Rossmann - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-14, 01:42   #3541
babethka
Raczkowanie

GG do babethka
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Ta z napisem jest drobnoziarnista, przynajmniej w moim pilniku. Wystarczy przejechać po suchej stopie i od razu zobaczysz, która strona bardziej ściera. Super jest ten pilnik.
Dziękuję bardzo, a tak nawiasem mówiąc,ktoś na poprzedniej stronie zastanawiał się,czy te pilniki nie zostały z Rossa czasem wycofane.Nie zostały,natomiast cieszą sie taką popularnośćią,że prawie nie sposób ich kupić.Zjechałam kiedyś pół Warszawy i nie dostałam, dopiero gdy otworzyli nowy sklep Rossa na ul.Jana Pawła to tam się pojawiły i nadal zresztą są
babethka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:32   #3542
iwona200
Zakorzenienie

Dziewczyny czy w Rossmannie dostanę Lotion Seboradin Niger z czarna rzodkwią? Może wiecie ile kosztuje jesli jest?
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 11:46   #3543
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy w Rossmannie dostanę Lotion Seboradin Niger z czarna rzodkwią? Może wiecie ile kosztuje jesli jest?
, tylko w aptekach. A koszt to tak mniej więcej między 16-20zł, zależy od apteki.
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 12:50   #3544
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
On tam jest , osoba dodajaca sklad walnela sie w typowaniu. wczoraj jeszcze dla pewnosci zerknelam na ktorym placu stoi fernesol i jest po lanolinie jesli dobrze pamietam
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:31   #3545
Falabella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
On tam jest , osoba dodajaca sklad walnela sie w typowaniu. wczoraj jeszcze dla pewnosci zerknelam na ktorym placu stoi fernesol i jest po lanolinie jesli dobrze pamietam
Przed lanoliną

Kupiłam mydło lekarskie. 1.29zł. Zobaczymy jak się spisze. Potrzebuję łagodnego, dobrego oczyszczacza bez syfiastości w składzie Pachnie ładnie, podobnie do klasycznego zapachu Dove (który uwielbiam).

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2010-09-14 o 16:36
Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:27   #3546
emma-e4
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
mea culpa
zaraz podam prawidłowy skład
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:15   #3547
jagoda83
Rozeznanie

Dot.: Kremy Natura Officinalis

ja koncze opakowanie tego matujacego, stosowalam na noc, bardzo rzadko na dzien z racji konsystencji, ale nie jest taka tragiczna jak by sie wydawalo (stosujac na dzien)
mam cere mieszana/tlusta z tendecja do zapychania czyli tradzik
z kremu jestem zadowolona ale...
- za slabo nawilzal, tz po chwili suche skorki wylazily (ale w koncu ma zadanie matujace a nie nawilzajace, dlatego kupie sobie wersje inna np. ten zapobiegawczy)
- krem mnie nie zapchal
- na drugi dzien skora gladka, uspokojona

dla mnie idealny gdyby nie wylazily suche skorki
Stary 2010-09-15, 08:06   #3548
patrag
Raczkowanie

Suche skórki mogą być efektem nie złego działania kremu, a niedostatecznego oczyszczania, np. za mało peelingu. Miałam ten sam problem wcześniej i któraś forumka mnie olśniła - oczyszczam regularnie i problem skórek i wrażenie niedowilżonej skóry z głowy!

Aaa - opinii mało, bo to stosunkowo nowy produkt, dostępny tylko w rossmannie, więc pewnie potrzebuje czasu by "zaistnieć". Swoją drogą - naturalny kosmetyk, w przystępnej cenie, a firma wcale się nie reklamuje.

Edytowane przez patrag
Czas edycji: 2010-09-15 o 08:08
patrag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 17:25   #3549
Falabella
Zakorzenienie

Mam zamiar nabyć matujący. Zobaczymy jak się spisze :P

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 22:38   #3550
Kostka09
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
I tak jak juz pare osob pisalo - rowniez czaje sie na masło W&B Kakako&Jojoba, ktorego u nas chyba nie wprowadza narazie
Ciekawa też jestem olejku Vanilia&Macadamia - czy to jakis ciekawy składowo produkt czy parafinowy tworek z fajnym zapachem.
zerknęłam na masła W&B i są napakowane parabenami, przynajmniej ze 3 mi sie rzuciły w oczy...nie kupiłam
i podaje skład olejku vanilia&macadamia swieży nabytekw niemieckim rosmanie
helianthus annuus seed oil, parfum,ricinus communis seed oil, tocopherol, phenoxyethanol,linalool, citronellol, butylphenyl, methylpropional, coumarin, geraniol, amyl cinnamal, limonene hexyl cinnamal, macadamia, ternifolia deed extract, vanilla planifolia fruit extract.

macadamia z wanilią dosc daleko w skladzie...ale niech ocenia specjalistki
Kostka09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 23:49   #3551
aggatta
Przyczajenie

Smile Dot.: Kremy Natura Officinalis

Z powodzeniem mogę polecić krem nawilżający z tej serii. Po użyciu skóra jest dość dobrze nawilżona i ujędrniona. Mam cerę mieszaną i ważne było dla mnie to, że krem nie zostawiał tłustego filmu na bardziej tłustych partiach skóry. Natomiast rzeczywiście tam, gdzie skóra potrzebowała nawilżenia było to wystarczająco zaspokajane.
Stary 2010-09-16, 08:18   #3552
effcia82
Zakorzenienie

Nie kojarzycie czy był gdzieś analizowany filtr Sunozon SPF 20 w psikaczu?
Ja nie mogę znaleźć (tylko stara wersja).
Czy on jest fotostabilny? Przeraża mnie trochę alkohol na pierwszym miejscu w składzie.
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:36   #3553
emma-e4
Wtajemniczenie

Kostka09 myślę, że te ekstrakty nawet nie mogłyby być bardzo wysoko w składzie, choć na końcu rzeczywiście wyglądają smętnie
jednak olejek składa się z naturalnych olejów, nie ma ciężkich chemicznych konserwantów i wydaje mi się wartościowy
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:13   #3554
Anastazja :-)
Raczkowanie

Dziewczyny, mam pytanie - czy są w waszych rossmanach filtry babyderam? Niby już sezon na filtry się kończy ale babydreamy widziałam nawet w zimie....
Anastazja :-) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:25   #3555
fiolusiek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Anastazja :-) Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie - czy są w waszych rossmanach filtry babyderam? Niby już sezon na filtry się kończy ale babydreamy widziałam nawet w zimie....
u mnie bylo cos na promocji
fiolusiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 16:05   #3556
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anastazja :-) Pokaż wiadomość
To źle? Filtry przydają się też zimą

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 17:36   #3557
Maqua
Zakorzenienie

Dziewczyny, zakupiłyście może już jakieś kosmetyki z serii profesjonalnej Isana Hair? poproszę o składy odżywek jakie posiadacie
Maqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 19:01   #3558
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zakupiłyście może już jakieś kosmetyki z serii profesjonalnej Isana Hair? poproszę o składy odżywek jakie posiadacie
Ja mam (kupioną dzisiaj) odżywkę do włosów łamliwych i rozdwajających się z olejkiem arganowym. Skład:
aqua, cetearyl alcohol, glycerin, glyceryl stearete se, citric acid, stearamidopropyl dimethylamine, hydrolyzed wheat protein, argania spinosa oil, panthenol, quaternium-87, niacinamide, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, propylene glycol, parfum, linalool, sodium benzoate, potassium sorbate, phenoxyethanol

Spisanie tego było straszliwą udręką
I jak oceniasz?
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 19:06   #3559
Maqua
Zakorzenienie

bardzo słabo znam się na składach, więc za wiele powiedzieć nie umiem... jednak na moje laickie oko wygląda na całkiem 'uczciwą'. to jest odżywka w psikaczu?
Stary 2010-09-16, 19:07   #3560
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam (kupioną dzisiaj) odżywkę do włosów łamliwych i rozdwajających się z olejkiem arganowym. Skład:
aqua, cetearyl alcohol, glycerin, glyceryl stearete se, citric acid, stearamidopropyl dimethylamine, hydrolyzed wheat protein, argania spinosa oil, panthenol, quaternium-87, niacinamide, distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, propylene glycol, parfum, linalool, sodium benzoate, potassium sorbate, phenoxyethanol

I jak oceniasz?
Stary 2010-09-16, 21:31   #3561
Anastazja :-)
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
To źle? Filtry przydają się też zimą
Oczywiście, że filtry przydają się też zimą Chodziło mi o to, że dziwi mnie, że nie ma żadnych filtrów (przynajmniej w moim Rossmanie) już w połowie września, skoro w zasadzie filtr babydream można było dorwać przez cały rok
Anastazja :-) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 21:39   #3562
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość

I jak oceniasz?
bardzo słabo znam się na składach, jedynie patrzę co złego się tam czai i czasem coś dojrzę ale ta na pierwszy rzut oka wygląda na 'uczciwą'.
to odżywka w psikaczu?
Stary 2010-09-16, 21:45   #3563
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
bardzo słabo znam się na składach, jedynie patrzę co złego się tam czai i czasem coś dojrzę ale ta na pierwszy rzut oka wygląda na 'uczciwą'.
to odżywka w psikaczu?
Wow, ale nam zamuliło na wątku... To jest odżywka do spłukiwania.
Stary 2010-09-16, 22:02   #3564
Sicilia
Zadomowienie

Widziałyście może nowe podkłady i korektory z certyfikatem ecocert z Bourjouis? Zakupiłam wczoraj korektor, ale składu nie ma na opakowaniu, a w rossmanie na regale książeczki nie ma
Kupiłam w ciemno, skoro jest certyfikat eco cert. Ma aplikator z chłodzącą kulką. Raz użyłam (mam kolor jaśniejszy, w sumie są dwa jasny i ciemny, ten drugi to chyba dla mulatki pod oczy, bo naprawdę ciemny) i wydaje się być OK.

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-09-16 o 22:05
Sicilia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:26   #3565
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
to odżywka w psikaczu?
w profesjonalnej serii nie ma odzywek w psikaczu

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Widziałyście może nowe podkłady i korektory z certyfikatem ecocert z Bourjouis? Zakupiłam wczoraj korektor, ale składu nie ma na opakowaniu, a w rossmanie na regale książeczki nie ma
Kupiłam w ciemno, skoro jest certyfikat eco cert. Ma aplikator z chłodzącą kulką. Raz użyłam (mam kolor jaśniejszy, w sumie są dwa jasny i ciemny, ten drugi to chyba dla mulatki pod oczy, bo naprawdę ciemny) i wydaje się być OK.

o wlasnie super ze wspominasz, jaki jest ten jsny odcien? Jutro jade do Pl i chcialabym kaupic jesli kolor jest jasny i ladnie kryje nie wlazac w zmarszczki. Czy ten jasny to nada sie dla bladolicej, ktorej czasami i najjasniejszy odcien podkladu jest za ciemny?
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:52   #3566
akisia
Zakorzenienie

Moniko, ja mam Bio Detox najjaśniejszy, kolor nr 52. Jasny jest, owszem, ale ciemniejszy niż 51 z Healthy mix. Ja jestem lekko opalona, więc mi pasuje, ale na zimę będzie odrobinę za ciemny dla mnie.
Stary 2010-09-17, 12:10   #3567
gooniek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny, macie moze szczoteczke do twarzy z rossmanna? mam zamiar sobie kupic a na KWC tylko jedna recenzja

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:18   #3568
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość

I jak oceniasz?

Odżywka składem nie powala, ale stosunek cena/ilość bardzo zachęca do kupna. Predzej czy później i tak mam zamiar przetestować

Cytat:
Oczywiście, że filtry przydają się też zimą Chodziło mi o to, że dziwi mnie, że nie ma żadnych filtrów (przynajmniej w moim Rossmanie) już w połowie września, skoro w zasadzie filtr babydream można było dorwać przez cały rok
U mnie chyba też wyprzedają już filtry, bo została chyba tylko 1/3 na półce wszystkiego. Nie dokładają, ale pamiętam, że kiedyś w zimie były do kupienia miniaturki Sunozonów

Uda się!

"Kościół to korporacja, a krzyż to tylko logo"

Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:49   #3569
tuturutu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
dziewczyny, macie moze szczoteczke do twarzy z rossmanna? mam zamiar sobie kupic a na KWC tylko jedna recenzja
podpinam się pod pytanie już od jakiegoś czasu się na nią czaję, ale brak recenzji jakoś mnie odpycha. no i w opakowaniu wygląda na dość twardą ... :/
Stary 2010-09-17, 12:56   #3570
zasada nr 001
Raczkowanie

GG do zasada nr 001

Cytat:
Napisane przez tuturutu Pokaż wiadomość
podpinam się pod pytanie już od jakiegoś czasu się na nią czaję, ale brak recenzji jakoś mnie odpycha. no i w opakowaniu wygląda na dość twardą ... :/
Ja mam ją od jakiegoś tygodnia. I co mogę o niej powiedzieć to ze włoski ma miękie ale i tak troche szorują skóre podczas używania jej. Po użyciu nie ma zaczerwienienia na twarzy. Półki co nie zauważyłam aby super extra czyściła, ale może za któtko jej używam. Spotkałam się z bardzo pozytywnymi opiniami na YT u dziewczyn, które jej używały, i to własnie skłoniło mnie do jej zakupu.
zasada nr 001 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości