Jak myślicie, co mam w sobie zmienic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-04, 20:21   #1
Alex512
Przyczajenie

GG do Alex512

Jak myślicie, co mam w sobie zmienic???

Hey Mam ogromy problem... Nie wiem, co mam zrobić z włosami... Są okropne, grzywki się wykręcają, włosy stają dębem przy byle okazji...A na dodatek, jakby jeszcze tego było mało, jestem gruba;/ i mam trądzik... Byłam u dermatologa, ale nie chcę się faszerować żadnymi antybiotykami... POMOCY!!!! <dodaje swoje zdjęcia>sami oceńcie i proszę, doradźcie coś mi...Bo to już jest kompletna porażka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (96,4 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3587.JPG (125,7 KB, 175 załadowań)
Alex512 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:44   #2
veiled
Rozeznanie

GG do veiled
Dot.: Jak myślicie, co mam w sobie zmienic???

masz ladna buzie a co do wloskow to bym zapuszczala bo twoje loczki sa naprawde sliczne... ahh no i lepiej wygladasz bez pasemek, poniewaz pasemka tworza jakby taki balagan na glowie, takie zamieszanie a jesli masz tradzik czyli takie kolejne "zamieszanie" na twarzy to tworzy sie balagan... wiec stawiaj raczej na subtelnosc i naturalnosc a jesli masz tradzik zwyczajny to mozesz uzywac fluidow kryjacych- jest wiele takich, ktore wcale nie zatykaja porow
Stary 2008-07-04, 21:13   #3
kasia_1402
Rozeznanie

po 1. wcale nie jesteś gruba, bardzo ładną masz figurę, nie jesteś wieszakiem tylko normalną proporcjonalną dziewczyna
po 2 idź do innego dermatologa, miałam problemy z cerą i wyleczyłam się witaminami i płynami do zmywania także nie zawsze jest potrzebny antybiotyk
zgadzam się co do włosów jednolity kolorek to jest to , najlepiej jasny , bo masz ładną , świetlistą twarz co widać jak się uśmiechasz
Stary 2008-07-04, 21:30   #4
eLWhy
Zadomowienie

co do koloru, zgadzam się z poprzedniczkami. Ja bym na Twoim miejscu zapuściła włosy i grzywkę... teraz to wygląda trochę tak.. groteskowo.
odnośnie trądziku - zacznij od nie-antybiotyków (choć wizyta u dermatologa wcale nie musi być z przepisaniem antybiotyków równoznaczna) - weź jednak pod uwagę, że można, a nawet trzeba coś robic z trądzikiem. Wg mnie dopiero jeśli się jakieś specyfiki wypróbowało i nie działaja- ma się prawo narzekać. bo najłatwiej na coś narzekać, jesli się nic w celu poprawy nie zrobiło [nie musi tak być w Twoim przypadku, mówię tak globalnie ]

Jestę ładna, młoda, ale masz nieco wąskie oczy.. nie pomniejszaj ich jeszcze bardziej eyelinerem... jeśłi kreski - to może by je nieco rozmazać? albo chociaż nie obrysowywać całkiem oka, np zostawić kącik czysty? no a wewnątrz może biała kredka by się zdała;]

nie wiem, nie widzę tam opcji edytuj .. co do tej grzywki chciałam dodać, że po prostu wg mnie jest fajna, ale do prostych lub falowanych włosów...

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-07-04 o 21:38 Powód: post pod postem
eLWhy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:06   #5
Yuviel
Raczkowanie

Zgadzam się z dziewczynami - żadnych pasemek, naturalne włoski. I tez myślę, że powinnaś zapuścić grzyweczkę ( jest jakąś tak dziwacznie wyciapana, ja bym Cię widziała taką w kształcie odwróconego " \ " ) Czyli z jednej strony krótsza, i przechodzi na drugi bok jako dłuższa.

Cera - zgadzam się z dziewczynami idź ponownie do dermatologa, nie potrafię nic innego poradzić bo sama nigdy nie miałam problemów z trądzikiem. No i dobrze byłoby zainwestować w korektor i podkład (w drogeriach widziałam takie antybakteryjne, stworzone z myślą o dziewczynach z podobnymi problemami).

Może trochę leciutko podkreślić cieniem/kredką brwi? Buźka od razu zyskała by na wyrazie i urodzie.

A w ogóle ot ładna z Ciebie dziewucha, i powiedz mi, gdzie ta grubość o której pisałaś?

Całuję
Yuviel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:26   #6
mariettta
Raczkowanie

odradzam też tzw "makijaż górniczy" czyli oko 'zrobione' czarną kredką, jest to ninaturalnie i po prostu brzydko wygląda a masz łądna buzie

w ciszy
mariettta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:48   #7
veiled
Rozeznanie

GG do veiled

jestes bardzo mloda wiec stawiaj raczej na naturalnosc, spokojnie, przyjdzie czas kiedy bedziesz musiala nakladac na siebie tony makijazu... a teraz wedlug mnie wystarczy jakis delikatny podklad i moze jakis blyszczyk
Stary 2008-07-05, 10:06   #8
Alex512
Przyczajenie

GG do Alex512

No więc tak podkład stosuje, ale tylko czasem, bo niezbyt lubię mieć to na twarzya grzywkę, to już zapuszczam od jakiegoś czasu i włosy też, chociaż są one długie, ale to, że się kręcą powoduje, iż tracą ok. 1/3 swojej długości... A prostować ich nie lubię, bo straszne są na drugi dzień, zamieszczę fot w prostych włosach, robiony już dawno temu, same oceńciePasemka, macie rację odpadają na starcie, chociaż kiedyś miałam, ale to dawno temu.Ostatnio naszło mnie na przefarbowanie, tylko na jaki kolor???Nie mam pojęciaa, co do dermatologa, to się zastanowię, bo w gruncie nie mam aż tak dużo trądziku i wystarczy mi maść cynkowa<a poważnie to trauma przed lekarzami;/>...Pozdrawiam (a gruba jestem, niestety...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1872.jpg (109,9 KB, 48 załadowań)
Alex512 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:16   #9
imy
Zadomowienie

Więc tak ja bym Cię widziała w ciemnych włosach , długich , bez grzywki ( co prawda koszmarem jest czekanie aż grzywka urośnie ale warto). Następnie zrezygnowała bym z tej ciemnej kredki i starała sie powiększyć optycznie oko. Oj i wybij sobie z głowy grubość Przecież jest OK.
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą

imy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 23:27   #10
Wegetarianka
Raczkowanie

Nie jesteś gruba! A co do włosków proponuje byś je troche przyciemniła,oczywiśnie nie zbyt drastycznie,czarny kolor byłby dla ciebie zdecydowanie za ciemny i strasznie postarza ale może jakiś jasny brąz?
Wegetarianka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości