Jest beznadziejnie -pomóżcie !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 01:52   #1
Vivimi
Przyczajenie
 
Avatar Vivimi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś gdzie nie ma słońca
Wiadomości: 2
Unhappy

Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!


Witajcie Dziewczyny

W moim życiu czas na zmiany -czuje się beznadziejnie i beznadziejnie wyglądam. W ostatnim czasie sporo przytyłam, nigdy się nie malowałam ani nie farbowałam włosów. Taka szara ze mnie mysz . Potrzebuje waszej pomocy -chcę mieć w końcu jakąś ładną fryzurkę do mojej pucułowatej buzi, zmienić ten paskudny kolor włosów i nauczyć się w końcu jak używa się tych kolorowych specyfików dla kobiet .
Mam jasną cerę z pajączkami , zielono-brązowe oczy, i nijakie włosy [fryzjer wykłócał się, że to zamrożony blond, ale dla mnie to brąz i to nienajjaśniejszy]. Pomóżcie !!!! Błagam!!!!

Za wszelką pomoc z góry dziękuje i załączam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vizaz.jpg (91,4 KB, 324 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCFC0056.jpg (28,6 KB, 229 załadowań)
Vivimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 10:07   #2
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Ja się nie znam co prawda, i wszystko co mówię i dostrzegam robię na wyczucie.
Mój wątek stoi niestety bez odzewu... więc może ja spróbuję pomóc innej wizażance.

Słowem wstępu powiem, że masz bardzo sympatyczną buźkę I nie jest wcale beznadziejnie. Koloru włosów bym nie zmieniała - naturalnie komponuje się on z Twoją urodą. Albo... Można go pogłębić henną, by włosy wyglądały na zdrowe i błyszczące, a potem potęgować efekt kosmetykami do pielęgnacji brązowych włosów.

Fryzura. Nie wiem jakie masz teraz włosy. Kręcą się? Jakiej są długości? Wiem jedno, kucyka trzeba omijać szerokim łukiem Ja osobiście (o ile włosy nie sprawiają Ci dużych problemów, nie kręcą się etc.) bym Cię widziała w czymś co można określić jako zmodyfikowany długościowo / wydłużony bob Już tłumaczę. Włosy mniej więcej troszeczkę przed ramiona, o równej linii cięcia. Pasma przy twarzy okalały by twarzyczkę i myślę, że optycznie ją wyszczuplały. Górną część włosów można trochę wycieniować ( ) , by fryzurka była lżejsza.

Spostrzeżeń ciąg dalszy - brewki. Króciutkie, i rzadziutkie się wydają, henny nie polecam, bo często ugadać się z kosmetyczką to nie lada wyzwanie. Ale kredka i szczoteczka do brwi jak najbardziej - dyskretnie podkreślone nadadzą spojrzeniu wyrazu.

Na koniec polecę najwspanialszy duet świata - zalotka i tusz - odkryłam ich kilka dni temu i zakochałam bez opamiętania Dla Ciebie to czarny tusz, co? Ja mam Inglota wydłużający i sobie chwalę.

W makijażu, wizażu i upiększeniach niestety nie umiem pomóc, bo sama jestem najżółciejszy z żółtodziobów i czekam na porady w moim wątku. Tą kwestie pozostawiam więc specjalistką.

Pozdrawiam i całuję
Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:41   #3
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Hey

Ostrzegam, ze nie jestem profesjonalistka, sama malo sie znam na takich rzeczach i ponizsze propozycje to tylko indywidualne sugestie:P

szkoda, ze zdjecia sa kiepskiej jakosc

1. Oczy - masz sliczne, duze oczy, z widoczna ruchoma powieka. W makijazu wlasnie na nich skupilabym sie najbardziej- tusz to podstawa, zalotka to tez niezla sprawa.

Cienie - nie wiem, czy dobrze mowie, ale wydajemi sie,ze wszelakie beze/brazy sa neutralny i by Ci pasowaly:P Moze zloty kolor w kacikach oczu? Tak wakacyjnie.

2. Buzke masz okragla, wiecmoze sproboj z roze do policzkow, by ja troche wymodelowac-wyszczuplic? Na wizazu jest kurs, jak sie tym cudem poslugiwac.

3. fryzura- proponuje wycieniowac wloski, by "wyszczuplic" twarz. Widze Cie w rozpuszczonych, dlugos cdo ramion.

Kolorek jest fajny (na pewno nie paskudny!)- jesli chcesz go zmienic, moze zafundowalabys sobie jakies cieple,zlociste refleksy? Tak, by troche "rozswietlic" cere?


Wiecej propozycji nie mam, ale moze cos z powyzszych Ci sie przyda

buziaki
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:05   #4
Yuviel
Raczkowanie
 
Avatar Yuviel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Tak się przyglądałam zdjęciu i uważam, że rzeczywiście bardzo ładnie będzie Ci w cieniach w kolorach beżu i brązu.
Ja proponuję jeszcze oliwkę... taki oliwkowo-złocisty
Yuviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:06   #5
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

A dobrze czujesz się z obecną figurą? Piszesz o tym raczej w negatywnym wydzwieku .. Moze najpierw (lub tez rownoczesnie z pozostalymi zmianami) wartobyloby pozbyc sie paru kg? To nie jest takie trudne, odchudzanie jest przyjemne
Poczujesz sie lepiej, pewnie, kształt buzi sie troszke zmieni
Włosów nie farbuj, ładnie Ci w tym kolorze.
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 15:22   #6
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Też uważam że nie powinnaś farbować włosów, a już na pewno nie na jaśniejszy kolor.
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 17:09   #7
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Dziewczyny, ja nie mowilam o jasniejszym kolorze, a o cieplych refleksach jak dla mnie to roznica:P
__________________
Dum spiro, spero.
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 23:32   #8
Vivimi
Przyczajenie
 
Avatar Vivimi
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś gdzie nie ma słońca
Wiadomości: 2
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Dziękuje za wszystkie wskazówki

Włosy są długie za łopatki i cienkie -jeśli zetne je na długość ramion i krótszą będą się puszyć i kręcić paskudy.
Co do zrzucania kilogramów wzięłam się za South Beach, ale była za rygorystyczna jak na okres sesji, i po prostu mózg bez węgli na pierwszej fazie odmówił mi posłuszeństwa. Ale lada chwila chce do diety wrocic . Rozumiem, że gwałtownych kroków w stronę włosów czarnych czy też blond mam nie popełniać?
Vivimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 08:08   #9
thebest_r1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 60
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

osobiście koloru włosów bym też nie zmieniała) Zazwyczaj naturalne odcienie włosów najbardziej współgrają z naszą twarzą, u Ciebie wdg mnie potwierdza to się w 100%) jak chcesz zmienić fryzurę, to najlepiej poradź się jakiegoś dobrego fryzjera) Trudno zdecydować jaką powinnaś sobie zrobić patrząc na zdjęcie. Nie wiadomo jak 'zareagują' na ścięcie, czy będą się kręcić, czy wywijać w jakąś stronę;P
__________________
"Za pieniądze możesz kupić psa,
ale nie machanie jego ogona"

thebest_r1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:08   #10
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Poczytaj o modelowaniu twarzy na wizazu za pomoca pudru brazujacego badz rozu. Opal sie, idz na regulacje brwi, bo widze, ze na tym jednym zdjeciu troche krzakowate sa... Wytuszuj mocno rzesy+zalotka - kolezanka wyzej dobrze radzila. No i tak dieta koniecznie. Co do wloskow, to jakbys sie opalila, bos blada jka maka 60, to ja Cie widze w czekoladowym brazie, wlosy proste do ramion z grzyweczka - bedzie dobrze !
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:02   #11
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Smile Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

witaj!
po pierwsze, nie załamuj się, chyba nie widziałaś "beznadziejnych przypadków"
zaznaczam ze to co pisze to moje subiektywne odczucie, wizażem interesuję się "dorywczo", nie mam żadnego przygotowania...
Masz PRZEŚLICZNE oczy!!!! Wg mnie dobrze zrobilaby Ci zmiana koloru włosów na taki, który by je podkreślił- chyba najlepszy byłby kasztanowy brąz, albo coś wpadającego w rudość...jak dla mnie pycha Spróbuj podreperować brewki, wcieraj w nie codziennie olejek rycynowy, a jak już troszkę urosną biegnij do kosmetyczki na regulację i hennęJestem pewna,że regulacja zmieni Twoją buzię o 180 stopni!
Nie opalaj się!! Ja jestem zwolenniczką jasnej karnacji, jeżeli chcesz sobie troszkę rozpromienić buzię, stosuj jakiś megadelikatny samoopalacz aby TYLKO TROSZKE ożywić buzię
Może któraś z tych rad okaże się pomocna
pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki!!
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 12:08   #12
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Masz bardzo ładne i duże oczy, warto je podkreślić. Zacznij od wizyty u kosmetyczki która wyreguluje twoje brwi i nada im odpowiedni kształt, później będziesz mogła to robić sama w domu. Co do makijażu to przede wszystkim tusz, brązowe i beżowe cienie, przy Twoich oczach (zakładam że można je zaliczyć do orzechowych, słabo widzę na zdjęciach) możesz też poeksperymentować ze śliwkowym, miedzianym, oliwkowym, brzoskwiniowym albo różowym cieniem.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 17:51   #13
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Cytat:
Napisane przez Nastukana Pokaż wiadomość
A dobrze czujesz się z obecną figurą? Piszesz o tym raczej w negatywnym wydzwieku .. Moze najpierw (lub tez rownoczesnie z pozostalymi zmianami) wartobyloby pozbyc sie paru kg? To nie jest takie trudne, odchudzanie jest przyjemne
Myślę, ze odchudzanie to nie jest droga do samoakceptacji i zadowolenia z siebie. Zaczełabym od zmiany fryzury, odważniejszego makijażu. Czasem wystarczy lepiej dobrany strój, żeby figura wyglądała lepiej
Najważniejsze jest jednak to abyś uwieżyła w siebie! Masz bardzo ciekawą twarz, inteligętne oczy i na pewno masz wiele zalet! Uwież w siebie!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 18:38   #14
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

bardzołądną masz buzię, 2 zdjęcie mi się podoba

ja bym się przede wszystkim zajęła brwiami. Coś tam są wyregulowane, ale jednak za szerokie. Masz wąskie usta, więc nie podkreślaj ich ciemnymi kolorami - przedewszystkim jasne, natyralne. mogą być błyszczyki. Można też czasem uzyć różu lub pudr brązującego, potrafi czasem zdziałać cuda ;]

Kolor... mi się podoba. Pasuje do Ciebie jeśli potrzebujesz zmieany to może jakieś pasemka?
ja Cię widzę w takich włoskach: http://fryzury.qever.com/galeria-fry.../1%20(116).jpg http://mydziewczyny.tenbit.pl/_d/porady/OKRAGLA.jpg

ale podkreślam - to moje zdanie ;] przede wszystkim trzeba Ci wiary w siebie i w to, że to, co zrobisz doda Ci tylko pewności siebie to klucz do zmian - trzeba być o nich przekonanym [że są potrzebne]

Pozdrawiam!
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:52   #15
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jest beznadziejnie -pomóżcie !!!

Mam nadzieję, że pierwsze zdjęcie wiarygodnie oddaje Twój odcień cery, bo jest PIĘKNY Możesz dołączyć do klubu bladolicych I żadnych pajączków nie widać!

A wracając do metamorfozy, to myślę, że duuużo zdziała poprawienie kształtu brwi.

I wydaje mi się, że Twoje włosy powinny być nieco bardziej uniesione u samej nasady, tak myślę...

Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe, to porozglądaj się tutaj na całym forum, to szybko się nauczysz wszystkiego, gwarantuję
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.