Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-19, 19:43   #1111
Lorri
Moderator

Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie czy kupuje sprzet na ZSK labolatoryjny? jest on dobrej jakosci?
chodzi mi o spieniacz do kawy, zlewki itp.
Zlewki szklane są wg mnie solidne (trzeba pamietać, że podziałka jest orientacyjna, czyli nie sugerować się nią). Spieniacz jak spieniacz, to już jest sprzęt kuchenny nie laboratoryjny . Mój działa bez problemu, ale bardzo go nie eksploatuję (dopiero mam zamiar robić więcej gęstych emulsji). Zamówiłam sobie ostatnio szczotkę do mycia małych butelek i jestem z niej zadowolona, na pewno będzie trwalsza niż szczoteczki do mycia smoczków.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 22:51   #1112
Natalia 1
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja alantoninę dodałam do podkładu mineralnego i mam wrażenie mniej ściągniętej skóry po nałożeniu takiej mieszanki, ale po trzech dniach stosowania czuję, że coś zaczyna (próbuje) wywalić na twarzy i nie wiem czy może to wina alantoniny (czy po prostu takie okresowe dziwactwa się czepiają).
Alantonina działa antywypryskowo , wysusza wszelkie niedoskonałości , koi , rozjaśnia , u mnie właśnie tak działa
Natalia 1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:40   #1113
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Alantonina działa antywypryskowo , wysusza wszelkie niedoskonałości , koi , rozjaśnia , u mnie właśnie tak działa
No to pewnie nie alantoniny wina. Dziękuję.
A czy mogę jej dodać do kremu dzicięcia o takiego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16936
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 11:48   #1114
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Zlewki szklane są wg mnie solidne (trzeba pamietać, że podziałka jest orientacyjna, czyli nie sugerować się nią).
jak to orientacyjna?

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 15:41   #1115
princeska69
BAN stały

GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69

Pierwsze zamowienie na ZSK zrobione, to sie pochwale Musze zrealizowac swoj pierwszy pomysl na krem Czesc skladnikow w domu, czesc dokupilam, troche innych roznych, na pewno przydatnych tez wzielam No nie moglam sie opanowac, no.

- Olej z meczennicy RAFINOWANY, 30 ml - Cena: 5.56 zl, Ilosc: 1, Wartosc:
5.56 zl
- Olej z orzecha wloskiego RAFINOWANY , 30 ml - Cena: 3.45 zl, Ilosc: 1,
Wartosc: 3.45 zl
- Olej z Czarnuszki siewnej ORGANICZNY, 30 ml - Cena: 8.17 zl, Ilosc: 1,
Wartosc: 8.17 zl
- Olej Jojoba NATURALNY ZLOTY, 30 ml - Cena: 5.19 zl, Ilosc: 1, Wartosc:
5.19 zl
- Maslo Shea RAFINOWANE Promocja dla opakowan 200g, 200g - PROMOCJA -
Cena: 14.88 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 14.88 zl
- Macerat z nagietka lekarskiego ORGANICZNY, 30 ml - Cena: 7.19 zl, Ilosc:
1, Wartosc: 7.19 zl
- Hydrolat rumiankowy - Cena: 19.90 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 19.90 zl
- Kompozycja Witaminowa „All-in-one”, 10 g - Cena: 5.99 zl, Ilosc:
1, Wartosc: 5.99 zl
- Kwas Laktobionowy, 10g - Cena: 17.95 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 17.95 zl
- Gliceryna roslinna 65ml - Cena: 3.99 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 3.99 zl
- Alantoina , 10 g - Cena: 5.90 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 5.90 zl
- Wyciag z aloesu zatezony 10-krotnie, 30 ml - Cena: 5.95 zl, Ilosc: 1,
Wartosc: 5.95 zl
- Ekstrakt nawilzajacy - Cena: 7.90 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 7.90 zl
- Papierki lakmusowe jednobarwne, bloczek 25 sztuk - Cena: 4.00 zl, Ilosc:
1, Wartosc: 4.00 zl
- Bagietka szklana - Cena: 1.83 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 1.83 zl
- Zlewka szklana 50 ml - Cena: 7.81 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 7.81 zl
- Serum oczyszczajace 30 + 15 ml - Cena: 19.90 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 19.90
zl
- Guma ksantanowa TRANSPARENTNA, 10 g - Cena: 4.09 zl, Ilosc: 1, Wartosc:
4.09 zl
- Plastikowy pojemnik 50 ml - Cena: 0.99 zl, Ilosc: 2, Wartosc: 1.98 zl
- Sloiczek kosmetyczny 15 ml - Cena: 1.29 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 1.29 zl
- Algi morskie - spirulina, 10 g - Cena: 3.48 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 3.48
zl
- Olej ze slodkich migdalow RAFINOWANY, 30 ml - Cena: 2.99 zl, Ilosc: 1,
Wartosc: 2.99 zl
- Ekstrakt antyhistaminowy - Cena: 8.90 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 8.90 zl
- Spieniacz do kawy - mieszadelko - Cena: 10.99 zl, Ilosc: 1, Wartosc: 10.99
zl

Mam nadzeije, ze w paitek paczka wpasnie w moje rece
princeska69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:51   #1116
Nikita...
Zakorzenienie

Ojej,
Princeska no to zaszalalas
Jestem strasznie ciekawa jakie przepisy ci kraza po glowie hehe; jak odkryjesz jakis ciekawy kremik to licze, ze podzielisz sie tajemna receptura.
Pozdrawiam
Nikita... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 22:20   #1117
koko19891
Raczkowanie

oj princeskaaa mocna jesteś
Stary 2009-05-20, 22:43   #1118
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
jak to orientacyjna?
Podane są ml w przybliżeniu, to normalne w przypadku zlewek. Do pecyzyjnego odmierzania są cylindry, strzykawki, łyżeczki miarowe... W zlewkach się tylko miesza.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-05-21, 03:06   #1119
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Podane są ml w przybliżeniu, to normalne w przypadku zlewek. Do pecyzyjnego odmierzania są cylindry, strzykawki, łyżeczki miarowe... W zlewkach się tylko miesza.
Nie wiedziałam , na szczęście uwielbiam swój cylinder , i nim odmierzam , jeszcze tylko szczotke musze dokupić .

Czy buteleczki , plastikowe z kroplomierzem , które sprzedają luzem , są takie same , jak te w których sprzedają olejki ? Zależy mi na miękiej buteleczce .
Stary 2009-05-21, 14:37   #1120
Lorri
Moderator

Cytat:
Czy buteleczki , plastikowe z kroplomierzem , które sprzedają luzem , są takie same , jak te w których sprzedają olejki ? Zależy mi na miękiej buteleczce .
Takie same .
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-05-21, 17:31   #1121
princeska69
BAN stały

GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Ojej,
Princeska no to zaszalalas
Jestem strasznie ciekawa jakie przepisy ci kraza po glowie hehe; jak odkryjesz jakis ciekawy kremik to licze, ze podzielisz sie tajemna receptura.
Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
oj princeskaaa mocna jesteś

Uznalam ze biore od razu wiecej Poza tym, chcialam jeszcze wiecej, ale to moze nastepnym razem, najpierw posprawdzam te receptury, ktore mi sie w glowie pojawily
princeska69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:34   #1122
Psychodelia
Wtajemniczenie

i kolejne liposomowe nowości...
http://www.zrobsobiekrem.pl/?nowe-produkty,28
Psychodelia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 15:43   #1123
Bezcielesna
Rozeznanie

Kusza mnie tymi liposomami jak nie wiem, planuje niebawem wieksze zamowienie olejowe i zastanawiam sie nad tymi liposoami i zastanawiam, czy bede je mogla poprostu dodac do gotowców? np. do kremu czy odzywki do włosow? bo inaczej boje sie ze ich nie wykorzystam, a tonikow jakos nie uzywam
Bezcielesna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:41   #1124
Gunia_
Raczkowanie

GG do Gunia_

Do tej pory używałam tylko gotowych zestawów z BU, ale teraz mam chrapkę na ulepszenie moich mazideł.. Jako zielona w tych sprawach proszę o pomoc. Czy do hydrolatu mogę dodać witaminę B3 i mocznik?
Gunia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 10:49   #1125
Psychodelia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gunia_ Pokaż wiadomość
Do tej pory używałam tylko gotowych zestawów z BU, ale teraz mam chrapkę na ulepszenie moich mazideł.. Jako zielona w tych sprawach proszę o pomoc. Czy do hydrolatu mogę dodać witaminę B3 i mocznik?
Tak, możesz
Psychodelia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 02:11   #1126
madziamaria
Raczkowanie

Cytat:
no ja chyba zaszalałam z alantoniną dodaną do pudru sypkiego.....mam wrażenie że rozszerza mi pory. Dałam za dużo
madziamaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 12:37   #1127
faa
Zakorzenienie

GG do faa

dziewczny czy SLP może zapychać bo kupiłam gotowy zestaw na ZySK http://www.zrobsobiekrem.pl/?219,org...tka-slonecznik i mam straszne syfy na twarzy pełno zaskórników i teraz szukam winnego

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 02:34   #1128
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
no ja chyba zaszalałam z alantoniną dodaną do pudru sypkiego.....mam wrażenie że rozszerza mi pory. Dałam za dużo
Chyba tylko Ty wiesz, ile dałaś . Stężenie powinno być 1-2%, czyli dodaje się naprawdę odrobinkę.

Robiłam dziś primer ryżowy i dorzuciłam odrobinę kolorowego pigmentu, dzięki czemu mogłam zaobserwować jak się zachowuje alantoina. Jednak konieczne jest rozcieranie, a nie tylko mieszanie, bo alantoina zbija się w malutkie grudki (wcześniej tego nie widziałam, bo dodawałam do białego pudru). Najprostszy i najwygodniejszy sposób: wsypać trochę pudru do woreczka strunowego, do tego dać alantoinę, dokładnie zamknąć woreczek i miętolić/rozcierać, aż się wszystko ładnie połaczy. Potem można dodać zawartość woreczka do reszty pudru i wymieszać. [Woreczki strunowe dostaniemy w sklepie papierniczym]

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczny czy SLP może zapychać bo kupiłam gotowy zestaw na ZySK http://www.zrobsobiekrem.pl/?219,org...tka-slonecznik i mam straszne syfy na twarzy pełno zaskórników i teraz szukam winnego
Ale na jakiej podstawie ktoś może udzielić konkretnej odpowiedzi na to pytanie, przecież emulgator nie był testowany klinicznie pod tym kątem. Mam dane tylko na temat Sorbitan Laurate, jednego z trzech składników SLP - jest on zupełnie niekomedogenny.

Wiadomo, każda cera reaguje po swojemu, jest cała masa czynników, które mogą decydować o "zapychaniu" kosmetyku. Określony składnik może być komedogenny lub nie w zależności od towarzystwa innych składników; "wysyp" może mieć zupełnie inne podłoże (np. hormonalne). Pytania typu: "czy x może zapychać" nie mają sensu. Można pytać innych o doświadczenia empiryczne z danym kosmetykiem (nie składnikiem!) i to tyle.

Jeśli o mnie chodzi, to mojej wybitnie skłonnej do zapychania cerze kosmetytki z SLP nie robią krzywdy. Weź pod uwagę, że olejek spłukujesz, więc nawet gdyby miał potencjał komedogenny, to szanse na zapchanie są niewielkie. [Trzeba pamiętać o wstrząsaniu butelką przed użyciem olejku]
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-05-25, 06:15   #1129
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Czy po użyciu olejku , spłukałaś twarz wodą?
Stary 2009-05-25, 07:52   #1130
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Faa- widocznie masz to samo, co ja..
Używałam olejku z maceratem nagietkowym, który również ma SLP w składzie i moja cera powiedziała mu stanowcze "nie". Oczywiście spłukiwałam po nim twarz... Podobnie reaguję na olejek myjący z BU (ten z kolei zawiera glyceryl cocoate) Dlatego jedyna rzecz, jakiej używam do zmywania makijazu to sam macerat nagietkowych, ewentualnie olejek z Cromollientem z mazideł na bazie maceratu z kasztanowca..
Moja cera po prostu nie znosi gliceryny i glikoli i na śladowe nawet ilości reaguje wysypem pryszczy (a ja się dziwiłam, że przez wiele lat miałam nieustanne problemy z cerą)
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:54   #1131
Lorri
Moderator

No proszę. A według badań zarówno gliceryna, jak i glikole są niekomedogenne. Mało tego, taki na przykład glikol propylenowy ma zdolność rozpuszczania substancji, które mogą powodować zapychanie porów.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-05-25 o 09:21
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-05-25, 12:48   #1132
cathy
Organizatorka

GG do cathy

to ja jestem w takim razie jakimś dziwnym przypadkiem A testowałam to na sobie w różnych kombinacjach i za każdym razem, kiedy w składzie pojawia się coś, co ma cokolwiek wspólnego z gliceryną, albo glikolami, to na mojej twarzy pojawiają się podskórne gule
Przykład- to samo serum bez konserwantu spisuje się świetnie, natomiast po dodaniu konserwantu - wysyp
A glikol propylenowy to już dla mnie wyjątkowy wróg.. Używając czegoś, co go ma w składzie, mam 100% pewność, że po mojej cerze bez wyprysków zostanie wspomnienie...
Dr Różanski też o glikolach i pochodnych gliceryny nie pisze najlepiej ..
(http://www.luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-25 o 14:30
Stary 2009-05-25, 16:04   #1133
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dr Różanski też o glikolach i pochodnych gliceryny nie pisze najlepiej

Ekhm, doktor Różański pisze różne rzeczy... W temacie szkodliwości składników kosmetycznych często i gęsto demonizuje, nie zważając na fakty potwierdzone badaniami (przykładowo: na jego słynnej czarnej liście substancji toksycznych wciąż figuruje talk jak kancerogen). Pamiętam jak mnie ta lista straszyła na początku mojej przygody z biochemią .

A wracając do tematu... Wypróbowałam dziś na skalpie liposomy, dodając je do serum psikanego z keratyną, pantenolem i All-in-one. Włoski jeszcze mi schną, ale zdążyłam zauważyć, że serum jakby lepiej się wchłania niż przed dodaniem liposomów, włosy mięciusie, nie takie sztywne jak wcześniej.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-05-25 o 16:09
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-05-25, 16:15   #1134
faa
Zakorzenienie

GG do faa

spłukiwałam wodą i potem hydrolatem różanym na waciku przecierałam twarz i widocznie coś w tym olejku źle na moją skórę działa i wróciłam do maceratu nagietkowego i czekam na poprawę stanu cery bo jest istne piekło może jeszcze kiedyś spróbuję ale nieprędko

Stary 2009-05-25, 16:40   #1135
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Ekhm, doktor Różański pisze różne rzeczy... W temacie szkodliwości składników kosmetycznych często i gęsto demonizuje, nie zważając na fakty potwierdzone badaniami (przykładowo: na jego słynnej czarnej liście substancji toksycznych wciąż figuruje talk jak kancerogen). Pamiętam jak mnie ta lista straszyła na początku mojej przygody z biochemią .
zgadza się, listę dr Różańskiego kiedyś traktowałam nieco inaczej niż obecnie, choć przyznaję, że jeszcze kilka miesiecy temu studiowałam ją z zapartym tchem i porównywałam ze składem moich kosmetyków
Ale tak czy inaczej, abstrahując od rozmaitych teorii dr Różańskiego, mi glikole i gliceryna zdecydowanie nie służą

Wczoraj w nocy zrobilam kolejne zamówienie z ZSK (bo jednak serum oczyszczające to już jeden z moich stałych punktów pielęgnacji ). Oprócz tego wzięłam znowu liposomy (tym razem 2 razy do włosów i ujędrniające )
Stary 2009-05-25, 16:47   #1136
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zgadza się, listę dr Różańskiego kiedyś traktowałam nieco inaczej niż obecnie, choć przyznaję, że jeszcze kilka miesiecy temu studiowałam ją z zapartym tchem i porównywałam ze składem moich kosmetyków
Ale tak czy inaczej, abstrahując od rozmaitych teorii dr Różańskiego, mi glikole i gliceryna zdecydowanie nie służą

Wczoraj w nocy zrobilam kolejne zamówienie z ZSK (bo jednak serum oczyszczające to już jeden z moich stałych punktów pielęgnacji ). Oprócz tego wzięłam znowu liposomy (tym razem 2 razy do włosów i ujędrniające )
no ja też mam gotowe zamówienie z ZSK ale musiałam zapisać koszyk bo $ zabrakło zrobiłam w Bu i mazidłach i na ZSK już zabrakło i niestety nie wypróbuję jeszcze nowych liposomów koniecznie daj znać jak się spisują

aa i ja swoje liposomy na cellulit dodałam do balsamu brązującego nivea i niestety nieudała mi się ta mieszanka bo po jednym zastosowaniu porobiły mi się straszne plamy jakby ten ekstrakt spowodował intensywniejsze działanie tego balsamu i wylałam połowę swojej mieszanki i muszę kupić zwykły balsam

Stary 2009-05-25, 18:19   #1137
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:

A wracając do tematu... Wypróbowałam dziś na skalpie liposomy, dodając je do serum psikanego z keratyną, pantenolem i All-in-one. Włoski jeszcze mi schną, ale zdążyłam zauważyć, że serum jakby lepiej się wchłania niż przed dodaniem liposomów, włosy mięciusie, nie takie sztywne jak wcześniej.
Też chce te liposomy do włosow , tylko nie wiedziałam , że nadają się do spryskiwania . W cierka odpada , bo się zniszczą .
Lorii liposomy do włosów , to kierować się Twoim przepisem do hydrolatu , czy coś lepszego teraz namieszałaś . Po keratynie miałam sztywne włosy , więc zaczełam psikać co drugie mycie , było lepiej

Chce zamówić jeszcze szczotke do mycia cylindra , jaka lepsza mięka czy sztywna? I jeszcze chciałabym mniejszy cylinder , mam teraz 50 tke , masz może ten 10ml , albo 25ml , chodzi mi o ich wysokość. Wysłałam maila do sklepu , ale nie ma odpowiedzi
Stary 2009-05-25, 18:46   #1138
Lorri
Moderator

Cytat:
Lorii liposomy do włosów , to kierować się Twoim przepisem do hydrolatu , czy coś lepszego teraz namieszałaś . Po keratynie miałam sztywne włosy , więc zaczełam psikać co drugie mycie , było lepiej
Kierowałam się procentami, dodałam 6% do serum, w którym była już keratyna itd. Coś mi się zdaje, że liposomy niwelują sztywność pokeratynową. I szczotkę mam czystszą .

Cytat:
Chce zamówić jeszcze szczotke do mycia cylindra , jaka lepsza mięka czy sztywna? I jeszcze chciałabym mniejszy cylinder , mam teraz 50 tke , masz może ten 10ml , albo 25ml , chodzi mi o ich wysokość. Wysłałam maila do sklepu , ale nie ma odpowiedzi
Ta "twarda" będzie lepsza do mycia cylindrów, ma mniejszą średnicę. Zresztą wcale nie jest twarda, w porównaniu do szczotek do mycia butelek czy smoczków jest mięciutka.

Mam cylinder 10 ml - 14 cm wysokości, ok. 1,5 cm w średnicy.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-05-25, 22:07   #1139
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Kierowałam się procentami, dodałam 6% do serum, w którym była już keratyna itd. Coś mi się zdaje, że liposomy niwelują sztywność pokeratynową. I szczotkę mam czystszą

Dzięki , a maila dostałam zaraz po tym , jak napisałam na wizazu .

Liposomy do włosów , zamówie po pierwszym czerwca , a na razie wypróbuje nawilżające dodać do keratyny . Mam nadzieje , że wpłyną na miękość
Stary 2009-05-27, 06:19   #1140
mosutatsu
Rozeznanie

Kolejne, chyba moje największe zamówienie:

Olejek pachnotka-migdał
P-4C, 30 ml
Lanolina, 40 g
SLP, 30 ml
Alkohol cetylowy, 25 g
Kompozycja Witaminowa „All-in-one”, 10 g
Naturalna witamina E - 70% mieszanina tokoferoli
75% D-pantenol w roztworze wodnym , 30ml
Gliceryna roślinna 65ml
Mocznik , 50g
Ekstrakt na rozszerzone i pękające naczynia krwionośne
Ekstrakt przeciwtrądzikowy
Ekstrakt wzmacniający włosy
Ekstrakt z karnityną, argininą i kofeiną
Cylinder miarowy 10 mL PP
Łyżeczka miarowa 2 i 1 ml
Łyżeczka miarowa 5 i 2,5 ml
Olej kokosowy FRAKCJONOWANY, 30 ml
Wyciąg z aloesu zatężony 10-krotnie, 30 ml
Plastikowy pojemnik 50 ml
Tuba 50 ml
Butelka farmaceutyczna 65 ml
Butelka farmaceutyczna 30 ml
Olej z kiełków pszenicy NATURALNY, 30 ml
Olejek Palmaroza NATURALNY
Plastikowy pojemnik 100 ml
Mikronizowany tlenek cynku, 10 g

Aż musiałem się pochwalić

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-05-27 o 07:12
mosutatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
burak, hydrolaty, kwas salicylowy, naczynka, oleje, sos, zaskorniki

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości