Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-24, 18:47   #1
malinka939
Przyczajenie

Kremy kolryzujace.. Az 2..?

Wiec..
Mam takie małe 2 pytania.
Jestem szatynka i chcialabym zmienic kolor włosów na taki rudawy/czerwony. Widzilam bodajze krem, badz szamponetke wlasnie do ciemnch wlosów o tym kolorze na ok. 8 myc.. i tu pierwsze pytanie, czy to by wyszlo jakos?
pytanie drugie to:
Kiedy ten kolor juz tak zbladnie, po tych 8 myciach, chcialabym sobie zrobic czarny kremem koloryzujacym juz na 28 myc..
czy to bardzo nie zniszczy mi wlosów..?
Mam długie, bo do pasa włosy, i troszkie moze sa przyniszczone, ale nie az tak bardzo.. I co do pielegnacji takich koloryzowanych wlosów powiinam uzywac..?
malinka939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:46   #2
manieczka3008
Raczkowanie

Dot.: Kremy kolryzujace.. Az 2..?

Cytat:
Napisane przez malinka939 Pokaż wiadomość
Wiec..
Mam takie małe 2 pytania.
Jestem szatynka i chcialabym zmienic kolor włosów na taki rudawy/czerwony. Widzilam bodajze krem, badz szamponetke wlasnie do ciemnch wlosów o tym kolorze na ok. 8 myc.. i tu pierwsze pytanie, czy to by wyszlo jakos?
pytanie drugie to:
Kiedy ten kolor juz tak zbladnie, po tych 8 myciach, chcialabym sobie zrobic czarny kremem koloryzujacym juz na 28 myc..
czy to bardzo nie zniszczy mi wlosów..?
Mam długie, bo do pasa włosy, i troszkie moze sa przyniszczone, ale nie az tak bardzo.. I co do pielegnacji takich koloryzowanych wlosów powiinam uzywac..?

Jeżeli to pierwszy raz farbowania to ci wyjdzie mniej więcej taki wiśniowy lub ciemny rudy. sądze że będzie dłużej trzymał kolor włosów niż tych 8 myć(mi trzymał 6miesięcy) i sądzę że skoro jesteś szatynką to ten kolor i wyjdzie powodzenia
manieczka3008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:54   #3
martiniątko
Zadomowienie

Dot.: Kremy kolryzujace.. Az 2..?

Czerwony kolor jak najbardziej wyjdzie, ale nawet jesli uzyjesz szamponetki, a zwłaszcza Palette to zostanie Ci bardziej lub mniej rudawy odcień na zawsze.

Nie rób sobie czarnego farbą do 28 myć!! Czarny jest nienaturalny i prawie nikt dobrze nie wygląda w czarnych włosach. Nie zejdzie Ci, jedynie trochę zblednie, ale czarny kolor pozostanie na zawsze. Potem będziesz musiała farbować cały czas na czarno bo jaśniejsze odrosty wyglądają okropnie (o wiele gorzej niż ciemne odrosty na blond włosach). Ku przestrodze poczytaj trochę wątku o dekoloryzacji. Czarnego już zadną farbą nie rozjaśnisz, a dekoloryzacja z czarnego koloru jest niezwykle trudna i wiąże się ze strasznym osłabieniem, wypadaniem i sianem na głowie. Już lepiej zrób sobie ciemny brąz - wygląda naturalniej i łatwiej go zmyć.
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości