest offline  
Stary 2008-08-12, 21:24   #4415
cola16
BAN stały

GG do cola16

i znowu prosze o pomoczamowilam sobie tusz fatale ta pierwsza opcja karta kredytowa i otoz moje pytanko czy mialo mi przyjsc potwierdzenie mailem?czy mam poprostu czekac na paczuszke?
cola16 jest offline  
Stary 2008-08-12, 21:29   #4416
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Purple_tulips Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc

Chcę zamówić korektor HR Magic Concealer, tylko nie wiem czy 01 czy 02. Mam bardzo jasną cerę (chociaż nie najjaśniejszą), obecnie używam podkładu Dior Forever 010 (Ivory), ale nie wiem czy Magic 01 nie będzie dla mnie za jasny (albo na odwrót 02 za ciemny ). Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć?
01 jest baardzo jasna, dla naprawdę mega bladziochów. 02 jest ładna i moim zdaniem bardziej uniwersalna, dla "normalnie" bladych ludzi.Mam oba, jestem jasna i 02 jest zdecydowanie lepsza

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Kobitki, czy jest któraś w stanie wytłumaczyć mi jakoś różnicę pomiędzy tymi wszystkimi pryzmami??? Podglądam kolorki i rodzaje na tru, stronach Givenchy i sephory i one są wszystkie jakieś inne....szczególnie prismissime 9 niby ten sam numer koloru a wyglądają inaczej
na wątku jest mnóstwo cennych pryzmowych spostrzeżeń i zdjęć:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=142432

majade jest offline  
Stary 2008-08-12, 21:30   #4417
candace1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cola16 Pokaż wiadomość
i znowu prosze o pomoczamowilam sobie tusz fatale ta pierwsza opcja karta kredytowa i otoz moje pytanko czy mialo mi przyjsc potwierdzenie mailem?czy mam poprostu czekac na paczuszke?
Nie dostałaś Order Confirmation ??
Powinnaś otrzymać z numerem zamówienia.
I jak wkleisz ten nr na głównej stronie tru po lewej stronie to ci wyświetli gdzie jest twój tusz (tzn czy już go wysłali i jeśli tak to kiedy).
candace1 jest offline  
Stary 2008-08-12, 21:40   #4418
bmoniq
Zakorzenienie

majade zaglądałam przeciez na ten wątek ale chyba coś mnie przyćmiło
Stary 2008-08-12, 21:42   #4419
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jak to była paetka ? Po ile ?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
informuje ze w sklepie:

http://www.fragrancex.com/index.html

do konca tyg darmowa przesylka!!!

Cytat:
udalo mi sie w koncu kliknac MACa Fairytale
Mi też Sprawdziłam - był 1 szt. Kliknęłam. Teraz znów jest 1 sztuka OC juz dostałam. Nie wiem co oni robią Swoją drogą mogliby inne kolorki rzucić

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Mariola mam pytanie.. też mialabym ochote na ten puder.. czy ten odcien który dostalas byłby dobry dla srednio bladej jasnej blondynki z niebieskimi oczkami..? I jeszcze jedno.. czy Twoim zdaniem on bylby dobry dla tlustej cery?
On jest transparentny. Jeszcze go nie otworzyłam, bo rano go dostałam, a wyjeżdżałam, więc nie miałąm kiedy. Jutro wyprobuję. Czy jest dobry dla tłustej cery ? Nie wiem, bo ja nie mam tłustej

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-08-12, 21:50   #4420
ranka
Kici kici miau miau

no wlasnie tez tak zrobilam jak ty.
nie sadze zeby szybko rzucili kolorki,ale mi potrzeby tylko jeden,brązowy.troszke kolorkow juz mam
pewnie nie bede czekac tylko po prostu zakupie w sklepie
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:03   #4421
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Dzisiaj dostałam Ardenkę Elizabeth Arden Sun Goddess Bronzing Powder! Puderniczka bardzo spodobała się mojej 9-letniej pasierbicy (obiecałam, że dostanie ją w spadku, jak puder się skończy ).
Testy dzisiaj były wstępne i jak na razie - efekt znakomity! Jutro zabieram ją ze sobą nad morze Pędzel kabuki dość twardy i może okaże się dobry do szimerka Rose

milka-pilka jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:07   #4422
malutkaaga
BAN stały

GG do malutkaaga

Witam Was, widzę, że wątek Tru -> VATu i cła jest znany, ale czy któraś z Was, która miała już do czynienia z tym może mi napisać jak to wyglądało. Ja zamówilam kilka dni temu kosmetyki do makijażu o wartości 400zł. Oczywiście czekam na przesyłkę,ale czy jak już paczka będzie w Polsce to faktycznie dostanę skądś wezwanie do uiszczenia opłaty celnej bądź VATu?? Jak to formalnie wygląda? Czy mogę zabrać swoją paczkę, a dopiero później zapłacić ewentualne opłaty celne czy podatki. Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam
malutkaaga jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:12   #4423
GiGa007
Wtajemniczenie

GG do GiGa007

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
A zamawiałyście coś w tym sklepie? Jak wygladaja kwestie VATów i innych opłat?
tez jestem ciekawa.. a i wie moze ktos ile trzeba czekac na przesyłke i czemu ceny są tam takie niskie???
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...

MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:14   #4424
ranka
Kici kici miau miau

dostaniesz tzw. laurke czyli list od celnikow ze masz im prtzeslac dokumenty (OC). potem czekasz na kosmetyki,nie dostaniesz ich wczesniej dopoty nie uiscisz oplaty ktora wynosi 22% zamowienia plus ok 5-6 zl oplat pocztowych.
przeciez celnicy nie sa glupi i nie wydadza ci paczki dopoki nei zaplacisz.

moglas to rozlozyc na mniejsze paczuszki,wtedy mozliwe ze bys uniknela cla.
ja zawsze zamawiam pojedynczo
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:37   #4425
Serenite_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam Ardenkę Elizabeth Arden Sun Goddess Bronzing Powder! Puderniczka bardzo spodobała się mojej 9-letniej pasierbicy (obiecałam, że dostanie ją w spadku, jak puder się skończy ).
Testy dzisiaj były wstępne i jak na razie - efekt znakomity! Jutro zabieram ją ze sobą nad morze Pędzel kabuki dość twardy i może okaże się dobry do szimerka Rose

Ufffff....
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:49   #4426
cola16
BAN stały

GG do cola16

candace1 wlasnie nic niedostalam ani na poczte niewiem bo pierwszy raz zamawiam dlatego niewybralam paypala tylko karta kredytowa to niewiem czy wkoncu sie zamowil czy nie
cola16 jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:53   #4427
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malutkaaga Pokaż wiadomość
Witam Was, widzę, że wątek Tru -> VATu i cła jest znany, ale czy któraś z Was, która miała już do czynienia z tym może mi napisać jak to wyglądało. Ja zamówilam kilka dni temu kosmetyki do makijażu o wartości 400zł. Oczywiście czekam na przesyłkę,ale czy jak już paczka będzie w Polsce to faktycznie dostanę skądś wezwanie do uiszczenia opłaty celnej bądź VATu?? Jak to formalnie wygląda? Czy mogę zabrać swoją paczkę, a dopiero później zapłacić ewentualne opłaty celne czy podatki. Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
tez jestem ciekawa.. a i wie moze ktos ile trzeba czekac na przesyłke i czemu ceny są tam takie niskie???
Cytat:
candace1 wlasnie nic niedostalam ani na poczte niewiem bo pierwszy raz zamawiam dlatego niewybralam paypala tylko karta kredytowa to niewiem czy wkoncu sie zamowil czy nie
... pierwszy post tego wątku i wszystko jasne

Cytat:
  • Produkty z truskawy są z całą pewnością oryginalne co potwierdza mnóstwo szczęsliwych truskawkomaniaków
  • Serdecznie prosimy nie uświadamiać nas na siłę opowieściami o rzekomych podróbach sprzedawanych na truskawce. Lubimy wydawać własne pieniądze na te właśnie podróby (żart). Nie ma przymusu kupowania tam, drogie perfumerie stacjonarne bardzo chcą zarobić. Tym bardziej, że jako klienci płacimy w PL 100% marżę.
  • Truskawka to sklep internetowy, czyli z mniejszymi kosztami pracowników i bez kosztów wynajmu powierzchni handlowej w przeciwieństwie do klasycznych perfumerii. Hong-Kong jest również rajem podatkowym.
  • Przesyłki z Tru są rejestrowane, mają numer nadania i wymagają naszego podpisu przy odbiorze.
  • Zakupy należy robić z rozwagą. Zdarzają się na truskawce limitowane edycje kosmetyków sprzed kilku lat. Co za tym idzie różne są ich daty produkcji. Czasem warto poszperać na temat danej linii i roku jej wprowadzenia lub wycofania z rynku lub skonsultowac się na wątku aby uniknąć rozczarowania.
  • Nie ma określonych terminów dostaw kosmetyków na truskawce. Towary są wrzucane na stronę o każdej porze. Więc nie znamy dnia ani godziny
  • Wysyłka kolorówki i pielęgnacji jest całkowicie darmowa, nawet jesli zamawiamy przedmiot za 10 zł. Płacimy tylko za wysyłkę perfum - 10 % wartości zamówienia
  • Warto zapoznać się z systemem rabatów na głownej stronie
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
  • Płacenie PAYPAL
    1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
    2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
    3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
    4. Klikasz "kontynuuj"
    5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
    6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"
  • Nie ma znaczenia waluta w jakiej dokonujemy transakcji na stronie strawberry, bank i tak pobierze prawidłową kwotę
  • Ostateczną ceną do zapłaty (pomijając rabaty: za ilość zamówień i za kupowanie trzech produktów) jest cena na zielonym polu (oznaczona nett), nie doliczamy do niej nic na etapie zakupów. Jedynie bank może pobrac z konta nieco więcej (o 1 -3 zł) za przewalutowanie i zmianę kursu walut w danym dniu
  • Zdarza się że już po dokonaniu transakcji truskawka prosi nas mailowo o podanie kodu karty w celu potwierdzenia transakcji. Podajemy kod na własną odpowiedzialność i tylko po konsultacji ze swoim bankiem. Ewentualnie nie podajemy i transakcja jest anulowana. Podawanie kodu w sieci na stronach nieszyfrowanych (czyli np mailem) nie jest bezpieczne.
  • Jak zamawiać:
    • Wybierasz produkt i klikasz "add to cart".
    • Gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty, klikasz: "check out".
    • Następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address .
    • Później klikasz w "checkout counter".
    • W "billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process". Można zmienić adres odbiorcy klikając ptaszek w polu "If You Require Shipping To Another Address" i uzupełniamy w rozwiniętej części adres
    • interesuje nas FREE SHIPPING - Registered Post
    • W gift message.wybiersz czy twój przedmiot ma być wysłany jako prezent czy nie. Gift czy nie-przesyłka jednakowo moze trafić do UC.
    • Następnie klikasz w "verify order information".
    • Jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent
    • Następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue"
    • Następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment.
  • Przesyłki ze Strawberry przychodzą zawsze w formie listu poleconego (mimo, że zapakowane w kartoniki jak paczki).
  • Kolorówka i pielęgnacja traktowana jest w deklaracji celnej i korespondencji zawsze jako "skin care". Produkty te przychodzą bezpośrednio z HK, jedynie perfumy dostajemy w przesyłce ze Szwajcarii
  • Przesyłki z HK z kolorówką i pielęgancją „idą” do PL zazwyczaj 4-10 dni
  • Ilość poszczególnych produktów, które są w magazynie sprawdzamy wkładając daną rzecz do koszyka i wpisujemy zamówienie na większą ilość sztuk - np. 1000, akceptujemy wybór i system informuje nas, czy rzeczywiście 1000 sztuk produktu jest w magazynie
  • Jeśli nie dostaliśmy potwierdzenia "Order confirmation" warto zajrzeć do folderu "spam" w naszej poczcie email.
  • W mailu "Order confirmation" dostajemy nasz numer zamówienia. Wpisując ten numer w białe okienko "shipment status" na tytułowej stronie tuż pod truskawką dowiemy się gdzie obecnie jest nasza paczka i jaki ma numer nadania
  • Można zamawiać kosmetyki pod dowolny adres. Dopuszczalne sa różne kombinacje - zamawianie z karty kredytowej (lub innej karty ) na konto różnych adresów e-mail, dla różnych odbiorców pod różnymi adresami, nie ma tu żadnych ograniczeń. Jedynie w przypadku zwrotu cła truskawa przesyła je wyłącznie na kartę, z której realizowana była płatność
  • Przesyłki LOSOWO mogą być zatrzymane przez Urząd Celny w Warszawie i poddane procedurze celnej.
  • Jeśli Warszawa przepuści paczkę i nada jej status "dopuszczenie do obrotu" paczka leci pocztą bezpośrednio do nas
  • "Złapane" czyli objęte procedurą celną paczki ( w Warszawie) kierowane są do kolejnego Urzędu - własciwego dla adresata paczki i tam naliczane są opłaty
  • Nie ma żadnych reguł jeśli chodzi o zatrzymywanie paczek. Kazda może wpaść – i wielka i mała. Nie ma znaczenia kwota wpisana w zielonej deklaracji celnej. Może zostać złapana paczka za 20 zł. Są jednak lokalne Urzędy Celne, które fioletowych wstążeczek nie clą wcale i pszczają je do nas bez żadnych opłat
  • I jeszcze raz: nie ma żadnych reguł w powyższej kwestii -sprawa przewałkowana została na tysiąc sposobów i wiemy, że łapanie paczek to loteria
  • Zdarza sie, że dla paczek o niskiej wartości - do około 50 - 100 zł złapanych przez UC nie są jednak doliczane żadne opłaty (ale nie zawsze i nie jest to praktykowane we wszystkich UC!)
  • Urząd celny nalicza 22% podatku VAT (od tego, co widnieje na rachunku) + opłatę za "przepakowanie i zaglądanie" - około 4- 6 zł. W skrócie o kwocie VATU mówimy tu "cło"
  • Opłaty te uiszczamy u listonosza lub na poczcie odbierając paczkę. Płacąc dostajemy potwierdzenie (podstawę) naliczenia opłat na kartce A4 oraz maleńką karteczkę z opłatami manipulacyjnymi. Obie zachowujemy.
  • Zdarza się, ze pracownik poczty przegapi pobranie od nas cła. Może zdarzyć się, że zapłaci za pomyłkę z własnej kieszeni lub poczta prędzej czy później do nas dotrze i opłatę jednak pobierze
  • Truskawa zawsze zwraca całość poniesionych przez nas opłat (i każdą kwotę) jednak oczywiście to wyłącznie dobra wola sklepu Proces zwracania pięniędzy trwa kilka dni lub tygodni
  • Na awizach dotyczących paczek z tru listonosze często wpisują początek numeru poleconego czyli literki „HK” lub piszą „zagranica”, "pakiet"
  • W celu otrzymania zwrotu kosztów vatu itd od truskawy należy zeskanować i wysłac wszelkie dokumenty mówiące o kosztach dodatkowych, które poniesliśmy
Jeśli mamy mało szczęścia i wezwanie z Urzędu Celnego (polecony ze zwrotką)
UC zazwyczaj precyzyjnie pisze w „laurce” jakich dokumentów i od nas wymaga. Zaznacza także sposób przesłania im dokumentacji: mail, fax, list itp.
Piszemy i załączamy to o czym jest napisane w piśmie. Czyli skan zamówienia przerobiony na worda (lub po prostu załączamy order confirmation) plus bardzo uproszczone tłumaczenie a w tresci maila piszmy ze to sa dokumenty do ich pisma nr.... z dnia ....

• ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w Polsce) tel. 022 5481199 i 98
  • Paczka zatrzymana w Bytomiu: Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, w tekscie piszmy parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp. Na wezwanie Bytomia wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia (order confirmation).Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp
    • tel 032 282 30 80,
    • fax 032 281 50 47
    • pracuja od 7-19 w soboty 7-12
  • Zabrze jednostka, która zajmuje się odsyłaniem ovatowanych przesyłek dalej z Bytomia.Można dzwonić i dowiadywać się czy i kiedy przesyka z Bytomia wyszła
    • tel 032 - 3705405
  • Urząd Celny w Warszawie. Warszawa wymaga oprócz dokumentów zamówienia kopii dowodu osobistego. Przyjmuje dokumenty wysłane pocztą lub dostarczone osobiście. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
    • Informacja w/s odpraw celnych zatrzymanych przesyłek: tel. (022) 545-16-03, (022) 548-13-44
    • Magazyn Pocztowy: (022) 548-14-42, (022) 548-14-44
    • inne: (022) 548-14-61, fax. (022) 548-14-31

• Urząd Celny Poznań:
    • telefon dla poznanianek do rozdzielni w Komornikach (obsługuje Poznań):
      061-899-65-65
      (trzeba znać numer paczki)

ZWROT OPłAT
1. Skanujesz dokumenty celne - zazwyczaj dwa, jeden opiewający na 22 % wartości zamówienia i drugi na kilka złotych (ta malutka karteczka)
2. Piszesz maila do truskawki, że zapłaciłaś tyle a tyle i że uprzejmie prosisz o zwrot tej kwoty (w mailu przesyłasz dwa zeskanowane załączniki)
3. Wpisujesz truskawkowy nr zamówienia
4. Odpowiadają szybko, w ciągu 2 tygodni zwracają podana kwotę na konto karty, z której dokonywałaś płatności (sami sobie je odnajdują, nie musisz niczego podawać)

PRZYKłADOWY LIST Z PROśBą O ZWROT OPłAT

Hello,
recently I've been charged with the custom fee.
Please find attached custom confirmation document with short translation.
If you could cover that, it would be great.

Thank you in advance,

ADRESY, NA KTóRE WYSYłAMY MAILE

orders@strawberrynet.com
info@StrawberryNET.com

majade jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:54   #4428
ranka
Kici kici miau miau

potwierdzeniem zamowienia jest order confirmation .a sciagneli kase z karty?

tak tak pierwszy post ale mozna dziewczynie pomoc.
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 22:57   #4429
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Cytat:
No a jak wrzuciłaś do koszyka, wpisałas maila i zapłaciłaś to nie dostałas od nich żadnego maila?
Powinni Ci przysłać Twój numer zamówienia.
Sprawdź dokładnie skrzynkę, zajrzyj też do spamu
Stary 2008-08-12, 23:00   #4430
ranka
Kici kici miau miau

hym, ja dostaje OC nwet jak jeszczer nie zdaze zaplacic..
magda dobrze mowi,zajrzyj do spamu,czasami te lisciki tam laduja
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 23:01   #4431
cola16
BAN stały

GG do cola16

Przed zamowieniem patrzylam na pierwszy spot poprostu wydaje m isie dziwne ze niedostalam maila ani ni ,patrzylam kurde niewiem czy kase pobralo bo to jest taty karta jutro go zapytam jeszcze
cola16 jest offline  
Stary 2008-08-12, 23:05   #4432
ranka
Kici kici miau miau

zapytaj koniecznie.
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 23:07   #4433
candace1
Zakorzenienie

Cytat:
Przed zamowieniem patrzylam na pierwszy spot poprostu wydaje m isie dziwne ze niedostalam maila ani ni ,patrzylam kurde niewiem czy kase pobralo bo to jest taty karta jutro go zapytam jeszcze
Musisz otrzymać jakieś potwierdzenie na maila, którego podałaś podczas zamowienia inaczej zamówienia nie złożyłaś.
Jeszcze zanim zapłacisz wychodzi od nich automatyczny mail z numerem zamówienia i w tym mailu też masz link do płatności np. paypal - jeśli nie zrobiłaś jej od razu możesz zapłacić poprzez tego maila później...

Oni wysyłają zawsze nr zamówienia bo w razie cła, zgubienia paczki przez pocztę lub innych rzeczy, gdy się z nimi kontaktujesz to zawsze musisz podać im ten numer zamowienia.

Sprawdz spam - jak radzą dziewczyny, choć u mnie tylko potwierdzenie płatności ląduje w spamie..
candace1 jest offline  
Stary 2008-08-12, 23:11   #4434
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Ja zawsze najpierw sprawdzam czy mam ten numer a potem dopiero płacę.
Niech się bujają, zapłacę a okaże się że klops że zamówienia nie przyjęli bo już danej rzeczy nie ma

Nie ze mną te numery potem dwa tygodnie się czeka na zwrot

Jak to mówił jeden z moich wykładowców- nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Stary 2008-08-12, 23:12   #4435
ranka
Kici kici miau miau

u mnie tylko SS ale sprawdzic nie zaszkodzi.

ja jutro bede placic dopiero z moj pigmencik
ranka jest offline  
Stary 2008-08-12, 23:13   #4436
.::MaŁGosia::.
Raczkowanie

Oni jeszcze zaznaczają coś takiego:

Aby być pewnym, że otrzymacie Państwo od nas potwierdzenie zamówienia oraz informacje o wysyłce, prosimy dodać do swojej książki adresów stronę internetową StrawberryNET.com i info@strawberryNET.com, w przeciwnym razie nasze e-maile mogą do Państwa nie dotrzeć.

Może coś w tym jest, hm?
.::MaŁGosia::. jest offline  
Stary 2008-08-12, 23:16   #4437
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez .::MaŁGosia::. Pokaż wiadomość
Oni jeszcze zaznaczają coś takiego:

Aby być pewnym, że otrzymacie Państwo od nas potwierdzenie zamówienia oraz informacje o wysyłce, prosimy dodać do swojej książki adresów stronę internetową StrawberryNET.com i info@strawberryNET.com, w przeciwnym razie nasze e-maile mogą do Państwa nie dotrzeć.

Może coś w tym jest, hm?

pic na wodę, ja wpisałam do książki i nic to nie zmieniło

to chyba chodzi tylko o SS a ja nie dostaję w ogóle jeżeli zamawiam przez polską stronę
Stary 2008-08-12, 23:34   #4438
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ufffff....

milka-pilka jest offline  
Stary 2008-08-13, 00:20   #4439
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Margaretko UC chyba ogólnie wzmógł czujność, kiedyś całe tabuny przychodziły bez problemów a teraz małe czy duże- łapią wszystko. Choć fakt, mniej wartościowe puszczają szybko i bez opłat.
Robisz może zapasy przed styczniem?

Dziękuję

Trochę tak, a trochę nie. Zebrało się kilka rzeczy, które mi się kończą i muszę dokupić, akurat pojawiły się też te, na które od dawna polowałam. Do tego dorzuciłam kilka rzeczy, które chcę kupić przed wejściem VAT-u.
I tak się wszystko zbiegło.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Tru odda ci za cło więc nie ma stracha

Odda, ale pytanie, kiedy ja dostanę swoje rzeczy z UC? Trzymają już je 3 tygodnie. Dzwoniłam i nic, nikt nie odbiera.

Cytat:
nie zawsze chce oddac.
ja nie robie zapasow,bo mysle ze nawet z tym obowiazkowym Vatem bedzie taniej.
mi jak na razie nie lapia,ale ja zawsze robie pojedyncze paczuszki
Ja wracam do robienia małych zamówień. Mam złe doświadczenia z dużymi.
margaretka02 jest offline  
Stary 2008-08-13, 07:41   #4440
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Odda, ale pytanie, kiedy ja dostanę swoje rzeczy z UC? Trzymają już je 3 tygodnie. Dzwoniłam i nic, nikt nie odbiera.
Ja czekam na jedną paczkę od początku czerwca
Dwa razy w tygodniu wysyłam do nich maila i nic.
Szkoda mi nerwów na dzwonienie i kłócenie się, więc wysyłam maile...

Natomiast zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość reklamacji / złożenia skargi??
Ktoś coś wie??

Cytat:
Ja wracam do robienia małych zamówień. Mam złe doświadczenia z dużymi.
A ja z kolei zaczęłam robić tylko duże.
Jak mi złapali pod rząd 5 czy 6 małych paczek na 50-60 zł i każdą oclili, wkurzyłam się. Wolę raz wysłać papiery, raz iść na pocztę i raz zapłacić.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości