Pędzle - zbiorczy - Strona 69 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 9 20,00%
dobre 15 33,33%
średnie 7 15,56%
słabe 7 15,56%
fatalne 7 15,56%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-03, 16:18   #2041
nulcia_7
Przyczajenie

Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny a tego pędzla używałyście? nr 990B
Ja mam ten pędzelek. Powiem szczerze, że przed zakupem nie zwróciłam uwagi na wymiary i jak tylko otworzyłam paczkę to się przeraziłam... jest wielki . Nastawiłam się trochę sceptycznie do niego całkowicie niepotrzebnie bo jest bardzo przyjemny. Wymaga trochę wprawy w ręce. Ja go używam do rozświetlacza i bronzera. Udało mi się go nabyć z 10% zniżką w mineralnie.pl . Zważywszy na cenę nawet parę % robi różnicę...

W swojej kolekcji posiadam również 959B - używam go do podkładu mineralnego, 992 B - do pudru oraz 942B do różu i bronzera.

Niedawno pojawiła się różowa wersja. Ciekawa jestem czym się różni od zielonej bo cenowo trochę drożej wychodzi. Ktoś ma lub przymierza się do zakupu?
nulcia_7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 18:09   #2042
gosiaczek6
Zakorzenienie

różowa ma chyba dłuższą rączkę
jeżeli upoluje jakąs promocję, albo na wizażu będzie zamówienie z iHerb to mam zamiar kupić kilka ich pędzli
gosiaczek6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 18:20   #2043
dkny94
Raczkowanie

Tanie pędzle - jakie polecacie?

Nie jestem jakimś makijażowym specem, więc potrzebuję po prostu dobrych i w miarę tanich pędzli do całego makijażu. Zależy mi również, by były łatwo dostępne. Na przykład w Rossmannie, SuperPharm. Polecicie mi coś?
dkny94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 18:24   #2044
kaledonia
Zakorzenienie

Dot.: Tanie pędzle - jakie polecacie?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=263948

Poza tylko polecę KWC
Stary 2013-05-11, 22:51   #2045
madjenka
Raczkowanie

GG do madjenka

Z dobrych, tanich i łatwo dostępnych polecę pędzle Inglota i Ecotools. A z ciut trudniej dostępnych, bo drogą internetową, ale za to genialnych i jeszcze tańszych od wyżej wymienionych z całego serca mogę polecić Hakuro i Maestro

madjenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 23:23   #2046
agniecha4791
Zadomowienie

Fajne i tanie pędzelki znajdziesz w szafach z kosmetykami ESSENCE.
Poza tym polecam bardzo Ecotools.
Stary 2013-05-12, 00:15   #2047
dkny94
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Fajne i tanie pędzelki znajdziesz w szafach z kosmetykami ESSENCE.
Poza tym polecam bardzo Ecotools.
A to Essence ma pędzelki? Nie wiedziałam...
Stary 2013-05-12, 11:46   #2048
Zanthia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dkny94 Pokaż wiadomość
A to Essence ma pędzelki? Nie wiedziałam...
Ma Na dzień dzisiejszy do pudru, do różu, dwa do cieni ( płaski i kulka ) i do linera. Wszystkie są super IMO, ale porónanie mam tylko z Elfem, Maxfactorem i Ecotoolsami
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 16:10   #2049
AnotherIdentity
Raczkowanie

Hej.

Ja polecam pędzle przez siebie wypróbowane:

Droższe: Mac, Inglot, Sephora, Hakuro, Maestro, Lancrone, Kozłowski, Sigma, Sleek, Benefit.
Tańsze:
Infinity, Essence, EcoTools, For you Beauty, Elf.

A tu masz stronę, z której można zamówić np. pędzle firmy Hakuro

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...FQpZ3godOw8Asw

Edytowane przez AnotherIdentity
Czas edycji: 2013-05-12 o 16:12
AnotherIdentity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 19:16   #2050
Arctica
Raczkowanie

Ja bardzo polecami Ci pędzle Hakuro (znajdziesz je przede wszystkim na allegro).

Z tych dostępnych w drogeriach najlepsze są chyba Ecotools (ma je Rossman) - mięciutkie, trwałe, nie wypada z nich włosie, naprawdę bardzo dobra jakość, choć zdecydowanie mniejsza gama (bynajmniej u mnie w Rossmanie nie ma ich zbyt wiele).
Stary 2013-05-14, 17:52   #2051
MissApple
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Ma Na dzień dzisiejszy do pudru, do różu, dwa do cieni ( płaski i kulka ) i do linera. Wszystkie są super IMO, ale porónanie mam tylko z Elfem, Maxfactorem i Ecotoolsami
Mnie się ten do linera rozleciał niestety przy trzecim myciu (pędzle traktuję delikatnym szamponem ziołowym). Ale kulka i płaski bez zarzutu (po raz pierwszy po myciu wystraszyłam się deformacji, ale on tak dziwnie schnie, wszystko później wygląda ok), po pół roku używania wciąż wyglądają ok, niedawno nawet zdublowałam je sobie, dobre pędzelki za grosze.

Tak poza tym: polecam EcoTools, ale te pojedynczo pakowane, bo w zestawach są podobno gorsze (nie wiem jak tam jest w rzeczywistości, ale te solo są ok). EcoTools można kupić w Rossmannach,ale to też loteria, w różnych drogeriach trafiają się różne.

Do różu używam pędzla Elite, ale wygląda mi na bliźniaka EcoTools, o tego: http://2.bp.blogspot.com/-Nyns4lO610k/UTeSFYNY9gI/AAAAAAAAAas/eHb_Q5ifRj0/s1600/CAM00578+(1).jpg .

Pędzli EcoTools i tego z Elite używam od około roku, mimo częstego mycia nie tracą ani włosia ani kształtu. Cena od ok. 25zł w górę.

Jeszcze pędzle z Infinity są ok, przynajmniej te dwa które mam - płaski do podkładu i taki do brwi oraz kresek. Oba kosztują chyba do 20zł, kupiłam w Naturze.

Edit: nie wiem czemu mi się link nie wyświetla

Edytowane przez MissApple
Czas edycji: 2013-05-14 o 17:55
MissApple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 18:11   #2052
dkny94
Raczkowanie

Dziękuję. Jutro będę miała okazję zajrzeć do szafki Essence, więc chyba wypróbuję ich pędzli.
Stary 2013-05-14, 21:49   #2053
malasy
Przyczajenie

Z najtańszych i całkiem dobrych mogę polecić pędzle z Rossmanna (te ich 'firmowe'). Jednak lepsze są te z naturalnym włosiem. Oprócz tego Essence ma w swojej ofercie kilka pędzli, są niedrogie i jak na cenę rewelacyjne Dodatkowo pędzle z Eccotools też są fajne.
Z nieco droższych to oczywiscie Hakuro i Kozłowski (jest to tańszy odpowiednik Maestro- jakość i sposob wykonania jest identyczny).
Najbardziej odradzam kupowanie super dużych i tanich zestawów z Allegro. Osobiście posisadam jeden taki zestaw, ale jest bardzo przeciętny. Kosztował koło 70zł, jest w nim 30 pędzli, z czego 5 jest w miarę przyzwoitej jakości. Reszta powinna wylądować w koszu. Kompletnie się taki zakup nie opłaci

http://syrenka-make-up-artist.blogspot.com/

Codziennie nowa notka. Znajdziesz tu makijażowe instrukcje, recenzje, porady i filmy.
SyrenkaMM

malasy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 22:10   #2054
dkny94
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malasy Pokaż wiadomość
Z najtańszych i całkiem dobrych mogę polecić pędzle z Rossmanna (te ich 'firmowe'). Jednak lepsze są te z naturalnym włosiem. Oprócz tego Essence ma w swojej ofercie kilka pędzli, są niedrogie i jak na cenę rewelacyjne Dodatkowo pędzle z Eccotools też są fajne.
Z nieco droższych to oczywiscie Hakuro i Kozłowski (jest to tańszy odpowiednik Maestro- jakość i sposob wykonania jest identyczny).
Najbardziej odradzam kupowanie super dużych i tanich zestawów z Allegro. Osobiście posisadam jeden taki zestaw, ale jest bardzo przeciętny. Kosztował koło 70zł, jest w nim 30 pędzli, z czego 5 jest w miarę przyzwoitej jakości. Reszta powinna wylądować w koszu. Kompletnie się taki zakup nie opłaci
Oj, mi nie potrzeba aż 30 pędzli - póki co wystarczy mi z 4 -5.
Stary 2013-05-15, 20:12   #2055
dkny94
Raczkowanie

Kupiłam dwa pędzle, bo tylko takie były - do pudru i cieni. Ten do pudru jest super - bardzo miękki i ma dwukolorowe włosie, ale chyba będę go używać do różu, jest za mały na aplikację pudru raczej.
Stary 2013-05-21, 07:51   #2056
Agniecha_25
Przyczajenie

Hej przjrzałam wiele wątków na temat pędzli- niestety nie uzyskałam nigdzie odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje. Czy znacie te pędzle? od jakiegoś czasu oglądam aukcje na allegro i te wyglądają naprawde przyzwoicie a są nie dorgie. Firma M.luigi
http://allegro.pl/ekskluzywne-pedzle...238815720.html

średnio stac mnie póki co na pędzle z wyższej półki ale też nie chce inwestować w coś co mi sie szybko posypie z góry dziękuję za odpowiedzi
Agniecha_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 10:20   #2057
AnotherIdentity
Raczkowanie

Tanie pędzle - jakie polecacie?

Ja polecam firmy sprawdzone w takie nie znane nie pcham sie zbytnio bo nie chce wydawać pieniędzy w błoto. Z obawy przed wypadajacym wlosiem. Zainwestuj w Hakuro, Inglot , Mac, Sigma, Kozłowskiego. Sporo wizazystek na YT maluje nimi i poleca je.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
AnotherIdentity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 14:36   #2058
dkny94
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agniecha_25 Pokaż wiadomość
Hej przjrzałam wiele wątków na temat pędzli- niestety nie uzyskałam nigdzie odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje. Czy znacie te pędzle? od jakiegoś czasu oglądam aukcje na allegro i te wyglądają naprawde przyzwoicie a są nie dorgie. Firma M.luigi
http://allegro.pl/ekskluzywne-pedzle...238815720.html

średnio stac mnie póki co na pędzle z wyższej półki ale też nie chce inwestować w coś co mi sie szybko posypie z góry dziękuję za odpowiedzi
Faktycznie ładnie wyglądają, szczególnie te różowe.
Stary 2013-05-22, 22:45   #2059
antidotum89
Wtajemniczenie

mam je, tylko starsza wersje, za 24 pedzle zaplacilam ok 100zł. 2 od razu do kosza poszly.po paru myciach sa mega ostre i boli przy malowaniu.nawet jak uzywam odzywek do nich. z braku laku korzystam, ale lepsze essence

"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "

antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 22:56   #2060
nibieskooka
Przyczajenie

Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...750-super.html

http://www.ladymakeup.pl/sklep/bdell...li-w-etui.html
nibieskooka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 23:12   #2061
NdoAdoT
Przyczajenie

Jeśli chodzi o pędzle do podkładu to ja mam hakuroh50s i bardzo polecam, mój makijaż nigdy nie wyglądał tak dobrze jak przy użyciu właśnie tego pędzla .
Stary 2013-06-08, 12:01   #2062
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Napisane przez nibieskooka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

Ja bym Ci raczej odradzała zakup zestawu pędzli, bo z doświadczenia już wiem, że większość potem leży nieużywana.

Sama obecnie używam zestaw Sigmy (12 pędzli) i tak szczerze to korzystam może z 7-8 z nich.
Mój zestaw nazywa się bunny essential kit i był bardzo drogi, ale jak na 6 m-cy używania to jestem zadowolona - nie wypadł żaden włosek, ani nie pozmieniały kształtu.

Z polskich miałam tylko Hakuro i uważam, że za taką cenę są genialne, wiadomo - trafiają się słabsze sztuki, ale z tych co miałam byłam raczej zadowolona.

Teraz czaję się na zestaw do oczu Real Techniques, ale sama nie miałam okazji ich jeszcze używać.

Najlepiej zrób sobie listę pędzli, które potrzebujesz i zacznij od nich, bo chyba lepiej mieć te kilka pędzli i używać je codziennie niż zestaw 20-30 i nie wiedzieć co do czego służy

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 16:08   #2063
blanche_
Rozeznanie

Żaden.
Połowy potem nie będziesz używać i będą tylko kurz zbierać.
Lepiej wydać 200 zł na pędzle których na prawdę potrzebujesz.
Ja w tamtym roku kupiłam sobie parę wypatrzonych i teraz tylko muszę sobie ze dwa dokupić, bo się okazało w praniu że ich potrzebuje.

Tak a propos, polećcie jakiś pędzel kopytko.
Stary 2013-06-13, 21:02   #2064
Teanetante
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nibieskooka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,

Miałam ten sam problem ale szczerze odradzam kupowanie gotowego zestawu. Jak już dziewczyny słusznie zauważyły - część z pędzli będzie Ci siedzieć i kurzyć się. Masz rację, że lepiej wydać trochę więcej na coś, co posłuży Ci przez lata i będzie naprawdę dobrej jakości. Moim zdaniem lepiej samej skompletować własny zestaw pędzli, ale takich, których będziesz używać. Ja właśnie tak zrobiłam - zamówiłam u jednego sprzedawcy na Allegro kilka pędzli z Hakuro i jestem bardzo zadowolona
Teanetante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 02:33   #2065
karolinka__
Przyczajenie

Witajcie
Proszę, doradźcie mi - potrzebuję pędzla do pudru prasowanego, na co dzień, ale fantastycznie by było, gdyby dodatkowo sprawdzał się przy nakładaniu podkładu mineralnego w kompakcie z sephory http://www.sephora.pl/pl/cid28221/po...kompakcie.html
Zastanawiam się nad pędzlem do pudru z ecotools i hakuro h55. Co o tym sądzicie?
karolinka__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:45   #2066
Deborah100
Zakorzenienie

Czy mogłybyście polecić mi jakiś sztywny pędzelek do kresek? Nie wiem czy lepszy jest skośno ścięty czy taki z normalną końcówką tylko cieniutki.
Coś w przystępnej cenie.
Miałam dołączony pędzelek do eyelinera z elf ale po niedługim czasie użytkowania wysłużył się i nie maluje tak intensywnie
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 16:48   #2067
Lukardis
Zaczytanie

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić mi jakiś sztywny pędzelek do kresek? Nie wiem czy lepszy jest skośno ścięty czy taki z normalną końcówką tylko cieniutki.
Coś w przystępnej cenie.
Miałam dołączony pędzelek do eyelinera z elf ale po niedługim czasie użytkowania wysłużył się i nie maluje tak intensywnie
Wiele osób polecało pójdzie do sklepu z art. malarskimi i kupienie tam ja używam takiego skośnego z essence i daje rade, ale nie oszukujmy sie - na wieki on nie wystarczy ale jest tani

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 17:03   #2068
kiniaczeq
Zakorzenienie

Hej dziewczyny Nie chce zakładać nowego wątku bo zrobi sie śmietnik ale mam pytanie
Jaki jest nacieńszy pędzel do malowania oka jakiego używałyście? (pomijając te do eyelinera!) najlepiej gdybyśie podały numerek albo chociaż firme, to dalej poszukam sobie sama, szukam aktualnie bardzo cieńkiego

le diable
kiniaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 20:14   #2069
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie chce zakładać nowego wątku bo zrobi sie śmietnik ale mam pytanie
Jaki jest nacieńszy pędzel do malowania oka jakiego używałyście? (pomijając te do eyelinera!) najlepiej gdybyśie podały numerek albo chociaż firme, to dalej poszukam sobie sama, szukam aktualnie bardzo cieńkiego
Najcieńsze pędzle do makijażu oka ma firma Novara... szkoda tylko, że niedostępna w Polsce, ale jak do mnie te pędzle dotarły to byłam w szoku...

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:26   #2070
niemampojecia0
Przyczajenie

Pędzle do oczu - ratunku

Potrzebuję szybko dobrych pędzli, ale jestem w tym temacie laikiem i nie mam zbytnio czasu wertować recenzji itd. Ratunku

Potrzebuję
1. Pędzle TYLKO DO OCZU
2. Żadnych maców itd bo nie wydam na jeden pędzelek fortuny.
3. W niskiej cenie ale żebym nie żałowała. Nie kupuję różnych pędzli, bo zwyczajnie nie stać mnie na takie testowanie, więc chciałabym kupić raz a dobrze
4. Nie jestem mistrzynią makijażu oka więc chciałabym żeby pędzel mnie jak najlepiej "wspomógł". Czyli po prostu żeby był dobry, ładnie blendował itd

Wacham się między
1. Eco Tools
2. Every Day Minerals
3. Hakuro
4. For your beauty
5. Kozłowski
6.ALI? Czy ktoś miał do czynienia z tymi pędzelkami? Są w baaardzo niskiej cenie, jestem ciekawa czy są dobre... coś jak np. to http://allegro.pl/ali-eyeshadow-brus...497944388.html

7.JIAJUN tak samo tanie, ale niezbyt mi znane http://allegro.pl/pedzel-do-aplikacj...509242477.html

Podobno edm są bardzo dobre, ale nie ukrywam, że może byłyby jakieś tańsze pędzle na mniej więcej tym samym poziomie?
Będę wdzięczna za pomoc
niemampojecia0 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#brush, akcesoria do makijażu, blending brush, blendowanie, bronzer, every day minerals, flat top, hakuro, lancrone, makeup, makijaż, najlepsze, oczy, pędzel, pędzle, pędzle do makijażu, pędzle do makijażu hakuro, początkujące, podkład, problem, puder, pytanie pedzelki pedzel, róż, sunshade, tommi white, włosie, wybór, zestaw pędzli

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości