Rossmann - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-29, 21:00   #2761
cotka
Zadomowienie

Dot.: rossmann

a gdzie leza te kremy do twarzy z mocznikiem, bo nie widzialam
Stary 2010-03-29, 21:36   #2762
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-34...awilzajacy.htm

i jest jeszcze z serii dla dojrzalej cery
http://www.nivea.de/products/extended/4021

ale ten jak by mniej tonowal jest bardzij przejzysty i nie zdecydowalam sie go zakupic.

Ten LRP to mialam probke kolor 01 i nie przypadl mi do gustu, w aptece zrobiono mi odlewke kolor 02 i byl juz lepszy, ale ciagle mi cos w nim nie gralo. Nivea u mnie lepszy, dobrze sie laczy z cera i nie splywa, nawet idzie na niego filtry nalozyc i sie nie slizga po skurze. Tak samo zasycha Alterra, ale jest ciemniejsza i jakos w zimie probowalm uzyc jej 2 razy, ale za szybko zsachnela , zrobily mi sie plamy i bardzo zamtowila. Ciezko bylo dosmarowac sie zeby plam nie bylo, wiec postanowilam wyporbowac latem jak moja cera nie ebdzie potrzebowac tresciwszych kremow.

Moni dziekuje bardzo,przeczytalam jeszcze raz sobie Twoja recenzje i zdecyduje sie na zakup
Stary 2010-03-29, 22:20   #2763
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a gdzie leza te kremy do twarzy z mocznikiem, bo nie widzialam
Ja go wypatrzyłam na półce obok innych kremów w tym Rossmanowych Rival coś tam i obok maseczek

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:27   #2764
zetafon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja go wypatrzyłam na półce obok innych kremów w tym Rossmanowych Rival coś tam i obok maseczek
ja w 2 rossmannach widziałam na samym dole koło rivalów.

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:11   #2765
johambina
Zakorzenienie

GG do johambina

witajcie
ja z pytanie z serii wariackich
która z was kupowała podpaski facelle? i które są "fajniejsze"? te sensitive czy te zwykłe?

"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:28   #2766
effcia82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
witajcie
ja z pytanie z serii wariackich
która z was kupowała podpaski facelle? i które są "fajniejsze"? te sensitive czy te zwykłe?
ja używałam tylko takich w zielonożółtym opakowaniu - ze skrzydełkami, z miękką powłoczką. są fajne trzeba tylko uważać przy odrywaniu bo skrzydełka się odrywają
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 08:41   #2767
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
ja używałam tylko takich w zielonożółtym opakowaniu - ze skrzydełkami, z miękką powłoczką. są fajne trzeba tylko uważać przy odrywaniu bo skrzydełka się odrywają
Ja też tych. Zużyłam już tony i nigdy mi się skrzydełko nie oderwało.
Ineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:07   #2768
emma-e4
Wtajemniczenie

ja też nie znam tych sensitive, ale te zwykłe nie odbiegają wg mnie jakością od always
są tanie, cieniutkie i mają miękką, bawełnianą powłoczkę a nie tą ceratową jak always
w ogóle i podpaski i tampony facelle są dobre, wkładki już troche mniej ale za to bardzo opłacalne
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:45   #2769
johambina
Zakorzenienie

GG do johambina

no właśnie te żółto-zielone miałam na myśli pisząc sensitive bo chyba na nich coś takiego pisze.... czy soft....coś tam
ja wkładki używam i wg mnie są ok

"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 10:03   #2770
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja mam ten krem na dzień i mimo iz mam cere mieszaną to mam ściagniętą buzie po nim. Szkoda, bo poza tym bardzo miła buzia w dotyku i matuje jakby, nie wiem, jak to ująć
rozumiem, też mam ten na dzień. Innych akurat nie było. Zaskoczył mnie ten mat, krem dosyć gęsty, a twarz się nie błyszczy. Niby nawilżona, a z zewnątrz sucha. Ja go stosuje na noc, na dzień używam Avy
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:03   #2771
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
rozumiem, też mam ten na dzień. Innych akurat nie było. Zaskoczył mnie ten mat, krem dosyć gęsty, a twarz się nie błyszczy. Niby nawilżona, a z zewnątrz sucha. Ja go stosuje na noc, na dzień używam Avy
No własnie, u mnie też na noc nie było twarz sie nie błysczy, mat jest, w dotyku miła skóra, ale jak ruszam policzkami to czuję ściagnięcie dziwne to takie i mi szkoda, że to ściagnięcie mam

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:15   #2772
Shee'naz
Wtajemniczenie

Ponoć pojawiła sie u nas woda termalna Rival de Loop, ale jakoś na stronie niemieckiej Rossmanna jej nie widze Ciekawam tej nowości

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-03-30 o 16:37
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:09   #2773
201608040942
Konto usunięte

co ty jaka termalka, od woda i aloes ma w srodku to wszystko. Chodz jak ktos dobrze reaguje na aloses( nie uczula go) to moze zsatapic sobie termalke z apteki. Ja kiedys kupilam i pouzywalam. odczuwalam lekkie nawilzenie czego po termalce nie ma i nie rozumiem tych zachwytow w recenzjach ze niby nawilza. Do tego jak termalka lagodzila, a ze zapisalam sie do klubi Avene i dostalam za darmo ichnia termalke to dalam reszte koleznace na wyprobowanie. Nie uzywam teraz takich wod regularnie, wiec mam ta Avene i mam, ale przyznam sie ze ten duzo tanszy spray z RdL byl niczego sobie.
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:38   #2774
gad
Rozeznanie

macalam ostatnio ten spray, chyba 6.90 kosztuje, w srodku woda i aloes, myslalam zeby kupic do odswiezania twarzy w ciagu nia, aloes mnie nie podraznia. moze dzis kupie i wyprobuje to podziele sie wrazeniami

mam porownanie do termalki avene, iwostinu, lrp i wody beauty formula,wiec bedzie przekrojowo

ps nie wiem czy we wszystkich rossach jest, ale na marszalkowskiej i przy pl zbawiciela na pewno (wawa)

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 17:43   #2775
Shee'naz
Wtajemniczenie

Przypuszczłam, ze to jakis produkt termalko podobny
Ale, ze ostatnio termalka słuzyła mi głownie do spryskiwania szybko zasychajacych maseczek, do tego celu wystarczyłby taki spray Rival de Loop. A moze ktoś podac linka do kwc?

Edit: znalazłam fote

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-03-30 o 17:48
Stary 2010-03-30, 17:46   #2776
gad
Rozeznanie

wiesz, co , na pewno termalko podobny, ale mialam juz dwa takie - z soraya i z hmm fitomedu? i o wiele lepiej mi sluzyly niz termalki, poza tym taka np avene ja baaaardzo szybko zuzywam.. uzywam glownie do psikania w dzien na makijaz , potem osuszam chusteczka i ewentualnie miziam pudrem matujacym gdzie trzeba , twarz zmeczona od komputera momentalnie wyglada lepiej no i do glinek tez, ale do glinek czesto uzywam zwyklej naleczowianki przelanej w rozpylacz i polecam ten sposob, sprawdza sie bez zarzutu

Stary 2010-03-30, 17:54   #2777
Shee'naz
Wtajemniczenie

gad też wyprobowałam zachwalaną wode Avene, a takze Vichy i Iwostinu - i w moim odczuciu nie ma miedzy nimi wielkiej roznicy, poza innymi rozpylaczami (najbardziej mi odpowiadajaca mgielke daje Avene) . Obecnie wydaje mi sie to zbednym wydatkiem. W tej roli sprawdzaja sie dobrze hydrolaty, czy tak jak piszesz woda mineralna

Ostatnio znalazłam też taka wode, ktora chetnie wyprobuje
http://www.gorvita.com.pl/rabka_spa_spray.html, kosztuje w aptece ok 12 zł.
Lubie aloes, wiec chetnie kupie wode RdL jak ją znajde, bo nie rzuciła mi sie w oczy poki co
Stary 2010-03-30, 18:05   #2778
gad
Rozeznanie

avenka jest spoko, ale iwostin mnie okrutnie podraznia, az mnie ciarki przechodza jak sobie przypomne - myslalam ze wydrapie sobie twarz

Stary 2010-03-30, 18:30   #2779
Peggys
Raczkowanie

Narobiłyście mi ochoty na ten olejek Isany, leń jestem i nie chce mi się nigdy cackać z balsamami,chyba że naprawdę mi się już nudzi
Dziwne,nigdy nie zwróciłam na niego uwagi.
Ojj jak ja nie lubię patrzeć po rossmanowskich wizytach w portfel,zawsze się jeszcze kilka rzeczy weźmie,a wchodząc po jedną
Peggys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 18:51   #2780
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
gad też wyprobowałam zachwalaną wode Avene, a takze Vichy i Iwostinu - i w moim odczuciu nie ma miedzy nimi wielkiej roznicy, poza innymi rozpylaczami (najbardziej mi odpowiadajaca mgielke daje Avene) . Obecnie wydaje mi sie to zbednym wydatkiem. W tej roli sprawdzaja sie dobrze hydrolaty, czy tak jak piszesz woda mineralna

Ostatnio znalazłam też taka wode, ktora chetnie wyprobuje
http://www.gorvita.com.pl/rabka_spa_spray.html, kosztuje w aptece ok 12 zł.
Lubie aloes, wiec chetnie kupie wode RdL jak ją znajde, bo nie rzuciła mi sie w oczy poki co
Wyprobowania jest godna, moze przypasi i zastapoi droga termalke.

A ja zapomnialam wam napisac, ze krece sie od jakiegos czasu kolo ichnij filtrow Sunozon. Owszem kiedys mialam mleczko do dzieci jeszcze w starym opakowaniu SPF 50 i na tym moja przygoda sie z tymi filtrami skonczyla. Przechodze kryzys filtrowy i tak sobie pomyslalam, ze moze jednak taki filtra twarzowy i z Rossmanna o SPF 30 wystarczy na gebe? W zimie spewnoscia, ale moze i latem, wkocnu to warunki miejskie i sie nie opalam. Przez zimie nie uzywalam regularnie filtra i doszlam do wnioskow ze moje wielkie i rozpulchnione pory to wina filtra ( uzywam mlaczka cielesnego Avene). Sluzy mi i to bardzo ten filtr, ale od roku pory jak kratery i to nawet na czole. wygladam nie fajnie, na taka zmeczona. jeszcze w upaly bym rozumiala, bo buzia sie wted ybardzij porci i tlusci, ale w zimie? Pomyslalam ze jak bym znalazla cos gebowego co jest lekkiego i nie kosztuje majatku to bym sie na taki maly filtr (50ml) przestawila, ale jest problem. W Rossmannie najwiekszy filtra gebowy to SPF 30, nie ma nic z 50. Sunozon ma taki gebowy filtr i pisze na nim matujac , nie ma lakoholu ani konserwantow i pomyslalam sporbuje. Za niecale 4€ to mozna sprobowac, nie trzeba go wstrzasac jak te apteczne. Fakt ze chcialabym SPF 50, ale tych aptecznych 50-tek nie nakaldam juz w ilosci 2,5ml, a mniej, wiec chyba na to samo wyjdzie.Jutro zaczynam testy.

Do tego przypomnialo mi sie ze ktos kiedys sie mnie pytal czy w niemieckim Rossmannie nadal jest spraj brazujacy i dzis patrzac na filtry, spojrzalan na brazery i tak spraj byl, ale do ciemnej karnacji.
Stary 2010-03-30, 19:13   #2781
magrat16
Zakorzenienie

a ile kosztuje ta termalka?
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:52   #2782
akisia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
a ile kosztuje ta termalka?
Ok 7 zł
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:03   #2783
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

No Dziewczyny, jak zawsze kusicie jakąs nowością. Bardzo mnie zaintrygowała ta pseudotermalka Rival de loop. Co prawda - nigdy nie używałam wody termalnej (nawet toniku nie uzywam..), ale od razu mi w głowie zaświtała myśl, że jak to jest woda z aloesem tylko, to można by cos do nije dolać, np. olejek kokosowy albo miód (tylko, czy się nie skrystalizuje i w ogóle....), aby otrzymać ciekawą odżywkę do włosów w spraju co o tym myślicie?
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:24   #2784
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja zapomnialam wam napisac, ze krece sie od jakiegos czasu kolo ichnij filtrow Sunozon. Owszem kiedys mialam mleczko do dzieci jeszcze w starym opakowaniu SPF 50 i na tym moja przygoda sie z tymi filtrami skonczyla. Przechodze kryzys filtrowy i tak sobie pomyslalam, ze moze jednak taki filtra twarzowy i z Rossmanna o SPF 30 wystarczy na gebe? W zimie spewnoscia, ale moze i latem, wkocnu to warunki miejskie i sie nie opalam. Przez zimie nie uzywalam regularnie filtra i doszlam do wnioskow ze moje wielkie i rozpulchnione pory to wina filtra ( uzywam mlaczka cielesnego Avene). Sluzy mi i to bardzo ten filtr, ale od roku pory jak kratery i to nawet na czole. wygladam nie fajnie, na taka zmeczona. jeszcze w upaly bym rozumiala, bo buzia sie wted ybardzij porci i tlusci, ale w zimie? Pomyslalam ze jak bym znalazla cos gebowego co jest lekkiego i nie kosztuje majatku to bym sie na taki maly filtr (50ml) przestawila, ale jest problem. W Rossmannie najwiekszy filtra gebowy to SPF 30, nie ma nic z 50. Sunozon ma taki gebowy filtr i pisze na nim matujac , nie ma lakoholu ani konserwantow i pomyslalam sporbuje. Za niecale 4€ to mozna sprobowac, nie trzeba go wstrzasac jak te apteczne. Fakt ze chcialabym SPF 50, ale tych aptecznych 50-tek nie nakaldam juz w ilosci 2,5ml, a mniej, wiec chyba na to samo wyjdzie.Jutro zaczynam testy.
.
U nas jeszcze nie ma filtrów. A twarzowych w ogóle nie było. No, ale 30 to troche mało
Ineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:29   #2785
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
No Dziewczyny, jak zawsze kusicie jakąs nowością. Bardzo mnie zaintrygowała ta pseudotermalka Rival de loop. Co prawda - nigdy nie używałam wody termalnej (nawet toniku nie uzywam..), ale od razu mi w głowie zaświtała myśl, że jak to jest woda z aloesem tylko, to można by cos do nije dolać, np. olejek kokosowy albo miód (tylko, czy się nie skrystalizuje i w ogóle....), aby otrzymać ciekawą odżywkę do włosów w spraju co o tym myślicie?
Patrząc na zdjęcie wydaje mi się, że nie można go otworzyć (chyba opakowanie jak dezodorant - pod ciśnieniem)
Stary 2010-03-31, 00:10   #2786
Shee'naz
Wtajemniczenie

Termalka RdL doczekała sie już nawet krotkiego artykuliku
http://www.dlalejdis.pl/urod/17-zapa...ergia-w-sprayu . Swoja droga ciekawe ile ma ml? Przypuszczam, ze 100-150, ale cięzko sie ze zdjecia zorientować

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-03-31 o 00:13
Stary 2010-03-31, 00:42   #2787
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Patrząc na zdjęcie wydaje mi się, że nie można go otworzyć (chyba opakowanie jak dezodorant - pod ciśnieniem)
Uuu, pewnie masz rację, w ogóle tego z początku nie wziełam pod uwagę, dzięki za uświadomienie

I tak oto plany mojej "radosnej tworczości" legły w gruzach..:/
Niemniej taki spray latem może się przydać..
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:44   #2788
Bruja
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Termalka RdL doczekała sie już nawet krotkiego artykuliku
http://www.dlalejdis.pl/urod/17-zapa...ergia-w-sprayu . Swoja droga ciekawe ile ma ml? Przypuszczam, ze 100-150, ale cięzko sie ze zdjecia zorientować
ma tylko 75 ml, właśnie wczoraj ją kupiłam i będę testować
Stary 2010-03-31, 10:59   #2789
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Strasznie malutka ta termalka, ale i tak ją wypróbuję.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:41   #2790
201608040942
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
U nas jeszcze nie ma filtrów. A twarzowych w ogóle nie było. No, ale 30 to troche mało
co fakt to fakt

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
zgadza sie

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
zgadza sie tyle ma i wcale nie ejst taka niewydajna. Poza tym kosztuje duzo mniej ni prawdziwa woda termalna, wiec tym bardziej mysle ze jest ok, jesli podpasi
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości