Mój makijaż :) Może zmiana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-25, 11:25   #1
Raperka17xD
Przyczajenie

Wink

Mój makijaż :) Może zmiana?

Witam wszystkich!
Maluję się już chyba z 3 lata... Mam bardzo jasna cere i dlatego używam podkładu jasnego [takiego żeby pasował do mojej cery]. Potem maluje rzesy i usta maluję pomadką [czerwona], ale zawsze je poprawiam kilka razy, zeby nie byly mocno czerwone :P Trzeba dodac ze maluje je pedzelkiem
Chciałabym zmienic ten makijaż, ale nie wiem jak... Może macie jakies propozycje? Albo napiszecie jak wy się malujecie... Możecie też dołączyć jakies zdjecia
Będę bardzo Wam wdzięczna!
Pozdrawiam

^^"Widzę więcej, wiem więcej tak to jest mniej więcej!" xD
Raperka17xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 12:04   #2
Candy Killer
Zakorzenienie

Dot.: Mój makijaż :) Może zmiana?

musialabys pokazac zdjecie zebysmy mniej wiecej wiedzialy jak wygladasz i wtedy dobrac kolory itd

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:07   #3
Monika1994
Wtajemniczenie

Dot.: Mój makijaż :) Może zmiana?

Cytat:
Napisane przez Raperka17xD Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Maluję się już chyba z 3 lata... Mam bardzo jasna cere i dlatego używam podkładu jasnego [takiego żeby pasował do mojej cery]. Potem maluje rzesy i usta maluję pomadką [czerwona], ale zawsze je poprawiam kilka razy, zeby nie byly mocno czerwone :P Trzeba dodac ze maluje je pedzelkiem
Chciałabym zmienic ten makijaż, ale nie wiem jak... Może macie jakies propozycje? Albo napiszecie jak wy się malujecie... Możecie też dołączyć jakies zdjecia
Będę bardzo Wam wdzięczna!
Pozdrawiam
Masz caaaałe forum naszych makijaży, do wyboru do koloru wrzuć jakieś foto to napewno coś poradzimy załóż jeszcze podobny wątek na Metamorfozach, o ile ten nie będzie przeniesiony (bo troszkę się tu nie nadaje, ale moderatorki zdecydują)
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości