Rossmann - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-06, 20:28   #1471
Shee'naz
Wtajemniczenie

Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Jestem po testach pilniczka Fuss Wohl. Coś czuje, że nie wrócę juz do pumeksu.
Bardzo dobrze ściera, ale delikatnie, nie robi takich zadziorów jak pumeks. Kolejny hit z rossmanna
Zapomniałam dzis o tym pilniku . A tyle osób go chwali, ze muszę wypróbować.
Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w rossmanie. rzeczywiście miniaturek przybyło. skusiłam sie na miniżel pod prysznic dla księżniczek. pachnie ślicznie, jak sok multiwitamina. skład niestety dośc długi ale nie ma SLS, więc powinno być ok
U mnie neistety nie było miniaturek żelu księzniczkowego etc. Za to kupiłam świetne mleczko do ciała Babydream - w promocji 5,99/250 ml
Cytat:
INCI: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Simmondsia Chinensis Oil, Persea Gratissima Oil, Parfum, Cetyl Alcohol, Camomilla Recutita Extract, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycrides Citrate, Sodium Hydroxide
Skład - cud miod i orzeszki . Słyszałam, ze swietnie nawilża bardzo przesuszona skóre i łagodzi podrażnienia po depilacji- wieczorem wypróbuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 789844_1.jpg (16,1 KB, 95 załadowań)
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:04   #1472
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
U mnie neistety nie było miniaturek żelu księzniczkowego etc. Za to kupiłam świetne mleczko do ciała Babydream - w promocji 5,99/250 ml

Skład - cud miod i orzeszki . Słyszałam, ze swietnie nawilża bardzo przesuszona skóre i łagodzi podrażnienia po depilacji- wieczorem wypróbuję
napisz proszę jak się wchłania i czy bardzo tłuste to cudo
bosti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:56   #1473
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
byłam dzisiaj w rossmanie. rzeczywiście miniaturek przybyło. skusiłam sie na miniżel pod prysznic dla księżniczek. pachnie ślicznie, jak sok multiwitamina. skład niestety dośc długi ale nie ma SLS, więc powinno być ok
czy na stronie rossnet można zobaczyć jakie miniaturki są do kupienia??
Stary 2009-09-07, 16:01   #1474
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
napisz proszę jak się wchłania i czy bardzo tłuste to cudo
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, wiec az sie rozpisze na ten temat . Miałam juz 2 kremy z BD (oba w tubkach) i pomijajac fakt, ze sa swietne pielegnacyjnie - sa tępe w rozsmarowywaniu. Z tym mleczkiem jest zupełnie inaczej. Bardzo lekka konsystenja- wchłania sie idealnie (chyba w zyciu zadnego balsamu moje ciało tak nie spiło ). Żadnej tłustej warsty.
Dodatkowo mleczko sie fajnie spisuje z juvitem, ktory jak dodawałam do innych smarowidel to sie cała kleiłam. Razem z lotionem BD niemalże wcale. Zapahc taki jak lubie - "kremowy", nie nachalny. Polceam, zwłaszcza , ze teraz jest w promocji
Stary 2009-09-07, 16:20   #1475
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
czy na stronie rossnet można zobaczyć jakie miniaturki są do kupienia??
nie widziałam na stronce miniaturek. w sklepie jest ich już sporo, kilka rodz. past do zębów, płyn do płukania ust, toniki, pianka do mycia twarzy, żele pod prysznic, odżywki do włosów, balsamy do ciała, krem do stóp, różne dziecięce i pewnie jeszcze jakieś, o których zapomniałam. można się kompleskowo wyposażyc na wyjazd na początku lata były też filtry, ale już niestety zniknęły
dzisiaj wypróbowałam żel księżniczkowy. bardzo delikatny, dobrze się pieni, nie wysusza, ślicznie pachnie-owocowo, nie nachalnie. ma takie błyszczące, jakby hologramowe drobinki-spłukują się i nic nie zostaje na skórze, więc nie ma efektu bombki generalnie bardzo mi przypadł do gustu i pewnie zakupię pełnowymiarowe opakowanie

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, wiec az sie rozpisze na ten temat . Miałam juz 2 kremy z BD (oba w tubkach) i pomijajac fakt, ze sa swietne pielegnacyjnie - sa tępe w rozsmarowywaniu. Z tym mleczkiem jest zupełnie inaczej. Bardzo lekka konsystenja- wchłania sie idealnie (chyba w zyciu zadnego balsamu moje ciało tak nie spiło ). Żadnej tłustej warsty.
Dodatkowo mleczko sie fajnie spisuje z juvitem, ktory jak dodawałam do innych smarowidel to sie cała kleiłam. Razem z lotionem BD niemalże wcale. Zapahc taki jak lubie - "kremowy", nie nachalny. Polceam, zwłaszcza , ze teraz jest w promocji
ech kusisz Shee'naz kusisz i to bardzo kusicielko
Stary 2009-09-07, 16:24   #1476
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Czuję się skuszona... Właściwie i tak chciałam wypróbować jakiś dziecięcy balsam jak skończę moją Isanę Med.
Całe szczęście, że kosmetyki BD są niedrogie, bo bym przez Was zbankrutowała
poison.iv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:27   #1477
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
nie widziałam na stronce miniaturek. w sklepie jest ich już sporo, kilka rodz. past do zębów, płyn do płukania ust, toniki, pianka do mycia twarzy, żele pod prysznic, odżywki do włosów, balsamy do ciała, krem do stóp, różne dziecięce i pewnie jeszcze jakieś, o których zapomniałam. można się kompleskowo wyposażyc na wyjazd na początku lata były też filtry, ale już niestety zniknęły
dzisiaj wypróbowałam żel księżniczkowy. bardzo delikatny, dobrze się pieni, nie wysusza, ślicznie pachnie-owocowo, nie nachalnie. ma takie błyszczące, jakby hologramowe drobinki-spłukują się i nic nie zostaje na skórze, więc nie ma efektu bombki generalnie bardzo mi przypadł do gustu i pewnie zakupię pełnowymiarowe opakowanie
dziękuję za info chcę się właśnie zaopatrzyć w taki zestaw który mam zamiar zostawić u rodziny w warszawie kiedy będę przyjeżdżać na zjazdy to nie będę musiała ciągać wszystkiego, a pełnowymiarowych opakowań nie zdążę zużyć a poza tym zagracę im łazienkę szkoda że nie ma oferty na stronie, mogłabym się zorientować co jest i zrobić listę zakupów
Stary 2009-09-07, 16:44   #1478
bosti
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziękuję za info chcę się właśnie zaopatrzyć w taki zestaw który mam zamiar zostawić u rodziny w warszawie kiedy będę przyjeżdżać na zjazdy to nie będę musiała ciągać wszystkiego, a pełnowymiarowych opakowań nie zdążę zużyć a poza tym zagracę im łazienkę szkoda że nie ma oferty na stronie, mogłabym się zorientować co jest i zrobić listę zakupów
proszę bardzo z tego co mi się jeszcze przypomniało to chusteczki do demakijażu i szampony. ja się najbardziej ucieszyłam z mini past do zębów, bo tego mi zawsze brakowało na wyjazdy. pozostałe kosmetyki zbierałam najczęściej z gazet albo dostawałam większe ilości próbek od koleżanek ze sklepów kosmetycznych, a pasty nigdy małej nie mogłam zdobyc
Stary 2009-09-07, 19:24   #1479
201608040942
Konto usunięte

A ja mysle od 2 dni nad zakupem blyszczyka Alterra i chyba jutro sie skusze.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:08   #1480
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
ech kusisz Shee'naz kusisz i to bardzo kusicielko
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Czuję się skuszona... Właściwie i tak chciałam wypróbować jakiś dziecięcy balsam jak skończę moją Isanę Med.
Całe szczęście, że kosmetyki BD są niedrogie, bo bym przez Was zbankrutowała
To jeszcze Was pokusze
Kiedys wyprobowałam balsam Hipp, ale nie zachwycił mnie i kosztował parenascie złotych , wiec dałam sobie z nim spokoj . Jest dosc dobry, ale szału nie ma jak dla mnie.
Natomiast ten BD i smiesznie tani i rzeczywiscie odzczuwa sie roznice pomiedzy nim a "dorosłymi balsamami" na korzysc !
Wydaje mi sie, ze ta fajna konsystencja bierze sie z tego, ze w mleczku nie ma ani parabenów, ani oleju mineralnego, isopropulu palmitate czy sylikonów tak jak w reszcie balsamów. Wiekszosc składu stanowia olejki, ekstrakty, witaminy i lecytyna
Własnie sobie uswiadomiłam, ze gdyby siec Rossmanna została kiedys zamknieta, bede załamana - tyle kosmetykow, dostepnych tylko tam, stalo sie moimi niezbednikami
Stary 2009-09-08, 13:12   #1481
Kostka09
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Wrzucisz jego skład? Chciałabym spojrzeć
wrzucam sklad liliputza dla piratów

aqua,sodium coco - sulfate, cocamido-propyl betaine, polyglyceryl-4 caprate, panthenol, cocamidopropyl, hydroksysultaine, hydroksypropyltrimonium honey, sodium cocopolyglucose tetrate, hydroksypropyl guar hydroksy-propyltrimonium chloride, polyquaternium-7, coco alkohol, citric acid, sodium sulfate, sodium chloride, sodium benzoate, methyl paraben, denatonium benzoate, parfum, cl 42051

i jak to sie prezentuje
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
jaki ma zapach?
zapachu nie umiem okreslic, jest przyjemny swierzy i nie tak slodki jak te rozowe, mnie sie podoba.

ogolnie zel jest bardzo fajny, nie wiem jak ze skladem???
jest gesty i nawet ciezko go wylac z butelki jest taki gumowy"wchodzi z powrotem" do butelki ale przez to jest bardziej wydajny, ja bede go kupowala, jako zel i szmpon na wyjazdy jest swietny
Kostka09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:18   #1482
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
To jeszcze Was pokusze
Kiedys wyprobowałam balsam Hipp, ale nie zachwycił mnie i kosztował parenascie złotych , wiec dałam sobie z nim spokoj . Jest dosc dobry, ale szału nie ma jak dla mnie.
Natomiast ten BD i smiesznie tani i rzeczywiscie odzczuwa sie roznice pomiedzy nim a "dorosłymi balsamami" na korzysc !
Wydaje mi sie, ze ta fajna konsystencja bierze sie z tego, ze w mleczku nie ma ani parabenów, ani oleju mineralnego, isopropulu palmitate czy sylikonów tak jak w reszcie balsamów. Wiekszosc składu stanowia olejki, ekstrakty, witaminy i lecytyna
Własnie sobie uswiadomiłam, ze gdyby siec Rossmanna została kiedys zamknieta, bede załamana - tyle kosmetykow, dostepnych tylko tam, stalo sie moimi niezbednikami
Nie tylko Ty. Wszystkie byśmy rozpaczały.
A na balsam BD mnie skusiłaś. Wcześniej miałam zamiar kupić właśnie Hippa, ale skoro piszesz, że BD lepszy i do tego tańszy, to kupie najpierw jego
Swoją drogą chyba niedługo całkiem przerzucę się na dziecięce kosmetyki. Obecnie mam 4 kremy BD i 2 Lilliputzy + spray do włosów i chcę więcej
poison.iv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:17   #1483
Gosiurek
Wtajemniczenie

Dziś widziałam krem Isana do rąk z 5% mocznikiem (jakaś nowość) Czy ktoś już używał? Jakie wrażenia?
Gosiurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:48   #1484
audreyhorne
Przyczajenie

Witam
Ja to właściwie chciałam podziękować za wskazanie niedrogich "zamienników" niemalże do wszystkiego. Po przeczytaniu całego chyba wątku wczoraj i dziś byłam w R. i kupiłam:
- tonik bezalkoholowy Rival de loop, przetestowany - wynik pozytywny;
- krem nagetkowy z cynkiem, przetestowany na dekolcie i ramionach, po jednym razie jak najbardziej pozytyw
- krem księżniczkowy do torebki - do rąk super - uwielbiam takie co to się szybciutko wchłaniają;
- pomadka alterra - bardzo fajna;
-żel facelle do peelingu kawowego i nie tylko.
- malutkie chusteczki z nagietkiem 10szt., bo innych chusteczek babydream używam z powodzeniem od dawna.
To tyle...na razie. Chcę jeszcze kupić szampon babydream i jakiś dziecięcy balsam jak się skończą zapasy. I mam jeszcze pytanie, jak to jest z tym sprayem księżniczkowym do włosów, jest sens go kupować? Co złego może zrobić alkohol w składzie? Bo ja się nie znam jeszcze za bardzo na składnikach.
audreyhorne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:24   #1485
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez audreyhorne Pokaż wiadomość
Witam
Ja to właściwie chciałam podziękować za wskazanie niedrogich "zamienników" niemalże do wszystkiego. Po przeczytaniu całego chyba wątku wczoraj i dziś byłam w R. i kupiłam:
- tonik bezalkoholowy Rival de loop, przetestowany - wynik pozytywny;
- krem nagetkowy z cynkiem, przetestowany na dekolcie i ramionach, po jednym razie jak najbardziej pozytyw
- krem księżniczkowy do torebki - do rąk super - uwielbiam takie co to się szybciutko wchłaniają;
- pomadka alterra - bardzo fajna;
-żel facelle do peelingu kawowego i nie tylko.
- malutkie chusteczki z nagietkiem 10szt., bo innych chusteczek babydream używam z powodzeniem od dawna.
To tyle...na razie. Chcę jeszcze kupić szampon babydream i jakiś dziecięcy balsam jak się skończą zapasy. I mam jeszcze pytanie, jak to jest z tym sprayem księżniczkowym do włosów, jest sens go kupować? Co złego może zrobić alkohol w składzie? Bo ja się nie znam jeszcze za bardzo na składnikach.
nie jestem znawczynią ale wydaje mi się ze może wysuszyć włosy
Stary 2009-09-09, 16:40   #1486
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

mialam to mleczko babydream pare razy, uwielbiam ten zapach ladnie sie wchania,nawilza, super, wracam do niego co jakis czas

poza tym bardzo bardzo lubie mleczko isana (niebiesko biale opakowanie) http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13950 , gesty tłusty ale wchlania sie szybko i ladnie nawilza, wielki i tani no i ten zapach
Stary 2009-09-09, 17:07   #1487
Fuzukatsu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Dziś widziałam krem Isana do rąk z 5% mocznikiem (jakaś nowość) Czy ktoś już używał? Jakie wrażenia?
Jak wygląda tubka?
Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:41   #1488
shiral
Zadomowienie

Shee'naz no gdzie nie wejdę to widzę Twoje posty jak kusisz na rosmanowskie cuda Jak tak dalej będzie to moja wypłata bardzo bardzo bardzo niska będzie mi ciągle przepadac z kretesem.
Stary 2009-09-09, 20:30   #1489
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez shiral Pokaż wiadomość
Shee'naz no gdzie nie wejdę to widzę Twoje posty jak kusisz na rosmanowskie cuda Jak tak dalej będzie to moja wypłata bardzo bardzo bardzo niska będzie mi ciągle przepadac z kretesem.
Całe szczescie chociaz, ze rossmannowskie produkty są w miarę tanie
Noo... rossmann powinien mi odpalic kwote za reklame
Ale ja po prostu lubie sie dzielic fajnymi odkryciami kosmetycznymi , niech ktoś tez na tym skorzysta
Stary 2009-09-09, 21:17   #1490
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

Ja ostatnio kupilam:
-chusteczki BD w zielonym opakowaniu
-zapas żelu uniwersalnego BD
-oliwke Hipp, niby "Nowa formuła Bio olejków" czy coś, a skład ten sam xD
-krem nagietkowy BD
-Isana balsam do ciala z aloesem
A mam zamiar jeszcze ten balsam BD, krem BD zwykly, krem dla ksiezniczek, oliwke BD...

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:22   #1491
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupilam:
-chusteczki BD w zielonym opakowaniu
-zapas żelu uniwersalnego BD
-oliwke Hipp, niby "Nowa formuła Bio olejków" czy coś, a skład ten sam xD
-krem nagietkowy BD
-Isana balsam do ciala z aloesem
A mam zamiar jeszcze ten balsam BD, krem BD zwykly, krem dla ksiezniczek, oliwke BD...
Balsam BD polecam, polecam, polecam
co do oliwki Hipp, skład ten sam cyzli superowy, ale zmienilo sie chyba zamkniecie na wygodniejsze? Ja mam jeszcze to stare
Stary 2009-09-10, 20:45   #1492
bosti
Zadomowienie

no i skusiłaś mnie Shee'naz na to mleczko BD i dzięki Ci za to bo jest cudne konsystencja świetna, wchłanianie super, a zapach prześłiczny!! nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z wakacjami nad morzem posmarowałam się na próbę i teraz się ciągle wącham tak mi się podoba
Stary 2009-09-10, 21:22   #1493
Gosiurek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Jak wygląda tubka?
Z tego co pamiętam, to czerwono-biała, Przy cenie zaznaczone było że nowość, kosztowało chyba z 5zł
Gosiurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 11:25   #1494
ktsw
Zakorzenienie

a które nawilżające husteczki są wg was najlepsze?? tyle sie tego teraz porobiło ze nie wiem które wybrac. Miałam kiedys takie stare babydream niebieskie i byly beznadziejne, twarde, szybko wysychały i w ogole blee.
Widze ze dużo wizażanek kupuje husteczki, które polecacie?
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 14:32   #1495
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a które nawilżające husteczki są wg was najlepsze?? tyle sie tego teraz porobiło ze nie wiem które wybrac. Miałam kiedys takie stare babydream niebieskie i byly beznadziejne, twarde, szybko wysychały i w ogole blee.
Ja polecam z BD extrasensitive - są w biało rozowym opakwoaniu
Stary 2009-09-11, 14:55   #1496
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Ja mam te z olejkami. Chwale sobie, dobrze zmywają tusz, bo tylko do tego ich używam. Kiedyś miałam te niebieskie i extrasensitive i do tych ostatnich mam zamiar wrócić, sa zdecydowanie najlepsze.
Stary 2009-09-11, 14:56   #1497
ktsw
Zakorzenienie

z jakimi olejkami?
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:21   #1498
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
z jakimi olejkami?

Coś takiego:
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...5&prId=32756#1
Stary 2009-09-11, 15:29   #1499
Trissa
Raczkowanie

Chusteczki z olejkami zawierają olej canola i jojoba. Ja ich używałam dla dziecka i były rewelacyjne. Nie trzeba już niczym kremować. Muszę znowu je kupić. Na razie przetestowałam extrasensitive i te z balsamem i ze wszystkich byłam zadowolona. Ale najfajniejsze to te z olejkami. Zresztą dla dziecka kupiłam wyłącznie kosmetyki BD. Na razie do kąpieli używam płynu do kąpieli Extrasensitive, ale mam też oliwkę, uniwersalny żel, kremy Extrasensitive (z cynkiem i bez), przeciw odparzeniom, nagietkowy z cynkiem. Jeszcze muszę przetestować chusteczki nagietkowe.
Trissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:23   #1500
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to czerwono-biała, Przy cenie zaznaczone było że nowość, kosztowało chyba z 5zł

http://www.rossmann.de/DesktopModule...d=60219&id=753
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości