Rossmann - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-17, 12:36   #1231
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
A czy wśród mini produktów jest płyn Listerine? Jaka pojemność/cena?
Ja widziałam, niestety mogę Ci tylko powiedzieć, że jest (zielony taki) bo pojemności i ceny nie znam. Ale tak na oko około100ml. Jutro zajrzę i sprawdzę, i napiszę jeśli nikt mnie nie ubiegnie.
Stary 2009-06-18, 09:32   #1232
cath
Raczkowanie

Zgadza się, jest Listerine, 100 ml za niecałe 4 zł

sprawdziłam, za 3,49

Edytowane przez cath
Czas edycji: 2009-06-19 o 12:05
cath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 22:05   #1233
bosti
Zadomowienie

witam naczytałam się tu sporo ciekawych rzeczy no i zaczęłam kupowac te rossmanowe hiciorki. trochę mi się już tego nazbierało w łazience:
1) krem truskawkowy Liliputz ze smokiem (do niedawna sporo ich było w cieszynie) - fajny, lekki, szybko się wchłania ale na twarz mi nie podpasował, za to mój dekolt go polubił
2) krem przeciw odparzeniom BD - żeby go rozsmarowac, to trzeba miec cierpliwośc i wytrwałośc, fajny po depilacji bikini i pach
3) krem nagietkowy z cynkiem - j.w. przy czym jeszcze lepiej łagodzi, czasami posmaruję nim twarz ale niestety mnie zapycha
4) antyperspirant w kulce Isana aloesowy - bardzo pozytywnie mnie zaskczył, skuteczny i łagodny, nie zauważyłam żeby zostawiał białe plamy. dodam, że co do antyperspirantów jestem wyjątkowo wybredna i mało co mi pasuje
5) żel BD niebieski z pompką - polubiliśmy się chociaż uważam, że zapach ma trochę zbyt intensywny
6) nagietkowy żel BD Waschbalsam (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę) - baardzo polubiliśmy się, zmywam nim makijaż, także oczu, skóra po nim jest super, zero podrażnień
7) chusteczki do demakijażu RdL 3w1 - uwielbiam je, miałam już różne innych firm ale te są najlepsze, używam ich na wyjazdach,
8) chusteczki Facelle Intim - czuję po nich piecznienie
9) chusteczki BD te jasnoniebieskie - fajne ale strasznie cienkie
10) zmywacz do paznokci Isana - fajny
11) nawilżany papier toaletowy Vabene - bardzo fajny, ten akurat mnie nie piecze
12) patyczki kosmetyczne Lillibe - jak najbardziej ok
13) filtr Sun Ozon 15 - bardzo fajny, dobrze się wchłania
to chyba tyle, przynajmniej na razie
gdybym przypadkowo nie trafiła na ten wątek jakiś czas temu, to pewnie nawet bym nie spojrzała na kosmetyki rossmanowskie i dalej przepłacała za inne, niekoniecznie lepsze tak więc wyrażam wielką wdzięcznośc za wszystko co tu napisano

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

no tak zapomniałam o pomadce Alterra - jest cudowna pod każdym względem, pozostanę jej wierna
bosti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:14   #1234
Niki_20
Raczkowanie

Jeśli jesteś z Cieszyna to wybierz się do czeskiego Rosmanna, tam mają więcej produktów Alterry, nie tylko pomadki albo do DM-u, tam mają Alverde
Niki_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:19   #1235
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś z Cieszyna to wybierz się do czeskiego Rosmanna, tam mają więcej produktów Alterry, nie tylko pomadki albo do DM-u, tam mają Alverde
podobno zamknęli rossmana w czeskim cieszynie a co to DM?? nie kojarzę
Stary 2009-06-19, 23:37   #1236
Niki_20
Raczkowanie

DM to Drogerie Markt, też niemiecka sieć drogerii,mają naturalną serię kosmetyków Alverde i fajne dziecięce Babylove http://www.dm-drogeriemarkt.cz/
Niki_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 23:51   #1237
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Niki_20 Pokaż wiadomość
DM to Drogerie Markt, też niemiecka sieć drogerii,mają naturalną serię kosmetyków Alverde i fajne dziecięce Babylove http://www.dm-drogeriemarkt.cz/
dziękuję sprawdzę przy okazji następnej wizyty w czechach
Stary 2009-06-23, 11:32   #1238
szyrek
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Witam po biernym przeglądaniu forum chyba czas się przyznać, że jestem nałogową rossmannomaniaczką
Łazienka wygląda jakbym miała 3 dzieci - BD królują!
Ale jedno mnie dziwi (albo umknął mi jakiś post...) - nikt nie pisze o tarce fuss wohl?? gdyby nie ona nie ubrałabym sandałków tego lata
Pozdrawiam
szyrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 11:41   #1239
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Witam po biernym przeglądaniu forum chyba czas się przyznać, że jestem nałogową rossmannomaniaczką
Ale jedno mnie dziwi (albo umknął mi jakiś post...) - nikt nie pisze o tarce fuss wohl?? gdyby nie ona nie ubrałabym sandałków tego lata
Pozdrawiam
moja łazienka tak samo mimo, że dzieciaczków jeszcze nie mam ostatnio jak byłam z moim chłopem w rossmanie i tradycyjnie udałam się do półki dziecięcej, to stwierdził, że teraz pewnie kolej na te dziecięce jedzonka w słoiczkach i potem zamienię się w dziecko jak tak dalej pójdzie
Stary 2009-06-23, 11:51   #1240
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Pozdrawiam
Oj to prawda. Ta tarka jest genialna Kosztuje ok. 3zł, a jest o niebo lepsza od wszystkich scholli, avonów itp Niestety nie tylko ja sobie z tego zdaję sprawę i bardzo ciężko jest mi ją dorwać w pobliskim rossmannie

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:13   #1241
szyrek
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
moja łazienka tak samo mimo, że dzieciaczków jeszcze nie mam ostatnio jak byłam z moim chłopem w rossmanie i tradycyjnie udałam się do półki dziecięcej, to stwierdził, że teraz pewnie kolej na te dziecięce jedzonka w słoiczkach i potem zamienię się w dziecko jak tak dalej pójdzie
u mnie w związku przynajmniej jest równowaga mój luby jest atopowcem, więc ma kosmetyki tylko z tej półki kremów BD chyba wszystkich do rąk używał, ja byłam wierna truskawkowemu ze smokiem teraz się przestawiam na ten z nagietkiem, ale księżniczkowy tez kusi
szyrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 13:44   #1242
bosti
Zadomowienie

mój boi się kremów jak ognia - uważa, że wystarczy się posmarować balsamem po goleniu i finito, mimo to czasami udaje mi się go posmarować truskawkowym ze smokiem i nawet bardzo nie protestuje. za to uwielbia zapach tego tego kremu na mnie

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

a tak swoją drogą to coraz bardziej mnie kusi ten księżniczkowy krem. czy jego zapach jest też taki intensywny jak truskawkowego??
Stary 2009-06-23, 15:39   #1243
Trissa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Oj to prawda. Ta tarka jest genialna Kosztuje ok. 3zł, a jest o niebo lepsza od wszystkich scholli, avonów itp Niestety nie tylko ja sobie z tego zdaję sprawę i bardzo ciężko jest mi ją dorwać w pobliskim rossmannie
No właśnie, też chciałam sobie kupić tę tarkę ale jakoś jej nigdzie nie widziałam. Kupiłam sobie pumeks - oczywiście Fusswohl .
Nie wiecie czy jest dostępny tek puder w kompakcie Synergen? Bo ma bardzo dobre opinie na KWC ale też oczywiście go nie widziałam.
Trissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:26   #1244
Maqua
Zakorzenienie

widziałam go wczoraj, jednak wydaje mi się, że ma nieco inne opakowanie

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
a tak swoją drogą to coraz bardziej mnie kusi ten księżniczkowy krem. czy jego zapach jest też taki intensywny jak truskawkowego??
bardzo ładnie pachnie, mi ten zapach przypomina multiwitaminowy sok tymbark zapach szybko 'lżeje' i zanika
Maqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 16:55   #1245
budyniek90
Rozeznanie

Mój ksieżniczkowy smierdzi Wg mojej mamy pachnie brzoskwinią, ale mi ten zapach bardziej kojarzy się z czyms aptecznym Zapach mojego jest dużo mniej wyczuwalny niż smokowego...
budyniek90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 17:53   #1246
bosti
Zadomowienie

hmm, nie pozostaje nic innego jak przekonać się na własnej skórze
Stary 2009-06-23, 21:09   #1247
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Przyłapałam się ostatnio w R. na myśli, że kombinuję co tu jeszcze z BD zaadaptować do siebie Zakupiłam ostatnio chusteczki podróżne BD (oj w ogóle jak zobaczyłam full wypas półkę z miniaturkami to wpadłam w zachwyt - tyle rzeczy! i w końcu mała pasta do zębów 50 ml aquafresh wow! ) i tak sobie pomyślałam, że nie dość że na basenie na mnie dziwnie patrzą jak się smaruję smokowym kremem to teraz w innych publicznych miejsach będą patrzeć jak się odświeżam dzieciaczkowymi chusteczkami

Widziałam kremy brązujace Rival de loop - ktoś już teścił??
Ineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 22:46   #1248
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Przyłapałam się ostatnio w R. na myśli, że kombinuję co tu jeszcze z BD zaadaptować do siebie Zakupiłam ostatnio chusteczki podróżne BD (oj w ogóle jak zobaczyłam full wypas półkę z miniaturkami to wpadłam w zachwyt - tyle rzeczy! i w końcu mała pasta do zębów 50 ml aquafresh wow! ) i tak sobie pomyślałam, że nie dość że na basenie na mnie dziwnie patrzą jak się smaruję smokowym kremem to teraz w innych publicznych miejsach będą patrzeć jak się odświeżam dzieciaczkowymi chusteczkami
Nie zauważyłam, zeby dziwnie na mnie patrzyli z powodu kremowania rąk kremem dla dzieci itp.
Niedawno byłam na wyjeździe z kolegami i z jednym z nich mieszkałam w jednym pokoju. O dziwo nie skomentował żadnego dziecięcego kosmetyku, nawet kremu cyckowego, który stał na szafce nocnej. Za to rzucił mu się w oczy napis 50+ na kremie z filtrem i pytał przestraszony tym odkryciem czy używam kremu dla kobiet po 50 roku życia
A chusteczek lilliputz używałam na biwaku do wycierania stołu po biesiadowaniu przy grillu Nie wzbudziły zainteresowania ekipy
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:45   #1249
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, zeby dziwnie na mnie patrzyli z powodu kremowania rąk kremem dla dzieci itp.
Niedawno byłam na wyjeździe z kolegami i z jednym z nich mieszkałam w jednym pokoju. O dziwo nie skomentował żadnego dziecięcego kosmetyku, nawet kremu cyckowego, który stał na szafce nocnej. Za to rzucił mu się w oczy napis 50+ na kremie z filtrem i pytał przestraszony tym odkryciem czy używam kremu dla kobiet po 50 roku życia
A chusteczek lilliputz używałam na biwaku do wycierania stołu po biesiadowaniu przy grillu Nie wzbudziły zainteresowania ekipy
Ło, a ten cyckowy to się do rąk nadaje? Muszę spróbować. Ja się właśnie zbieram do zakupu jakiś chusteczek BD ale mają tyle rodzajów(rodzai?) że nie wiem które wybrać ;s

Ile kosztuje butelka 200ml filterka SunOzon, żółtego spf30(albo jakiegoś innego żółtego, stabilnego? Nie spojrzałam jak zwykle.
Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 14:27   #1250
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Własnie kończę chusteczki nagietkowe. Bardzo delikatne. Zero podraznień. Tusz zmywają. Tylko jakoś tak dziwnie nasączone. Albo ja na takie trafiłam. Na brzegach bardzo słabo, ze środka to się prawie wylewa. Zapach taki sam jak reszta serii nagietkowej, ale bardzo intensywny.
Zanim skończy sie promocja na produkty BD chce jeszcze kupic chusteczki z olejkami.
Na rossnet powinny byc ceny filtrów
Stary 2009-06-25, 15:12   #1251
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

A ja się zarejestrowałam, wpisałam dane, wylogowałam, zalogowałam ponownie..i nic..żadnego dbierz prezent:-(

Ja od jakiegoś czasu do mycia paszczy używam właśnie Isany Dusch Ol..pokończyły mi się olejki myjące, a ten jest bardzo delikatny:masuję nim sucha twarzą, potem przecieram bawełnianym mokrym wacikiem i na końcu spłukuje dokładnie wodą. Jestem bardzo zadowolona!

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-20 o 12:52
Narnijkar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 16:22   #1252
adzia2
Raczkowanie

Witam, zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami kupiłam dzisiaj kilka kosmetyków BD, w tym też krem z filtrem 50. Powiedzcie mi proszę, czy ten krem jest tak samo dobry jak Avene 50+, będę bardzo wdzięczna za pomoc.
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:48   #1253
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Własnie kończę chusteczki nagietkowe. Bardzo delikatne. Zero podraznień. Tusz zmywają. Tylko jakoś tak dziwnie nasączone. Albo ja na takie trafiłam. Na brzegach bardzo słabo, ze środka to się prawie wylewa. Zapach taki sam jak reszta serii nagietkowej, ale bardzo intensywny.
Zanim skończy sie promocja na produkty BD chce jeszcze kupic chusteczki z olejkami.
Na rossnet powinny byc ceny filtrów
Właśnie w tym sęk że nie ma, są tylko dzieciaczkowe. Dzięki za info dot. chusteczek. ;p
Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:59   #1254
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adzia2 Pokaż wiadomość
Witam, zachęcona Waszymi pozytywnymi opiniami kupiłam dzisiaj kilka kosmetyków BD, w tym też krem z filtrem 50. Powiedzcie mi proszę, czy ten krem jest tak samo dobry jak Avene 50+, będę bardzo wdzięczna za pomoc.
dla mnie to jak niebo a ziemia, adekwatnie do ceny. I to w kazdej kwestii-skladu, rozprowadzania, wchłaniania itd. Odkad kupilam avenke to babydream stoi zapomniany w łazience. Jednak jezeli ktos akurat cierpi na brak gotówki to polecam
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:14   #1255
adzia2
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedz, wobec tego wiecej go nie kupię
adzia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:25   #1256
ktsw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adzia2 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz, wobec tego wiecej go nie kupię
ale sproboj najpierw wiesz jak to jest z filtrami, kazdemu pasuje co innego
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:21   #1257
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Właśnie w tym sęk że nie ma, są tylko dzieciaczkowe. Dzięki za info dot. chusteczek. ;p
Przepraszam za wprowadzenie w błąd Zadawało mi sie, że widziałam.
Jutro idę do rossmanna to mogę spojrzeć na filtry.

adzia2, ja polubiłam filtr BDDobrze sie rozprowadza, wchłania prawie do matu, nie bieli.
Stary 2009-06-25, 21:25   #1258
change
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Trissa Pokaż wiadomość
No właśnie, też chciałam sobie kupić tę tarkę ale jakoś jej nigdzie nie widziałam. Kupiłam sobie pumeks - oczywiście Fusswohl .
Nie wiecie czy jest dostępny tek puder w kompakcie Synergen? Bo ma bardzo dobre opinie na KWC ale też oczywiście go nie widziałam.
a mnie ten puder w kompakcie jeżeli o tym samym myśle, nie uwiódł..wręcz rozczarował, albo z niego korzystac nie potrafię.. ;P

I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:29   #1259
Malinn
Zakorzenienie

Filtry z tego co kojarze ok 7-8 zl
Stary 2009-06-25, 21:47   #1260
cath
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
A ja się zarejestrowałam, wpisałam dane, wylogowałam, zalogowałam ponownie..i nic..żadnego dbierz prezent:-(
A zaznaczyłaś też newslettera? Jest wymagany, żeby otrzymać prezent
cath jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości