Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-24, 22:56   #1
Angelika
Rozeznanie

pierwsza rocznica...pomóżcie

Dziewczyny......zbliża sie pierwsza rocznica jak jestem z moim miskiem. Prosze, moze macie jakieś doświadczenie jak zorganizowac ten wieczór?? Tak żeby był niezapomniany...no, same wiecie!!!!!!! Mam nadzieje, ze pomozecie mi, nic mi do głowy nie przychodzi! [img]icons/icon9.gif[/img]
Stary 2003-04-25, 01:48   #2
Catherine
Raczkowanie

Re: pierwsza rocznica...pomóżcie

PRZEPRASZAM, ZE ZADAM NIEDYSKRETNE PYTANIE, ALE W TEJ SYTUACJI JEST ONO NIEZBEDNE: CZY MASZ ZWIEWNY PENIUAR I KORONKOWA BIELIZNE? JESLI TAK, TO NIE MUSZE CI ZYCZYC POWODZENIA I UDANEGO WIECZORU))))))))))
Catherine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 11:54   #3
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Catherine napisał(a):
> PRZEPRASZAM, ZE ZADAM NIEDYSKRETNE PYTANIE, ALE W TEJ SYTUACJI JEST ONO NIEZBEDNE: CZY MASZ ZWIEWNY PENIUAR I KORONKOWA BIELIZNE?

ee od razu sie tak rozbierac? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/tongue.gif[/img]

A moze po prostu idzcie na dlugi spacer, na dobre lody, kawe z duzym ciastkiem. Moze zrobcie cos takiego calkiem zwyczajnego, a jednoczesnie przyjemnego co wprawi Was w dobry nastroj. Oprawa nie jest, az taka wazna jak to co siedzi w Waszych serduszkach [img]icons/icon7.gif[/img]
W sumie to mi ciezko cos doradzac z wlasnego doswiadczenia, bo z moim TŻ nie pamietamy dokladnej daty naszego poznania [img]icons/icon12.gif[/img] a jak juz sie bardzo postaramy i ustalimy, ze to bylo wtedy i wtedy, to sie okazuje, ze juz minela data jakiejkolwiek rocznicy [img]icons/icon12.gif[/img] I tak co roku [img]icons/icon12.gif[/img]

A życze Ci kolejnych rocznic. Na przyklad jakies 10lecie - wtedy bedzie co swietowac [img]icons/icon12.gif[/img]

pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 12:26   #4
Catherine
Raczkowanie

Alez ja nie mowie o rozbieraniu! Wprost przeciwnie, stad pytanie o koronkowe ciuszki))
Catherine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 12:31   #5
Helena
Zadomowienie

Taki wieczór MUSI być niezwykły i MUSI się różnić od tradycyjnych kolacji przy świecach.
Doskonale sprawdzają się małe wypady za miasto, np. do Kazimierza z Warszawy, do Zakopanego z Krakowa. Do jakichśmałych romantycznych miejscowości. Pogoda piękna, więc proponuję mały wyjazd, może weekend?
[img]icons/icon40.gif[/img]
Helena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 12:54   #6
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

dlaczego MUSI i MUSI ? [img]icons/icon12.gif[/img]
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 16:47   #7
Angelika
Rozeznanie

Dziekuje wam bardzo za podpowiedzi. Niestety raczej nie będziemy mogli wyjechać [img]icons/icon9.gif[/img] Trzeba będzie jakoś na miejscu.[img]icons/aniolek.gif[/img]
Zgadzam sie stu procentowo z Helena, ten wieczór MUSI byc wyjątkowy, niezwykły na swój sposób. Jakoś im bliżej, tym mniej pomysłów mi do głowy przychodzi...:| Xanko - do 10 rocznicy mam nadzieje że sie wytrenuje już [img]icons/icon12.gif[/img] Wierze, ze to będzioe wyjątkowy wieczór niezależnie od tego jak to zaplanujemy.... pozdrawiam Was gorąco...[img]icons/icon40.gif[/img]

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości