Rossmann - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-10, 16:00   #61
Mientka
Raczkowanie

Dot.: rossmann

Witam.
Trafiłam przypadkiem na ten wątek szukając informacji o kosmetykach Babydream.
I myślę że zagoszczę na dłużej.
Od poniedziałku w rossmanie będą kosmetyki Babydream w promocji.
Wklejam link http://www.rossnet.pl/promocje/

Zamierzam kupić te żele do kąpieli z nagietkiem i extrasensitiv.
A co myślicie o tych dwu kremikach po 3.49 - cena niziutka, na KWC ich nie wypatrzyłam.
Jeden to: krem ochronny wiatr/zimno, a drugi krem do twarzy i ciała 100ml.
Po cichu liczę na to, że Monia się wypowie, bo pewnie zwróciłaś na nie uwagę u siebie.
Poza tym tak się zastanawiam czy kupić te chusteczki dla niemowląt extrasensitiv i tu mam pytanie trochę nietypowe czy można ich używać do miejsc intymnych.
W te dni używam chusteczek facelle ale szybko ich ubywa i tak sobie myślę czy te dla dzieci nadadzą się dla osoby dorosłej?
Co o tym myślicie?

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2009-01-10 o 18:38 Powód: Literówka.
Mientka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:07   #62
201608040942
Konto usunięte

Ciesze sie ze widze cie wtym watku.

Serie z nagietkiem polecam. Widze po moim synku, ze jest lepsza. Jego skora( zreszta moja tez) bardzo dobrze toleruje nagietek, ktory dziala uspokajajaco. balsam do mycia (Waschbalsam) jest swietny, ale i plyn do kapieli tez. Krem do twarzy( Gesichtscreme) wkoncu wczoraj uzylam na moj pysk. Troche sobie powyciskalam co nie co i bylam czerwona( ach ta naczynkowa cera) i w mgnieniu oka moja cera zrobila sie jednolita. Zero rumienia. Jednak ciutke po paru minutach bylo mi za malo( zima, potrzebuje wiecej tluszczu) i dosmarowalam sie kremem Nivea Sensitive Balance na noc. Krem do pupy z cynkiem ( Calendulacreme) pomogl mi na wiosne pozbyc sie podraznienia. Mialam wtedy bardzo wysuszona i odwodniona cere. O jego nakladaniu i wsmarowywaniu pisalam wyzej.
Chuteczki caly czas uzywam, ale na dziecku. ich sklad jest delikatny i mysle ze nie powinny podraznic osoby doroslej. wyprobowac mozesz. Jesli jestes uczulona na ktorys skladnik ( one zdaje sie zawieraja aloes i rumianek) to wiadomo, ze moga podraznic, ale jesli jest wszystko ok to i te chudteczki powinny byc ok. Polecam kupic w tym plastikowym opakowaniu, chodz tam jest inna wersja. Jak ja zuzyjesz, badz odlozysz na bok i wsadzisz te z serii sensitive. Takie zwykle opakoanie czasami pod koniec klej juz dobrze nie trzyma i chusteczki wysychaja. W tym plastikowym nie ma porblemu. zamykasz wieczko i chusteczki nie wysychaja, a i wygodniej jest wyjmowac po jednej, a plastikowe opakowanie sluzy i sluzy.
Krem na pogode Wind und Wetter Creme uzywam i polecam. Chodz mojaj dzieciny jak jest bardzo zimny wiatr jednak nie chroni przed lekkim zarumienieniem sie cery, ale go malo co chroni. Nawet masc na sutki tak dobrze nie chroni jak jest wiatr i minus na dworze, takie uroki atopowej skory. Ja sama uzywalam tego kremu jako krem do rak. Ten do twarzy w pudelku mialam miniaturke. Mnie nie zachwycil, chodz na lato byl dla mnie lepszy. On jest duzo lzejszy od tego Wind und Wetter Creme, ale jesli cera nie wymaga duzej ilosci tluszczu to mysle ze ebdzie dobry. Ladnie nawilza, ale z natluszczeniem u niego gorzej, wiec suchelcy raczej zadowolleni nie beda .
Ogolem kosmetyki sa tanie o dobrym skladzie, wiec nic nie stoi na przeszkodzie zeby wyprobowac nawet na sobie.
A te chusteczki do pupy sa swietne w podrozy do odswiezenia rak jak nie mamy wody pod reka, no i do zmywania buzi jak ktos lubi zmywac twarz chusteczkami tez sie nadaja

Kurcze komp mi dzis muli.

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-01-10 o 20:01 Powód: Dubel
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 18:20   #63
Mientka
Raczkowanie

Wielki dzięki Moni

No to się obkupię w Rossmanie w babydrimka.
A jeśli chodzi o chusteczki intymne to używam ich w pracy bo tam się nie ma jak umyć.
Stary 2009-01-10, 18:32   #64
confused_girl
Zadomowienie

Moniko - jeśli nie byłby to problem to mogłabyś przepisać skład Wind und Wetter Creme? Nie mogę go wygooglać

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 20:12   #65
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam.
Trafiłam przypadkiem na ten wątek szukając informacji o kosmetykach Babydream.
I myślę że zagoszczę na dłużej.
Od poniedziałku w rossmanie będą kosmetyki Babydream w promocji.
Wklejam link http://www.rossnet.pl/promocje/

Zamierzam kupić te żele do kąpieli z nagietkiem i extrasensitiv.
A co myślicie o tych dwu kremikach po 3.49 - cena niziutka, na KWC ich nie wypatrzyłam.
Jeden to: krem ochronny wiatr/zimno, a drugi krem do twarzy i ciała 100ml.
Po cichu liczę na to, że Monia się wypowie, bo pewnie zwróciłaś na nie uwagę u siebie.
Poza tym tak się zastanawiam czy kupić te chusteczki dla niemowląt extrasensitiv i tu mam pytanie trochę nietypowe czy można ich używać do miejsc intymnych.
W te dni używam chusteczek facelle ale szybko ich ubywa i tak sobie myślę czy te dla dzieci nadadzą się dla osoby dorosłej?
Co o tym myślicie?

Pasjami uwielbiam chusteczki
Rossmann, Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

spokojnie uzywam ich tez do miejsc intymnych.Poza tym ekonomiczne opakowanie

Nastepny godny uwagi jest
Rossmann, Babydream Lilliputz, Kindercreme (Krem dla dzieci)

Mnie on bardzo pasuje i nic zlego sie nie dzieje (chodzi o zapychanie)

Czy Wind und Wetter Creme to TEN-KLIK! bo w zgloszeniu jest podany sklad INCI czy TEN-KLIK!
Stary 2009-01-10, 20:34   #66
confused_girl
Zadomowienie

Dzięki Hexx Ale ze mnie ciapa, nie pomyślałam, żeby poszukać składu na stronie rossmanna

Stary 2009-01-10, 20:35   #67
Mientka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pasjami uwielbiam chusteczki
Rossmann, Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

spokojnie uzywam ich tez do miejsc intymnych.Poza tym ekonomiczne opakowanie

Nastepny godny uwagi jest
Rossmann, Babydream Lilliputz, Kindercreme (Krem dla dzieci)

Mnie on bardzo pasuje i nic zlego sie nie dzieje (chodzi o zapychanie)

Czy Wind und Wetter Creme to TEN-KLIK! bo w zgloszeniu jest podany sklad INCI czy TEN-KLIK!
Chodzi o ten drugi Hexano.
Jeszcze nie ma go na KWC.
Stary 2009-01-10, 20:57   #68
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dzięki Hexx Ale ze mnie ciapa, nie pomyślałam, żeby poszukać składu na stronie rossmanna
Confused prosze bardzo,czesto tam zagladam bo sa podawane sklady

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Chodzi o ten drugi Hexano.
Jeszcze nie ma go na KWC.
Dziekuje Mientka wiec warto zglosic go do KWC,wyglada bardzo obiecujaco skusze sie na zakup.
Stary 2009-01-11, 10:29   #69
201608040942
Konto usunięte

Tak, tak Hexxano to ten drugi. Ten od Bübchen tez mialam, ale jakos mnie odrzucalo i moje dziecie tez. Pachnie dosc intesywnie (jak dla mnie i mojej dzieciny ) malinami. Niby poza tym nie mam mu nic do zarzucenia, ale jednak Babydream przypadli mi bardzij do gustu.
Stary 2009-01-14, 19:53   #70
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

nie orientujecie się może, czy nowy Babydream żel zmienił opakowanie? Ostatnio w Rossmanie widziałam taką dużą butelkę ale ciemno niebieską a nie jasną oczywiście z napisem Babydream i ceną 7zł z groszami. Napisane było że to wielofunkcyjny żel do mycia ciała i włosów. Miał pompkę i zdaje się że pompka miała żółty kolor. Czy to ta stara wersja tylko po liftingu? Sprawdzałam na stronie producenta, ale niestety nie widzę :/
Stary 2009-01-14, 22:33   #71
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2

Wydaje mi się, że jest to ten sam żel, tylko opakowanie zostało zmienione. W niemieckich rossmannach od jakiegoś czasu seria niebieska zyskała żółte elementy, więc i u nas stopniowo wprowadzają nowe opakowania.
To ten żel?: http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=81176&page=2
U mnie były tylko zielone nagietkowe, więc kupiłam na próbę. Dzisiaj go wypróbuję. Kremu z tej serii używam głównie do rąk i spisuje się w tej roli dobrze
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:19   #72
kasiarybka
Raczkowanie

Bardzo się cieszę, że na moim ulubionym forum jest też wątek Rossmanowy oto moje doświadczenia nabyte podczas okresów skąpstwa i pustek w portfelu
Ja jak na razie używałam:
- Isanowego kremu do rąk z rumiankiem (naprawdę przyjemnie nawilżał, choć zapach trochę sztucznawy),
- pianki oczyszczającej Rival de loop (nie polecam, bo mnie uczuliła i wysuszyła ),
- wkładek Facelle (używam ich cały czas, bo są niezwykle tanie, mają dorby klej i nie wałkują się jak Belle),
- chusteczek do higieny intymnej Facelle (łagodne i zawsze obecne w mojej torebce),
- kremu do twarzy i ciała Babydream, niebieskie opakowanie i biała nalepka (do ciała świetny, ale do twarzy za tłusty, cena rewelacyjna, często do niego wracam )
- używałam też Isanowego olejku pod prysznic (bardzo fajnie nawilżał, ale zapach mi nie odpowiadał)
- przybpry do manicure i pedicure - tarki, pilniczki, cążki, radełka - tylko Rossmanowe, z innych bym się nie wypłaciła

Ogólnie lubię tą sieć drogerii. Mają dużo promocji, ceny zazwyczaj niższe niż w innych sieciach. "Chemię" kupuję tylko tam

Zachęcona Waszymi opiniami wypróbuję krem truskawkowy i liliputza
kasiarybka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:24   #73
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

To i ja sie dołącze do fanek produktów rossmana.
Do tej pory używałam:
- kremu do rąk Isana med - tłusty, dziwny zapach ale mi odpowiada, świetny na zime zostawia tłusty "film" na skórze
- kremu do rak Isana z rumiankiem - mam go teraz, jeszcze lepszy od Isany med, bardzo dobrze się rozsmarowuje, chroni skóre dłoni, świetnie nawilża, tylko zapach może drażnić
- balsam Isana med - używałam go po opalaniu, spisał się lepiej niż LRP, skóra jest po nim świetnie nawilżona, gładka, łagodził podraznienia po opalaniu, dość tłusty
- olejek pod prysznic Isana med - świetny, skóra delikatnie natłuszczona, świetny do peelingu kawowego
- oliwka babydream - najlepsza oliwka jakiej w życiu używałam, do peelingu, bezpośrednio na skóre, czy zmieszany z żelem pod prysznic
- chusteczki babydream sensitive jak i wersja normalna( osobiście wole sensitive ) - w podróż doskonałe, do zmycia makijażu, do higieny intymnej.
- krem nagietkowy - kusił mnie i zakupiłam i jestem zachwycowa, chociaz na początku konsystencja mnie przeraziła, a tu okazało że świetnie sie wchłania, łagodzi i nawilża. Na noc kłade bardzo gruba warstwe, na dzień mniej, a na to jeszcze filtr. CUDO!
- krem sutkowy "cyckowy" - kupiony pod wpływem wizażu. Doprowadził moje suche stopy do porządku w ciągu tygodnia. Tłusty jak diabli.
- maseczka peel off Rival le Loop - zdziera ostro, ale efekty widać zaraz po użyciu, wszystko wyciąga i rozjąsnia skóre
- filtr Sun Ozon - miałam 20 na wakacjach Czarnogórze, spisał sie bardzo dobrze, nic mnie nie przypiekło. Będę i wierna.

W tym momencie nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Kilka rzeczy kusi np. żel pod prysznic Isana Med, babydream reszta serii nagietkowej i sensitive i jeszcze musze sobie sprawić kapsułki Rival le Loop, widziałam też maseczke oliwkową i jeszcze spray ochronny na włosy z serii Sun Ozon.
Stary 2009-01-17, 22:19   #74
kasiarybka
Raczkowanie

Dziewuszki, czy któraś z Was używała może żelu do mycia Babydream jako żelu do oczyszczania twarzy? Staram się znaleźć coś, co by mnie nie podrażniło i nie wysuszyło. Na razie mam Ziaję Calma, ale kusi mnie pozytywny stosunek pojemności do ceny w Babydreamku

I jeszcze, czy używałyście szamponu Babydream na sobie (nie na bobasku)? Chciałabym się przerzucić na łagodne szampony, bo po Head&Shoulders mam włosy czyściutkie i mniej przetłuszczające się ale sianowate.
Stary 2009-01-17, 23:11   #75
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Dziewuszki, czy któraś z Was używała może żelu do mycia Babydream jako żelu do oczyszczania twarzy? Staram się znaleźć coś, co by mnie nie podrażniło i nie wysuszyło. Na razie mam Ziaję Calma, ale kusi mnie pozytywny stosunek pojemności do ceny w Babydreamku

I jeszcze, czy używałyście szamponu Babydream na sobie (nie na bobasku)? Chciałabym się przerzucić na łagodne szampony, bo po Head&Shoulders mam włosy czyściutkie i mniej przetłuszczające się ale sianowate.

Ja używam od dłuższego czasu tego żelu jako szamponu i do mycia twarzy,spisuje się bardzo dobrze. Nie wysusza,myje porządnie.

Z typowo rossmanowskich rzeczy bardzo lubię Alterrę - tłuścioch porządny
201607111632 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:23   #76
kasiarybka
Raczkowanie

oj, chyba wypróbuję i jeśli mi podpasuje to będę miała małą rewolucję w mojej kosmetyczce z kosmetyków dla dorosłych przerzucę się na bobasowe i chyba dobrze na tym wyjdę...
Stary 2009-01-17, 23:25   #77
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
oj, chyba wypróbuję i jeśli mi podpasuje to będę miała małą rewolucję w mojej kosmetyczce z kosmetyków dla dorosłych przerzucę się na bobasowe i chyba dobrze na tym wyjdę...
Szczerze polecam go
Tutaj recenzje na kwc
Teraz ma zmienione opakowanie z żółtą pompką.

Z rossmanowskich kosmetyków dla dzieci lubię też krem Lilliputz i spray do rozczesywania włosów

krem

spray
Stary 2009-01-18, 13:16   #78
kasiarybka
Raczkowanie

A jak używasz kremu truskawkowego? Do twarzy czy do ciała? Mialam pomysł, żeby wypróbować go do twarzy ale boję się, że będę świecić się jak latarnia (mam tłustą strefę T).
Stary 2009-01-18, 13:26   #79
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
A jak używasz kremu truskawkowego? Do twarzy czy do ciała? Mialam pomysł, żeby wypróbować go do twarzy ale boję się, że będę świecić się jak latarnia (mam tłustą strefę T).
Do wszystkiego. do rąk,do twarzy,do ciała czasem też. Bałam się,że mnie zapcha,bo dzieje się tak z większością kremów,ale nic się nie stalo. Wchłania się do matu.
Stary 2009-01-18, 15:33   #80
201608040942
Konto usunięte

Mnie zel z pompka nie przypadl do mycia paszczy. Bylam strasznie sciagniete i czym predzej musialam uzyc kremu. A szampon? No coz moja recenzja na KWC. Teraz kupilam go dla dziecka i jemu pasuje.

amelsss a co uzywasz z Alterra ze taki tluscioch? jakis krem? Czy chodzi ci o pomadke?
Stary 2009-01-18, 18:24   #81
Nanusia76
Zadomowienie

Cytat:

Ja cały czas używam babydreamka do mycia buzi i spisuje się rewelacyjnie Mnie nie podrażnia i nie wysusza, wręcz przeciwnie czuję że moja tłusta buzia leczona Zorakiem jest świetnie umyta i dobrze nawilżona. Zużyłam już chyba z 4 butle i nadal go kupuję. Na dzień dzisiejszy jest to mój KWC. Próbuję teraz Płynu micelarnego z Ziaji.
Szamponu babydrem używa mój TŻ i jest zadowolony.
Nanusia76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:21   #82
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

macie rację dziewczyny, zmienił opakowanie a ja głupia nie poznałam i jeszcze na dodatek dopisałam sobie jakiś ciemno niebieski kolor a został jasny Kupiłam nową wersję ale jestem troszkę zła bo coś nie tak z pompką i jak naciskam to nie leci mi jedynie z dzióbka, ale także spod niego i butelka się paskudzi

Co do pytania: idealnie sprawuje się w przypadku zmywania nim makijażu Ja używam codziennie, bo jest bardzo delikatny. Szampon ma dla mnie ciut gęstszą konsystencję, ale ten sam dziecięcy zapach.
Stary 2009-01-18, 19:41   #83
kasiarybka
Raczkowanie

Coś w tym jest, że kosmetyki dla dzieci są dobre także dla dorosłych przeglądałam składy wielu bobaskowych smarowideł wiodących firm (NIvea, Johnson's Baby itp.) i mogą się schować przy Rossmannie jak to się dzieje, że specyfiki w tak niskich cenach i z tak dobrymi recepturami, mają certyfikaty Oko testu?
Stary 2009-01-18, 21:04   #84
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

amelsss a co uzywasz z Alterra ze taki tluscioch? jakis krem? Czy chodzi ci o pomadke?
Pomadka, tłuścioch w sam raz na wiecznie suche usta
Stary 2009-01-20, 09:17   #85
confused_girl
Zadomowienie

Muszę się z Wami czymś podzielić, bo jestem po prostu w szoku
W ramach desperacji brakiem ładnych opakowań w łazience szarpnęłam się i kupiłam serum w rossmannie Rival de Loop w bardzo fajnej i praktycznej buteleczce z matowego szkła. Dałam 10 zł a to nie mało jak na samą buteleczkę W dodatku tak mi się spodobała, że kupiłam dwie od razu Co do składu żelu miałam mieszane uczucia, bo na drugim miejscu był już alkohol ale po nim występowały bardzo ciekawe składniki, m.in. wyciąg z opuncji figowej, d-panthenol, chyba kwas glikolowy i wiele innych. Nie pamiętam dokładnie po wyrzuciłam opakowanie.
No ale, że jestem małym skąpcem nie byłabym w stanie zlać tego żelu do zlewu, więc sobie wmasowywałam przed zaśnięciem w zaniedbane z braku czasu stopy (czyli jedna wielka skorupkę ) i trochę sie zdziwiłam jak zrobiły sie miękkie ale wytłumaczyłam to sobie faktem, że je porządnie starkowałam
No ale wczoraj to juz był szczyt - czasem skóra na prawej ręce mocno mi sie wususza - robi sie takie całe suche, podrażnione pasmo u nasady paców. Wcieram w to oleje, kremy, ale efekty są marne, a przynajmniej nie błyskawiczne. No to wtarłam wczoraj na próbe to rossmannowskie serum i dzisiaj rano przeżyłam szok - idealnie gładka skórka Myślałam, że alkohol to zło absolutne, ale teraz już sama nie wiem Na buzie dalej bym miała opory to zaaplikować, ale chyba przy najbliższej okazji zrobię mały zapas tego specyfiku, bo póki co działa cuda Nie wiem tez czy go nie wycofują, bo obecnie jest w rossmannie w promocji, a na niemieckiej stronie w ogóle go nie znalazłam
Wygląda mniej więcej tak:
http://images.ciao.com/ide/images/pr...ct-1152823.jpg
tylko moja butelka jest całkiem prosta.

Co do kremów dla dzieciaczków, które testowałam to póki co - bez zachwytów HiPPek i ten z nagietkiem do buzi babydream ściągają troche skórę, ten pierwszy zdecydowanie bardziej. Za to krem z cynkiem sprawdził sie idealnie przy 10stopniowym mrozie - jest gęsty, wręcz toporny, więc dobrze zabezpieczył buzię.

Stary 2009-01-20, 10:09   #86
201608040942
Konto usunięte

A widzisz? Czy ja czasem tobie nie mowilam ze ten z cynkiem nie jest wcale taki zly?

A to serum to wyprobuj na buzie. Nie kazdego alkohol podraznia, zwlaszcza jesli zaraz obok sa nawilzacze itp. Wtedy czesto nieweluja wysuszajace dzialanie alkoholu, a sam alkohol powoduje ze wyciagi ziolowe sie lepiej wchlaniaja w skore i moga lepiej zadzialac. wyporbuj na buzie, jak sie okaze ze nie to juz nie uzyjesz i bedziesz dalej tylko stopy smarowac.
Stary 2009-01-20, 10:49   #87
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A widzisz? Czy ja czasem tobie nie mowilam ze ten z cynkiem nie jest wcale taki zly?

A to serum to wyprobuj na buzie. Nie kazdego alkohol podraznia, zwlaszcza jesli zaraz obok sa nawilzacze itp. Wtedy czesto nieweluja wysuszajace dzialanie alkoholu, a sam alkohol powoduje ze wyciagi ziolowe sie lepiej wchlaniaja w skore i moga lepiej zadzialac. wyporbuj na buzie, jak sie okaze ze nie to juz nie uzyjesz i bedziesz dalej tylko stopy smarowac.
No tak zwracam honor z tym cynkiem Chociaż u mnie się tylko przy dużych mrozach sprawdził, bo gdy temp. zbliżyła się do zero, to męczył bardzo moją buzię
Natomiast serum jednak do buzi nie użyję ze względu na naczynka Na szczęście tej części ciała póki co nie mam bardzo wysuszonej

Stary 2009-01-20, 11:32   #88
milena72
Zadomowienie

Cytat:
Coś w tym jest, że kosmetyki dla dzieci są dobre także dla dorosłych przeglądałam składy wielu bobaskowych smarowideł wiodących firm (NIvea, Johnson's Baby itp.) i mogą się schować przy Rossmannie jak to się dzieje, że specyfiki w tak niskich cenach i z tak dobrymi recepturami, mają certyfikaty Oko testu?
Oczywiscie ze sa dobre dla dorosłych ...dzieciece specyfiki zazwyczaj pozbawione sa substancji ktore moga podrazniac,maja proste sklady i duzo subst łagodzacych...W ciemno mozna je kupowac...
Jedyne co mozna im zarzucic to to ze nie działaja na zmarszczki....

wymianka kosmetyczno-azjatycka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586

super ksiazki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post6154806
milena72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 10:48   #89
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
No tak zwracam honor z tym cynkiem Chociaż u mnie się tylko przy dużych mrozach sprawdził, bo gdy temp. zbliżyła się do zero, to męczył bardzo moją buzię
Natomiast serum jednak do buzi nie użyję ze względu na naczynka Na szczęście tej części ciała póki co nie mam bardzo wysuszonej
Mnie ten krem pomogl przy podraznieniu i wysuszeniu. odrazu zlagodzil rumien, cera przestala szczypac i w ciagu trzech aplikacji na noc natluscil buzie. Niemki wychwalaja go w walce z pryszczami.
Stary 2009-01-21, 12:03   #90
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Kremem z nagietkiem smaruje sie od ponad dwóch tygodniu i jestem bardzo zadowolona. Przy rozsmarowaniu trzeba sie narobić, to jednak świetnie chroni moją łuszczącą się i czasem podraznioną po atrederemie skóre.
Natomiast kremem cyckowym zaczęłam smarować tyłek i po kilku dniach maziania zadek mam powalająco gładki.
Po zlustrowaniu zasobów mojej kosmetyczki doszłam do wniosku, że już niewiele brakuje, a będę mieć tylko Ziaje i rossmana.
Jako, że kuszą mnie kapsułki rival le loop bardzo proszę o zorientowane w tym temacie dziewczyny o wypowiedz.

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości