Rossmann - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-31, 10:38   #3451
elianka
Zakorzenienie

Dot.: rossmann

też się zastanawiałam nad tym kremem. Chyba kosztują ok 30 zł.

Mam olejek nowy Isana z granatem - pachnie super i nie wysusza, zaprzyjaźnię się znim. Kupiłam też peeling pod prysznic pomarańczowy wellness, ale szczerze powiedziawszy jest niewiele warty. Drobinki sa ostre i duże jak lubię, ale jest ich bardzo mało.

Za to żel pachnie obłędnie, prawdziwą, żywa pomarańczą bez odrobiny chemicznego zapaszku. Super energetyzuje z rana, używam jako poranny żel pod prysznic, jak chce się wypeelingować, to dodaje do niego soli.
Jak będzie promocja to kupię jeszcze z serii welness peeling solny.

Z nowości mam jeszcze szampon Isana do zniszczonych włosów i odzywkę w sprayu do farbowanych i po ondulacji. Obu rzeczy użyłam dopiero raz, ale po szamponie (na razie) skóra mnie nie swędzi , a odzywka nie skleja moich kudełków, więc na razie in plus.

W ogóle, to otworzyli mi wczoraj Rossmana koło pracy, więc jestem bardzo szczęśliwą kobietą
Stary 2010-08-31, 10:48   #3452
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

W ogóle, to otworzyli mi wczoraj Rossmana koło pracy, więc jestem bardzo szczęśliwą kobietą
hihihi rozbawilas mnie tym stwierdzeniem. Rossannomaniaczka z ciebie hihihi jeszcze troche i na odwyk bedziesz musiala isc hihihi.
No, ale ten odwyk to chyba wszystkie nas tutaj czeka heheheh
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:06   #3453
nimimini
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
hihihi rozbawilas mnie tym stwierdzeniem. Rossannomaniaczka z ciebie hihihi jeszcze troche i na odwyk bedziesz musiala isc hihihi.
No, ale ten odwyk to chyba wszystkie nas tutaj czeka heheheh
hehe ja już jestem w trakcie odwyku=omijania Rossmanna zawsze jak wchodzę to muszę wyjść z jakąś zdobyczą

a jeśli chodzi o serię kosmetyków Baby Dream to ja używałam kiedyś namiętnie płynu do kąpieli i byłam bardzo zadowolona
Stary 2010-08-31, 11:17   #3454
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nimimini Pokaż wiadomość
hehe ja już jestem w trakcie odwyku=omijania Rossmanna zawsze jak wchodzę to muszę wyjść z jakąś zdobyczą

a jeśli chodzi o serię kosmetyków Baby Dream to ja używałam kiedyś namiętnie płynu do kąpieli i byłam bardzo zadowolona
Niestety to prawda. Moja półka w 60% to rossman, w 20 Ziaja a reszta to jakieś dziwne zbiory (oczywiście nie liczę biochemicznych mazideł )
Stary 2010-08-31, 11:31   #3455
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Niestety to prawda. Moja półka w 60% to rossman, w 20 Ziaja a reszta to jakieś dziwne zbiory (oczywiście nie liczę biochemicznych mazideł )
U mnie dokładnie to samo, Ross i Ziaja, jedyne co to namiętnie używam odżywek Elseve, bo jednak co silikon to silikon Zele, mydła, balsamy i kremy do ciała, pumeksy, podpaski, tampony itp. , cały babydream ...

W piątek nabyłam 2 te nowe balsamy z serii Wellness, pomarańczowy (lotion) i granat (mleczko). Mają tak cudowne zapachy, że to aż boli Lotion jest na lato, bo bardzo lekki, ale mleczko jest rewelacyjne. Gęste, ale dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, ale taką pudrową powłoczkę. Miłość

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:56   #3456
saks
Rozeznanie

GG do saks

Cytat:
Tam niedaleko ul. Białówny? ;> Bo tam wcześniej chyba rossa nie było, pamiętm, kiedyś stała tam jakaś drogeria a'propos chyba. No więc ostatnio weszłam po raz pierwszy do tego nowego rossa i nawet mi się spodobało, bo szafy jeszcze nie takie przebrane
saks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:28   #3457
Pani Filifionka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
U mnie dokładnie to samo, Ross i Ziaja, jedyne co to namiętnie używam odżywek Elseve, bo jednak co silikon to silikon Zele, mydła, balsamy i kremy do ciała, pumeksy, podpaski, tampony itp. , cały babydream ...

W piątek nabyłam 2 te nowe balsamy z serii Wellness, pomarańczowy (lotion) i granat (mleczko). Mają tak cudowne zapachy, że to aż boli Lotion jest na lato, bo bardzo lekki, ale mleczko jest rewelacyjne. Gęste, ale dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, ale taką pudrową powłoczkę. Miłość
W jakiej cenie są te balsamy Wellness? Nie znalazłam ich na rossnecie.

Pani Filifionka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:34   #3458
szugarbejb
Zakorzenienie

A jakieś 5,20 chyba, coś koło tego. To są te.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 16:05   #3459
emma-e4
Wtajemniczenie

elianka jak miałam rosa blisko pracy to przynajmniej raz na tydzień tam błam, więc uważaj, wsiąkniesz
i pensji pół zostawisz

u mnie nie było jeszcze balsamów z welsness, za to z synergen widziałam balsamy do ciała, z tej serii co te żele pod prysznic
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 17:38   #3460
natalcia1655
Raczkowanie

Cytat:
Z nowości mam jeszcze szampon Isana do zniszczonych włosów i odzywkę w sprayu do farbowanych i po ondulacji. Obu rzeczy użyłam dopiero raz, ale po szamponie (na razie) skóra mnie nie swędzi , a odzywka nie skleja moich kudełków, więc na razie in plus.
możesz powiedzieć coś o składzie tej odżywki?
natalcia1655 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:36   #3461
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Tam niedaleko ul. Białówny? ;> Bo tam wcześniej chyba rossa nie było, pamiętm, kiedyś stała tam jakaś drogeria a'propos chyba. No więc ostatnio weszłam po raz pierwszy do tego nowego rossa i nawet mi się spodobało, bo szafy jeszcze nie takie przebrane
Koło M7, wcześniej była tam Natura, ta, która teraz jest na Suraskiej. A'propos było obok, teraz jest tam Nordea, ale to ten sam budynek

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
elianka jak miałam rosa blisko pracy to przynajmniej raz na tydzień tam błam, więc uważaj, wsiąkniesz
i pensji pół zostawisz
Nie wątpie tak było jak miała w poprzedniej pracy Naturę pod nosem

Cytat:
Napisane przez natalcia1655 Pokaż wiadomość
możesz powiedzieć coś o składzie tej odżywki?
Później przepisze, teraz leżę obłożona kotami i nie chce mi się wstawać. wpisze jak podniosę zadek do łazienki
Stary 2010-08-31, 21:21   #3462
Pani Filifionka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A jakieś 5,20 chyba, coś koło tego. To są te.
O! Dziękuję .

Pani Filifionka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 00:01   #3463
karolamaria89
Raczkowanie

Znawczynie polecicie jakieś konkretne odżywki do włosów oraz szampon, taki który nawilży ale nie przetłuszcza włosów.

Oraz coś na istniejące już rozstępy oraz zapobiegawczo.

karolamaria89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:27   #3464
KarolciaU2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Znawczynie polecicie jakieś konkretne odżywki do włosów oraz szampon, taki który nawilży ale nie przetłuszcza włosów.

Oraz coś na istniejące już rozstępy oraz zapobiegawczo.

ja ze swojej strony polecam odzywke isany, taka rozowa, pachnie jak rozaniec ale zapach szybko znika takze to nie problem, dla mnie jest ona bardzo dobra, mam dlugie ,szybk przetluszczajace sie wlosy a ona tego procesu nie przyspiesza a laduje jej naprawde baaaaardzo duzo. Kosztuje jakies 5zl takze nawet jak nie podpasuje to nie bedzie szkoda pieniedzy

a na rozstepy istniejace juz i te biale to pomaga troche masaz syrenka i mocznik, ale wiadomo one i tak calkowicie nie znikna... no chyba ze sa swieze
KarolciaU2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:25   #3465
ane8
Raczkowanie

Kremy Natura Officinalis

Niestety nie znalazłam żadnych recenzji tych kremów na kwc, a ciekawi mnie bardzo ich działanie i opinie. Są to kremy zawierające 98% składników naturalnego pochodzenia (odżywczy, matujący, zapobiegający, nawilżający, do skóry dojrzałej). Używała któraś z Was? Jeśli tak to proszę o opinię, gdyż zamierzam sobie kupić ten matujący lub zapobiegający, ale obawiam się że moja wrażliwa skóra, którą zapycha niemal wszystko może ich nie polubić...

http://www.naturaofficinalis.pl/flash/index.php

Edytowane przez ane8
Czas edycji: 2010-09-03 o 10:02
ane8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:47   #3466
lumtecua
Raczkowanie

Dot.: Kremy Natura Officinalis

Nie stosowałam, ale uważnie studiowałam w sklepie skład i mają składniki zapychające , nie pamietam dokładnie jakie, bo było to kawałek temu, ale własnie ze wzgledu na nie sie nie zdecydowałam...
chyba gliceryna jest na 2 miejscu plus cos jeszcze
lumtecua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:03   #3467
ane8
Raczkowanie

Znalazłam skład kremu matującego i rzeczywiście ma glicerynę w składzie. Co do reszty to niestety ale się nie znam...

Skład: Aqua, Hordeum Vulgare Plant Extract*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Isopropyl Palmitate*, Glycerin*, Wheat Germ Oil, Cetyl Alcohol*, C14-C22 Alcohols*, Bambusa Arundinacea Stem Powder*, Oil Extract of Oat*, Oil Extract of Barley*, Oil Extract of Wheat*, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer*, Tocopherol*, C12-C20 Alkyl Glucoside*, Isohexadecane*, Polysorbate 80*, Caprylyl Glycol*, Phenoxyethanol*, Hexylene Glycol*, Sodium Phytate*.
Stary 2010-09-03, 17:14   #3468
lumtecua
Raczkowanie

No własnie trójglicerydy i isopropyle też mogą zapchać
zajrzyj tutaj:http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=22134

Edytowane przez lumtecua
Czas edycji: 2010-09-03 o 17:27
lumtecua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:27   #3469
lorek1
Rozeznanie

Kupiłam żel i balsam Wellness Beauty trawa cytrynowa i bambus. Bardzo fajne a zapach obłędny.
lorek1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 16:52   #3470
patrag
Raczkowanie

Używam z powodzeniam, tego odżywczego, wcześniej używałam tłustych, które ratowały moją suchą skórę, ale jednocześnie często powodowały właśnie jakieś wypryski. Natknęłam się na te, kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Choć odżywczy, ma lekką konsystencję i niewielka ilość doskonale zaspokaja spragnioną skórę. Bardzo wydajny, nie zamierzam kupować już innych. Trzeba tylko przestawić się na jego bezzapachowość, co może wzbudzać pewną tęsknotę za wonią.
patrag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 17:48   #3471
ane8
Raczkowanie

To już sama nie wiem czy mam kupić czy nie Boję się, że będzie zapychać, aczkolwiek nie musi. Dużym plusem (jak dla mnie) jest fakt, że owe kremy są na bazie naturalnych składników, więc chyba się jednak skuszę. Szkoda, że tak mało osób stosowało te kremy i wyraziło swoją opinię. Bo to by mi dużo pomogło...
Stary 2010-09-07, 17:47   #3472
akisia
Zakorzenienie

Czy któraś już używała i może się wypowiedzieć na temat tej odżywki w spray'u Isana z olejkiem agranowym?
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 18:50   #3473
aluniaa007
Wtajemniczenie

dziewczyny jest cos rossmanowskiego na cellulit?bo na rozstepy wiem,ze jest olejek dla kobiet w ciazy
Stary 2010-09-07, 18:55   #3474
akisia
Zakorzenienie

Isana ma jakiś żel na cellulit. I była kiedyś taka kulka z żelem do masażu, ale nie wiem, czy dalej ją mają. Chyba tak.
Stary 2010-09-07, 19:11   #3475
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Isana ma jakiś żel na cellulit. I była kiedyś taka kulka z żelem do masażu, ale nie wiem, czy dalej ją mają. Chyba tak.
w kwc widze tylko ten roll on,ale on jest malutki.a szukam czegos w iare skutecznego i niedrogiego
Stary 2010-09-07, 19:27   #3476
akisia
Zakorzenienie

Spróbuj może Ziaji z serii Rebuild albo Eveline Slim Extreme 3D, można często znaleźć w promocji za 12 zł, a bardzo skuteczny. I pojemność 250ml (bo to 50ml zwykle gratis) a Ziaja żel na cellulit tylko 150ml.
Stary 2010-09-07, 19:39   #3477
aluniaa007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Spróbuj może Ziaji z serii Rebuild albo Eveline Slim Extreme 3D, można często znaleźć w promocji za 12 zł, a bardzo skuteczny. I pojemność 250ml (bo to 50ml zwykle gratis) a Ziaja żel na cellulit tylko 150ml.
dzieki,przyczaje sie na eveline
Stary 2010-09-08, 07:59   #3478
Kostka09
Zakorzenienie

Dziewczyny będe miała sposobność byc w niemieckim rossamanie, tyle się tu pisało o fajnych rzeczach które tam są a u nas nie i mało co pamiętam oprócz kolorówki z alterre... co polecacie, że koniecznie trzeba tam kupić..?? pomóżcie na mojej top liscie jest narazie balsam z mocznikiem w butli i olejki do ciała z wellnes&buty..co jeszcze polecacie??
Kostka09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:31   #3479
201608040942
Konto usunięte

kostka , alterra, kolorowka rdl tez obejrzyj, tania a sa perelki. z pielegnacji rdl jest dwufazowy plyn do zmywania oczu , chyba go jeszcze w pl nie ma.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 18:02   #3480
Falabella
Zakorzenienie

Boże, co ja bym zrobiła, gdyby nie Rossman

To, co muszę mieć zawsze:

- żel Babydream do ciała i włosów
- filtr Babydream spf 50
- krem Babydream Wund und Shutzcreme do twarzy i ciała (lub inny Babydreamowy, wszystkie są świetne, ale ten ulubiony)
- puder Babydream (do ciała, po depilacji, do stóp, rąk, twarzy)
- któryś z Babydreamowych balsamów do ciała lub balsam Hipp
-oliwka Babydream (niezastąpiona w demakijażu twarzy i oczu, do ciała czasem też)
- któryś z płynów do kąpieli Babydream (ta miękka, nawilżona po kąpieli skóra...)
- pomadka Alterra (naturalna i świetna!)
-odżywka do włosów Isana Professional do farbowanych, nowość, a już moja ulubiona, dobry skład, wszystko czego trzeba, aby moje loki były piękne, miękkie, błyszczące i odżywione. O dziwo nie obciąża Polecam.

Widać przewagę Babydreamów Staram się pielęgnować bez konserwantów, chemii itd. Odkąd używam kosmetyków dla dzieci stan mojej skóry jest świetny.

Mam zamiar wypróbować kostkę myjącą do twarzy Isana i jakiejś mgiełki do włosów Isany.

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2010-09-08 o 18:07
Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości