Rossmann - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-21, 12:50   #91
kasiarybka
Raczkowanie

Dot.: rossmann

Yugo, a o które kaspułki Rival de Loop Ci chodzi?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18040 o przeciwzmarszczkowe, czy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20541 pielęgnacyjne?
Moja mama używała przeciwzmarszczkowych i średnio je sobie chwaliła. Kupiła chyba z 5 zestawów tygodniowych i stwierdziła, że jej nie odpowiadają. Za to jej koleżanka (jakaś 10 lat młodsza) uważa, że są w porządku. Może to zależy od wieku i stanu "zmarszczenia" skóry? Nie są drogie więc możesz spróbować

Ja kremu z cynkiem używałam na syfki na czole i nosie na dzień nie odważyłam się używać pupowego kremu, ale na noc a i owszem w efekcie wszelkie wulkaniki szybko znikały, a mnie nie korciło, żeby je wygniatać, bo bałam się, że ten cynk mi gdzieś za głęboko wlezie jak się tego dotknę
kasiarybka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:57   #92
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Zastanawiam się nad tymi przeciwzmarszczkowymi, pomarszczona nie jestem, ale nic się stanie. Zajumałam kiedys mamie dwie czy trzy kapsułki i było ok. A teraz mam susz na twarzy i nawet paliwo rakietowe wsiąknie moja paszcza
A, że cena niska to świat sie nie zawali, a najwyzej w stopy sie wsmaruje.
Krem nagietkowo-cynkowy to przy takiej pogodzie dla mnie wybawienie. Naprawde jestem bardzo zadowolona.
Stary 2009-01-26, 00:48   #93
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze sa dobre dla dorosłych ...dzieciece specyfiki zazwyczaj pozbawione sa substancji ktore moga podrazniac,maja proste sklady i duzo subst łagodzacych...W ciemno mozna je kupowac...
Jedyne co mozna im zarzucic to to ze nie działaja na zmarszczki....
Moje Drogie... może to nie jest odpowiedni wątek, ale naprawdę jestem zrozpaczona. Wszyscy tak zachwalają serię babydreama i ja również, bo skaldy są powalające po prostu..! Ale...może pomożecie mi ustalić, co mnie tak uczula... A zaczęło się od niebieskiego mleczka babydream - smarowałam się kilka razy i dostałam okropnego uczulenia, które nękało mnie przez kilka miesięcy! myłam się też wtedy żelem babydream, wiec nie mam pewności, czy to nie pogarszało. Póżniej "przerabiałam" balsam dla kobiet w ciąży - uczulił po dwóch razach. Wysunęłam więc przypuszczenie, że uczula mnie abo rumianek albo substancje zapachowe całej serii (podkreślam, że nie mam pewności, czy żel mnie tez uczulał; uzywałam także szampionu i nie narzekałam). Więc... spróbowałam Hippa mleczka i zupełnie te ame objawy uczulenia ! Tragedia... druga teria to trójglicerydy, bo to ponoć pochodzenia roslinnego. Zakupiłam więc później nowy krem babydream nagietkowy - posmarowałam dwa, trzy razy brzuch i łydki (na próbę) i znowu wysypy swędzących krostek ! Tragedia kolejna.. odpadaja więc rumianek i tróglicerydy, bo krem nagietkowy ich nie zawiera... Ręce mi juz opadają... Czy możliwe abym byłs uczulona na większość ekstraktów roślinnych?
Bardzo mi przykro, że nie mogę razem z Wami cieszyć się serią babydream
Ostatnio zakupiłam płyn do kąpieli zoliwką babydream sensitive - wzięłam z nim prysznic (co nie było łatwe ), ale skóra pięknie nawilżona. Zaswędziały mnie jednak łydki i juz mam obawy czy to zbieg okoliczności czy początek kolejnego uczulenia. Zaznaczam, że na olejek migdałowy chyba nie ejstem uczulona, bo oliwka Hipp nic mi nie zrobiła...
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 11:10   #94
201608040942
Konto usunięte

Moze tak byc ze podrazniaja cie ekstrakty roslinne. Rumianek jest znany z tego ze uczula wiele osob, podobno nagietek chodz w lagodzeniu lepszy to tez moze uczulac. Zdarza sie to zadziej, ale jednak. Ogolem substancje perfumujace w tych perfumach nie sa substancjami alergizujacymi, ale... nie mam pojecia, czy mimo to moze zdarzyc sie ze jednak kogos podraznia. Tak daleko w temat nie wchodzilam.
Porownaj sklady i zobacz co powtarza sie w kazdym produkcje? Moze to skladnik, ktorego bys nigdy nie podejrzewala? Np olej slonecznikowy
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 16:43   #95
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moze tak byc ze podrazniaja cie ekstrakty roslinne. Rumianek jest znany z tego ze uczula wiele osob, podobno nagietek chodz w lagodzeniu lepszy to tez moze uczulac. Zdarza sie to zadziej, ale jednak. Ogolem substancje perfumujace w tych perfumach nie sa substancjami alergizujacymi, ale... nie mam pojecia, czy mimo to moze zdarzyc sie ze jednak kogos podraznia. Tak daleko w temat nie wchodzilam.
Porownaj sklady i zobacz co powtarza sie w kazdym produkcje? Moze to skladnik, ktorego bys nigdy nie podejrzewala? Np olej slonecznikowy
Dziękuję za odzew. No właśnie zastanawiałam się nad tym olejem słonecznikowym, bo był chyba we wszytskich kremach/balsamach babydream, jakich próbowałam. Nie pasuje mi jednak fakt, że uczuliło mie równiez mleczko HiPP, które tego składnika nie zawiera... chyba, że skóra mi się przez te wszystkie uczulenia już tak uwrażliwiła...

Póki co znalazłam dla siebie balsam z dość dobrym składem, który mnie nie uczula: Mann & Schroeder, Dulgon, Best Age, Mleczko do ciała - dostępny w Naturze. Nie jest może moim wymarzonym balsamem, ale już boje się próbować innych...
Cały czas zmierzam jednak do tego, aby zwrócić Waszą uwagę na mleczko Isana Med:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26600

Skład wydaje mi się bardzo ciekawy i całkiem sympatyczny, a w dodatku bardzo podobny do składu balsamu Best Age, a kosmetyk jest tańszy. chyba najlepszy składowo produkt z serii Isana Med, bo reszta kosmetyków z tej serii wydaje mi się dośc "pospolita" Może więcej osób go próbowało tego mleczka?

Zastanawiam się jeszcze, czy nie zakupić osławionego kremu Lilliputz to chyba moja ostatnia rossmanowska nadzieja

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2009-01-26 o 16:45 Powód: Uzupełnienie
Stary 2009-01-26, 16:57   #96
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew. No właśnie zastanawiałam się nad tym olejem słonecznikowym, bo był chyba we wszytskich kremach/balsamach babydream, jakich próbowałam. Nie pasuje mi jednak fakt, że uczuliło mie równiez mleczko HiPP, które tego składnika nie zawiera... chyba, że skóra mi się przez te wszystkie uczulenia już tak uwrażliwiła...

Póki co znalazłam dla siebie balsam z dość dobrym składem, który mnie nie uczula: Mann & Schroeder, Dulgon, Best Age, Mleczko do ciała - dostępny w Naturze. Nie jest może moim wymarzonym balsamem, ale już boje się próbować innych...
Cały czas zmierzam jednak do tego, aby zwrócić Waszą uwagę na mleczko Isana Med:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26600

Skład wydaje mi się bardzo ciekawy i całkiem sympatyczny, a w dodatku bardzo podobny do składu balsamu Best Age, a kosmetyk jest tańszy. chyba najlepszy składowo produkt z serii Isana Med, bo reszta kosmetyków z tej serii wydaje mi się dośc "pospolita" Może więcej osób go próbowało tego mleczka?

Zastanawiam się jeszcze, czy nie zakupić osławionego kremu Lilliputz to chyba moja ostatnia rossmanowska nadzieja
Z tym uczuleniem to moze byc bardzo roznie i niekoniecznie mozna szukac jednego skladnika bo czesto bywa tak,ze polaczenie z czyms innym daje negatywny efekt
Niestety-trudno czasami wysledzic zloczynce.

Sklad balsamu Isana Med nie jest zly takze warto sprobowac

_________________________ _________________________ _________________

Skusilam sie na krem nagietkowy-bomba!lacze go z zelem HA i bardzo podoba mi sie efekt choc spodziewalam sie wiecej aromatu nagietka
Do pary wzielam krem przeciw odparzeniom Babydream(cynkowe cudo) ktore bije na glowe mojego ulubionego Dermaliboura A Dermy-stosuje go jedynie na noc bo efekt bieli skutecznie zniecheca do dziennych testow Swietnie koi podrazniona skore.
Stary 2009-01-26, 17:59   #97
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

_________________________ _________________________ _________________

Skusilam sie na krem nagietkowy-bomba!lacze go z zelem HA i bardzo podoba mi sie efekt choc spodziewalam sie wiecej aromatu nagietka
Do pary wzielam krem przeciw odparzeniom Babydream(cynkowe cudo) ktore bije na glowe mojego ulubionego Dermaliboura A Dermy-stosuje go jedynie na noc bo efekt bieli skutecznie zniecheca do dziennych testow Swietnie koi podrazniona skore.
Mnie ten krem nagietkowy jakoś nie powalił, ale też zbyt krótko go używałam. w każdym razie zaskoczyło mnie to, że całkiem wchłaniał się prawie do końca. Zapach na początku mi się spodobał; po kilku użyciach zmieniłam nieco zdanie i troszkę mnie odrzucał. Ale z pewnością przyjemniejszy niż zapach niebieskiej serii. Swoją drogą...nie mam pojęcia, jak pachnie prawdziwy nagietek
Stary 2009-01-27, 10:16   #98
201608040942
Konto usunięte

Ja mialam ten balsam Isana med ale ten drugi do skory suchej z wiesiolkiem. zapach rzeczy gustu, ale konsystencja... cudna na zime, gesta i odzywcza, tepa, wiec trzeba sie z lekka przylozyc do wmysowania, a co za tym idzie...zegnaj celullicie. ten w linku probowalam w sklepie na lasku jak nikt nie widzial. Byla to lekka emulsja nawet ciut za lekka jak dla mnie. Moze latem by sie spisal, ale dla bardzo suchej skory polecam druga wersje tego balsamu
Stary 2009-01-27, 13:02   #99
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja mialam ten balsam Isana med ale ten drugi do skory suchej z wiesiolkiem. zapach rzeczy gustu, ale konsystencja... cudna na zime, gesta i odzywcza, tepa, wiec trzeba sie z lekka przylozyc do wmysowania, a co za tym idzie...zegnaj celullicie. ten w linku probowalam w sklepie na lasku jak nikt nie widzial. Byla to lekka emulsja nawet ciut za lekka jak dla mnie. Moze latem by sie spisal, ale dla bardzo suchej skory polecam druga wersje tego balsamu
Tej wersji z wiesiołkiem chyba u nas nie ma...

No nieładnie, nieładnie a pózniej ktoś to może kupił z bakteriami ciekawe są Twoje spostrzeżenia, bo skład tej isany med jest prawie identyczny, jak skład mleczka Best Age, a konsystenacja tego balsamu jest tylko pozornie "lekka", więc podejrzewam, że dla mojej normalnej i tylko miejscami i czasami przesuszonej skóry isana pewnie będzie aż za ciężka (zakładając, że proporcje są takie same jak w balsamie best age) Ale naprawdę to jest prawie kopia. Jak będzie mi się kiedyś chciało to dla zainteresowanych przepiszę skład mleczka best Age (tylko, że zły wątek, bo to nie rossmann tylko natura )
Stary 2009-01-27, 13:21   #100
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Ja miałam ten balsam Isany med. to jeden z trzech moich ulubionych balsamów.
Świetnie sprawdził sie po opalaniu, jak i w warunkach domowych. Konsystencja gęsta, ale dobrze sie rozsmarowuje i zostawia ochronna warstwe. Łagodzi podrażnienia. Tylko zapach ma specyficzny, ale można się przyzwyczajić.
Miałam ten balsam BEST AGE i mi nie podszedł. Teraz kończe żel pod prysznic z tej serii, a w zasadzie nie ja tylko rodzina bo strasznie mnie podrażnił.
Stary 2009-01-27, 19:14   #101
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Ja miałam ten balsam Isany med. to jeden z trzech moich ulubionych balsamów.
Świetnie sprawdził sie po opalaniu, jak i w warunkach domowych. Konsystencja gęsta, ale dobrze sie rozsmarowuje i zostawia ochronna warstwe. Łagodzi podrażnienia. Tylko zapach ma specyficzny, ale można się przyzwyczajić.
Miałam ten balsam BEST AGE i mi nie podszedł. Teraz kończe żel pod prysznic z tej serii, a w zasadzie nie ja tylko rodzina bo strasznie mnie podrażnił.
Dziekuję za kolejną opinię To bardzo ciekawe, że z Isany byłaś bardziej zadowolona niż Best Age. Mam nadzieję, że i mnie to spotka, bo balsam Best Age również tak średnio mi odpowiada, ale cały czas tęstuję.
Stary 2009-02-01, 13:06   #102
Mientka
Raczkowanie

Witam i zdaję relację.
Płyn do kąpieli z nagietkiem babaydream - świetny, zero podrażnień i ten zapach lekko trawiasty bardzo mi się podoba.
Płyn do kąpieli z olejkiem migdałowym Ol-Bad extrasensitiv, bardzo fajnie natłuścił moją przesuszoną skórę i uspokoił swędzenie. (Jak mi się skóra przesusza to strasznie swędzi, z alergii też swędzi )
Chusteczki dla niemowląt extrasensitiv też super do miejsc intymnych

Do serii extrasensitiv mam tylko jedno zastrzeżenie, otóż teoretycznie ma być bezzapachowa, ja jednak wyczuwam jakiś zapach którego nie mogę zidentyfikować i który drażni swoją obecnością moje powonienie. Kupiłam ostatnio krem do rąk Garnier - intensywna pielęgnacja wrażliwej skóry bezzapachowy i w nim również wyczuwam tę niemiłą woń. Poza tym kremik spisuje się bardzo dobrze, fajnie natłuszcza, ale niektórym osobom to może przeszkadzać bo zostawia na dłoniach specyficzny tłustawy film.
Kremik w tubce chroniący przed wiatrem i zimnem również przypadł mi do gustu, bardzo silnie natłuszcza i chroni przed zimnem, strasznie się na mnie świeci ale mi to nie przeszkadza kiedy widzę co robi z moimi naczynkami. Super uspokaja moją naczynkową cerę i naczynka się chowają. Rumień jest mniejszy.

Tak że polecam kosmetyki z rossmana dla wrażliwców. Można wypróbować za niewielkie pieniądze. Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam.

Edytowane przez Mientka
Czas edycji: 2009-02-01 o 13:07
Mientka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 14:24   #103
201608040942
Konto usunięte

Fajnie ze ci podeszly te kosmetyki.
ja sie zapachu serii sensitive nie czepiam, wiekszosc nieperfumowanych kosmetykow tak pachnie. Czasami sie zastanawiam czy to tak nie pachna te skladniki uzyte ?
Stary 2009-02-01, 17:23   #104
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

No to i ja pozwolę sobie zdać relacje z używania żelu pod prysznic Isana Med.
Zakupiłam w zeszłym tygodniu, ale coś powiedzieć już mogę.
Zapach ma bardzo delikatny, nic, a nic mnie nie drażni. Nawet mi się podoba.
Ale najważniejsze jest to że mnie nie podrażnia, nic mnie po nim nie swędzi ani się nie łuszczy, żadnych czerwonych plam, które się pojawiły po żelu Dulgon.
Kolejny produkt Isany Med, z którego jestem zadowolona.

Mientko, kusisz tym extrasensitiv.
Stary 2009-02-02, 00:35   #105
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam i zdaję relację.
Płyn do kąpieli z nagietkiem babaydream - świetny, zero podrażnień i ten zapach lekko trawiasty bardzo mi się podoba.
Płyn do kąpieli z olejkiem migdałowym Ol-Bad extrasensitiv, bardzo fajnie natłuścił moją przesuszoną skórę i uspokoił swędzenie. (Jak mi się skóra przesusza to strasznie swędzi, z alergii też swędzi )
Chusteczki dla niemowląt extrasensitiv też super do miejsc intymnych

Do serii extrasensitiv mam tylko jedno zastrzeżenie, otóż teoretycznie ma być bezzapachowa, ja jednak wyczuwam jakiś zapach którego nie mogę zidentyfikować i który drażni swoją obecnością moje powonienie.

Tak że polecam kosmetyki z rossmana dla wrażliwców. Można wypróbować za niewielkie pieniądze. Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam.
Również przymierzam się do zakupu tego płynu do kąpieli z nagietkiem, jak tylko wykończę inne zapasy (mam nadzieję, że mnie nie uczuli). A swoją drogą, to może ktoś kto używa i może przepisać skład będzie miał trochę chęci i czasu żeby umieścić go na KWC... nie żebym zmuszała, tylko jestem ciekawa także innych opinii

A jeśli chodzi o ten płyn z olejkami extrasensitive, to faktycznie pieknie i bardzo delikatnie natłuszcza...wspaniały
A ten zapach to, jak wspomniała Monika pewnie "naturalny" zapach tych substancji..niestety, mi też zbytnio nie przypadł do gustu, ale na szczęście mało wyczuwalny, jak dla mnie
Stary 2009-02-02, 14:55   #106
Lylu
Raczkowanie

Wink Dot.: rossmann

Od 2 tygodni jestem w posiadaniu kremu z nagietkiem z serii Babydream i... żałuję szczerze, bo skład cudowny, ale komfort używania tego kremu jest dla mnie żaden. Czy wmasowany czy wklepany, zastyga mi na buzi w jakąś skorupę i dziwnie naciąga skórę. Nigdy wcześniej czegoś podobnego z żadnym kosmetykiem nie doświadczyłam. Zastanawiam się, skąd takie moje wrażenia, skoro tyle osób sobie ten krem chwali. Może jeszcze dam mu szansę i spróbuje poużywać mieszając z żelem hialuronowy?

Mam też kremik Liliputz truskawkowy, skład fajny, nawilżenie też, ale zapach... nie do zniesienia jak dla mnie. Absolutnie chemiczny i długo utrzymujący się na twarzy.

Może skuszę się jeszcze na zwykły kremik Babydream, w niebieskim opakowaniu.

Póki co swojego faworyta wśród Rossmanowskich cudów nie znalazłam
Lylu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:08   #107
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

a czy któraś z Was używała może tych nowych chusteczek do demakijażu hydro??
Stary 2009-02-05, 14:51   #108
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Dzisiaj weszłam sobie na niemiecką strone rossmana zobaczyc co tam ciekawego mają.
Jak zobaczyłam serie Altera to aż mi sie smutno zrobiło. Czemu u nas jej jeszcze niema.
Załamanie przyszło jednak później jak zauważułam lotion Isany z 5% mocznikiem, wit. E i masłem shea. Recenzje miał bardzo dobre.
Potem kliknęłam na filtry. Filtry do twarzy, o których juz Monika wspominała, zarówno dla dzieci kinder-sonnencreme 50, seria żółta sonnencreme 20 i seria sonnencreme sensitiv 30.
Nogami sie nakryłam.
Ja chcę do Niemiec

Może w tym roku wprowadza, bo widziałam już spray ochronny do włosów SUN OZON.
Stary 2009-02-06, 13:02   #109
ktsw
Zakorzenienie

a o którym żelu do mycia nagietkowym mowicie?
Po 5 flaszkach rumiankowego babydream strasznie zaczał mnie drażnic zapach i marzę o czyms innym
I u mnie tez ta nowa butelka jest jakas wadliwa, pompka tak pompuje ze polowa żelu wylewa sie dołem - jedyne wyjscie usunąć pompke. Malewam teraz prosto z butli bez pompki ale srednio mi to idzie
ktsw jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 13:18   #110
AniaM69
Zadomowienie

o tym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1111.jpg (17,4 KB, 92 załadowań)
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 14:18   #111
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
o tym
dziekuje

u mnie niestety jeszcze nie widzialam
ze swojej strony polecam sól do kąpieli stóp, taka zielona, stoi na półce ze specyfikami do stóp, cuuudooo
ktsw jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 15:09   #112
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a o którym żelu do mycia nagietkowym mowicie?
Po 5 flaszkach rumiankowego babydream strasznie zaczał mnie drażnic zapach i marzę o czyms innym
I u mnie tez ta nowa butelka jest jakas wadliwa, pompka tak pompuje ze polowa żelu wylewa sie dołem - jedyne wyjscie usunąć pompke. Malewam teraz prosto z butli bez pompki ale srednio mi to idzie
Kupiłam ostatnio 2 butle i jedna była własnie tak wadliwa Wiem, że tanie i strata niewielka, ale mimo wszystko.
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:25   #113
kolumnea
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Yugo, a o które kaspułki Rival de Loop Ci chodzi?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18040 o przeciwzmarszczkowe, czy
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20541 pielęgnacyjne?
Moja mama używała przeciwzmarszczkowych i średnio je sobie chwaliła. Kupiła chyba z 5 zestawów tygodniowych i stwierdziła, że jej nie odpowiadają. Za to jej koleżanka (jakaś 10 lat młodsza) uważa, że są w porządku. Może to zależy od wieku i stanu "zmarszczenia" skóry? Nie są drogie więc możesz spróbować
Miałam kapsułki Q10 - takie sobie, nic specjalnego, lepsze były te nawilżające/hydro. Obecnie kupiłam 2 ampułki minerałów, zobaczymy jak zadziałają, skład całkiem całkiem.
Miałam też kompres na oczy z aloesem R d L, takie okularki, na mnie nie podziałały, w zasadzie nie zrobiły nic.
Potwierdzam działanie serum, tego w buteleczce z pompką, faktycznie nawilża, chociaż wolę serum Farmony Blue L.
Rewelacyjne sa wg mnie wkładki do biustonosza dla matek karmiących, pomimo braku kleju, nie wypadają, dobrze chłoną.
Świetne są waciki do pupy dla dzieci, nie mylić z chusteczkami nawilżającymi, nie rozwarstwiają się po namoczeniu i ta cena... Tylko jakoś szybko znikają z półek i ciężko je dostać.
Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę.
kolumnea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 14:30   #114
Bezcielesna
Rozeznanie

Yugoslawio ktory to ten niemiecki balsam z Isany z mocznikiem? mozesz podac link
bo tak sie sklada ze jak co jakis czas bywam w niemcowni i mam chetke sobie zakupic
cos jeszcze jest ciekawego w niemieckich wydaniach?

dzieki z gory za pomoc

edit: juz znalazlam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 802147_1.jpg (16,8 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez Bezcielesna
Czas edycji: 2009-02-14 o 14:34
Bezcielesna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 17:44   #115
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Tak, tak to ten.
Ja niestety nie bywam w Niemczech i nie mam możliwości go sprowadzić, a strasznie sie napaliłam. Uwielbiam działanie mocznika.
No i filtry, o których pisałam. Sun Ozon do ciała jest świetny.

edit: Kolumnea, widziałam ten kompres na oczy i mnie zainteresował. Ja się jednak skusiłam na kapsułki GAL z Q10.
Ostatnio kupiłam żel Isany do golenia, krem do rąk z aloesem i piankę do włosów rossman.

Edytowane przez yugoslavia
Czas edycji: 2009-02-14 o 17:49
yugoslavia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 19:47   #116
Bezcielesna
Rozeznanie

Yougo na allegro mozesz sobie zamowic, jest tam nawet sprzedawca ktory na Isane, oni bardzo czesto sporwadzaja cos na zamowienie, oczywiscie troche drozej niz w sklepie, ja wielu klientom kupowalam na zamowienie gdy sie kiedys tym zajmowalam
Bezcielesna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 19:52   #117
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Wielkie dzięki za info .
Stary 2009-02-15, 14:26   #118
Modraszka
Zadomowienie

Ja bardzo lubię płyn do kąpieli Babydream z nagietkiem. Skóra po nim jest gładka i jakby nawilżona. Zero podrażnień, żadnego przesuszenia, do tego śliczny zapach Wczoraj użyłam go do mycia twarzy (bo skończył mi się olejek myjący z BU, a nowa paczka jeszcze nie doszła) i w tej roli również spisał się świetnie

Z serii nagietkowej używam też kremu do twarzy. Dobrze nawilża, ale pozostawia na skórze taką dziwną jakby zaschniętą warstwę

Muszę wypróbować jeszcze krem Lilliputz

Modraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 14:49   #119
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
J

Z serii nagietkowej używam też kremu do twarzy. Dobrze nawilża, ale pozostawia na skórze taką dziwną jakby zaschniętą warstwę

Muszę wypróbować jeszcze krem Lilliputz
Moja mama narzeka na podobne wrazenia ale dodaje zelu HA i jest o niebo lepiej choc u mnie ten krem sposuje sie bez problemu to po jakims czasie uzywania odstawilam go bo nie lubie efektu obciazenia jaki czuje

Za to bardzo chwale sobie Babydream Baby Winf&Wettercremeporownywalny efekt z SVR Hydratante przy czym Babydream spokojnie mzna uzywac pod makijaz

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-02-15 o 14:54
Hexxana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 15:31   #120
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Też używam kremu z nagietkiem i bardzo sobie chwale. Pomimo tego, że po nałożeniu wyglądam jak zombie. Świetnie nawilża, a na taką pogodę jaką teraz mamy jest idealny.
Jeszcze po głowie mi chodzi spray do włosów Lilliputz.

edit. Modraszka miło Cię widzieć.

Edytowane przez yugoslavia
Czas edycji: 2009-02-15 o 15:32
yugoslavia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości