Pory, pory, pory :( pomóżcie proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-07, 10:59   #1
lenkaliska
Przyczajenie

Pory, pory, pory :( pomóżcie proszę

Drogie wizażanki bardzo proszę o pomoc, moja cera należy do suchych, nigdy nie miałam problemów z trądzikiem, jednak z bliska moja twarz jest cała w maleńkie dziurki ( prosze poradzcie mi jakich kosmetyków używać aby nie były tak widoczne ( bo na cud że całkiem znikną nawet nie liczę ), bardzo też prosze o radę który z podkładów bedzie dobry dla takiej cery, bo wszystkie których do tej pory próbowałam jeszcze bardziej te dziurki uwidaczniały zamiast je tuszować. Każda porada jest dla mnie na wagę złota. Pozdrawiam.
lenkaliska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:17   #2
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie

Dot.: Pory, pory, pory :( pomóżcie proszę

Ja także mam ten sam problem. Odkąd zaczęłam twarz przecierać mlekiem,pory ciut się zmniejszyły(o tym mleku jest gdzieś na Wizażu poświęcony cały wątek). Co do podkładu,osobiście polecam Shiseido, Benefiance. Co prawda jest to podkład dla kobiet powyżej 40 roku życia ale i tak go używam(a raczej używałam,bo rozbiła mi się buteleczka),ładnie rozświetla a pory stają się mniej widoczne. Dobrałam sobie co prawda trochę za ciemny kolor,ale i tak byłam zadowolona. Odradzam wszelkie matujące podkłady,bo w większości strasznie zapychają.

WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:24   #3
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

to z tym mlekiem to wyprobuje ja dostalam masc od dermatologa w sumie na male zaskorniaki ale niezle zweza pory, i tak sa widoczne ale nie az tak bardzo. ja uzywam colorstaya z softflexem, jest swietny bo trzyma sie caly dzien, nie swieci mi sie po nim skora a wogole mnie nie zapycha i pory nie sa tak widoczne akurat podkladow mialam wiele i kazdy mnie zapychal i ten otrzymuje ode mnie 5+
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:37   #4
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to z tym mlekiem to wyprobuje ja dostalam masc od dermatologa w sumie na male zaskorniaki ale niezle zweza pory, i tak sa widoczne ale nie az tak bardzo. ja uzywam colorstaya z softflexem, jest swietny bo trzyma sie caly dzien, nie swieci mi sie po nim skora a wogole mnie nie zapycha i pory nie sa tak widoczne akurat podkladow mialam wiele i kazdy mnie zapychal i ten otrzymuje ode mnie 5+
ja też jestem z tego revlona zadowolona, chociaż ciężko z jego kolorem dla mnie, bo jaśniejszy jest za jasny a ciemniejszy za ciemny. Muszę się zorientować, czy np. w Niemczech nie ma innych kolorów.
Loreal True Match też dość dobrze zakrywa moje rozszerzone pory, ale po tym z kolei twarz dość szybko się błyszczy. Możesz wypróbować, jeśli nie masz bardzo tłustej skóry. Łatwo też dobrać kolor w tym podkładzie
miskowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:44   #5
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja też jestem z tego revlona zadowolona, chociaż ciężko z jego kolorem dla mnie, bo jaśniejszy jest za jasny a ciemniejszy za ciemny. Muszę się zorientować, czy np. w Niemczech nie ma innych kolorów.
Loreal True Match też dość dobrze zakrywa moje rozszerzone pory, ale po tym z kolei twarz dość szybko się błyszczy. Możesz wypróbować, jeśli nie masz bardzo tłustej skóry. Łatwo też dobrać kolor w tym podkładzie
moja kol go miala ale u niej robil straszna maske ale to roznie bywa, a z colorstayem jest tak ze np 250 jest tylko o ton ciemnniejszy od 180 i sa oba w tej samej tonacji a miedzy nimi sa jeszcze 2 numerki czy tam jeden
Stary 2008-07-08, 00:29   #6
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
A można wiedzieć co to za maść? Na receptę jest?

WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 06:40   #7
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
A można wiedzieć co to za maść? Na receptę jest?
no niestety na recepte to duac kosztuje tez dosc bo 15g=40 zl a 30g=80zl ale dobra jest
Stary 2008-07-09, 09:08   #8
xxjustixx
Raczkowanie

No ja też mam ten problem...napiszcie więcej bardzo prosze o tej maści duac jakie ma działanie i czy np podrażnia,bo byłabym zainteresowana jej kupnem.
Ja używam pod podkład kremu Matującego i redukującego przebarwienia z Dax Cosmetics z gruszką i on właśnie troche zmniejsza pory,szczególnie jak się potem nałoży makijaż to pory sie wydają mniejsze.Krem jest gęsty i jakby wchodził w te pory przez co sa one mniej widoczne,jedyny minus tego kremu to taki,że wysusza troche za bardzo Mnie by interesowała jakaś baza pod makijaż matujaca i zmniejszajaca widoczność tych znienawidzonych dziurek ale nie wiem jaka by była dobra.Ogladałam w sklepach takie tanie z firmy np Infinity ale one pewnie nie wiele zdziałają jesli któras z was ma jakąś sprawdzoną to prosze pisać
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 22:37   #9
lenkaliska
Przyczajenie

Ja słyszałam że dobre są takie bazy z Dax Cosmetic i z Soraya ale sama nie wypróbowałam, jeśli acie coś wypróbowanego to piszcie proszę
lenkaliska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 00:10   #10
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenkaliska Pokaż wiadomość
Ja słyszałam że dobre są takie bazy z Dax Cosmetic i z Soraya ale sama nie wypróbowałam, jeśli acie coś wypróbowanego to piszcie proszę
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 00:32   #11
Queen
Wtajemniczenie

Polecam wszystkim serum Estee Lauder Idealist Pore Minimizer. Jest genialne! Usunęło z mojej buzi wszelkie niedoskonałości w tydzień, do tego ładnie ściąga pory. Polecam także specjalne preparaty ściągające pory np. Shiseido Pureness Pore Minimizing Cooling Essence, Clinique Pore Minimizer, HR Pore Genious, Lancome Pure Focus T-Zone itd. Aby natychmiastowo ukryć rozszerzone pory polecam bazy wygładzające z silikonami np. Dax Cosmetics. Z tym radzę uważać, gdyż wiele osób silikony zapychają, co może się skończyć przykrymi wypryskami.
Z podkładów dla mnie najlepszy jest Chanel Double Perfection. Polecam także Mayelinne Wonder Finish.
Ach - zapomniałabym. Dobrze na pory działają też dwufazowe toniki ściągające np. Lancome Pure Focus.
Pozdrawiam

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 03:53   #12
eres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Polecam wszystkim serum Estee Lauder Idealist Pore Minimizer. Jest genialne! Usunęło z mojej buzi wszelkie niedoskonałości w tydzień, do tego ładnie ściąga pory. Polecam także specjalne preparaty ściągające pory np. Shiseido Pureness Pore Minimizing Cooling Essence, Clinique Pore Minimizer, HR Pore Genious, Lancome Pure Focus T-Zone itd. Aby natychmiastowo ukryć rozszerzone pory polecam bazy wygładzające z silikonami np. Dax Cosmetics. Z tym radzę uważać, gdyż wiele osób silikony zapychają, co może się skończyć przykrymi wypryskami.
A Idealist to niby z czego sie sklada jak nie z silikonu?
Przeczytalam o nim na wizazu takie peany, ze natychmiast "musialam" go miec. Dzieki Bogu udalo mi sie zdobyc najpierw probke, uratowalo mnie to od wywalenia kupy kasy w bloto. Owe "cudo" tak mnie zapchalo, ze pod koniec dnia nie poznalam wlasnej twarzy. Obsypana malusienkimi swinstwami przyprawila mnie o biala rozpacz! Na szczescie wszystko zniklo gdy tylko go odstawilam. Ludzac sie, ze owy wysyp "to na pewno nie wina EL" tylko powietrza/wody/slonca/zlego humoru szefa, dalam mu szanse parokrotnie z roznymi podkladami (a nie smaruje sie byle czym ...) i co? I dokladnie to samo. Od tamtej pory probka lezy na polce i sie kurzy. Dziekuje bardzo za takie zmniejszanie porow.
Stary 2008-07-27, 09:56   #13
Queen
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
A Idealist to niby z czego sie sklada jak nie z silikonu?
Przeczytalam o nim na wizazu takie peany, ze natychmiast "musialam" go miec. Dzieki Bogu udalo mi sie zdobyc najpierw probke, uratowalo mnie to od wywalenia kupy kasy w bloto. Owe "cudo" tak mnie zapchalo, ze pod koniec dnia nie poznalam wlasnej twarzy. Obsypana malusienkimi swinstwami przyprawila mnie o biala rozpacz! Na szczescie wszystko zniklo gdy tylko go odstawilam. Ludzac sie, ze owy wysyp "to na pewno nie wina EL" tylko powietrza/wody/slonca/zlego humoru szefa, dalam mu szanse parokrotnie z roznymi podkladami (a nie smaruje sie byle czym ...) i co? I dokladnie to samo. Od tamtej pory probka lezy na polce i sie kurzy. Dziekuje bardzo za takie zmniejszanie porow.
Tobie nie pomógł, ale mi bardzo. Już z niego nie zrezygnuje, gdyż uratował mi buzię! Mam bardzo pozytywne zdanie o nim i go nie zmienię. Odkąd stosuję go raz dziennie na noc, nie mam na buzi jednego wyprysku. Widocznie silikony zawarte w nim mnie nie zapychają. Poza tym składa się nie tylko z silikonów. Nawet moja wybredna buzia dobrze go przyjęła. Poza tym skoro Ci nie odpowiada, nikt nie zmusza Cię go jego kupowania. Ja tylko poleciłam dziewczynom to, co na mnie działa oszałamiająco. Wiadomo, że przy zakupie tak drogiego kosmetyku wskazane jest uprzednie użycie próbki, aby się nie rozczarować.

Stary 2008-07-27, 15:16   #14
eres
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Tobie nie pomógł, ale mi bardzo. Już z niego nie zrezygnuje, gdyż uratował mi buzię! Mam bardzo pozytywne zdanie o nim i go nie zmienię. Odkąd stosuję go raz dziennie na noc, nie mam na buzi jednego wyprysku. Widocznie silikony zawarte w nim mnie nie zapychają. Poza tym składa się nie tylko z silikonów. Nawet moja wybredna buzia dobrze go przyjęła. Poza tym skoro Ci nie odpowiada, nikt nie zmusza Cię go jego kupowania. Ja tylko poleciłam dziewczynom to, co na mnie działa oszałamiająco. Wiadomo, że przy zakupie tak drogiego kosmetyku wskazane jest uprzednie użycie próbki, aby się nie rozczarować.
Nie zrozumialas. Ja wcale nie staralam sie Ciebie ani nikogo innego przekonac, ze idealist jest zly. Jesli Ci pomogl to super, zazdroszcze. Mi bardzo zaszkodzil. W poscie na ktorego odpowiedzialam, zaprzeczylas po prostu sama sobie najpierw wychwalajac Idealista pod niebiosa a potem ostrzegajac przed wszelkimi silikonami. Idealist jest na bazie silikonow. Koniec kropka.
Stary 2008-07-27, 17:03   #15
Queen
Wtajemniczenie

Teraz rozumiem
Ostrzegłam przed silikonami, gdyż wiem, że wiele osób zatyka. Mnie samą także czasami niektóre produkty z silikonem zatykają, a niektóre nie. Wiem także, że Idealist ma silikon w składzie. Jednakże mnie on nie zapycha i dlatego go polecam. To, że ostrzegam dziewczyny przed silikonami to chyba dobrze, ale nie uważam żebym sobie zaprzeczała, gdyż nigdzie nie napiasłam, że wszelkie silikony wszystkich zapychają. Pozdrawiam

Stary 2008-07-27, 19:18   #16
sheerx
Raczkowanie

ja na pory raz w tygodniu stosuje maseczke rozgrzewajaca Garniera. kosztuje oko 5 zl i wystarcza mi na okolo miesiac. ladnie zmniejsza widocznosc porow i sciaga cere polecam

link do kwc:

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,71...-z-ogorka.html
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm

sheerx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 23:17   #17
witch_18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenkaliska Pokaż wiadomość
Czy to chodzi o te bazy?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,97...ladzajaca.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...mieszanej.html

Jestem sklonna wyprobowac ta z Daxa,ale moze ktos potrafi powiedziec o niej cos wiecej?
witch_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości