jak ujednolicić kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-23, 00:12   #1
suspense
Zadomowienie

jak ujednolicić kolor?

przygód z farbowaniem miałam już wiele. moja ostatnia - z rudo-brązowych wypłowiałych włosków z 3 cm odrostami ciemny blond poszłam do fryzjerki zmienić kolor na blond. no i zrobiła mi blond- nawet pare odcieni nałożyła mi duuuuuzooo rozjaśniacza pomiędzy te moje rudości. i mam pasemka -3cm od głowy platynowe, a na reszcie włosów żółto nijakie. do tego te moje rude prześwity pomiędzy nimi na dole, i ciemny blond u góry i nic tylko się powiesić.
włosy są zniszczone, suche i ogólnie w takiej słabiej kondycji dawno ich nie widziałam. i teraz prosze o pomoc was. owszem narazie dam im odpocząć, i podlecze je przez wakacje ale co później. co zrobić żeby włosy nie było różno kolorowe, i żebym nie wyglądała jak kurczak po przejściach ;/ ah, i od razu zaznaczam,że wolałabym uniknąć farbowania znowu na ciemno.

jeżeli podobny wątek był -to przepraszam
szukałam, ale nieznalazłam.
suspense jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 14:03   #2
Hipnagogia
Zadomowienie

Dot.: jak ujednolicić kolor?

Podobno Loreal Casting dobrze ujednolica....sama mam podobny problem i chcę spróbowac właśnie nim.
Hipnagogia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 15:31   #3
asia151515
Przyczajenie

Dot.: jak ujednolicić kolor?

Ja osobiście bardzo polecam szampon koloryzujązy bez amoniaku loreal paris casting creme gloss. Miałam blond pasemka na włosach a wczoraj zafarbowałam własnie tym szamponem i uzyskałam na prawde bardzo jednolity kolor. Moje włosy dawno nie były takie świecące i miękkie . Polecam
asia151515 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości