Rossmann - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-15, 16:50   #121
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Dzisiaj weszłam sobie na niemiecką strone rossmana zobaczyc co tam ciekawego mają.
Jak zobaczyłam serie Altera to aż mi sie smutno zrobiło. Czemu u nas jej jeszcze niema.
Załamanie przyszło jednak później jak zauważułam lotion Isany z 5% mocznikiem, wit. E i masłem shea. Recenzje miał bardzo dobre.
Potem kliknęłam na filtry. Filtry do twarzy, o których juz Monika wspominała, zarówno dla dzieci kinder-sonnencreme 50, seria żółta sonnencreme 20 i seria sonnencreme sensitiv 30.
Nogami sie nakryłam.
Ja chcę do Niemiec

Może w tym roku wprowadza, bo widziałam już spray ochronny do włosów SUN OZON.
No właśnie...naprawdę mnie to bardzo irytuje czemu Rossmann tak się ociąga z wprowadzeniem chociażby serii Alterra... Składać ręce do nieba, że chociaż wprowadzają dalszą część serii babydream... To mnie bardzo ucieszyło i dało nadzieję, że może za rok, dwa trafi do nas i alterra... Na razie jest tylko pomadka (może sprawdzają, czy dobrze się sprzedaje )
Zastanawiamłam się kiedyś, czy nie napisać do nich jakiegoś maila z zapytaniem...
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 16:57   #122
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
No właśnie...naprawdę mnie to bardzo irytuje czemu Rossmann tak się ociąga z wprowadzeniem chociażby serii Alterra... Składać ręce do nieba, że chociaż wprowadzają dalszą część serii babydream... To mnie bardzo ucieszyło i dało nadzieję, że może za rok, dwa trafi do nas i alterra... Na razie jest tylko pomadka (może sprawdzają, czy dobrze się sprzedaje )
Zastanawiamłam się kiedyś, czy nie napisać do nich jakiegoś maila z zapytaniem...

O tak, list to dobry pomysł
Albo wystosujemy petycje.
Stary 2009-02-15, 17:03   #123
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moja mama narzeka na podobne wrazenia ale dodaje zelu HA i jest o niebo lepiej choc u mnie ten krem sposuje sie bez problemu to po jakims czasie uzywania odstawilam go bo nie lubie efektu obciazenia jaki czuje

Za to bardzo chwale sobie Babydream Baby Winf&Wettercremeporownywalny efekt z SVR Hydratante przy czym Babydream spokojnie mzna uzywac pod makijaz
To muszę spróbować z żelem HA i może wypróbuję też Wind&Wettercreme Dzięki

Cytat:
edit. Modraszka miło Cię widzieć.
Dzięki Yugo. Ciebie również miło widzieć

Modraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 17:30   #124
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość

Więc mówisz, że ten nagietkowy płyn pod kąpieli jest taki dobry. Zero podrażnień.
No to muszę poczekać na promocję, do tego czasy wykończę Isane med, która jest świetna.
Stary 2009-02-15, 17:43   #125
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
To muszę spróbować z żelem HA i może wypróbuję też Wind&Wettercreme Dzięki

Polecam bo wtedy lepiej sie wchlania i traci jakby swoja "skorupowatosc" a Wind&Wettercreme jest jak znalazl na obecna aure i sezon kaloryferowy-w pierwszej chwili bedzie troche zbyt tępy jezeli chodzi o rozsmarowanie wiec polecam ogrzac w palcach Niby wydaje sie tlusty i gesty ale szybko sie wchlania zostawiajac delikatny glow i makijaz dobrze sie na nim trzyma.
Stary 2009-02-17, 01:17   #126
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Więc mówisz, że ten nagietkowy płyn pod kąpieli jest taki dobry. Zero podrażnień.
No to muszę poczekać na promocję, do tego czasy wykończę Isane med, która jest świetna.
U mnie sprawuje się świetnie To najlepszy kosmetyk do kąpieli/pod prysznic jaki miałam. Polecam

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Polecam bo wtedy lepiej sie wchlania i traci jakby swoja "skorupowatosc" a Wind&Wettercreme jest jak znalazl na obecna aure i sezon kaloryferowy-w pierwszej chwili bedzie troche zbyt tępy jezeli chodzi o rozsmarowanie wiec polecam ogrzac w palcach Niby wydaje sie tlusty i gesty ale szybko sie wchlania zostawiajac delikatny glow i makijaz dobrze sie na nim trzyma.
Rzeczywiście z żelem HA jest o wiele lepiej
A Wind&Wettercreme zakupię przy najbliższej okazji (tzn. wizycie w Rossmanie)

Stary 2009-02-18, 23:50   #127
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Zapraszam do KWC

Rossmann, Babydream, Baby Wind- und Wettercreme (Krem chroniący przed zimnem i wiatrem)

Sama tez zamierzam splodzic recenzje ale jakos weny brak...

_________________________ _________________________ __________________

Modraszko ciesze sie,ze pomoglam
Stary 2009-02-22, 14:16   #128
ktsw
Zakorzenienie

małe pytanie: czy używacie żelu z nagietkiem do mycia? na butelce jest napisane ze to płyn do kąpieli i tak tez zarzekała sie pani w sklepie, prosze o oswiecenie mnie
ja po wczorajszych łowach wróciłam z dwoma żelami do mycia: olejek isany med i ten dla kobiet w ciąży, moj TZ troche sie dziwnie na mnie popatrzył, ale co tam składy maksymalnie proste i"kosmiczna" cena ok 4 zł
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:35   #129
Modraszka
Zadomowienie

Ja stosuję go jako żel pod prysznic i świetnie się sprawdza

Stary 2009-02-22, 14:37   #130
ktsw
Zakorzenienie

no to pewnie bedzie nastepnym moim zakupem, dzieki za odp
Stary 2009-02-22, 14:53   #131
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Olejek Isany Med jest świetny. Tzn. jak dla mnie.
Stary 2009-02-22, 15:19   #132
CherieK
Zadomowienie

Hej
Bardzo interesują mnie filtry Niestety w W-wie chodze do rossmana tylko na Dworcu Wilenskim a nie jest on chyba dobrze zaopatrzony skoro polowy tych rzeczy nie widziałam Moż ektóraś z was jest z Warszawy i powie mi w którym znajdę najwięcej?

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:00   #133
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Olejek Isany Med jest świetny. Tzn. jak dla mnie.
Zastanawiam się, czy wybrać ten olejek Isany czy Nivea...poczytałam recenzje i niektorzy mówia, że to właściwie to samo, a inni, że Nivea jednak bardziej wydajny, bo gęstszy (ale dość drogi)...Hm....chyba zacznę od tańszej Isany tylko muszę wywąchać, która ładniej pachnie: Med czy ta zwykła
Stary 2009-02-23, 12:45   #134
201608040942
Konto usunięte

Polecam do mycia buzi i rak kostke Isana Med. Jest to syndet co widac po skladzie i w uzywaniu sie to potwierdza. Buzia nie sciagnieta jak to bywa po mydle w kostce i nie ma osadu na zlewie jaki sie tworzy gdy z kranu leci twarda woda. Podobno zel w pompce z tej serii tez ma byc dobry do mycia buzi, zwlasczcza takiej na ktorej lubia pojawiac sie niespodzianki.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 13:58   #135
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Polecam do mycia buzi i rak kostke Isana Med. Jest to syndet co widac po skladzie i w uzywaniu sie to potwierdza. Buzia nie sciagnieta jak to bywa po mydle w kostce i nie ma osadu na zlewie jaki sie tworzy gdy z kranu leci twarda woda. Podobno zel w pompce z tej serii tez ma byc dobry do mycia buzi, zwlasczcza takiej na ktorej lubia pojawiac sie niespodzianki.
do jakich cer będzie dobra??
Stary 2009-02-23, 14:42   #136
ktsw
Zakorzenienie

mój pierwszy raz z olejkiem do mycia Isana Med :
zapach srdeni,no i konsystencja faktycznie moglaby byc gęstsza, ale poza tym działanie bardzo fajne. Skóra jest pieknie nawilżona i gdy mam swiadomosc, ze sklad nie jest nafaszerowany róznymi drogeryjnymi smieciami to od razu zapach i konsystencja przestaja mi przeszkadzac ja polecam
Stary 2009-02-23, 14:50   #137
201608040942
Konto usunięte

Ja mam mieszana, naczynkowa i wrazliwa. Do tego po 30-tce wiec cierpie juz na wysuszanie sie w okresie zimowym, pierwsze zmarszczyki tez zaczynaja sie pojawiac. Pod koniec listopada zmienilam myjal na emulsje myjaca od Nivea i wkoncu przestalam sie wysuszac. Przy tej kostce nadal mnie nic nie wysusza. Czasami uzyje toniku od Nivea z tej samej serii co emulsja a czasami nie, a jednak cera zachowuje sie tak samo, wiec mysle ze kazdy moze sprobowac. Kostka nie jest droga, wiec gdyby co to mozna zuzyc ja do ciala czy do mycia rak.
Ja ostatnio wracam do minimalizmu kosmetycznego, ktory stosowalam za nastolatki i mialam wtedy piekna cere. Mylam twarz zwyklym mydlem i tak mi sie znow kostki zachcialo. Mydla wysuszaja, sciagaja cere i szczypia w oczy, do tego ten osad na zlewie... a kostka Isana Med spelnia wszystkie moje oczekiwania. Tworzy gesta piane ktora dobrze sie splukuje, dobrze zmywa makijaz i filtr, nie szczypie w oczy, a specjalnie ich nie zaciskam, a jeszcze produkt nie wdarl mi sie do nich, pory mam czysciejsze i nie cierpie na wysuszenie, ktore mnie dopada gdy myjadlo jest zle dobrane. Jesli nadal tak bede zadowolona( uzywam od tygodnia) to wezma ja ze soba w czerwcu jak pojade do PL. Ciagle narzekalam ze mam za duzo kosmetykow w kufrze, a teraz bede mogla miec jeden do calego ciala hihihi.
A , zapach tez mi sie podoba, jest taki odswiezajacy... no i ta cena... u mnie mniej niz 1€

http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=26082&id=753
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:28   #138
nAtaL!a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Hej
Bardzo interesują mnie filtry Niestety w W-wie chodze do rossmana tylko na Dworcu Wilenskim a nie jest on chyba dobrze zaopatrzony skoro polowy tych rzeczy nie widziałam Moż ektóraś z was jest z Warszawy i powie mi w którym znajdę najwięcej?
nie wiem jak w Warszawie, ale u siebie(Poznan) w okresie zimowym filtorw nie widuje w ogole
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 15:32   #139
piubella
Raczkowanie

ja uwazalm ze sa tam oook produkty. kupuje tam m.in podkład Lirene city matt. kosztuje ok 20 zł i jest bardzo dobry kupuje rowniez lakiery do wlosow szampony odzywki itp.
Stary 2009-02-23, 15:41   #140
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mój pierwszy raz z olejkiem do mycia Isana Med :
zapach srdeni,no i konsystencja faktycznie moglaby byc gęstsza, ale poza tym działanie bardzo fajne. Skóra jest pieknie nawilżona i gdy mam swiadomosc, ze sklad nie jest nafaszerowany róznymi drogeryjnymi smieciami to od razu zapach i konsystencja przestaja mi przeszkadzac ja polecam

Fakt, zapach ma dośc specyficzny, podobnie jak krem do rąk i balsam do ciała.
Ale działanie całkowicie to wynagradza.

CherieK, tak jak pisała Natalia we wcześniejszym poście teraz jest zima i jeśli chodzi o filtry to raczej posucha. Chociaż ostatnio jak byłam u siebie w Rossmanie (jakies dwa tygodnie temu ) to widziałam 20 lub 10, albo ten i ten i balsam po opalaniu juz w nowej flaszce.
Stary 2009-02-23, 22:14   #141
Layila
Zadomowienie

Podreptałam dzisiaj do R. w celu zakupienia zachwalanego przez Was olejku Isana Med. Obok stał Isana Pflege Duschöl, czyli ten 'klasyczny' olejek pod prysznic.
Porównałam z ciekawości składy i są IDENTYCZNE, po prostu wlali ten sam olejek w bardziej apteczną buteleczkę i walnęli napis MED (!?) W związku z czym wzięłam ten w klasycznym opakowaniu, bo sprawiał większą przyjemnośc mojemu zmysłowi wzroku.

Zakupiłam tez moją ukochaną oliwkę do ciała Babydream, która bije na łeb na szyję, ta osławioną HiPP'ową i którą z czystym sumieniem polecam

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2009-02-23 o 22:18
Layila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:49   #142
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Podreptałam dzisiaj do R. w celu zakupienia zachwalanego przez Was olejku Isana Med. Obok stał Isana Pflege Duschöl, czyli ten 'klasyczny' olejek pod prysznic.
Porównałam z ciekawości składy i są IDENTYCZNE, po prostu wlali ten sam olejek w bardziej apteczną buteleczkę i walnęli napis MED (!?) W związku z czym wzięłam ten w klasycznym opakowaniu, bo sprawiał większą przyjemnośc mojemu zmysłowi wzroku.
dokładnie..podejrzewam, że różnią się pewnie zapachem (choć jeszcze nie wąchałam, ale przed zakupem na pewno to zrobię). Komedia po prostu
Stary 2009-02-23, 22:53   #143
Ineso
Matka Smoka

Z filtrów mozna teraz kupić chyba tylko nowości, czyli miniaturki (chyba 20 ml) - jest 10 i 20.

Słodziutkie te wszystkie miniaturki
Ineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 22:59   #144
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Z filtrów mozna teraz kupić chyba tylko nowości, czyli miniaturki (chyba 20 ml) - jest 10 i 20.

Słodziutkie te wszystkie miniaturki

Racja. Miniaturki można kupić. Dobry pomysł z tymi mini produktami.
Stary 2009-02-24, 08:22   #145
effcia82
Zakorzenienie

czy jest jeszcze w rossmannie ten przyrząd do ćwiczenia brzuszków. widziałam go jakiś czas temu w gazetce ale nie wiem czy to najnowsza a gdzieś mi przepadła. czy to w ogóle działa? czy ułatwia ćwiczenie? ja strasznie słabieńka jestem, zero kondycji a sadła przybywa
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:19   #146
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
nie wiem jak w Warszawie, ale u siebie(Poznan) w okresie zimowym filtorw nie widuje w ogole
Cytat:
Fakt, zapach ma dośc specyficzny, podobnie jak krem do rąk i balsam do ciała.
Ale działanie całkowicie to wynagradza.

CherieK, tak jak pisała Natalia we wcześniejszym poście teraz jest zima i jeśli chodzi o filtry to raczej posucha. Chociaż ostatnio jak byłam u siebie w Rossmanie (jakies dwa tygodnie temu ) to widziałam 20 lub 10, albo ten i ten i balsam po opalaniu juz w nowej flaszce.
Dzięki
kurcze mam Lirene 30+ a chciałabym 50 a nigdzie nie widze a podobno jest.
a ogolnie jakis wiekszy, lepiej zaopatrzony we wszystko rossman w Warszawie?

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:08   #147
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
czy jest jeszcze w rossmannie ten przyrząd do ćwiczenia brzuszków. widziałam go jakiś czas temu w gazetce ale nie wiem czy to najnowsza a gdzieś mi przepadła. czy to w ogóle działa? czy ułatwia ćwiczenie? ja strasznie słabieńka jestem, zero kondycji a sadła przybywa
Dziewczyny, to przecież wątek na Biochemii

Polecam zajrzeć do wątku Rossmann na forum plotkowym. Tam są spesjalistki Rossmanomaniaczki, które często służą rzetelna informacją
Stary 2009-02-24, 19:44   #148
calma
Raczkowanie

Po wczorajszym dogłębnym przeanalizowaniu tego tematu zakupiłam dzisiaj: żel do kąpieli Babydream niebieski, płyn do kąpieli Isana z proteinami mleka, olejek pod prysznic IsanaMed, mydełko Babydream i dwie maseczki Rival de Loop oliwkową oraz miodowo-mleczną.
Od dzisiaj zaczynam testowanie, oczywiście dam znać co i jak

Pozdrawiam
calma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:19   #149
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Po wczorajszym dogłębnym przeanalizowaniu tego tematu zakupiłam dzisiaj: żel do kąpieli Babydream niebieski, płyn do kąpieli Isana z proteinami mleka, olejek pod prysznic IsanaMed, mydełko Babydream i dwie maseczki Rival de Loop oliwkową oraz miodowo-mleczną.
Od dzisiaj zaczynam testowanie, oczywiście dam znać co i jak

Pozdrawiam

Calma, bardzo proszę o wrażenia po uzyciu maseczki Rival le Loop oliwkowej. Strasznie mnie korci.
Od piątku jest promocja na żele pod prysznic Babydream: niebieski i calendula

Edytowane przez yugoslavia
Czas edycji: 2009-02-24 o 20:19 Powód: literówka
yugoslavia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:34   #150
calma
Raczkowanie

yugoslavia: nie ma problemu Dzisiaj wieczorem nałożę na pyszczek i dam znać co i jak Maseczki też są teraz tańsze, za moje zapłaciłam 1.19zł
calma jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości