Pędzle - zbiorczy - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 9 20,00%
dobre 15 33,33%
średnie 7 15,56%
słabe 7 15,56%
fatalne 7 15,56%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-13, 21:48   #2071
dobbinka
Zakorzenienie

Dot.: Pędzle do oczu - ratunku

Podejrzewam, ze pędzelek za 3 złote nie będzie najlepszym wspomagaczem. Jakość jednak trochę kosztuje. Polecam Hakuro, Maestro, Inglot (jeśli stacjonarnie). Eco Tools i Kozłowskiego nie miałam, ale też ma dobre recenzje.

Druga sprawa, że wątki o pędzlach już istnieją i tam powinnaś była zapytać, bo robi się bałagan na forum. A na youtube jest mnóstwo filmików z recenzjami pędzli, wystarczy obejrzeć.
dobbinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 11:54   #2072
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502
Dot.: Pędzle do oczu - ratunku

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
Podejrzewam, ze pędzelek za 3 złote nie będzie najlepszym wspomagaczem. Jakość jednak trochę kosztuje. Polecam Hakuro, Maestro, Inglot (jeśli stacjonarnie). Eco Tools i Kozłowskiego nie miałam, ale też ma dobre recenzje.

Druga sprawa, że wątki o pędzlach już istnieją i tam powinnaś była zapytać, bo robi się bałagan na forum. A na youtube jest mnóstwo filmików z recenzjami pędzli, wystarczy obejrzeć.

Inglota nie polecam, natomiast: KOZŁOWSKI, MAESTRO, SIGMA, MAC, ew. Hakuro.

Coś z tańszych zestawów polecam: TEN ZESTAW, etui kiepskiej jakości ale pędzle godne uwagi sama je mam do użytku prywatnego i jestem zadowolona.
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:56   #2073
scrabble1
Zakorzenienie

Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez nibieskooka Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,

Mam nadzieję, że pisze w dobrym miejscu. Chciałam zapytać Was o zdanie. Pragnę rozpocząć przygodę z makijażem i zastanawiam się nad zakupem pędzli. Czy mogłybyście doradzić, który zestaw będzie lepszy dla osoby początkującej, która jednocześnie chce mieć pędzle na dłużej? Wolę zbierać dłużej na pędzle niż kupić coś co sprawi, że szybko się poddam i stwierdzę, że się do tego nie nadaje Chyba że przesadzam i mogłybyście polecić inny zestaw, który będzie fajny. Bardzo dziękuję za pomocn

http://www.ladymakeup.pl/sklep/kozlo...750-super.html

http://www.ladymakeup.pl/sklep/bdell...li-w-etui.html
Ja też nie kupiłabym na pierwszy raz gotowego zestawu. Mam bzika na punkcie pędzli, jest ich sporo z firm jak Real Techniques, Hakuro, Bdellium Tools,Maestro, LancrOne, Sephora, Kozłowski, MAC, E.L.F., Sigma Make Up, Everyday Minerals, Lily Lolo. Inglot i nie wiem co tam jeszcze. Nie raz trafiłam na prawdziwe buble! Dlatego cieszę się, że nie brałam od razu zestawów. Najlepiej jest się zastanowić jakich kosmetyków używamy i wtedy podpytać, które pędzle w danej dziedzinie są lepsze.
Na pewno polecam te z Everyday Minerals, LancrOne (bardzo tanie ale jakościowo lepsze od wielu innych ) no i Bdellium Tools. Jeśli by ktoś chciał to mogę polecić któreś konkretnie. Możecie zobaczyć też moje recenzje na KWC, bo zawsze opisując jakiś pędzel, wrzucam jego zdjęcie z wszystkimi innymi tego typu, żeby porównać sobie ich wielkości i kształty.
Od razu też powiem, że nie jestem makijażystką, po prostu kocham pędzle. Jedni zbierają buty, inni znaczki a ja pędzle. Zawsze maluję koleżanki, mamę, siostrę na różne wyjścia,( no i siebie oczywiście ) nie za pieniądze ale dla przyjemności.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Inglota nie polecam, natomiast: KOZŁOWSKI, MAESTRO, SIGMA, MAC, ew. Hakuro.

Coś z tańszych zestawów polecam: TEN ZESTAW, etui kiepskiej jakości ale pędzle godne uwagi sama je mam do użytku prywatnego i jestem zadowolona.
Zgadzam się, firma LancrOne, ma bardzo dobre i tanie pędzle, jednak dalej uważam, że lepiej jest samemu stworzyć swój własny zestaw. Przecież można od jednego sprzedawcy kupić kilka pędzli pojedynczo a za przesyłkę zapłaci się jeden raz. Ja tak zawsze robię.

ps: Inglot ma beznadziejne pędzle. Miałam chyba 3 ale tylko jeden jest na prawdę dobry. Co innego jeśli chodzi o cienie do powiek (i brwi, bo można stosować ten sam ciemny brąz ), cienie są bezkonkurencyjne !

Konkursomaniactwo '15
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-10-30 o 10:58
scrabble1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:31   #2074
Nadinne01
Przyczajenie

Czy któraś z posiadaczek Maca217 mogłaby mi napisać, czy możliwe jest aby mac zmienił się po praniu w coś przypominające małą miotełkę?:P Nigdy nie miałam żadnego pędzla z maca i nie wiem jak one zachowują się po praniu.Posiadam pędzle z Hakuro, Maestro, Ecotools oraz Kozłowskiego i żaden nie zamienił mi się w takie cuś.

Dzisiaj pierwszy raz kąpałam "moje cudeńko", które było moim małym marzeniem. Myłam je baaardzo ostrożnie w szamponie dla dzieci- dałam minimalna ilość, nie pocierałam na boku, nie ściskałam, no podchodziłam do niego normalnie jak to małego dziecka. Po wysuszeniu mój mac prezentuje się tak, jak na poniższych zdjęciach.
Zwiększył swoją objętość dwukrotnie, gdzieniegdzie zaczęły wystawać włoski i nie ma już takiego języczkowego kształtu oraz jest o wiele mniej zbity... no istna miotełka.

Co o tym sądzicie? Czy macie tak samo? (mam nadzieję, że tak :P).
Pozdrawiam, Karolina.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131104_204554.jpg (270,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131104_204429.jpg (47,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131104_204313.jpg (185,5 KB, 11 załadowań)
Nadinne01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:36   #2075
LadyMadalena
Wtajemniczenie

To naturalne włosie więc mogło zareagować jak włosy na szampon dla dzieci czyli mega miotłą i kołtunem Proponuję trochę lekkiej odżywki do włosów nałożyć na niego po drugim myciu i spłukać. Przy okazji może zmień to czym go myjesz.

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 21:15   #2076
Rukmini
Raczkowanie

Ja mam dwa takie pędzle i moje aż tak się nie rozczochrały.
Następnym razem susz pędzel w osłonce (lub owinięty chusteczką). To bardzo pomaga! Przywróciło dawny kształt nawet moim starym rozczapierzonym pędzlom.
Rukmini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 11:26   #2077
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nadinne01 Pokaż wiadomość
Czy któraś z posiadaczek Maca217 mogłaby mi napisać, czy możliwe jest aby mac zmienił się po praniu w coś przypominające małą miotełkę?:P Nigdy nie miałam żadnego pędzla z maca i nie wiem jak one zachowują się po praniu.Posiadam pędzle z Hakuro, Maestro, Ecotools oraz Kozłowskiego i żaden nie zamienił mi się w takie cuś.

Dzisiaj pierwszy raz kąpałam "moje cudeńko", które było moim małym marzeniem. Myłam je baaardzo ostrożnie w szamponie dla dzieci- dałam minimalna ilość, nie pocierałam na boku, nie ściskałam, no podchodziłam do niego normalnie jak to małego dziecka. Po wysuszeniu mój mac prezentuje się tak, jak na poniższych zdjęciach.
Zwiększył swoją objętość dwukrotnie, gdzieniegdzie zaczęły wystawać włoski i nie ma już takiego języczkowego kształtu oraz jest o wiele mniej zbity... no istna miotełka.

Co o tym sądzicie? Czy macie tak samo? (mam nadzieję, że tak :P).
Pozdrawiam, Karolina.
Też go mam, zrobiłam jego recenzję i dodałam fitki. Tak wygląda mój po roku używania.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=825092
Twój trochę za bardzo się rozczochrał, ciekawe dlaczego? Może szampon mu nie pasował? Ja najczęściej go piorę w żelach czy szamponach dla dzieci Babydream i nic takiego się nie dzieje. Te siateczki rzeczywiście mogłabyś kupić, polecam takie z LancrOne. 10 zł za 10 siateczek, jak za darmo http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=827824

Tak ogólnie to zawsze nowe pędzle są jakby "zaimpregnowane" włosie jest czymś pokryte a po kilku praniach pędzle się wypłukują i są bardziej puchate. To akurat dobrze. A nie suszyłaś go gdzieś gdzie było za ciepło? Koło np. kaloryfera?

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Rukmini Pokaż wiadomość
Ja mam dwa takie pędzle i moje aż tak się nie rozczochrały.
Następnym razem susz pędzel w osłonce (lub owinięty chusteczką). To bardzo pomaga! Przywróciło dawny kształt nawet moim starym rozczapierzonym pędzlom.
Chciałam Was zapytać czy używacie pędzli Bdellium Tools? Kupiłam ostatnio kilka (w tym mój nowy faworyt do eyelinera ) i jestem z nich bardzo zadowolona. Chciałam się podpytać czy macie, co sądzicie, czy któryś jest na prawdę godny polecenia?
PS: kupiłam kilka małych i tylko 1 większy do twarzy. Dlatego interesują mnie zwłaszcza większe.

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-11-05, 11:49   #2078
Nadinne01
Przyczajenie

Dziewczyny serdeczne dzięki za Wasze rady! Mój mac przestał być miotłą, a zaczął być pędzlem
Wyprałam go ponownie tym razem w szamponie Pantene, a następnie nałożyłam odżywkę z Garniera. Po minucie ją spłukałam, pędzel zawinęłam w chusteczkę i pozostawiłam go do wyschnięcia. Na zdjęciu możecie zobaczyć efekt końcowy.

Cytat:
Ja najczęściej go piorę w żelach czy szamponach dla dzieci Babydream i nic takiego się nie dzieje.
Sęk w tym, że za pierwszym razem prałam go właśnie w szamponie Babydream

Cytat:
Te siateczki rzeczywiście mogłabyś kupić, polecam takie z LancrOne. 10 zł za 10 siateczek, jak za darmo
W sumie dobry pomysł, bo mój hakuro 50s potrzebuje ponownego "zbicia", bo się trochę rozczapierzył.

Cytat:
Chciałam Was zapytać czy używacie pędzli Bdellium Tools?
W tej kwestii niestety nie pomogę.

Także dzięki jeszcze raz za wszystkie rady i lecę się malować!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131105_123029.jpg (70,9 KB, 19 załadowań)
Nadinne01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:50   #2079
Rukmini
Raczkowanie

Ja mam 3 Bdellium Tolls: 785, 781 i 760. Tego ostatniego najmniej lubię, a resztę kocham i chcę więcej!
Stary 2013-11-06, 21:07   #2080
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nadinne01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny serdeczne dzięki za Wasze rady! Mój mac przestał być miotłą, a zaczął być pędzlem
Wyprałam go ponownie tym razem w szamponie Pantene, a następnie nałożyłam odżywkę z Garniera. Po minucie ją spłukałam, pędzel zawinęłam w chusteczkę i pozostawiłam go do wyschnięcia. Na zdjęciu możecie zobaczyć efekt końcowy.

Sęk w tym, że za pierwszym razem prałam go właśnie w szamponie Babydream

W sumie dobry pomysł, bo mój hakuro 50s potrzebuje ponownego "zbicia", bo się trochę rozczapierzył.
Fajne są te siateczki , mają różne rozmiary ale i tak ubieram w nie pędzle takie puchate jak Ecotools do brązera przez mniejsze do różu a kończąc na chudzielcach jak właśnie Mac 217, no i cena jest bardzo niska w porównaniu z innymi firmami gdziie za np. 5 siatek na duże pędzle płacisz 24,90 zŁ ! No bez przesady !
A Twój MAC wygląda cudnie, jak nowy

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Ja mam 3 Bdellium Tolls: 785, 781 i 760. Tego ostatniego najmniej lubię, a resztę kocham i chcę więcej!
Kobieto ! Ja właśnie tak się zakochałam w 760, że chcę więcej! Mój jest z tej różowej serii, wygląda że włosie jest inne dlatego nie wiem jak się nim maluje kreski ale mój to mistrzostwo świata !
Poza nim mam 762, 708, 716, 714, 731, 764, 710, (ostatnio zaszalałam i zainwestowałam w maluchy do oczu )
no i mój inny faworyt 953. Ten to jest wielozadaniowiec.
Napisz coś o swoich, oba mnie interesują

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-11-06, 21:21   #2081
Rukmini
Raczkowanie

781 jest moim ulubieńcem. Mały, precyzyjny (mam małe oczy), dość sprężysty - można nim i nałożyć cień w załamaniu, i rozetrzeć go. Podobny do kuleczki z Essence, ale ciut większy.
785 już mniej precyzyjny, mniej zbity, ale cały czas odpowiednio sprężysty. Nakładam nim mgiełkę koloru lub rozcieram granice cieni.

Ostatnio głównie po te dwa pędzle sięgam. Przyciąga mnie ich kolor (wśród całego kubka czarnuchów) oraz poręczna długość (nienawidzę pędzli Maestro! Wszystkie sobie chamsko poucinałam, bo jestem krótkowidzem i zahaczałam nimi o lustro. Wrr...).
Stary 2013-11-07, 12:07   #2082
girlfrommonday
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Te siateczki rzeczywiście mogłabyś kupić, polecam takie z LancrOne. 10 zł za 10 siateczek, jak za darmo http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=827824
a wiesz gdzie można je kupić?
girlfrommonday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 18:11   #2083
ullcia92
Raczkowanie

Hej, czy ktoś się orientuje gdzie w Warszawie ( najchętniej ursynów, mokotów, centrum lub w okolicach metra) mogę kupić pędzle firmy Killys? Konkretnie chodzi mi o ten do nakładania cieni. Używałam go kiedyś przez długi czas, byłam bardzo zadowolona i chciałabym go kupić
(zdjęcie pobrane z internetu)
ullcia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 20:10   #2084
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez girlfrommonday Pokaż wiadomość
a wiesz gdzie można je kupić?
Ja kupiłam po prostu na allegro, nie pamiętam od kogo ale ta osoba sprzedawała też pędzle LancrOne, swoją drogą genialne są

Właśnie sprawdziłam i kosztują 9,90 zł/ 10 sztuk.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
781 jest moim ulubieńcem. Mały, precyzyjny (mam małe oczy), dość sprężysty - można nim i nałożyć cień w załamaniu, i rozetrzeć go. Podobny do kuleczki z Essence, ale ciut większy.
785 już mniej precyzyjny, mniej zbity, ale cały czas odpowiednio sprężysty. Nakładam nim mgiełkę koloru lub rozcieram granice cieni.

Ostatnio głównie po te dwa pędzle sięgam. Przyciąga mnie ich kolor (wśród całego kubka czarnuchów) oraz poręczna długość (nienawidzę pędzli Maestro! Wszystkie sobie chamsko poucinałam, bo jestem krótkowidzem i zahaczałam nimi o lustro. Wrr...).
Kurcze, oba by mi się przydały. W ogóle Bdellium ma wiele ciekawych pędzli . Rozmawiałam sobie z panią z tego sklepu i powiedziałam, że fajnie by było gdyby zrobili taką ofertę, że samemu wybieramy sobie różne pędzle, tworząc zestaw w cenie promocyjnej (bo takowe zestawy mają ale z oferty Everyday Minerals). Powiedziała, że to fajny pomysł i porozmawia z kim trzeba .

ps: też nie lubię Maestro i ich dłuuuugich rączek ale żeby je od razu odrąbać to świętokradztwo
Kocham pędzle, kolekcjonuję je jak chomik i ręka by mi prędzej uschła gdybym miała je pociąć , no ale rozumiem te nerwy...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoś się orientuje gdzie w Warszawie ( najchętniej ursynów, mokotów, centrum lub w okolicach metra) mogę kupić pędzle firmy Killys? Konkretnie chodzi mi o ten do nakładania cieni. Używałam go kiedyś przez długi czas, byłam bardzo zadowolona i chciałabym go kupić
(zdjęcie pobrane z internetu)
Nie jestem z Warszawy ale kiedyś widziałam takie pędzle w Rossmanach i markecie LEclerc. Nie wiem czy masz go tam?

Konkursomaniactwo '15

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2013-11-07 o 20:01
Stary 2013-11-07, 21:11   #2085
Rukmini
Raczkowanie

Nieee.. no ja ich nie porąbałam tak od razu.
Męczyłam się z nimi 2 lata, zanim poirytowana wszystkie pocięłam (obcinaczkami do psich pazurów - szybko, równo i bezboleśnie, a końcówki zabezpieczyłam lakierem do paznokci - różnymi kolorami. Tylko Maestro 143 musiałam piłą potraktować, bo za gruby był na psie cążki ).
Stary 2013-11-07, 21:48   #2086
ullcia92
Raczkowanie

scrabble1 w Rossmannach nie widziałam, natomiast do Leclerca zajrzę - może... Dziekuje bardzo
ullcia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:11   #2087
EbonyLuna
Zakorzenienie

Ja właśnie jestem po pierwszym użyciu Maestro do eyelinera i już go nie lubię... Rączka długa + dość grube, długie włosie, więc do cienkich kresek się nie nada, a i manipulacja nad kształtem tyłka nie urywa. A najbardziej zirytowałam się, kiedy po kilku dniach od zakupu znalazłam [prawdopodobnie] idealnego kandydata od Kozłowskiego. Ale błąd zamierzam naprawić.
Stary 2013-11-07, 22:18   #2088
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

z tego co pamiętam Maestro ma tez serie z krótszymi trzonkami..złota seria na bank ma krótsze.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 22:51   #2089
Rukmini
Raczkowanie

Złotość owej serii mnie razi, tzn. nie podobają mi się wizualnie te pędzle.
Najbardziej lubię całe czarne (np. z Sephory - one też mają dobrą długość trzonka). Krótkotrzonkowce podróżne z Maestro są dla odmiany dużo za krótkie.
Dla mnie Zoeva jest idealna i Bdellium Tools.
Hakuro też jeszcze są dla mnie akceptowalne. A Maesto po prostu już nigdy nie kupię, skoro odkryłam inne, bardziej mi pasujące.
Stary 2013-11-07, 23:09   #2090
EbonyLuna
Zakorzenienie

Na Zoeve jak i Bdellium Tools sama mam ochotę I jeszcze Sigmę... Ale na razie pędzli mam baaardzo dużo.
Stary 2013-11-08, 10:44   #2091
valar1
Przyczajenie

Prezent, pędzle do makijażu

Witam was serdecznie, zbliżają się urodziny mojej siostry, mam zamiar kupić jej zestaw pędzli do makijażu. Jest początkująca nie miała jeszcze styczności z pędzlami więc wydaje mi się, że nie ma sensu porywać się od razu na Maestro, bądź Hakuro, mój budżet z racji tego, że jestem jeszcze uczniem, a nie osobą pracującą również jest ograniczony. Zastanawiam się nad zestawem firmy Lancrone, proszę was o kilka wskazówek tak, aby moja siostra - a w tym i ja - była zadowolona. Zastanawiałem się konkretnie nad tymi dwoma zestawami:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...tml#tabsAnchor
http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...666918956.html
Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję!
valar1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:04   #2092
Rukmini
Raczkowanie

Dot.: Prezent, pędzle do makijażu

Za taką cenę naprawdę lepiej kupić kilka pędzli Hakuro.
Jak jest początkująca, to tyle pędzli jej nie będzie potrzebnych.
Stary 2013-11-08, 11:07   #2093
valar1
Przyczajenie

Dziękuje za odpowiedź, mogłabyś mi powiedzieć, które pędzle wybrać? Które sie jej przydadzą, a które nie?
valar1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:15   #2094
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez valar1 Pokaż wiadomość
Witam was serdecznie, zbliżają się urodziny mojej siostry, mam zamiar kupić jej zestaw pędzli do makijażu. Jest początkująca nie miała jeszcze styczności z pędzlami więc wydaje mi się, że nie ma sensu porywać się od razu na Maestro, bądź Hakuro, mój budżet z racji tego, że jestem jeszcze uczniem, a nie osobą pracującą również jest ograniczony. Zastanawiam się nad zestawem firmy Lancrone, proszę was o kilka wskazówek tak, aby moja siostra - a w tym i ja - była zadowolona. Zastanawiałem się konkretnie nad tymi dwoma zestawami:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...tml#tabsAnchor
http://allegro.pl/profesjonalne-pedz...666918956.html
Czekam na odpowiedzi, z góry dziękuję!
Przesuwam Twój wątek tutaj - przejrzenie zbiorczego wątku o pędzlach powinno pomóc Ci znaleźć odpowiedź .
OlaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:19   #2095
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Nieee.. no ja ich nie porąbałam tak od razu.
Męczyłam się z nimi 2 lata, zanim poirytowana wszystkie pocięłam (obcinaczkami do psich pazurów - szybko, równo i bezboleśnie, a końcówki zabezpieczyłam lakierem do paznokci - różnymi kolorami. Tylko Maestro 143 musiałam piłą potraktować, bo za gruby był na psie cążki ).
No ale skoro zabezpieczyłaś końce to wybaczam
Ja ich po prostu nie używam, mam wiele lepszych jakościowo , które naturalnie je wyparły.
Ostatnio tylko dałam się nabrać i znowu kupiłam Maestro do robienia kresek eyelinerem,te zakrzywione, jako że były tanie, to wybrałam w 2 rozmiarach. Okazały się takimi bublami, że nigdy więcej nie kupię nic z Maestro!

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem po pierwszym użyciu Maestro do eyelinera i już go nie lubię... Rączka długa + dość grube, długie włosie, więc do cienkich kresek się nie nada, a i manipulacja nad kształtem tyłka nie urywa. A najbardziej zirytowałam się, kiedy po kilku dniach od zakupu znalazłam [prawdopodobnie] idealnego kandydata od Kozłowskiego. Ale błąd zamierzam naprawić.
O którym Maestero piszesz? Podasz numer?
Z Kozłowskiego mam tylko 1 pędzel chyba RPB 635? Taki skośny do różu i brązera, bardzo go lubię i też muszę sprawdzić co innego ma w ofercie ta firma

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Złotość owej serii mnie razi, tzn. nie podobają mi się wizualnie te pędzle.
Najbardziej lubię całe czarne (np. z Sephory - one też mają dobrą długość trzonka). Krótkotrzonkowce podróżne z Maestro są dla odmiany dużo za krótkie.
Dla mnie Zoeva jest idealna i Bdellium Tools.
Hakuro też jeszcze są dla mnie akceptowalne. A Maesto po prostu już nigdy nie kupię, skoro odkryłam inne, bardziej mi pasujące.
Ja ostatnio zakochałam się w kolorowych pędzlach (najlepiej Bdellium) bo bardzo ułatwiają mi życie. Wkurza mnie kiedy szukam w skrzynce konkretnego pędzla i jakby diabeł go ogonem nakrył,nie mogę go znaleźć, oczywiście większość jest czarna. Z Bdellium specjalnie kupowałam z różnych serii aby kolory były inne, np. różowy czy żółty bardzo odznaczają się wśród reszty.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Na Zoeve jak i Bdellium Tools sama mam ochotę I jeszcze Sigmę... Ale na razie pędzli mam baaardzo dużo.
Sigmy mam chyba 3 i jestem z nich średnio zadowolona. F05 kuleczka do kontyrowania czy różu, E30 pencil , L05 do ust . W sumie tylko F05 kupiłabym ponownie, reszta raczej nie warta tej ceny.
No a Bdellium to ostatnie odkrycie ameryki i gdybym mogła pewnie kupiłabym pół serii ale Zoeve nawet na oczy nie widziałam, w sensie w realu. Ciekawe jak się spisują?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-11-08, 12:21   #2096
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O którym Maestero piszesz? Podasz numer?
Z Kozłowskiego mam tylko 1 pędzel chyba RPB 635? Taki skośny do różu i brązera, bardzo go lubię i też muszę sprawdzić co innego ma w ofercie ta firma
780. Ja mam wersję prostĄ, ale widzę też wygiętą, może ta okazałaby się lepsza... I tak zamierzam kupić ten kozłowskiego, bo wydaje się idealny. Choć ten mój Maestro opinie ma dobre... Ale ja z niego zadowolona nie jestem, randomowy no name sprawdza się o wiele lepiej. Może lepiej się spisze, jeśli malowałabym kogoś innego, choć też nie podejrzewam, bo jest zbyt gruby, a włosie za długie by uzyskać ładne, precyzyjne i cienkie kreski.
Może też lepszy jest rozmiar 0, bo ja mam jedynkę, ale w sumie wrzuciłam go do koszyka z ciekawości

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:23
EbonyLuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:45   #2097
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
780. Ja mam wersję prostĄ, ale widzę też wygiętą, może ta okazałaby się lepsza... I tak zamierzam kupić ten kozłowskiego, bo wydaje się idealny. Choć ten mój Maestro opinie ma dobre... Ale ja z niego zadowolona nie jestem, randomowy no name sprawdza się o wiele lepiej. Może lepiej się spisze, jeśli malowałabym kogoś innego, choć też nie podejrzewam, bo jest zbyt gruby, a włosie za długie by uzyskać ładne, precyzyjne i cienkie kreski.
Może też lepszy jest rozmiar 0, bo ja mam jedynkę, ale w sumie wrzuciłam go do koszyka z ciekawości
...
mam zakrzywione pędzelki do linera i wiecie co..w ogole ich nie lubie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 13:09   #2098
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Właśnie obawiam się, że mi by nie podeszły, dlatego wybieram te proste. Teraz jednak dochodzi do tego długość rączki, bo ten Maestro jest zdecydowanie najdłuższym w mojej kolekcji, a przy kreskach to wiadomo... nie pomaga
Stary 2013-11-08, 19:39   #2099
scrabble1
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz sprawdziłam i mam Maestro 790 rozmiar 0 i 1, mogę Ci potem fotkę zrobić dla porównania rozmiaru. Tak czy inaczej nie lubię ich, bo włosie jest za długie i za mało sztywne. Już lepszy (100 razy !) jest skośny Bdellium 708 a moi faworyci to Bdellium 760 i 762

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Popieram, wolę miniaturki pędzli ściętych jak do brwi

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Wiecie że otworzyli sklep on-line MAC?
Kiedy zobaczyłam te kosmiczne ceny dech mi zaparło, ale która nie marzy o jakimś pędzelku MAC?

Konkursomaniactwo '15
Stary 2013-11-12, 15:24   #2100
Twoje Kreacje perfumyFm2
BAN stały

ja w zeszłym roku dostałam pędzle MARIO LUIGI komplet w etui i jestem bardzoooo zadowolona. Fakt z niektorych nie korzystam bo niezbyt sa mi potrzebne ale co do jakośc są b dobre .
Cienie tej firmy juz nie koniecznie , ale to tak na marginesie
Twoje Kreacje perfumyFm2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#brush, 35os, akcesoria do makijażu, blending brush, blendowanie, bronzer, every day minerals, flat top, hakuro, lancrone, makeup, makeupovelove, makijaz, makijaż, morphe, najlepsze, oczy, paleta cieni, pędzel, pędzle, pędzle do makijażu, pędzle do makijażu hakuro, początkujące, podkład, problem, puder, pytanie pedzelki pedzel, róż, sunshade, tommi white, włosie, wybór, zestaw pędzli

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości